pavol54
13.10.22,07:01
Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
Pali - on to síce bral od tej guliarky, ale tá to zase dostávala od štátu - teda od nás všetkých. A to je to najväčšie svinstvo od Dědečka - bral to postihnutej pretekárke bez hanby, len aby sa mal dobre. Klasický príživník. A to ešte bral ako "generálny tajomník" výboru - teda zase bral od všetkých z republiky.
A čo je horšie - justícia (v prípade sudcu) to NEVIDELA ako dôvod na väzbu. Ak starý rybár dôchodca uloví rybu a chytia ho - dostane 2 roky natvrdo a to len preto, že zabudol, že jeho lístok je už neplatný. Lenže ten rybár-dôchodca nemal na úplatky pre sudcu a ten (nemajúc ďalší "príjem" mimo svoj plat) to vyhodnotil jeho väzbou. Zvrátenosť sudcov, justície (česť tým, ktorí svoju robotu robia naozaj dobre).
A ja o čom píšem Môžeme dostať dotácie od štátu na 50% ceny techniky ale dobytkári si pýtali len 10% ceny projektu(techniky). A to nie sú peniaze nás všetkých? možno by guliarka bez jeho zásluhy nedostala takú výšku
pavol54
13.10.22,05:02
Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
Pali - on to síce bral od tej guliarky, ale tá to zase dostávala od štátu - teda od nás všetkých. A to je to najväčšie svinstvo od Dědečka - bral to postihnutej pretekárke bez hanby, len aby sa mal dobre. Klasický príživník. A to ešte bral ako "generálny tajomník" výboru - teda zase bral od všetkých z republiky.
A čo je horšie - justícia (v prípade sudcu) to NEVIDELA ako dôvod na väzbu. Ak starý rybár dôchodca uloví rybu a chytia ho - dostane 2 roky natvrdo a to len preto, že zabudol, že jeho lístok je už neplatný. Lenže ten rybár-dôchodca nemal na úplatky pre sudcu a ten (nemajúc ďalší "príjem" mimo svoj plat) to vyhodnotil jeho väzbou. Zvrátenosť sudcov, justície (česť tým, ktorí svoju robotu robia naozaj dobre).

upozorňujem na jeden detail - väzba nie je trest. Väzba má zabrániť úteku, ďalšiemu protiprávnemu konaniu, obviňovaniu svedkov......

Sem tam treba tie emócie aj krotiť
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady
Dáša_
13.10.22,05:07
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady

Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
duves
13.10.22,05:20
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie. Kedy skončí tento neobolševicky dotačny biznis?
pavol54
13.10.22,05:21
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady

Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
Teda ja keby som si zaplatil nejakého dobytkára aby mi vypracoval projekt za úplatu to je tiež služba a nie úplatok Ja beriem do jednej roviny schvaľovateľ projektu je gen sekretár a tréner tá istá osoba? Schvaľovateľ projektu nákupu techniky riaditeľ PPA a spracovateľ projektu tá istá osoba? pritom keď som robil projekt tak som musel napísať čestné vyhlásenie že nikto z PPA sa nepodieľal na vypracovaní projektu. O tomto píšem za toto by už mal sedieť vo vyšetrovačke a nie o nehode, kde je všetko vyšetrené už sa len čaká na súd. A ešte nomen omen už mám neužitočné.
pavol54
13.10.22,05:23
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie. Kedy skončí tento neobolševicky dotačny biznis?
Však tam bol problém že zabojovala proti lyžiarskemu zväzu či ako sa to volá že chce za nič nerobenie viac ako ona
pavol54
13.10.22,05:24
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?
duves
13.10.22,05:30
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie. Kedy skončí tento neobolševicky dotačny biznis?
Však tam bol problém že zabojovala proti lyžiarskemu zväzu či ako sa to volá že chce za nič nerobenie viac ako ona
Kto, čo?
nerozumiem.
Dáša_
13.10.22,05:31
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady

Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
Teda ja keby som si zaplatil nejakého dobytkára aby mi vypracoval projekt za úplatu to je tiež služba a nie úplatok Ja beriem do jednej roviny schvaľovateľ projektu je gen sekretár a tréner tá istá osoba? Schvaľovateľ projektu nákupu techniky riaditeľ PPA a spracovateľ projektu tá istá osoba? pritom keď som robil projekt tak som musel napísať čestné vyhlásenie že nikto z PPA sa nepodieľal na vypracovaní projektu. O tomto píšem za toto by už mal sedieť vo vyšetrovačke a nie o nehode, kde je všetko vyšetrené už sa len čaká na súd. A ešte nomen omen už mám neužitočné.

Pokiaľ viem, tak tu išlo aj o to, že neprešiel projekt, ktorý nevypracovala doporučená osoba. Alebo firma. Že si nemal šancu, keď si cez nich nešiel. Lebo tak to nastavili
bjuty smis
13.10.22,05:53
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?

toto je už iné zúfalstvo..

heger prijal z titulu svojej funkcie delegáciu hlucháňov., medzi nimi bol aj tento ...
za smer kandidoval vo vollbách.......
buchač
13.10.22,06:09
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie.
.
Fyoyo
13.10.22,06:28
buchač
13.10.22,07:10
buchac: nestacila ti vcera poriadna nakladacka ?
https://www.porada.sk/t332263-zdravotne-potvrdenie-vodica-nad-65-rokov.html
Pche...
Tweety
13.10.22,07:29
pavol54
13.10.22,07:35
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?

toto je už iné zúfalstvo..

heger prijal z titulu svojej funkcie delegáciu hlucháňov., medzi nimi bol aj tento ...
za smer kandidoval vo vollbách.......
Keď Mikuláš Černák stál na akcii vedľa Mečiara všetci mleli pántom že je to jeho koník a že Mečiar je mafián to bolo tiež zúfalstvo
anet
13.10.22,07:35
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze :rolleyes:
pavol54
13.10.22,07:37
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady

Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
Teda ja keby som si zaplatil nejakého dobytkára aby mi vypracoval projekt za úplatu to je tiež služba a nie úplatok Ja beriem do jednej roviny schvaľovateľ projektu je gen sekretár a tréner tá istá osoba? Schvaľovateľ projektu nákupu techniky riaditeľ PPA a spracovateľ projektu tá istá osoba? pritom keď som robil projekt tak som musel napísať čestné vyhlásenie že nikto z PPA sa nepodieľal na vypracovaní projektu. O tomto píšem za toto by už mal sedieť vo vyšetrovačke a nie o nehode, kde je všetko vyšetrené už sa len čaká na súd. A ešte nomen omen už mám neužitočné.

Pokiaľ viem, tak tu išlo aj o to, že neprešiel projekt, ktorý nevypracovala doporučená osoba. Alebo firma. Že si nemal šancu, keď si cez nich nešiel. Lebo tak to nastavili
To je blbosť, pretože mne prešli všetky a sám som si ich robil, len banka to posr..ala nedala úver ktorý už predtým sľúbila že poskytne
bjuty smis
13.10.22,07:44
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?

toto je už iné zúfalstvo..

heger prijal z titulu svojej funkcie delegáciu hlucháňov., medzi nimi bol aj tento ...
za smer kandidoval vo vollbách.......
Keď Mikuláš Černák stál na akcii vedľa Mečiara všetci mleli pántom že je to jeho koník a že Mečiar je mafián to bolo tiež zúfalstvo
a čuduješ sa ?
ak a dobre pamätám, tak to bola nejaká stavba, alebo rekonštrukcia okresného úradu, čo mečiar prihodil černákovej stavebnej fy.

priamo mafii zadávali štátne zákazky a ty to tu normálne porovnávaš????
pavol54
13.10.22,08:16
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?

toto je už iné zúfalstvo..

heger prijal z titulu svojej funkcie delegáciu hlucháňov., medzi nimi bol aj tento ...
za smer kandidoval vo vollbách.......
Keď Mikuláš Černák stál na akcii vedľa Mečiara všetci mleli pántom že je to jeho koník a že Mečiar je mafián to bolo tiež zúfalstvo
a čuduješ sa ?
ak a dobre pamätám, tak to bola nejaká stavba, alebo rekonštrukcia okresného úradu, čo mečiar prihodil černákovej stavebnej fy.

priamo mafii zadávali štátne zákazky a ty to tu normálne porovnávaš????
ty si pamätáš ako Mečiar dal černákovej firme stavbu? to je dávno a nikto nepodal TO, ja si pamätám ako dnešní mocipáni prihadzujú svojim firmám zákazky priamym zadaním však to smeráci vyťahujú na tlačovkách. Ak si vymýšľajú krivo obviňujú, nech konajú krivo obvinení
Mila123
13.10.22,08:27
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).
buchač
13.10.22,08:39
Roky počúvame... (autor M.H.).
Link ? Kto je M.H. ?
Mila123
13.10.22,08:45
Blahoželáme všetkým bojovníkom za zákaz dúhových vlajok na budovách. Blahoželáme všetkým bojovníkom za tradičnú rodinu s rečami, že iné rodiny ju ohrozujú. Blahoželáme všetkým "tvrdým kresťanom" a zástancom extrému. Toho, čo sa na nič nehrá, aj toho, čo sa tvári, že už s ním nemá nič spoločné, aj keď rozdiel medzi nimi je ako medzi iphonom 13 a 14. A v neposlednom rade blahoželáme všetkým, ktorí s nimi spolupracujú. Toto je len a len vaša vina.
Edit: ak sa vám tento status zdá urážlivý a nenávistný, lebo aj vy ste kresťania (o ktorých tento príspevok mimochodom nie je) predstavte si, ako by ste reagovali, keby to urobil napríklad taký moslim.
https://www.facebook.com/TazkyTyzden
Mila123
13.10.22,08:46
Všetko je raz prvý raz. Trend dorazil aj na Slovensko. Narušené decko sa radikalizovalo na internetoch, dobrý hodnotový základ zrejme získalo už v rodine. Či sa z toho stane nový normál, bude závisieť od reakcie spoločnosti, presne ako po prvej (známej) vražde slovenského novinára.
Ja by som napríklad ocenil, keby generálny prokurátor aspoň nahlas vyslovil prázdny sľub, že rozpúta peklo pre náckov i politikov, ktorí ich povzbudzujú a podporujú. Od konkrétneho človeka v danej funkcii by som realisticky viac neočakával, ale toto je civilizačné minimum.(autor A.Š.)
buchač
13.10.22,08:55
Všetko je raz prvý raz. (autor A.Š.)
Link ? Kto je A.Š. ?
pavol54
13.10.22,09:02
Všetko je raz prvý raz. Trend dorazil aj na Slovensko. Narušené decko sa radikalizovalo na internetoch, dobrý hodnotový základ zrejme získalo už v rodine. Či sa z toho stane nový normál, bude závisieť od reakcie spoločnosti, presne ako po prvej (známej) vražde slovenského novinára.
Ja by som napríklad ocenil, keby generálny prokurátor aspoň nahlas vyslovil prázdny sľub, že rozpúta peklo pre náckov i politikov, ktorí ich povzbudzujú a podporujú. Od konkrétneho človeka v danej funkcii by som realisticky viac neočakával, ale toto je civilizačné minimum.(autor A.Š.)
som šťastný že v mojej mladosti sme nič nevedeli drogách a rôznych sexuálnych orientáciách. Mladý človek je veľmi ohybný a urobí čokoľvek aby bol v parte. Nefajčil som lebo som nemal na to peniaze, nepil som lebo som na to nemal peniaze. Ako deviatak som bol v partii kde sa tomuto holdovalo tak som sa k nim pridal. Na škole sme bývali 20 na izbe, všetci sme básnili o babách niekedy aj po večierky rozprávali historky(niekedy viac vymyslené ako pravdivé) Neviem ako by som dopadol byť decko v dnešnej dobe. Takže nejaká výchova nepomáha určite je väčšia motivácia vzor v parte.
Mila123
13.10.22,09:12
Všetko je raz prvý raz. Trend dorazil aj na Slovensko. Narušené decko sa radikalizovalo na internetoch, dobrý hodnotový základ zrejme získalo už v rodine. Či sa z toho stane nový normál, bude závisieť od reakcie spoločnosti, presne ako po prvej (známej) vražde slovenského novinára.
Ja by som napríklad ocenil, keby generálny prokurátor aspoň nahlas vyslovil prázdny sľub, že rozpúta peklo pre náckov i politikov, ktorí ich povzbudzujú a podporujú. Od konkrétneho človeka v danej funkcii by som realisticky viac neočakával, ale toto je civilizačné minimum.(autor A.Š.)
som šťastný že v mojej mladosti sme nič nevedeli drogách a rôznych sexuálnych orientáciách. Mladý človek je veľmi ohybný a urobí čokoľvek aby bol v parte. Nefajčil som lebo som nemal na to peniaze, nepil som lebo som na to nemal peniaze. Ako deviatak som bol v partii kde sa tomuto holdovalo tak som sa k nim pridal. Na škole sme bývali 20 na izbe, všetci sme básnili o babách niekedy aj po večierky rozprávali historky(niekedy viac vymyslené ako pravdivé) Neviem ako by som dopadol byť decko v dnešnej dobe. Takže nejaká výchova nepomáha určite je väčšia motivácia vzor v parte.
inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
je potrebné ich rešpektovať, nie zabíjať..........
Mila123
13.10.22,09:22
Včera zastrelil mladý chalan v bare dvoch nevinných ľudí. S hlavou vymytou konšpiračnými teóriami QAnonu, rasistickými a homofóbnymi vyhláseniami sériových vrahov a možno aj vlastným otcom, kandidátom za stranu Vlasť. Môžeme sa tváriť, že to bola jednorázová aktivita individuálneho pomätenca.
Ale bola? Za posledné roky sa internetom prehnali výzvy na vešanie poslancov, lekári dostávajú vyhrážky smrťou, rečník vyzýva na demonštrácií, aby spolu skandovali, čo je prezidentka a ľudia vo vedení krajiny chcú "dávať dole novinárov". Tvárime sa, že sú to len slová, že veď papier / Facebook / diskusné fórum znesie.
Ale sú? Nie je to náhodou tak, že tie slová, vyslovené v plnej vážnosti - v parlamente, v krčme, alebo na demonštrácií postupne rozdeľujú spoločnosť, búrajú zábrany, burcujú ľudí a možno niektorým z nich natoľko zatemnia mozog, že vezmú zbraň a idú vraždiť v mene boja za svoje pomýlené ideály? Naozaj nám nestačilo obetovať dva životy pred štyrmi rokmi? Naozaj potrebujeme ďalšie a ďalšie varovania? Zastavme sa. Zastavme sa a zamyslime sa. Pozrime sa do očí svojim partnerom, deťom, priateľom, susedom a spoluobčanom. Uvedomme si znova, že sme všetci predovšetkým ľudia. Urobme tri kroky vzad a začnime sa k sebe správať znova ľudsky. Dlžíme si to už roky (autor Silné reči)
duves
13.10.22,09:35
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze :rolleyes:
Každy taky blb, či pablb ma podla seba vraj riešenie na problemy celeho sveta (niečo ako Adolf, Stalin, Pol Pot...atd až pod dnešných pablbov. ) No zabúdajú, že kto potrebuje hlavne riešenie, je on sám.
anet
13.10.22,09:56
Mila, to co postujete je len z pera dalsich narusenych ludi. Nedam minusky, len preto, ze Vas vyvadzaju z miery.

inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
Nebolo ich tolko, drzali to "doma" a z mojho pohladu nie, nie je to normalne s vynimkou tych ktori sa narodili ako hermafrodit ... ti potrebuju dospiet aby zistili, kto vlastne su.
Mam skor pocit, ze je to modny trend ... alebo ako sa povie, od rozkose aj psy besneju.
karka
13.10.22,09:59
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).

A idiot dáva "neužitočné".........
pavol54
13.10.22,10:01
Mila, to co postujete je len z pera dalsich narusenych ludi. Nedam minusky, len preto, ze Vas vyvadzaju z miery.

inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
Nebolo ich tolko, drzali to "doma" a z mojho pohladu nie, nie je to normalne s vynimkou tych ktori sa narodili ako hermafrodit ... ti potrebuju dospiet aby zistili, kto vlastne su.
Mam skor pocit, ze je to modny trend ... alebo ako sa povie, od rozkose aj psy besneju.
presne tak. "ak to neurobíš, nie si kamoš-ka" U nás bol cirkus školáčky presvedčili dalšiu že ak chce byť v parte odfotí si frndu a dá ju von. Urobila, dostala to aj jej učiteľka, to bol fofr. To som uviedol ako príklad manipulovateľnosti a dá sa to vo všetkom. Vždy boli ženy čo sa odhaľovali - nie je argument
Mila123
13.10.22,10:03
Mila, to co postujete je len z pera dalsich narusenych ludi. Nedam minusky, len preto, ze Vas vyvadzaju z miery.

inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
Nebolo ich tolko, drzali to "doma" a z mojho pohladu nie, nie je to normalne s vynimkou tych ktori sa narodili ako hermafrodit ... ti potrebuju dospiet aby zistili, kto vlastne su.
Mam skor pocit, ze je to modny trend ... alebo ako sa povie, od rozkose aj psy besneju.
mínuskujte, koľko len chcete.......
to čo som tu dala je jeden uhol pohľadu, nič viac......
Mila123
13.10.22,10:08
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).

A idiot dáva "neužitočné".........
neužitočné mi dáva ten "môj" follower.........keď niečo napíšem na Poradu a nemám spätnú väzbu do pol hodinky od neho, začínam sa báť či je v poriadku, či žije, dýcha, či je v poriadku........ :D:D:D
buchač
13.10.22,10:19
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).

A idiot dáva "neužitočné".........
...a debili dávajú užitočné ?

Áno, priznávam...ja som dal pani prevelebnej neužitočné.
Dôvod je vyslovene a jednoznačne jasný. Pýtal som si link a aj mená autorov. Že prečo ? Aby som si prečítal celý článok, aby som si vedel urobiť svoj vlastný názor a nie iba podľa jedného odstavca, ktorý sa práve hodí dotyčnému/dotyčnej.
Stačí takéto vysvetlenie ???

P.S.:
K samotným vraždám sa nemá význam vyjadrovať...čin nenormálneho jedinca.
Ale keď sa tak vrátime do minulosti, odkiaľ prišli k nám tieto praktiky ? Drogy, vraždy, lúpeže, atď...Aj za socíku boli tieto trestné činy, no nie až v takých množstvách.
Bolo len otázkou času, kedy sa to zvrhne...a to je ešte len začiatok.
anet
13.10.22,10:54
Narazila som na karikatury v Pravde, necitam pravidelne, tak som si ich doteraz fakt nevsimla :D https://nazory.pravda.sk/kresba/clanok/643299-gasparec-12-10-2022/
karka
13.10.22,11:52
Mila, to co postujete je len z pera dalsich narusenych ludi. Nedam minusky, len preto, ze Vas vyvadzaju z miery.

inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
Nebolo ich tolko, drzali to "doma" a z mojho pohladu nie, nie je to normalne s vynimkou tych ktori sa narodili ako hermafrodit ... ti potrebuju dospiet aby zistili, kto vlastne su.
Mam skor pocit, ze je to modny trend ... alebo ako sa povie, od rozkose aj psy besneju.
Máte blízko seba takú osobu?
karka
13.10.22,11:54
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).

A idiot dáva "neužitočné".........
...a debili dávajú užitočné ?

Áno, priznávam...ja som dal pani prevelebnej neužitočné.
Dôvod je vyslovene a jednoznačne jasný. Pýtal som si link a aj mená autorov. Že prečo ? Aby som si prečítal celý článok, aby som si vedel urobiť svoj vlastný názor a nie iba podľa jedného odstavca, ktorý sa práve hodí dotyčnému/dotyčnej.
Stačí takéto vysvetlenie ???

P.S.:
K samotným vraždám sa nemá význam vyjadrovať...čin nenormálneho jedinca.
Ale keď sa tak vrátime do minulosti, odkiaľ prišli k nám tieto praktiky ? Drogy, vraždy, lúpeže, atď...Aj za socíku boli tieto trestné činy, no nie až v takých množstvách.
Bolo len otázkou času, kedy sa to zvrhne...a to je ešte len začiatok.

Možno je to aj vďaka tomu, že niekto si takto vysvetluje demokraciu a ústavné právo....
pavol54
13.10.22,12:01
Narazila som na karikatury v Pravde, necitam pravidelne, tak som si ich doteraz fakt nevsimla :D https://nazory.pravda.sk/kresba/clanok/643299-gasparec-12-10-2022/
lenže to je reakcia na jej diskusiu myslím že aj na pravde lebo napísala aj to že ak bude požiadavka tak aj odíde z parlamentu
pavol54
13.10.22,12:03
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).

A idiot dáva "neužitočné".........
...a debili dávajú užitočné ?

Áno, priznávam...ja som dal pani prevelebnej neužitočné.
Dôvod je vyslovene a jednoznačne jasný. Pýtal som si link a aj mená autorov. Že prečo ? Aby som si prečítal celý článok, aby som si vedel urobiť svoj vlastný názor a nie iba podľa jedného odstavca, ktorý sa práve hodí dotyčnému/dotyčnej.
Stačí takéto vysvetlenie ???

P.S.:
K samotným vraždám sa nemá význam vyjadrovať...čin nenormálneho jedinca.
Ale keď sa tak vrátime do minulosti, odkiaľ prišli k nám tieto praktiky ? Drogy, vraždy, lúpeže, atď...Aj za socíku boli tieto trestné činy, no nie až v takých množstvách.
Bolo len otázkou času, kedy sa to zvrhne...a to je ešte len začiatok.

Možno je to aj vďaka tomu, že niekto si takto vysvetluje demokraciu a ústavné právo....
aplikácia "Kultu násilia" ktorý je samozrejmý v iných štátoch a postupne sa udomácňuje aj u nás
veronikasad
13.10.22,12:11
Prestaňte sa už konečne odbavovať na tých neužitočných, nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, iba si zbytočne zvyšujete vzájomne tlak.
anet
13.10.22,12:32
Máte blízko seba takú osobu?
Ak mate na mysli blizku - ako v rodine, tak nie ... genetika nepusti.
Ak mate na mysli známych, par ano ... nemusia akceptovat moj nazor. Clovek si moze vyberat svoj okruh ludi, spolocnost s ktorou travi volny cas. Takze to nejako neriesime.
buchač
13.10.22,12:45
Najhoršie na tom je, že liberálne slniečka, samozvani bezpecnostni analytici a aj protizbranovi trtkovia sa budú realizovať ešte po dlhšiu dobu.
anet
13.10.22,12:48
Kedze ho nasli mrtveho, ver ze min. rok budu o tom pisat a rozoberat to.
Nevadi, zem sa i tak toci dalej ...
anet
13.10.22,12:56
Narazila som na karikatury v Pravde, necitam pravidelne, tak som si ich doteraz fakt nevsimla :D https://nazory.pravda.sk/kresba/clanok/643299-gasparec-12-10-2022/
lenže to je reakcia na jej diskusiu myslím že aj na pravde lebo napísala aj to že ak bude požiadavka tak aj odíde z parlamentu
Ale mna zaujali viac tie nizsie, napr. tato :D https://nazory.pravda.sk/kresba/clanok/642792-kamensky-7-10-2022/
bjuty smis
13.10.22,13:02
Najhoršie na tom je, že liberálne slniečka, samozvani bezpecnostni analytici a aj protizbranovi trtkovia sa budú realizovať ešte po dlhšiu dobu.


to choď povedať rodičom zavraždených

aby aj oni vedeli, čo je na tom najhoršie.....
buchač
13.10.22,13:17
Každý pochopí/l, ako to bolo myslené...len ty musíš byť výnimkou ?
Ako anet spomenula, ešte rok budú o vražde písať...o pár dní sa na to zabudne. Ľudia majú totiž dosť svojich problémov.
bjuty smis
13.10.22,13:25
musím...lebo to nie je o nič lepšie....
Mila123
13.10.22,14:33
.
anet
13.10.22,15:18
Nič nové nevymysleli, sú ako odnoš hippies propagujúce spontánnosť, slobodu, mier, lásku, ... jedny mali aj temnú stránku (drogy a pod.) aj dúhoví majú temnú stránku ... (napr. HIV sa šíri hlavne u nich :D )
PS: oprava - gramatické okienko Mila :D
Nandrolon
13.10.22,16:28
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze :rolleyes:
Každy taky blb, či pablb ma podla seba vraj riešenie na problemy celeho sveta (niečo ako Adolf, Stalin, Pol Pot...atd až pod dnešných pablbov. ) No zabúdajú, že kto potrebuje hlavne riešenie, je on sám.
Nazývať človeka s vysokým nadpriemerným IQ /teraz to bolo v RTVS/ "pablbom", môže jedine pablb.
Nandrolon
13.10.22,16:41
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze :rolleyes:
Napr. ja by som súhlasil v školách s rovnošatami.
Obávam sa ale, že veľa majetnejších /aj z tohto fóra/ by bolo proti, lebo už by nemohli na detičkách ukazovať "my na to máme"...
duves
13.10.22,16:55
Nazývať človeka s vysokým nadpriemerným IQ /teraz to bolo v RTVS/ "pablbom", môže jedine pablb.
Upresňujem, jedna sa o emocionalneho pablba. To nema s IQ nič spoločne, označuje sa to ako EQ.
veronikasad
13.10.22,16:56
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze :rolleyes:
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
Nandrolon
13.10.22,17:50
Nazývať človeka s vysokým nadpriemerným IQ /teraz to bolo v RTVS/ "pablbom", môže jedine pablb.
Upresňujem, jedna sa o emocionalneho pablba. To nema s IQ nič spoločne, označuje sa to ako EQ.
Ešteže tak, hodil by sa do parlamentu, lebo tam je nízke EQ predpoklad úspechu. A od všetkých svojím vysokým IQ by mal ešte aj "navrch".
anet
13.10.22,18:01
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
V tomto sme sa nepochopili, nemal maskacove tricko ci nohavice. Bol komplet vojensky obleceny vratane lodicky (ako z army shopu). Zvysok mi povedala ucitelka, ked som sa opytala ci maju karneval.

A co mate proti Potterovi? Tiez na nom ficime ... lego, tricka ... postavicky z Lidl ...
veronikasad
13.10.22,18:04
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
V tomto sme sa nepochopili, nemal maskacove tricko ci nohavice. Bol komplet vojensky obleceny vratane lodicky (ako z army shopu). Zvysok mi povedala ucitelka, ked som sa opytala ci maju karneval.
aha, tak to je o niečom inom ... Moji vnuci sa na vojakov nehraju, len sa im tie tričká a šiltovky páčia ...
karka
14.10.22,04:46
Máte blízko seba takú osobu?
Ak mate na mysli blizku - ako v rodine, tak nie ... genetika nepusti.
Ak mate na mysli známych, par ano ... nemusia akceptovat moj nazor. Clovek si moze vyberat svoj okruh ludi, spolocnost s ktorou travi volny cas. Takze to nejako neriesime.
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
buchač
14.10.22,04:51
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ? ;) :D
Tweety
14.10.22,06:55
Tweety
14.10.22,07:37
karka
14.10.22,09:26
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ? ;) :D
Nie je to jedno?
misoft
14.10.22,09:31
Dědeček ide ZA MREŽE!
buchač
14.10.22,09:44
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ? ;) :D
Nie je to jedno?
Je, čoby nebolo.
Len potom je na mieste otázka, prečo si dala taký komentár k anet.
Tweety
14.10.22,09:44
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
buchač
14.10.22,09:47
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
Sa neposerte obaja. :D
Veď to bolo jasné jak facka, že ako to skončí.
Tweety
14.10.22,09:48
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
Sa neposerte obaja. :D
Veď to bolo jasné jak facka, že ako to skončí.
Len aby si sa nepototo ty. Keď na všetko vieš odpoveď, tak odpovedz, prečo to sudcovi nebolo jasné už od prvoti?
karka
14.10.22,09:55
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Vlastná skúsenosť ? ;) :D
Nie je to jedno?
Je, čoby nebolo.
Len potom je na mieste otázka, prečo si dala taký komentár k anet.
Prečo myslíš?
anet
14.10.22,11:13
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu :D Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti :---
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania :D
bjuty smis
14.10.22,11:20
13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
anet
14.10.22,12:16
13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
Ked toto prida niekto ako ty, co tu nazyval ludi expresivnymi pejorativnymi vyrazmi a dezolatmi ... je to smiesne :D :D :D
mari2x
14.10.22,12:24
Dědeček ide ZA MREŽE!

Meškáš s info od 10,37 hod.



Na východ asi niesol správu výpočtový holub
Nandrolon
14.10.22,12:27
13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
Ked toto prida niekto ako ty, co tu nazyval ludi expresivnymi pejorativnymi vyrazmi a dezolatmi ... je to smiesne :D :D :D
Konečne môže znova udávať a dokonca s dobrým pocitom :-))))
misoft
14.10.22,12:31
Dědeček ide ZA MREŽE!

Meškáš s info od 10,37 hod.



Na východ asi niesol správu výpočtový holub
Nie - len niekto je na internete prilepený nonstop - ja to nie som.
bjuty smis
14.10.22,12:35
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
pavol54
14.10.22,12:37
13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
Ked toto prida niekto ako ty, co tu nazyval ludi expresivnymi pejorativnymi vyrazmi a dezolatmi ... je to smiesne :D :D :D
Konečne môže znova udávať a dokonca s dobrým pocitom :-))))
mám niekoľko otázok na definovanie pojmov: 1. čo je verejnosť? 2. čo je identifikovanie? 3.čo je radikálne? 4. čo je správanie?
Tweety
14.10.22,12:38
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
Mila123
14.10.22,12:44
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Tweety
14.10.22,12:44
Dědeček ide ZA MREŽE!

Meškáš s info od 10,37 hod.



Na východ asi niesol správu výpočtový holub
Nie - len niekto je na internete prilepený nonstop - ja to nie som.
Mña si stále upozorňoval, keď som dala príspevok alebo obrázok ,ktorý si už prilepil ty, zabudol si? Terazky sa ti to už nepáči?
majkii
14.10.22,12:45
13:35
|
Domov
NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania

NAKA vyzýva na spoluprácu verejnosti pri identifikovaní radikálneho správania na internete. Nemajú dostatočnú kapacitu na sledovanie obrovského množstva profilov na sociálnych sieťach.
Ked toto prida niekto ako ty, co tu nazyval ludi expresivnymi pejorativnymi vyrazmi a dezolatmi ... je to smiesne :D :D :D
A pripadalo ti aj smešne, keď tu jeden z vašej skupinky čo si adorujete nás nazýval "liberálnymi buzerantami", to nebolo expresívne ?
Tweety
14.10.22,12:49
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
A keby to bol len pozdrav....
anet
14.10.22,12:52
A pripadalo ti aj smešne, keď tu jeden z vašej skupinky čo si adorujete nás nazýval "liberálnymi buzerantami", to nebolo expresívne ?
Si bjutyho hovorca? Ak mas na mysli buchača, s jeho expresívnymi výrazmi tiež nesuhlasim. Ja ich nepouzivam.
Ale inak su dospeli ludia, a zasadne sa nemiesam ked si tu chlapi meraju svoju velkost, vtedy tych vyrazov tu teda pada jedna fuuura.
A inak akej skupinky? Ja som sama za seba!
bjuty smis
14.10.22,12:58
V prípade, že by nezaplatil, mu sudca ustanovil náhradný trest odňatia slobody vo výmere šiestich mesiacov
misoft
14.10.22,12:58
Dědeček ide ZA MREŽE!

Meškáš s info od 10,37 hod.



Na východ asi niesol správu výpočtový holub
Nie - len niekto je na internete prilepený nonstop - ja to nie som.
Mña si stále upozorňoval, keď som dala príspevok alebo obrázok ,ktorý si už prilepil ty, zabudol si? Terazky sa ti to už nepáči?
Kukni sa, na koho som reagoval.... ty to nie si, ale mari2x.
Nandrolon
14.10.22,13:01
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
Ale veď on to už má pofotené a aj poudávané
:-))))))))))))
bjuty smis
14.10.22,13:02
anet, ja ťa mám medzi zablokovanými, takže nevidím najnovšie perly košickej dezolé scény...
iba keď na ne niekto zareaguje...

ale reagovať na ne nebudem ani vtedy....
Nandrolon
14.10.22,13:03
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
Nandrolon
14.10.22,13:10
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
pavol54
14.10.22,13:19
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
Napríklad: Slama u kravína
mari2x
14.10.22,13:56
Dědeček ide ZA MREŽE!

Meškáš s info od 10,37 hod.



Na východ asi niesol správu výpočtový holub
Nie - len niekto je na internete prilepený nonstop - ja to nie som.
Mña si stále upozorňoval, keď som dala príspevok alebo obrázok ,ktorý si už prilepil ty, zabudol si? Terazky sa ti to už nepáči?

vyhodnare a vojaci z povalovania ! frflú VŹDY
aj ked povieš "a"
aj ked povieš "- a"
mari2x
14.10.22,14:00
Dědeček ide ZA MREŽE!

Meškáš s info od 10,37 hod.



Na východ asi niesol správu výpočtový holub
Nie - len niekto je na internete prilepený nonstop - ja to nie som.
Mña si stále upozorňoval, keď som dala príspevok alebo obrázok ,ktorý si už prilepil ty, zabudol si? Terazky sa ti to už nepáči?
Kukni sa, na koho som reagoval.... ty to nie si, ale mari2x.

"dvadsiatka" nekuká
na porade kuká IBA kukučka
mari2x
14.10.22,14:06
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme "NESTRAŚ ! "
pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.



onééééééééééééééééé

Niektorí normálni sme občas chodili na stretká

a tam sme boli ludia a NIE nicky
buchač
14.10.22,14:33
Dědeček ide ZA MREŽE!
Meškáš s info od 10,37 hod.
Sa neposerte obaja. :D
Veď to bolo jasné jak facka, že ako to skončí.
Len aby si sa nepototo ty. Keď na všetko vieš odpoveď, tak odpovedz, prečo to sudcovi nebolo jasné už od prvoti?
1. Stále a neustále budem tvrdiť, že poniektoré persóny na tomto fóre nemajú zmysel pre humor (ty si jedna z nich)...proskám pekne, to nie je urážka, to je konštatovanie, ktoré mi potvrdil nie jeden z členov a to buď v reálnom alebo písanom rozhovore.

2. Smajlík je tam asi na parádu...či ?

3. Každý sudca má nárok na svoj právny názor...či je správny alebo nie, to je (žiaľbohu v nie jednom prípade) vedľajšie.
Jasné to bolo od začiatku...odvolal sa prokurátor, noviny písali pobúrené články, ľudia íčovali jedna radosť...ale šak oprávnene.
Takže sa splnila (nazvem) spoločenská povinnosť a skončilo sa to väzbou.

4. Predpoveď rozsudku ?
Dedeček vyfasuje maximálny trest...a bude rád, ak to nebude rovno doživotie.
buchač
14.10.22,14:39
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme "NESTRAŚ ! "
pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.

onééééééééééééééééé
Niektorí normálni sme občas chodili na stretká
a tam sme boli ludia a NIE nicky
Lenže ty nie si ani normálny a ani človek...ty si len a len maďar.
Ešte aj na stretko by si bol schopný dovliecť niekoho, ktorý by tvrdil, že on je ty...
majkii
14.10.22,15:06
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
Napríklad: Slama u kravína
Pavol, to ti gardistické pozdravy nevadia?
Nandrolon
14.10.22,15:13
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
Napríklad: Slama u kravína
:-))))))
ten pozdrav obľubuje Čaputová.
anet
14.10.22,15:35
anet, ja ťa mám medzi zablokovanými, takže nevidím najnovšie perly košickej dezolé scény...
iba keď na ne niekto zareaguje...

ale reagovať na ne nebudem ani vtedy....
No vidis? :D a cez to vsetko sa k tebe moja sprava dostala rychlostou blesku.
A teraz nech mi niekto vysvetli, ako clovek, ktory odsudzuje a osocuje ludi na zaklade regionalnych rozdielov moze byt tolerantny k inym (je jedno ci krestan, lgbt, ukrajinec ...rus)
to sa tyka aj teba mari2x
Nie zeby na tom mne osobne zalezalo, ale pokrytectvo vladne svetom :---
Mila123
14.10.22,15:37
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
Napríklad: Slama u kravína
:-))))))
ten pozdrav obľubuje Čaputová.
OMG, tak ako najvyšší dal možnosť žiť aj odlišným od "normálu", vidím , že aj podivínom......kopni si do prezidentky, kopni si do každého ktorý ti "nesedí"........teda kopni si do svojich kumpánov, kt. zrážajú opätky a popri tom dvíhajú pravicu , kopni si do nich ........a nezabudni sa pozdraviť tvojim tradičným pozdravom, kt. tu propaguješ..............kopni si.......
buchač
14.10.22,15:43
OMG, tak ako najvyšší dal možnosť žiť aj odlišným od "normálu", vidím , že aj podivínom......kopni si do prezidentky, kopni si do každého ktorý ti "nesedí
AMEN !
Ty kokos, najvyššieho do toho tu montovať ? Choré...
Ale pokiaľ viem, tak v Biblii nie je zmienka o genderizme (na názve nezáleží).

Deuteronómium 22:5
Žena nebude nosiť mužské rúcho, ani si muž neoblečie ženský plášť, lebo každý, kto robí tieto veci, je ohavnosťou Hospodinovi , tvojmu Bohu.

Genesis 1:27
Boh teda stvoril človeka na svoj obraz, na Boží obraz ho stvoril; muža a ženu ich stvoril.

Levitikus 20:13
Ak leží muž s mužom ako so ženou, obaja spáchali ohavnosť; určite budú usmrtení; ich krv je na nich.

...atď...vašnosti a ani nevravím, že sa v tej poznámke hlboko mýlite..takže, šup-šup doštudovať Svaté písmo.
---------------------------------------------------

Hm...a prečo by sme si nemohli kopnúť do prezidentky ?
Keď sa tak bežne robí inde vo svete, tak prečo nie u nás ? Jááááj...ona bude asi z porcelánu, rozbila by sa...
Poznámka - ešte dva roky a čajočka skončila skončila...bude sa môcť váľať po kobercoch do sýtosti.
Nandrolon
14.10.22,15:56
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
Napríklad: Slama u kravína
:-))))))
ten pozdrav obľubuje Čaputová.
OMG, tak ako najvyšší dal možnosť žiť aj odlišným od "normálu", vidím , že aj podivínom......kopni si do prezidentky, kopni si do každého ktorý ti "nesedí"........teda kopni si do svojich kumpánov, kt. zrážajú opätky a popri tom dvíhajú pravicu , kopni si do nich ........a nezabudni sa pozdraviť tvojim tradičným pozdravom, kt. tu propaguješ..............kopni si.......
Ja nekopem do Čaputovej, ale nielen podľa mňa -laika, ale aj podľa viacerých odborníkov mal byť pozdrav "Sláva Ukrajine" v rovnakom "vreci" ako HH a Na st.......
Okrem toho ak teraz nepíše za teba sám hnev a smrteľne vážne si myslíš že ja skutočne niečo propagujem, tak si totálne vedľa. Len za to, že som niekedy schválne rýpol na šuťáku a čakal moralizujúce drísty :-))))))))
Ale už som prestal šuťák zneužívať, ak si si všimla...
Mila123
14.10.22,16:18
nesledujem ťa......

ja fakt nerozumiem tomu, ako môžeš žartovať s pozdravom tých, ktorý slúžili 3. ríši ...... čakáš na reakcie úzkoprsých poraďákov........
moralistov........
super
buchač
14.10.22,16:23
:D :D :D :D :D
buchač
14.10.22,16:23
"Čaputová odvčera obieha rôzne miesta a kuje už takmer chladné železo svojej popularity, aby sa znovu vnútila do myslí obyčajných ľudí. Pro-vládne médiá pracujú pod vedením jej marketingových poradcov na plný plyn. Čaputová si dnes večer zastala pred tisícový dav – a zázrak nad zázrak, -nikto ju po dlhom čase nevypískal. No ve´d je tam medzi svojimi. Medzi tou čudnou zmesou ľudí z kaviarní a ľahkomanipulovateľnými malomestskými Bratislavčanmi. A keby aj niekto náhodne zatúlaný na toto divadlo chcel zapískať, neurobil by to, lebo by mu to slušnosť z úcty k nevinným obetiam zločinu nedovolila." (autor t.k)
pavol54
14.10.22,16:33
Za pozdrav 'Na stráž!' dostal člen ĽSNS peňažný trest päťtisíc eur

Člena ĽSNS Antona Grňa odsúdil v pondelok samosudca Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, na peňažný trest 5000 eur za to, že v máji 2018 pred pojednávacou miestnosťou na Najvyššom súde (NS) SR zvýšeným hlasom pozdravil "Na stráž!", čím verejne prejavil sympatie k ideológii ľudáckeho režimu na Slovensku a k Hlinkovej garde.



verili by ste tomu ????......tu by si to snád nik nedovolil...ani ked je pod obraz boží....
Stačí si pozrieť šuťák a nájdeš aj takýto pozdrav.
presne tak, videla som to v šuťáku a viem aj autora.......som zvedavá či sa prihlási, potvrdí svoj exces?
Nemám s tým problém, akurát ja to beriem ako iróniu a nie regulérny pozdrav...
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme buď na st....ž, alebo česť práci. Pokiaľ takto ako osoba nepozdravím verejne na námestí, alebo v určitej inštitúcií, nemá to rovnakú váhu ako pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.
Ale tak už teda presedlám na dačo iné, keď to tu úzkoprsím vadí.
:-)))))))
Napríklad: Slama u kravína
Pavol, to ti gardistické pozdravy nevadia?
Pozri sa, ja som pestovateľ takže žijem takto: "Ak sa sedlák nevysere, tak sa meštan nenažere" pre tých menej chápavých Správny humus sa vytvára z výkalov predovšetkým dobytka a na týchto výkaloch je najlepšia produkcia zeleniny, tak neviem čo rýpeš do mňa nejakými gardistickými pozdravmi. Slama u kravína je dôležitý poľnohospodársky produkt.
Nandrolon
14.10.22,16:33
nesledujem ťa......

ja fakt nerozumiem tomu, ako môžeš žartovať s pozdravom tých, ktorý slúžili 3. ríši ...... čakáš na reakcie úzkoprsých poraďákov........
moralistov........
super
Podľa tejto logiky dúfam, že si nevozíš zadoček v nejakom fašistickom automobile.
OT:
My sme doma pri TV minule moralizovali, ako prišli ľudia oblečení na pohreb Gotta a ako sa tam fajne škerili. Toto zas nepochopím ja.
Každému nám vadí niečo iné. Treba viac rešpektu.
pavol54
14.10.22,16:42
za socializmu sa pri príchode na pracovisko zdravilo česť práci (je práca za každej spoločensko ekonomickej formácie čestná alebo nie?)
niektorí si to zase vylepšili pozdravom "v šest v práci"
Nandrolon
14.10.22,16:47
Ja si pamätám, že aj na základke sme zdravili všetci hromadne: "Česť práci Súdružka učiteľka.", všetci po stojačky.
mari2x
14.10.22,16:56
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme "NESTRAŚ ! "
pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.

onééééééééééééééééé
Niektorí normálni sme občas chodili na stretká
a tam sme boli ludia a NIE nicky
Lenže ty nie si ani normálny a ani človek...ty si len a len maďar.
Ešte aj na stretko by si bol schopný dovliecť niekoho, ktorý by tvrdil, že on je ty...

Náhodou makovník mal úspech :D .
Ale ked stretkári sem trochu písali, že tam som vyzeral ako normálny človek, tak ich riškovi uctievači skoro zožrali = asi to boli tvoji kamoši, lebo ani ty ma nepoznáš, ale zato píšeš výmysly ako ošúchaná zelená guma.
mari2x
14.10.22,17:01
"Čaputová odvčera obieha rôzne miesta a kuje už takmer chladné železo svojej popularity, aby sa znovu vnútila do myslí obyčajných ľudí. Pro-vládne médiá pracujú pod vedením jej marketingových poradcov na plný plyn. Čaputová si dnes večer zastala pred tisícový dav – a zázrak nad zázrak, -nikto ju po dlhom čase nevypískal. No ve´d je tam medzi svojimi. Medzi tou čudnou zmesou ľudí z kaviarní a ľahkomanipulovateľnými malomestskými Bratislavčanmi. A keby aj niekto náhodne zatúlaný na toto divadlo chcel zapískať, neurobil by to, lebo by mu to slušnosť z úcty k nevinným obetiam zločinu nedovolila." (autor t.k)

Ty si nejaký vadný aj na východniara
najradšej by si mal za prezidenta nejakého
východniara
KOMUNISTU
Schustera
Fica
Blboša Dlahu
anet
14.10.22,17:05
mari2x
14.10.22,17:07
4. Predpoveď rozsudku ? bude rád, ak to nebude rovno doživotie.



TZ nie je žabykláč
mari2x
14.10.22,17:10
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme "NESTRAŚ ! "
pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.

onééééééééééééééééé
Niektorí normálni sme občas chodili na stretká
a tam sme boli ludia a NIE nicky
Lenže ty nie si ani normálny a ani človek...ty si len a len maďar.
Ešte aj na stretko by si bol schopný dovliecť niekoho, ktorý by tvrdil, že on je ty...

NETUŚÍŚ o čom bývali stretká, ale aj tak TÁRAŚ !
anet
14.10.22,17:11
buchač
14.10.22,17:14
NETUŚÍŚ o čom bývali stretká, ale aj tak TÁRAŚ !.
mari2x
14.10.22,17:19
ako clovek, ktory odsudzuje a osocuje ludi na zaklade regionalnych rozdielov

to sa tyka aj teba mari2x
Nie zeby na tom mne osobne zalezalo



No tak si si nekonkrétne ZAKOTKODÁKALA :D

Pochválila si zeleného HULVÁTA so žabykláčom

a URčITE ti je lepšie na duši
mari2x
14.10.22,17:31
NETUŚÍŚ o čom bývali stretká, ale aj tak TÁRAŚ !.


Dosť sa podobáte
bratranec ?
tvojho tata lavoboček z Rimavy nad Kokavicou ?
misoft
14.10.22,19:26
za socializmu sa pri príchode na pracovisko zdravilo česť práci (je práca za každej spoločensko ekonomickej formácie čestná alebo nie?)
niektorí si to zase vylepšili pozdravom "v šest v práci"
Pali - potom sa ten pozdrav trochu upravil..... Česť práci ...(a rukám pokoj)....:---
misoft
14.10.22,19:31
NETUŚÍŚ o čom bývali stretká, ale aj tak TÁRAŚ !.


Dosť sa podobáte
bratranec ?
tvojho tata lavoboček z Rimavy nad Kokavicou ?
Ani poriadne napísať nevieš a navyše - aj keby - bol by to Slovák ako repa - nie nejaký maďarsko-srbsko-rumunsko-hotentótsky mix, ako si ty.
mari2x
15.10.22,03:12
NETUŚÍŚ o čom bývali stretká, ale aj tak TÁRAŚ !

.


Dosť sa podobáte/ bratranec ?/ tvojho tata lavoboček z Rimavy nad Kokavicou ?



Ani poriadne napísať nevieš

a navyše - aj keby - bol by to Slovák ako repa - nie nejaký maďarsko-srbsko-rumunsko-hotentótsky mix, ako si ty.



Sranda
zastávaš sa jedného z jedného najväčšieho ! HULVÁTA na porade
a ako správny vojak si myslíš, že máš pravdu :D .

V podstate som do teba nerýpal
o čom by som tak mohol debatovať s človekom, čo sa DOBROVOLNE PRIHLáSIL do KOMUNISTICKEJ ! ! !armády = lenivý robiť.

Ale ak ťa nepoznám, NEDOVOLIL by som si nikdy napísať, že

jedna tvoja babka pochádza z rumunských cigánov
preto tvoja mater dávala v 1968 70 % zlavu rumunským okupantom
a druhá babka z Prostého lazu na konci Slepej doliny za Bardejovskou vrchovinou !

Ja písať viem = keby to nebolo napísané, tak NEVIEŚ prečítať.
Orem toho ti pri prísahe dali ZOŹRAT "ZELENé pravítko" a odvtedy nechápeš nič, čo nie je podla gumáckej normy

btw
napísať, že PRYMYTÝV z Košíc je ako repa ?
sprostý, špinavý,prihrabaný v zemi - - to áno
Slovák ? - - to nie
ved tam vraj je podla štatistického úradu
9 % opitých rusínov
17 % opálených RUKYNATŔĆAĆOV
7 % HORTYOVCOV
28 % pouličnej zmesi
2 % židov
0,2 % poliakov
1,2 % vietnamcov
0,4 % apačov
2,6 % potomkov "amerikánov"
mari2x
15.10.22,03:27
NETUŚÍŚ o čom bývali stretká, ale aj tak TÁRAŚ !

.

Dosť sa podobáte bratranec ? tvojho tata lavoboček z Rimavy nad Kokavicou ?



nejaký maďarsko-srbsko-rumunsko-hotentótsky mix



Keby si nebol ZAHLADENý iba DO TEJ zelenej ,tak by si z histórie VEDEL, že v UHORSKU , ako súčasti R-U
sa východniarky na sezónnych robotách PáRILI s hocikým
čím naozaj vznikali všelijaké mixy

ale takmer nikdy NEBOLI MIXY SRBSKO- RUMUNSKé / RIZIKO noža pod rebrá
buchač
15.10.22,04:59
Do prdele práce...vy mobiloví používatelia...sa vám lení upraviť príspevok tak, aby jeden nemusel surfovať celú stránku ? Citujete citáciu citovaného z ci táciou citovaného a na konci zadrbete jednu smiešnu vetu, ba dokonca som sa stretol už aj s jedným-dvoma slovami.
Jak u pridrbaných...
bjuty smis
15.10.22,05:09
takže toho vraha vychoval rusácky dezolát...harabínovec...strana vlasť...celá rodina....

https://www.cas.sk/clanok/2728005/bezpecnostny-analytik-o-mladom-strelcovi-ovplyvnili-vraha-otcove-nazory-jeho-stanovisko-je-jasne/
buchač
15.10.22,05:13
Pre Milu, čo tu spomína prezidentku.


" „Prepáčte, mrzí ma, že naša spoločnosť nedokázala ochrániť vašich blízkych. Prepáčte, že niektorí z vás sa na Slovensku nemôžete cítiť bezpečne. Mrzí ma, že ako členovia, ako ľudia z komunity LGBTI sa cítite stále na Slovensku neprijatí. Patríte sem, ste pre našu spoločnosť hodnotní,“ povedala prezidentka v prejave na zhromaždení. Pripomenula i obete tragickej dopravnej nehody na Zochovej ulici.

„Ako spoločnosť sme sa dostali tak ďaleko, že je nevyhnutné, aby sme mali jasno v hlavách a jasné slová pokiaľ ide o to, čo je dobré a čo nie. A hlavne, aby sme nemlčali,“ povedala prezidentka. „Spojme sily tak, ako pred štyrmi rokmi. Spojme všetko zdravé a slušné v tejto spoločnosti,“ dodala Čaputová.

Ospravedlnenie ? Pfujtajbl...
Neprijatí ? Nech sa príslušníci tejto skupiny správajú slušne, budú akceptovaní.
Nehoda na Zochovej ? Prečo sa neuskutočnil protest proti zodpovedným, kde by sa ospravedlnila rodičom ?
Spojiť sily ? To ešte aj vraždy je schopná zneužiť na svoj prospech ?
Fyoyo
15.10.22,05:37
Pre Milu, čo tu spomína prezidentku.


" „Prepáčte, mrzí ma, že naša spoločnosť nedokázala ochrániť vašich blízkych. Prepáčte, že niektorí z vás sa na Slovensku nemôžete cítiť bezpečne. Mrzí ma, že ako členovia, ako ľudia z komunity LGBTI sa cítite stále na Slovensku neprijatí. Patríte sem, ste pre našu spoločnosť hodnotní,“ povedala prezidentka v prejave na zhromaždení. Pripomenula i obete tragickej dopravnej nehody na Zochovej ulici.

„Ako spoločnosť sme sa dostali tak ďaleko, že je nevyhnutné, aby sme mali jasno v hlavách a jasné slová pokiaľ ide o to, čo je dobré a čo nie. A hlavne, aby sme nemlčali,“ povedala prezidentka. „Spojme sily tak, ako pred štyrmi rokmi. Spojme všetko zdravé a slušné v tejto spoločnosti,“ dodala Čaputová.

Ospravedlnenie ? Pfujtajbl...
Neprijatí ? Nech sa príslušníci tejto skupiny správajú slušne, budú akceptovaní.
Nehoda na Zochovej ? Prečo sa neuskutočnil protest proti zodpovedným, kde by sa ospravedlnila rodičom ?
Spojiť sily ? To ešte aj vraždy je schopná zneužiť na svoj prospech ?
Pche
mari2x
15.10.22,06:05
Pre Milu, čo tu spomína prezidentku.


" „Prepáčte, mrzí ma, že naša spoločnosť nedokázala ochrániť vašich blízkych. Prepáčte, že niektorí z vás sa na Slovensku nemôžete cítiť bezpečne. Mrzí ma, že ako členovia, ako ľudia z komunity LGBTI sa cítite stále na Slovensku neprijatí. Patríte sem, ste pre našu spoločnosť hodnotní,“ povedala prezidentka v prejave na zhromaždení. Pripomenula i obete tragickej dopravnej nehody na Zochovej ulici.

„Ako spoločnosť sme sa dostali tak ďaleko, že je nevyhnutné, aby sme mali jasno v hlavách a jasné slová pokiaľ ide o to, čo je dobré a čo nie. A hlavne, aby sme nemlčali,“ povedala prezidentka. „Spojme sily tak, ako pred štyrmi rokmi. Spojme všetko zdravé a slušné v tejto spoločnosti,“ dodala Čaputová.

Ospravedlnenie ? Pfujtajbl...
Neprijatí ? Nech sa príslušníci tejto skupiny správajú slušne, budú akceptovaní.
Nehoda na Zochovej ? Prečo sa neuskutočnil protest proti zodpovedným, kde by sa ospravedlnila rodičom ?
Spojiť sily ? To ešte aj vraždy je schopná zneužiť na svoj prospech ?
AKý PROSPECH ?
lujza.j
15.10.22,06:06
Aktualizácia...
Nandrolon
15.10.22,06:19
Zaujalo ma, že minulý týždeň na základných školách prebiehala nejaká podivná akcia, kde deti mali mať jeden deň "červené oblečenie", to by bolo ešte OK., ale druhý deň "oranžovo-žlté", a Ďalej som už nesledoval. Len aby toto nebolo určitá podprahová príprava na vnímanie tých dúhových.
Ja tieto "sračky" ignorujem a obliekame tak, ako sa patrí. Minule mali deň /zas americká idiotina/ tzv. "no back pack day". Normálne učiteľky písali, že treba knihy doniesť v inom obale ako školská taška a v príklade bol smetný kôš. Ma to normálne dvihlo zo stoličky, že ako učia deti mať úctu k vedomostiam. Samozrejme sme to spolu so skupinou "normálnych rodičov" odignorovali a deti prišli s taškami, predtým sme ich ale poučili, že v prípade otázky majú odpovedať, že naši rodičia sú proti takýmto idiotinám. V prípade oznamu na edupage som mal nachystané napísať učiteľom, že kto chce, nech si donesie knihy aj v použitom chemickom záchode, my na to máme kvalitnú školskú tašku.
buchač
15.10.22,06:36
Pche
Ak si myslí, že si vtipný, tak si na veľkom omyle.
Len kopíruješ, lebo na iné nemáš...a ani nebudeš mať, chudáčik nevzdelaný.
Nandrolon
15.10.22,06:41
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))
Fyoyo
15.10.22,06:42
Pche
Ak si myslí, že si vtipný, tak si na veľkom omyle.
Len kopíruješ, lebo na iné nemáš...a ani nebudeš mať, chudáčik nevzdelaný.
Kto si mysli ? Pche
mari2x
15.10.22,06:46





 



Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta



 



 



 



A MODERáTORKY SA SPOKOJNE USMIEVAJú !

buchač
15.10.22,06:52





 



Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta



 



 



 



A MODERáTORKY SA SPOKOJNE USMIEVAJú !


...hehehe...a teraz prelož. :D :D :D :D :D
mari2x
15.10.22,06:53





Keby nie komunisti ...



kto verejne nadáva na komunistov by som BYT ZNáRODNIL



prenajímané za účelom zisku





 



niektorým by ZNÁRODNIL (AJ SLIPY !)



a SVOJ byt by prenajímal za účelom STRATY !!!!!!!!!!!!!!!!!

mari2x
15.10.22,06:56









 



Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta



 



 



 



A MODERáTORKY SA SPOKOJNE USMIEVAJú !



...hehehe...a teraz prelož. :D :D :D :D :D




Ja som na Teba napísal iba svoj osobný názor, podľa mňa si jeden odpad spoločnosti, zbytočná existencia a je škoda, že vôbec niečo také ako ty dýcha náš spoločný vzduch. Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta.

buchač
15.10.22,06:57





Keby nie komunisti ...



kto verejne nadáva na komunistov by som BYT ZNáRODNIL



prenajímané za účelom zisku





 



niektorým by ZNÁRODNIL (AJ SLIPY !)



a SVOJ byt by prenajímal za účelom STRATY !!!!!!!!!!!!!!!!!


Si stratil byt ? ...a to sa, kuwa, ako dá ? Že si ho ty prechlastal...
:D :D :D :D :D
lujza.j
15.10.22,06:58
Keď sa pomýlia aj pravdu napíšu?
Nandrolon
15.10.22,06:59
V byte už nebývam 33 rokov. Vieš, niekto sa stále posúva ďalej a looser ako ty celý život stagnuje a iba tliacha a pení svojimi nenávistnými a toxickými slinami na www.porada.sk
:-))))))))))))))))
mari2x
15.10.22,06:59



Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali??? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))



KOMUNISTA BY SVOJ BYT prenajIMAL za Učelom STRATY
mari2x
15.10.22,07:03









Keby nie komunisti ...



kto verejne nadáva na komunistov by som BYT ZNáRODNIL



prenajímané za účelom zisku





 



niektorým by ZNÁRODNIL (AJ SLIPY !)



a SVOJ byt by prenajímal za účelom STRATY !!!!!!!!!!!!!!!!!



Si stratil byt ? ...a to sa, kuwa, ako dá ? Že si ho ty prechlastal... :D :D :D :D :D



 



BYT NENOSíM VO VRECKU AKO VRECKOVKU, TAKžE NESTRATIL

Nandrolon
15.10.22,07:09
Vidím, že sme ti spoločne dali na prdel tak už kóduješ. To je podobné, ako keď v reále dám niekoho argumentačne dole a ten následne z toho začne koktať.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
mari2x
15.10.22,07:20
Vidím, že sme ti spoločne dali na prdel tak už kóduješ. To je podobné, ako keď v reále dám niekoho argumentačne dole a ten následne z toho začne koktať.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

možno by si vedel ZNÁRODNOVAT

ALE MNA DAť DOLU ?
TY ???????
a ešte "argumentačne ?"

ťažko ! ( aj to SOTVA )
mari2x
15.10.22,07:21
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))

MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
mari2x
15.10.22,07:25
Keby nie komunisti ... všetci ...



by mali normálne dôchodky
nie iba štbáci,funkcionári KSĆ, vojaci a podobná háveď
mari2x
15.10.22,07:31
Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta.




PRYMYTÝV napíše takéto
a modertátorka spokojne sedí a mädlí si clitorysa
mari2x
15.10.22,07:32





 



Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta.



 





 



PRYMYTÝV napíše takéto a modertátorka spokojne sedí a mädlí si clitorysa

mari2x
15.10.22,07:35
Pche
Ak si myslí, že si vtipný, tak si na veľkom omyle.
Len kopíruješ, lebo na iné nemáš...a ani nebudeš mať, chudáčik nevzdelaný.

správne má byť

Ak si myslí, že JE vtipný
mari2x
15.10.22,07:37
... v jednej uzavretej miestnosti sa zdravíme "NESTRAŚ ! "
pod anonymným nickom v prostredí ostatných anonymných nickov.

onééééééééééééééééé
Niektorí normálni sme občas chodili na stretká
a tam sme boli ludia a NIE nicky
Lenže ty nie si ani normálny a ani človek...ty si len a len maďar.
Ešte aj na stretko by si bol schopný dovliecť niekoho, ktorý by tvrdil, že on je ty...

dovliect = NáSILIE VLASTNé VYHODNAROM
Nandrolon
15.10.22,07:39
Najlepšie by si urobil, keby si sa dobrovoľne a sám odpratal z tohto sveta.




PRYMYTÝV napíše takéto
a modertátorka spokojne sedí a mädlí si clitorysa
To bola moja reakcia na príspevok, kde si začal spomínať deda a tatu...
bjuty smis
15.10.22,07:39
Pohotovostný policajný útvar Krajského riaditeľstva policajného zboru Bratislava zadržal muža, ktorý sa verejne na sociálnych sieťach vyhrážal fyzickou likvidáciou
V prípade dokázania viny hrozí zadržanému mužovi trest odňatia slobody na tri roky. Polícia dokáže na prvý pohľad anonymného páchateľa vystopovať podľa IP adresy.

"Keď sa niekto vyhráža ťažkou ujmou na zdraví alebo smrťou, alebo rôznou inou ťažkou ujmou, tak vtedy sa rozhodne dopúšťa trestného činu," uviedla expertka na trestné právo Lucia Kurilovská.

Trestná sadzba sa odvíja od viacerých faktorov. "Je to voči dieťaťu, blízkej či odkázanej, staršej osobe alebo či tam nie je osobitný motív - pomsta, extremistické prejavy," dodala Kurilovská.


NEUVERITELNé... ...viete si predstaviť, že sa niekto na sieti vyhráža vystrielaním detí ????
že by aj tu bol niekto taký ????



ale ako píšu :

Bez dôkazu sa ale nezaobídete. "Je dobré si zachovať dôkazy o tom, že takéto správy alebo odkazy dostávame, možno ich budeme v budúcnosti potrebovať práve vtedy, ak sa rozhodneme, že podáme trestné oznámenie na páchateľa,"
Nandrolon
15.10.22,07:57
Pohotovostný policajný útvar Krajského riaditeľstva policajného zboru Bratislava zadržal muža, ktorý sa verejne na sociálnych sieťach vyhrážal fyzickou likvidáciou
V prípade dokázania viny hrozí zadržanému mužovi trest odňatia slobody na tri roky. Polícia dokáže na prvý pohľad anonymného páchateľa vystopovať podľa IP adresy.

"Keď sa niekto vyhráža ťažkou ujmou na zdraví alebo smrťou, alebo rôznou inou ťažkou ujmou, tak vtedy sa rozhodne dopúšťa trestného činu," uviedla expertka na trestné právo Lucia Kurilovská.

Trestná sadzba sa odvíja od viacerých faktorov. "Je to voči dieťaťu, blízkej či odkázanej, staršej osobe alebo či tam nie je osobitný motív - pomsta, extremistické prejavy," dodala Kurilovská.


NEUVERITELNé... ...viete si predstaviť, že sa niekto na sieti vyhráža vystrielaním detí ????
že by aj tu bol niekto taký ????



ale ako píšu :

Bez dôkazu sa ale nezaobídete. "Je dobré si zachovať dôkazy o tom, že takéto správy alebo odkazy dostávame, možno ich budeme v budúcnosti potrebovať práve vtedy, ak sa rozhodneme, že podáme trestné oznámenie na páchateľa,"
Dôkazy, že klameš sú bohužiaľ uchované u Richarda a aj u mňa.
Už som ti písal, že u inteligentných ľudí neplatí, že hlupák si povie 1000x to isté klamstvo a okolie mu to uverí.
PS: s tou IP adresou som sa dobre nasmial, nakoľko už nie je rok 2000 kedy sa chodilo cez pevné telefónne linky....
sito
16.10.22,10:22
Noo, neviem?

Pri tom páriku chcel každý priložiť ruku ...

A pri tomto páre, každý dáva ruky preč ...

Politikov reč ...

:D
sito
16.10.22,10:39
:D

A že by mal parlament jednohlasne, 150/0 schváliť požívanie alkoholu až po dožití 100 rokov bežného života!

:D
sito
16.10.22,11:41
nesledujem ťa......

ja fakt nerozumiem tomu, ako môžeš žartovať s pozdravom tých, ktorý slúžili 3. ríši ...... čakáš na reakcie úzkoprsých poraďákov........moralistov........super



PRYMYTÝV môže všetko
aj sa ožrať a ZABIT
aj sa nasrať a ZABIT

lebo najprv KOMUNISTI ZABILI ! MORÁLKU

:D

A dva krát ťa zabili?

Zlatí komunisti!

:D

ty si riadny ujo a nie si tu sám.

:D
majkii
16.10.22,13:24
Vyznávači zlatých komunistov, ktorých tu tiež nie je zrovna málo, úmyselne opomínajú zločinecké zabíjanie na hraniciach, v monster procesoch , väznenie a posielanie ľudí do uránových baní, prenasledovanie a ďalšie besnenie pre náboženské, či politické presvedčenie ľudí. Perfídne na celej veci je, že dnes majú plné ústa demokracie a slobody slova, ktorú tak nenávideli a upierali ľuďom. Či už sa zabudlo?
doplnené
Že komunistická strana bola a to citujem presne zo zákona zločinná organizácia potvrdzuje Zákon č. 125/1996 Z. z. Zákon Národnej rady Slovenskej republiky o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému
https://www.zakonypreludi.sk/zz/1996-125

podľa §1 ods (2) Komunistická strana Československa a jej odnož Komunistická strana Slovenska boli zločinnými a odsúdeniahodnými organizáciami
a podľa § 1 ods. (3) Komunistický režim a tí, ktorí ho aktívne presadzovali, písmeno d) používal k perzekúcii občanov všetky mocenské nástroje, a to najmä

1. popravoval, vraždil a väznil občanov vo väzniciach a táboroch nútených prác, pri vyšetrovaní a v dobe väznenia používal brutálne metódy vrátane fyzického mučenia a psychického mučenia a vystavovania neľudským útrapám,

2. zraňoval a usmrcoval občanov pri pokusoch o útek do cudziny,

3. násilne zadržoval predstaviteľov, členov cirkví alebo náboženských spoločností v sústreďovacích táboroch alebo im inak obmedzil ich osobnú slobodu alebo majetkovú slobodu,1)

4. násilne vysťahoval občanov v akcii B podľa osobitného predpisu,2)

5. zabraňoval občanom v práve slobodne vycestovať do zahraničia a taktiež vrátiť sa späť do svojej vlasti,

6. zneužíval občanov na výkon vojenskej služby v Pomocných technických práporoch na neobmedzenú dobu,

7. zbavoval občanov svojvoľne majetku a porušoval ich vlastnícke práva,

8. znemožňoval vybraným občanom výkon ich zamestnania, povolania alebo funkcie, ako aj dosiahnutie vyššieho vzdelania alebo odborného vzdelania,

9. na dosiahnutie svojich cieľov neváhal páchať zločiny, umožňoval ich beztrestné páchanie a poskytoval neoprávnené výhody a ochranu tým, ktorí sa na zločinoch a perzekúciách podieľali,

10. spojil sa s cudzou mocnosťou a od roku 1968 udržiaval uvedený stav pomocou okupačných vojsk cudzej mocnosti,

11. dlhodobo prenasledoval občanov vedených na osobitných zoznamoch („čierne listiny“) spolu s ich rodinnými príslušníkmi.
anet
16.10.22,17:43
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/pochod-za-kuciaka-a-jeho-snubenicu-zaplnil-bratislavu-stovky-ludi-pred-uradom-vlady-ziadali-odstupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajniak-v-koalicii-su-politici-ktor/310892-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeni, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise? :rolleyes:
majkii
16.10.22,18:09
ešte jedno ustanovenie explicitne pre milovníkov komunistov a nastrážistov, tento raz z Trestného zákona

https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-300

§422d
Popieranie a schvaľovanie holokaustu, zločinov politických režimov a zločinov proti ľudskosti
(1) Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny iného podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
buchač
16.10.22,18:52
Keď sa tu už citujú zákony...nuž potom citácia z toho najvyššieho

Čl. 41 - Ochrana rodiny a manželstva (Piaty oddiel, Druhá hlava, Ústava SR)

(1) Manželstvo je jedinečný zväzok medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru. Manželstvo, rodičovstvo a rodina sú pod ochranou zákona.
kukučka
16.10.22,19:02
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))

MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
majkii
16.10.22,19:32
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))

MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bolo-tymi-socialistickymi-bytmi-zadarmo
kukučka
16.10.22,19:46
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))

MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bolo-tymi-socialistickymi-bytmi-zadarmo
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Mila123
16.10.22,19:47
Som nedocenený hetero so skvelými nápadmi, ktorému vždy všetci bezdôvodne ubližujú od prezidentky, Sulíka, opozície, novinárov, liberálov až po pani Baťovú a vždy už aj tak na hovno situáciu ešte zhorším. Neviem , teda kto som?
buchač
16.10.22,19:48
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Typický ačohentista.
...a ani nevravím, že ten blog je neskutočná znôška výmyslov, hlúpostí a hlavne klamstiev.
Mila123
16.10.22,20:00
Po inferne pred Teplárňou myslím na toto: keby som sa z vôle Božej narodil s náklonnosťou k tomu istému pohlaviu, bol by som na svete cudzincom. Medzi rovesníkmi by som z obavy pred výsmechom nosil masku. Neodvážil by som sa prejaviť, kým som. V parlamente by sa o mne sporili poslanci. Premenili by ma na problém: jedni by ma chceli zakázať, vytlačiť na perifériu, druhí by ma chceli právne chrániť, postaviť do centra pozornosti. Vystrašení farári by predo mnou varovali rodičov i deti. Pre chlapov v krčme by som bol vulgárnym vtipom. Vlastenci s dvojkrížom na námestiach by zo mňa urobili obetného baránka pre všetky neriešené frustrácie. Jedného večera by ma ktosi, rozorvaný záhadnou nenávisťou, zastrelil a všetci by sa čudovali, kde sa to v tom chlapcovi vzalo (autor D.P.).
pavol54
16.10.22,20:05
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/pochod-za-kuciaka-a-jeho-snubenicu-zaplnil-bratislavu-stovky-ludi-pred-uradom-vlady-ziadali-odstupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajniak-v-koalicii-su-politici-ktor/310892-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeny, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise? :rolleyes:
Tí LGBT vraj boli traja, ohrdnutý zastrelil bývalého s novým...len vraj nikto nepočul samovražedný výstrel...
Prvá správa po vražde bola voľne citujem "Dôvodom vraždy pred barom tepláreň bol milenecký vzťah" To som ešte nevedel že to boli LGBT až ďalšie správy to rozšírili alebo upravili
pavol54
16.10.22,20:10
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))

MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bolo-tymi-socialistickymi-bytmi-zadarmo
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Stavbári neboli komunisti, komunisti ich len riadili, škoda že dnešných stavbárov nemá kto riadiť, oni by aj stavali
Mila123
16.10.22,20:16
Dvoch mladých ľudí zavraždil terorista. Namiesto toho, aby sme boli aspoň chvíľu ticho a premýšľali nad príčinami, musíme okrem bolesti znášať cynickú necitlivosť ľudí, ktorí roky premienali verejný priestor na verejnú mučiareň.
Obeťami teroristického útoku nie je nikto iný okrem chalanov, ktorí ostali ležať na chodníku. Žiaden politik, ani bigotný aktivista, ale Juraj a Matúš. Neviem z akých rodín pochádzajú politici, neviem, či im doma nikto nikdy nepovedal, ako sa správať voči násilnej smrti, ale už dnes vieme, že každým svojim zbytočným vyjadrením dokázali zbaviť luďskosti aj obete teroru.
Toto je jeden z najohavnejších poznatkov o miere morálneho rozkladu našej spoločnosti. Prosím Vas, buďte ticho a urobte všetko preto, aby sa už nič podobné nestalo (autor M.H.).
buchač
16.10.22,20:49
Aj take sa ku mne dostalo :D
Veď to je mááájka...:D :D :D
Mila123
16.10.22,21:14
Prestaňte tancovať na hroboch aj s pani prezidentkou, ktorá prišla na Zochovu ul. v červených štekloch...
Mila aj s Havranom, bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus? Aj keď nepodpíšem všetko čo napísal v komentári Chmelár, skús-te ho prečítať celý.
PS.
Zarmútim vás, mínusky sa u mňa míňajú účelom, ešte stále nemám prístup.
červené????
Mila123
16.10.22,21:23
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/pochod-za-kuciaka-a-jeho-snubenicu-zaplnil-bratislavu-stovky-ludi-pred-uradom-vlady-ziadali-odstupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajniak-v-koalicii-su-politici-ktor/310892-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeny, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise? :rolleyes:
Tí LGBT vraj boli traja, ohrdnutý zastrelil bývalého s novým...len vraj nikto nepočul samovražedný výstrel...
Prvá správa po vražde bola voľne citujem "Dôvodom vraždy pred barom tepláreň bol milenecký vzťah" To som ešte nevedel že to boli LGBT až ďalšie správy to rozšírili alebo upravili
žiarlivosť?????
Jeho syn sa pritom na sociálnej sieti v niekoľkých príspevkoch priznal k tomu, že pôvodne chcel zavraždiť aj predsedu vlády Eduarda Hegera (pred jeho panelákom si urobil selfie) či prezidentku Zuzanu Čaputovú.
zanechal niekoľko stránkový manifest (cca 65 strán manifestu vo veľmi dobrej angličtine)
a čo píše Edko Chmelár? nedokážem čítať, počúvať Eda, i keď ozaj je vzdelaný ale podľa mňa pomýlený, konšpiruje.......
majkii
16.10.22,21:25
Prestaňte tancovať na hroboch aj s pani prezidentkou, ktorá prišla na Zochovu ul. v červených štekloch...
Mila aj s Havranom, bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus? Aj keď nepodpíšem všetko čo napísal v komentári Chmelár, skús-te ho prečítať celý.
PS.
Zarmútim vás, mínusky sa u mňa míňajú účelom, ešte stále nemám prístup.
červené????
Má to celé nejaké zmätené, že na Zochovej ulici ....
Nandrolon
17.10.22,04:36
Prezidentka prišla na Zochovu ulicu uctiť si obete dopravnej nehody.
https://www.prezident.sk/upload-files/articles/large/q0uowjndvgctp7twjpb1dup5malkuupyc9njwnx0.jpeg
pavol54
17.10.22,04:54
Inak ked uz cestujeme v case a hrabeme sa v minulosti... v 2018 zomrel novinar s priatelkou, odvolavali vladu, pochodovali https://www.cas.sk/clanok/664183/pochod-za-kuciaka-a-jeho-snubenicu-zaplnil-bratislavu-stovky-ludi-pred-uradom-vlady-ziadali-odstupenie-fica/
https://www.teraz.sk/najnovsie/krajniak-v-koalicii-su-politici-ktor/310892-clanok.html
Do dnesneho dna zomrelo uz XY ludi, v poslednej dobe Lucansky, 5 zrazeny, deti zrazene, 2 LGBT ... a furt len z toho sucasna koalicia (vlada) tazi.
No nie je to klise? :rolleyes:
Tí LGBT vraj boli traja, ohrdnutý zastrelil bývalého s novým...len vraj nikto nepočul samovražedný výstrel...
Prvá správa po vražde bola voľne citujem "Dôvodom vraždy pred barom tepláreň bol milenecký vzťah" To som ešte nevedel že to boli LGBT až ďalšie správy to rozšírili alebo upravili
žiarlivosť?????
Jeho syn sa pritom na sociálnej sieti v niekoľkých príspevkoch priznal k tomu, že pôvodne chcel zavraždiť aj predsedu vlády Eduarda Hegera (pred jeho panelákom si urobil selfie) či prezidentku Zuzanu Čaputovú.
zanechal niekoľko stránkový manifest (cca 65 strán manifestu vo veľmi dobrej angličtine)
a čo píše Edko Chmelár? nedokážem čítať, počúvať Eda, i keď ozaj je vzdelaný ale podľa mňa pomýlený, konšpiruje.......
mne je to jedno koľkí nebudú so mnou súhlasiť ale opakujem že to bola prvá správa čo som počul v rádiu v takom znení, ešte robotníčka hovorí "za nás si chlapi kvôli frajerkám dali po papuli a nestrieľali sa" Nekomentujem tie ďalšie správy s odstupom času
bjuty smis
17.10.22,05:37
keď klamať, tak až do konca...správne,,,
a prezidentka mala červené lodičky a bolo to na zochovej......

keby to nebolo také smutné, dám aj smajlíka......
misoft
17.10.22,05:41
Stavbári neboli komunisti, komunisti ich len riadili, škoda že dnešných stavbárov nemá kto riadiť, oni by aj stavali
Pali - aj tam boli niektorí v KS, alebo v odboroch - lenže boli braní ako VÝKONNÁ zložka (makaj a plať). Často platili "členské" väčšie ako "funkcionári" (niektorí z nich dokonca boli "oslobodení" od platenia členského).
majkii
17.10.22,05:57
mne je to jedno koľkí nebudú so mnou súhlasiť ale opakujem že to bola prvá správa čo som počul v rádiu v takom znení, ešte robotníčka hovorí "za nás si chlapi kvôli frajerkám dali po papuli a nestrieľali sa" Nekomentujem tie ďalšie správy s odstupom času
Pavol, v tomto je ten problém, rozumné je počkať, až bude dostatok informácii a potom komentovať.
Ja teda neviem, aký má zmysel komentovať prvotnú informáciu, kde sa informačné zdroje predbiehajú v špekuláciách. Informačná hodnota je rovná nule a preto nemá zmysel to akokoľvek podávať ďalej.
majkii
17.10.22,06:07
keď klamať, tak až do konca...správne,,,
a prezidentka mala červené lodičky a bolo to na zochovej......

keby to nebolo také smutné, dám aj smajlíka......

Má to celé zmätené s "pridanou hodnotou" Chmelároviny. Píše o červených štekloch na Zochovej, čo je iná udalosť, pritom zjavne hejtuje udalosť, kde má pani prezidentka čierne lodičky a koná sa na Zámockej ul. viď nižšie
"...., bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?"
Tweety
17.10.22,08:17
Môže mi niekto vysvetliť, prečo mám zmazaný príspevok, ktorým som reagovala na dva nevhodné príspevky?
kukučka
17.10.22,08:41
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
bjuty smis
17.10.22,08:51
dokedy sa dokáže strapňovať.....
Mila123
17.10.22,08:52
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Kukučka nenazývaj ma hejterom !!!!!!
nenadávam ti, správam sa k Tebe slušne, to isté žiadam o Teba!!!!!
Nandrolon
17.10.22,09:08
kukučka, vyššie som dal obrázok, ktorý si myslela, ale oni aj tak neprestali zosmiešňovať.
Najzaujímavejšie, že ten obrázok našiel google, ale ak naň klikneš a otvorí sa článok na prezident.sk, tak tam už sú lodičky urezané.
Zrejme si prezidentská kancelária tento prešľap uvedomila...
pavol54
17.10.22,09:23
mne je to jedno koľkí nebudú so mnou súhlasiť ale opakujem že to bola prvá správa čo som počul v rádiu v takom znení, ešte robotníčka hovorí "za nás si chlapi kvôli frajerkám dali po papuli a nestrieľali sa" Nekomentujem tie ďalšie správy s odstupom času
Pavol, v tomto je ten problém, rozumné je počkať, až bude dostatok informácii a potom komentovať.
Ja teda neviem, aký má zmysel komentovať prvotnú informáciu, kde sa informačné zdroje predbiehajú v špekuláciách. Informačná hodnota je rovná nule a preto nemá zmysel to akokoľvek podávať ďalej.
však aj vrah čakal polhodiny na čo? zbieral odvahu alebo na tie správne osoby?
Tweety
17.10.22,09:48
buchač
17.10.22,09:59
...akosi rýchlo sa zabudlo na Dedečkove obete....či ?
majkii
17.10.22,10:56
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Máš to popletené, Zochova ulica = nešťastie, päť mladých ľudí zomrelo po nehode opitého blázna, je to toto miesto:
https://www.google.com/maps/@48.1455544,17.1035496,3a,75.5y,326.64h,81.64t/data=!3m6!1e1!3m4!1sZpCfUeoS308Hi5d1XJFv3A!2e0!7i1 6384!8i8192175.91h,81.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2_cRh9SuQELosW7J_THWGw!2e0!7i1 6384!8i8192

Ty si hejtovala pani prezidentku k udalosti teroristického činu, ktorý ty a tebe podobní hľadači pra(u)dy vydávajú za vraždu zo žiarlivosti. Ten sa stal na Zámockej ul. a pani prezidentka tam nemala červené štekle ako hejtuješ, viď obrázok, čo pripojila Mila123 https://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=169923&d=1665958470

https://www.google.com/maps/@48.144802,17.1013507,3a,75y,111.09h,74.57t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHeaO-hmcbMzbRSlsuoEuqQ!2e0!7i16384!8i8192

Proste to máš popletené
bjuty smis
17.10.22,10:57
keď klamať, tak až do konca...správne,,,
a prezidentka mala červené lodičky a bolo to na zochovej......

keby to nebolo také smutné, dám aj smajlíka......

Má to celé zmätené s "pridanou hodnotou" Chmelároviny. Píše o červených štekloch na Zochovej, čo je iná udalosť, pritom zjavne hejtuje udalosť, kde má pani prezidentka čierne lodičky a koná sa na Zámockej ul. viď nižšie
"...., bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?"

hej...hneď vedela, že je to žiarlivosť.....
buchač
17.10.22,12:05
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Ty si hejtovala pani prezidentku k udalosti teroristického činu, ktorý ty a tebe podobní hľadači pra(u)dy vydávajú za vraždu zo žiarlivosti. Ten sa stal na Zámockej ul. a pani prezidentka tam nemala červené štekle ako hejtuješ, ...
Kukučka má pravdu...ste neskutočne neskutoční hejteri.

Ku tým štekľom len poznámka.
Je úplne jedno, kde bola blondýna...aleže totálne jedno ! Pointa je niekde inde.
Ak nevie ona, tak by jej mal poradiť ansábel...a kľudne aj teplý Hanečka, čo ju oblieka do tej vrecoviny.
Na určité akcie sa totiž chodí oblečený v čiernom, a teda aj topánky...a už vonkoncom nie červené !

Ale čo už...raz blondýna-navždy blondýna...

P.S.:
Ale vám dvom-trom je proste lepšie..." dali ste za vyučenú " kukučke a myslíte si, že jak fasa ste ju sprdli. Lež opak je pravdou. Ste sa len a len zhovadili, nakoľko ani vy neovládate etiketu.
BXLmiami
17.10.22,12:32
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643496-kto-bol-vrah-z-centra-bratislavy-pred-utokom-zverejnil-nenavistny-manifest-proti-zidom-a-lgbti/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze :rolleyes:
Mám 5 a 8-ročných vnukov, tiež radi nosia maskáčové tričká, občas aj do školy či škôlky, nič zlé na tom nevidím, sama som im tričká kúpila. To bolo radosti, keď im mamka kúpila aj maskáčové šiltačky. (žiadnu politiku rodičov za tým nehladajte)
Viac mi vadí, že ten starší, potom čo sa naučil dobre čítať, hlce vo svojom veku hrubé knihy Harry Potter-a.
Čo ti na tom vadí prosim ťa?
bjuty smis
17.10.22,12:49
buchač, čo si to tu zas nasplietal za blbosti ?
ty tu už o zhovadovaní radšej nepíš ....
bjuty smis
17.10.22,12:58
Vyšetrovateľ NAKA prekvalifikoval vraždu na Zámockej ulici na obzvlášť závažný zločin teroristického útoku. „Z dôkazov je zrejmé, že stíhaný skutok vykazuje všetky zákonné znaky tohto trestného činu,“ uviedla špeciálna prokuratúra.


Úrad špeciálnej prokuratúry pripomína, že jedna z foriem účasti na terorizme je verejné schvaľovanie teroristického útoku, za čo hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Podľa špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica budú orgány činné v trestnom konaní postupovať razantne pri odhaľovaní a trestnom stíhaní páchateľov schvaľovania trestného činu teroristického útoku.
Mila123
17.10.22,13:43
Vyšetrovateľ NAKA prekvalifikoval vraždu na Zámockej ulici na obzvlášť závažný zločin teroristického útoku. „Z dôkazov je zrejmé, že stíhaný skutok vykazuje všetky zákonné znaky tohto trestného činu,“ uviedla špeciálna prokuratúra.


Úrad špeciálnej prokuratúry pripomína, že jedna z foriem účasti na terorizme je verejné schvaľovanie teroristického útoku, za čo hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Podľa špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica budú orgány činné v trestnom konaní postupovať razantne pri odhaľovaní a trestnom stíhaní páchateľov schvaľovania trestného činu teroristického útoku.
list na rozlúčku už je na nete, strelec spomína národ, rasu, ľud , spomína aj nepriateľov, ich kolaborantov (píše priamo o židoch)........
buchač
17.10.22,13:43
buchač, čo si to tu zas nasplietal za blbosti ?
ty tu už o zhovadovaní radšej nepíš ....
Ak si nepochopil slová o etikete, nuž to nie je môj problém. Douč sa to.
kukučka
17.10.22,14:12
Keby nie komunisti, kde by ste všetci bývali a tí majetnejší čo by prenajímali a s čím by kšeftovali???
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Každého, ktorý verejne nadáva na komunistov by som vyhodil z komunistického paneláku na ulicu, nech ho prichýlia jeho kamaráti- kapitalisti, a taktiež by som zhabal tie skúpené komunistické byty a ďalej prenajímané za účelom zisku :-)))

MNE KOMUNISTI NEPOSTAVILI byt = mám družstevný !
A ten družtevný kto postavil?
Stavbári stavali byty. Správna otázka by bolo, kto to zaplatil. Na rozdiel od štátneho alebo podnikového bytu pri družstevnom musel žiadateľ zaplatiť členské vo výške 3000 Kčs a tzv družstevný podiel okolo 30 000 Kčs, člen následne byt splácal v nájomnom a keď si ho odkupoval do OV musel splatiť anuitu, čiže zostávajúcu časť úveru spojeného s výstavbou družstevného bytu. čiže zaplatil celú hodnotu výstavby bytu člen družstva.
Ako to bolo s komunistickými bytmi "zadarmo" sa dá dočítať tu https://www.trend.sk/blogy/ako-to-bolo-tymi-socialistickymi-bytmi-zadarmo
Nemeň tému, reč bola o stavaní, nie platení. Stavbári už neboli komunisti?
Stavbári neboli komunisti, komunisti ich len riadili, škoda že dnešných stavbárov nemá kto riadiť, oni by aj stavali
Karas tu vbehne, popodpichuje jednou vetou a mizne. Keď som ho napomenula za posmievanie, ešte sa snažil uraziť aj mňa - všetko
vymazané. Nemôžem zvýrazniť text, ani dávať smajlíky, tak sa na jeho somarinu použila obyčajnú opytovaciu vetu, teraz znova na vás dvoch:
Majkii, Pavol, prečo ste reagovali na môj príspevok a nie na jeho? Myslíte si, že neviem kto a ako staval? Lebo žena? Od teba Pavol som to nečakala.
kukučka
17.10.22,14:32
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Kukučka nenazývaj ma hejterom !!!!!!
nenadávam ti, správam sa k Tebe slušne, to isté žiadam o Teba!!!!!
Nekrič na mňa, to slušné nie je. Kde sa tam vidíš?
Mila123
17.10.22,14:40
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Kukučka nenazývaj ma hejterom !!!!!!
nenadávam ti, správam sa k Tebe slušne, to isté žiadam o Teba!!!!!
Nekrič na mňa, to slušné nie je. Kde sa tam vidíš?
prepáč, fakt som bola presvedčená, že to patrí aj mne........(nepíšeš jasne, resp. nemenovala si presne koho myslíš)
kukučka
17.10.22,14:42
kukučka, vyššie som dal obrázok, ktorý si myslela, ale oni aj tak neprestali zosmiešňovať.
Najzaujímavejšie, že ten obrázok našiel google, ale ak naň klikneš a otvorí sa článok na prezident.sk, tak tam už sú lodičky urezané.
Zrejme si prezidentská kancelária tento prešľap uvedomila...
Ja som ho najprv videla zdieľaný v diskusii porovnávajúcej obe nešťastia, ráno tvoj odkaz a ten istý je na topkách, je to ten istý a červené lodičky sú tam stále, aj názov obrázku, teda meno osoby a Zochova. Čo komu ešte nie je jasné, nech sa pýta dobre platených poradcov.
majkii
17.10.22,14:58
Podľa Wikipedie Hoax je anglické slovo, ktoré znamená podvod (klamstvo), obyčajne taký, ktorého cieľom je zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť niečomu, čo nezodpovedá skutočnosti, a zneužiť jeho dôverčivosť.

Včera Kukučke (čert ber hejt k červeným šteklom, ktoré tam nemala / mala inde nepodstatné) bolo zrejmé ".... bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?" Juraj (strelec) podľa nej zastrelil dvoch mladých ľudí zo žiarlivosti. Dnes po rozhodnutí špecialnej prokuratúry vieme, že čin bude stíhaný ako obzvlášť závažný trestný čin terorizmu.
ako sa teda objavil hoax, že ide o žiarlivostnú vraždu?
Na stránkach inenoviny.sk bol publikovaný "článok" bez uvedenia autora pod názvom "Prečo homoseuxálny Žid nenávidel Židov a homosexuálov? Záhady a otázky" https://www.inenoviny.sk/preco-homoseuxalny-zid-nenavidel-zidov-a-homosexualov/
Pri prvej otázke je obrázok podobajúci sa twítu alebo fb statusu, kde pod akýmsi menom Peter Liptak je text. o tom ako "Tento chlapec bol žid a to má byť vraždiaci nenávidiaci terorista" Ďalej konšpiruje ako aj jeho niekto zavraždil. K tomuto môžem dodať jedine fuj!
http://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2022/10/16Oct2022_11-58-56.jpg
pri štvrtej otázke "4. Nie nenávisť, ale žiarlivosť a jej zneužitie tajnými službami na politické ciele a sledovanie populácie?" je priložený slabo čitateľný obrázok twítovej komunikácie, kde istý Штефан (meno v azbuke aj to o niečom svedčí) píše Miroslave " aj môj kamarát písal že bol to milenecký trojuholník. ..." Miroslava odpovedá "musia to hodiť na normálnych ľudí lebo lgbt sú momentálne viac než menšina"
http://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2022/10/16Oct2022_13-51-55.jpg
No a zvyšok už vieme z porady, Kukučke nám ozrejmila ako sa veci majú, pričom záhadná otázka z konšpiwebu sa zmenila na zrejmú P R A U D U.
Takto sa narodil HOAX, že išlo o žiarlivostný zločin a nie terorizmus.
romana147
17.10.22,14:59
Duch porady tu vbehne, popodpichuje jednou vetou a mizne. Keď som ho napomenula za posmievanie, ešte sa snažil uraziť aj mňa - všetko


1,
KEDYSI SOM RADIL :
Nechod blízko mna, môžeš OD MLÁTAĆKY schytať po papuli, ani nevieš ako
2,
JA ked napíšem, tak si za tým stojím = nikdy NEMAŹEM !
3,
Nie si moja krstná mama = NEPRISVOJUJ si právo napomínať - je to proti etikete !
4,
Ak píšeš mne , píš SPRAVODLIVO !
JA som IBA ! odpovedal,takže si mala písať tomu, kto začal = východniarom
(ale je možné aj to, že sa ZELENÉHO trieskajúceho bojíšššššššššššš :D )
5,
Neber popis situácie ako snahu uraziť - - to by tam bolo iné !
romana147
17.10.22,15:04
Podľa Wikipedie Hoax je anglické slovo, ktoré znamená podvod (klamstvo), obyčajne taký, ktorého cieľom je zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť niečomu, čo nezodpovedá skutočnosti, a zneužiť jeho dôverčivosť.

Včera Kukučke (čert ber hejt k červeným šteklom, ktoré tam nemala / mala inde nepodstatné) bolo zrejmé ".... bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?" Juraj (strelec) podľa nej zastrelil dvoch mladých ľudí zo žiarlivosti. Dnes po rozhodnutí špecialnej prokuratúry vieme, že čin bude stíhaný ako obzvlášť závažný trestný čin terorizmu.
ako sa teda objavil hoax, že ide o žiarlivostnú vraždu?
Na stránkach inenoviny.sk bol publikovaný "článok" bez uvedenia autora pod názvom "Prečo homoseuxálny Žid nenávidel Židov a homosexuálov? Záhady a otázky" https://www.inenoviny.sk/preco-homoseuxalny-zid-nenavidel-zidov-a-homosexualov/
Pri prvej otázke je obrázok podobajúci sa twítu alebo fb statusu, kde pod akýmsi menom Peter Liptak je text. o tom ako "Tento chlapec bol žid a to má byť vraždiaci nenávidiaci terorista" Ďalej konšpiruje ako aj jeho niekto zavraždil. K tomuto môžem dodať jedine fuj!
http://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2022/10/16Oct2022_11-58-56.jpg
pri štvrtej otázke "4. Nie nenávisť, ale žiarlivosť a jej zneužitie tajnými službami na politické ciele a sledovanie populácie?" je priložený slabo čitateľný obrázok teítovej komunikácie, kde istý Штефан (meno v azbuke aj to o niečom svedčí) píše Miroslave " aj môj kamarát písal že bol to milenecký trojuholník. ..." Miroslava odpovedá "musia to hodiť na normálnych ľudí lebo lgbt sú momentálne viac než menšina"
http://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2022/10/16Oct2022_13-51-55.jpg
No a zvyšok už vieme z porady, Kukučke nám ozrejmila ako sa veci majú, pričom záhadná otázka z konšpiwebu sa zmenila na zrejmú P R A U D U.
Takto sa narodil HOAX, teda podvod (klamstvo), ktorého cieľom bol zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť že išlo o žiarlivostný zločin a nie terorizmus.

Mohol si aj krátko : SMERáCKE DRÝSTI
majkii
17.10.22,15:16
Mohol si aj krátko : SMERáCKE DRÝSTI
Nemohol, totálne ma to včera šokovalo, haxovať takúto tragédiu
romana147
17.10.22,15:21
Mohol si aj krátko : SMERáCKE DRÝSTI



Nemohol, totálne ma to včera šokovalo, haxovať takúto tragédiu




Ani neskúšaj / nečakaj od JADRA stáda
logiku
pravdu
empatiu!
kukučka
17.10.22,15:30
Vám dvom vševediacim "hejterom" odkaz nestačil?
Ty si hejtovala pani prezidentku k udalosti teroristického činu, ktorý ty a tebe podobní hľadači pra(u)dy vydávajú za vraždu zo žiarlivosti. Ten sa stal na Zámockej ul. a pani prezidentka tam nemala červené štekle ako hejtuješ, ...
Kukučka má pravdu...ste neskutočne neskutoční hejteri.

Ku tým štekľom len poznámka.
Je úplne jedno, kde bola blondýna...aleže totálne jedno ! Pointa je niekde inde.

Ak nevie ona, tak by jej mal poradiť ansábel...a kľudne aj teplý Hanečka, čo ju oblieka do tej vrecoviny.
Na určité akcie sa totiž chodí oblečený v čiernom, a teda aj topánky...a už vonkoncom nie červené !

Ale čo už...raz blondýna-navždy blondýna...

P.S.:
Ale vám dvom-trom je proste lepšie..." dali ste za vyučenú " kukučke a myslíte si, že jak fasa ste ju sprdli. Lež opak je pravdou. Ste sa len a len zhovadili, nakoľko ani vy neovládate etiketu.

Nie, buchy nie je to jedno, aj malé decko vie o kondolovaní, pohrebe, smútku atď v čiernom, na to netreba poradcov, to bol úmysel. Vedela to aj ona, keď šla na Zochovu a aj tí dvaja, čo sa tu snažia prekrúcaním z nás robiť debilov. Stačilo. Mali by sa jej na to opýtať smečkári, či enkári, čo povieš? Alebo tá TV redaktorka, čo prvá dala status o žiarlivosti...
buchač
17.10.22,15:39
Nie, buchy nie je to jedno, aj malé decko vie o kondolovaní, pohrebe, smútku atď v čiernom, na to netreba poradcov, to bol úmysel. Vedela to aj ona, keď šla na Zochovu a aj tí dvaja, čo sa tu snažia prekrúcaním z nás robiť debilov. Stačilo. Mali by sa jej na to opýtať smečkári, či enkári, čo povieš? Alebo tá TV redaktorka, čo prvá dala status o žiarlivosti...
Nerieš....myslíš, že zmýšľanie slniečkárov zmeníš ? Nemáš šancu, budú prekrucovať až do het.
Blondýnu mám na háku...spočiatku som ju ako tak bral, no s každým jedným jej vystúpením alebo prehlásením padá a padá. Skončí zabudnutá jak Kiska, toť na smetisku dejín.
Nandrolon
17.10.22,15:47
Čo tu nadávate, však Rizman je dobrý prezident. Síce trošku reznutý teploš s metrosexuálom, ale k nej sa dokonale hodí.
:-))))))))))))))
bjuty smis
17.10.22,16:02
... tak teda na koho žiarlil ten vrah ?
naondí sem dezolátske hoaxy, posplieta dokopy 2 udalosti a ešte sa uráža....
bjuty smis
17.10.22,16:07
Podľa Wikipedie Hoax je anglické slovo, ktoré znamená podvod (klamstvo), obyčajne taký, ktorého cieľom je zo žartu alebo so zlými úmyslami prinútiť niekoho veriť niečomu, čo nezodpovedá skutočnosti, a zneužiť jeho dôverčivosť.

Včera Kukučke (čert ber hejt k červeným šteklom, ktoré tam nemala / mala inde nepodstatné) bolo zrejmé ".... bola to sprostá vražda, zrejme zo žiarlivosti, aký terorizmus?" Juraj (strelec) podľa nej zastrelil dvoch mladých ľudí zo žiarlivosti. Dnes po rozhodnutí špecialnej prokuratúry vieme, že čin bude stíhaný ako obzvlášť závažný trestný čin terorizmu.
....
No.. a zvyšok už vieme z porady, Kukučke nám ozrejmila ako sa veci majú, pričom záhadná otázka z konšpiwebu sa zmenila na zrejmú P R A U D U.
Takto sa narodil HOAX, že išlo o žiarlivostný zločin a nie terorizmus.


ale ide naplno ďalej..
majkii
17.10.22,16:36
Tešila sa, že nejednu plusku získa za nie príliš podarený hoaxík. A teraz odutá gání, že sme jej radosť zmarili, nevadí skúsi znova. Inak neviem či som si dobre všimol už, jej hoax vymazali? Dúfam, že nežiarli
romana147
17.10.22,19:12
Nie, buchy nie je to jedno .. tí dvaja, čo sa tu snažia prekrúcaním z nás robiť debilov. Stačilo ...



myslíš, že zmýšľanie ... zmeníš ? Nemáš šancu, budú prekrucovať až do het.
Skončí zabudnutá jak Kiska, toť na smetisku dejín.



ak si tými dvomi myslela aj mna, tak upresním VŚEOBECNE : deba si zo seba robí takmer každý SÁM - - ja som iba zrkadlo, čo to ukazuje


najväčší PREKRUCOVAĆ je žochár - - pred najmenej 7 rokmi VYMYSLEL, že Kiska je scientológ, úžerník aj danový podvodník
(a jeho JADRO stáda to opakuje nie do het, ale dodnes ! )
a že na druhý den ako mu skončí funkčné obdobie ho zoberú !
nezobrali
chudák tretí všetrovatel nazbieral SRA ĆKY - - "13. 4. 2022 — Toto vyšetrovanie bolo využívané aj na vydieranie prezidenta Kisku pri snahe pána Fica stať sa predsedom Ústavného súdu" // 19.8.2022 "Obžalobu ... sudca ... stále ani neprijal"
romana147
17.10.22,19:41
1,
DUCH PORADY tu vbehne, popodpichuje jednou vetou a mizne. Keď som ho napomenula za posmievanie, ešte sa snažil uraziť aj mňa
2, = 17.10.2022 o 17:12
- všetko vymazané.
3.
... prečo ste reagovali na môj príspevok a nie na jeho? ... Lebo žena ...



1,
kukanda,mne sa nechce zaoberať tebou,ale všeobecne NEMÁM RÁD klamárov

2,"
15.10.22 09:30

Špeciálne pre maďara yebnutého ."

3,
Ak sa cítiš ako žena, nepíš ako SLÉPKA !
buchač
18.10.22,16:23
bjuty smis
18.10.22,16:35
Nandrolon
18.10.22,16:43
Zdravá rodina je iba "MUŽ + ŽENA + DETI".
Ak tam chýbajú deti z objektívnych dôvodov, je to v poriadku, Pán Boh tak usúdil.
Ale ak mi niekto tvrdí, že rodina nie je "MUŽ + ŽENA", je chorý.
Ale aj chorí ľudia sú Božími deťmi, dokonca aj buzeranti, transvestiti a podobné zvieratá. Všetci majú priestor na tejto zemi.
A to, že sa niekto "urve" a zoberie to do vlastných rúk, tak síce je to trestuhodné, ale aj v minulosti to bolo, aj v prítomnosti to je, a aj v budúcnosti to bude.
Sám si dal najvyšší trest, trest smrti.
Odsudzujem to, ale bez takýchto situácií by zanikla evolúcia. Nemôžu existovať iba pozitívne benefity, všetko musí byť vyvážené a vykúpené.
Ten radiátor bar nakoniec dostal takú reklamu, že možno sa tam pri najbližšej príležitosti sám vyfotím, ako som sa fotil pred rôznymi pamiatkami, alebo aj krčmou u Pinkasu v Prahe...
mari2x
19.10.22,02:53
Zdravá rodina je iba "MUŽ + ŽENA + DETI".
Ak tam chýbajú deti z objektívnych dôvodov, je to v poriadku, Pán Boh tak usúdil.
Ale ak mi niekto tvrdí, že rodina nie je "MUŽ + ŽENA", je chorý.
Ale aj chorí ľudia sú Božími deťmi, dokonca aj buzeranti, transvestiti a podobné zvieratá. Všetci majú priestor na tejto zemi.
A to, že sa niekto "urve" a zoberie to do vlastných rúk, tak síce je to trestuhodné, ale aj v minulosti to bolo, aj v prítomnosti to je, a aj v budúcnosti to bude.
Sám si dal najvyšší trest, trest smrti.
Odsudzujem to, ale bez takýchto situácií by zanikla evolúcia. Nemôžu existovať iba pozitívne benefity, všetko musí byť vyvážené a vykúpené.
Ten radiátor bar nakoniec dostal takú reklamu, že možno sa tam pri najbližšej príležitosti sám vyfotím, ako som sa fotil pred rôznymi pamiatkami, alebo aj krčmou u Pinkasu v Prahe...

chlapec vraj chodil v BA chodil do tej výberovej ( už tam boli psychologovia ) školy, kde aj vnuk aj vnučka, takže IQ mal asi HORE
ale tata robil rozhovor u Kotlíka = fašista, takže EQ mal asi DOLU
mari2x
19.10.22,02:55
no kto asi.....




https://www.youtube.com/watch?v=kR914TgpswE


pazurik rozosieva NENÁVIST
mari2x
19.10.22,02:59
...

https://www.youtube.com/watch?v=vub9_zcqYc0


fasišti na čele s ficom !
mari2x
19.10.22,03:02
Zdravá rodina je iba "MUŽ + ŽENA + DETI".
Ak tam chýbajú deti z objektívnych dôvodov, je to v poriadku, Pán Boh tak usúdil.
Ale ak mi niekto tvrdí, že rodina nie je "MUŽ + ŽENA", je chorý.
Ale aj chorí ľudia sú Božími deťmi, dokonca aj buzeranti, transvestiti a podobné zvieratá. Všetci majú priestor na tejto zemi.
A to, že sa niekto "urve" a zoberie to do vlastných rúk, tak síce je to trestuhodné, ale aj v minulosti to bolo, aj v prítomnosti to je, a aj v budúcnosti to bude.
Sám si dal najvyšší trest, trest smrti.
Odsudzujem to, ale bez takýchto situácií by zanikla evolúcia. Nemôžu existovať iba pozitívne benefity, všetko musí byť vyvážené a vykúpené.
Ten radiátor bar nakoniec dostal takú reklamu, že možno sa tam pri najbližšej príležitosti sám vyfotím, ako som sa fotil pred rôznymi pamiatkami, alebo aj krčmou u Pinkasu v Prahe...

a aby sme udržali spotrebu alkoholu na 12 l/rok a hlavu

každý PIATY "MUŹ" MUSÍ byť alkoholik !
duves
19.10.22,04:46
Šialenec ohrozoval kohokolvek, žiadnu komunitu. Fajn, že to takto napíše odborník, lebo už začína hon na pravdu medzi pospolitým ľudom.
https://hnonline.sk/tv/relacie/doslova/96046926-expert-na-hybridne-hrozby-vek-strelca-ma-zarazil-cielom-nebola-len-lgbti-komunita-ale-cela-spolocnost
Nandrolon
19.10.22,05:09
Šialenec ohrozoval kohokolvek, žiadnu komunitu. Fajn, že to takto napíše odborník, lebo už začína hon na pravdu medzi pospolitým ľudom.
https://hnonline.sk/tv/relacie/doslova/96046926-expert-na-hybridne-hrozby-vek-strelca-ma-zarazil-cielom-nebola-len-lgbti-komunita-ale-cela-spolocnost
A čo sa máme z toho teraz posrať?
Takých už bolo a ešte aj bude....
Dúfam, že Matovič neplánuje s tými "našimi" 3-mi miliardami čo má teraz k dispozícii ďalšiu atómovku v podobe zakúpenia /samozrejme že cez svoju firmu/ nepriestrelných viest pre LGBTI komunitu.
:-))))))))))))))))))
duves
19.10.22,05:40
Ved skus, to bude sranda.
bjuty smis
19.10.22,06:10
Šialenec ohrozoval kohokolvek, žiadnu komunitu. Fajn, že to takto napíše odborník, lebo už začína hon na pravdu medzi pospolitým ľudom.
https://hnonline.sk/tv/relacie/doslova/96046926-expert-na-hybridne-hrozby-vek-strelca-ma-zarazil-cielom-nebola-len-lgbti-komunita-ale-cela-spolocnost
však starý dezolát to už "vysvetlil "v náckovskom rádiu


teraz to bude vysvetlovať polícii...
duves
19.10.22,06:21
Akurat čítam, že mladý chodil ku školskemu psychologi. Kks, na nas platila palica a otcove zaucho. Doma sa sťažovať, že nam učitelka dala po prstoch ukazovatkom, tak mi tatko vylepí preventívne.
mari2x
19.10.22,06:27
Dúfam, že Matovič neplánuje ...zakúpiť - samozrejme že cez svoju firmu



smerácky TRUL LO

to by aspon pár tisíc ludom pridalo istotu

nie ako PODpredsedu smeru Vážneho mýto za 11 rokov 1 150 000 000 na Cyprus

pod ficovládou za 12 rokov ROZKRADNUTÝCH / ZADLŹENÝCH 50 MILIáRD
Nandrolon
19.10.22,06:29
Vidím, že tí istí, ktorí celé roky "žili" testovaním, neskôr očkovaním, potom Ukrajinou teraz "žijú" zase na tejto vražde.
Chcel by som mať toľko času zaoberať sa takýmito hovadinami.
Nandrolon
19.10.22,06:30
Dúfam, že Matovič neplánuje ...zakúpiť - samozrejme že cez svoju firmu



smerácky TRUL LO

to by aspon pár tisíc ludom pridalo istotu

nie ako PODpredsedu smeru Vážneho mýto za 11 rokov 1 150 000 000 na Cyprus

pod ficovládou za 12 rokov ROZKRADNUTÝCH / ZADLŹENÝCH 50 MILIáRD
Pre mňa za mňa nech sa do kevlaru aj zabalia ako do periny, ALE ZA SVOJE PRACHY, NIE ZA MOJE!!
mari2x
19.10.22,06:38
Dúfam, že Matovič neplánuje ...zakúpiť - samozrejme že cez svoju firmu



smerácky TRUL LO

to by aspon pár tisíc ludom pridalo istotu

nie ako PODpredsedu smeru Vážneho mýto za 11 rokov 1 150 000 000 na Cyprus

pod ficovládou za 12 rokov ROZKRADNUTÝCH / ZADLŹENÝCH 50 MILIáRD


Pre mňa za mňa nech sa do kevlaru aj zabalia ako do periny, ALE ZA SVOJE PRACHY, NIE ZA MOJE!!


VIDíM, že máš PROBLÉMY s CHÁPANíM TEXTU

PS
A MAL BY SI POCHOPIT :

to čo odovzdáš štátovi, už NIE je tvoje
pavol54
19.10.22,06:53
Dúfam, že Matovič neplánuje ...zakúpiť - samozrejme že cez svoju firmu



smerácky TRUL LO

to by aspon pár tisíc ludom pridalo istotu

nie ako PODpredsedu smeru Vážneho mýto za 11 rokov 1 150 000 000 na Cyprus

pod ficovládou za 12 rokov ROZKRADNUTÝCH / ZADLŹENÝCH 50 MILIáRD


Pre mňa za mňa nech sa do kevlaru aj zabalia ako do periny, ALE ZA SVOJE PRACHY, NIE ZA MOJE!!


VIDíM, že máš PROBLÉMY s CHÁPANíM TEXTU

PS
A MAL BY SI POCHOPIT :

to čo odovzdáš štátovi, už NIE je tvoje
ale nikto po odovzdaní nemá právo s tým narábať ako keby to bolo jeho
bjuty smis
19.10.22,06:56
Nandrolon
19.10.22,07:25
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???
Tweety
19.10.22,07:37
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???
Uniká ti podstata získania tých peňazí. Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. A je jedno, či to je ten alebo onen.
mari2x
19.10.22,07:45
Dúfam, že Matovič neplánuje ...zakúpiť - samozrejme že cez svoju firmu



smerácky TRUL LO

to by aspon pár tisíc ludom pridalo istotu

nie ako PODpredsedu smeru Vážneho mýto za 11 rokov 1 150 000 000 na Cyprus

pod ficovládou za 12 rokov ROZKRADNUTÝCH / ZADLŹENÝCH 50 MILIáRD


Pre mňa za mňa nech sa do kevlaru aj zabalia ako do periny, ALE ZA SVOJE PRACHY, NIE ZA MOJE!!


VIDíM, že máš PROBLÉMY s CHÁPANíM TEXTU

PS
A MAL BY SI POCHOPIT :

to čo odovzdáš štátovi, už NIE je tvoje
ale nikto po odovzdaní nemá právo s tým narábať ako keby to bolo jeho

Pali , nebuc fajnový = 17 rokov ti to nevadilo ?
mari2x
19.10.22,07:46
Vidím, že tí istí, ktorí celé roky "žili" testovaním, neskôr očkovaním, potom Ukrajinou teraz "žijú" zase na tejto vražde.
Chcel by som mať toľko času zaoberať sa takýmito hovadinami.

ved sa zaoberáš ! :D
buchač
19.10.22,07:49
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
mari2x
19.10.22,07:52
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???

TVOJ tata bol postihnutý
lebo bol pristihnutý
ked v jednej osade
šepkal už druhej
niečo do šušky
Tweety
19.10.22,07:56
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
Si to nepochopil. Tí, čo menuješ, mali alebo majú niečo s politikou? A inak, ešte si neodpovedal na príspevok k dedečkovi. Alebo vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
Nandrolon
19.10.22,07:57
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???
Uniká ti podstata získania tých peňazí. Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. A je jedno, či to je ten alebo onen.
A prečo teda nesedí?
Aha, svine sa navzájom nezatvárajú, to sme už pochopili zo všetkých predošlých vlád...
Nandrolon
19.10.22,08:10
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po účtoch vo svete a bývať v králikárni ako postihnutý baptista Heger???

TVOJ tata bol postihnutý
lebo bol pristihnutý
ked v jednej osade
šepkal už druhej
niečo do šušky
A bol si s tým už u psychiatra???
buchač
19.10.22,08:10
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
Si to nepochopil. Tí, čo menuješ, mali alebo majú niečo s politikou? A inak, ešte si neodpovedal na príspevok k dedečkovi. Alebo vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
Áááále pochopil....lenže ty si zle štylizovala vetu.
Tí, ktorých som menoval, že nemajú nič spoločné s politikou ? Jésus marihuana...keď ty o niečom nevieš, tak to ešte neznamená, že to neexistuje.

Normálna a slušná odpoveď ti unikla ? Tak si ju prečítaj teraz.
mari2x
19.10.22,08:17
aj Musk, Tesla, Zuckerberg... k majetku prišli nelegálne.



vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?



rýpať ale aj byť vulgárny ako "kočiš z POVOLANIA" A AJ mínuskovať :D
mari2x
19.10.22,08:23
A čo má mať tie peniaze zašité kade tade po BELIZE a vo svete a bývať v prenajatom byte v bonaparte ako nemenovaný P R E C E D A ???



TVOJ tata bol postihnutý
lebo bol pristihnutý
ked v jednej osade
šepkal už druhej
niečo do šušky



A bol si s tým už u psychiatra???



prečo ja ?

s TVOJÍM tatom si chod sám ( alebo s postihnutou sestrou ! )
mari2x
19.10.22,08:29
Dnes bude VýZNAMNý DEN !
za 1, hodiny 13 mínusiek = to by jeden vadný nezvládol
=
musí mať rovnakého kamaráta !
pavol54
19.10.22,09:11
" Ani za desať životov sa nedá legálne prísť k takémuto majetku. Ale je jedno, či to je ten alebo onen. "
Hm...keď tak uvažujem nad týmto citovaným ?

Takže by sa dalo povedať, že aj Musk, Tesla, Zuckerberg...a aj iní proste a jednoducho k majetku prišli nelegálne.
Dokonca posledne menovaný má len 38 rokov, takže toho ešte stihne "nakradnúť" až do het.
Si to nepochopil. Tí, čo menuješ, mali alebo majú niečo s politikou? A inak, ešte si neodpovedal na príspevok k dedečkovi. Alebo vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?
nemyslím si že prišli do parlamentu v modeli ala kozelová a tam zbohatli, Každú rozkrádačku treba vyriešiť lenže ...
buchač
19.10.22,09:22
aj Musk, Tesla, Zuckerberg... k majetku prišli nelegálne.



vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?



rýpať ale aj byť vulgárny ako "kočiš z POVOLANIA" A AJ mínuskovať :D

NA TEBA TU NIKTO NEMÁ !!!
URÁŽAŠ, KDE SA LEN DÁ...DLABEŠ NA VŠETKO A VŠETKÝCH !!!
A JE JEDNO, POD AKÝM NICKOM TO ROBÍŠ...
SI LEN OBYČAJNÝ PSYCHOPAT...MAL BY SI SA ÍSŤ LIEČIŤ !!!!!
Nandrolon
19.10.22,09:31
mari2x
19.10.22,09:45
aj Musk, Tesla, Zuckerberg... k majetku prišli nelegálne.



vieš len rýpať lebo normálnej, slušnej odpovede sa od teba nikto nedočká?



rýpať ale aj byť vulgárny ako "kočiš z POVOLANIA" A AJ mínuskovať :D



SI LEN OBYČAJNÝ PSYCHOPAT...MAL BY SI SA ÍSŤ LIEČIŤ !!!!



píše vojak z POVALOVANIA, ktorý sa mi kedysi ( ked si ma plietol s nejakým VYHODNARSkIM šTBákom ) "DEVINOU" , lebo tak ho to počas atraktívnej služby NAUĆILI !!
mari2x
19.10.22,09:54
Potešilo, pekne dostali na frak.
https://www.topky.sk/cl/10/2400391/MIMORIADNE-Parlament-zhodil-zakon-o-partnerskom-spoluziti-zo-stola

klamú

"Celé Slovensko pátralo "
lebo

JA NYJéééééééééééééééé
lujza.j
19.10.22,10:19
Každý môže teraz mudrovat až do alelujá....a "uvariť" z toho čo kolvek..aj terorizmus ...aj......keď je chlapec mŕtvy........
buchač
19.10.22,10:32
Lui, si si určite všimla, že jedna pani prevelebná nejak prestala byť ohľadom tejto problematiky aktívna. Aj keď spočiatku bola silno múdra, teraz stíchla ako kauza okolo Dedečka.
veronikasad
19.10.22,11:38
pavol54
19.10.22,11:45
Každý môže teraz mudrovat až do alelujá....a "uvariť" z toho čo kolvek..aj terorizmus ...aj......keď je chlapec mŕtvy........
už "nepovie ani tak, ani tak, ale na jeho slová dôjde" Na vojne sa v stráži zastrelil vojak ale predtým závodčího stráže. Chceli to zamiesť Vraj pre frajerku, tak som im vysvetlil že to bola neriešená tvrdá šikana a vojačik si počkal. Nakoniec sa ukázalo že som mal pravdu
karka
19.10.22,11:46
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu :D Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti :---
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania :D

Kde ste vycitali, ze s tym ma genetika nieco spolocne?
Mila123
19.10.22,12:16
Genetika? :D myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu :D Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti :---
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania :D

Kde ste vycitali, ze s tym ma genetika nieco spolocne?
Anet prišla svojim vedeckým prístupom, sledovaním, štúdiou popr. inými vedeckými metódami výskumu, možno aj kazuistikou k takému záveru