Julča
26.11.04,17:43
Poradu som si veľmi obľúbila, ale stále mám problémy technického rázu.
Už som sa niekoľkokrát pokúšala poslať súkromnú správu Kristíne. Neviem, či sa to nedá alebo niekde robím chybu. Za radu ďakujem.
Hlinkovx
26.11.04,17:57
http://www.porada.sk/member.php?u=312

tu si klikni..je to kristínin profil..a je tam poslať súkromnú správu
/ ináč postup je v zozname členov si vyhľadáš..člena/ teda koho chceš/ zvolíš si jeho profil...a dáš poslať súkromnú správu
peto1310
27.05.11,10:49
ja by som tiez potreboval vediet, ako poslat sukromnu spravu, ked si kliknem niekoho profil tak tam nemam poslat ss ani nic podobne, ako som bezne zvyknuty na inych forach ... alebo musim mat odoslany urcity pocet prispevkov, aby som mohol pouzivat sukromnu postu, alebo ako to tu je ?

Dik
willma
27.05.11,10:51
to za tými troma bodkami si trafil do čierneho - SS sa dajú posielať až od určitého počtu príspevkov :)
misoft
27.05.11,10:52
Pokiaľ klikneš pri príspevku na nick a dáš si Zobraziť verejný profil, dostaneš sa do profilu konkrétnej osoby a tam jej môžeš posielať správy (máš textové okienko).
peto1310
27.05.11,10:57
hladal som to takym istym sposobom ako to popisujes, ale nic take tam nemam ...
peto1310
27.05.11,10:58
to za tými troma bodkami si trafil do čierneho - SS sa dajú posielať až od určitého počtu príspevkov :)

diki wilma, a kolko tych prispevkov musim odoslat ? :D
taketo pravidlo je uplna blbost ...
willma
27.05.11,11:02
neviem koľko tých príspevkov musíš mať, ale to pravidlo bolo zavedené po určitých negatívnych skúsenostiach.
peto1310
27.05.11,11:05
diki, aspon uz viem ako to je, dufam, ze sa mi to coskoro odomkne
KoxXxo
27.05.11,13:54
neviem koľko tých príspevkov musíš mať, ale to pravidlo bolo zavedené po určitých negatívnych skúsenostiach.

Myslím že po 15-tych.
pajon1
27.05.11,14:57
Myslím že po 15-tych.
Kde je to napísané?
Chobot
27.05.11,21:41
Kde je to napísané?

Teraz ti to napísali. Pravidlá porady sú dynamická vec, administrátor postupne vyvíja stránku, robí zmeny a prispôsobuje ju správaniu diskutujúcim.

Si tu nový, takže nevieš, prečo je to tak. Zapríčinili to jednopríspevkoví neprispôsobiví diskutujúci, ktorí hneď po registrácii rozposielali nevhodné súkromné správy. Preto boli zavedené niektoré obmedzenia pre nových členov. Nepotrebuješ to mať napísané, jedného dňa, až budeš aktívnym členom porady, budeš mať všetky funkcionality dostupné. A tých 15 príspevkov zase nie je taký hrozný počet. Ak nebudeš písať hlúposti, tak za pár dní ich máš (ale kvôli tomu nedávaj nezmyselné príspevky, že "prvý príspevok", "druhý príspevok", "tretí príspevok",..., lebo ťa administrátor alebo moderátori hneď pošlú do bažin...)
Chobot
27.05.11,21:45
diki wilma, a kolko tych prispevkov musim odoslat ? :D
taketo pravidlo je uplna blbost ...

A na čo potrebuješ hneď vypisovať súkromné správy. Cez SS sa neriešia problémy, ani nezadávajú otázky, ani neposkytujú rady, ale slúžia poraďákom na súkromnú diskusiu. A pochybujem, že už po 3 dňoch od registrácie máš kamarátov, s ktorými si potrebuješ súkromne korešpondovať. Ak máš problém, zadaj otázku verejne. Ak chceš poradiť, poraď verejne.

Také pravidlo nie je blbosť. Je veľa diskusných fór, kde nováčikovia tiež majú určité obmedzenia.
pajon1
28.05.11,10:29
Bez úvodnej nápovedy, ktorá by mala byť súčasťou každej registrácie, má nový člen sťaženú orientáciu. Nepozná podmienky fóra, zákazy, obmedzenia. Evidentne tu chýba kompletný zoznam pravidiel, ktorými by sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.
veronikasad
28.05.11,10:31
Bez úvodnej nápovedy, ktorá by mala byť súčasťou každej registrácie, má nový člen sťaženú orientáciu. Nepozná podmienky fóra, zákazy, obmedzenia. Evidentne tu chýba kompletný zoznam pravidiel, ktorými by sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.
Základné pravidlá nájdeš tu

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

čo také súrne potrebuješ riešiť SS ?
pajon1
28.05.11,10:47
Nevidím tam obmedzenia pre ss odkaz obrázok bodovanie ...
veronikasad
28.05.11,10:49
Obmedzenia zaviedol admin potom, čo sa na porade objavilo pár "típkov", s niekolkými nickami, ktorí znepríjemňovali život iným ...
Chobot
28.05.11,19:55
Bez úvodnej nápovedy, ktorá by mala byť súčasťou každej registrácie, má nový člen sťaženú orientáciu. Nepozná podmienky fóra, zákazy, obmedzenia. Evidentne tu chýba kompletný zoznam pravidiel, ktorými by sa predišlo zbytočným nedorozumeniam.

Základné pravidlá sú v etikete. Nechápem, prečo musíš hneď po registrácii vkladať obrázky, odkazy a posielať súkromné správy. A ak niečo nevieš, stačí sa spýtať. Netvrď mi, že si pred registráciou čítaš všetky pravidlá a návody každého fóra, kam sa prihlasuješ.

A čo vlastne potrebuješ? Alebo len chceš rýpať?

Základom sú verejné fóra. Súkromné správy sú niečo naviac.
alla66
28.05.11,20:06
Základné pravidlá sú v etikete. Nechápem, prečo musíš hneď po registrácii vkladať obrázky, odkazy a posielať súkromné správy. A ak niečo nevieš, stačí sa spýtať. Netvrď mi, že si pred registráciou čítaš všetky pravidlá a návody každého fóra, kam sa prihlasuješ.

A čo vlastne potrebuješ? Alebo len chceš rýpať?

Základom sú verejné fóra. Súkromné správy sú niečo naviac.
....čo je na tom, ak nový člen chce poznať základné pravidlá? Tiež by som nevedela poradiť po koľkých príspevkoch majú noví členovia povolené posielať správy alebo obrázky. Ty to vieš? Poraď:)
KoxXxo
28.05.11,20:10
alla66
28.05.11,20:14
Myslím že po 15-tych....myslíš? alebo si o tom presvedčený:) Pravidlá sa tu menia...ako vidíš... 15 príspevkov nestačí... Si na rade:)...
KoxXxo
29.05.11,06:37
Tak určitéé.
Gina Er
29.05.11,06:58
ja si tu tiež pripadám ako v chaose,postupne zisťujem,čo tu je :D:D:D
a včera som zistila,že je tu aj chat :D
pajon1
29.05.11,15:43
Základné pravidlá sú v etikete. Nechápem, prečo musíš hneď po registrácii vkladať obrázky, odkazy a posielať súkromné správy. A ak niečo nevieš, stačí sa spýtať. Netvrď mi, že si pred registráciou čítaš všetky pravidlá a návody každého fóra, kam sa prihlasuješ.

A čo vlastne potrebuješ? Alebo len chceš rýpať?

Základom sú verejné fóra. Súkromné správy sú niečo naviac.
Súkromné správysa používajú na súkromné účely ( poslanie kontaktov, tel.čísla).

Považuješ za správne zverejňovať mailové adresy, tel. čísla? Príkladom je téma Dobrý majster Trnava

Nechcem rýpať. Prepáč, že sa pýtam. Už nebudem:mad:
Etiketa Porady
06-11-04
04:41 PM

10. Porada slúži na to, aby sme si vzájomne poradili. V prípade, že mám iný názor, vyjadrím ho bez toho, aby som robil narážky na iného člena.
pajon1
29.05.11,16:03
Pôvodca textu príspevku: KoxXxo http://1.1.1.3/bmi/www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/3324-ako-poslat-sukromnu-spravu-post1753215.html#post1753215)
Myslím že po 15-tych.



Tak určitéé.
Tvoja prognóza nevyšla:)
peto1310
08.06.11,18:31
caute,

mam uz odoslanych niekolko prispevkov a ss nemam stale odomknute, proste nikde nemam tu funkciu, co je to za problem ? Zacina ma to trosku vytacat, take to pravidlo ...

Pri kolkych prispevkoch sa to odomkne ?
alla66
08.06.11,19:06
....ide o čas.....tipujem 28 - 35 dní od registrácie:)
Indeed
10.06.11,21:10
Teraz ti to napísali. Pravidlá porady sú dynamická vec, administrátor postupne vyvíja stránku, robí zmeny a prispôsobuje ju správaniu diskutujúcim.



:eek:

Ja som si myslel že učel a cieľ Porady boli už dávno zadefinované...
KEJKA
11.06.11,05:01
caute,

mam uz odoslanych niekolko prispevkov a ss nemam stale odomknute, proste nikde nemam tu funkciu, co je to za problem ? Zacina ma to trosku vytacat, take to pravidlo ...

Pri kolkych prispevkoch sa to odomkne ?
nerozumiem, prečo stále chceš posielať súkromné správy? Poraďaci radia verejne a ss-ky pokiaľ nie sú od priateľov, považujú za obťažovanie. Pripadá mi to, ako keby si chcel využiť databázu členov na súkromné aktivity - reklama predaj apod. Tak ako ignorujem nevyžiadané maily, tak by som pozitívne nereagovala na žiadnu ponuku cez ss-ku.
Takže skús cez inzerciu, aj tá tu je, záujemca, ak sa nájde ti odpovie, dá kontakt, a môžete pokračovať.
KEJKA
11.06.11,05:04
caute,

mam uz odoslanych niekolko prispevkov a ss nemam stale odomknute, proste nikde nemam tu funkciu, co je to za problem ? Zacina ma to trosku vytacat, take to pravidlo ...

Pri kolkych prispevkoch sa to odomkne ?
nerozumiem, prečo stále chceš posielať súkromné správy? Poraďaci radia verejne a ss-ky pokiaľ nie sú od priateľov, považujú za obťažovanie. Pripadá mi to, ako keby si chcel využiť databázu členov na súkromné aktivity - reklama predaj apod. Tak ako ignorujem nevyžiadané maily, tak by som pozitívne nereagovala na žiadnu ponuku cez ss-ku.
Takže skús cez inzerciu, aj tá tu je, záujemca, ak sa nájde ti odpovie, dá kontakt, a môžete pokračovať.
Ak aj nefungujú ss-ky /napr. som sa pozrela na tvoj profil, vôbec sa info o tebe nezobrazujú, ss-ku ti ja poslať tiež nemôžem, takže je to obojstranne bloknuté, ale fungujú ODKAZY, to poslať zrejme môžeš a aj opačne/.
No a ešte je tu šuťák, tam sa tiež môžeš "vyblázniť".
PORADA je - mala by byť - hlavne o odborných témach.
Indeed
21.06.11,18:38
nerozumiem, prečo stále chceš posielať súkromné správy? Poraďaci radia verejne a ss-ky pokiaľ nie sú od priateľov, považujú za obťažovanie. Pripadá mi to, ako keby si chcel využiť databázu členov na súkromné aktivity - reklama predaj apod. Tak ako ignorujem nevyžiadané maily, tak by som pozitívne nereagovala na žiadnu ponuku cez ss-ku.
Takže skús cez inzerciu, aj tá tu je, záujemca, ak sa nájde ti odpovie, dá kontakt, a môžete pokračovať.

Mne sa zdá, že problém nevyvstal z toho, že niekto sa odvážil niekomu poslať nevyžiadanú súkromnú správu,

prijemca predsa mohol jednoduchym kliknutím tuto správu natrvalo vymazať,

problém vznikal skor preto, že príjemca takejto nevyžiadanej súkromnej správy nezvládol situaciu,
REAGOVAL HYSTERICKY
buďto správu ZVEREJNIL , a dokonca založil kvoli tomu novú tému,
s cieľom pošpiniť, či znemožniť odosielateľa tejto súkromnej správy.
peto1310
06.07.11,14:03
caute,

pisem tu opat, pouzivatelom som uz viac nez mesiac a mam uz daleko viaz nez 15 prispevkov, no stale nemam moznost posielania sukromny sprav, co mam s tym robit ?
Gina Er
06.07.11,14:17
caute,

pisem tu opat, pouzivatelom som uz viac nez mesiac a mam uz daleko viaz nez 15 prispevkov, no stale nemam moznost posielania sukromny sprav, co mam s tym robit ?
máš 39 príspevkov,skús napísať ešte jeden....možno zvýšili limit :D
Indeed
08.07.11,09:56
Ja mam 408 prispevkov, a stále NEMÁM MOŽNOSŤ poslať súkromnú správu . (!)

A ani o to nestojím !

Dopisovať sa z nejakými "horenosmi", čo majú problém kliknuť na tlačitko VYMAZAŤ
a miesto toho riešia , či som bol oprávnený tu správu poslať alebo nie.

Súhlasim z jedným nickom, čo sa vyjadril,. že admin tejto stránky je jednoducho SMIEŠNY, a na smiech .
prudky
08.07.11,15:33
Ja mam 408 prispevkov, a stále NEMÁM MOŽNOSŤ poslať súkromnú správu . (!)

A ani o to nestojím !

Dopisovať sa z nejakými "horenosmi", čo majú problém kliknuť na tlačitko VYMAZAŤ
a miesto toho riešia , či som bol oprávnený tu správu poslať alebo nie.

Súhlasim z jedným nickom, čo sa vyjadril,. že admin tejto stránky je jednoducho SMIEŠNY, a na smiech .

Idem si ho pozrieť - odvážlivca :D:D:D:D .
prudky
08.07.11,15:37
ja si tu tiež pripadám ako v chaose,postupne zisťujem,čo tu je :D:D:D
a včera som zistila,že je tu aj chat :D

Aj šuťák :D:D:D
prudky
08.07.11,15:38
:eek:

Ja som si myslel že učel a cieľ Porady boli už dávno zadefinované...

Jasne : Zarobiť :):):)
prudky
08.07.11,15:43
nerozumiem, prečo stále chceš posielať súkromné správy? Poraďaci radia verejne a ss-ky pokiaľ nie sú od priateľov, považujú za obťažovanie. Pripadá mi to, ako keby si chcel využiť databázu členov na súkromné aktivity - reklama predaj apod. Tak ako ignorujem nevyžiadané maily, tak by som pozitívne nereagovala na žiadnu ponuku cez ss-ku.
Takže skús cez inzerciu, aj tá tu je, záujemca, ak sa nájde ti odpovie, dá kontakt, a môžete pokračovať.
Ak aj nefungujú ss-ky /napr. som sa pozrela na tvoj profil, vôbec sa info o tebe nezobrazujú, ss-ku ti ja poslať tiež nemôžem, takže je to obojstranne bloknuté, ale fungujú ODKAZY, to poslať zrejme môžeš a aj opačne/.
No a ešte je tu šuťák, tam sa tiež môžeš "vyblázniť".
PORADA je - mala by byť - hlavne o odborných témach.

Nerozumiem, prečo na jeden príspevok odpovedáš dvomi

o normálnych ľuďoch = pýta sa ako môže posielať SS ?
- tak mu poraď - inak si mimotemy

- nepoučuj ho/nerob mu školenie, čo nesmie robiť, keď ešte nič také neurobil = podozrievaš ho / ohováraš - je to proti etikete
prudky
08.07.11,15:46
Ja mam 408 prispevkov, a stále NEMÁM MOŽNOSŤ poslať súkromnú správu . (!)

A ani o to nestojím !

Dopisovať sa z nejakými "horenosmi", čo majú problém kliknuť na tlačitko VYMAZAŤ
a miesto toho riešia , či som bol oprávnený tu správu poslať alebo nie.

Súhlasim z jedným nickom, čo sa vyjadril,. že admin tejto stránky je jednoducho SMIEŠNY, a na smiech .

Nenašiel som ho :eek:
avalik
08.07.11,15:46
Ja mam 408 prispevkov, a stále NEMÁM MOŽNOSŤ poslať súkromnú správu . (!)

A ani o to nestojím !

Dopisovať sa z nejakými "horenosmi", čo majú problém kliknuť na tlačitko VYMAZAŤ
a miesto toho riešia , či som bol oprávnený tu správu poslať alebo nie.

Súhlasim z jedným nickom, čo sa vyjadril,. že admin tejto stránky je jednoducho SMIEŠNY, a na smiech .


Pozri si Moje nastavenia - Upravit moznosti:
... Ak nechcete takéto správy posielať a prijímať, tu si môžete túto službu de/aktivovať. ..... ci mas zaskrtnute - Umožniť súkromné správy
prudky
09.07.11,13:44
Pozri si Moje nastavenia - Upravit moznosti:
... Ak nechcete takéto správy posielať a prijímať, tu si môžete túto službu de/aktivovať. ..... ci mas zaskrtnute - Umožniť súkromné správy

Ani tak
Gina Er
09.07.11,15:07
Nenašiel som ho :eek:
koho?:eek:
prudky
09.07.11,15:34
koho?:eek:




A o to nestojím dopisovať sa z nejakými "horenosmi", čo majú problém tu správu poslať alebo nie.

Súhlasim z jedným nickom, čo sa vyjadril,. že admin tejto stránky je jednoducho SMIEŠNY, a na smiech .


Náááááááááááá

Tehoto
Gina Er
09.07.11,15:37
Náááááááááááá

Tehoto
mimotemyja vobec nerozumiem týmto vašim žabo-myším vojnám
avalik
09.07.11,15:54
Ani tak

na co reagujes? moj prispevok nebol urceny tebe
prudky
09.07.11,15:57
na co reagujes? moj prispevok nebol urceny tebe

Tak potom najbližšie napíš, kto môže tvoj (verejný) príspevok :
- vidieť
- čítať
- komentovať
- hodnotiť
atď.

PS
Ja som napísal , že mne to cez to tebou napísaný postup nejde .

Máš s tým problém ? :D:D:D
Petra Nová
09.07.11,16:06
Ja mam 408 prispevkov, a stále NEMÁM MOŽNOSŤ poslať súkromnú správu . (!)

A ani o to nestojím !

Dopisovať sa z nejakými "horenosmi", čo majú problém kliknuť na tlačitko VYMAZAŤ
a miesto toho riešia , či som bol oprávnený tu správu poslať alebo nie.

Súhlasim z jedným nickom, čo sa vyjadril,. že admin tejto stránky je jednoducho SMIEŠNY, a na smiech .

Človeče, a čo to, že ani pri 409 príspevkoch nemôžeš písať žiadne SS?:rolleyes: Nie si ty náhodou diskriminovaný?! Strašné, čo sa tu deje!!! Buď rád, že písať môžeš.:--- A rozprávať sa.:--- A otravovať ma.:---
Pravdu máš! Kašli na tie horenosy!
avalik
09.07.11,16:26
Tak potom najbližšie napíš, kto môže tvoj (verejný) príspevok :
- vidieť
- čítať
- komentovať
- hodnotiť
atď.

PS
Ja som napísal , že mne to cez to tebou napísaný postup nejde .

Máš s tým problém ? :D:D:D

prudky ja som reagovala na prispevok indeed, ty si nepisal, ze ti nejdu ss.
reakciu, ze to nejde by som skor ocakavala od indded.

to, ze tebe to nejde takymto postupom, moze byt zapricinene aj tym, ze administrator ti tie ss zablokoval ... ak ano, urcite mal na to dovod ;)
prudky
09.07.11,18:41
prudky ja som reagovala na prispevok indeed, ty si nepisal, ze ti nejdu ss.
reakciu, ze to nejde by som skor ocakavala od indded.

to, ze tebe to nejde takymto postupom, moze byt zapricinene aj tym, ze administrator ti tie ss zablokoval ... ak ano, urcite mal na to dovod ;)

Nebuď smiešna.

Prečo by mi ich zrazu blokoval.

Riško by ma predsa rovno vyhodil aj za cenu porušenia vlastných pravidiel :) (keď to urobil 842 krát, prečo by to neurobil 843. krát ??:---)
prudky
09.07.11,18:44
prudky ja som reagovala na prispevok indeed, ty si nepisal, ze ti nejdu ss.


Tak potom mám niečo s očami :



Re: Ako poslať súkromnú správu?
Citát:
Pôvodca textu príspevku: prudky
Ani tak




na co reagujes? moj prispevok nebol urceny tebe
avalik
09.07.11,19:06
Tak potom mám niečo s očami :

to najlepsie zistis ak zajdes k lekarovi ;)

mimotemy
nemienim sa tu s tebou natahovat. pride mi, ze si asi velmi osamely clovek a nemas sa pred kym predvadzat a do koho rypat. preto ti navrhujem - nereaguj na moje prispevky a ja nebudem reagovat na tvoje. zelam ti vsetko dobre.
prudky
09.07.11,20:56
to najlepsie zistis ak zajdes k lekarovi ;)

mimotemy
nemienim sa tu s tebou natahovat. pride mi, ze si asi velmi osamely clovek a nemas sa pred kym predvadzat a do koho rypat. preto ti navrhujem - nereaguj na moje prispevky a ja nebudem reagovat na tvoje. zelam ti vsetko dobre.

A ty keď si svoje príspevky prečítaš.
Stanislav 1975
09.07.11,21:00
Nebuď smiešna.

Prečo by mi ich zrazu blokoval.

Riško by ma predsa rovno vyhodil aj za cenu porušenia vlastných pravidiel :) (keď to urobil 842 krát, prečo by to neurobil 843. krát ??:---)

Mňa tiež prekvapilo, že sa prudky-mu nedajú posielať ss- som chcel poslať, ale nedá sa...:confused:
Stanislav 1975
09.07.11,21:02
mimotemyja vobec nerozumiem týmto vašim žabo-myším vojnám

To niesú žiadne žabomyšie vojny- to je strašne dlhá historia- ja som tu skoro 4 roky a bolo to ešte predomnou...
Je to niečo ako vzťahy Izraelu a Iránu...
prudky
09.07.11,21:07
To niesú žiadne žabomyšie vojny- to je strašne dlhá historia- ja som tu skoro 4 roky a bolo to ešte predomnou...
Je to niečo ako vzťahy Izraelu a Iránu...

Náhodou vôbec nestrieľame :D.
PatreS.10
01.08.11,19:25
ja si tu tiež pripadám ako v chaose,postupne zisťujem,čo tu je :D:D:D
a včera som zistila,že je tu aj chat :D
Chat a tens a zase kde nachádza?Ani súkromné správy neviem posielať,ani odkazy do profilu,nič!:D
arizona
01.08.11,19:27
Chat a tens a zase kde nachádza?Ani súkromné správy neviem posielať,ani odkazy do profilu,nič!:D
Chat je na prvej strane /Sutak/
SS-ky novacikom nie su povolene, pokym sa na Porade nezorientuju.
Do profilu mozes pisat hocikomu ;), treba vyskusat
PatreS.10
01.08.11,19:31
Chat je na prvej strane /Sutak/
SS-ky novacikom nie su povolene, pokym sa na Porade nezorientuju.
Do profilu mozes pisat hocikomu ;), treba vyskusat
Ani do toho profilu mi nejde písať.Ako píšem nič sa mi tu nedá robiť.Chcem poďakovať tomu,kto mne napísal do profilu a ani späť neviem reagovať-odpísať v profile.:confused:
Dáša_
01.08.11,19:37
Ani do toho profilu mi nejde písať.Ako píšem nič sa mi tu nedá robiť.Chcem poďakovať tomu,kto mne napísal do profilu a ani späť neviem reagovať-odpísať v profile.:confused:

nemáš vyplnené ani žiadne informácie o sebe - nedá sa ti vyplniť ani to?

Moje nastavenia - Môj profil
PatreS.10
01.08.11,19:58
nemáš vyplnené ani žiadne informácie o sebe - nedá sa ti vyplniť ani to?

Moje nastavenia - Môj profil
To tam mám na vyplnenie ale nepovažujem to za potrebné vyplňovať meno a adresu.A ani hobby:rolleyes:
Valcake
01.08.11,20:35
...hanbíš sa za to čo ťa zaujíma, alebo približne odkiaľ si? Snáď vek? ...môžeš napísať len deň a mesiac. Meno: iniciály ...atď
buchač
02.08.11,06:13
To tam mám na vyplnenie ale nepovažujem to za potrebné vyplňovať meno a adresu.A ani hobby:rolleyes:

...he ...nie je potrebné ...;)

patres-10

Muž, 17 rokov
Bratislavský kraj, Bratislava - okolie

Postava-172 cm, 69 kg
Typ postavy-vyšportovaná
Môj zrak-výborný
Farba očí-hnedé
Farba vlasov-hnedé
Ukončené vzdelanie-základné
Ovládam jazyk-anglický, nemecký, Slovenski a Magyarski
Obľúbená farba-červená, modrá
Vzťah k fajčeniu-nefajčím
Vzťah k alkoholu-abstinent
Znamenie vo zverokruhu-ryby
Láska, sex a rodina-udržujem vzťahy s priateľmi
Láska pre mňa znamená-v láske vidím zmysel života
Vzťah k príležitostnému sexu-to skutočne záleží len na okolnostiach
Môj partner by mal byť-mojou chýbajúcou polovičkou
Rodinný stav-vdovec (vdova)
Deti-10000000000000000000000000000000000000000000001
Vzťah k deťom-nad tým som nerozmýšľal(a)
Kultúra-Mám rád filmy
futbal -STK Samorin


Keby tu za den prislo asi takych 5 ludi ako su PatreS.10 a kazdemu by som tak obsiahle pomahal tak moja klavesnica skonci asi takto
http://www.benheck.com/stuff/qt_keyboard.jpg


....atď .....


Myslím , že stačí ......alebo nie ...........čo povieš Patres.10...????;):rolleyes::---:D

P.S.:
Tvoje foto radšej nedávam ....ale si fešák ...:cool:
Gina Er
02.08.11,06:50
buchač,ty si jakýýý detektív :D :D :D
Gina Er
02.08.11,06:52
Ani do toho profilu mi nejde písať.Ako píšem nič sa mi tu nedá robiť.Chcem poďakovať tomu,kto mne napísal do profilu a ani späť neviem reagovať-odpísať v profile.:confused:
musí Ti to ísť,rozklikni si niekoho nick,a tam je možnosť zobraziť profil.....v profile mu píšeš odkaz....je tam také okienko na to...
PatreS.10
02.08.11,12:43
...he ...nie je potrebné ...;)

patres-10

Muž, 17 rokov
Bratislavský kraj, Bratislava - okolie

Postava-172 cm, 69 kg
Typ postavy-vyšportovaná
Môj zrak-výborný
Farba očí-hnedé
Farba vlasov-hnedé
Ukončené vzdelanie-základné
Ovládam jazyk-anglický, nemecký, Slovenski a Magyarski
Obľúbená farba-červená, modrá
Vzťah k fajčeniu-nefajčím
Vzťah k alkoholu-abstinent
Znamenie vo zverokruhu-ryby
Láska, sex a rodina-udržujem vzťahy s priateľmi
Láska pre mňa znamená-v láske vidím zmysel života
Vzťah k príležitostnému sexu-to skutočne záleží len na okolnostiach
Môj partner by mal byť-mojou chýbajúcou polovičkou
Rodinný stav-vdovec (vdova)
Deti-10000000000000000000000000000000000000000000001
Vzťah k deťom-nad tým som nerozmýšľal(a)
Kultúra-Mám rád filmy
futbal -STK Samorin





....atď .....


Myslím , že stačí ......alebo nie ...........čo povieš Patres.10...????;):rolleyes::---:D

P.S.:
Tvoje foto radšej nedávam ....ale si fešák ...:cool:
Bohužial potriafal si len postavu(vyšportovaná) zrak(vidím výborne)farbu(červená)cigarety(nefajčím) Thats all ;):cool:
buchač
02.08.11,15:10
Bohužial potriafal si len postavu(vyšportovaná) zrak(vidím výborne)farbu(červená)cigarety(nefajčím) Thats all ;):cool:

...bohužiaľ , nebohužiaľ...len som kopíroval ....takže si oprav svoj profil inde ...:rolleyes:

That's not all...
The other would be found...;)




P.S.:
Kľudne zverejním ten Tvoj iný profil ...nema problema ...ale je to v rozpore s mojou etikou ...;):cool:
PatreS.10
02.08.11,17:19
...bohužiaľ , nebohužiaľ...len som kopíroval ....takže si oprav svoj profil inde ...:rolleyes:

That's not all...
The other would be found...;)




P.S.:
Kľudne zverejním ten Tvoj iný profil ...nema problema ...ale je to v rozpore s mojou etikou ...;):cool:

Aký iný profil?Už ma to dosť štve:eek:
Gina Er
02.08.11,17:25
Aký iný profil?Už ma to dosť štve:eek:

http://www.google.sk/search?q=PatreS.10&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a

to Ťa neučili,že na každej stránke sa máš zaregistrovať pod iným nickom?
:D
buchač
02.08.11,17:31
http://www.google.sk/search?q=PatreS.10&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a

to Ťa neučili,že na každej stránke sa máš zaregistrovať pod iným nickom?
:D
;):rolleyes::cool:

:---:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Gina Er
02.08.11,17:32
;):rolleyes::cool:

:---:---:---:---:---:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ja osobne to nepraktizujem :D:D
môj život je nezaujímavý :D:D:D
PatreS.10
02.08.11,17:39
http://www.google.sk/search?q=PatreS.10&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a

to Ťa neučili,že na každej stránke sa máš zaregistrovať pod iným nickom?
:D

Lenže rozdiel je v tom,že na azete aj mám iný nick.nech si najprv dobre rpečíta ten,ktorý našiel on.Ja mám PatreS.10 a nie patres-10 ;):rolleyes::---
Tweety
02.08.11,17:42
Lenže rozdiel je v tom,že na azete aj mám iný nick.nech si najprv dobre rpečíta ten,ktorý našiel on.Ja mám PatreS.10 a nie patres-10 ;):rolleyes::---
Ale našiel ťa aj ujo gúglik.Tak sa nezapieraj.:---
Gina Er
02.08.11,17:43
Lenže rozdiel je v tom,že na azete aj mám iný nick.nech si najprv dobre rpečíta ten,ktorý našiel on.Ja mám PatreS.10 a nie patres-10 ;):rolleyes::---
výhovorky :D
PatreS.10
02.08.11,17:47
výhovorky :D
Okey,teraz akože čo čakáte,že Vám tu budem vypisovať adminom,že ma s týmto urážate a čo ja viem čo ešte?:DLen poprosím,keď vám nestačí jedno vysvetlenie,tak sa zamyslite nad sebou.Viem,že si z toho robíte srandu,ale ide o princíp:)
buchač
02.08.11,18:06
Lenže rozdiel je v tom,že na azete aj mám iný nick.nech si najprv dobre rpečíta ten,ktorý našiel on.Ja mám PatreS.10 a nie patres-10 ;):rolleyes::---
PatreS.10
http://patres.10.mtbiker.sk/



...ale to je jedno ....;)


ale ide o princíp
...akože inak ...:rolleyes:...........o urážkach predsa nebola a ani nie je reč .....či ????



našiel on
...keď v takomto spojení , tak zásadne len a len ...On ...:confused:
Lenže takto aj Boha nazývajú ...a ja ním nie som ...
showni
27.02.12,13:05
tak to je pekna blbost potrebujem surne poradit a teraz tu mam 15krat nieco nezmyselne komentovat...:mad:
showni
27.02.12,13:06
a automaticky sa mi to same hned odomkne ked pridam 15 prispevkov?
tictac7
27.02.12,13:14
tak to je pekna blbost potrebujem surne poradit a teraz tu mam 15krat nieco nezmyselne komentovat...:mad:

keď si myslíš, že je to blbosť, čo tu vlastne chceš? Porada je verejná, aby si aj v budúcnosti niekto iný vedel poradiť v podobnej situácii...
showni
27.02.12,13:26
Dakujem pekne za odpoved uz som napisala Návrat do roboty po materskej dovolenke som tu novacik uplny takze ak som napisala nieco nevhodne ospravedlnujem sa ved sa naucim :-)
arizona
27.02.12,18:48
tak to je pekna blbost potrebujem surne poradit a teraz tu mam 15krat nieco nezmyselne komentovat...:mad:
Si este nerozhladeny novacik,ale uz stihas veci ktorym nerozumies nazyvat blbostami? :confused:
Ked niekto potrebuje poradit,nemusi nic 15x komentovat,moze sa ihned po prihlaseni spytat a poziadat o radu.

A zaroven je fer od noveho clena,voci vsetkym dobrovolnym poradcom,aby si trochu prelistoval Poradu a zistil,ako to tu vlastne chodi,pred tym ako zacne kritizovat...