Steven111
18.07.06,11:30
ahojte poradaci...chcel by som prevádzkovať účtovnú kanceláriu čo všetko k tomu potrebujem? kde je najlepšie sa poistiť? dakujem
Johanka
18.07.06,11:28
Podľa Tvojho profilu celkom vtipná otázka :) . Alebo to myslíš vážne ?
kattka.c
18.07.06,12:15
ako na to? - takuto otazku Ti budu davat klienti .... co im povies?
Viera123
18.07.06,12:43
ahojte poradaci...chcel by som prevádzkovať účtovnú kanceláriu čo všetko k tomu potrebujem? kde je najlepšie sa poistiť? dakujem
Steven, pozri tento link, písala som tam o poistení účt. kancelárie, ak máš otázky, zadávaj, zajtra mám rokovanie s ústredím jednej poisťovne, tak to tam predložím.
http://www.porada.sk/t29225-poistnie-uc-kancelarie.html#post273747
michelle84
23.05.07,11:42
Viete mi poradiť, čo všetko sa robí pri založení účtovnej kancelárie? Máme ísť do toho dve kamarátky. Viem, že je najhoršie získať si klientov, ale potrebujem vedieť, čo všetko musíme spraviť pri založení účtovnej kancelárie. Ďakujem Vám.
Zoltán Kovács
23.05.07,12:00
Viete mi poradiť, čo všetko sa robí pri založení účtovnej kancelárie? Máme ísť do toho dve kamarátky. Viem, že je najhoršie získať si klientov, ale potrebujem vedieť, čo všetko musíme spraviť pri založení účtovnej kancelárie. Ďakujem Vám.

V prvom rade musíte sa rozhodnúť akou formou budete podnikať. Či združenie dvoch fyzických osôb alebo si založíte sro.
Ak iba ako szčo, tak na vybavenie ŽL potrebujete výpis z registra trestov, kolok (1000,-Sk), a na ŽÚ si vybaviť povolenie.
Založenie sro, je trošku zdlhavejšie. Bolo to tu viac krát rozoberané, skús vyhladať.
victoria
23.05.07,12:18
My sme nad tym s kamaratkom viackrat uvazovali, kazda ma svojich klientov a chceli sme to spojit, no nikdy sme nenasli nejaky obidvom stranam vyhovujuci status. Tak pekne robime kazda sama, aj ked je to uz casovo aj ludsky dost narocne a nejaki zamestnanci by sa uzivili. Jednoznacne si treba urcit jasne pravidla hned na zaciatku vo vsetkom.