marika7
11.09.06,15:47
Potrebovala by som zohnať nejaký vzor podnikateľského zámeru (pri zakladaní živnosti)-najlepšie murárske práce alebo niečo podobné. Doteraz sa mi podarilo najsť len podnikateľsky plán-čo je myslím rozdiel...:confused: Za pomoc budem veľmi vďačná:)
kattka.c
11.09.06,14:04
plán a zámer je to isté ;)
marika7
11.09.06,14:27
podľa mojho zistenia je rozdiel vo forme podnikania... kedze ide o zalozenie zivnosti, tak zamer. podnikatelsky plan robia s.r.o. a pod.
mylim sa?
marcik
11.09.06,14:51
nie podnikateľský plán robia aj FO/začínajúci živnostníci/.
janiik18
08.10.06,15:11
Ludia pomozte mi prosim potrebujem mat do piatku vypracovany podnikatelsky plan ohladom kaviarne alebo baru,to jej jedno aky je dlhy a kolko obsahuje,ale nex tam su vsetky udaje bo inac nezmaturujem,THANKS:)
Zdeni
08.10.06,15:26
Zadaj do vyhľadávača - Podnikateľský plán a nebudeš stačiť čítať.;) Plánov a plánov. Treba ich len upraviť podľa potreby.
Napríklad toto:
http://www.porada.sk/t6298-podnikatesk-pln.html
http://www.porada.sk/t5332-podnikatesk-pln.html
alebo sú tam odkazy aj na web stránky. Len pohľadaj.
camelfly
08.10.06,15:27
aj ja ti pridam este linku, skus pozriet
http://www.eurofinance.sk/sk/loanf.html
Stelia 76
29.11.06,17:13
Ahoj ,volám sa Stela ak sa ti podaril zohnať nieaký podnikateľský zámer ,tak mi ho môžeš poslať??prosíííím ,prosííím veľmi ho potrebujem.Odpiš mi prosím.aj ked ho nemáš dik
lenkak
29.11.06,17:14
jarus1
09.01.07,08:07
Taktiez mam prosbu, potrebujem surne do stvrtka jednoduchy podnikatelsky plan cca 10 stran. Je jedno o aky zamer by islo ci uz o obchod, restaur., atd. Nasiel by sa niekto?
DAKUJEM
lenkak
09.01.07,18:51
klikni si na linku, veď tu bolo ponúkaných liniek dosť. Nevyhovovali Ti?
http://www.porada.sk/t6298-podnikatesk-pln.html
derek
09.01.07,21:44
Asi si dávaš živnosť cez úrad práce, lebo viem že len vtedy sa dáva podnikaťeľský plán. Na stavebníctvo ti stačí aj voľná živnosť.
derek
09.01.07,21:48
Asi si dávaš živnosť cez úrad práce, lebo viem že len vtedy sa dáva podnikaťeľský plán. Na stavebníctvo ti stačí aj voľná živnosť pardon na reštauráciu áno.
rada
12.01.07,13:44
Zámerov je na porade síce dosť, ale ocenila by som ak by niekto pripojil podnikateľský zámer na založenie domova dôchodcov či penziónu pre dôchodcov, zariadenia opatrovateľskej služby alebo hospicu. Popr. mi zaslal nejaký kontakt na osobu, ktorá sa aj profesionálne zaoberá vypracovávaním podnikateľských zámerov vo vyššie uvedenej oblasti.
Za ochotu všetkým ďakujem.
zuzanka77
11.04.07,14:28
prosím, nájde sa tu nejaká dobrá duša, ktorá mi pošle vzor podnikateľského plánu, ktorý sa týka predaja tovaru s nejakou finančnou prognózou, pretože všetky čo som našla sa týkajú poskytovania služieb, Ďakujem!
wierocka
03.08.08,07:12
Prosim o pomoc. Hladam neaky priklad podnikatelskeho planu na stavebne prace(murar ,tesar .....).Chcem si zalozit zivnost.Som na urade prace . Nemam ani potuchu o tom ako to ma byt napisane. Dakujem.
alex1
14.08.08,13:22
a nemá náhodou niekto vypracovaný podnik plán na zriadenie cestovnej kancelárie? potrebujem to súrne do školy. Dík
hancova
12.11.08,16:22
prosim vas nieviete my poradit kde najdem podnikatelsky zamer na kozmeticku
mysimis
12.11.08,16:41
lordking
09.02.09,15:21
Ahoj. Chcem sa spytat na formu podnikatelskeho zameru pre chranene dielne zo zamestnancami ZŤP. Nic take som tu nenasiel a neviem ci sa to nejak odlisuje. Dakujem.
Hana671
09.05.09,16:57
Chela by som sa opýtať, akej najvyššej sumy si môžem zakúpiť určitú vec, ak mi na to bude poskytnutý príspevok z UPSV a R. Prosím o odpoveď. Ďakujem
dragan.michal
09.05.09,17:42
a nemá náhodou niekto vypracovaný podnik plán na zriadenie cestovnej kancelárie? potrebujem to súrne do školy. Dík

este ho treba? ja mam
poloma27
19.05.09,13:55
chod na zadanie tam najdeš plno zamerov iba si ich uprav
tibet80
16.06.09,16:42
Ahoj,
tiež hľadám podnikateľský zámer na murárske práce, ale akosi som nepochopila čo myslíš pod pojmom "zadanie"....
dik za spätné info:)
veronikasad
16.06.09,16:56
Ahoj,
tiež hľadám podnikateľský zámer na murárske práce, ale akosi som nepochopila čo myslíš pod pojmom "zadanie"....
dik za spätné info:)
nájdeš v prílohe tohto príspevku

http://www.porada.sk/802489-post126.html
tinka419
06.07.09,15:33
Potrebujete vypracovať podnikateľsky zámer? Vedela by som pomôcť.
lienkao
29.12.09,09:21
Ludia prosim vas...potrebujem vypracovat podnikatelsky plan cestovnej kancelarie...ma to byt ako rocnikova praca...proste zalozenie fiktivnej kancelarie....vo vyhladavacoch som hladala ale niesu bohvie ake... neviete mi prosim vas poradit kde to mozem este najst ? alebo nema to niekto z vas?? prosim :)
matejickova.bubo
06.01.10,17:48
caute ak sa dnes nahodou niekomu podarilo zohnat podnikatelsky plan kadernictva PROSIM poslite mi ho na mail lebo ja uz som po celom dni hladania v koncoch nie je to sranda byt anipocitacovy typ ale aj tak som sa dnes toho vela naucila .BUdem moc vdacna dik
curt
05.05.10,14:07
Potrebujete vypracovať podnikateľsky zámer? Vedela by som pomôcť.

ahoj Tinka,vravíš že by si vedela poradiť s p.plánom?
Potrebujem možno trošku zložitejší,trúfneš si?
ak sa tu stavíš,tu je môj mail:Lcborik@gmail.com
vopred ďakujem:o
Maria Bockova
28.09.10,21:17
Ahoj, ešte zháňaš ten podnikateľký plán pre murára?
ak ano ozvi sa na :mbadpos@gmail.com
Maja
rosie
15.11.10,13:40
dobre podnikatelske plany je mozne najst aj na podnikajte - http://www.podnikajte.sk/start-podnikania/category/podnikatelsky-plan.xhtml
little.miss
01.02.11,19:21
ahoj, este stale mas ten plan? :)
peta1014
12.10.11,09:59
dobry den ja by som chcela podnikat so záložnou v stredu mam ist na skolenie....vedel by mi niekto povedat nieco viac o podnikatelskom plane co sa tyka záložne ?dakujem
peta1014
15.10.11,10:09
dobry den potrebovala by som o niekoho pomôct ako napist podnikatelsky plank ked chcem otvorit záložňu dakujem .
cifero40
15.10.11,11:30
Tak to teda nemáš pravdu:) Niečo chceš dosiahnuť a ako sa k tomu dopracovať:)
bivetka
16.03.12,20:24
Potrebovala by som zohnať nejaký vzor podnikateľského zámeru (pri zakladaní živnosti)-najlepšie murárske práce alebo niečo podobné. Doteraz sa mi podarilo najsť len podnikateľsky plán-čo je myslím rozdiel...:confused: Za pomoc budem veľmi vďačná:)
svetielkoand
17.03.12,20:39
Máš pravdu - podnikateľský zámer (business idea) si robí podnikateľ pred začatím podnikania, podnikateľský plán (business plan) robí podnikateľ v už existujúcej firme, bez ohľadu na to, aká je forma podnikania - živnosť, s.r.o., a.s., v.o.s., ...
K tomu konkrétnemu zámeru - nie je presne daná štruktúra, ako má vyzerať, sú len odporúčania.
Začať by si mala Prečo sa rozhodol podnikateľ podnikať, ako formou podnikania, od kedy, sídlo, priestory, vymedziť predmet podnikania, vymenovať manažment - kto bude zakladateľ, personálna podpora - či sa plánuje aj s nejakými zamestnancami, ak áno, na základe čoho sa budú vyberať, aké sú na nich požiadavky. Potom konkretizovať jednotlivé činnosti murárskych prác, popísať trh a na akú skupinu sa chce podnikateľ orientovať, zanalyzovať konkurenčné prostredie - napr. murárov v blízkom okolí, čím sa chce od nich odlíšiť, alebo na základe čoho chce dosiahnuť úspech, ako získa zákazníkov. Finančné plánovanie - čo vloží do podnikania, odkiaľ získa prostriedky ak sú potrebné, predpokladaný plán príjmov a výdavkov, majetku a záväzkov a tiež cash flow na obdobie minimálne 1 rok dopredu, najlepšie aspoň tri :-) Na záver - čo chce podnikateľ podnikaním dosiahnuť a prečo práve on bude na trhu úspešný.
Jany Tancoš
09.05.12,06:08
ahoj, ma niekto z vás podnikateľsky zámer na stavebnú činnosť????
veronikasad
09.05.12,06:10
ahoj, ma niekto z vás podnikateľsky zámer na stavebnú činnosť????

http://www.porada.sk/t32214-podnikatelsky-zamer.html#post1519275
marta241
26.06.12,17:20
Zdravím, potrebujem vidieť nejaký vzor na vypracovanie podnikateľského zámeru pre úrad práce na otvorenie živnosti na dopravu nákladu do 3,5t....vie mi niekto pomôcť? :) PROSÍÍÍM :)
Je nejaká firma / príp.osoba / v kežmarskom alebo popradskom okrese, ktorá by mi to za poplatok vedela podľa predloženej štruktúry vypracovať?
PORADTE !!! :)