Zavrieť

Porady

účtovná kancelária - ako na to?

ahojte poradaci...chcel by som prevádzkovať účtovnú kanceláriu čo všetko k tomu potrebujem? kde je najlepšie sa poistiť? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Steven111
    ahojte poradaci...chcel by som prevádzkovať účtovnú kanceláriu čo všetko k tomu potrebujem? kde je najlepšie sa poistiť? dakujem
    Steven, pozri tento link, písala som tam o poistení účt. kancelárie, ak máš otázky, zadávaj, zajtra mám rokovanie s ústredím jednej poisťovne, tak to tam predložím.
    http://www.porada.sk/t29225-poistnie...tml#post273747

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Viete mi poradiť, čo všetko sa robí pri založení účtovnej kancelárie? Máme ísť do toho dve kamarátky. Viem, že je najhoršie získať si klientov, ale potrebujem vedieť, čo všetko musíme spraviť pri založení účtovnej kancelárie. Ďakujem Vám.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    michelle84 Pozri príspevok
    Viete mi poradiť, čo všetko sa robí pri založení účtovnej kancelárie? Máme ísť do toho dve kamarátky. Viem, že je najhoršie získať si klientov, ale potrebujem vedieť, čo všetko musíme spraviť pri založení účtovnej kancelárie. Ďakujem Vám.
    V prvom rade musíte sa rozhodnúť akou formou budete podnikať. Či združenie dvoch fyzických osôb alebo si založíte sro.
    Ak iba ako szčo, tak na vybavenie ŽL potrebujete výpis z registra trestov, kolok (1000,-Sk), a na ŽÚ si vybaviť povolenie.
    Založenie sro, je trošku zdlhavejšie. Bolo to tu viac krát rozoberané, skús vyhladať.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    My sme nad tym s kamaratkom viackrat uvazovali, kazda ma svojich klientov a chceli sme to spojit, no nikdy sme nenasli nejaky obidvom stranam vyhovujuci status. Tak pekne robime kazda sama, aj ked je to uz casovo aj ludsky dost narocne a nejaki zamestnanci by sa uzivili. Jednoznacne si treba urcit jasne pravidla hned na zaciatku vo vsetkom.

    účtovná kancelária - ako na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.