pavol54
28.08.22,07:38
Škoda, že vám tá ukrajinská rodina nepovedala narovinu, dajte nám každý po 200 eur.
Paradoxom je fakt, že tí, čo najviac podporujú ukrajincov by im zo svojho nedali ani 50 centov, naopak, snažia sa na nich všemožne ryžovať a priživovať. Rozdávať spoločné peniaze, zvlášť, keď dotyčný sám odvedie štátu veľké H, lebo si proste optimalizuje svoj daňový základ a potom rozdávať štátne by vedel aj ten najhlúpejší debil.
Najhoršie na tom je že si často obdarovaní milodarom robia nárok na jeho ďalšiu dávku
mari2x
28.08.22,06:37
Nedeje sa nič, čo by tu nebolo. Ked sa tu premaval whrmacht, tak mnohí kolaborovali. Ked prišiel boľševik, tak tí istí čo kolaborovali s nemcom, vstupovali do strany. Len chcem povedať, že mnohí otočia. A budú popierať čo písali.
Na čo ideš až do takej histórie ?
Veď sa stačí pozrieť na terajšiu garnitúru, obracačov kabátov je tam dosť...a do volieb to stihne určite ešte pár kusov.

"sa stačí pozrieť na terajšiu garnitúru, obracačov kabátov je tam dosť"

záleží od ZORNEHO UHLA POHLADU
kde ich je dosť a kde ich je nedostatok
mari2x
28.08.22,06:43
Nedeje sa nič, čo by tu nebolo. Ked sa tu premaval whrmacht, tak mnohí kolaborovali. Ked prišiel boľševik, tak tí istí čo kolaborovali s nemcom, vstupovali do strany. Len chcem povedať, že mnohí otočia. A budú popierať čo písali.
Na čo ideš až do takej histórie ?
Veď sa stačí pozrieť na terajšiu garnitúru, obracačov kabátov je tam dosť...a do volieb to stihne určite ešte pár kusov.


a tvoj KLAMÁR ?
od KOMUNISTU za SCHMOGNERKY
Až PO faśistu Uhríka
majkii
28.08.22,07:07
V živote by ma nenapadlo sa ich pýtať na Zelenského alebo ich politiku. Ja nebudem tvrdiť to čo na tom fóre, že je to informačná hodnota JPP, lebo neviem či je to pravda, že ti tí ukrajinci povedali, že im je na grc zo Zelenského. To vieš len Ty.

To si dosť zle vysvettluješ. Vobec sa nejednalo o priamu otazku "A teraz mi povedzte váš nazor na Zelenského".
A nie hned.
Apropo, neviem kto ako im pomahal. Moje dievčata tesne pred velkou nocou ich pozvali ku nam. Prišli dve. Dostali od nas nejake plné tašky s nakupom čo určite potrebovali.
Iba ja som tak opatrne sondoval a vravel som, že u nas davaju taký zvlaštny serial- Sluga národa. No to by ste mali vidiet tu reakciu. V tvari ako prvé reakcie. A potom slovný komentár.
No ale asi ty vieš lepšie ako sa veci majú. Tak teraz spusti ty.
To že nemajú niektorí ukrajinci radi Zelenského, o tom niet pochýb viď prieskum verejnej mienky po ruskej agresii, pripol som link asi si nepozrel. Ale neverím, že by ti povedali citujem ťa z bikefóra, že z neho "grcajú" , tak ruku na srdce toto ti pri návšteve asi takto nepovedali.
K tomu, že sľuboval pred voľbami ukončenie vojny na Donbase, ja teda neviem čo bude, ale možno ten sľub dodrží. To ukáže čas a dúfam, že to pre ukrajinu dobre dopadne. Na rozdiel od našich politikov, ktorí sa dušovali, že v roku 2014 už nebudú v politike alebo, že nikdy nezasadnú do poslaneckých lavíc po tom čo boli vo vláde, tí už svoje sľuby nikdy nesplnia. Chcelo by to rovnaký meter na každého.
Veľmi si vážim ľudí (a to aj teba) s dobrým srdiečkom, ktorí nezištne pomáhali a pomáhajú ľuďom v núdzi nehľadiac na to či sú to ukrajinci. Preto nerozumiem, prečo si tak nabudený proti ukrajincom resp. Zelenskému.
V našom bytovom dome sme s viacerými susedmi urobili zbierku vecí (potraviny, spacácky, deky, baterky a ďalších potrebných vecí) Ja s manželkou a mojimi deťmi sme finančné v hotovosti prispievali na podporu konkrétnym utečencom. Áno zažili sme aj drzú obdarovanú, ale v drvivej väčšine to boli ľudia v obrovskej núdzi, skromní a veľmi vďační. Preto sa mi ťažko čítajú hejty, ako sem chodia na turistiku za dávkami či ako si "nárokujú" na ďalšie dávky.
Nandrolon
28.08.22,07:25
Škoda, že vám tá ukrajinská rodina nepovedala narovinu, dajte nám každý po 200 eur.
Paradoxom je fakt, že tí, čo najviac podporujú ukrajincov by im zo svojho nedali ani 50 centov, naopak, snažia sa na nich všemožne ryžovať a priživovať. Rozdávať spoločné peniaze, zvlášť, keď dotyčný sám odvedie štátu veľké H, lebo si proste optimalizuje svoj daňový základ a potom rozdávať štátne by vedel aj ten najhlúpejší debil.
Nebudeš veriť, aly my sme tých 200€ určite pustili. Ty kolko zo svojho?
1. nereagoval som na Teba
2. neprichádzam do styku s Ukrajincami. Keby bolo na mne, tak žiaden Srb, Ukrajinec a iná "háveď" tu neotročí vo fabrikách na našom území.
Ozaj, prečo tu dnes robia, na nich sa nevzťahuje branná povinnosť? Alebo tu bojujú za Ukrajinu podobne ako tí "inžinieri" v Dusle, čo jednému odrezalo ruku...?
buchač
28.08.22,07:42
V našom bytovom dome sme s viacerými susedmi urobili zbierku vecí (potraviny, spacácky, deky, baterky a ďalších potrebných vecí) Ja s manželkou a mojimi deťmi sme finančné v hotovosti prispievali na podporu konkrétnym utečencom. Áno zažili sme aj drzú obdarovanú, ale v drvivej väčšine to boli ľudia v obrovskej núdzi, skromní a veľmi vďační. Preto sa mi ťažko čítajú hejty, ako sem chodia na turistiku za dávkami či ako si "nárokujú" na ďalšie dávky.
Ten tvoj bytový dom je kde ? Žeby v Blááááve ?
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.
Koľkých máš známych v blízkosti hraníc ? Trúfnem si povedať, že ani jedného.

Že si prispel so svojou rodinou konkrétnym utečencom ? No a čo ! Vieš ty, že koľkí slováci prispievajú konkrétnym slovákom a nechvália sa ? Koľkým konkrétnym si prispel alebo pomohol ? Žeby žiadnemu ?

Obrovskú " núdzu " sme mali možnosť vidieť stáť v kolónach áut, ktoré si tieto osoby v núdzi kúpili na západe (a to aj u nás).

Mne sa ťažko čítajú hejty od hejterov, čo nepoznajú situáciu a dávajú tu hoaxy jedna radosť. Niečo podobné, ako keď ide blavák poučovať spišiakov o slušnom správaní sa cigánov.
Samozrejme, že tu ukrajinci chodia (aj) na turistiku...bankomaty v okolí hraníc majú v určitých dňoch smolu.
Tie dávky ? Stačí, že si vybavia náležité tlačivo a sú v pohode. Neveríš alebo si nevieš nájsť info ako naša najmúdrejšia Mila ?
Prečo utekajú z východnej časti UA až na druhý koniec EU ? Veď im stačilo ísť len na západ UA....či ?

Mi povedz...si takýto bojovník aj v prípade imigrantov z muslimských krajín ?
Prijal by si za suseda, prispieval by si ....?
Kuwa, šak aj v Sýrii je konflikt, aj v Jemene, aj v Afrike sa kántria medzi sebou...a všade sa realizuje rôznym spôsobom najdemokratickejšia krajina na Zemi a v širokom okolí = USA.
majkii
28.08.22,07:55
V našom bytovom dome sme s viacerými susedmi urobili zbierku vecí (potraviny, spacácky, deky, baterky a ďalších potrebných vecí) Ja s manželkou a mojimi deťmi sme finančné v hotovosti prispievali na podporu konkrétnym utečencom. Áno zažili sme aj drzú obdarovanú, ale v drvivej väčšine to boli ľudia v obrovskej núdzi, skromní a veľmi vďační. Preto sa mi ťažko čítajú hejty, ako sem chodia na turistiku za dávkami či ako si "nárokujú" na ďalšie dávky.
Ten tvoj bytový dom je kde ? Žeby v Blááááve ?
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.
Koľkých máš známych v blízkosti hraníc ? Trúfnem si povedať, že ani jedného.

Že si prispel so svojou rodinou konkrétnym utečencom ? No a čo ! Vieš ty, že koľkí slováci prispievajú konkrétnym slovákom a nechvália sa ? Koľkým konkrétnym si prispel alebo pomohol ? Žeby žiadnemu ?

Obrovskú " núdzu " sme mali možnosť vidieť stáť v kolónach áut, ktoré si tieto osoby v núdzi kúpili na západe (a to aj u nás).

Mne sa ťažko čítajú hejty od hejterov, čo nepoznajú situáciu a dávajú tu hoaxy jedna radosť. Niečo podobné, ako keď ide blavák poučovať spišiakov o slušnom správaní sa cigánov.
Samozrejme, že tu ukrajinci chodia (aj) na turistiku...bankomaty v okolí hraníc majú v určitých dňoch smolu.
Tie dávky ? Stačí, že si vybavia náležité tlačivo a sú v pohode. Neveríš alebo si nevieš nájsť info ako naša najmúdrejšia Mila ?
Prečo utekajú z východnej časti UA až na druhý koniec EU ? Veď im stačilo ísť len na západ UA....či ?

Mi povedz...si takýto bojovník aj v prípade imigrantov z muslimských krajín ?
Prijal by si za suseda, prispieval by si ....?
Kuwa, šak aj v Sýrii je konflikt, aj v Jemene, aj v Afrike sa kántria medzi sebou...a všade sa realizuje rôznym spôsobom najdemokratickejšia krajina na Zemi a v širokom okolí = USA.
zas si si nedal tabletku na hlavu? Myslel som, že máme tichú domácnosť a na mňa nereaguješ (okrem zábavnej hry na mínusky) a ty teraz zase púšťaš výkal
a jedna maličkosť, nie je Bláááva pri dvoch resp. troch hraniciach? Vtedy si chýbal v škole, že?
buchač
28.08.22,08:07
zas si si nedal tabletku na hlavu? Myslel som, že máme tichú domácnosť a na mňa nereaguješ (okrem zábavnej hry na mínusky) a ty teraz tento toto
a jedna maličkosť, nie je Bláááva pri dvoch hraniciach? Vtedy si chýbal v škole, že?
Som poslal tebe...zjavne potrebuješ dvojnásobnú dávku, tak nešetri.

So zábavnou hrou si začal ty !!! Dovtedy som myslel, že si natoľko nad vecou, že sa ich zdržíš a budeš diskutovať a nie sa zabávať. Na to sú tu iní...

Ale šak v porádečku, Bláááva je pri dvoch hraniciach. Lenže ja som vtedy v škole nechýbal a teda viem, že je pri hraniciach s Maďarskom a Rakúskom.
No teraz neviem a kladiem si otázku. Je Blava aj pri hraniciach s Ukrajinou ?
Alebo si z príspevku nepochopil, že sa bavím o Ukrajine, ukrajincoch a teda je jasné, že ide o hranicu medzi Slovenskom a UA.

Na chujoviny občas zareagujem...viď tvoj príspevok.
Ale ako pozerám, nejak si neodpovedal...a otázok si dostal vcelku dosť.
bjuty smis
28.08.22,08:28
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Nandrolon
28.08.22,08:48
Diskusia je o Ukrajincoch a nejakí inteligenti tu píšu o hraniciach v blízkosti Bratislavy?
V podstate Ukrajinská hranica je blízko Bratislavy, však je to iba 390 km /vzdušnou čiarou/.
:-)))))))))))))))))
buchač
28.08.22,08:53
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...
bjuty smis
28.08.22,09:18
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...


a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???

napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :

Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.


takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....
majkii
28.08.22,09:53
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...
Žiaden nenávistný košický vandrák, čo sa hral na vojačka za peniaze daňových poplatníkov a pre nenávisť a bordel v hlave nepomohol nikomu a ničím, ma nebude poúčať komu pomôžem vecne alebo finančne. Je to moja osobná vec o ktorú som sa podelil s Duvesom a nie s vandrákom.
Trápny koment? Asi si si nečítal tie svoje nenávistné vulgárne výlevy o liberálnych opiciach buzerantoch, hajzloch, psychopatoch, hovnách, kur... Ty nemáš najmenšie právo sa po tvojich svinstvách dožadovať slušných príspevkov, takže láskavo na mňa nereaguj tak ako to bolo posledné týždne, rovnako ani ja nepociťujem potrebu komentovať tvoje "múdrosti".
majkii
28.08.22,10:02
´.....So zábavnou hrou si začal ty !!! Dovtedy som myslel, že si natoľko nad vecou, že sa ich zdržíš a budeš diskutovať a nie sa zabávať. Na to sú tu iní...


Takže s tou vecou som začal ja? sa zobuď, to si začal ty tvojim nenávistným komentom, kde si ma (nás) posielal na psychiatriu a následne si nás nazval liberálnymi buzerantami. Ja ti len vraciam to, čo si začal.
buchač
28.08.22,10:07
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...

a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???
napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.
takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....

Ty si typický liberál...prispôsobíš (čítaj klameš) si všetko, ako tebe vyhovuje.
...tebe tiež hlavne vyhovuje čierno biele videnie.
Ja som napísal aj toto :


Koľkých máš známych v blízkosti hraníc ? Trúfnem si povedať, že ani jedného.

Že vy dvaja neviete čítať medzi riadkami (ste takí jednoduchší), to je už váš problém a nie môj.

Ak ste sa nedovtípili, tak citácia znamená, že v blízkosti mám teda dosť známych...a čuduj sa svete, bývajú tam aj poniektoré nicky z Porady.
Ale to vy nemôžete vedieť...šak ste proste blaváci...arogantní, namyslení a hlavne yebnutí liberálkovia.
majkii
28.08.22,10:15
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...


a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???

napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :

Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.


takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....
Výborný postreh, tú tretiu hranicu som doplnil o niečo neskôr ako narážku na Košice, a sadol na to ako mucha na h....
buchač
28.08.22,10:16
Žiaden nenávistný košický vandrák, čo sa hral na vojačka za peniaze daňových poplatníkov a pre nenávisť a bordel v hlave nepomohol nikomu a ničím, ma nebude poúčať komu pomôžem vecne alebo finančne. Je to moja osobná vec o ktorú som sa podelil s Duvesom a nie s vandrákom.
Trápny koment? Asi si si nečítal tie svoje nenávistné vulgárne výlevy o liberálnych opiciach buzerantoch, hajzloch, psychopatoch, hovnách, kur... Ty nemáš najmenšie právo sa po tvojich svinstvách dožadovať slušných príspevkov, takže láskavo na mňa nereaguj tak ako to bolo posledné týždne, rovnako ani ja nepociťujem potrebu komentovať tvoje "múdrosti".
Som sa nedožadoval slušných príspevkov...chcel som len odpovede na otázky
Takže je to jasné...nikomu si nepomohol, nejakým ukrajincom si dal pár drobných a ideš tu robiť frajera.

Prajem ti...vyslovene ti PRAJEM, keď sa znova Dunaj vyleje, aby sa na teba vojačkovia - vandráci vysrali a nechali tvoju nehnuteľnosť, nech ju voda odnesie a zadrbe niekde do blata.
Potom si spomeň na svoje slová...ty liberálny buzerant (a teda hajzel), čo utiekol z psychiatrie.

P.S.:
Mal si sa lepšie učiť, mohol si byť aj ty profíkom...ale holt, čo už s tebou, keď si blbec.
duves
28.08.22,10:17
Preto nerozumiem, prečo si tak nabudený proti ukrajincom resp. Zelenskému.

Ja nie som nabudeny proti niekomu. Iba s nimi nesympatizujem. Rovnako ani s jednou z tych 3 stran čo robia agresiu.

Apropo, niekto tu písal, že čo tu vlastne ukrajinskí muži robia, že prečo sa nevratia a nebojuju (proti niekomu). A ano, najprv treba presne identifikovat nepriatela, kto to je?

Doporučujem knihu Donbas od Tomáš Forró. Kto chce, najde odpovede.
Dávam napr. ukažku o separatistoch.
bjuty smis
28.08.22,10:26
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...

a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???
napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.
takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....

Ty si typický liberál...prispôsobíš (čítaj klameš) si všetko, ako tebe vyhovuje.
...tebe tiež hlavne vyhovuje čierno biele videnie.
Ja som napísal aj toto :


Koľkých máš známych v blízkosti hraníc ? Trúfnem si povedať, že ani jedného.

Že vy dvaja neviete čítať medzi riadkami (ste takí jednoduchší), to je už váš problém a nie môj.

Ak ste sa nedovtípili, tak citácia znamená, že v blízkosti mám teda dosť známych...a čuduj sa svete, bývajú tam aj poniektoré nicky z Porady.
Ale to vy nemôžete vedieť...šak ste proste blaváci...arogantní, namyslení a hlavne yebnutí liberálkovia.
prečo vždy, ked ti tu diskutujúci dokážu, že trepeš ako sprostý duro musíš začať vulgárne urážať ?
však nepíš debiliny, nestrapňuj sa a nemusíš sa tu potom takto rozčulovať
však ti praskne dalšia žilka v oku...
majkii
28.08.22,10:28
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...

a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???
napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.
takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....

Ty si typický liberál...prispôsobíš (čítaj klameš) si všetko, ako tebe vyhovuje.
...tebe tiež hlavne vyhovuje čierno biele videnie.
Ja som napísal aj toto :


Koľkých máš známych v blízkosti hraníc ? Trúfnem si povedať, že ani jedného.

Že vy dvaja neviete čítať medzi riadkami (ste takí jednoduchší), to je už váš problém a nie môj.

Ak ste sa nedovtípili, tak citácia znamená, že v blízkosti mám teda dosť známych...a čuduj sa svete, bývajú tam aj poniektoré nicky z Porady.
Ale to vy nemôžete vedieť...šak ste proste blaváci...arogantní, namyslení a hlavne yebnutí liberálkovia.
Ale my sme sa dovtípili že je to informačná hodnota JPP, len tebe nedošlo v tej krepej hlavičke že žijem stovky km od Blááávy, s kľudom ma nazývaj Blaváááák, veď som tam študoval a pracoval niekoľko rokov, mne to nevadí, naopak ma to teší, že ma to odlišuje od takých ako si ty.
majkii
28.08.22,10:35
Žiaden nenávistný košický vandrák, čo sa hral na vojačka za peniaze daňových poplatníkov a pre nenávisť a bordel v hlave nepomohol nikomu a ničím, ma nebude poúčať komu pomôžem vecne alebo finančne. Je to moja osobná vec o ktorú som sa podelil s Duvesom a nie s vandrákom.
Trápny koment? Asi si si nečítal tie svoje nenávistné vulgárne výlevy o liberálnych opiciach buzerantoch, hajzloch, psychopatoch, hovnách, kur... Ty nemáš najmenšie právo sa po tvojich svinstvách dožadovať slušných príspevkov, takže láskavo na mňa nereaguj tak ako to bolo posledné týždne, rovnako ani ja nepociťujem potrebu komentovať tvoje "múdrosti".
Som sa nedožadoval slušných príspevkov...chcel som len odpovede na otázky
Takže je to jasné...nikomu si nepomohol, nejakým ukrajincom si dal pár drobných a ideš tu robiť frajera.

Prajem ti...vyslovene ti PRAJEM, keď sa znova Dunaj vyleje, aby sa na teba vojačkovia - vandráci vysrali a nechali tvoju nehnuteľnosť, nech ju voda odnesie a zadrbe niekde do blata.
Potom si spomeň na svoje slová...ty liberálny buzerant (a teda hajzel), čo utiekol z psychiatrie.

P.S.:
Mal si sa lepšie učiť, mohol si byť aj ty profíkom...ale holt, čo už s tebou, keď si blbec.
Teba museli dobre zneužívať v tých kasárňach, asi sa ti preto dodnes o tých buzerantoch sníva,
bjuty smis
28.08.22,10:38
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...


a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???

napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :

Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.


takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....
Výborný postreh, tú tretiu hranicu som doplnil o niečo neskôr ako narážku na Košice, a sadol na to ako mucha na h....
ale ba...
to by som mohol zareagovať na každý jeden príspevok...on tie sprostosti a debiliny musí snád niekde vyhladávať na humoristických stránkach....

sám povedal, že sa tu len baví...že vie, že píše totálne kraviny. a je tu na smiech...
ale odkedy prestúpil od honibrka cigáňov kollára , cez fica priamo k fašistom a dáva sem odsúdeného duricu ako slovenského kryla, tak aj pekne zvulgárnel....
tak radšej naň zvysoka.....
buchač
28.08.22,10:47
musíš začať vulgárne urážať ?
Povedal slušňák...a ani pri futbale nevie slušne diskutovať.

P.S.:
A takých zablokovaných príspevkov je tam habadej. Dokonca je jeden z tých bjutov aj bloknutý.
majkii
28.08.22,10:53
kupte mu niekto atlas, nech sa pozrie, koľko hraníc je pri bratislave....
Ty kokos... šak z Blavy do Kútov (taká najbližšia lokalita pri hraniciach s Českom) je cca 60 kilákov...fakt, čoby kameňom dohodil.
Pri takomto uvažovaní je aj Blava blízko hraníc s Poľskom....do Čadce je 230 kilákov..

Trápny koment úplne od veci...ale je ti lepšie, všakže ?
Lenže tebe už nič nepomôže...ani atlas, ani tabletky, ani dr. Chocholoušek...


a z bazmeg city máš koľko km do vyšného nemeckého ? 90 ???

napriek tomu tu mudruješ ....., citujem :

Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno.


takže 60 je už daleko, ale 90 - to si odborník.....
Výborný postreh, tú tretiu hranicu som doplnil o niečo neskôr ako narážku na Košice, a sadol na to ako mucha na h....
ale ba...
to by som mohol zareagovať na každý jeden príspevok...on tie sprostosti a debiliny musí snád niekde vyhladávať na humoristických stránkach....

sám povedal, že sa tu len baví...že vie, že píše totálne kraviny. a je tu na smiech...
ale odkedy prestúpil od honibrka cigáňov kollára , cez fica priamo k fašistom a dáva sem odsúdeného duricu ako slovenského kryla, tak aj pekne zvulgárnel....
tak radšej naň zvysoka.....
Skutočne neviem čo robiť, mám prestať reagovať na tie jeho nenávistné vulgárne príspevky? Na druhej strane nevidím zmysel v pokračovaní tejto debaty, nikam to nevedie, len sa so mňa sáva rovnaký hejter ako on. Asi sa na to vykašlem a prenechám poradu hnedákovi.
bjuty smis
28.08.22,12:59
to je jeho cieľ.....už to tu robí roky ..
bjuty smis
28.08.22,13:02
musíš začať vulgárne urážať ?
Povedal slušňák...a ani pri futbale nevie slušne diskutovať.

P.S.:
A takých zablokovaných príspevkov je tam habadej. Dokonca je jeden z tých bjutov aj bloknutý.
akú to má súvislostť s tvojím primitívnym a vulgárným chovaním ??
t preto tu sprosto bezdúvodne urážaš ??
preto na normálny príspevok reaguješ vulgarizmami a urážkami ???

nejdeš s boriskom radšej nájsť erika hilariho a trošku mu pohonkať ?
kukučka
28.08.22,15:30
fuj
lujza.j
28.08.22,17:07
.
mari2x
28.08.22,17:35
musíš začať vulgárne urážať ?
Povedal slušňák...a ani pri futbale nevie slušne diskutovať.

P.S.:
A takých zablokovaných príspevkov je tam habadej. Dokonca je jeden z tých bjutov aj bloknutý.


musel ťa riadne nasr,,,ť, ked si schopný zabíjať nemilobohu čas ňúraním po nete

ps
ako perlička
na nejakej Pravde mám na nejakom nicku nejaký "dočasný ! ban " do r. 2030 :D
mari2x
28.08.22,17:37
fuj


nezáviď
duves
28.08.22,17:39
V komunizme nie, to sme nemali, ale v sociku nebola žiadna motivacia k úsporám.

Apropo, ked tu bol princ Charles, tak vraj na hoteli, kde bol ubytovany vypol kurenie a otvoril okná, aby tam mal naozaj tých 17 stupňov.
romana147
28.08.22,19:15
to je jeho cieľ.....už to tu robí roky



Pre to rýpanie ho vyhodili aj z kasární.
majkii
28.08.22,19:16
Doporučujem knihu Donbas od Tomáš Forró. Kto chce, najde odpovede.

Dík za tip, knihu si rozhodne kúpim, podľa rozhovoru Forróa s Braňom Závodským z roku 2019 má Forró jasno v tom kto a prečo to začal, niektorím obdivovateľom ruska sa to nebude čítať ľahko
https://www.expres.sk/186644/zostrelenie-malajzijskeho-lietadla-nad-donbasom-z-2014teho-bolo-podla-reportera-z-krizovych-oblasti-omylom/

Výborný rozhovor Forró o aktuálnej situácii na ukrajine
https://www.aktuality.sk/clanok/jOQYP1f/reporter-tomas-forro-ludia-z-ruskej-a-ukrajinskej-strany-mi-opisovali-tu-istu-udalost-uplne-opacne/
duves
29.08.22,04:57
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.
buchač
29.08.22,05:24
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.
Presne tak.
romana147
29.08.22,05:34
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.

patrí Až KED si zavedie štábnu = "štátnu kultúru"
pavol54
29.08.22,06:58
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.

patrí Až KED si zavedie štábnu = "štátnu kultúru"
vždy sa pobavím nad fantáziou amerických producentov a režisérov filmov ktorí dokážu vymyslieť neskutočné udalosti ako napríklad amerických policajtov či politikov pri korupcii. čo tam bol socializmus? alebo kopírujú skutočnosti?
bjuty smis
29.08.22,07:07
musíš začať vulgárne urážať ?
Povedal slušňák...a ani pri futbale nevie slušne diskutovať.

P.S.:
A takých zablokovaných príspevkov je tam habadej. Dokonca je jeden z tých bjutov aj bloknutý.


musel ťa riadne nasr,,,ť, ked si schopný zabíjať nemilobohu čas ňúraním po nete

ps
ako perlička
na nejakej Pravde mám na nejakom nicku nejaký "dočasný ! ban " do r. 2030 :D
nechaj ho

"charakter" prosto nepustí....
majkii
29.08.22,07:33
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.
O tom, či Ukrajina patrí do EÚ musia rozhodnúť samotní ukrajinci, podľa starších prieskumov verejnej mienky (z roku 2019) až 70% ukrajincov je za vstup do EÚ . Takisto v členských štátoch EÚ bolo množstvo pochybovačov, či Slovensko patrí do EÚ, a napriek tomu sme členským štátom EÚ, bolo to naše rozhodnutie v referende tuším 93% zúčastnených hlasovalo za.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/518532-takmer-70-percent-ukrajincov-je-za-vstup-do-europskej-unie-vyplyva-z-prieskumu/
Nandrolon
29.08.22,08:08
V prvom rade sa musia /nie som si istý, či náhodou nie dokonca jednohlasne/ zhodnúť VŠETCI lídri štátov EÚ, že DAJÚ MOŽNOSŤ Ukrajine byť jej členom.
Máš to v tej hlavičke trochu prevrátené.
majkii
29.08.22,08:51
V prvom rade sa musia /nie som si istý, či náhodou nie dokonca jednohlasne/ zhodnúť VŠETCI lídri štátov EÚ, že DAJÚ MOŽNOSŤ Ukrajine byť jej členom.
Máš to v tej hlavičke trochu prevrátené.

Ak by ukrajinci nechceli vstúpiť do EÚ, nemali by o čom rokovať lídri EÚ.
17.6.2022 EK rozhodla udeliť štatút kandidátskej krajny, to znamená, že dávajú možnosť ukrjine na vstup do EÚ. To, že sú tam závažné podmienky, ktoré ukrjina musí splniť a následne bude schvalovací proces členstva je úplne iná otázka.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/631552-sme-europa-zdoraznuje-ukrajina-unia-zatial-suhlasi/
pavol54
29.08.22,09:01
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.
O tom, či Ukrajina patrí do EÚ musia rozhodnúť samotní ukrajinci, podľa starších prieskumov verejnej mienky (z roku 2019) až 70% ukrajincov je za vstup do EÚ . Takisto v členských štátoch EÚ bolo množstvo pochybovačov, či Slovensko patrí do EÚ, a napriek tomu sme členským štátom EÚ, bolo to naše rozhodnutie v referende tuším 93% zúčastnených hlasovalo za.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/518532-takmer-70-percent-ukrajincov-je-za-vstup-do-europskej-unie-vyplyva-z-prieskumu/
V prvom rade pochybovala kam patrí Slovensko najviac američanka Albrichtová
majkii
29.08.22,09:16
Nie sú anjelici ani na ukrajinskej strane a to je to najhoršie, že sa to tak medializuje. Ukrajina nepatrí do únie.
O tom, či Ukrajina patrí do EÚ musia rozhodnúť samotní ukrajinci, podľa starších prieskumov verejnej mienky (z roku 2019) až 70% ukrajincov je za vstup do EÚ . Takisto v členských štátoch EÚ bolo množstvo pochybovačov, či Slovensko patrí do EÚ, a napriek tomu sme členským štátom EÚ, bolo to naše rozhodnutie v referende tuším 93% zúčastnených hlasovalo za.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/518532-takmer-70-percent-ukrajincov-je-za-vstup-do-europskej-unie-vyplyva-z-prieskumu/
V prvom rade pochybovala kam patrí Slovensko najviac američanka Albrichtová
To neviem, možno by pomohol link, kde to tvrdila.
Ale pamätám si počas vlád Mečiara, keď začali mať niektoré krajiny výhrady a posielali demarše.
Pre zaujímavosť tu je prehľad všetkých udalosí vedúcich k členstvu Slovenska do EÚ
https://www.teraz.sk/slovensko/chronologia-pristup-proces-slovensko-eu/48622-clanok.html?combinedGlobalTab_zamestnajsa=0
bjuty smis
29.08.22,09:41
keby sme tú mečárovskú ošípanú nevyhnali od hranta, tak sme dnes na úrovni bosny, alebo ukrajiny....demarš za demaršom sa valil na čiernu dieru na mape európy, čo tu aj so svojími poskokmi a voličmi vytvorili....
pavol54
29.08.22,09:55
Kremský musel padnúť na niečo, vraj zoštátniť elektrinu. Kto to kedy videl odovzdať energetiku štátu o ktorom Mikloš tvrdil že je najhorší hospodár? Rozdiel medzi cenu privatizácie a reprivatizácie by mal niekto zaplatiť. Nebol to náhodou Mečiar? Alebo privatizoval elektrárne niekto iný? alebo fico čo vrátil gabčikovo naspäť pod správu štátu?
duves
29.08.22,12:41
O tom, či Ukrajina patrí do EÚ musia rozhodnúť samotní ukrajinci, podľa starších prieskumov verejnej mienky (z roku 2019) až 70% ukrajincov je za vstup do EÚ . Takisto v členských štátoch EÚ bolo množstvo pochybovačov, či Slovensko patrí do EÚ, a napriek tomu sme členským štátom EÚ, bolo to naše rozhodnutie v referende tuším 93% zúčastnených hlasovalo za.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/518532-takmer-70-percent-ukrajincov-je-za-vstup-do-europskej-unie-vyplyva-z-prieskumu/
Chcieť môžu.
https://european-union.europa.eu/principles-countries-history/joining-eu_sk
duves
30.08.22,05:03
buchač
30.08.22,05:23
Boľševik ukazal komu fandí
https://plus.noviny.sk/archiv/703126-komentar-arpada-soltesza-vystraseny-fico-sa-vymocil-na-hroby-povstalcov
Ty berie toho onýho...že Šoltésa...aj vážne ?
Veď ten tam toho pomiešal všetko možné, len aby mu to pasovalo do nôt.
...a nie, neobhajujem Fica. ALE ak ho chcú zatknúť a aj odsúdiť, mali by mať aj dôkazy....a nie konať, ako to bolo pri Lučanskom.

Ten nadpis je silno zavádzajúci...obdoba by bola, že " Šoltés sa vysral na hroby židov ".
duves
30.08.22,06:00
To budú určite ruskí vlastenci. Vyžadujúci úctu ku všetkemu ruskému. Od iných samozrejme, pričom títo obľubujú západnú kultúru a výrobky západu.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-minsk-belorusko-nakupy-obleceni-platebni-karty-sankce.A220829_175347_zahranicni_albe&h=BCD2FC73E87A059230B4E7225C846455
duves
30.08.22,06:20
Ty berie toho onýho...že Šoltésa...aj vážne ?

A aký je s ním problém? Za to, že napísal dobrú knihu o mafii?
https://www.martinus.sk/?uItem=279295
bjuty smis
30.08.22,07:20
legenda o mafiánskom fízlovi lučanskom, zatknutom bez dôkazov si žije svoj život v istej časti voličov veselo ďalej....
buchač
30.08.22,08:19
Ty berie toho onýho...že Šoltésa...aj vážne ?

A aký je s ním problém? Za to, že napísal dobrú knihu o mafii?
https://www.martinus.sk/?uItem=279295
Aký ? Nechci vedieť...
Dobrá kniha ? Ono je to vec názoru...
Mafia ? V tých 90tych rokoch ? Aleže nesranduj človeče....pár cigošov oblečených do teplákov nemôžeš predsa považovať za mafiu....či ? Mafia je niečo úplne iné...
duves
30.08.22,08:57
Aký ? Nechci vedieť...

Ved ak máš informácie* aby konali orgány činné v trestnom konaní, tak je tvojou občianskou povinnosťou to oznamit.
* - pozor, nie sú to informácie typu JPP



Mafia je niečo úplne iné...
Veru, to by nám vedel vyrehleny boľševik povedať o tom svoje. A plus aj kedejakí slizaci, čo už nie sú prezidenti.
buchač
30.08.22,09:28
Aký ? Nechci vedieť...

Ved ak máš informácie* aby konali orgány činné v trestnom konaní, tak je tvojou občianskou povinnosťou to oznamit.
* - pozor, nie sú to informácie typu JPP

Mafia je niečo úplne iné...
Veru, to by nám vedel vyrehleny boľševik povedať o tom svoje. A plus aj kedejakí slizaci, čo už nie sú prezidenti.
Určite si ma pochopil ?

O akých informáciách vravíš ?
Veď si sa pýtal, že aký je s ním problém ?
Nuž podľa mňa je s ním problém ten, že si vymýšľa, že dáva do dejov svoje názory...a podobne. Ale šak v pohode...je to len román.
Ale ak by to bola literatúra faktu o histórii, tak to by už bolo o niečom inom.

Čo furt montujete do každej témy Fica, tak to mi je záhadou.
Sliziaka myslíš samozrejme Kisku...ale choď do histórie, nájdi si také fakty o Kováčovi a uvidíš, že čo to bolo za človeka.

Znova zopakujem ?
Mafia je niečo úplne iné, oproti tým našim, čo sa za mafiánov považujú.
buchač
30.08.22,09:37
Matovič na dovolenke v Španielsku smútil nad vyschnutou riekou. Šlo pritom o umelý odtokový kanál
https://dennikstandard.sk/242437/matovic-na-dovolenke-v-spanielsku-smutil-nad-vyschnutou-riekou-slo-pritom-o-umely-odtokovy-kanal/?fbclid=IwAR0CxyowLhdEbY6j-yKlqxSnA1ZFc4iC2ANQsQXWx-mSSfr9jhMcXjFSxlM

:D :D :D :D :D ....čistý ujo.
A takého debila jeho ovečky uctievajú...
duves
30.08.22,09:48
Veď si sa pýtal, že aký je s ním problém ?
Nuž podľa mňa je s ním problém ten, že si vymýšľa, že dáva do dejov svoje názory...a podobne.

A to je zakázané?
bjuty smis
30.08.22,10:06
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
neuveriteľní, tí spisovatelia...
duves
30.08.22,10:40
No budu musiet písať len to, čo určí velky mufty
buchač
30.08.22,10:40
Veď si sa pýtal, že aký je s ním problém ?
Nuž podľa mňa je s ním problém ten, že si vymýšľa, že dáva do dejov svoje názory...a podobne.

A to je zakázané?
Fasa citácia...prisámfakt. Nenapísal som ešte niečo ? Takže zopakujem :
" Ale šak v pohode...je to len román. "

V románe si môže písať, čo len chce....a že píše chujoviny, to je jeho vec. Že mu to poniektorí baštia ? Tak to je ich vec.

...a ozaj...Šoltés je pod krídlami Tv GrC...a už to o niečom svedčí.
pavol54
30.08.22,11:17
Kremský musel padnúť na niečo, vraj zoštátniť elektrinu. Kto to kedy videl odovzdať energetiku štátu o ktorom Mikloš tvrdil že je najhorší hospodár? Rozdiel medzi cenu privatizácie a reprivatizácie by mal niekto zaplatiť. Nebol to náhodou Mečiar? Alebo privatizoval elektrárne niekto iný? alebo fico čo vrátil gabčikovo naspäť pod správu štátu?
kremský treba zoštátniť elektrinu - mínuska
je štát najhorší hospodár povedal Mikloš - mínuska
reprivatizácia bude podstatne drahšia ako privatizácia - mínuska
privatizoval mečiar - mínuska
fico ukončil prenájom gabčíkova - mínuska
Neviem za čo bola mínuska asi (nomen omen)
buchač
30.08.22,12:07
Bez komentára...ale čo sa týka " hodnotiteľov ", tak sú tam len tri nicky.
Toto stihol dať https://www.porada.sk/member.php?u=429
Keď kuknem na jeho profil, tak dostanem záchvat smiechu...že vraj riaditeľ...:D :D :D :D :D
Aj to svedčí o " úrovni " tejto stránky...a majiteľ sa len prizerá a počíta špinavé peniaze.
veronikasad
30.08.22,12:16
Juraj, neviem prečo sa čudujes a rozčuľujes, keď ty sám hodnotis príspevky nie podľa obsahu, ale mena pisatela...
buchač
30.08.22,12:20
Juraj, neviem prečo sa čudujes a rozčuľujes, keď ty sám hodnotis príspevky nie podľa obsahu, ale mena pisatela...
No nehovor...svoje si vždy obhájim.
...a nerozčuľujem sa. Už len to by mi chýbalo...mám dosť iných problémov a nie sa serondiť nad nejakou Poradou.

Apropó...už sme sa na hentú tému onehdá bavili. Určité veci som ti zdôvodnil, opakovať nemienim.
veronikasad
30.08.22,12:24
Juraj, neviem prečo sa čudujes a rozčuľujes, keď ty sám hodnotis príspevky nie podľa obsahu, ale mena pisatela...
No nehovor...svoje si vždy obhájim.

Apropó...už sme sa na hentú tému onehdá bavili. Určité veci som ti zdôvodnil, opakovať nemienim.čo si chces obhajovať? Prečo musíš rypnut do každého príspevku Mila123 a najnovšie aj Ivky? Keď dostaneš natresk ty, fnukas na porade...
buchač
30.08.22,12:36
Aleže netáraj...

Ako som spomenul, nebuďte účtovníčkovia až tak útlocitní...vyjdite spoza kalkulačiek medzi ľudí a trochu žite.

Ozaj...a si si nevšimla a neuvedomila, že tým príspevkom a screenom som reagoval na Pavla, kde on spomenul "hodnotenie" ???
Ak nie, tak potom je to o čom ?
Ak hej, tak to je potom čo ?
veronikasad
30.08.22,12:47
Mne jedno na koho si reagoval... Hodnotenie ma nezaujíma, oveľa viac poteší úprimne ďakujem, ak som niekomu pomohla. Do vašich zabomysich hádok sa nezapajam.
pavol54
30.08.22,13:16
Nemusím sa tu s nikým pusinkovať ale neznášam dve skutočnosti ak niekto anonymný vytiahne moje súkromie a ak už sa niekto nevie argumentačne obhájiť, tak začne urážať rodinu. Niekedy to vrátim, inokedy si spomeniem na švejka ako kopeckého pucáka s pľuvátkom
romana147
30.08.22,14:00
Do vašich zabomysich hádok sa nezapajam



Asi by bolo korektnejšie napísať
kto je žaba
a kto myš.
Takto iba odhadujem, že ak
je žaba zelená
niekto vyrába žabykláče, tak
.......
romana147
30.08.22,14:02
Bez komentára...ale čo sa týka " hodnotiteľov ", tak sú tam len tri nicky.
Toto stihol dať https://www.porada.sk/member.php?u=429
Keď kuknem na jeho profil, tak dostanem záchvat smiechu...že vraj riaditeľ...:D :D :D :D :D
Aj to svedčí o " úrovni " tejto stránky...a majiteľ sa len prizerá a počíta špinavé peniaze.


14 nie je rekord
romana147
30.08.22,14:07
legenda o mafiánskom fízlovi lučanskom, zatknutom bez dôkazov si žije svoj život v istej časti voličov veselo ďalej....

jedna tepláková bunda vyriešila dilemu :
315 000 evri
dodatočne zdaniť ?
vrátiť ???????????????????????????????????????
romana147
30.08.22,14:13
Mafia je niečo úplne iné...




Veru, to by nám vedel zelený boľševik povedať.Aj slizaci, čo už nie sú prezidenti.



už nie sú
už ani na polovačky už nechodia
romana147
30.08.22,14:18
Veď si sa pýtal, že aký je s ním problém ?
Nuž podľa mňa je s ním problém ten, že si vymýšľa, že dáva do dejov svoje názory...a podobne.



A to je zakázané?



vojak z povalovanie samozrejme má právo vydať zákaz
romana147
30.08.22,14:23
Juraj, neviem prečo sa čudujes a rozčuľujes, keď ty sám hodnotis príspevky nie podľa obsahu, ale mena pisatela...


lebo si myslí, že ešte furt je POLOvysoký dôstojník a preto ON môže / iný NIE
duves
30.08.22,14:35
Veď si sa pýtal, že aký je s ním problém ?
Nuž podľa mňa je s ním problém ten, že si vymýšľa, že dáva do dejov svoje názory...a podobne.



A to je zakázané?



vojak z povalovanie samozrejme má právo vydať zákaz
Jedine ak robil politruka a to nám musí dokázať.
Vtedy je to ospravedlnenie.
buchač
30.08.22,14:38
Jedine ak robil politruka a to nám musí dokázať.
Vtedy je to ospravedlnenie.
Už aj tebe drbe ?
duves
30.08.22,14:38
V románe si môže písať, čo len chce....a že píše chujoviny, to je jeho vec....

Takže si to čítal, až do konca.
romana147
30.08.22,14:45
Veď si sa pýtal, že aký je so mnou problém ?
Nuž podľa mňa je problém ten, že si občas vymýšľam




A to je zakázané?



vojak z povalovanie samozrejme má právo vydať zákaz



Jedine ak robil politruka a to nám musí dokázať.
Vtedy je to ospravedlnenie.



ROZUMIEM
POLlitrák môže vydať ZáKAZ , ak mu pred tým preventívne buchačka NEbuchne

LOPATOU PO PAPULI :D
LOPATKOU PO TOJÁŚOCH
buchač
31.08.22,03:56
pavol54
31.08.22,05:06
Ľahko sa hovorí a poúča o tvrdej lekcii takým, čo majú príjem vyšší ako 4000, ako to majú pochopiť takí čo majú priemerný plat, alebo priemerný dôchodok. Aj keby boli všetci takí snaživí ako tých pár horných, aj tak niekto bude v kategórii s nízkym príjmom.
duves
31.08.22,05:10
Kúrime v Bruseli na 17 °C, vyškolil nás nedoplatok. Slováci tiež dostanú tvrdú lekciu

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/638812-nicholsonova-kurime-v-bruseli-na-17-c-zvykli-sme-si-prebral-nas-nedoplatok-za-kurenie/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-hotnews&utm_campaign=shp_hotnews_ukrajina

Krava od Sprostých a Sprostejších...
Navrhujem kúriť ako v kasárňach. T.j. od novembra do marca a izbova teplota +17 °C.
buchač
31.08.22,07:06
Je krava, ak porovnáva neporovnateľné ? Nuž je.
Serem ja na jej love...ale ak si nevie nastaviť platby, tak čo je ? Nuž krava.
Porovnávať počasie v Belgicku s počasím na Slovensku môže len nevzdelaná krava.

Ja navrhujem kúrenie podľa krajov/okresov.
Blavákom odpojiť kúrenie úplne...šak to je tam samý liberál a homofób...nech sa zohrievajú medzi sebou.
Nandrolon
31.08.22,07:19
pavol54
31.08.22,07:59
Kúrime v Bruseli na 17 °C, vyškolil nás nedoplatok. Slováci tiež dostanú tvrdú lekciu

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/638812-nicholsonova-kurime-v-bruseli-na-17-c-zvykli-sme-si-prebral-nas-nedoplatok-za-kurenie/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-hotnews&utm_campaign=shp_hotnews_ukrajina

Krava od Sprostých a Sprostejších...
Navrhujem kúriť ako v kasárňach. T.j. od novembra do marca a izbova teplota +17 °C.
a tam kde bolo lokálne kúrenie museli byť o22,00 kachle vyhasnuté
anet
31.08.22,14:06
anet
31.08.22,14:11
No ale nik nepridal, tak ja pridam ... spustili Mochovce 3. blok ... tak svetielko nadeje, ze by mohla elektrina zlacniet. https://www.ta3.com/clanok/244411/tb-slovenskych-elektrarni-a-ministra-hospodarstva-o-3-a-4-bloku-jadrovej-elektrarne-mochovce
Že zlacnieť? Sa smejem:D:D:D:D:D:D:D
Uvidis. Na tlacovke Heger opakovane pre ovce zdoraznoval, ze blok bol spusteny "pocas nasej vlady, bola to nasa vlada" a pod.... hlavne aby si to vbili do kotrb pri dalsich volbach :D
buchač
31.08.22,14:27
Kúrime v Bruseli na 17 °C, vyškolil nás nedoplatok. Slováci tiež dostanú tvrdú lekciu

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/638812-nicholsonova-kurime-v-bruseli-na-17-c-zvykli-sme-si-prebral-nas-nedoplatok-za-kurenie/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-hotnews&utm_campaign=shp_hotnews_ukrajina

Budu setrit na kureni, nechaju v lekarni :D
...
duves
31.08.22,14:28
A aké riešenie majú tí "tvoji" fašisti?
anet
01.09.22,13:01
Myslim ze 90% slovakov ustavu ani nikdy nevidelo ani necitalo.
https://www.ta3.com/clanok/244856/ustava-potrebuje-zmenu-pristupu-tvrdi-caputova-slovensko-ma-podla-nej-daleko-od-vyspelej-demokracie
Inak presne vcera bola taka vedomostna otazka v radiu, ze z coho sa sklada ustava ... a nevedeli ze z hláv.
Navrhujem premenovat tento den Den nezavislosti (ked mozu mat Amici a UA :D) a mame aktualne aj "mimozemstana" Matelka ohrozujuceho SK ... teda spon tak pisu media.
buchač
01.09.22,13:44
Myslim ze 90% slovakov ustavu ani nikdy nevidelo ani necitalo.
Poviem asi takto.

Na kieho frasa oslavujeme SNP, keď sa jeden dozvie:
- že nás oslobodili američania
- že na oslavu výročia je pozvaný veľvyslanec Nemecka
- atď ?

Na kieho frasa je nám ústava, keď nad ňou je kadejaký slint (akože nariadenie) od debilných úradníkov z EU ?
bjuty smis
01.09.22,14:16
čo si zas vymýšlaš hlúposti...kto a kde tvrdí, že nás oslbodili američania ???


fico s blbošom blahom ti robia míting v bazmegcity a je tam len pár stovák účastníkov

takto vládu nezvrhnete :)))))))))))....
misoft
01.09.22,14:53
Myslim ze 90% slovakov ustavu ani nikdy nevidelo ani necitalo.
https://www.ta3.com/clanok/244856/ustava-potrebuje-zmenu-pristupu-tvrdi-caputova-slovensko-ma-podla-nej-daleko-od-vyspelej-demokracie
Inak presne vcera bola taka vedomostna otazka v radiu, ze z coho sa sklada ustava ... a nevedeli ze z hláv.
Navrhujem premenovat tento den Den nezavislosti (ked mozu mat Amici a UA :D) a mame aktualne aj "mimozemstana" Matelka ohrozujuceho SK ... teda spon tak pisu media.
A stavím sa, že ani ty nevieš presne, z čoho sa Ústava skladá. Má hlavy, potom každá hlava má oddiely, články, ale ty si zabudla na jeden prvok, ktorý je na prvom mieste Ústavy - Preambula!
buchač
01.09.22,15:31
A stavím sa, že ani ty nevieš presne
Za to ty ju vieš úplne naspamäť, všakže...či ? :D :D :D
Nandrolon
01.09.22,15:39
Je ešte obuvník ministrom školstva, alebo zase SaS oklamala ľudí?
Však je 1.9.22, nemali byť demisie do konca 8/22?
anet
01.09.22,16:17
A stavím sa, že ani ty nevieš presne, z čoho sa Ústava skladá. Má hlavy, potom každá hlava má oddiely, články, ale ty si zabudla na jeden prvok, ktorý je na prvom mieste Ústavy - Preambula!
Náhodou su 2 moznosti, bud je v niektorej zo skatul (chap vytlacena ustava) ... alebo som ju koncom juna dala do zberu ;) V kazdom pripade i tak si z nej uz nic nepamätam :D
anet
01.09.22,16:19
Je ešte obuvník ministrom školstva, alebo zase SaS oklamala ľudí?
Však je 1.9.22, nemali byť demisie do konca 8/22?
Nie, ich poprosili aby podali az 5.9. este otvara skolsky rok v Martine (zapocula som v aute)
buchač
01.09.22,16:50
A stavím sa, že ani ty nevieš presne, z čoho sa Ústava skladá. Má hlavy, potom každá hlava má oddiely, články, ale ty si zabudla na jeden prvok, ktorý je na prvom mieste Ústavy - Preambula!
Si prečítaj niečo o ústave.
https://janpapuga.blog.pravda.sk/2022/09/01/ustava-sr-bola-dobra-ale-stale-je/
misoft
01.09.22,17:14
A stavím sa, že ani ty nevieš presne, z čoho sa Ústava skladá. Má hlavy, potom každá hlava má oddiely, články, ale ty si zabudla na jeden prvok, ktorý je na prvom mieste Ústavy - Preambula!
Si prečítaj niečo o ústave.
https://janpapuga.blog.pravda.sk/2022/09/01/ustava-sr-bola-dobra-ale-stale-je/
Zase sa miešaš a píšeš od veci. Písal som niečo o tom, ako znie Ústava, alebo čo je tam zle napísané? NIE! Ja som napísal, že niekto viď vyššie) sa oháňa tým, z čoho sa skladá ústava a pritom sama to na 100% nevie.
BTW: mohol by sa už spamätať a nerýpať do všetkého! Alebo to robíš len preto, aby si mal prvenstvo v príspevkoch?
buchač
01.09.22,17:19
Veď práve, že píšeš od veci. Jak čistý ačohentista.
Ale nemusíš byť smutný...nie si v tom sám. Je vás tu takých viacero. :D :D :D
pavol54
01.09.22,17:27
A stavím sa, že ani ty nevieš presne, z čoho sa Ústava skladá. Má hlavy, potom každá hlava má oddiely, články, ale ty si zabudla na jeden prvok, ktorý je na prvom mieste Ústavy - Preambula!
Náhodou su 2 moznosti, bud je v niektorej zo skatul (chap vytlacena ustava) ... alebo som ju koncom juna dala do zberu ;) V kazdom pripade i tak si z nej uz nic nepamätam :D
no vidíš, niektorí sa na ňu spýtajú uja googla a potom sú chytrí ako rádio jerevan
mari2x
01.09.22,17:39
Je ešte obuvník ministrom školstva, alebo zase SaS oklamala ľudí?
Však je 1.9.22, nemali byť demisie do konca 8/22?
Nie, ich poprosili aby podali az 5.9. este otvara skolsky rok v Martine (zapocula som v aute)

ministri = ako handry = treba im povedať
či a kedy
chcú podla svojho vedomia a svedomia :D podať demisiu
anet
01.09.22,18:30
Poľsko chce od Nemecka odškodné za nacistickú okupáciu
https://spravy.rtvs.sk/2022/09/polsko-chce-od-nemecka-odskodne-za-nacisticku-okupaciu/
duves
02.09.22,05:16
:D
duves
02.09.22,05:26
Ústava SR začína preambulou "My, národ slovenský..."
To ako keby tu iné národnosti nežili.

V inej časti je zmienka, že neexistuje žiadna viazana ideologia a ani naboženstvo ale je tam zapracovanie nejakého "cyrilo-metodského duchovného dedičstva..."
Toto nevymyslíš, toto je Slovensko!
pavol54
02.09.22,05:33
Ústava SR začína preambulou "My, národ slovenský..."
To ako keby tu iné národnosti nežili.

V inej časti je zmienka, že neexistuje žiadna viazana ideologia a ani naboženstvo ale je tam zapracovanie nejakého "cyrilo-metodského duchovného dedičstva..."
Toto nevymyslíš, toto je Slovensko!
za šiestou čiarkou vo vete "....spolu s príslušníkmi....."
duves
02.09.22,07:57
V ústave nemajú čo vznikat takého nedorozumenia.
napr. sa mohlo začať "My občania Slovenskej republiky..." A je to jasne ako facka. A historicke suvislosti sú sprostosti, zvlašť ak sa vie, že je tam nabožensky rozmer.
vlado 33
02.09.22,09:29
Poľsko chce od Nemecka odškodné za nacistickú okupáciu
https://spravy.rtvs.sk/2022/09/polsko-chce-od-nemecka-odskodne-za-nacisticku-okupaciu/
My si nezaslúžime nič? :D Asi preto, že sme boli fašistický štát: :eek:
Nandrolon
02.09.22,10:12
anet
02.09.22,16:56
Tento výkvet inteligencie OLANO, alias "tepláková lejdy" nás zastupuje v parlamente.
https://www.topky.sk/cl/10/2373217/TRAPAS-poslankyne-OLaNO--Prezidentske-fanfary-si-pomylila-s-pesnickou-zo-znameho-filmu--Status-zmazala
Náhodou je to milé :D pasuje to k mojmu prispevku mimozemstania ... den nezavislosti
A zas som blizsie ku hviezdam :---
buchač
03.09.22,15:00
anet
03.09.22,15:09
Na protivládnej demonštrácii v Prahe sa zišlo zhruba 70-tisíc ľudí
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/639168-na-protivladnej-demonstracii-v-prahe-sa-zislo-zhruba-70-tisic-ludi/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Jarka 1
03.09.22,15:43
Vraj už počet presiahol 100 tisíc ľudí.
buchač
03.09.22,15:57
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...
pavol54
03.09.22,16:04
Na protivládnej demonštrácii v Prahe sa zišlo zhruba 70-tisíc ľudí
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/639168-na-protivladnej-demonstracii-v-prahe-sa-zislo-zhruba-70-tisic-ludi/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box
Ale to je predsa proti ústavné požadovať odstúpenie vlády:), nech si pekne počkajú štyri roky ako to je u nás. Vždy si spomeniem na "Pacha hybského..." "tu máte pán veľkomožný bičík a len ma bite"
bjuty smis
03.09.22,16:29
blááááva nič, lebo všetci slovenskí dezoláti - teda okrem vás, čo to zasmraďujete tu - sú v prahe.....
bjuty smis
03.09.22,16:42
-Jako první mluvila Zuzana Majerová-Zahradníková z Trikolóry.
-Jako další vystoupil Lubomír Volný -Volný blok
- O spolupráci různých politických hnutí hovořil i Josef Skála z Komunistické strany Čech a Moravy.

K tomu zástupcovia rôznych krajne pravicových hnutí alebo odporcovia proticovidových opatrení.



VRAJ je tam už 300 000 :)))))))))))
bjuty smis
03.09.22,16:52
"Toto je prvý deň nášho víťazstva. Vezmeme si našu krajinu späť," uviedli na úvod organizátori demonštrácie.

hlavné požiadavky

- odpojenie sa od Európskej únie,
-odpojenie sa od Svetovej zdravotníckej organizácie
- odpojenie sa od OSN
-zastavenie prerieďovania českého obyvateľstva ukrajinskými utečencami“.

by som to vedel, sám tam idem.....:)))))))))))))))))))))))))
kukučka
03.09.22,17:13
Požiadavky o energiách tam neboli?
Terezia13
03.09.22,17:17
:o
mari2x
04.09.22,02:38
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...


a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
Jarka 1
04.09.22,05:53
Ten protest som počúvala iba chvíľu. Práve vtedy tam hulákal nejaký posranec, ktorý si sypal popol na hlavu, že nerobia pre ľudí ... také niečo vykrikoval. Tak som si hneď položila otázku, prečo to už dávno nevykrikoval svojim kolegom v snemovni a nevyjadroval svoj názor na nesprávne veci, netlačil na nich, ale až teraz zrazu na námestí.

Tak som prestala pozerať. Inak účasť Čechov ... klobúk dolu.
lujza.j
04.09.22,06:50
.
pavol54
04.09.22,07:26
.
aký mala pôrod? nebol ťažký? :) neviem či sa dnes poriadne naobedujem:)
bjuty smis
04.09.22,10:04
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...


a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
už je

https://www.topky.sk/cl/10/2374083/SOK-v-blizkosti-hranic-s-Ukrajinou--Medzi-rodinnymi-domami-sa-obsmieta-tiger--Vraj-usiel-od-nasich-vychodnych-susedov
misoft
04.09.22,13:18
"Toto je prvý deň nášho víťazstva. Vezmeme si našu krajinu späť," uviedli na úvod organizátori demonštrácie.

hlavné požiadavky

- odpojenie sa od Európskej únie,
-odpojenie sa od Svetovej zdravotníckej organizácie
- odpojenie sa od OSN
-zastavenie prerieďovania českého obyvateľstva ukrajinskými utečencami“.

by som to vedel, sám tam idem.....:)))))))))))))))))))))))))
Hmmmm.... a čo si nečakal do konca?
Ako posledné budú žiadať:
- odpojenie od sveta, chceme vlastnú planétu.
Terezia13
04.09.22,18:59
....nedá sa svietiť..........
pavol54
04.09.22,19:38
8.3.2022 Zelenskij žiada aby Európa okamžite prestala odoberať plyn a tým podporovať Rusko vo vojne zdroj Sky News
4.9.2022 Zelenskij hovorí "zastavením dodávok plynu Rusko chce zničiť normálny život každého Európana...." zdroj Pravda
Tak si ako mám vybrať z rád Zelenského používať či nepoužívať krvavý ruský plyn?
kukučka
04.09.22,19:42
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.
pavol54
04.09.22,19:50
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.
jasné ale tu je problém:
Rusi dávajú plyn je zle
Rusi nedávajú plyn je zle
mari2x
05.09.22,06:04
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.


Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia
ani štrikovania !
duves
05.09.22,06:09
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Ked bol roky premier Babiš, čítal som ich poznamky a komentáre, že kto to volil?
Chceli zmenu, tak ju majú.

Praha teda vie dělat revoluci: "Právě se vracím z hradu..." (Klement Gottwald, únor 1948) a búrlivý potlesk.
mari2x
05.09.22,06:23
Toto je tých miernejších
"Vaše konto si budete môct odblokovať 04.10.2023 (v stredu)"
.
mám u nich aj do 2030 ! ( asisi zapíšem do plánovacieho kalendára :D )
pavol54
05.09.22,06:49
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.
však mohli by aj jues plyn cez potrubia, len smola že sa nad ich ložiskami rozprestiera Rusko:) zatiaľ sa vojny nevedú na saharskej púšti a Antarktíde
duves
05.09.22,06:58
Takto dajako to česko vyzera
lubko6394
05.09.22,07:35
Sami sme debili. Únia stanovila pravidlá na ceny elektriny a plynu. Burza to všetko vyrieši. Akurát že ak sa ceny vymknú rozumným limitov môže za to Putin. Elektrina 10x a veselo je naplánované že prejdeme na elektroautá. Potom skočíme na 100x nárast ceny. Kde skončili tie bubáky zo zvyšovania plynu a elektriny ? Únia nevie ? Tak sú to babráci, blbci alebo skorumpovaní politici. Hrdinsky sa pokúšajú zastaviť Putinove príjmy z ropy a plynu a na druhej strane nechajú vzrásť ceny komodít na 10 násobok a Putinovi stačí dostať pôvodné eurá ak dodá 10% pôvodných množstiev. Bubákov má rovnako ak nie 2x viac ak dodáva len na 20% kapacity. Ale ostali sme hrdinovia, pokorili sme Rusa a cvakáme ako blbí.
BXLmiami
05.09.22,08:04
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...


a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
Podľa dezolátikov čo nám vládnu nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.
pavol54
05.09.22,08:07
Sami sme debili. Únia stanovila pravidlá na ceny elektriny a plynu. Burza to všetko vyrieši. Akurát že ak sa ceny vymknú rozumným limitov môže za to Putin. Elektrina 10x a veselo je naplánované že prejdeme na elektroautá. Potom skočíme na 100x nárast ceny. Kde skončili tie bubáky zo zvyšovania plynu a elektriny ? Únia nevie ? Tak sú to babráci, blbci alebo skorumpovaní politici. Hrdinsky sa pokúšajú zastaviť Putinove príjmy z ropy a plynu a na druhej strane nechajú vzrásť ceny komodít na 10 násobok a Putinovi stačí dostať pôvodné eurá ak dodá 10% pôvodných množstiev. Bubákov má rovnako ak nie 2x viac ak dodáva len na 20% kapacity. Ale ostali sme hrdinovia, pokorili sme Rusa a cvakáme ako blbí.
Dnešný poradca bývalý minister mikloš to vysvetlí že bolo treba privatizovať asi aby boli podporené dôchodcovské spoločnosti napr II. PILIER, len tie nie sú pre teba ale pre iných kunčaftov
BXLmiami
05.09.22,08:08
Sami sme debili. Únia stanovila pravidlá na ceny elektriny a plynu. Burza to všetko vyrieši. Akurát že ak sa ceny vymknú rozumným limitov môže za to Putin. Elektrina 10x a veselo je naplánované že prejdeme na elektroautá. Potom skočíme na 100x nárast ceny. Kde skončili tie bubáky zo zvyšovania plynu a elektriny ? Únia nevie ? Tak sú to babráci, blbci alebo skorumpovaní politici. Hrdinsky sa pokúšajú zastaviť Putinove príjmy z ropy a plynu a na druhej strane nechajú vzrásť ceny komodít na 10 násobok a Putinovi stačí dostať pôvodné eurá ak dodá 10% pôvodných množstiev. Bubákov má rovnako ak nie 2x viac ak dodáva len na 20% kapacity. Ale ostali sme hrdinovia, pokorili sme Rusa a cvakáme ako blbí.
Vie ale nepovie.:-D
kukučka
05.09.22,08:48
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.


Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia
ani štrikovania !
A ty budeš platiť môj účet? A vieš štrikovať?
Lebo ja ešte viem rátať aspoň do výšky môjho dôchodku. Ale našťastie som si dobre vychovala deti a vracajú tretí groš, lebo ináč by som nemala ani na ten starobinec.
misoft
05.09.22,12:35
A BUM!

Ministri od Sprostých a Sprostejších (Grögling, Korčok, Ko[t]líková) podali demisiu. Nasledujú rozbíjača S[Š]ulík[n]a.
Teraz už len očakávať (ne)očakácané - min. zahr. vecí = Bláznovič, min. školstva = Bláznovič, min. hospodárstva = Bláznovič, min. spravodlivosti = Bláznovič.....
BXLmiami
06.09.22,05:03
Tak zase povedzme si rovno,kto z nás by sa podpísal pod tie neuveriteľné jednoduchosti čo stvára náš najvyšší stredoškolák?Sulíkovi sa nedá vyčítať že nemieni byť za to zodpovedný.Má svoje mantinely.
mari2x
06.09.22,06:13
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...


a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !

Podľa dezolátikov čo nám vládnu

nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.

dezolátik je TVOJ tata = ako môže také všeobecnedehonestujúce napísať AKOŹEVZDELANÁ osoba
to ako keby niekto napísal, že VŚETCI dochtori sú ako Lipták =
NEBERÚ úplatky ,ale "darčeky" a NEODVÁDZAJÚ ! z nich dane !

Na strednom Slovensku sú predsa ludia - - síce trochu pribrzdení ( podla mečiarových vyšetrovatelov - STREDOSlovákov ! )
mari2x
06.09.22,06:17
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.


Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia
ani štrikovania !
A ty budeš platiť môj účet? A vieš štrikovať?
Lebo ja ešte viem rátať aspoň do výšky môjho dôchodku. Ale našťastie som si dobre vychovala deti a vracajú tretí groš, lebo ináč by som nemala ani na ten starobinec.

MY SME Z PREDAJA NADBYTOčNýCH POZEMKOV PRIPLáCALI DO dd ASI 10 ZO 14 TISíC
BXLmiami
06.09.22,08:34
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...


a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !

Podľa dezolátikov čo nám vládnu

nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.

dezolátik je TVOJ tata = ako môže také všeobecnedehonestujúce napísať AKOŹEVZDELANÁ osoba
to ako keby niekto napísal, že VŚETCI dochtori sú ako Lipták =
NEBERÚ úplatky ,ale "darčeky" a NEODVÁDZAJÚ ! z nich dane !

Na strednom Slovensku sú predsa ludia - - síce trochu pribrzdení ( podla mečiarových vyšetrovatelov - STREDOSlovákov ! )
No dezolátom oslovujú vládni činitelia a parlament svojich voličov,takže logicky na tom oslovení nemôže byť nič dehonestujúce,nemám pravdu?
bjuty smis
06.09.22,09:36
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
pavol54
06.09.22,09:56
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
naď je vládny činiteľ.
výtržníci nemali označenie SNS,SMER, FAŠISTA takže je nedokázateľné tvrdenie, a neboli fyzicky stotožnení (ja môžem hovoriť že som jozef mrkvička pokiaľ nebudem stotožnený podľa dokladu tak to je blud, pre moderných hoax)
BXLmiami
06.09.22,10:22
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
Oslovovali tak každého koho chceli osloviť ako skupinu a najčastejšie dôchodcov a ľudí ktorí mali iný názor na veci.A kedže sú demokrati,tak demokraticky každého kto prišiel pod ruku-a aj s Tebou.Tak sa nemôžu čudovať ked príde bumerang,že ano.Čo dáš,to dostaneš sa u nás hovorí.
bjuty smis
06.09.22,10:40
vládni činitelia tak oslovovali každého. koho chceli a najčastejšie dôchodcov :))
pri tebe je aspoň malá nádej, že rozoznáš rozdiel medzi činitelmi a činiteľom,
tak ktorí ? ktorí vládni činitelia tak nazývali dôchodcov ??


mňa do toho naťahaj, ja si za tým, že tu je dosť veľká časť priblblých dezolátov z radov opozície stojím....

a komu prišiel bumerang ??, a čo dostali ?
sa ti to nejako splieta.....
mari2x
06.09.22,11:27
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....

Síce nemá pravdu, ale argumentuje ako žena z domácnosti,
takže by sa radšej mala držať tých bielych montérok
mari2x
06.09.22,11:36
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.



Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia ani štrikovania !



A vieš štrikovať?
Lebo ja som si dobre vychovala deti a vracajú tretIE EURO, lebo ináč by som mala binec vo FINANCIáCH.


takibaaktak :D
mari2x
06.09.22,11:40
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
naď je vládny činiteľ.
výtržníci nemali označenie SNS,SMER, FAŠISTA takže je nedokázateľné tvrdenie, a neboli fyzicky stotožnení (ja môžem hovoriť že som jozef mrkvička pokiaľ nebudem stotožnený podľa dokladu tak to je blud, pre moderných hoax)

Nemusíš sa báť = nikto siasi nepomýli mrkvu s tRul lom !
mari2x
06.09.22,11:51
vládni čitatelia tak oslovovali každého. koho chceli..

pri tebe je aspoň malá nádej, že rozoznáš medzi činidlom, činitelmi a činiteľom


mňa do toho naťahaj, ja si za tým, že tu je dosť veľká časť priblblých dezolátov z radov opozície stojím....



a ako k tomu prišiel bumerang ??, a čo dostali na obed ?



hotový guláš
alebo
hotoví guláš
mari2x
06.09.22,12:01
Sulíkovi sa nedá vyčítať že nemieni byť za to zodpovedný.Má on svoje muchy.



Čo už sa dá vyčítať 2 X ZRADCOVI
32 X KLAMÁROVI = VYMYSLí pod tou plešinou nejjaký "ZÁVAŹNÝ PSEUDO!!DôVOD" a potom sa ho drží
BXLmiami
06.09.22,12:23
Tuším si sa fakt rozčúlil.Nuž ono to nie je len vykrkovať,znevažovať a nadávať.Treba rátať že takúto hru vždy môžu hrať dvaja.
lujza.j
07.09.22,08:57
Ďalšia vychytávka z de ako na putina.....zrušte si žiarovku v chladničke....keby to nebolo do plaču bolo by to smiešne.....
pavol54
07.09.22,11:48
Ďalšia vychytávka z de ako na putina.....zrušte si žiarovku v chladničke....keby to nebolo do plaču bolo by to smiešne.....
Lujzi, že si ty pamätáš ten vtip. Príde chlap domov otvorí chladničku vyberie pivo zbije ženu. Opakuje sa to niekoľko dní tak sa ho pýta na dôvod. "Zabúdaš v chladničke zhasínať " inak mal som chvíľu vypálenú žiarovku a stalo sa že ráno bolo maslo mäkké. Ak sú pootvorené dvere svieti svetlo cez škárku
anet
07.09.22,18:47
Ďalšia vychytávka .....
sa dajú úspory nájsť napríklad napĺňaním práčky, napĺňaním umývačky, zakrývaním hrncov pri varení, čím sa zabráni úniku energií, neotváraním rúry pri pečení,“ ozrejmil Radovan Potočár, analytik portálu Energie-portal.sk.

Čo-to ušetrí, ak malé spotrebiče, nabíjačky či televíziu, ktoré sa nepoužívajú, ľudia vypoja z elektriny, keď sa žiarovky vymenia za úsporné alebo sa menšie jedlo ohreje v mikrovlnke. V starších domácnostiach sú požieračom elektriny zväčša stará chladnička alebo mraznička. Najľahšia cesta je však vzdať sa luxusu. :D
https://spravy.rtvs.sk/2022/09/kto-chce-mat-od-januara-lacnu-elektrinu-musi-nou-setrit/
Jarka 1
08.09.22,06:31
Najľahšia cesta je, ak by usáci dostali rozum a priviedli by obe bojujúce strany k rokovaciemu stolu. To sa však nestane. Európa na šrot im neprekáža, ale vyhovuje.
Nandrolon
08.09.22,06:40
Najľahšia cesta je, ak by usáci dostali rozum a priviedli by obe bojujúce strany k rokovaciemu stolu. To sa však nestane. Európa na šrot im neprekáža, ale vyhovuje.
To by bolo v rozpore s logikou.
USA chce vojnu podporovať a držať čo najdlhšie, takže nebude napomáhať zmieru.
buchač
09.09.22,06:46
Do Trestného zákona sa zavádza zákaz protestov pri obydliach politikov alebo na iných miestach, kde sa politici zdržiavajú!
https://www.facebook.com/watch?v=5495787860500909
pavol54
09.09.22,07:32
Do Trestného zákona sa zavádza zákaz protestov pri obydliach politikov alebo na iných miestach, kde sa politici zdržiavajú!
https://www.facebook.com/watch?v=5495787860500909
bude tam aj "netýka sa fica?"
BXLmiami
09.09.22,08:38
Bude aj zákaz protestov pred domami lekárov a hygienikov?
buchač
09.09.22,10:37
Z jednej diskusie názor na adresu Kolíčky :

" Škaredý chlap Mário Kolík ide tam kde vietor tam plášť. Darilo sa mu za Fica, potom prebehol k popradskému spotenému zlodejovi, škaredý chlap Mário sa neštítil okrádať štát prostredníctvom svojej sestry, až nakoniec skončil u Kočnerovho stravníka Šulina. Podľa mňa keby vstal z mŕtvych Adolf tak škaredý chlap Mário by sa pridal aj k nemu, ak by mal z toho výhody pre seba. "
Nandrolon
09.09.22,14:25
Bude aj zákaz protestov pred domami lekárov a hygienikov?
A účtovníci, dlaždiči, tesári, murári a kominári, prípadne prepchávači odpadových potrubí?
pavol54
09.09.22,15:36
Bude aj zákaz protestov pred domami lekárov a hygienikov?
To skôr, lebo na Slovensku neexistujú politici, len ľudia s iným vzdelaním, čo sa rozhodli so súhlasom väčšiny, brať za tliachanie vysoký plat zo štátneho rozpočtu
Nandrolon
09.09.22,16:06
Čo to je "pred domom"? Bude to definované na desiatky metrov, metre, decimetre, centimetre, lebo pred domom podľa tunajších blbečkov môže byť aj 350 km ako nedávno diskutovali že aj v BA sú hranice s Ukrajinou /lebo to bolo v diskusii o ukrajinských hraniciach/...
Okrem toho to teda už nebudú protesty, ale diskusné teambuildingy, prípadne zrazy psíčkarov a podobne. To hádam zakázané zatiaľ nebude.
vlado 33
10.09.22,06:30
Ty kokos, čo to tu máte za bordel? Chcel som dať Nandinu plusko, dalo. Ale hneď vyskočila aj mínuska, opakoval som to niekoľko krát. :D:D:D Potom sa to samo opravilo
majkii
10.09.22,09:15
Vidím, že sa tu isté kysucké tupeliatko oháňa logikou a bľaboce o blbečkoch, čo vraj diskutovali o hranici s Ukrajinou pri BA /lebo to bolo v diskusii o ukrajinských hraniciach/..
Trochu si to rozoberme,
Ďuro z Košíc napísal: "Ten tvoj bytový dom je kde ? Žeby v Blááááve ?
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno." na to som okrem iného napísal "a jedna maličkosť, nie je Bláááva pri dvoch resp. troch hraniciach? Vtedy si chýbal v škole, že?"
Kde Truľo vidí, že píšem o UA hranici pri BA?. Obmedzené chápanie truľa je zrejmé, píšem v množnom čísle teda o hraniciach pri BA. Tupelko došiel fabuláciou k záveru, že píšem o UA hranici pri BA, vraj preto, lebo bola diskusia o UA. Moja poznámka bola na košického Ďura, ktorý sa snažil opakovane dopátrať, kdeže to bývam a nadhodil tú Blááávu. Ono je to tak, keď sa tupelo z Kysúc zapletie do diskusie, ktorej pre obmedzené chápanie nemôže rozumieť a pritom tu bľaboce o blbečkoch.
bjuty smis
10.09.22,10:35
Vidím, že sa tu isté kysucké tupeliatko oháňa logikou a bľaboce o blbečkoch, čo vraj diskutovali o hranici s Ukrajinou pri BA /lebo to bolo v diskusii o ukrajinských hraniciach/..
Trochu si to rozoberme,
Ďuro z Košíc napísal: "Ten tvoj bytový dom je kde ? Žeby v Blááááve ?
Takže čo ty vieš, ako to prebieha v okolí hraníc ? Slušne povedané, vieš hovno." na to som okrem iného napísal "a jedna maličkosť, nie je Bláááva pri dvoch resp. troch hraniciach? Vtedy si chýbal v škole, že?"
Kde Truľo vidí, že píšem o UA hranici pri BA?. Obmedzené chápanie truľa je zrejmé, píšem v množnom čísle teda o hraniciach pri BA. Tupelko došiel fabuláciou k záveru, že píšem o UA hranici pri BA, vraj preto, lebo bola diskusia o UA. Moja poznámka bola na košického Ďura, ktorý sa snažil opakovane dopátrať, kdeže to bývam a nadhodil tú Blááávu. Ono je to tak, keď sa tupelo z Kysúc zapletie do diskusie, ktorej pre obmedzené chápanie nemôže rozumieť a pritom tu bľaboce o blbečkoch.
toho chuja si zablokuj, inak sa tu nedá....
ja tu tie jeho grci naštastie nevidím.....
a tie kecy na úrovni 4 r. chlapca, alebo sprosté urážky oželieš....
majkii
10.09.22,10:55
Viacmenej sa už v týchto debatách nezapájam, nevidím v tom zmysluplnú činnosť, sú to iba hejty, nič normálne a nič pozitívne. Dnes ma len prekvapilo, že tento pán z ÚDH si po dvoch či troch týždňoch spomenul na môj príspevok, musí ho to riadne mátať.
Zablokovať by som musel viacerých tunajších "diskutérov", lebo to nie sú názoroví oponenti, ale hejteri :)
bjuty smis
10.09.22,11:11
no pravdu povediac aj pre mňa je obhajoba ruských okupantov, čo tu tá bagáž predvádza červená čiara.....aj keď si myslia , že sú prefíkaní a maskujú to kecami o mieri a vine na oboch stranách......
majkii
10.09.22,11:26
no pravdu povediac aj pre mňa je obhajoba ruských okupantov, čo tu tá bagáž predvádza červená čiara.....aj keď si myslia , že sú prefíkaní a maskujú to kecami o mieri a vine na oboch stranách......
plný súhlas, z toho čo tu predvádza táto úderka milovníkov Puťkovo Ruska mi je zle, preto si veľmi rád čítam diskusiu na AR (https://www.armadninoviny.cz/specialni-diskuse-ukrajina.html), tam to má zmysel. Hlavne teraz, keď prichádzajú moc dobré správy z UA
bjuty smis
10.09.22,12:06
no pravdu povediac aj pre mňa je obhajoba ruských okupantov, čo tu tá bagáž predvádza červená čiara.....aj keď si myslia , že sú prefíkaní a maskujú to kecami o mieri a vine na oboch stranách......
plný súhlas, z toho čo tu predvádza táto úderka milovníkov Puťkovo Ruska mi je zle, preto si veľmi rád čítam diskusiu na AR (https://www.armadninoviny.cz/specialni-diskuse-ukrajina.html), tam to má zmysel. Hlavne teraz, keď prichádzajú moc dobré správy z UA
presne ako sa píše v tom poslednom príspevku v rubrike politika s humorom :
imbecilné putinofilcky, ktoré sú schopné mu uveriť.........
Darina1234
10.09.22,12:08
A ktoré sú to dobre správy,




no pravdu povediac aj pre mňa je obhajoba ruských okupantov, čo tu tá bagáž predvádza červená čiara.....aj keď si myslia , že sú prefíkaní a maskujú to kecami o mieri a vine na oboch stranách......
plný súhlas, z toho čo tu predvádza táto úderka milovníkov Puťkovo Ruska mi je zle, preto si veľmi rád čítam diskusiu na AR (https://www.armadninoviny.cz/specialni-diskuse-ukrajina.html), tam to má zmysel. Hlavne teraz, keď prichádzajú moc dobré správy z UA
buchač
10.09.22,12:11
Kde Truľo vidí, že píšem o UA hranici pri BA?. Obmedzené chápanie truľa je zrejmé, píšem v množnom čísle teda o hraniciach pri BA. Tupelko došiel fabuláciou k záveru, že píšem o UA hranici pri BA, vraj preto, lebo bola diskusia o UA. Moja poznámka bola na košického Ďura, ktorý sa snažil opakovane dopátrať, kdeže to bývam a nadhodil tú Blááávu. Ono je to tak, keď sa tupelo z Kysúc zapletie do diskusie, ktorej pre obmedzené chápanie nemôže rozumieť a pritom tu bľaboce o blbečkoch.
Človeče, ty si to teda riadne doplietol. Reagovať na 2 týždne staré príspevky (presnejšie na vety vytiahnuté z kontextu) ? Tvoje klamstvá sú teda festovne ! Ale čo už s tebou...šak si jak naša vláda...klameš, zavádzaš, špekuluješ a pritom vieš trt.
Choď radšej dávať nesúhlasné...máš čo doháňať, aby si dobehol pokryteckého kolegu bodliaka (podliaka)

P.S.:
Tvoj dedo bol truľo, tvoj foter bol dvonásobný...a ty si proste debil a ujo.
majkii
10.09.22,12:53
Svätá prostota, aké to košické ďuro je zatemnené, jeho kamoša z ÚDH tu včera svrbeli prsty o našej "konverzácii" z pred dvoch týždňov a že ja reagujem na dva týždne staré drísty :D:D:D. Čo ti zle utiahli kazajku, že tu vypisuješ tieto tvoje slinty?
bjuty smis
10.09.22,13:03
:))))))))))
buchač
10.09.22,13:04
Svätá prostota, aké to košické ďuro je zatemnené, jeho kamoša z ÚDH tu včera svrbeli prsty o našej "konverzácii" z pred dvoch týždňov a že ja reagujem na dva týždne staré drísty :D:D:D. Čo ti zle utiahli kazajku, že tu vypisuješ tieto tvoje slinty?
Ja ti dlabem na tvoje názory...si kľudne trhni aj s celou rodinou.

Otázka znie.
Keď si mal nejakú debatu s niekým iným, tak prečo ma do nej ťaháš ?
Si nechaj svoje poznámky pre seba a nezaťahuj ma do svojich hlúpostí.
majkii
10.09.22,13:13
Vidíš ty teľa, kto, kedy, koho zatiahol do debaty? https://www.porada.sk/t328932-p296-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-potesilo-a-co-ma-rozculilo-xix.html#post3238386
Inak je vtipné, ako si sa v texte spoznal ako košický Ďuro
lujza.j
10.09.22,14:06
Ďalšia vychytávka .....
sa dajú úspory nájsť napríklad napĺňaním práčky, napĺňaním umývačky, zakrývaním hrncov pri varení, čím sa zabráni úniku energií, neotváraním rúry pri pečení,“ ozrejmil Radovan Potočár, analytik portálu Energie-portal.sk.

Čo-to ušetrí, ak malé spotrebiče, nabíjačky či televíziu, ktoré sa nepoužívajú, ľudia vypoja z elektriny, keď sa žiarovky vymenia za úsporné alebo sa menšie jedlo ohreje v mikrovlnke. V starších domácnostiach sú požieračom elektriny zväčša stará chladnička alebo mraznička. Najľahšia cesta je však vzdať sa luxusu. :D
https://spravy.rtvs.sk/2022/09/kto-chce-mat-od-januara-lacnu-elektrinu-musi-nou-setrit/
Posledná.... vypínať na noc wifi rúter....ako bonus,že ťa neheknu.....
majkii
10.09.22,14:09
Ja ti dlabem na tvoje názory...si kľudne trhni aj s celou rodinou.

Otázka znie.
Keď si mal nejakú debatu s niekým iným, tak prečo ma do nej ťaháš ?
Si nechaj svoje poznámky pre seba a nezaťahuj ma do svojich hlúpostí.



Kde Truľo vidí, že píšem o UA hranici pri BA?. Obmedzené chápanie truľa je zrejmé, píšem v množnom čísle teda o hraniciach pri BA. Tupelko došiel fabuláciou k záveru, že píšem o UA hranici pri BA, vraj preto, lebo bola diskusia o UA. Moja poznámka bola na košického Ďura, ktorý sa snažil opakovane dopátrať, kdeže to bývam a nadhodil tú Blááávu. Ono je to tak, keď sa tupelo z Kysúc zapletie do diskusie, ktorej pre obmedzené chápanie nemôže rozumieť a pritom tu bľaboce o blbečkoch.
Človeče, ty si to teda riadne doplietol. Reagovať na 2 týždne staré príspevky (presnejšie na vety vytiahnuté z kontextu) ? Tvoje klamstvá sú teda festovne ! Ale čo už s tebou...šak si jak naša vláda...klameš, zavádzaš, špekuluješ a pritom vieš trt.
Choď radšej dávať nesúhlasné...máš čo doháňať, aby si dobehol pokryteckého kolegu bodliaka (podliaka)

P.S.:
Tvoj dedo bol truľo, tvoj foter bol dvonásobný...a ty si proste debil a ujo.
Pavol54 napísal vetu, ktorá mi utkvela v pamäti a dal som aj užitočné:
"Nemusím sa tu s nikým pusinkovať ale neznášam dve skutočnosti ak niekto anonymný vytiahne moje súkromie a ak už sa niekto nevie argumentačne obhájiť, tak začne urážať rodinu. "
https://www.porada.sk/t328932-p291-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-potesilo-a-co-ma-rozculilo-xix.html#post3237754

Bez hanby toto urobí Buchač, zmätený argumentačne zaútočí na moju rodinu.

Možno tí, ktorí Pavlovi dali vtedy užitočné, by mohli odsúdiť tieto útoky na moju rodinu aspoň neužitočným hodnotením pod Búchačovým útokom. Aj preto, aby sa tento "príspevok" zbalil ako neužitočný (asi nová užitočná funkcia porady) a tým sa dá najavo, že je to za čiarou, tak ako v mnohých zbalených Búchačových príspevkoch v tomto vlákne
buchač
10.09.22,14:10
Vidíš ty teľa kto kedy koho zatiahol do debaty? https://www.porada.sk/t328932-p296-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-potesilo-a-co-ma-rozculilo-xix.html#post3238386
Inak je vtipné ako si sa v texte spoznal ako košický Ďuro
Oprav si pravopisné chyby...máš ich tam požehnane, na zaplakanie a nie na vtip.
majkii
10.09.22,14:25
Vidíš ty teľa kto kedy koho zatiahol do debaty? https://www.porada.sk/t328932-p296-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-potesilo-a-co-ma-rozculilo-xix.html#post3238386
Inak je vtipné ako si sa v texte spoznal ako košický Ďuro
Oprav si pravopisné chyby...máš ich tam požehnane, na zaplakanie a nie na vtip.
Došli ti argumenty, tak ti chýbajú čiarky? Naozaj je to na zaplakanie, čo tu predvádzaš.
anet
10.09.22,15:58
Posledná.... vypínať na noc wifi rúter....ako bonus,že ťa neheknu.....
https://aktualizovane.sk/konecne-ceny-plynu-a-enerii-rapidne-klesli-kolko-a-na-com-sa-poriadne-usetri/?fbclid=IwAR0rWAfSl37GJIerBREUXuYrgYPSkxEwi4Q_DA7U OVoEtsICGHn3EuLFbws
Este sa chvilu pobavkaju ... ale vo vseobecnosti lud sa buri a tym nemyslim iba slovakov:D
misoft
10.09.22,16:40
Je to síce pekné..... ale nie pre Slovensko! Tu ešte nezistili, čo sa deje a tak držia ceny hore - čím dlhšie, tým "lepšie" - budú odmeny.....
anet
10.09.22,18:56
Je to síce pekné..... ale nie pre Slovensko! Tu ešte nezistili, čo sa deje a tak držia ceny hore - čím dlhšie, tým "lepšie" - budú odmeny.....
Pozri uvidime, nic netrva vacne. No a uvidime ci si Kollar nes.rie do huby https://www.facebook.com/HnutieSmeRodina/videos/648165636514468

Ale inak Heger a minister skolstva :D no amen tma :D https://www.ta3.com/clanok/245614/heger-odovzdal-caputovej-tri-mena-kandidatov-na-ministrov-docasne-chce-viest-rezort-skolstva
majkii
11.09.22,10:28
toho chuja si zablokuj, inak sa tu nedá....
ja tu tie jeho grci naštastie nevidím.....
a tie kecy na úrovni 4 r. chlapca, alebo sprosté urážky oželieš....
Nevedel som o tejto funkcii, dal som si poradiť, tak som tie dve miestne celebrity tejto poraďáckej kaviarne zablokoval, už sa mi tie ich vulgarizmy nezobrazujú. Vďaka
pavol54
11.09.22,11:56
Je to síce pekné..... ale nie pre Slovensko! Tu ešte nezistili, čo sa deje a tak držia ceny hore - čím dlhšie, tým "lepšie" - budú odmeny.....
Pozri uvidime, nic netrva vacne. No a uvidime ci si Kollar nes.rie do huby https://www.facebook.com/HnutieSmeRodina/videos/648165636514468

Ale inak Heger a minister skolstva :D no amen tma :D https://www.ta3.com/clanok/245614/heger-odovzdal-caputovej-tri-mena-kandidatov-na-ministrov-docasne-chce-viest-rezort-skolstva
Absolventi Skalickej vysokej sa už minuli?
anet
11.09.22,14:53
Absolventi Skalickej vysokej sa už minuli?
Ja neviem, a neviem to ani posudit z pohladu zamestnanca v skolstve, ale Grolo mi nepride ako nejaka velka skodna.
misoft
11.09.22,16:46
No Grolo nemal Skalickú vysokú, mal Baťovskú strednú a potom Paneurópsku (akože) vysokú.... teda tiež nič moc... asi podobné Skalickej vysokej.....;):---
pavol54
11.09.22,17:59
Absolventi Skalickej vysokej sa už minuli?
Ja neviem, a neviem to ani posudit z pohladu zamestnanca v skolstve, ale Grolo mi nepride ako nejaka velka skodna.
ja som narážal na to že nieto ľudí(ani zo skalickej) tak to musí zobrať Edo
pavol54
11.09.22,18:02
No Grolo nemal Skalickú vysokú, mal Baťovskú strednú a potom Paneurópsku (akože) vysokú.... teda tiež nič moc... asi podobné Skalickej vysokej.....;):---
Lenže politickú školu nemá nikto, a nikto z ministrov nie je zo zodpovedajúcej odbornej profesie (len Kolíková bola a minister zdravotníctva)
misoft
11.09.22,19:15
Výnimka potvrdzuje pravidlo :D
babka - ježibabka
12.09.22,18:57
Dnes u mňa. Na ulici vrták a na dvore broskyňové kože :D
.
kukučka
12.09.22,20:14
U nás by skôr zmrzla, ako vyschla.
babka - ježibabka
13.09.22,09:02
Z posledných padnutých broskýň mi vyšli 4 kože. Už sú aj so včerajšími na slniečku.
veronikasad
13.09.22,10:38
Z posledných padnutých broskýň mi vyšli 4 kože. Už sú aj so včerajšími na slniečku.
Pri terajších teplotách sa ti ešte usuši? Skúšala som sušiť vonku kým boli ešte 30-ky, hneď som mala plno návštevníkov z ríše hmyzu, tak plechy išli dnu do rúry (sušičku nemám)
pavol54
13.09.22,10:48
Z posledných padnutých broskýň mi vyšli 4 kože. Už sú aj so včerajšími na slniečku.
Pri terajších teplotách sa ti ešte usuši? Skúšala som sušiť vonku kým boli ešte 30-ky, hneď som mala plno návštevníkov z ríše hmyzu, tak plechy išli dnu do rúry (sušičku nemám)
vínne mušky majú teraz raj, v lete nie sú,
pavol54
13.09.22,11:01
voľne citujem informácie z rádia vlna Od úmrtia britskej kráľovnej sa predali suveníry za 98 miliónov libier. Kráľovská rodina minie na svoju prevádzku 100 mil libier zo štátneho rozpočtu včetne nákladov na rekonštrukciu sídla
veronikasad
13.09.22,11:27
Z posledných padnutých broskýň mi vyšli 4 kože. Už sú aj so včerajšími na slniečku.
Pri terajších teplotách sa ti ešte usuši? Skúšala som sušiť vonku kým boli ešte 30-ky, hneď som mala plno návštevníkov z ríše hmyzu, tak plechy išli dnu do rúry (sušičku nemám)
vínne mušky majú teraz raj, v lete nie sú,nie vínne mušky, ale osy prišli na balkón na navstevu
BXLmiami
13.09.22,11:35
voľne citujem informácie z rádia vlna Od úmrtia britskej kráľovnej sa predali suveníry za 98 miliónov libier. Kráľovská rodina minie na svoju prevádzku 100 mil libier zo štátneho rozpočtu včetne nákladov na rekonštrukciu sídla
Oni spravia osoh za tie peniaze.Poviem Ti,vymenila by som tých našich prezodentov za nejakú feudálnu rodinu,určite by stála menej ako ten náš najvyšší cirkus a voľby každú chvíľu.Výmena úradníkov,zakaždým odstupné...
pavol54
13.09.22,13:27
voľne citujem informácie z rádia vlna Od úmrtia britskej kráľovnej sa predali suveníry za 98 miliónov libier. Kráľovská rodina minie na svoju prevádzku 100 mil libier zo štátneho rozpočtu včetne nákladov na rekonštrukciu sídla
Oni spravia osoh za tie peniaze.Poviem Ti,vymenila by som tých našich prezodentov za nejakú feudálnu rodinu,určite by stála menej ako ten náš najvyšší cirkus a voľby každú chvíľu.Výmena úradníkov,zakaždým odstupné...
minule som počúval debatu o 12.30 na slovensku 1, údajne je anglická kráľovská rodina (ako maskot ja som tak nazval) dobrým prínosom pre pokladňu(ako turistická atrakcia, návšteva ich hnuteľností a nehnuteľností) pokiaľ je, ak by nebola záujem by klesol
lujza.j
13.09.22,15:03
Z posledných padnutých broskýň mi vyšli 4 kože. Už sú aj so včerajšími na slniečku.
Pri terajších teplotách sa ti ešte usuši? Skúšala som sušiť vonku kým boli ešte 30-ky, hneď som mala plno návštevníkov z ríše hmyzu, tak plechy išli dnu do rúry (sušičku nemám)
vínne mušky majú teraz raj, v lete nie sú,nie vínne mušky, ale osy prišli na balkón na navstevu
Osy treba hneď zabiť ako príde prvá.....lebo odletí a dovlečie ďalšie.....nataihla by som cez gazu alebo zaclonu...
babka - ježibabka
13.09.22,15:28
Z posledných padnutých broskýň mi vyšli 4 kože. Už sú aj so včerajšími na slniečku.
Pri terajších teplotách sa ti ešte usuši? Skúšala som sušiť vonku kým boli ešte 30-ky, hneď som mala plno návštevníkov z ríše hmyzu, tak plechy išli dnu do rúry (sušičku nemám)
Suším kombinovane. Aj na slniečku aj v trúbe. Ono sa to ani nezdá, ale ten plech to slniečko hoci je aj slabé dosť rozpáli. Tentoraz som toho mala veľa, tak som zakryla na jednom mieste záclonou a na druhom mieste takým kusom látky akoby záclonoviny, čo som mala pripravené aj s rajčinovým korýtkom vlani pre Lujzu na zakrývanie sušeného ovocia. No stretko nevyšlo. :D
misoft
13.09.22,16:54
Moja 3/4 prišla z práce. Cinkla jej výplata. Pozerá, pozerá - 500€ nikde. Nevyplatili. Učiteľky - dostali, kuchárky - dostali. Upratovačky - nedostali! Zriaďovateľ ich VYNECHAL!
Volali prečo? Nie sú peniaze! Budú to vraj nejako riešiť (tuším už ako - siahnuť na iné, aby im toto vyplatili, ale už im nemajú čo stiahnuť.)
BXLmiami
14.09.22,04:32
Tak toto je spravené ako pes ked naháňa chvost.Príspevok škole dajú za vyplatené peniaze-preukázateľne-no a oni na vyplatenie nemajú,takže ak nevyplatia nedostanú príspevok.Takto nejako boli svojho času vybavení s odmenami aj zdravotníci.
pavol54
14.09.22,04:39
Tak toto je spravené ako pes ked naháňa chvost.Príspevok škole dajú za vyplatené peniaze-preukázateľne-no a oni na vyplatenie nemajú,takže ak nevyplatia nedostanú príspevok.Takto nejako boli svojho času vybavení s odmenami aj zdravotníci.
Rovnako ako s chránenou dieľňou. Musí sa predložiť za štvrťrok výplaty a odvody, čo potom po mesiaci preplatia. Potom zamestnanec nepochopí že mešká časť výplaty v štvrtom mesiaci a práskne na IP, síce nemal pravdu, ale IP keď už kontroluje si už niečo nájde, neodchádza bez pokuty
buchač
14.09.22,09:00
„Radšej plyn spália, než by ho dodávali… Tento trh už nefunguje,“ vyhlásila šéfka komisie.
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/640342-rusi-kradnu-pracky-a-susicky-ekonomika-je-na-kolenach-vyhlasila-sefka-eurokomisie-v-prejave/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kurňa...toto čudo je na čele EU ?
duves
14.09.22,10:40
5 či 10 rokov a unia bude zavisla na ruskych fosilnych palivách tak z 10% z objemu 2021.
pavol54
14.09.22,10:49
5 či 10 rokov a unia bude zavisla na ruskych fosilnych palivách tak z 10% z objemu 2021.
Unia nebola nikdy závislá na ruských fosilných palivách, ale treba byť úprimný, bola závislá na ich nízkych cenách. Však nič nebránilo ich dovážať z iných končín sveta. My sme nemohli za 30 rokov prejsť na iný dodávateľský zdroj? najmä ak to pôjde do 5 rokov.
Inak som sa pobavil nad tým ruským rabovaním čipov z umývačiek do vojenskej techniky. Pred pár mesiacmi stáli automobilky kvôli čipom. aké bolo jednoduché riešenie a nič. donedávna by môj mobil vychladol, ak by som nenašiel nabíjačku so správnou koncovkou
buchač
14.09.22,13:48
Matovič: Teraz nie je vhodný čas na to, aby si poslanci robili z parlamentu srandu

Teraz nie je vhodná doba na to, aby si poslanci robili z parlamentu srandu, vyhlásil minister financií a šéf OĽaNO Igor Matovič. Zároveň vyzval voličov tých politikov, ktorí „dnes v parlamente štrajkovali miesto toho, aby pracovali,“ aby im vysvetlili, že teraz nie je čas na takéto správanie a nepatrí sa chodiť do roboty a nepracovať.

Čistý dilino ... :D :D :D :D :D
Nandrolon
15.09.22,09:02
pavol54
15.09.22,09:45
Pobavila "vláda odborníkov"
https://www.facebook.com/peter.y.gogola/videos/1029770451063816/
keby dal polovinu platu na hovorkyňu nezistili by stupeň jeho inteligencie. Inak oni sú v rezorte klonovaní. 26.7. som mal inšpekciu životného prostredia práskol ma jeden že mu vadí alergén ambrózia(pred kvitnutím je neškodná). Hovorím inšpektorkám autá mi tu parkujú nemôžem ošetrovať. Tak mi inšpektorka poradila "pestujte inde" na to sa nedá nájsť odpoveď
BXLmiami
16.09.22,05:43
5 či 10 rokov a unia bude zavisla na ruskych fosilnych palivách tak z 10% z objemu 2021.
:-D Tieto prognozy ma fakt bavia. 5 či 10 rokov uvidíme čo bude.A či Europa vôbec bude :-DD.A či EU bude. atd.
Mila123
16.09.22,05:55
5 či 10 rokov a unia bude zavisla na ruskych fosilnych palivách tak z 10% z objemu 2021.
:-D Tieto prognozy ma fakt bavia. 5 či 10 rokov uvidíme čo bude.A či Europa vôbec bude :-DD.A či EU bude. atd.
ej doktorka, ste nejaký euroskeptik........
BXLmiami
16.09.22,07:29
No to nie som.Myslíš že sa mi chce sťahovať z SK?Ale som pragmatik.Takže všetko je možné.
buchač
16.09.22,09:20
A či EU bude. atd.
Prognózy, prognózy...nuž si dajme prognózu na základe dnešnej informácie v tv správach.
Bolo v nich zverejnené, že Maďarsko nie je demokratická krajina, že hento a tamto...
Takže EU (pár buzerantských úradníkov) sa rozhodla (keďže na to majú páky), že Maďar nedostane komplet peniaze z EU fondov na plán obnovy.

Proste sa tu jedná o to, že Maďar neklepol opätkami a neposlúcha.
Ale šak nech pokračujú takýmito praktikami aj naďalej a za 5 - 10 rokov tu bude samý exit z EU.

Za mňa ? Už včera bolo neskoro....
lujza.j
16.09.22,11:53
Pobavila "vláda odborníkov"
https://www.facebook.com/peter.y.gogola/videos/1029770451063816/
Mňa ten čo si rozchniapal gebuľu "o stôl"..... ďalší talent....
pavol54
17.09.22,10:39
potešilo ma že píše tehotná, rozčúlilo, že si to pri kafíčku prečítam, niekto zmazal, takže sa nemôžem nič nové dozvedieť:)
babka - ježibabka
17.09.22,11:05
A to sa hovorí, že baby sú zvedavé. Mňa žiadna tehotná netrápi. Je to jej vec :D:D:D::D:D
pavol54
17.09.22,11:21
A to sa hovorí, že baby sú zvedavé. Mňa žiadna tehotná netrápi. Je to jej vec :D:D:D::D:D
babka to je známa "spisovateľka" fabuluje rôzne príhody tak sa pobavím o veľa si prišla
veronikasad
17.09.22,11:32
potešilo ma že píše tehotná, rozčúlilo, že si to pri kafíčku prečítam, niekto zmazal, takže sa nemôžem nič nové dozvedieť:)nestihol si ráno? To už bol dnes jej druhý pokus...
pavol54
17.09.22,12:26
potešilo ma že píše tehotná, rozčúlilo, že si to pri kafíčku prečítam, niekto zmazal, takže sa nemôžem nič nové dozvedieť:)nestihol si ráno? To už bol dnes jej druhý pokus...
nestihol, len som pozrel nové témy že "potom" ale prežijem to
buchač
17.09.22,13:28
Malá vzorka od dotyčnej...ak čítať, tak pozorne, že ako si odporuje.
https://www.porada.sk/t331067-tehotna.html
...a dnes to dotiahla do zdárneho konca
Podľa jej tvrdení (viď link) je tehotná od mája...a dnes tu urvala, že to do nej ten jej dilino napálil a začala tu splietať o všetkom možnom.

Ten druhý príspevok " bol o to, že je kadekde (v robote, doma, v dedine, na ulici, na soc.sieťach...) len prenasledujú a šikanujú aj s tým jej oným.

Pfujtajbl...dobrá psychiatria.
pavol54
17.09.22,14:09
Malá vzorka od dotyčnej...ak čítať, tak pozorne, že ako si odporuje.
https://www.porada.sk/t331067-tehotna.html
...a dnes to dotiahla do zdárneho konca
Podľa jej tvrdení (viď link) je tehotná od mája...a dnes tu urvala, že to do nej ten jej dilino napálil a začala tu splietať o všetkom možnom.

Ten druhý príspevok " bol o to, že je kadekde (v robote, doma, v dedine, na ulici, na soc.sieťach...) len prenasledujú a šikanujú aj s tým jej oným.

Pfujtajbl...dobrá psychiatria.
prvá veta píše: "už som na prášky..." to hovorí za všetko
Nandrolon
17.09.22,14:38
Malá vzorka od dotyčnej...ak čítať, tak pozorne, že ako si odporuje.
https://www.porada.sk/t331067-tehotna.html
...a dnes to dotiahla do zdárneho konca
Podľa jej tvrdení (viď link) je tehotná od mája...a dnes tu urvala, že to do nej ten jej dilino napálil a začala tu splietať o všetkom možnom.

Ten druhý príspevok " bol o to, že je kadekde (v robote, doma, v dedine, na ulici, na soc.sieťach...) len prenasledujú a šikanujú aj s tým jej oným.

Pfujtajbl...dobrá psychiatria.
prvá veta píše: "už som na prášky..." to hovorí za všetko
Možno že rada perie a myslí pracie prášky...
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
misoft
17.09.22,19:27
Malá vzorka od dotyčnej...ak čítať, tak pozorne, že ako si odporuje.
https://www.porada.sk/t331067-tehotna.html
...a dnes to dotiahla do zdárneho konca
Podľa jej tvrdení (viď link) je tehotná od mája...a dnes tu urvala, že to do nej ten jej dilino napálil a začala tu splietať o všetkom možnom.

Ten druhý príspevok " bol o to, že je kadekde (v robote, doma, v dedine, na ulici, na soc.sieťach...) len prenasledujú a šikanujú aj s tým jej oným.

Pfujtajbl...dobrá psychiatria.
prvá veta píše: "už som na prášky..." to hovorí za všetko
Možno že rada perie a myslí pracie prášky...
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
Ona to asi zle napísala - "už som na práškoch.." - lenže nenapísala na AKÝCH.... I "koks", "herák" môže byť prášok - to by potom vysvetľovalo tie jej bludy...
lujza.j
18.09.22,07:37
Toto nie je pre mňa úsporná nová vychytávka,ale.....zase z de.....sušte si vlasy vzduchom....
Ja to nerobím kvôli elektrike,ale kvôli vlasom.....roky
pavol54
18.09.22,10:22
Toto nie je pre mňa úsporná nová vychytávka,ale.....zase z de.....sušte si vlasy vzduchom....
Ja to nerobím kvôli elektrike,ale kvôli vlasom.....roky
Lujzi ešte sále sa dá ísť v noci do sena výhody(inak vonia koňom, inak milencom, netreba prať posteľné prádlo:) )
majkii
18.09.22,10:23
Na sociálnych sieťach sa často ironizujú a zosmiešňujú odporúčané opatrenia na úsporu energii, hoci sú jednoduché a racionálne, a je na každom z nás, či sa nimi stotožní a mnohí sa nimi dlhé roky riadia, alebo ich bude na soc. sieťach hejtovať a sťažovať sa na drahé energie
https://www.sse.sk/domacnosti/ako-znizit-spotrebu-energii-v-domacnosti?page_id=231

Včera som si prečítal článok Ako znížiť spotrebu el. energie v bytovom dome.
https://adoc.pub/ako-uetri-naklady-na-elektricku-energiu-v-bytovom-dome.html

Je to o tom, či sa vlastníci bytov budú prizerať a sťažovať na zvyšovanie cien energii, alebo sa dohodnú na racionálnych opatreniach k zníženiu energetickej náročnosti BD. Dám osobnú skúsenosť, o tom aké opatrenia sme v bytovom dome urobili,

Od roku 2006 som ako "funkcionár" domu pracoval na tom, aby sme znížili spotrebu energii, vrátane tepla a ale. energie. Teraz vidím že to malo zmysel aj napriek kuvičím hlasom, ktoré spochybňovali, dokonca zosmiešňovali či už zateplenie BD a ďalších uprav domu so slovami "budeme šetriť nech to stojí čo to stojí". Zateplili sme BD v roku 2008 a v roku 2010 som vyčíslil vlastníkom bytov úspory na dodanom teple na vykurovanie medzi 42-45% čo bola suma okolo cca 2,7 . Sk. Písal som o tom aj tu na (starej) Porade.
Predminulý rok sme dokončili výmenu výťahov, kde sme dali bezprevodové motory s vysokou účinnosťou, a sofistikovanou riadiacou jednotkou, deklarovaná úspora el. energie by mala byť cca 60%. Súbežne sme menili stúpacie a ležaté rozvody, kde sa dôkladne zaizolovali rozvody teplej vody a ležaté rozvody kúrenia. Spolu s výťahmi sa vymenilo skupinové osvetlenie za senzorové, čiže sa namiesto celého vchodu rozsvieti len miesto, kde bol senzorom zachytený pohyb.
Ešte nás čaká zmapovanie elektromerov z nulovou spotrebou a prehodnotenie hodnoty ističov.
buchač
18.09.22,10:44
..
Nandrolon
18.09.22,11:35
Ale to tunajší hovnometčíci nepochopia, že si myslel napr. elektrinu....
anet
18.09.22,11:58
Od roku 2006 som ako "funkcionár" domu pracoval na tom, aby sme znížili spotrebu energii, vrátane tepla a ale. energie. Teraz vidím že to malo zmysel aj napriek kuvičím hlasom, ktoré spochybňovali, dokonca zosmiešňovali či už zateplenie BD a ďalších uprav domu so slovami "budeme šetriť nech to stojí čo to stojí". Zateplili sme BD v roku 2008 a v roku 2010 som vyčíslil vlastníkom bytov úspory na dodanom teple na vykurovanie medzi 42-45% čo bola suma okolo cca 2,7 . Sk. Písal som o tom aj tu na (starej) Porade.
Predminulý rok sme dokončili výmenu výťahov, kde sme dali bezprevodové motory s vysokou účinnosťou, a sofistikovanou riadiacou jednotkou, deklarovaná úspora el. energie by mala byť cca 60%. Súbežne sme menili stúpacie a ležaté rozvody, kde sa dôkladne zaizolovali rozvody teplej vody a ležaté rozvody kúrenia. Spolu s výťahmi sa vymenilo skupinové osvetlenie za senzorové, čiže sa namiesto celého vchodu rozsvieti len miesto, kde bol senzorom zachytený pohyb.
Ešte nás čaká zmapovanie elektromerov z nulovou spotrebou a prehodnotenie hodnoty ističov.
To je sice vsetko "pekne" ale pokial na to nevyuzil statne ci ine dotacie, tak sa na to poskladali obyvatelia bytovky, poznam par co platia dost nechutnu sumu do fondu oprav, lebo uver na zateplenie, vymenu stupaciek, vytahy, obnova vchodu - nova dlazba, malovka atd. Ak zvazime ze v dome byvaju dochodcovia, tak sa v skutocnosti nejakej navratnosti pravdepodobne ani nedoziju. A koniec koncov vzdy to budu socialisticke panelaky, ktorych zivotnost je cca 100 rokov.
Pred rokmi som pocuvala v radiu Ing. ktory staval Petrzalku, trapilo ho jedine, kam po ukonceni zivotnosti sprataju tie haldy panelu a betonu.
pavol54
18.09.22,12:13
Pred privatizáciou SPP bola takzvaná krížová dotácia(platená z poplatkov za tranzit plynu) na domácnosti. Musel sa rozdeliť, sprivatizovať a krížovú dotáciu zrušiť, vraj je to proti koncepcii európskej únie. Dnes sa zavádza inú formu krížovej dotácie vo forme žobráckej almužny, miesto toho aby sa určila obchodníkom maximálna marža
majkii
18.09.22,12:41
To je sice vsetko "pekne" ale pokial na to nevyuzil statne ci ine dotacie, tak sa na to poskladali obyvatelia bytovky, poznam par co platia dost nechutnu sumu do fondu oprav, lebo uver na zateplenie, vymenu stupaciek, vytahy, obnova vchodu - nova dlazba, malovka atd. Ak zvazime ze v dome byvaju dochodcovia, tak sa v skutocnosti nejakej navratnosti pravdepodobne ani nedoziju. A koniec koncov vzdy to budu socialisticke panelaky, ktorych zivotnost je cca 100 rokov.
Pred rokmi som pocuvala v radiu Ing. ktory staval Petrzalku, trapilo ho jedine, kam po ukonceni zivotnosti sprataju tie haldy panelu a betonu.
Veď práve sme to robili aj pre dôchodcov, od roku 2009 platíme menej za kúrenie +-40%, FOD sme naposledy upravovali v roku 2013 a platíme o polovicu menej ako okolité domy, ktoré váhali so zatepľovaním, lebo to iraciomálnymi argumentami spochybňovali.
Dostali sme príspevok z EBOR-u, ktorý pokryl úroky, teraz máme bonifikáciu úrokov zo ŠFRB a práve preto do FOD platíme len 0,5 €/m2. Len si treba uvedomiť, že byty ľudia získali splatením anuity (pár tisíc Sk), tým zostala na nich povinnosť sa starať o údržbu domu.
V každom prípade je rozdiel zaplatiť ročne 790 MWh za teplo a teplú vodu v BD ako 1 450 MWh / rok pred zateplením.
Nandrolon
18.09.22,14:31
Povedal si A, nepovedal si B.
To ste teda riadne dobrí hospodári, keď ste nedvihli platby do fondu opráv, lebo mám informácie, že celé zateplenie, sa na hulváta rozpočíta do fondu opráv na relatívne krátku dobu a obyvatelia bytov sa nemôžu doplatiť.
buchač
18.09.22,14:47
To je sice vsetko "pekne" .......
Vezmeš úver na to alebo hento...splácaš až do het. A čo z toho ?
Aj napriek zatepleniu je v lete v byte teplo a v zime zima.
buchač
19.09.22,09:23
Nevedel som o tejto funkcii, dal som si poradiť, tak som tie dve miestne celebrity tejto poraďáckej kaviarne zablokoval,
Kuwa, mňa snáď trafí od :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Pche...že vraj zablokoval. Ale ako potom môže niekto hodnotiť niekoho, keď ho má blackliste a teda sa mu príspevky dotyčného nezobrazujú ? Toto mi hlava neberie...
BXLmiami
19.09.22,11:31
Pozrela som jedným okom pohreb,ale fakt ľutujem príbuzných.Asi by ma už kriesili.Statočný cirkus teda.
Darina1234
19.09.22,12:39
Pozrela som jedným okom pohreb,ale fakt ľutujem príbuzných.Asi by ma už kriesili.Statočný cirkus teda.


Cirkus, ktorý si sami naplánovali????
buchač
19.09.22,13:40
Nie je cirkus ako cirkus.
Dnešný pohreb bolo vzdanie úcty jednej žene...zaplatený z peňazí daňových poplatníkov.
Kto sa už len smeje na pohrebe :
Cirkus je naša vláda a aj parlament....ktorých zbytočne daňoví platcovia platia.
Kto by sa už nezasmial na tom cirkuse, čo predvádzajú.
lujza.j
19.09.22,14:02
Možno ďalší cirkus po.....ešte len bude.....
anet
19.09.22,14:20
buchač
19.09.22,14:28
V aute som pocula :D https://www.ta3.com/clanok/246238/pandemia-sa-skoncila-vyhlasil-biden-o-stave-ochorenia-covid-19-v-usa
"..povedal Biden a ukázal na ľudí okolo. "Zdá sa, že všetci sú v celkom dobrej kondícii..."

Všetci naokolo sú v dobrej kondícii...horšie je to už s ním. ;)
Starký sa vôbec nemal stať prezidentom...už jeho kanditatúra bola smiešnosmutná.
romana147
19.09.22,17:37
V aute som pocula :D https://www.ta3.com/clanok/246238/pandemia-sa-skoncila-vyhlasil-biden-o-stave-ochorenia-covid-19-v-usa


povedal Brucháč =Biden 71!ročný :
Zdá sa, že kariéra všetkých bývalých vojakv ... bola smiešnosmutná



A Karči v Anglicku , 73!
romana147
19.09.22,17:47
Povedal si A, nepovedal si B.
To ste teda riadne dobrí hospodári, keď ste nedvihli platby do fondu opráv, lebo mám informácie, že celé zateplenie, sa na hulváta rozpočíta do fondu opráv na relatívne krátku dobu a obyvatelia bytov sa nemôžu doplatiť.

Nečítaj blbosti
ak je relatívne normálny správca aj zástupca vlastníkov , tak na zateplenie cez vysledovaný úver stačí do FO okolo 0,68 evri / m2 / mesiac
lujza.j
19.09.22,18:13
V aute som pocula :D https://www.ta3.com/clanok/246238/pandemia-sa-skoncila-vyhlasil-biden-o-stave-ochorenia-covid-19-v-usa
"..povedal Biden a ukázal na ľudí okolo. "Zdá sa, že všetci sú v celkom dobrej kondícii..."

Všetci naokolo sú v dobrej kondícii...horšie je to už s ním. ;)
Starký sa vôbec nemal stať prezidentom...už jeho kanditatúra bola smiešnosmutná.
Starký sa práve mal stať....
BXLmiami
20.09.22,04:27
Pozrela som jedným okom pohreb,ale fakt ľutujem príbuzných.Asi by ma už kriesili.Statočný cirkus teda.


Cirkus, ktorý si sami naplánovali????
Cirkus ktorý im naplánovali predkovia a pravidlá sú dané storočia,nemenia sa.Dodržujú ich z úcty k predkom.Je to hotová učebnica dejepisu tento pohreb,zvyky o ktorých čítaš v historických románoch si práve mala možnosť vidieť naživo.Všetky obrady prechodu vlády z kráľovnej na kráľa.Je to nádherné a je uspokojujúce,že aspon niekto dodržiava na tomto svete pravidlá.Skôr som myslela na to,že Camilla má 75 a najmladší syn tuším 58,ostatní sú medzi týmto vekom,no a mladí 14,15. Nakoniec následníci od Wiliama 9 a 7.Chovali sa fakt úctyhodne.Nezvládla by som to tak elegantne a reprezentačne.
buchač
20.09.22,04:44
Nakoniec následníci od Wiliama 9 a 7.Chovali sa fakt úctyhodne.Nezvládla by som to tak elegantne a reprezentačne.
https://ipravda.sk/res/2022/09/19/thumbs/724152899-nestandard1.jpg
https://ipravda.sk/res/2022/09/19/thumbs/724174377-nestandard1.jpg
duves
20.09.22,09:36
Skôr či neskôr sa situáciu bude zhoršovať po celom svete. Požívajúcich (výhody) bude pribudať a tvoriacich (hodnoty) ubúdať. Ak sa nevymyslia roboty do roboty, tak sa raz ludia budu zaujimat o náklady na ich monarchické zvyky a životnú úroveň. To potom bude niečo ako pád Bastily.
majkii
20.09.22,09:54
Povedal si A, nepovedal si B.
To ste teda riadne dobrí hospodári, keď ste nedvihli platby do fondu opráv, lebo mám informácie, že celé zateplenie, sa na hulváta rozpočíta do fondu opráv na relatívne krátku dobu a obyvatelia bytov sa nemôžu doplatiť.

Nečítaj blbosti
ak je relatívne normálny správca aj zástupca vlastníkov , tak na zateplenie cez vysledovaný úver stačí do FO okolo 0,68 evri / m2 / mesiac

Presne tak, my síce máme zateplenie už splatené, ale robili sme ďalšiu rozsiahlu obnovu domu a tým, že sme to včas riešili, dokážeme z FOD splácať bonifikovaný úver zo ŠFRB na výťahy, rozvody a vstupné schody pri tvorbe 0,50 €/m2/mesiac. Takže dá sa