BXLmiami
11.10.19,10:04
Nic ti platit nebudu, pretoze decko odfrci prec.
Predsa som nepovedala že mne.Zdravotná poisťovňa a Allianz bude chcieť svoje peniaze.No mobil s fotákom mám a použila som ho aj dnes na toho tučného vykuka na kolobežke.
vicktor
11.10.19,09:30
lujza.j
11.10.19,09:38
Bxl...toto su najbezohladnejsie stvorenia...vrr...tam kde chodim behat mini hradza pri malom dunaji....je ich haba-hej....keby mohli zrazia ma...a to ja nebezim hlucha-nemam hudbu v uchu...
Po chodniku...to ani nekomentujem...
lujza.j
11.10.19,09:41
Krasne hodziny....len kolko je hodin...som nezistila:D
buchač
11.10.19,09:50
To na kolobežke bolo také stredoškolské decko-ktovie či si rodičia uvedomujú,že ak príde k úrazu,platia moju liečbu zdravotke ....
Čo decko...ale keď si to šinie po chodníku dospelý jedinec, to je už iná káva.
Ako onehdá jeden...šiel po chodníku na biku, pričom súbežne je cesta a pritom na druhej strane baráku je cyklotrasa. Ale ja som ho zaregistroval a keďže som oný (že hovado), nuž som mu v tej poslednej chvíli vstúpil do jazdnej dráhy...hehehe, že jak intenzívne musel ísť na brzdy, lebo inak by sa rozbil o zaparkované auto a aj auto.
Následne si pustil ústa na špacír...nuž som mu vysvetlil, že chodník je odvodený od slova chodiť a nie bicyklovať. ;)
Nandrolon
11.10.19,09:58
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia. Idem ale rýchlosťou chôdze, častokrát za nimi ak idú vedľa seba. Zvonček nemám a volať na nich nebudem, keďže oni sú tam "doma".
Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás.
Taktiež v rakúsku je častokrát chodník a cyklochodník spojený.
Na cyklochodníku ale nemám problém "zarevať" brzdami ak idú vedľa seba štyria chodci a zaberú obidva cyklopruhy.
marjankaj
11.10.19,11:13
Tiež chodím po chodníkoch, A čo si myslíš, že ja po chodníkoch plávam alebo čo? :eek: :rolleyes:
Nandrolon
11.10.19,11:36
Som sa nasmial, díky!
buchač
11.10.19,12:25
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia.
Na tých lazoch je to predsa jedno...;) :D :D :D
misoft
11.10.19,13:34
............................Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás......................
V PO tiež to mali tak riešené - cyklochodník súčasťou chodníka.... a často sa tam zrážali..... teraz to už majú inak riešené. Cyklochodník pekne oddelený. A aby sa neplietli, tak sú JEDNOSMERNÉ. Tak ako jazdia vozidlá (smerovanie), tak sú smerované i cyklochodníky.
Nandrolon
11.10.19,14:38
Moja skusenost je taka, ze sandalaci su ovela ohladuplnejsi a aj ochotnejsi ako nasi.
pavol54
11.10.19,15:30
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia. Idem ale rýchlosťou chôdze, častokrát za nimi ak idú vedľa seba. Zvonček nemám a volať na nich nebudem, keďže oni sú tam "doma".
Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás.
Taktiež v rakúsku je častokrát chodník a cyklochodník spojený.
Na cyklochodníku ale nemám problém "zarevať" brzdami ak idú vedľa seba štyria chodci a zaberú obidva cyklopruhy.
No keď ťa chodci vidia rýchlo sa pakujú, to sa ti potom vyťahuje že jazdíš po prázdnych chodníkoch:)
pavol54
11.10.19,16:19
Turecko anektovalo severovýchod Sýrie - treba zaviesť nové sankcie na Rusko:)
Dáša_
11.10.19,17:11
také chýry idú, že v Budapešti sa naštvali a na svoj stojan inštalovali hromozvod. A zas sú vraj vyššie :D :D
Nandrolon
11.10.19,17:27
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia. Idem ale rýchlosťou chôdze, častokrát za nimi ak idú vedľa seba. Zvonček nemám a volať na nich nebudem, keďže oni sú tam "doma".
Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás.
Taktiež v rakúsku je častokrát chodník a cyklochodník spojený.
Na cyklochodníku ale nemám problém "zarevať" brzdami ak idú vedľa seba štyria chodci a zaberú obidva cyklopruhy.
No keď ťa chodci vidia rýchlo sa pakujú, to sa ti potom vyťahuje že jazdíš po prázdnych chodníkoch:)
:-)))) Na uzkom chodniku castokrat z ohladuplnosti uhybam ja. Tak, ze na poltonovom ebajku skacem cez obrubnik na travu /ktora deli vozovku od chodnika/ a spat, aspon precvicujem "bunny hop".
Len raz som musel kusok po hlavnej a ze idem na chodnik velmi tupym alebo ostrym uhlom /uhol pohladu/ az v poslednej chvili som si vsimol, ze je tam obrubnik a nie plynuly najazd. Ale zvladol som.
Kedysi 10r. spat som sa za bieleho dna kotulal takto v centre mesta po betonovej dlazbe za bieleho dna a udivu okoloiducich. Mat menej stastia tak uz tu nepisem. Na predoslom bicykli som chcel v rychlosti vyskocit na obrubnik bokom a nevydalo. Fungel nove teplaky derave, a telo ako po havarii boeingu :-))
buchač
11.10.19,17:46
:-)))) Na uzkom chodniku castokrat z ohladuplnosti uhybam ja. Tak, ze na poltonovom ebajku skacem cez obrubnik na travu /ktora deli vozovku od chodnika/ a spat, aspon precvicujem "bunny hop".
...
Fungel nove teplaky derave, a telo ako po havarii boeingu :-))

...a hlava inak v porádečku ??? :rolleyes:

Kuwa, že POLTONOVÝ ebajk... :eek:

Ale v konečnom dôsledku ešte dobre, že si nenapísal PONTÓNOVÝ ebajk...to by bol iný rehot. :D :D :D
Nandrolon
11.10.19,18:00
:-)))) Na uzkom chodniku castokrat z ohladuplnosti uhybam ja. Tak, ze na poltonovom ebajku skacem cez obrubnik na travu /ktora deli vozovku od chodnika/ a spat, aspon precvicujem "bunny hop".
...
Fungel nove teplaky derave, a telo ako po havarii boeingu :-))

...a hlava inak v porádečku ??? :rolleyes:

Kuwa, že POLTONOVÝ ebajk... :eek:

Ale v konečnom dôsledku ešte dobre, že si nenapísal PONTÓNOVÝ ebajk...to by bol iný rehot. :D :D :D
Sa smej, ale v porovnani s mojim "normalnym" 28 crossovym je to tazke hovado a samozrejme, ze som musel objednat najvacsi rozmer daneho modelu /trosku uchylka/. Takze na zem dostanem iba ako baletka spickami a sedlo je skoro na minime. Proste som si povedal, ze radsej vacsi ako mensi. Je to iba o zvyku.
Ale cez stromy a kolajnice sa nahovno prenasa, lebo ho nedas pod pazuchu, tym, ze ram je velky a kolesa 29 :-)
Pride mi trosku cudne, ked vidim 2 metraka na malom bicykli tak pre 175cm. Ja to mam presne opacne :-)
buchač
11.10.19,18:13
Pride mi trosku cudne,
Príde mi čudné, že sa rozpisuješ o nepodstatných info a tomu podstatnému sa vyhýbaš.

Takže ako je to s tým POLTONOVÝM bikom...pol tony = 500 kg...človeče, šak takúto hmotnosť nemá ani motorka a nie ebike...a ešte s ním dokážeš aj skákať ???
Kuwa, to na tých lazoch sa rodia takí siláci ???
Nandrolon
12.10.19,04:35
Si nepochopil že to bolo písané "obrazne"?
Ako keď niekto povie, že už 100x si to robil aj tak ti to nevyšlo. Mám najradšej potom tých mudrcov, ktorí budú špekulovať a tajtrlíkovať, že však to nerobil 100x ale iba 7x ...
Druhá vec je taká, že normálny bike, ktorý je primeraný tvojej postave prenášaš pod pazuchou. Tento ak zoberiem pod pazuchu, tak s ním neprenesiem ani 10 cm prekážku, lebo ti budú vadiť kolesá. Na pleco ho nedáš, lebo vozím komplet všetko na diaľkové cesty, takže každá voľné miesto v ráme je obsadené kapsou. musíš ho chytiť za predstavec, pravou za trubku pod sedlom a niesť ho tak. Jednoducho ako keď vyhadzuješ z pántov nasadené dvere, asi taká pozícia.
Samotná hmotnosť nie je nikdy problém takmer u ničoho. Problém je, že aj ľahká váha, ktorú by si v ruke ako tašku ani necítil môže byť tak rozmiestnená, že máš problém to prenášať.
Čo sa týka veľkosti a váhy dnešných dvojkolesových vozidiel /motoriek/ tak mám problém s ich "malosťou". Neviem, či sa vyrábajú pre škriatkov, ale kedysi mala Honda CBR 1000F/ cca 300 kg a veľkosť pre skutočného chlapa /okolo roku 1997/. Dnes sú tisícky superšporty ako zmenšeniny pre škriatkov niečo nad 150 kg a veľkostne tak pre moju 8 ročnú dcéru.
Kupovať dnes motorku tak asi jedine BMW GS 1200 alebo niečo podobné, veľkosťou pre skutočného chlapa, a to mám IBA priemernú výšku.
buchač
12.10.19,06:12
Priveľa mudruješ...šak z toho musíš mať okuliare zarosené. :D

Ak chceš niečo vyjadriť obrazne, tak použi úvodzovky.
Nejak si sa posunul od bikov cez ebikov ku motorkám.
Nandrolon
12.10.19,08:44
Nechám Vás obidvoch v tých Vašich predstavách.
Z reality by ste mali jedine komplexy a blbý pocit.
:-)))))))))))
buchač
12.10.19,08:51
Hehehe...ale šak ty tu dávaš svoje predstavy a nie niekto iný...či ?

Mne je jedno...pre mňa, za mňa...kľudne si obstaraj aj tonový (1000kg) ebike a skáš si, kde len chceš.
Nandrolon
12.10.19,09:03
Pokiaľ viem, píšem len realitu a žiadne predstavy. To že to tebe treba vysvetľovať ako malému decku použitím úvodzoviek je tvoj problém.
Ale narážal som na tie okuliare a následne retardovaný príspevok KIMA143.
bettylou
12.10.19,15:29
Krasne hodziny....len kolko je hodin...som nezistila:D
niečo pred pol osmou ukazujú :D
lujza.j
12.10.19,16:36
Dnesny den potesil....a velmi....pocasie čadca,žilina...terchova nadherne....aj ked žilina vitala rano hmlou...
Od zaciatku roka...ze musim ist vd okrasa čadca..predajna+ kuk do vyroby....telepaticky ma vypoculi:D zmenili otv.hodiny - sobota otvorena....jupiii tak dnes....aj ked maju ešop...ale aj tak som tajne dufala...ze nakupim aj kusy co nie na esope....a to na ešope uz som zacala "hadzat" do kosika...ale obj.som nedokoncila...a dobre som urobila....
Dnes den pre mna...v predajni iba ja...predavacka a moj chlap:D dokonale....vyse hodiny....v kosoch aj kusovky-všeho chut....pre mna ako stvorene....veci z obj.na export co ostali...uzasne kusky...cista krehka krasa skla....+tri sady cervenych gul,zvonceky/chlap chcel/ a dva špice....
S predavackou som si fajne pokecala....aj ci nerobia kurzy fukania.. nerobia:(
Potesilo aj to,ze budu mat stojany z ozobami v kaufkande,ze aj pre obi vyrabaju a aj v terne sa budu dat kupit....vyrabaju teraz aj retro styl...ze si to ludia pytali.
Ak sa niekto pohrava s myslienkou mat na vian.stromceku tuto krasu navstevu predajne odporucam....ja som si to uzila maximalne:D
Idem kuk stranku.sklarni lednicke rovne...ze robia kurzy...trochu daleko....ale ako chlap povedal...aky mas problem vycestovat aj na tyzden:D:---
Nandrolon
12.10.19,16:48
Lednické Rovné máš o vyše 80 km bližšie ako Čadcu. Okrasa je uznávaná firma s dlhoročnou tradíciou. Na tie banky sa nechytajú žiadne ostatné šmejdy kúpené niekde po tržniciach. Minulý týždeň som pozeral v rakúsku jeden exkluzívny obchod s bankami, tak som si hovoril, že však to sú napodobeniny našich z Okrasy. Pričom to bola taká vyberaná ulička, kde boli vlnené svetre od 900 eur vyššie a hodinky za 25 000 eur tiež na počkanie a výber ako pečiva v potravinách.
kukučka
12.10.19,17:00
Dnes bol ozaj nádherný deň, my do tmy v záhrade a zďaleka nie všetko hotové, včera v kine na Barabášovho Stračinu, odporúčam. No a pochválim aj vás, buchy ja ozaj rada čítam nandyho športové chválenkárstvo, ty tú jeho radosť necítiš? Tak isto sa teší, ako dnes lui, včera som jej chcela poslať obrázok od MP, vianočné čečelajzá už začali a možno pošlem. :D Pekný večer všetkým.
lujza.j
12.10.19,17:43
Paci sa mi..ze to fukanie tam asi nezanikne...ze v objekte...je este nejaky sukromnik co vyraba....ale iba na objednavku...nema predajnu ani esop...holka hovorila ,ze zeny ucia chlapov fukat spice...ale uz pridu s tym,ze vedia fukat gule....ale,ze kde sa to naucili nevie...
O kvalite a jedinecnoati nepochybujem...okrem inych krajin kde vyrabaju...aj do nemecka...co mi z.toho smiecno...ved keby si dali nemci patentovat...vianocna gula je ich...a v lauscha sa tusim stale fuka...inak je pekny film o sklaroch-ako vznikla vian.gula...
Smiala som sa.nad levandulovou kolekciou...pre moje oko nic vianocne....a ze taky uspech a tolko obj.,ze len levandu malovali:D
Pre tych co maju.biele stromceky..teraz cierno.strieborne robia...
buchač
12.10.19,17:58
No a pochválim aj vás, buchy ja ozaj rada čítam nandyho športové chválenkárstvo, ty tú jeho radosť necítiš?
Čo ti na to ?
lujza.j
12.10.19,18:26
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....:(
korela
13.10.19,09:36
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....:(
To nie je až tak veľa.
lujza.j
13.10.19,10:02
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....:(
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja :(:D
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
korela
13.10.19,11:43
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....:(
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja :(:D
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
Aj tak sa dá. Koľko trvá ten kurz? Kto potom túži rovnako ako ty, nájde si cestu k peniazom, alebo prídu peniaze za ním. :-)
Prosím ťa, kedy ťa toto chytilo?
Držím palce.
korela
13.10.19,11:51
Nesmierne ma potešilo, že konečne viem autora hudby k malým Ukrajincom.
https://www.youtube.com/watch?v=4vPIoKej7Ss asi 1 min. po začiatku. Tento rok svoje číslo oproti predchádzajúcim zdokonalili výberom hudby, scénou, kostýmami, účesom, ... už si ich musí niekto všimnúť.

https://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Edvin_Marton&prev=search
Idem si ho pozrieť aj popočúvať.
lujza.j
13.10.19,12:24
Korela..mne sa sklarstvo vzdy pacilo....ale nie asi tak skoro..aby som sa isla ucit:( vzdy ked niekde vidim hlcem ocami...na fb mam zakliknutych sklarov.....mlady chalani a aj baby...nieco nenormalne co vedia vyrobit...technik je vela....
Asi vo mne driemu taketo "uchylarne":Dsu to pre mna jedinecne veci...uz to,ze ziadny kus nie je na vlas rovnaky sa mi just paci......+ naschval som si vcera aj take dve guľky...ze chlap a to sa k comu hodi....k nicomu a prave preto som si....
Ked pred dvomi rokmi viedla keramicky kruzok taka uľuv-áčka...asi dva-tri roky...uz ma co to poznala.....sa mapytala,ze ako som mohla robit tolke roky fízla...ked som taka tvoriva osoba...a dajako mi ta otazka ostala v hlave a dumam..ze ako?!:)
sito
13.10.19,14:54
Zdá sa mi, že ten sklon je moc "natupo" - - ako keď sa ráno pozerám do zrkadla

Pravdu sa dozvieš ... video lepšie ukáže ako obkecávanie.

Mám ten prípravok, takže viem, o čom hovorím. Sú k dispo 4 kamene o rôznej zrnitosti...postupuje sa od najmenšej po najväčšiu, tá doladí do parádnej ostrosti.




Aj ja si myslím :



Čím väčšie zrno , tým väčšia ostrosť

A videl si už barbiera brúsiť britvu? Žeby vybehol von a na obrubníku, ten má hrubé zrno, že? :D
korela
14.10.19,17:14
Korela..mne sa sklarstvo vzdy pacilo....ale nie asi tak skoro..aby som sa isla ucit:( vzdy ked niekde vidim hlcem ocami...na fb mam zakliknutych sklarov.....mlady chalani a aj baby...nieco nenormalne co vedia vyrobit...technik je vela....
Asi vo mne driemu taketo "uchylarne":Dsu to pre mna jedinecne veci...uz to,ze ziadny kus nie je na vlas rovnaky sa mi just paci......+ naschval som si vcera aj take dve guľky...ze chlap a to sa k comu hodi....k nicomu a prave preto som si....
Ked pred dvomi rokmi viedla keramicky kruzok taka uľuv-áčka...asi dva-tri roky...uz ma co to poznala.....sa mapytala,ze ako som mohla robit tolke roky fízla...ked som taka tvoriva osoba...a dajako mi ta otazka ostala v hlave a dumam..ze ako?!:)
Dobre ťa vnímala. Sklo je fenomenálny materiál. Ďakuj za podporu v rodine. Keby si sa narodila v krajine s jeho väčšou tradíciou, možno by si sa skôr k nemu dostala. Nie je neskoro.
Pred pár rokmi som sledovala ozdoby z Murana. Využíva prvky aj z keramických techník.
Ja som bola zaťažená na sklo, neskôr ma oslovili interiérové voľne stojace plastiky, na jedného japonského autora nemôžem zabudnúť. Človek nikdy nevie, čo v ňom zarezonuje.
Nandrolon
15.10.19,03:39
Pokiaľ viem, píšem len realitu a žiadne predstavy.






Celý Fico = jednotka v DRÝSTANÍ
Ak máš záchvat, uži lieky. Písanie tých tvojich KIMovských komentárov ti tvoju duševnú chorobu nezastabilizuje.
Nandrolon
15.10.19,05:20
Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.
lujza.j
15.10.19,05:49
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....:(
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja :(:D
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
čo ti nevydá z výsluhového ????????????????
Co by nie aj 5x:---:D ja nie o sebe...sak kazdy mame do 2000e
lujza.j
15.10.19,05:52
Benatske sklo nadhera...
Nandrolon
15.10.19,05:55
Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.

Z tvojho príspevku vidieť tvoju duševnú malosť
- ty si KING
- ostatní sú NULA.
Lebo ty si to myslíš, tak to predsa musí byť pravda !

PS
Na pinčli som chodil, keď si sa ešte hojdal v tojášoch :D
jediný imbecil, ktorý tu rýpe a pozmeňuje citované príspevky /doplňuje do nich svoje choré výlevy/ si tu ty.
S tým pinčľom ti to verím, vzhľadom na tvoj vek. Len škoda, že ďalej si už nepokročil.
Nandrolon
15.10.19,06:02
Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.


Vari sa ťa to nedotklo až tak, že si capol mínus :D ?

Ach jáááááááááááááj

fyzicky to vyrástlo
psychicky je to decko !
Vieš prečo som dal to mínus? Lebo ťa zaraďujem tu na porade k určitým osobám, ktorým keď dáš mínus, tak musia rýchlo užiť lexaurin. Jednoducho labilné osoby. Po užití tu pár dní aspoň nepíšu.
Ináč k tomu tvojmu 500 e. dôchodku napíšem len toľko, že keby si odvádzal toľko koľko si odvádzať mal, tak nemáš dôchodok ako predavačka v potravinách /u normálnych väčších reťazcov, nie u úžerníkoch/. Ale keď už si krátil čo sa dalo, mal si si to "krátené" dávať na osobitný účet.
PS: predpokladám vzhľadom na rok narodenia, že to "C" si už spláchol do záchodu :-)))))))))))))))))) alebo máš známeho lekára.
Nandrolon
15.10.19,06:28
Myslíš, že ako postihnutý si zaslúžiš toľko pozornosti aby som sa na teba pýtal?
Ešte raz, si chorý, frustrovaný a j*bnutý
:-)
Dúfam, že to tu niekto premaže lebo si to tu zasral statočne a mongoloidne :-)
bjuty smis
15.10.19,06:43
Benatske sklo nadhera...

A ako príjemne teplo tam bolo v dielni, keď predvádzal výrobu koníka
a ked si zbadal ceny ?
Nandrolon
15.10.19,06:55
Lujza, teraz ma napadlo, že v Jablunkove, pár minút od Čadce je jedna z mála v ČR podnikových predajní BOHEMIA crystall glass. Tam sa vynadívaš do sýtosti, neraz sme tam kupovali exkluzívne sklo na gratuláciu.
marjankaj
15.10.19,06:58
...
Milanko ukľudni sa. Čo ti Richard zrušil 10 nickov? Však si založíš ďalšie. :---
lujza.j
15.10.19,07:05
Nandy..krystal sklo je krasne...ale pre moje oko precackane....ja mam rada hladke ciste linie na skle..naj biele...alebo jedbofarebne....pohare,vazy,misy,karafy...a ine:)
Na Murane som nebola:( mam naramok s muranskeho skla...božsky..ale malo nosim....pandora ma tiez krasne kusky z murana....
lujza.j
15.10.19,07:09
Milanko si ma pobavil:D....keby si mal pravdu..ze tolko chyba do 2000....ale aj tak diky za ty dary:)
misoft
15.10.19,12:06
Ajajajj´..................................
143nora - toľko slov napísaných a ŽIADNY obsah nie je badateľný.....
Teba budú strašne bolieť prsty z toho zúrivého ťukania do klávesnice.....
Na ukľudnenie použi toto
https://img.majstrik.sk/images/kladivo%20meden%C3%A9%20dreven%C3%A1%20rukov%C3%A4 %C5%A5%20R881583.png?vid=1&tid=31&r=B
a prašti ním po počítači a týmto
https://www.techmat-sk.eu/obchod_homedir/data/1230/obrazky/kladivo%2016215.jpg
po svojej hlave - možno sa ti tie kolieska vo vnútri aj zrovnajú....
marjankaj
15.10.19,12:38
....ale aj tak diky za ty dary:) Skoro ako pán farár.:rolleyes:
Nandrolon
15.10.19,14:57
Pocuvaj ty civava. Co tu furt kvicis!?
bettylou
15.10.19,17:09
[QUOTE="lujza.j"]No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....:(
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja :(:D
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
čo ti nevydá z výsluhového ????????????????
Co by nie aj 5x:---:D ja nie o sebe...
šak hej , zo 60 sa vám na to poskladáme, len aby tie kurvy migrantsté neprišli...
bettylou
15.10.19,17:11
Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.


Vari sa ťa to nedotklo až tak, že si capol mínus :D ?

Ach jáááááááááááááj

fyzicky to vyrástlo
psychicky je to decko !
Vieš prečo som dal to mínus? Lebo ťa zaraďujem tu na porade k určitým osobám, ktorým keď dáš mínus, tak musia rýchlo užiť lexaurin. Jednoducho labilné osoby. Po užití tu pár dní aspoň nepíšu.
Ináč k tomu tvojmu 500 e. dôchodku napíšem len toľko, že keby si odvádzal toľko koľko si odvádzať mal, tak nemáš dôchodok ako predavačka v potravinách /u normálnych väčších reťazcov, nie u úžerníkoch/. Ale keď už si krátil čo sa dalo, mal si si to "krátené" dávať na osobitný účet.
PS: predpokladám vzhľadom na rok narodenia, že to "C" si už spláchol do záchodu :-)))))))))))))))))) alebo máš známeho lekára.


Keď je raz niekto
Y
E
B


nepomôže mu ani poltonový bicygel

K tvojim DRÝSTOM sa už nebudem vyjadrovať - škoda času.

PS
Ale keby si skutočne chcel niečo o mojej psychickej odolnosti, opýtaj sa
Buchyho
Tweenty
Dav
babky ježibabky
Stanislava
Danily
Petry Novej :D :D

máš veľa času a málo rozumu, nevadí:D:D:D:D
bettylou
15.10.19,17:17
Benatske sklo nadhera...

také rovné či?
Terezia13
15.10.19,17:28
nobelova cena
bettylou
15.10.19,17:31
Nandy..krystal sklo je krasne...ale pre moje oko precackane....ja mam rada hladke ciste linie na skle..naj biele...alebo jedbofarebne....pohare,vazy,misy,karafy...a ine:)
Na Murane som nebola:( mam naramok s muranskeho skla...božsky..ale malo nosim....pandora ma tiez krasne kusky z murana....
profesionálna deformácia :D
buchač
15.10.19,17:51
Na Murane som nebola..
Choď na Muráň...je to bližšie. ;)
bettylou
15.10.19,18:02
chvala bohu, ale olympic bol, :)
korela
15.10.19,18:58
Kto tu posúva tie diapozitívy? Zaseklo sa niečo?
korela
15.10.19,20:00
Celkom zaujalo.
Elán - Bulvárne krysy (Official Video)
buchač
15.10.19,20:41
Celkom zaujalo.
Elán - Bulvárne krysy (Official Video)
Elán som nejak nikdy nemusel...niektoré skladby ale celkom ušli.
Ráž od tej nehody bol jak z jahody spadnutý...ale čo už. Že robil promo Mečiarovi ? Holt, za peníze v Praze dúm...

Ale hentá skladba je vcelku dobrá...text je adresný a aj pravdivý, novinári bulváru sú hovadá a svine. Hudba samotná, kde do popredia vystupujú gitary je fasa..
Celok je vždy lepší ako nejaké iné "diela", kde je na YT k týmto pridávať komentáre.

V priloženom linku je video, ktoré zdvihlo búrku nevôle...a aj text.
https://www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI
kukučka
15.10.19,21:05
Pozrela som včera, prečítala zopár hnusných komentárov a radšej zavrela. Preteky v tom, kto je hnusnejší, to je podľa mňa odpad a nie hudba ako taká. Keď sa mi niečo nepáči, idem het, neurážam Ráža.
korela
16.10.19,04:00
Idem vysvetliť, ...ja som pri pridaní netušila, aká je na internete okolo toho búrka, a že sa o tom baví asi celé Slovensko.
bettylou
16.10.19,04:33
nobelova cena

nobelovu cenu by som dal tomu, kto zdokonalil vibrátory...:D odvtedy nemusíme znásilňovať chlapov,ked sme nadržané a potrebujeme to
vicktor
16.10.19,06:22
...ja som pri pridaní netušila, aká je na internete okolo toho búrka, a že sa o tom baví asi celé Slovensko.
Mna hudba / melodia neoslovila, text primerany a ze by sa o tom bavilo cele Slovensko som nepostrehol.
Tweety
16.10.19,06:55
Pozrela som včera, prečítala zopár hnusných komentárov a radšej zavrela. Preteky v tom, kto je hnusnejší, to je podľa mňa odpad a nie hudba ako taká. Keď sa mi niečo nepáči, idem het, neurážam Ráža.
Tu ich ani urážať veľmi netreba, oni to dokázali aj sami. https://www.cas.sk/clanok/897364/elan-si-s-novym-klipom-poriadne-zavaril-uz-ich-riesi-prokuratura/ Inak, ich muziku mám rada ale toto chlapci prehnali.
kukučka
16.10.19,08:03
Kukla som si komentáre aj v tvojom linku, tuším je väčšina plusov pre zástancov Elánu.
napríklad:
dnes 08:31 | | +26 -6
Reagovať
Nikde som v klipe nevidel že by Ráž mieril na človeka. Každý vidí čo potrebuje. Takto sa vytvárajú ilúzie, podľa mňa je klip v poriadku.
Tweety
16.10.19,08:08
Kukla som si komentáre aj v tvojom linku, tuším je väčšina plusov pre zástancov Elánu.
napríklad:
dnes 08:31 | | +26 -6
Reagovať
Nikde som v klipe nevidel že by Ráž mieril na človeka. Každý vidí čo potrebuje. Takto sa vytvárajú ilúzie, podľa mňa je klip v poriadku.
Nevidela si ani to, ako mu jednu urve do tváre, tak ako kedysi bývalý preceda hzds, ktorého toľko ospevoval ? Kto chce, nič nevidí, kto nechce, nevidí ani to, čo by mal. Mňa diskusie nezaujímajú, mám na to svoj názor.Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
pavol54
16.10.19,08:28
Kukla som si komentáre aj v tvojom linku, tuším je väčšina plusov pre zástancov Elánu.
napríklad:
dnes 08:31 | | +26 -6
Reagovať
Nikde som v klipe nevidel že by Ráž mieril na človeka. Každý vidí čo potrebuje. Takto sa vytvárajú ilúzie, podľa mňa je klip v poriadku.
Nevidela si ani to, ako mu jednu urve do tváre, tak ako kedysi bývalý preceda hzds, ktorého toľko ospevoval ? Kto chce, nič nevidí, kto nechce, nevidí ani to, čo by mal. Mňa diskusie nezaujímajú, mám na to svoj názor.Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
Propagovať môžu násilie len novinári a vyvolení politici? (Aj na základe skreslených informácií)
Tweety
16.10.19,08:31
Kukla som si komentáre aj v tvojom linku, tuším je väčšina plusov pre zástancov Elánu.
napríklad:
dnes 08:31 | | +26 -6
Reagovať
Nikde som v klipe nevidel že by Ráž mieril na človeka. Každý vidí čo potrebuje. Takto sa vytvárajú ilúzie, podľa mňa je klip v poriadku.
Nevidela si ani to, ako mu jednu urve do tváre, tak ako kedysi bývalý preceda hzds, ktorého toľko ospevoval ? Kto chce, nič nevidí, kto nechce, nevidí ani to, čo by mal. Mňa diskusie nezaujímajú, mám na to svoj názor.Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
Propagovať môžu násilie len novinári a vyvolení politici? (Aj na základe skreslených informácií)
Asi si nečítal moju poslednú vetu. No, čo už.....
vicktor
16.10.19,08:37
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Tweety
16.10.19,08:38
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Pre tých, ktorí majú krátku pamäť. https://www.sme.sk/c/662268/meciar-zautocil-na-novinara.html
kukučka
16.10.19,08:46
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Tweety
16.10.19,08:52
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Prečo by ma mali ovplyvňovať komentáre? Som svojprávna a názor si viem urobiť aj sama bez toho, aby mi čo kto zakazoval, prikazoval. Ale možno to iní potrebujú.
vicktor
16.10.19,09:13
Pre tých, ktorí majú krátku pamäť...
"...pravú ruku mal zovretú v päsť ... uhol som sa doprava"
Tweety
16.10.19,09:22
Pre tých, ktorí majú krátku pamäť...
"...pravú ruku mal zovretú v päsť ... uhol som sa doprava"
Veď to, keby sa neuhol, tak to už len tak ľahko nerozdýcha. Podstatné je, že k niečomu takému vôbec došlo.
Nandrolon
16.10.19,09:23
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Zahnal sa ako byvaly boxerista po nejakom slnieckarovi s kamerou na pleci. Ten si musel doma potom menit damske nohavicky. Ten klip od Elanu som este nevidel, ale dokial tam niekomu nerozbil hlavu, tak to spada stale do "slobody slova".
pavol54
16.10.19,09:32
Kukla som si komentáre aj v tvojom linku, tuším je väčšina plusov pre zástancov Elánu.
napríklad:
dnes 08:31 | | +26 -6
Reagovať
Nikde som v klipe nevidel že by Ráž mieril na človeka. Každý vidí čo potrebuje. Takto sa vytvárajú ilúzie, podľa mňa je klip v poriadku.
Nevidela si ani to, ako mu jednu urve do tváre, tak ako kedysi bývalý preceda hzds, ktorého toľko ospevoval ? Kto chce, nič nevidí, kto nechce, nevidí ani to, čo by mal. Mňa diskusie nezaujímajú, mám na to svoj názor.Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.
Propagovať môžu násilie len novinári a vyvolení politici? (Aj na základe skreslených informácií)
Asi si nečítal moju poslednú vetu. No, čo už.....
na tú som práve reagoval, aj na rozširovanie "vtipných humoristických obrázkov "
pavol54
16.10.19,09:34
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
No veď ale stokrát opakované sa stane pravdou. Ak sa nám niekto nepáči, tak budeme šíriť lži.
pavol54
16.10.19,09:37
Tweety, napis komu byvaly predseda hzds urval do tvare.
(Nikdy som ho nevolil, ide mi o fakty.)
Zahnal sa ako byvaly boxerista po nejakom slnieckarovi s kamerou na pleci. Ten si musel doma potom menit damske nohavicky. Ten klip od Elanu som este nevidel, ale dokial tam niekomu nerozbil hlavu, tak to spada stale do "slobody slova".
pokiaľ si tú hlavu nerozbil sám o stenu pri uhýnaní.
kukučka
16.10.19,09:52
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Prečo by ma mali ovplyvňovať komentáre? Som svojprávna a názor si viem urobiť aj sama bez toho, aby mi čo kto zakazoval, prikazoval. Ale možno to iní potrebujú.
A nedáš si pokoj. Ja ti nič neprikazujem a ani sa s tebou nemienim naťahovať, ani tu lepiť priblblé vtipy. Chcela som len poukázať na to, že mi vadí takýto zbytočný cirkus pre jednu pesničku. Sú ďaleko horšie klipy, vulgárnejšie, mne vedí napr. ak sa niekto oblečie do mäsa, propaguje satanizmus a či provokuje v kostole. A o tom som tu nečítala nič.
Tweety
16.10.19,09:58
Nereagovala som na skladbu, ale na komentáre pod ňou. Teba nezaujímajú, tak prečo na mňa reaguješ? Radšej si ich prečítaj, aj tie v tvojom linku a budeš viac v obraze.
Prečo by ma mali ovplyvňovať komentáre? Som svojprávna a názor si viem urobiť aj sama bez toho, aby mi čo kto zakazoval, prikazoval. Ale možno to iní potrebujú.
A nedáš si pokoj. Ja ti nič neprikazujem a ani sa s tebou nemienim naťahovať, ani tu lepiť priblblé vtipy. Chcela som len poukázať na to, že mi vadí takýto zbytočný cirkus pre jednu pesničku. Sú ďaleko horšie klipy, vulgárnejšie, mne vedí napr. ak sa niekto oblečie do mäsa, propaguje satanizmus a či provokuje v kostole. A o tom som tu nečítala nič.
A tak, si si predsa kopla. Ešte, že máme každý nárok na názor lebo by aj to mnohí chceli zakázať.. Ale toto tu už vari bolo a vieme, ako to dopadlo.
Nandrolon
16.10.19,10:10
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Tweety
16.10.19,10:29
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tweety
16.10.19,10:50
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?


Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tvoja demokracia je mínuska, aj tak sa dá.
Nandrolon
16.10.19,11:00
Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?


Tweety. Mam pocit, ze zakazovat by si chcela prave ty. V suvislosti s hranym klipom si napisala, ze demokracia konci tam, kde zacina demokracia druheho.... To bol akoze omyl, alebo co?
Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?
Tvoja demokracia je mínuska, aj tak sa dá.
Zase sa mylis? Lebo zase som ti ju ja NEDAL. Opakovane obvinujes, opakovane zacinas reakcie slovami "nepochopil si".
Ale fakt menej chapavy ako ty tu uz asi nikto nie je.
Druhykrat si laskavo minusku over, lebo tvoja demokracia konci tam, kde zacina moja :-)))
vicktor
16.10.19,11:10
Veď to, keby sa neuhol...
KEBY, KEBY, KEBY, ...
Tak preco si napisala ze mu urval?
buchač
16.10.19,11:20
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.


Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?

S tými právami novinárov si ma vcelku fest dostala...normálne do kolien by som šiel, ak by som nesedel.
Takže chceš povedať, že novinári majú právo vymýšľať si, obviňovať, vyniesť aj ten ortieľ ?
To nemôžeš myslieť predsa vážne.
Nechce sa mi vyhľadávať nejaké kauzy, kde novinári na základe informácie "jedna babka povedala" obvinili napríklad chlapa zo sexuálneho obťažovania alebo ešte horšie, z pedofílie.
K maníkovi okamžite nabehli poliši, nasadili klepetá a šup do CPZ...a mašinéria sa rozbehla na plný plyn....celé dni siedma veľmoc - bulvár pitval a pitval kauzu. Síce nakoniec vysvitlo, že všetko to bolo len pomsta ohrdnutej milenky alebo platonicky zaľúbenej žiačky.
Na maník je nadobro odpísaný a v prípade slabšej psyché si to kľudne aj hodí...
Kde sú jeho práva ???

Práve o tom je tá demokracia, že jeden musí rešpektovať aj ten názor druhého, aj keď s ním nesúhlasí....novinárov nevynímajúc.
Čiže novinári majú objektívne a nezaujato informovať a nie ovplyvňovať !!!
...a tejto nafúknutej "kauze" trafená hus zagágala.

...a ozaj...tento videoklip ti nevadí, kde sú samopaly v rukách terajších oných...a hajzel Truban záchranca Slovenska, Sveta a priľahlých galaxií si robí promo ?????
TOTO je v poriadku ???

https://www.youtube.com/watch?v=-a4hpsKEAOs
pavol54
16.10.19,11:57
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.


Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?

S tými právami novinárov si ma vcelku fest dostala...normálne do kolien by som šiel, ak by som nesedel.
Takže chceš povedať, že novinári majú právo vymýšľať si, obviňovať, vyniesť aj ten ortieľ ?
To nemôžeš myslieť predsa vážne.
Nechce sa mi vyhľadávať nejaké kauzy, kde novinári na základe informácie "jedna babka povedala" obvinili napríklad chlapa zo sexuálneho obťažovania alebo ešte horšie, z pedofílie.
K maníkovi okamžite nabehli poliši, nasadili klepetá a šup do CPZ...a mašinéria sa rozbehla na plný plyn....celé dni siedma veľmoc - bulvár pitval a pitval kauzu. Síce nakoniec vysvitlo, že všetko to bolo len pomsta ohrdnutej milenky alebo platonicky zaľúbenej žiačky.
Na maník je nadobro odpísaný a v prípade slabšej psyché si to kľudne aj hodí...
Kde sú jeho práva ???

Práve o tom je tá demokracia, že jeden musí rešpektovať aj ten názor druhého, aj keď s ním nesúhlasí....novinárov nevynímajúc.
Čiže novinári majú objektívne a nezaujato informovať a nie ovplyvňovať !!!
...a tejto nafúknutej "kauze" trafená hus zagágala.

...a ozaj...tento videoklip ti nevadí, kde sú samopaly v rukách terajších oných...a hajzel Truban záchranca Slovenska, Sveta a priľahlých galaxií si robí promo ?????
TOTO je v poriadku ???

https://www.youtube.com/watch?v=-a4hpsKEAOs
Asi je lebo Elán dokázateľlne kopali za HZDS takže je šanca kopnúť si do nich, do tohoto sa nemôže lebo má oholené vlasy. Nie sú vlasy nebolo 5 gramov
vicktor
16.10.19,13:04
„God, Guns and America“ – tak zní název kampaně, kterou se americké dealerství Carolina Ford snaží přitáhnout nové zákazníky. K novému autu totiž přidává i vlajku, bibli a zbraň.

https://www.auto.cz/americky-dealer-fordu-ma-neobvyklou-kampan-k-novym-autum-rozdava-bibli-a-zbran-131547

Ale ved to je diskriminacia moslimov ?!
lujza.j
16.10.19,13:09
Jožo uz nema co stratit...jemu je uz davno jedno co kde trepne...vzdy bol iny...
"pracu novinarov" nekomentujem....radsej...:(
Nandrolon
16.10.19,13:50
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.


Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?

S tými právami novinárov si ma vcelku fest dostala...normálne do kolien by som šiel, ak by som nesedel.
Takže chceš povedať, že novinári majú právo vymýšľať si, obviňovať, vyniesť aj ten ortieľ ?
To nemôžeš myslieť predsa vážne.
Nechce sa mi vyhľadávať nejaké kauzy, kde novinári na základe informácie "jedna babka povedala" obvinili napríklad chlapa zo sexuálneho obťažovania alebo ešte horšie, z pedofílie.
K maníkovi okamžite nabehli poliši, nasadili klepetá a šup do CPZ...a mašinéria sa rozbehla na plný plyn....celé dni siedma veľmoc - bulvár pitval a pitval kauzu. Síce nakoniec vysvitlo, že všetko to bolo len pomsta ohrdnutej milenky alebo platonicky zaľúbenej žiačky.
Na maník je nadobro odpísaný a v prípade slabšej psyché si to kľudne aj hodí...
Kde sú jeho práva ???

Práve o tom je tá demokracia, že jeden musí rešpektovať aj ten názor druhého, aj keď s ním nesúhlasí....novinárov nevynímajúc.
Čiže novinári majú objektívne a nezaujato informovať a nie ovplyvňovať !!!
...a tejto nafúknutej "kauze" trafená hus zagágala.

...a ozaj...tento videoklip ti nevadí, kde sú samopaly v rukách terajších oných...a hajzel Truban záchranca Slovenska, Sveta a priľahlých galaxií si robí promo ?????
TOTO je v poriadku ???

https://www.youtube.com/watch?v=-a4hpsKEAOs
Asi je lebo Elán dokázateľlne kopali za HZDS takže je šanca kopnúť si do nich, do tohoto sa nemôže lebo má oholené vlasy. Nie sú vlasy nebolo 5 gramov
Ktovie, za koho kopal riaditel cistiacej caty?
Mozno nejaky KDH skracovanec so zurivou a nechapavou Pani?
Inac, ak by sa nahodou dostal ten KysuckoLieskovsky plesoun do parlamentu, tak dufam, ze zidomedia budu denne vytahovat jeho 5g dizajn a ucast na tych satanskych sexualnych orgiach. Ak by bol toho ucastny nejaky bezvyznamny poslanec terajsej koalicie, tak ho zidomedia upalia.
Jeho podvodnicky foter uz stavia v Krasne nad Kysucou halu pre 50 otrokov z uradu prace. Asi caka, ze bude mat syna premiera...
Mozete sa ma potom pytat, ako pokracuje stavba, ked bude sediet v base, prinajlepsom v opozicii. A som zvedavy, ci bude druhy synacik zase kandidovat za KNM...
pavol54
16.10.19,14:10
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.


Nepochopil si.Podľa môjho názoru, tá ich demokracia akože srandičiek,útoku, únosu, atď, čo tam predviedli v klipe zasiahla aj do práv tých novinárov. Ale nikto vám ten váš iný názor neberie. Majte si ho a ja trvám na tom svojom. V tom je demokracia, či nie?

S tými právami novinárov si ma vcelku fest dostala...normálne do kolien by som šiel, ak by som nesedel.
Takže chceš povedať, že novinári majú právo vymýšľať si, obviňovať, vyniesť aj ten ortieľ ?
To nemôžeš myslieť predsa vážne.
Nechce sa mi vyhľadávať nejaké kauzy, kde novinári na základe informácie "jedna babka povedala" obvinili napríklad chlapa zo sexuálneho obťažovania alebo ešte horšie, z pedofílie.
K maníkovi okamžite nabehli poliši, nasadili klepetá a šup do CPZ...a mašinéria sa rozbehla na plný plyn....celé dni siedma veľmoc - bulvár pitval a pitval kauzu. Síce nakoniec vysvitlo, že všetko to bolo len pomsta ohrdnutej milenky alebo platonicky zaľúbenej žiačky.
Na maník je nadobro odpísaný a v prípade slabšej psyché si to kľudne aj hodí...
Kde sú jeho práva ???

Práve o tom je tá demokracia, že jeden musí rešpektovať aj ten názor druhého, aj keď s ním nesúhlasí....novinárov nevynímajúc.
Čiže novinári majú objektívne a nezaujato informovať a nie ovplyvňovať !!!
...a tejto nafúknutej "kauze" trafená hus zagágala.

...a ozaj...tento videoklip ti nevadí, kde sú samopaly v rukách terajších oných...a hajzel Truban záchranca Slovenska, Sveta a priľahlých galaxií si robí promo ?????
TOTO je v poriadku ???

https://www.youtube.com/watch?v=-a4hpsKEAOs
Asi je lebo Elán dokázateľlne kopali za HZDS takže je šanca kopnúť si do nich, do tohoto sa nemôže lebo má oholené vlasy. Nie sú vlasy nebolo 5 gramov
Ktovie, za koho kopal riaditel cistiacej caty?
Mozno nejaky KDH skracovanec so zurivou a nechapavou Pani?
Inac, ak by sa nahodou dostal ten KysuckoLieskovsky plesoun do parlamentu, tak dufam, ze zidomedia budu denne vytahovat jeho 5g dizajn a ucast na tych satanskych sexualnych orgiach. Ak by bol toho ucastny nejaky bezvyznamny poslanec terajsej koalicie, tak ho zidomedia upalia.
Jeho podvodnicky foter uz stavia v Krasne nad Kysucou halu pre 50 otrokov z uradu prace. Asi caka, ze bude mat syna premiera...
Mozete sa ma potom pytat, ako pokracuje stavba, ked bude sediet v base, prinajlepsom v opozicii. A som zvedavy, ci bude druhy synacik zase kandidovat za KNM...
A mamička je ešte starostkou?
Nandrolon
16.10.19,14:27
Neni. Bola si tak ista svojim zvolenim, ze sa nenapisala ani ako poslanec. Tak je mimo.
buchač
16.10.19,15:22
[QUOTE="Tweety"]
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí.


Demokracia (bez prívlastkov) je totiž právom informovaného výberu, právom argumentačného vyjadrenia. Ak to vedel a vo forme „glasnosti“ a „perestrojky“ to presadzoval neboľševický komunista Gorbačov, tak on bol neporovnateľne serióznejší demokrat ako ktorýkoľvek súčasný predstaviteľ extrémistického, boľševicko-nacistického „humanistického“ netolerantného, agresívneho libero-demokratizmu. Tolerancia k netolerantným je v lepšom prípade naivita, v horšom ľudská hlúposť. Ustupovanie agresii provokuje agresora a ubezpečuje ho o legitimite jeho agresívnych zámerov.

Títo manipulátori sa nezastavia pred použitím žiadnej demagógie. Najnovšie odmietanie nadpráv pre homosexuálne menšiny a odmietanie exhibicionistického teroru zvrátenými pochodmi goebelsovskí mediálni manipulátori nazývajú rozširovaním nenávisti proti homosexuálom z cirkevných kazateľní. Na to treba veľmi odolný žalúdok. Ale časť masy si povie „písali v novinách“, … „hovorili v televízii“, … „fuj, hnus, tí farizeji“.

https://petersvec.blog.pravda.sk/2019/10/16/medialne-monopoly-signal-navratu-totality/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox
bjuty smis
16.10.19,15:41
úderka v predsmrtnom kŕči.....
končíte....:)))
sito
16.10.19,16:19
"Tweety
Demokracia je, tak si môže každý urobiť názor aký chce. Ale demokracia jedného končí tam, kde sa začína druhého. A propagovať násilie sa mi vo všeobecnosti bridí."

Je! Ale, čo je demokracia? Pokiaľ si matne spomínam, tak 4. ročník, staré Grécko, tam ju objavili. Vraj ľud si zvolí a potom zostanú voly. Ale to je hodne dávno. No nič sa nezmenilo, od čias starého Grécka, mandát máme ......................

https://www.youtube.com/watch?v=LWmAaIfdkF0

:D
pavol54
16.10.19,17:27
Neni. Bola si tak ista svojim zvolenim, ze sa nenapisala ani ako poslanec. Tak je mimo.
Takže doma kde ich poznajú im neveria
buchač
16.10.19,17:29
úderka v predsmrtnom kŕči.....
končíte....:)))
...a inak nič ?
Ak tá poznámka smeruje ku mne, tak vedz, že osobne sa absolútne nepovažujem za nejakú úderku...nervy mi žerie rovnako Fico, Sulík alebo Matovič....otázka je, že ktorý viac.
buchač
16.10.19,17:35
Buchy
...
A prečo si napríklad pred napísaním tohoto BLÁBOLU neporozmýšľal
alebo pred odoslaním neprečítal ?
...
a prišiel si na to sám ?


Nápodobne....
Sa čudujem, že sa robíš, že nerozumieš ... no pritom je jasné, že vieš, o čo mi išlo.
Ale ak nie, nerozumieš ? Nie môj problém a vysvetľovať nemienim.
sito
16.10.19,17:46
:D:D:D Tak toto je tá nová porada? :D:D:D
Nandrolon
17.10.19,06:03
Druhykrat si laskavo minusku over,



lebo tvoja demokracia konci tam, kde zacina moja :-)))


smerácky DEMAGÓG

Na klamstvo narozdiel od teba nie som vôbec odkázaný. Mínusku si môže ľahko overiť, ak to dotyčná nedokáže, nech neobviňuje. Prípadne jej môžem skutočne jednu dať a uvidí, že jej jedna pribudne. Aj tak sa dá.
Žabinka
17.10.19,08:19
krásne babie leto.. :)
misoft
18.10.19,16:13
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/58/5879217/5879217_1200x.jpeg?rev=2
Nandrolon
18.10.19,17:46
Som rad, ze u prokuratora Trnku nasli vzacny srbsky samoopalovaci krem v trezore. Konecne si ho bude moct zaobstarat aj siroka verejnost. Znacku ma SamOpal, to je v srbskom jazyku. Udajne opaluje rychlo, rovnomerne a nie si flakaty.
buchač
18.10.19,18:01
Som rad, ze u prokuratora Trnku nasli vzacny srbsky samoopalovaci krem v trezore.

Zdroj : Bulvárne krysy
korela
18.10.19,19:27
https://a-static.projektn.sk/2019/10/pochod.jpg


Nech mi je odpustené, ale keď tak pozerám na to foto, nemôžem sa zbaviť myšlienky, koľko tam asi môže byť emilkov. Ani v MHD neviem, vedľa koho stojím.
Koľkí ľudia dnes slovo Slovensko nevedia ani vysloviť.
bettylou
18.10.19,23:52
kua, práve som zistila nemilú vec, druhý deň ma na minďár bolí hrdlo, reku veznem paralen fajne s teplým čajom, vypotím... a u šufladky dva prazdne škatuľky, ja teho juniora by som najradšej rozkusala... vikend predemnu, možem do 3,14či isc. to mu sto raz možem vysvetľovať, ked daco prazdne daj na oči, že dokupim... nee ani *****, šmeci nechava poskryvane po chyži... aspoň som sebe odspľuvla, asi navarim cesnakovej..:(
bettylou
18.10.19,23:59
Druhykrat si laskavo minusku over,



lebo tvoja demokracia konci tam, kde zacina moja :-)))


smerácky DEMAGÓG

že vás to ešte furt baví, ženiete sa jak na potkaních pretekoch... a to nie le len na teba nori143 ale tak všeobecne... volíte si vlády a potom ičujete, že si dakto vládne... :confused::cool: to už je tragikomédia... ja sa furt čaká, že anooo to už teraz bude toto nebo a stále nič, len hovno hovno zlatá rybka jedno akým slovom sa to nazve... život je boj ne pierečko
bettylou
19.10.19,00:08
https://a-static.projektn.sk/2019/10/pochod.jpg


Nech mi je odpustené, ale keď tak pozerám na to foto, nemôžem sa zbaviť myšlienky, koľko tam asi môže byť emilkov. Ani v MHD neviem, vedľa koho stojím.
Koľkí ľudia dnes slovo Slovensko nevedia ani vysloviť.

zas len dáki farizeji a v mhdčke nemá kto dvihnúť riť, ked starší nastúpia... sopľač unudená by si mohli prečítať timur a jeho družina, v blave je komu pomôcť vo voľnom čase miesto debilín a prázdnych fráz vypisovať poflakovať sa pred foťákmi... lebo krajina je taká akí sú ľudia, ak sú prázdni narcisti, taká je aj ich krajina
bjuty smis
19.10.19,08:02
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...
bettylou
19.10.19,09:38
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...

ta v celom peletone :D vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
buchač
19.10.19,11:36
Pre Tweety a jej demokratický pohľad na prácu novinárov.

" Podľa svedkov to mala byť bežná policajná dopravná kontrola. Hliadka zastavovala peugeot, vodič však pridal plyn a začal unikať. Mal na to dôvod: za volantom sedel len 17-ročný chlapec bez vodičského preukazu. "

" Na chodníku stáli tínedžeri, dve dievčatá sú dcéry policajtov. Holéci hovorí, že chlapca a jedno z dievčat náraz odhodil bokom, Tretie dievča sa však dostalo pod vozidlo, ktoré ho šmykom ťahalo pod sebou po tráve ešte približne štyri metre. "
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/529771-v-banovciach-doslo-k-vaznej-dopravnej-nehode-vodic-vrazil-autom-do-troch-ludi/

Čo ma zarazilo ?
Novinárka zverejní, že dievčatá sú dcérami polišov...ale o tom buzerantovi za volantom nejak nič....
misoft
19.10.19,11:38
zas len dáki farizeji a v mhdčke nemá kto dvihnúť riť, ked starší nastúpia... sopľač unudená by si mohli prečítať timur a jeho družina, v blave je komu pomôcť vo voľnom čase miesto debilín a prázdnych fráz vypisovať poflakovať sa pred foťákmi... lebo krajina je taká akí sú ľudia, ak sú prázdni narcisti, taká je aj ich krajina

.... a to ti ešte i vynadajú, keď im to pripomenieš... ba často i jednu vzduchom chladenú, dobre mierenú dostaneš.... ako toť nedávno tí blbečkovia, čo teraz fľajster schytali....

Šak so spomínal, ako v PO mi jedna fiflena (pojazdná parfuméria) do sopliakov vynadala.... a potom sedela zo dve zastávky. Mala však z toho hanbu (od ostatných) a ja som sa zarehlil a mal pocit, že ešte furt mám len -násť :D.
bjuty smis
19.10.19,12:17
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...

ta v celom peletone :D vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
Ked mas 89 r., tak tam vidis soplac...
Vymyty mozog..lebo nechcu spiny zlodejske..

Ty ho mas teda brilantny...aj s uderkou:)
pavol54
19.10.19,13:25
Pre Tweety a jej demokratický pohľad na prácu novinárov.

" Podľa svedkov to mala byť bežná policajná dopravná kontrola. Hliadka zastavovala peugeot, vodič však pridal plyn a začal unikať. Mal na to dôvod: za volantom sedel len 17-ročný chlapec bez vodičského preukazu. "

" Na chodníku stáli tínedžeri, dve dievčatá sú dcéry policajtov. Holéci hovorí, že chlapca a jedno z dievčat náraz odhodil bokom, Tretie dievča sa však dostalo pod vozidlo, ktoré ho šmykom ťahalo pod sebou po tráve ešte približne štyri metre. "
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/529771-v-banovciach-doslo-k-vaznej-dopravnej-nehode-vodic-vrazil-autom-do-troch-ludi/

Čo ma zarazilo ?
Novinárka zverejní, že dievčatá sú dcérami polišov...ale o tom buzerantovi za volantom nejak nič....
V prvom rade by som rád vedel aká to bola večerná hodina či už maloleté nemali byť doma? v druhom rade by som všetkých čo nepriamo vlastným porušením zákonov spôsobili inému ujmu na zdraví alebo smrť dal trest ako vinníkovi. Ten mladík si nezarobil na to auto teda ho niekomu, zobral alebo mu ho dal vlastník.
pavol54
19.10.19,13:31
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...

ta v celom peletone :D vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
Jedna banda zlodejov čo nie je pri moci kričí na druhú bandu zlodejov čo je pri moci, aby sa vystriedali pri korytách. Ako ich majú vytlačiť keď ich nikto nevolí? pouličnými protestmi. Akože neexistuje exsiskár( minulý) tak neexistuje minulý podvodník a zlodej. Má niektorý smrteľník doma nahrávku gorily? To za tie "peníze radšej v Praze dúm".
Nandrolon
19.10.19,15:34
.....
bettylou
19.10.19,16:28
Kde tam vidiš soplač ?
Zvac si to foto, ked si stratila cviker

A nazor........uff...

ta v celom peletone :D vymyté mozgy ohlúpení, myslia, že pečené holuby padajú z neba do huby..... stačí na plachtu napísať čiernou farbičkou a my už sa za nich postavíme..... deň pri dni.. haha
Jedna banda zlodejov čo nie je pri moci kričí na druhú bandu zlodejov čo je pri moci, aby sa vystriedali pri korytách. Ako ich majú vytlačiť keď ich nikto nevolí? pouličnými protestmi. Akože neexistuje exsiskár( minulý) tak neexistuje minulý podvodník a zlodej. Má niektorý smrteľník doma nahrávku gorily? To za tie "peníze radšej v Praze dúm".

objavil ameriku a odftedy mame grule aj mandelinky
buchač
19.10.19,17:22
S tými sopliakmi sa po celom svete roztrhlo vrece ?

Tu, tam, hentam, a aj v onom...svet sa zbláznil.
Vrchol je demonštrácia v Santiagu...kde sopliaci ničia metro a iné ... sledoval som šot, niečo neskutočné. Pre mierne zvýšenie cestového sa museli prijať krajné opatrenia, že výnimočný stav ?????
bettylou
19.10.19,18:35
najťažšie je niečo vymyslieť, trochu ľahšie naprojektovať a postaviť a najľahšie je to rozbiť....
bettylou
19.10.19,18:40
zas len dáki farizeji a v mhdčke nemá kto dvihnúť riť, ked starší nastúpia... sopľač unudená by si mohli prečítať timur a jeho družina, v blave je komu pomôcť vo voľnom čase miesto debilín a prázdnych fráz vypisovať poflakovať sa pred foťákmi... lebo krajina je taká akí sú ľudia, ak sú prázdni narcisti, taká je aj ich krajina

.... a to ti ešte i vynadajú, keď im to pripomenieš... ba často i jednu vzduchom chladenú, dobre mierenú dostaneš.... ako toť nedávno tí blbečkovia, čo teraz fľajster schytali....

Šak so spomínal, ako v PO mi jedna fiflena (pojazdná parfuméria) do sopliakov vynadala.... a potom sedela zo dve zastávky. Mala však z toho hanbu (od ostatných) a ja som sa zarehlil a mal pocit, že ešte furt mám len -násť :D.

ta vešelo mace...:confused:
bettylou
20.10.19,04:33
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/58/5879217/5879217_1200x.jpeg?rev=2

možno ho už ráno oslepilo abo robil učko :D
pavol54
20.10.19,04:47
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/58/5879217/5879217_1200x.jpeg?rev=2
Ako bude súdený záleží od toho, kto je a kto je za ním.
bettylou
20.10.19,05:25
Pozerám správy: dnes na obed bola u nás fest havária - Peugeot to napálil do VW. Ten, čo do nich napálil, šiel od Sobraniec. A policajtom tvrdil, že ho oslnilo slnko. Ale ten blbeček zabudol, že zo Sobraniec do Michaloviec je cesta v smere V-Z a v žiadnom prípade ho nemôže slnko oslepiť (okolo 14-tej svieti slnko na sever a v žiadnom prípade nie priamo na čelné sklo). Až to budú riešiť - súd - dúfam, že nebudú takí blbci, že mu to zožerú. On ľahko zranení, v tom druhom 1 skonal a 2 ťažko zranení.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/58/5879217/5879217_1200x.jpeg?rev=2
Ako bude súdený záleží od toho, kto je a kto je za ním.

Ta motor sice roztrepany, ale mal ščesce, že aspoň je keho sudzic.... Aj ked predsa len ked dobre pamätam ta u totej biblii dakdze stoji, že ľudze nesúďte sa, na to je ten hore, vaš pan. Akurat, neznam, kto nas ateistoch budze sudzik, ked sme sobi rovni a panoch nesceme :D:D Mušime vekši pozor davac jak vy.
Nandrolon
20.10.19,06:23
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
buchač
20.10.19,07:10
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Ešte napíš niečo po goralsky alebo po rusnacky...ono to bude aj tak jedno.

Mi to prichodí, ako keď sa čech snaží po slovensky mluvit...ani z voza, ani na voz.
buchač
20.10.19,10:22
Prežili by ste deň len so sto vecami? My sme to skúsili
Tri redaktorky sa rozhodli vyskúšať minimalistický experiment.

Čítajte viac: https://zena.sme.sk/c/22238787/prezili-by-ste-den-len-so-sto-vecami-my-sme-to-skusili.html#ixzz62tN2tH2R

Čítal som, čítal...a čítal. Stále som očakával nejaký ten zvrat...že niečo z tých vecí ubudne.
...a ono je to len ďalší stupídny experiment...kuwa, nakoniec došlo k tomu, že tie tri bedy (nie bedárky...beda = synonymum inej nadávky) počítali počet vecí, ktorých sa dotkli.
marjankaj
20.10.19,11:25
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Na koho sa to strepal? Chúďa Blanka.:eek:
buchač
20.10.19,12:37
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Na koho sa to strepal? Chúďa Blanka.:eek:
Vetroň še strepal na Blankinu blaničku...tota nemala co robic, ta pukla...a vetroň puknul tež.
marjankaj
20.10.19,12:40
Vetroň še strepal na Blankinu blaničku...tota nemala co robic, ta pukla...a vetroň puknul tež.
Ten vetroň musel byť riadne nadržaný.:rolleyes: Alebo to bol nandrolon?:---
buchač
20.10.19,12:44
Vetroň še strepal na Blankinu blaničku...tota nemala co robic, ta pukla...a vetroň puknul tež.
Ten vetroň musel byť riadne nadržaný.:rolleyes: Alebo to bol nandrolon?:---

Jedno neoponuje druhému...ale ty si začal s konkrétnosťami. ;)
Ho ebne, keď zistí, že sme si z neho 3,14ku robili. :D :D :D
marjankaj
20.10.19,12:48
Jedno neoponuje druhému...ale ty si začal s konkrétnosťami. ;)
Ho ebne, keď zistí, že sme si z neho 3,14ku robili. :D :D :D
A vo tom to je:D:D:D
buchač
20.10.19,12:51
... ;)
bettylou
20.10.19,13:59
Ja pozeram, ze na blanicku še strepal vetron
Ešte napíš niečo po goralsky alebo po rusnacky...ono to bude aj tak jedno.

Mi to prichodí, ako keď sa čech snaží po slovensky mluvit...ani z voza, ani na voz.

to ja ne to klavesnica.. :D
kukučka
20.10.19,15:12
Radsej mi pls napis, kde stiahnem posledne casti Mad mena, na ulozto nie su.
buchač
20.10.19,15:34
Radsej mi pls napis, kde stiahnem posledne casti Mad mena, na ulozto nie su.
Kukuč...kukaj na Kukaj.sk...;)
https://serial.kukaj.to/silenci-z-manhattanu/s06e01
Terezia13
20.10.19,16:20
kua, práve som zistila nemilú vec, druhý deň ma na minďár bolí hrdlo, reku veznem paralen fajne s teplým čajom, vypotím... a u šufladky dva prazdne škatuľky, ja teho juniora by som najradšej rozkusala... vikend predemnu, možem do 3,14či isc. to mu sto raz možem vysvetľovať, ked daco prazdne daj na oči, že dokupim... nee ani *****, šmeci nechava poskryvane po chyži... aspoň som sebe odspľuvla, asi navarim cesnakovej..:(
sprobuj: skaramelizuj cukor - kryštálový, zalej vodou, miešaj, kým sa rozpustí a vlažné pomaly pi...mne to zaberá extra rýchlo
marjankaj
20.10.19,16:24
sprobuj: skaramelizuj cukor - kryštálový, zalej vodou, miešaj, kým sa rozpustí a vlažné pomaly pi...mne to zaberá extra rýchlo
To by zabralo aj mne. Glykémia by hneď vyskočila na 33. Viac mi glukomer nezmeria.:eek:
bettylou
20.10.19,21:34
kua, práve som zistila nemilú vec, druhý deň ma na minďár bolí hrdlo, reku veznem paralen fajne s teplým čajom, vypotím... a u šufladky dva prazdne škatuľky, ja teho juniora by som najradšej rozkusala... vikend predemnu, možem do 3,14či isc. to mu sto raz možem vysvetľovať, ked daco prazdne daj na oči, že dokupim... nee ani *****, šmeci nechava poskryvane po chyži... aspoň som sebe odspľuvla, asi navarim cesnakovej..:(
sprobuj: skaramelizuj cukor - kryštálový, zalej vodou, miešaj, kým sa rozpustí a vlažné pomaly pi...mne to zaberá extra rýchlo

tak som nakoniec dala chlieb, maslo, cesnak paprika... hrdlo v pohode
misoft
21.10.19,07:44
tak som nakoniec dala chlieb, maslo, cesnak paprika... hrdlo v pohode
Chlieb - o ničom, maslo - o ničom, paprika - o ničom, cesnak - bacily mali poplach, vyhlásili organizovaný ústup.
bettylou
21.10.19,08:15
tak som nakoniec dala chlieb, maslo, cesnak paprika... hrdlo v pohode
Chlieb - o ničom, maslo - o ničom, paprika - o ničom, cesnak - bacily mali poplach, vyhlásili organizovaný ústup.

Duški, ty už si pil vino len s cesnakom? :D:D:D
misoft
21.10.19,08:16
Ja nie (totálny abstinent - vyliečený alkoholik)... ale moja 3/4 si to urobila a trochu to pomáha.... cesnak sa musí vo víne vyluhovať. A stačí 1 lyžica denne.
pavol54
21.10.19,10:38
kua, práve som zistila nemilú vec, druhý deň ma na minďár bolí hrdlo, reku veznem paralen fajne s teplým čajom, vypotím... a u šufladky dva prazdne škatuľky, ja teho juniora by som najradšej rozkusala... vikend predemnu, možem do 3,14či isc. to mu sto raz možem vysvetľovať, ked daco prazdne daj na oči, že dokupim... nee ani *****, šmeci nechava poskryvane po chyži... aspoň som sebe odspľuvla, asi navarim cesnakovej..:(
sprobuj: skaramelizuj cukor - kryštálový, zalej vodou, miešaj, kým sa rozpustí a vlažné pomaly pi...mne to zaberá extra rýchlo

tak som nakoniec dala chlieb, maslo, cesnak paprika... hrdlo v pohode
Strúčik cesnaku do úst ako bonbón, nezjesť, odstrániš bacily z hrdla a známych z okolia vyskúšané alkohol vykloktať, neprehltnúť, vypľuť
Mikae
21.10.19,12:34
- pobavilo :) - na včerajšej prechádzke sme videli zaujímavé ceduľky na bránkach rodinných domov, kde mali psa. Väčšina bola klasika: pozor pes, alebo pozor zlý pes, ale potom sme sa museli smiať, keď sme čítali : pozor, hodný pes, ale má slabé nervy a ešte pozor, nezašlápněte nášho psa - naozaj sme žiadneho nevideli, tak asi bol strašne mrňavý:D:D
misoft
21.10.19,17:24
Natrafil som na toto:
http://www.teraz.sk/ekonomika/rasiho-urad-bude-spolupracovat-s-vyc/425519-clanok.html
a nestačím sa čudovať.
Okrem iného sa tam píše (dúfajme, že je to preklep)

aby do roku 2020 bolo každé mesto a obec, teda 2900 subjektov, napojených na internet s rýchlosťou 30 Mbit/s a do roku 2025 kľúčové miesta, ako nemocnice, školy, samosprávy, boli napojené na internet s rýchlosťou 1 Mbit/s.
To akože v roku 2025 nemocnice, školy, úrady budú fičať na "hviezdnej rýchlosti 1Mbps, čo je vlastne 0,125MBps? Veď takúto rýchlosť majú mobily, keď je slabý signál.
A pre školy toto zaviesť - kde bude Infovek? Keď sa pripojí 10 PC pri takejto rýchlosti pripojenia - tam "pofrčia" 0,012MBps (cca 102kbps).
korela
22.10.19,04:09
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/
vicktor
22.10.19,06:05
Z "nasho" smeru je to este ako-tak, ale vyhlad z okna od suseda ... ?
U nas jednemu este k takemu plotu / muru postavili pred okna billboard. :eek: :D
lujza.j
22.10.19,08:50
Čiernosivy mor aj v interieri....ale sak kazdemu ako sa paci....
Min.tyden bola.daka vystava v inchebe..moderny byt.dizajn....či ako sa.to...chlap,ze su listy..ci ideme...ja..nie....lebo čiernosivy mor..nie mojmu oku:)
alaya1
22.10.19,09:47
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/

Preto budem radsej byvat v byte a kupim si chalupu pod horami, alebo dom niekde inde, kde to tak nie je.
vicktor
22.10.19,13:03
Vraj zakazana reklama na VW Golf, pretoze ukazuje stereotypy ...
https://www.topspeed.sk/urady-zakazali-reklamu-na-elektricky-golf-budete-sa-cudovat-preco/16708
kopretinka
22.10.19,13:16
misoft
22.10.19,14:56
Vraj zakazana reklama na VW Golf, pretoze ukazuje stereotypy ...
https://www.topspeed.sk/urady-zakazali-reklamu-na-elektricky-golf-budete-sa-cudovat-preco/16708
Šak tí Angláni sami nevedia, čo chcú..... reklama je vraj poburujúca pre "poškodenie" nejakých stereotypov, alebo pre pomalú jazdu Mustangu s V8 motorom.... veď ani na tom ich poondiatom Brexite sa nevedia rozhodnúť.
bjuty smis
22.10.19,16:19
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/

veru, veru...ako nám chýba kvalita bývania z tvojej mladosti....

http://ba.foxy.sk/displayimage.php?pid=1032ba........

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%A1ice_%E2%80%93_mestsk%C3%A1_%C4%8Das%C5%A5_ S%C3%ADdlisko_%C5%A4ahanovce#/media/S%C3%BAbor:Sidlisko_tahanovce_05.jpg

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kloko%C4%8Dina#/media/S%C3%BAbor:Kloko%C4%8Dina.jpeg

to tvoje súkromie
kvality bývania ...umakartové jadrá...

a tvoj výhľad....
Nonick
22.10.19,20:00
Dnes ma potesilo ako kosicania jednoducho za par € urobili z krizovatky kruhac pri zeleznicnej nemocnici
korela
22.10.19,20:53
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/

veru, veru...ako nám chýba kvalita bývania z tvojej mladosti....

http://ba.foxy.sk/displayimage.php?pid=1032ba........

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%A1ice_%E2%80%93_mestsk%C3%A1_%C4%8Das%C5%A5_ S%C3%ADdlisko_%C5%A4ahanovce#/media/S%C3%BAbor:Sidlisko_tahanovce_05.jpg

https://sk.wikipedia.org/wiki/Kloko%C4%8Dina#/media/S%C3%BAbor:Kloko%C4%8Dina.jpeg

to tvoje súkromie
kvality bývania ...umakartové jadrá...

a tvoj výhľad....
Vie si niekto predstaviť, že by stredozemné more lemovali čierne strechy, ktoré vykazujú počas leta o 20 st. C vyššiu teplotu ako inej farby? Nepodpivničené domy, nemajú sa ako prirodzene ochladzovať, ešte sa aj zateplia. Údajne sa nakupujú od Poliakov. Lacné.
Obchodníkovi je to jedno, čítam na ne recenzie od nových majiteľov ... rýchlo a lacno, a čo najviac peňazí zabetónovať na pozemkoch do zbytočne spevnených plôch.
Cudzie prvky do našich končín. Mne to pripadá ako značkovanie územia.

Hlavne, že obavy z klim. zmien.

Prvý panelák sa postavil v NL, prvé sídlisko v o FR.

Niečo o betóne ako materiáli https://sk.wikipedia.org/wiki/Bet%C3%B3n

Niečo o možnom novom prístupe architektov k panelákom, čo im chýba?https://dennikn.sk/1440678/pozrite-sa-ako-vo-francuzsku-prerobili-stare-panelaky-ziskali-europsku-cenu-za-architekturu-foto/

Nejakou šťastnou náhodou som v paneláku nikdy nebývala, ale určite by mi to neprekážalo.
Niekedy lepšie ak na mini pozemku s mini miestnosťami.
Pretože sa veľké parcely čoraz viac drobia a aj z nadštandardného charakteru obcí sa stávajú nové getá. A tento proces, ktorý práve prebieha, už obce nebudú schopné vrátiť späť.
Chápem, že každý musí bývať. Len sa treba poobzerať po osvedčených vzoroch, zapojiť štát a nie nechať výstavbu na obchodníkoch.

A nový Stavebný zákon, ako sa mohol pustiť do obehu, to mi nie je jasné. Pokiaľ sa s ním človek nestretne, netuší nič.
Ľudia budú prichádzať o zdravie cez kvôli ďalším problémom, aj strácať súkromie, ktoré každý bytostne potrebuje ako vodu a jedlo, tmu a ticho.
vicktor
23.10.19,05:40
veru, veru...ako nám chýba kvalita bývania z tvojej mladosti....
Je tu ale jeden velky rozdiel - vtedy si clovek nemohol vyberat, byty sa pridelovali a ludia sa museli zmierit. Teraz sa pre nepodarene byvanie rozhodnu sami.
kukučka
23.10.19,08:04
ty umakartove jadro
budar a studna na dvore, z dediny do mesta, blizsie ku fabrike, zo 4-tej kat. do 1-2-hej, tepla voda, skolka
alaya1
23.10.19,09:54
veru, veru...ako nám chýba kvalita bývania z tvojej mladosti....
Je tu ale jeden velky rozdiel - vtedy si clovek nemohol vyberat, byty sa pridelovali a ludia sa museli zmierit. Teraz sa pre nepodarene byvanie rozhodnu sami.

Firma dostala v 1 vchode 12 podnikovodružstevných (z 23) bytov a tí , čo mali rovnakú veľkosť si losovali (nie vyberali !!! ) iba poschodie.
Moji rodicia si byt vyberali aj poschodie si vybrali, nie losovali poschodie- islo o druzstevny byt.
BXLmiami
23.10.19,10:26
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/
Čo Ti vadí?Paneláky sú lepšie?
vicktor
23.10.19,11:39
Sestra "dostala" konkretny druzstevny byt a ja konkretny podnikovy byt, ziadne preberanie sa v bohatej :D ponuke neprichadzalo do uvahy.
alaya1
23.10.19,12:31
Tak teda to mozno zalezalo od konkretneho BD ako k tomu pristupoval.
pavol54
23.10.19,15:24
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/
Čo Ti vadí?Paneláky sú lepšie?
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
bjuty smis
23.10.19,15:43
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="korela"]Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.


Nejakou šťastnou náhodou som v paneláku nikdy nebývala, ale určite by mi to neprekážalo.
.

to mi je z tvojho príspevku úplne jasné.. .)
korela
23.10.19,23:14
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="korela"]Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.


Nejakou šťastnou náhodou som v paneláku nikdy nebývala, ale určite by mi to neprekážalo.
.

to mi je z tvojho príspevku úplne jasné.. .)
Vieš, čo ti môže byť úplne jasné?

Viem, čo obnáša život v paneláku. Niekedy panelák zabezpečuje oveľa lepšie bývanie, ako by si človek myslel. Výber bytu závisí od mnohých okolností. Ani individuálne bývanie nemusí človeku zabezpečiť vysnívaný komfort.
korela
23.10.19,23:33
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/
Čo Ti vadí?Paneláky sú lepšie?
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
K zeleni ...
Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu. Samozrejme všetko v súlade so stavebným zákonom. Nikto neberie ohľad na to, ako sa v susedných pozemkoch zníži kvalita bývania, zníži cena nehnuteľnosti.

Netuším, ako im pri schvaľovaní vychádza zachovanie pomeru zelene a zastavaných plôch.
Obyvatelia týchto domov sa uspokoja možno aj s pol árom pred obývačkou. Inak sú celé pozemky doslova zabetónované.
Možno by zažili väčší komfort v byte s dostatočne veľkým balkónom, terasou. Jediná výhoda, že nebudú mať problém s parkovaním.

Ako to mení vzhľad zastavaného územia, to oficiálne nikoho nezaujíma.
korela
23.10.19,23:38
veru, veru...ako nám chýba kvalita bývania z tvojej mladosti....
Je tu ale jeden velky rozdiel - vtedy si clovek nemohol vyberat, byty sa pridelovali a ludia sa museli zmierit. Teraz sa pre nepodarene byvanie rozhodnu sami.

Firma dostala v 1 vchode 12 podnikovodružstevných (z 23) bytov a tí , čo mali rovnakú veľkosť si losovali (nie vyberali !!! ) iba poschodie.
Moji rodicia si byt vyberali aj poschodie si vybrali, nie losovali poschodie- islo o druzstevny byt.
Tvoji rodičia boli lekári. Situácia je stále v tomto smere približne rovnaká, závisí od pôsobnosti lekára.
Ja ešte bežím v režime ...lekár, notár, učiteľ.
buchač
24.10.19,05:02
Nejakou šťastnou náhodou som v paneláku nikdy nebývala, ale určite by mi to neprekážalo.
[/QUOTE]
Viem, čo obnáša život v paneláku. Niekedy panelák zabezpečuje oveľa lepšie bývanie, ako by si človek myslel. Výber bytu závisí od mnohých okolností. Ani individuálne bývanie nemusí človeku zabezpečiť vysnívaný komfort.[/QUOTE]
Niekedy je fest široký pojem.
Lepšie, lepšie...čo je to lepšie ?

Pri individuálnom bývaní má majiteľ zvyčajne len troch priamych susedov...v paneláku ich je toľko len na jednom poschodí, plus pod a nad bytom.
Ak vo obvedľajšom vchode niekto začne vŕtať (búchať, hlasná hudba...atď), tak sa to rozlieha solídne....nie raz v nedeľu, vo sviatok, zažil som vŕtačku dokonca aj na Štedrý deň.
Na dedinách je dobrým zvykom dodržiavať "pokoj zbraní" ... výnimky síce potvrdzujú pravidlo.

Ten zvyšok - náklady a starostlivosť o nehnuteľnosť je v oboch prípadoch predsa nutná.
--------------------------
To zvýraznené mi pripomenulo jeden vtip.

Pýtajú sa cigána :
- Dežo, jedol si už halušky s bryndzou ?
- Ja nie, ale môj brat počul od strýka, že tento videl, ako sa varili.
buchač
24.10.19,05:09
Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu.

Hm...a o akých lokalitách sa zmieňuješ ?

Žeby hlavne Blava, Nitra, Trnava.........a ich satelity ?

Ale inak súhlasím...určite by som nešiel do takéhoto "bývania"...kua, šak to je jak v záhradkarských lokalitách, kde sú chatky väčšie ako tie bungalovy...
Nandrolon
24.10.19,05:19
Býval som aj na sídlisku v byte, aj v dome.
Pre nejakého zamestnaného bez rodiny alebo samotného dôchodcu /ktorý žije osamotene/ jednoznačne byt. Defacto človek tam iba prespáva a platí, takmer o nič sa nestará. Chorý dôchodca, ktorý žije osamotene a nestarajú sa o neho vlastné deti nie je schopný starať sa sám o dom ani fyzicky ani finančne.
Druhý pohľad je ten, že keď zoberiem dôchodcov, ktorí "nežijú" sami, tak na dedine sú títo ľudia oveľa zdravší, nakoľko majú lepší vzduch a HLAVNE viac pohybu. Ak idem cez sídlisko, tak vidím sedieť dôchodcov na lavičkách, pomaly každý má palicu. Na dedine ich rovesníci ešte výdatne robia na záhrade, okopávajú zemiaky, pestujú zeleninu, prípadne chystajú drevo na zimu.
Napokon DOM je dom a byt je byt. V dnešnej dobe častokrát vidím domy, s úrovňou bývania ako na byte /natrieskané domy bez súkromia, domy v centrách miest, domy pri rušných uliciach/. V takomto prípade vy som sa na to vykašľal a išiel na byt, lebo také domy ako spomínam vyššie dávajú dokopy jedine všetky nevýhody bytu /absencia súkromia, záhrady/ a všetky nevýhody domu /potreba fyzicky pracovať, opravovať, riešiť závady/.
buchač
24.10.19,05:53
expert na potravinárstvo SaS

https://miroslavziak1.blog.sme.sk/c/519486/pozor-takto-vam-hrozi-rakovina-hrubeho-creva-alebo-konecnika.html?ref=tit

Dobrý chlapec je to...aj futbalový rozhodca....ale inak strašný ujo.
Nandrolon
24.10.19,05:55
Nechapem, preco opicka Monika dostala odstupne, ked odisla na vlastnu ziadost. Odstupne sa dava, ked vypoved dava zamestnavatel. Alebo pre nich plati iny zakonnik prace ?
Ty si videl jej výpoveď na základe akého paragrafu odišla, lebo ja nie...
buchač
24.10.19,05:57
Nechapem, preco opicka Monika dostala odstupne, ked odisla na vlastnu ziadost. Odstupne sa dava, ked vypoved dava zamestnavatel. Alebo pre nich plati iny zakonnik prace ?
Odstupné sa dáva aj v prípadoch pri skončení prac. pomeru dohodou.
buchač
24.10.19,06:30
Minister potvrdil, ze odisla na vlastnu ziadost. A este ma zaujala veta, ze "odisla" na PN. Co zrazu dostala chripku ?
Jankovskú neobhajujem v žiadnom prípade...ale nebuď jak z višne padnutý.
Sa tváriš, ako keby si bol fest prekvapený. Veď aj odchod na vlastnú žiadosť je v podstate dohoda...šak čítaj medzi riadkami.
...a žeby niekto z takejto funkcie odišiel naprázdno ? Človeče, neblázni...také niečo Slovensko ešte nezažilo.

...a áno, chrípka zaútočí neočakávane...aj keď v tomto prípade ide o jasný účel.
Ale kľudne mohla zamaródiť aj s chrbticou. Simulovanie neodhalí žiaden lekár a ani prístroj.
marjankaj
24.10.19,07:07
pravdepodobne skoncila u psychiatra Chocholuska
Čo ste sa tam stretli?
vicktor
24.10.19,07:25
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
RD ma obvykle 10x10m, k tomu terasa pol aru, ostatne zelen.
korela
24.10.19,08:49
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
RD ma obvykle 10x10m, k tomu terasa pol aru, ostatne zelen.
K zeleni https://www.nehnutelnosti.sk/3741596/byvajte-ako-v-rodinnom-dome-priestranne-4i-dvojpodlazne-bytz-so-zahradou-a-parkingom/
Úžit. plocha: 104 m2
Plocha pozemku: 112 m2
.
https://www.nehnutelnosti.sk/3699922/mestske-byvanie-radovy-dom-s-vlastnou-zahradou-a-2-parkovacimi-miestami/
Vraj rezidenčné bývanie, za plotom celodenná hustá premávka deň-noc, od mestských pomerov vzdialené na hony.
Takýto byt si tu môže kúpiť iba mimomestský, neznalý pomerov.
marjankaj
24.10.19,11:03
pravdepodobne skoncila u psychiatra Chocholuska
Čo ste sa tam stretli?
keby sme sa stretli vynechal by som pravdepodobne. urcite tam lezi s tebou
Ona nie je môj typ. Ale tebe zrejme uviazla v pamäti. Síce máš trochu divný vkus, ale mňa do toho nič.
marjankaj
24.10.19,11:13
zaujima ma jej odstupne, keby som dal vypoved ja, nedostanem nic
Keď si sprostý.:eek: Mal si odísť na dohodu.
bjuty smis
24.10.19,11:16
[QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="korela"]Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.


Nejakou šťastnou náhodou som v paneláku nikdy nebývala, ale určite by mi to neprekážalo.
.

to mi je z tvojho príspevku úplne jasné.. .)
Vieš, čo ti môže byť úplne jasné?

Viem, čo obnáša život v paneláku. Niekedy panelák zabezpečuje oveľa lepšie bývanie, ako by si človek myslel. Výber bytu závisí od mnohých okolností. Ani individuálne bývanie nemusí človeku zabezpečiť vysnívaný komfort.

viem...
že si síce v paneláku nikdy nebývala, ale to ti nebráni mudrovať tu a poučovať mňa, čo som v nich prežil 40 rokov.....
bettylou
24.10.19,19:37
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace/item/2339441726326092/
Čo Ti vadí?Paneláky sú lepšie?
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
K zeleni ...
Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu. Samozrejme všetko v súlade so stavebným zákonom. Nikto neberie ohľad na to, ako sa v susedných pozemkoch zníži kvalita bývania, zníži cena nehnuteľnosti.

Netuším, ako im pri schvaľovaní vychádza zachovanie pomeru zelene a zastavaných plôch.
Obyvatelia týchto domov sa uspokoja možno aj s pol árom pred obývačkou. Inak sú celé pozemky doslova zabetónované.
Možno by zažili väčší komfort v byte s dostatočne veľkým balkónom, terasou. Jediná výhoda, že nebudú mať problém s parkovaním.

Ako to mení vzhľad zastavaného územia, to oficiálne nikoho nezaujíma.

Komu niet rady....
bettylou
24.10.19,19:51
Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu.

Hm...a o akých lokalitách sa zmieňuješ ?

Žeby hlavne Blava, Nitra, Trnava.........a ich satelity ?

Ale inak súhlasím...určite by som nešiel do takéhoto "bývania"...kua, šak to je jak v záhradkarských lokalitách, kde sú chatky väčšie ako tie bungalovy...

Ani nehutor, šak košičania a spol. takú paseku na brehu priehrady v rybárskej a rekreačnej zóne narobili za posledné roky, jak keby tam ďalšie Košice na víkend šli vystavať. Brezy, smrky, kriaky (celoročný domov spústy zvierat a hmyzu) okolo chatísk vyrúbali, tuje nasadili, pramene, čo boli pre lesné zvieratá aj ľudí ku sebe do domov stiahli, miesto čvirikania vtákov, kosačky hučia, dobreže diaľnicu až ku chyži nechcú o bordeli ani nevravím.
. A miesto vesiel na člnky čo najsilnejšie motory si ukvakajú, šak, čo, nech si ich aj ryby užijú.

Buksa plná, hlavy prázdne, hlavne, že sa sebepodobným ukáže, jak vie zatopiť do elektrického kozuba.
Čistá degenerácia
korela
25.10.19,06:02
Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu.

Hm...a o akých lokalitách sa zmieňuješ ?

Žeby hlavne Blava, Nitra, Trnava.........a ich satelity ?

Ale inak súhlasím...určite by som nešiel do takéhoto "bývania"...kua, šak to je jak v záhradkarských lokalitách, kde sú chatky väčšie ako tie bungalovy...

Ani nehutor, šak košičania a spol. takú paseku na brehu priehrady v rybárskej a rekreačnej zóne narobili za posledné roky, jak keby tam ďalšie Košice na víkend šli vystavať. Brezy, smrky, kriaky (celoročný domov spústy zvierat a hmyzu) okolo chatísk vyrúbali, tuje nasadili, pramene, čo boli pre lesné zvieratá aj ľudí ku sebe do domov stiahli, miesto čvirikania vtákov, kosačky hučia, dobreže diaľnicu až ku chyži nechcú o bordeli ani nevravím.
. A miesto vesiel na člnky čo najsilnejšie motory si ukvakajú, šak, čo, nech si ich aj ryby užijú.

Buksa plná, hlavy prázdne, hlavne, že sa sebepodobným ukáže, jak vie zatopiť do elektrického kozuba.
Čistá degenerácia
Obyčajné jazero po ťažbe štrku cca 45 - 50 ročné, sú dve vedľa seba. Hlboké a čisté. Dnes sa človek ešte niekde k brehu dostane, obsadzuje sa všetko. Dunajská Lužná - Nové Košariská.
https://www.google.com/maps/place/Nov%C3%A9+Ko%C5%A1arisk%C3%A1,+900+42+Dunajsk%C3%A 1+Lu%C5%BEn%C3%A1-Nov%C3%A9+Ko%C5%A1arisk%C3%A1/@48.0907395,17.2733522,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipM2JZjmhvQmVwqaH6RTJSDGCp 1x495IHbwbxmQ-!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com %2Fp%2FAF1QipM2JZjmhvQmVwqaH6RTJSDGCp1x495IHbwbxmQ-%3Dw152-h86-k-no!7i4160!8i2340!4m5!3m4!1s0x476c8726981493b7:0xa5 0cf239de3a12ac!8m2!3d48.0907395!4d17.2733522
Nandrolon
25.10.19,06:05
Potešilo
https://www.youtube.com/watch?v=Ks2_ZUZSvI8

A taktiež potešil pravdivý status k tomu úchylákovi v ženských šatách a strapatými vlasmi v EP!
korela
25.10.19,06:06
BXLmiami
25.10.19,08:51
To,že neschválili migrantom priamu leteckú linku do EU je fajn a to by mali naši poslanci robiť-väčšina nerobí.Ale starať sa do iného a napadnúť jeho obliekanie a štýl života je nepatričné a uplne zbytočne sa Uhrík diskvalifikuje.To nie je jeho vec,nech si každý žije a vyzerá ako chce.Treba robiť to čo je dôležité,čiže hlasovať za stráženie hraníc a proti živelnej migrácii.
lujza.j
25.10.19,09:23
Aj za Bergom-at...uz obsadili take jazero slovaci....dalsie sa rype vedla...
Mozno aj za Studenym...sa rozpreda
Nandrolon
25.10.19,09:43
BXLmiami, ešte čakám kedy bude zverejnené menovité hlasovanie, lebo zatiaľ nie je a myslím si, že zo SR jedine oni dvaja takto hlasovali.
Keďže poslanec je funkcia verejná a reprezentatívna, nemali by ju vykonávať psychicky chorí ľudia. Ak si dá niekto zmeniť pohlavie, podľa môjho súkromného názoru je chorý a namiesto zmeny pohlavia sa mal radšej zastreliť, alebo si žiť svoj súkromný život, do ktorého by sa mu nikto nestaral.
Doma, nech si robí každý čo chce. Ak je ale vo verejnej funkcii a berie za to plat, na ktorý sa mu skladajú občania, musí počítať aj s tým, že bude pod drobnohľadom a bude kritizovaný za všetko možné.
Okrem toho je to normálny chlap s chlapskou tvárou, črtami a strapatými vlasmi. Na ženu sa aspoň mne nepodobá ani zďaleka.
PS: Tebe možno neprekážajú transvestiti v parlamente, niektorým áno.
BXLmiami
25.10.19,11:13
No v tejto časti s Tebou nesúhlasím,zodpovedá sa Belgičanom,nie nám a treba to rešpektovať.Nikto si nevyberá ako sa narodí.Mne vadí skôr ked sa tlačia dopredu a upozornujú a teda fest mi vadí,že mám pride dotovať z daní.Uhrík sa zbytočne do tohoto naváža,navážať sa má hlavne do otvorených hraníc,za to je prevažne platený.A ano,rada by som videla kto ako hlasuje.
Nandrolon
25.10.19,11:20
Zodpovedá sa v prvom rade Belgičanom. Ale keďže zákony EÚ platia aj u nás, tak my ju môžeme slobodne kritizovať a vyjadrovať na ňu názor.
Človek si nevyberá ako sa narodí. Ale narodiť sa môže iba ako muž a žena. I keď niektorí si myslia, že je niečo aj medzi tým :-) On/ona sa narodila ako muž a mužom aj zomrie.
vicktor
25.10.19,12:59
Je aj nieco medzitym - omyl prirody, ale to je mizive mnozstvo, ti ludia su utiahnuti.
Nie ako nas chcu presviedcat ze je to normalne a kazdy si moze vybrat kym / cim chce byt..
lujza.j
25.10.19,13:12
Smutne ked su napadani ludia slovne-fyzicky zato,ze su ini.....a ti,ktori to robia.....su mozno rodicmi a mozu mat take decko doma.....chúďa
Isto nie je jednoduche zit....ked sa clovek narodi omylom v cudzom tele....ano poznam....byvaly sused....velmi rychlo..este ako maly vedeli,ze je iny...
Nezabudnem na vyjadrenie matky gaya....a co ked je gay.....ved nema smrtelnu chorobu...co by ina matka dala zato aby mala zdrave decko....napr.bez rakoviny.....
buchač
25.10.19,13:22
Mne vadí skôr ked sa tlačia dopredu a upozornujú a teda fest mi vadí,že mám pride dotovať z daní.
Myslíš asi niečo podobné, všakže...

https://www.dw.com/image/49318672_303.jpg


https://p7.storage.canalblog.com/77/42/620067/124071855.jpg
alaya1
25.10.19,13:26
Tak treba to asi akceptovať ako karneval v Rio de Janeiro. Príde mi to tiež zvláštne, ale akceptujem to, nezúčastňujem sa ani ako divák A neriešim ich Každý nech žije ako vie a chce, mne neprináleží hodnotiť iného človeka podľa jeho zovňajšku.
korela
25.10.19,13:34
Ak nie podľa zovňajšku, tak správanie je možné hodnotiť. Mám na mysli spoločenské správanie na verejnosti.
Keby sa pohybovali ženy v spodnej bielizni po ulici, verím, že väčšina verejnosti by sa pohoršovala.
Spodný záber ... to nepatrí na ulicu ani na pochode. Možno sa vyjadriť aj inak. A nedajú sa tieto dva sprievody vonkoncom porovnávať.
Rio za nič nebojuje.
buchač
25.10.19,13:38
Isto nie je jednoduche zit....ked sa clovek narodi omylom v cudzom tele....ano poznam....
Poznám osobne viacerých. Ako sa s tým zmierili, tak to ja už veru neviem.
Jeden dotyčný chodí po svete, čo tam robí, to neviem dupľom. Druhý sa presťahoval do Prahy, má partnera...žije si svojim životom.
Ale jednoznačne sa nepredvádzajú a nedávajú svoju orientáciu provokatívne najavo...

Onehdá sme s 1/2kou boli v meste...uviedel som jedného, čo šiel s mamičkou...to teda bola dvojka.
Ona arogantná panička, dávajúca všetkým naokolo, že je niečo viac...on predvádzal tie gayovské figúry, postoje, špúlenie.
Kúúúwa, podívaná jak oči...a ľudia sa len ovládali, aby nešli do plného smiechu...vrátane nás.
alaya1
25.10.19,13:42
Ak nie podľa zovňajšku, tak správanie je možné hodnotiť. Mám na mysli spoločenské správanie na verejnosti.
Keby sa pohybovali ženy v spodnej bielizni po ulici, verím, že väčšina verejnosti by sa pohoršovala.
Spodný záber ... to nepatrí na ulicu ani na pochode. Možno sa vyjadriť aj inak. A nedajú sa tieto dva sprievody vonkoncom porovnávať.
Rio za nič nebojuje.
Čítala si s porozumením ? Lebo ja som to neporovnávala .Napísala som, že to treba akceptovať tak, ako sa akceptuje aj karneval v Rio de Janeiro . Sú ľudia, ktori sa pohoršujú aj nad tým karnevalom, ktorý sprevádzajú sexuálne orgie, drogy, alkohol
korela
25.10.19,13:44
korela
25.10.19,13:52
Tak treba to asi akceptovať ako karneval v Rio de Janeiro. Príde mi to tiež zvláštne, ale akceptujem to, nezúčastňujem sa ani ako divák A neriešim ich Každý nech žije ako vie a chce, mne neprináleží hodnotiť iného človeka podľa jeho zovňajšku.
Áno, ale všetko má svoje hranice. A pochod nie je v žiadnom prípade karneval. Existujú aj pravidlá spoločenského správania.
Riešme si pomery na Slovensku, ľudia sa nevedia správať, žiadne prepáčte, dovolíte, prosím, ďakujem a prosím,pozdrav, občas aj ten úsmev k tomu patrí.
buchač
25.10.19,13:52
Kam sa všetci ponáhľajú? Všetko má svoj čas.

Prečítaj si diskusiu...ja som si otvoril k prvému linku...prebehol pár názorov.
Čítaj a vyberaj odpovede k veci. Dozvieš sa výsledok na otázku.
buchač
25.10.19,14:09
Áno, ale všetko má svoje hranice. A pochod nie je v žiadnom prípade karneval. Existujú aj pravidlá spoločenského správania.
Toto je iný karneval...
korela
25.10.19,14:16
Kam sa všetci ponáhľajú? Všetko má svoj čas.

Prečítaj si diskusiu...ja som si otvoril k prvému linku...prebehol pár názorov.
Čítaj a vyberaj odpovede k veci. Dozvieš sa výsledok na otázku.
Čítala po publikovaní.
korela
25.10.19,14:19
Áno, ale všetko má svoje hranice. A pochod nie je v žiadnom prípade karneval. Existujú aj pravidlá spoločenského správania.
Toto je iný karneval...
Recesisti, mne by úplne stačilo foto hláv po plecia. :-)
alaya1
25.10.19,14:21
Tak treba to asi akceptovať ako karneval v Rio de Janeiro. Príde mi to tiež zvláštne, ale akceptujem to, nezúčastňujem sa ani ako divák A neriešim ich Každý nech žije ako vie a chce, mne neprináleží hodnotiť iného človeka podľa jeho zovňajšku.
Áno, ale všetko má svoje hranice. A pochod nie je v žiadnom prípade karneval. Existujú aj pravidlá spoločenského správania.
Riešme si pomery na Slovensku, ľudia sa nevedia správať, žiadne prepáčte, dovolíte, prosím, ďakujem a prosím,pozdrav, občas aj ten úsmev k tomu patrí.
Tak to mi je ľúto, že sa v živote stretávaš iba s ľuďmi, ktorí nevedia základy slušnosti a spoločenského správania. Ked to tak pises. Nevedia používate slová, ktoré si napísala. Ja sa stretávam s ľuďmi, ktori používajú bežne tie slova, sú milí aj sa na mňa usmeju, aj sa zasmejeme, ale aj sa nazlostime.
korela
25.10.19,14:32
Tak treba to asi akceptovať ako karneval v Rio de Janeiro. Príde mi to tiež zvláštne, ale akceptujem to, nezúčastňujem sa ani ako divák A neriešim ich Každý nech žije ako vie a chce, mne neprináleží hodnotiť iného človeka podľa jeho zovňajšku.
Áno, ale všetko má svoje hranice. A pochod nie je v žiadnom prípade karneval. Existujú aj pravidlá spoločenského správania.
Riešme si pomery na Slovensku, ľudia sa nevedia správať, žiadne prepáčte, dovolíte, prosím, ďakujem a prosím,pozdrav, občas aj ten úsmev k tomu patrí.
Tak to mi je ľúto, že sa v živote stretávaš iba s ľuďmi, ktorí nevedia základy slušnosti a spoločenského správania. Ked to tak pises. Nevedia používate slová, ktoré si napísala. Ja sa stretávam s ľuďmi, ktori používajú bežne tie slova, sú milí aj sa na mňa usmeju, aj sa zasmejeme, ale aj sa nazlostime.
Ak si si nevšimla, ja som svoj príspevok písala vo všeobecnosti, správanie ľudí čo sa týka slušnosti veľmi ustúpilo do pozadia oproti rokom, v ktorých som žila do 89. Vštepovali to do nás rodičia aj učitelia hneď od 1. st. ZŠ. Dnes sa tomu nevenuje až taká pozornosť na školách. Zrejme niet času. To sa dá pochopiť.
Rýp ďalej, po dlhšej dobe som si dovolila na teba reagovať, ideš znova na ignore, prečo prekrúcaš moje slová? Fakt treba čítať s porozumením.
.
Nie je to tak dávno, keď som tu napísala, že ženy by sa mali na verejnosti oslovovať madam, na Slovensku, nie pani, ..v SRo odborníčka na etiketu. Hádam si spomenieš na svoju okamžitú zápornú reakciu.
korela
25.10.19,14:38
BXLmiami, ešte čakám kedy bude zverejnené menovité hlasovanie, lebo zatiaľ nie je a myslím si, že zo SR jedine oni dvaja takto hlasovali.
Keďže poslanec je funkcia verejná a reprezentatívna, nemali by ju vykonávať psychicky chorí ľudia. Ak si dá niekto zmeniť pohlavie, podľa môjho súkromného názoru je chorý a namiesto zmeny pohlavia sa mal radšej zastreliť, alebo si žiť svoj súkromný život, do ktorého by sa mu nikto nestaral.
Doma, nech si robí každý čo chce. Ak je ale vo verejnej funkcii a berie za to plat, na ktorý sa mu skladajú občania, musí počítať aj s tým, že bude pod drobnohľadom a bude kritizovaný za všetko možné.
Okrem toho je to normálny chlap s chlapskou tvárou, črtami a strapatými vlasmi. Na ženu sa aspoň mne nepodobá ani zďaleka.
PS: Tebe možno neprekážajú transvestiti v parlamente, niektorým áno.

Tomu sa nedá zatiaľ zabrániť, dg sa tiahnu dejinami, čo je ľudstvo ľudstvom.
Keby len poslanci, dobrú knihu o českých panovníkoch napísal Ivan Lesný.
20.st. https://zdravi.euro.cz/clanek/sestra/nemoci-nasich-mocnych-i-466785
alaya1
25.10.19,14:43
Korela Mala by si sa naučiť prijať aj názor iného človeka. Ja nemusím s tvojimi názormi súhlasiť Nemyslím s, že ludia nie sú uctilvi, a že predtým úctivi boli viac. Myslím si, že sú stále rovnaki ľudia,, sú aj takí aj takí. Na čo ten útočný ton v poslednom príspevku.
buchač
25.10.19,14:44
Nie je to tak dávno, keď som tu napísala, že ženy by sa mali na verejnosti oslovovať madam, na Slovensku, nie pani, ..v SRo odborníčka na etiketu. Hádam si spomenieš na svoju okamžitú zápornú reakciu.
...podľa odborníčky na etiketu.
Sorry, ale poniektoré odborníčky sú tými odborníčkami len podľa nich samých. Podobne je to aj s odborníkmi...napríklad tí bezpečnostní alebo dopravní.

Madam...veď je to výraz prevzatý z francúštiny.
...a ak si pozrieš Juls, tak je to jasné a aj jasné vysvetlené.

Osobne si neviem predstaviť, že by som v mäsiarni zanôtil..." Madam, nože mi dajte zo 15 deka liptovskej"...;)
korela
25.10.19,15:12
Korela Mala by si sa naučiť prijať aj názor iného človeka. Ja nemusím s tvojimi názormi súhlasiť Nemyslím s, že ludia nie sú uctilvi, a že predtým úctivi boli viac. Myslím si, že sú stále rovnaki ľudia,, sú aj takí aj takí. Na čo ten útočný ton v poslednom príspevku.
Prepáč, ale prečítaj si po sebe a ešte raz po mne. Trochu rozdiel, čo myslíš?
"Tak to mi je ľúto že sa v živote stretávaš iba s ľuďmi, ktorí nevedia základy slušnosti a spoločenského správania Nevedia používate slová, ktoré si napísala. Ja sa stretávam s ľuďmi, ktori používajú bežne tie slova, sú milí aj sa na mňa usmeju, aj sa zasmejeme, ale aj sa nazlostime."
Nemá ti byť čo ľúto, ja som spomínala verejnosť. A aké "iba"? :-))) Dnes je to svetlá výnimka, ak niekto najmä v MHD otvorí ústa a o niečo poprosí. Ak sedí pri okne, a postaví sa, že ide vystupovať a mlčí, tak ho tam nechám stáť aj po zastávku, ak treba. Potom sa spamätá. Aj pri vystupovaní. Žiadne prepáčte, ale naznačovať tlačením sa na človeka. Nepríjemné, či nie?
S kočíkom síce nie u nás, ale detto situácie. Muži vidia ženu s kočíkom, a budú sa tlačiť prví, namiesto aby sa spýtali, či ženy nepotrebujú pomôcť. A pod.
O tom som písala.
korela
25.10.19,15:23
Nie je to tak dávno, keď som tu napísala, že ženy by sa mali na verejnosti oslovovať madam, na Slovensku, nie pani, ..v SRo odborníčka na etiketu. Hádam si spomenieš na svoju okamžitú zápornú reakciu.
...podľa odborníčky na etiketu.
Sorry, ale poniektoré odborníčky sú tými odborníčkami len podľa nich samých. Podobne je to aj s odborníkmi...napríklad tí bezpečnostní alebo dopravní.

Madam...veď je to výraz prevzatý z francúštiny.
...a ak si pozrieš Juls, tak je to jasné a aj jasné vysvetlené.

Osobne si neviem predstaviť, že by som v mäsiarni zanôtil..." Madam, nože mi dajte zo 15 deka liptovskej"...;)
Skús. Je prevzatý, a prečo nie? Koľko slov je prebratých z iných jazykov. Na madam si Slovensko ešte nezvyklo.
Veď sa dá vyberať oslovenie aj podľa pocitu, ak si myslíš, že madam je pre mäsiarstvo nevhodné. :-) Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.

6:30 https://www.youtube.com/watch?v=u2wdr6YCzY0
marjankaj
25.10.19,15:27
Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.

Dokonca ani muž by sa uraziť nemal. Naopak by mal byť polichotený.:D:---
alaya1
25.10.19,15:29
Ja nesúhlasím s tým čo píšeš, budem trvať na tom, že aj vtedy aj teraz sú aj slušní ľudia aj hulvati. Ja roky pred 89 ospevovať nebudem, užili sme si svoje, hlavne moji rodičia a neviem, čo by ti boli súdruhovia povedali, keby si bola vtedy navrhla, aby súdružky sa oslovovali madame. Ty ten čas ospevujes tu na Porade stále, len ta madame tam nesedí, týmto končím, nepochopila si nič čo som napísala, je to jedno, je to len písanie na internete. Ja stále budem tvrdiť, že doprajem každému nech si žije ako chce, nech žije s kým chce, nech sa prezentuje aj na verejnosti ako chce. Vždy tvrdím, že každý sa prezentuje na svojej úrovni a druhý to buď prijme, alebo nech si nevšíma a nechá každého žiť podľa seba. Hoci aj oslovovať ženy Madame Tak užívaj pekný večer
buchač
25.10.19,15:36
Skús. Je prevzatý, a prečo nie? Koľko slov je prebratých z iných jazykov. Na madam si Slovensko ešte nezvyklo.
Veď sa dá vyberať oslovenie aj podľa pocitu, ak si myslíš, že madam je pre mäsiarstvo nevhodné. :-) Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.
Na madam si Slovensko ešte nezvyklo...a ani nezvykne...neverím.

Madam pre mäsiarstvo som použil ako iróniu.
Pre mňa toto oslovenie patrí tak trochu do iných kruhov...inak je to len vyslovená irónia a teda by to takto mohla oslovená aj chápať, teda aj uraziť.

To video ? Bohdalku beriem, je to PANI herečka...no možno nepochopila, že kto je vlastne v prestrojení.
Talenty nepozerám, je mi z tej "show" na grc...no video som videl pred pár dňami...Mórová si robila prdel z poniektorých "talentov"...

...a ozaj, podľa tých upútaviek na Talenty a prestrihy na Mórovú vystáva otázka.
Je daná osoba madam alebo ... ? Osobne si myslím, že nie, skúr bude to druhé...tam nie je za herečku, tam je sama za seba...a ak sa pozabudne, tak sa správa ako posledná šľapka.
korela
25.10.19,16:32
Skús. Je prevzatý, a prečo nie? Koľko slov je prebratých z iných jazykov. Na madam si Slovensko ešte nezvyklo.
Veď sa dá vyberať oslovenie aj podľa pocitu, ak si myslíš, že madam je pre mäsiarstvo nevhodné. :-) Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.
Na madam si Slovensko ešte nezvyklo...a ani nezvykne...neverím.

Madam pre mäsiarstvo som použil ako iróniu.
Pre mňa toto oslovenie patrí tak trochu do iných kruhov...inak je to len vyslovená irónia a teda by to takto mohla oslovená aj chápať, teda aj uraziť.

To video ? Bohdalku beriem, je to PANI herečka...no možno nepochopila, že kto je vlastne v prestrojení.
Talenty nepozerám, je mi z tej "show" na grc...no video som videl pred pár dňami...Mórová si robila prdel z poniektorých "talentov"...

...a ozaj, podľa tých upútaviek na Talenty a prestrihy na Mórovú vystáva otázka.
Je daná osoba madam alebo ... ? Osobne si myslím, že nie, skúr bude to druhé...tam nie je za herečku, tam je sama za seba...a ak sa pozabudne, tak sa správa ako posledná šľapka.

No, dobre ... ,ale predstav si, že by ju oslovila - pani, to si neviem zasa ja akosi, nehodilo by sa to, madam sadlo lepšie v tomto prípade.
buchač
25.10.19,16:36
Ja nesúhlasím s tým čo píšeš, budem trvať na tom, že aj vtedy aj teraz sú aj slušní ľudia aj hulvati. Ja roky pred 89 ospevovať nebudem, užili sme si svoje, hlavne moji rodičia

Hm...ale určite nedáš nejaké konkrétnosti...či ?
Nandrolon
25.10.19,16:38
lujza, dal som ti plus, lebo suhlasim. Chcel som zareagovat, ale Buchac napisal na 99% to, co som chcel napisat ja. Nejde o samotnu homosexualitu. Ide o to, ako sa dotycny sprava.
lujza.j
26.10.19,04:57
Spravanie vadi aj mne...ale to mi vadi u kohokolvek....
misoft
26.10.19,06:42
zaujima ma jej odstupne, keby som dal vypoved ja, nedostanem nic
Keď si sprostý.:eek: Mal si odísť na dohodu.
zrejme mas problem s citanym textom. ja z prace nikde neodchadzam
Tak čo sa sťažuješ....
buchač
26.10.19,14:17
A ty ako predposledný HULVÁT
Čo už...zle si ma naučil...ale na druhej strane, nemôžem byť lepší ako ty.
Na teba nemá nik....
alaya1
26.10.19,14:41
Nevedia používate slová, ktoré si napísala.



Podobne ako ty.
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
buchač
26.10.19,15:21
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé

Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
alaya1
26.10.19,15:24
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé

Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
Nandrolon
26.10.19,15:51
https://www.lidl.sk/sk/p/dielna/japonska-pila/p39881
...asi nejaký marketingový managééééér Lidla čítal môj príspevok tu na porade z 28.09.19 19:38 a následné reakcie naň
:-)))))))))))))))))))))))
marjankaj
26.10.19,16:10
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé

Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
A čo sa vy dvaja idete dať dokopy, keď vám všetko funguje?:D Tak nech sa vám darí:---
alaya1
26.10.19,16:15
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé

Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
A čo sa vy dvaja idete dať dokopy, keď vám všetko funguje?:D Tak nech sa vám darí:---
Čo si, zhoršil by sa mi ešte viac môj pravopis:)
Nandrolon
26.10.19,16:47
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé

Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
A čo sa vy dvaja idete dať dokopy, keď vám všetko funguje?:D Tak nech sa vám darí:---
Čo si, zhoršil by sa mi ešte viac môj pravopis:)
Podstatné je to - "ešte viac", tým si priznala, že už teraz ho máš zhoršený...
buchač
26.10.19,17:07
Podstatné je to - "ešte viac", tým si priznala, že už teraz ho máš zhoršený...
Nie si v obraze...ale to je jedno.

Madam myslela na mňa...a na to spred pár dní, kde mudrovala nad mojím pravopisom.
Lenže ja som si to zdôvodnil...madam sa len vyhovára.
alaya1
26.10.19,17:32
Buchac - Gentleman, nefandí si a nedomyslaj si:)
korela
26.10.19,17:36
https://www.lidl.sk/sk/p/dielna/japonska-pila/p39881
...asi nejaký marketingový managééééér Lidla čítal môj príspevok tu na porade z 28.09.19 19:38 a následné reakcie naň
:-)))))))))))))))))))))))
Práve potrebujem rozpíliť brezový konár so 4 cm priemerom na 1 cm kolieska, vraj by mi ho nerozpílil. Inak je vraj kúpený. Dnes pribudla ďalšia brúska, asi budeme žiť 100 rokov ...
Ten nôž by sa mi držal v ruke lepšie ako pílka. Pôjde mi to s ním, čo povieš?
buchač
26.10.19,17:54
Práve potrebujem rozpíliť brezový konár so 4 cm priemerom na 1 cm kolieska, vraj by mi ho nerozpílil. Inak je vraj kúpený. Dnes pribudla ďalšia brúska, asi budeme žiť 100 rokov ...
Ten nôž by sa mi držal v ruke lepšie ako pílka. Pôjde mi to s ním, čo povieš?
Všetko sa dá, len treba chcieť a vedieť...ALE ja by som ju nechcel. Je príliš krátka, 17 cm je o ničom...to fakt len na nejaké konáriky.
Sa pozri, ako sa s ňou narába...
https://www.youtube.com/results?search_query=japonsk%C3%A1+p%C3%ADla+lidl
Ide mi o to, že nôž sa drží úplne inak ako pílka.

Ak by sa jednalo o presné a hladké rozmery, tak by som použil pílku na železo.
----------------------
Brúsok nie je nikdy dosť...:D :D :D
Nandrolon
26.10.19,18:01
https://www.lidl.sk/sk/p/dielna/japonska-pila/p39881
...asi nejaký marketingový managééééér Lidla čítal môj príspevok tu na porade z 28.09.19 19:38 a následné reakcie naň
:-)))))))))))))))))))))))
Práve potrebujem rozpíliť brezový konár so 4 cm priemerom na 1 cm kolieska, vraj by mi ho nerozpílil. Inak je vraj kúpený. Dnes pribudla ďalšia brúska, asi budeme žiť 100 rokov ...
Ten nôž by sa mi držal v ruke lepšie ako pílka. Pôjde mi to s ním, čo povieš?
Prepíliš to ako nič. Len na tú "pílku" sa nesmie tlačiť vôbec. Takže vlastne jemným ťahom k sebe ju pritláčaš a od seba ju musíš uvoľniť, lebo je ohybná.
Režem s ňou kravské hrubé kosti pre psa.
Buchač - ti normálne poviem, že za tých 8 eur pri tvojej činnosti by si si ju mohol kúpiť na skúšku.... Tiež som zo začiatku iba skúšal. Ako píšem, neoľutuješ.
Ja som ju tiež kúpil /novú v obchode/, až po 10+ staršom konzervatívnom modelárovi, svojom učiteľovi /v kolegovskej a modelárskej sfére/.
misoft
26.10.19,21:15
Prepíliš to ako nič. Len na tú "pílku" sa nesmie tlačiť vôbec. Takže vlastne jemným ťahom k sebe ju pritláčaš a od seba ju musíš uvoľniť, lebo je ohybná.
Režem s ňou kravské hrubé kosti pre psa.
Buchač - ti normálne poviem, že za tých 8 eur pri tvojej činnosti by si si ju mohol kúpiť na skúšku.... Tiež som zo začiatku iba skúšal. Ako píšem, neoľutuješ.
Ja som ju tiež kúpil /novú v obchode/, až po 10+ staršom konzervatívnom modelárovi, svojom učiteľovi /v kolegovskej a modelárskej sfére/.
Ja ju mám tiež, aj veľkú. A pília ako ďas. Tú veľkú si kúpil aj synátor (pracuje s drevom, stavajú ecohouse) - a vo veľkej miere ju používa. A na to že stáli (obe) po 7,99€/ks - celkom dobrá kúpa. Kúpil som pred rokom.
bettylou
27.10.19,08:18
Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.

Dokonca ani muž by sa uraziť nemal. Naopak by mal byť polichotený.:D:---

Pokiaľ ti neujde to povestné "madam, pred vami na riť padám.." :D
bettylou
27.10.19,08:33
Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.

Dokonca ani muž by sa uraziť nemal. Naopak by mal byť polichotený.:D:---

Pokiaľ ti neujde to povestné "madam, pred vami na riť padám.." :D

pochádza to z cirkusu, a pouličných predstavení kedysi.... teda v našich krajoch je to umelecké oslovenie, či už umelca alebo hocikoho pri vystúpení
madam a nie gentelman, ale misijé :D
buchač
27.10.19,12:02
Nemudruj...daj si radšej Milku a choď sa zaregistrovať na nejaké to diskusné fórum - založ si zopár nových nickov.
buchač
27.10.19,20:00
lujza.j
28.10.19,04:50
Nuž :D
buchač
28.10.19,06:00
Roman Luknár: V čom je malosť slovenského národa, ktorá mu prekáža?
https://koktail.pravda.sk/hviezdne-kauzy/clanok/530616-roman-luknar-v-com-je-malost-slovenskeho-naroda-ktora-mu-prekaza/

Luknár hraje teraz rolu Fica v "Za sklom"...tam dosť často (podľa scenára) chlastá...
Ale ako pozerám na jeho foto a aj čítam tie jeho drísty, tak mám dojem, že Romanko pokračuje v činnosti aj po skončení natáčania.

Kuwa...prečo neostal v tom svojom milovanom Španielsku ? Kuwa, milujem takých velikášskych hajzlov, čo sú schopní kydať na rodnú krajinu.
Nandrolon
28.10.19,06:15
Buchač - počuj, napíš rovno, že si sa zle vyspal alebo vstal "riťou hore".
:-))))))))))))))
lujza.j
28.10.19,06:25
Neviem ci este alebo uz nie...ale on aj bez scenara....doma
buchač
28.10.19,06:26
Buchač - počuj, napíš rovno, že si sa zle vyspal alebo vstal "riťou hore".
:-))))))))))))))
Vyspal som sa fajn....

Tebe sa páči, čo a ako sa vyjadruje Luknár ?
Vraví o Slovákoch a pritom nohu nevytiahne z Blavy....je to ožran, fotky to dokazujú.
https://kultura.sme.sk/c/22066500/roman-luknar-thajske-prostitutky-vravia-ze-slovaci-su-najlepsi-klienti-nie-je-to-nahoda.html

P.S.:
...a s tým chlastom ?
" V roku 2014 bol trestaný za jazdu pod vplyvom alkoholu. "
https://sk.wikipedia.org/wiki/Roman_Lukn%C3%A1r
Nandrolon
28.10.19,06:32
Ja som čítal iba tvoj príspevok, neklikal som na tom linku...
Čo sa týka chlastu, a ožranstva. Častokrát najlepší herci, najlepší chirurgovia, najlepší lekári, hudobní skladatelia, textári, majú s tým problém.
Čo sa týka Luknára, tak to nie je moja šialka kávy, ako herec mi osobne "nereže". To ale neznamená, že nepatrí zo svojej súčasnej generácie medzi TOP hercov, ktorí sú obsadzovaní takmer všade. Ak by nebolo tých "alkoholikov" /je ich tam podstatne viac/ tak by sme sa pozerali akurát tak na moderátora v TA3 a tí "duchovne silnejší" aj na farmu, výmena manželiek, superstar a podobné srákoty.
misoft
28.10.19,14:43
Som sa riadne zarehlil.....
Mám dve e-mail stránky, ktoré používam na zbieranie spamov :D, teda registráciu nepodstatných vecí.
A do jednej mi prišlo toto:


Kontaktný e-mail = Heritagebankoffice01@gmail.com.

MEDZINÁRODNÉ ODDELENIE MOLOTÉRIE.
PREDMET: OZNÁMENIA O CENE OCENENIA, MEDZINÁRODNÉ MOLOTÉRIE ONLINE
ČASŤ.

POZOR,
V rámci propagačných losovaní boli účastníci vybraní pomocou a
počítačový hlasovací systém pozostávajúci zo 100 500 000 e-mailových
adries jednotlivcov a spoločností z celého sveta ako súčasť
elektronického propagačného programu určeného na povzbudenie
používateľov internetu z celého sveta.
Upozorňujeme, že vaša / vaša e-mailová adresa bola kvalifikovaná pre tombola ako
výsledok vašich rôznych návštev rôznych webových stránok na internete. Vy /
adresa vašej spoločnosti, pripojená na číslo 230-365-3071, so sériovým
číslom 710-43, prilákala šťastné čísla 8, 5, 6, 24, 19, 34 a bonus č.
15, a preto ste vyhrali v druhej kategórii ONLINE FORTUNE LOTTO DRAW.

Z tohto dôvodu ste boli schválení zaplatiť sumu 5 800 000 000 dolárov
v zjednotených štátnych dolároch. čo je výherná suma pre víťazov
druhej kategórie. Je to z celkového výherného fondu vo výške 38 450
000,00 dolárov, ktorý zdieľajú medzinárodní víťazi v druhej kategórii.

Upozorňujeme, že oddelenie dedičstva čaká na vaše zistenie opätovným
potvrdením informácií uvedených nižšie, aby ste mohli začať spracúvať
váš víťazný fond ....

PLNÉ NÁZVY: ====================
AGE: ====================
SEX: ====================
KONTAKTNÉ TELEFÓNNE ČÍSLO: ====================
KRAJINA: ====================
CITY: ====================
Zamestnanie: ====================
Akákoľvek kópia vášho ID: ====================
ČÍSLO BANKOVÝCH ÚČTOV: ====================

POZNÁMKA Dôvod, prečo nedostanete svoj výherný fond, je to, že žiadna
iná banka z Afriky, ktorá nemôže preniesť celkovú sumu výhernej ceny
do vašej krajiny, nevykonáva HERITAGE BANK. Ktorá spoločnosť
molotterie sa ospravedlňuje za všetky nedorozumenia a nielen to, že
niektorí ľudia tiež podvádzajú a podvádzajú ľudí v mene molotériovej
internacionály, ktorú neskôr prepustíme.

GRATULUJEME!
S rešpektom,
Innocent Ray.
Kontaktný e-mail = Heritagebankoffice01@gmail.com.

Klasický phishing a dokonca ani sfalšovať e-mil adresu nevedia. Banka existuje (USA), ale v adrese majú HeritageBankNW.... a to podľa toho, pre ktorú oblasť je pobočka určená.
misoft
28.10.19,14:47
A o pár dní (údajne od Western Union, kde údajne mámn fond :D:D:D)
Sazinieties ar direktoru šeit, lai veiktu maksājuma maiņu (westeruniontransferunite@gmail.com)
pozor,
Zložili sme kontrolu Vášho fondu (2,5 milióna USD) cez oddelenie Western Union. Nakoniec po našom stretnutí Čo sa týka vášho fondu, všetko, čo potrebujete, je kontaktovať riaditeľa divízie Western Union Dr.Fedinand Umeh prostredníctvom e-mailu (westeruniontransferunite@gmail.com) dáva vám smer, ako budete dostávať denne prostriedky, nezabudnite mu poslať svoje plné informácie, aby ste sa vyhli nesprávnemu prevodu Takéto,
Meno prijímateľa _______________Adresa: ________________Krajina: _____________Telefónne číslo: _____________Vaša emailová adresa _______________
Napriek tomu, Dr.Fedinand Umeh poslal 5 000 dolárov prostredníctvom Western Union na vaše meno dnes, tak sa obráťte na Dr.Fedinand Umeh hneď, ako dostanete tento e-mail a povedzte mu, aby vám Mtcn, meno odosielateľa a otázku / odpoveď vybrať $ 5000 a dajte nám prosím vedieť, akonáhle ste dostali celý svoj fond.S Pozdravom.AGENT ZÁPADNEJ ÚNIE

Mimochodom - preposlané cez server volny.cz.
vicktor
29.10.19,07:11
Som sa riadne zarehlil.....
Z tohto dôvodu ste boli schválení zaplatiť sumu 5 800 000 000 dolárov

Vsak mas vyrovnat poriadnu sekeru a tebe je to na smiech???
vicktor
29.10.19,08:05
Dnes rano z BA uhanalo po D2 takmer 50(?) policajnych aut - cierne limuziny a mikrobusy. Na nete nic o tom koho nahanali, kam smerovali...
korela
29.10.19,08:12
Práve potrebujem rozpíliť brezový konár so 4 cm priemerom na 1 cm kolieska, vraj by mi ho nerozpílil. Inak je vraj kúpený. Dnes pribudla ďalšia brúska, asi budeme žiť 100 rokov ...
Ten nôž by sa mi držal v ruke lepšie ako pílka. Pôjde mi to s ním, čo povieš?
Všetko sa dá, len treba chcieť a vedieť...ALE ja by som ju nechcel. Je príliš krátka, 17 cm je o ničom...to fakt len na nejaké konáriky.
Sa pozri, ako sa s ňou narába...
https://www.youtube.com/results?search_query=japonsk%C3%A1+p%C3%ADla+lidl
Ide mi o to, že nôž sa drží úplne inak ako pílka.

Ak by sa jednalo o presné a hladké rozmery, tak by som použil pílku na železo.
----------------------
Brúsok nie je nikdy dosť...:D :D :D
Pozrela som si ich na YT, princíp pochopila, v mladosti som sa doma pre pasiu napílila dosť s normál. pílkami.
Potrebujem ich pekné hladké, tak ďakujem za radu vziať pílky na železo, nech nemusím povrch upravovať. Nakoniec mi povie, že má aj niečo elektrické, kládol dieťaťu podlahu, tak uvidím, ako to ešte bude s jeho časom.
lujza.j
29.10.19,08:34
Dnes rano z BA uhanalo po D2 takmer 50(?) policajnych aut - cierne limuziny a mikrobusy. Na nete nic o tom koho nahanali, kam smerovali...
Načo vsetko vesat na nos:--- kolko bolo hodin...
vicktor
29.10.19,09:35
pred osmou