bjuty smis
05.05.24,20:41
aj ty si mal chrapúň......kým si si ju nepreslopal....

mysli na to....ale už je neskoro....si zbytočný...si nič....si hanba...
vlado 33
05.05.24,19:23
aj ty si mal chrapúň......kým si si ju nepreslopal....

mysli na to....ale už je neskoro....si zbytočný...si nič....si hanba...
Ale veď ja rodinu mám blbeček, vnúčatá ma milujú :) Mal by si sa liečiť.:D
vlado 33
06.05.24,08:17
a volajú ťa doštatý idiot....
A čo ťa dnes ešte rozčúlilo, môj zlatý?:--- Alebo ťa dnes niečo aj potešilo???;):)
vlado 33
06.05.24,08:27
Rozčúlila ho oneskorená ranná erekcia, teda až v autobuse.
Chodí pešo, káru mu do autobusu nezoberú. Ja myslím, že cigánku mu obrába teraz OneUp, preto je tak nasratý.
pavol54
06.05.24,08:59
Rozčúlila ho oneskorená ranná erekcia, teda až v autobuse.
alebo závisť, lebo stolicu a moč má pravidelne o 06.00 a zobúdza sa o 06.30, erekciu zažíva až pri kompe.
vlado 33
06.05.24,09:17
Rozčúlila ho oneskorená ranná erekcia, teda až v autobuse.
alebo závisť, lebo stolicu a moč má pravidelne o 06.00 a zobúdza sa o 06.30, erekciu zažíva až pri kompe.
Si správne trafil po hlavičke :D:D:D
bjuty smis
06.05.24,09:52
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
vlado 33
06.05.24,11:09
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
Mám taký pocit, že z teba hovorí nenávisť, tak to je. My sa tu na porade snažíme každému pomôcť, teda aj tebe. A ty nás iba urážaš, sa nehanbíš za to? My nemôžeme za to, že vo voľbách nevyhral tvoj kandidát a teraz prídeš o dávky. Ale veď fajn, mne osobne tvoje nadávky vôbec neprekážajú:)
marleau
06.05.24,11:23
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
Mám taký pocit, že z teba hovorí nenávisť, tak to je. My sa tu na porade snažíme každému pomôcť, teda aj tebe. A ty nás iba urážaš, sa nehanbíš za to? My nemôžeme za to, že vo voľbách nevyhral tvoj kandidát a teraz prídeš o dávky. Ale veď fajn, mne osobne tvoje nadávky vôbec neprekážajú:)
Vykašli sa na neho, moja priateľka sa z neho smeje. A to je mladá baba ešte.
vlado 33
06.05.24,11:35
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
Mám taký pocit, že z teba hovorí nenávisť, tak to je. My sa tu na porade snažíme každému pomôcť, teda aj tebe. A ty nás iba urážaš, sa nehanbíš za to? My nemôžeme za to, že vo voľbách nevyhral tvoj kandidát a teraz prídeš o dávky. Ale veď fajn, mne osobne tvoje nadávky vôbec neprekážajú:)
Vykašli sa na neho, moja priateľka sa z neho smeje. A to je mladá baba ešte.
Prečo? Komunikovať treba, aj keď s tebou nesúhlasí. Možno mu zopne a bude normálny. Veď od toho porada je:)
pavol54
06.05.24,11:38
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
Mám taký pocit, že z teba hovorí nenávisť, tak to je. My sa tu na porade snažíme každému pomôcť, teda aj tebe. A ty nás iba urážaš, sa nehanbíš za to? My nemôžeme za to, že vo voľbách nevyhral tvoj kandidát a teraz prídeš o dávky. Ale veď fajn, mne osobne tvoje nadávky vôbec neprekážajú:)
Vykašli sa na neho, moja priateľka sa z neho smeje. A to je mladá baba ešte.
je chorý, alebo postihnutý, asi ho vykopli ked chcel ísť do SIS, pisár bol na vojne vždy práskač kontrášom
vlado 33
06.05.24,11:57
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
Mám taký pocit, že z teba hovorí nenávisť, tak to je. My sa tu na porade snažíme každému pomôcť, teda aj tebe. A ty nás iba urážaš, sa nehanbíš za to? My nemôžeme za to, že vo voľbách nevyhral tvoj kandidát a teraz prídeš o dávky. Ale veď fajn, mne osobne tvoje nadávky vôbec neprekážajú:)
Vykašli sa na neho, moja priateľka sa z neho smeje. A to je mladá baba ešte.
je chorý, alebo postihnutý, asi ho vykopli ked chcel ísť do SIS, pisár bol na vojne vždy práskač kontrášom

myslel som, že si už konečne vytriezvelo, plešaté tupelo...ale tvoja sprostosť a charakter chrapúňa ma zase zneistili...

tak povalač z povolania, komunista, čo podpísal. že položí život za ochranu socializmu

ma tu bude obviňovať ...
mňa, čo som rukoval , keď ste sa - vy červené svine - už rozsypali :))))
Ale veď my nemôžeme zato, že ti dali odklad, že si nebol schopný bojovať. Veď si tam bol len šesť mesiacov, to ťa nestihli ani vycvičiť. Škoda, že si nebol môj mladý, to by si sa dnes inak správal. :D
marleau
06.05.24,12:39
už mala 11, ty chruňo ??
17, nezáviď
Nandrolon
07.05.24,07:02
Čo furt nahlasujete totie sexbomby na tých školách?
Nandrolon
07.05.24,08:01
pavol54
07.05.24,09:01
Čo furt nahlasujete totie sexbomby na tých školách?
lenže nikto nerieši dôsledky.
Zamestnankyňa pri rozpracovanej výrobe potravín by zahlásila "idem pre decká do školy lebo bola nahlásená bomba" a ja môžem všetko vyhodiť pretože HACCP prestoje nedovoľuje. Raz mi takto vypadla elektrina a zistilo sa že to bola plánovaná odstávka, distribučka nahlásila obci a väčším odberateľom moja škoda 2000. Hlavná vec že po odhalení vinníkovi zakryjú ksicht
misoft
07.05.24,09:35
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/709133-policia-opat-preveruje-oznamenia-o-vybusninach-na-skolach-v-bratislavskom-kraji/
Nuž - moja 3/4 v škôlke - poobliekať deťúrence, odovzdávať vyplašeným rodičom a potom odchod domov. Zriaďovateľ nariadil okamžitú evakuáciu.
Niekomu s tými poplašnými správami poriadne haraší. A súhlasím - ak ho čapnú - už NIKDY by z basy nemal vyliezť. Nech tam aj zhnije!
Nandrolon
07.05.24,09:43
U nás atléti zase nechceli pustiť samé domov ani deti, ktoré chodia do školy aj zo školy samé.
Ako keby videli rozdiel v tom, či to dieťa zrazí auto poobede, alebo doobeda.
Nandrolon
07.05.24,09:45
A teraz nech sa ukážu IT pátrači, ktorí tvrdia, že po nete sa dá ľahúčko cez digitálnu stopu vypátrať osoba.
:-)))))))))))))))
Ale aj tak dúfam, že ho čím skôr vypátrajú, zverejnia a potrestajú.

edit: zaujímalo by ma od redaktora článku, ako sa posielajú hroby.
pavol54
07.05.24,10:30
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/709133-policia-opat-preveruje-oznamenia-o-vybusninach-na-skolach-v-bratislavskom-kraji/
Nuž - moja 3/4 v škôlke - poobliekať deťúrence, odovzdávať vyplašeným rodičom a potom odchod domov. Zriaďovateľ nariadil okamžitú evakuáciu.
Niekomu s tými poplašnými správami poriadne haraší. A súhlasím - ak ho čapnú - už NIKDY by z basy nemal vyliezť. Nech tam aj zhnije!
koľko že stojí ubytovanie vo väznici na deň? taký prepych by som mu nedoprial
vlado 33
07.05.24,11:41
Aj diskusiu radšej zakázali...
https://www.topky.sk/cl/11/2753291/Prelomove-rozhodnutie-Ustavneho-sudu--Na-uradnu-zmenu-pohlavia-v-Cesku-uz-nebude-nutna-operacia
Požiadavka chirurgického zákroku a kastrácie kvôli "statusovej" zmene pohlavia...Táto veta ma pobavila.:D To by bolo správne rozhodnutie, vykastrovať každého buzeranta. Možno o pár generácii budeme zas heterosexuálni. ;)
sito
08.05.24,13:30
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/709133-policia-opat-preveruje-oznamenia-o-vybusninach-na-skolach-v-bratislavskom-kraji/
Nuž - moja 3/4 v škôlke - poobliekať deťúrence, odovzdávať vyplašeným rodičom a potom odchod domov. Zriaďovateľ nariadil okamžitú evakuáciu.
Niekomu s tými poplašnými správami poriadne haraší. A súhlasím - ak ho čapnú - už NIKDY by z basy nemal vyliezť. Nech tam aj zhnije!
koľko že stojí ubytovanie vo väznici na deň? taký prepych by som mu nedoprial

:D Noo, strašil, trest si isto zaslúži, aký?

Koľko stojí ubytovanie? No asi veľa, veľmi veľa! Keď riaditeľ väznice apeluje, aby bol 5x vrah s neobmedzeným pobytom v jeho base prepustený z kriminálu. Vraj sa polepšil, už nebude vraždiť. A vraj štát, basa na ňom ušetrí. Možno áno, ale tých päť životov už nevráti, či? :D
marleau
08.05.24,13:31
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/709133-policia-opat-preveruje-oznamenia-o-vybusninach-na-skolach-v-bratislavskom-kraji/
Nuž - moja 3/4 v škôlke - poobliekať deťúrence, odovzdávať vyplašeným rodičom a potom odchod domov. Zriaďovateľ nariadil okamžitú evakuáciu.
Niekomu s tými poplašnými správami poriadne haraší. A súhlasím - ak ho čapnú - už NIKDY by z basy nemal vyliezť. Nech tam aj zhnije!
koľko že stojí ubytovanie vo väznici na deň? taký prepych by som mu nedoprial

:D Noo, strašil, trest si isto zaslúži, aký?

Koľko stojí ubytovanie? No asi veľa, veľmi veľa! Keď riaditeľ väznice apeluje, aby bol 5x vrah s neobmedzeným pobytom v jeho base prepustený z kriminálu. Vraj sa polepšil, už nebude vraždiť. A vraj štát, basa na ňom ušetrí. Možno áno, ale tých päť životov už nevráti, či? :D
Tak nevráti ich ani to, keď tam zostane, ale ako si mu nemá kto povedať, že ten trest má za to, čo urobil a nie že prepustenie je odmena za to, že bude dobrý.
Nandrolon
08.05.24,13:38
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/709133-policia-opat-preveruje-oznamenia-o-vybusninach-na-skolach-v-bratislavskom-kraji/
Nuž - moja 3/4 v škôlke - poobliekať deťúrence, odovzdávať vyplašeným rodičom a potom odchod domov. Zriaďovateľ nariadil okamžitú evakuáciu.
Niekomu s tými poplašnými správami poriadne haraší. A súhlasím - ak ho čapnú - už NIKDY by z basy nemal vyliezť. Nech tam aj zhnije!
koľko že stojí ubytovanie vo väznici na deň? taký prepych by som mu nedoprial

:D Noo, strašil, trest si isto zaslúži, aký?

Koľko stojí ubytovanie? No asi veľa, veľmi veľa! Keď riaditeľ väznice apeluje, aby bol 5x vrah s neobmedzeným pobytom v jeho base prepustený z kriminálu. Vraj sa polepšil, už nebude vraždiť. A vraj štát, basa na ňom ušetrí. Možno áno, ale tých päť životov už nevráti, či? :D
... keby len päť...

"neni toho týždňa, neni toho týždňa..."

Zase na druhej strane nám, bezúhonným občanom neprekáža, keď sa mafiáni a zlodeji kántria medzi sebou.

Ani jeden zo zavraždených nebol bežný a bezúhonný občan.
pavol54
08.05.24,14:33
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/709133-policia-opat-preveruje-oznamenia-o-vybusninach-na-skolach-v-bratislavskom-kraji/
Nuž - moja 3/4 v škôlke - poobliekať deťúrence, odovzdávať vyplašeným rodičom a potom odchod domov. Zriaďovateľ nariadil okamžitú evakuáciu.
Niekomu s tými poplašnými správami poriadne haraší. A súhlasím - ak ho čapnú - už NIKDY by z basy nemal vyliezť. Nech tam aj zhnije!
koľko že stojí ubytovanie vo väznici na deň? taký prepych by som mu nedoprial

:D Noo, strašil, trest si isto zaslúži, aký?

Koľko stojí ubytovanie? No asi veľa, veľmi veľa! Keď riaditeľ väznice apeluje, aby bol 5x vrah s neobmedzeným pobytom v jeho base prepustený z kriminálu. Vraj sa polepšil, už nebude vraždiť. A vraj štát, basa na ňom ušetrí. Možno áno, ale tých päť životov už nevráti, či? :D
asi máš zlé čísla, mám taký dojem že 25x vrah.
misoft
08.05.24,15:18
asi máš zlé čísla, mám taký dojem že 25x vrah.
Ale len 5 priznaných! Ostatné zatĺka.
sito
08.05.24,15:50
asi máš zlé čísla, mám taký dojem že 25x vrah.
Ale len 5 priznaných! Ostatné zatĺka.

:D Slovenské .údy, slovenská spravodlivosť, do..baná! Možno aj viac ako 25? Ale len päť mu dokázali, teda prisúdili, za päť odsúdili. Čo už. :D
marleau
08.05.24,16:20
Jej, aké krásne trojchujie

Už len 137 kg panic a budete kvarteto

a plesate gumené tupelo aj svoju diagnózu pridalo..
Mám taký pocit, že z teba hovorí nenávisť, tak to je. My sa tu na porade snažíme každému pomôcť, teda aj tebe. A ty nás iba urážaš, sa nehanbíš za to? My nemôžeme za to, že vo voľbách nevyhral tvoj kandidát a teraz prídeš o dávky. Ale veď fajn, mne osobne tvoje nadávky vôbec neprekážajú:)
Vykašli sa na neho, moja priateľka sa z neho smeje. A to je mladá baba ešte.
je chorý, alebo postihnutý, asi ho vykopli ked chcel ísť do SIS, pisár bol na vojne vždy práskač kontrášom
a tebe som, smrad komunistický , ktorý chcel obetovať život na ochranu socializmu jasne napísal, že udávači ste boli vy, komunisti

ja som na vojnu išiel povinne...ja som nepodpísal vrahom ako ty

a bol som na vojne pod hrozbou basy, čo ste zaviedli...... ,aj to až ked ste sa vy červené svine rozpadli...ked ste všetko, čo ste ukradli a znárodnili prežrali....

darmo to dávaš mazať, udavač plešatý...
ukľudni sa liberál sfetovaný
Záapchaj rypak, houno nacistické a padaj leštit kanady
Netreba, leštím ich o liberálne lebene, môžem aj o tvoju.
bjuty smis
08.05.24,16:27
Akurát tak bambus, prasa uchylne...panic:)))
vlado 33
08.05.24,17:11
Akurát tak bambus, prasa uchylne...panic:)))
bjuty, už si sa pripravil na zajtra do školy? Keď áno, tak ešte chvíľu sa môžeš pohrať s pipíkom a spať!!!
OneUp
08.05.24,17:25
Akurát tak bambus, prasa uchylne...panic:)))
bjuty, už si sa pripravil na zajtra do školy? Keď áno, tak ešte chvíľu sa môžeš pohrať s pipíkom a spať!!!
Ty si sa uz pohral 33 x, chuj33 ?
bjuty smis
08.05.24,17:38
ten vie počítať len do desať,,

a pýta sa ma, či som sa s ním pohral.....
OneUp
08.05.24,17:55
ten vie počítať len do desať,,

a pýta sa ma, či som sa s ním pohral.....

Uz by si nemal ci ine robit, len s 33.nasobnym sa hrat
vlado 33
08.05.24,18:08
ten vie počítať len do desať,,

a pýta sa ma, či som sa s ním pohral.....

Uz by si nemal ci ine robit, len s 33.nasobnym sa hrat
Ty máš k tomu ešte aj taký buzeránsky nick, už len "One down" ti tam chýba.
OneUp
09.05.24,05:00
ten vie počítať len do desať,,

a pýta sa ma, či som sa s ním pohral.....

Uz by si nemal ci ine robit, len s 33.nasobnym sa hrat
Ty máš k tomu ešte aj taký buzeránsky nick, už len "One down" ti tam chýba.
Nemiesaj sa do debaty mudrejsich chruno33. Nemas na to.
marleau
09.05.24,05:54
ten vie počítať len do desať,,

a pýta sa ma, či som sa s ním pohral.....

Uz by si nemal ci ine robit, len s 33.nasobnym sa hrat
Ty máš k tomu ešte aj taký buzeránsky nick, už len "One down" ti tam chýba.
Nemiesaj sa do debaty mudrejsich chruno33. Nemas na to.
Minule si sa sťažoval na nadávky, dnes ich už akceptuješ?
OneUp
09.05.24,06:12
ten vie počítať len do desať,,

a pýta sa ma, či som sa s ním pohral.....

Uz by si nemal ci ine robit, len s 33.nasobnym sa hrat
Ty máš k tomu ešte aj taký buzeránsky nick, už len "One down" ti tam chýba.
Nemiesaj sa do debaty mudrejsich chruno33. Nemas na to.
Minule si sa sťažoval na nadávky, dnes ich už akceptuješ?
Uz sa opakujes vulgarny debile
bjuty smis
09.05.24,06:30
iné ani nevie....stavím sa, že v živote neprečítal ani jednu jedinú knihu...
a takých tu máš v tej náckovskej tlupe skoro všetkých...

a čo zatiaľ ich nový idol...kotlebovec taraba ??


Štátny podnik Vodohospodárska výstavba, patriaci zhruba desať rokov pod rezort životného prostredia, uzavrel s účinnosťou od 1. mája zmluvu o predaji elektriny z najväčšej slovenskej vodnej elektrárne v Gabčíkove s neznámou, nedávno založenou eseročkou Djerelo. Tú vlastní istá Lyudmila Metelská, vlani pod priezviskom Mulyár, a konajú za ňu aj ďalší dvaja Ukrajinci.

Firmička sídliaca na schránkovej adrese na bratislavskej Obchodnej za minulý rok zaknihovala podľa FinStatu tržby 26-tisíc eur, napriek tomu už má v talóne nielen lukratívnu zmluvu z rezortu ministra Tomáša Tarabu, ale aj dve ďalšie zmluvy o prenose elektriny so štátnou Slovenskou elektrizačnou prenosovou sústavou, ktorá formálne patrí pod ministerstvo financií. Všetky zmluvy podpísali po nástupe súčasnej koalície.


takto sa to robí...do psej matere...
Nandrolon
09.05.24,06:51
Zrejme im bol vzorom model "Eurolab Lambda".
:-)
pavol54
09.05.24,09:57
Zrejme im bol vzorom model "Eurolab Lambda".
:-)
alebo radšej ukrajincom predávať elektrinu(život) ako muníciu(smrť)
bjuty smis
09.05.24,10:21
„Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“ — Milan Rastislav Štefánik



a teploš nemal hanbu pred voľbami sa fotiť s jeho podobizňou..

a birmovaná bradavica nemala hanbu rečniť na Bradle a odvolávať sa ne jeho odkaz.....


chcimiráci....by ich s tou brigadírkou prefackal po tých zlodejských papulách....
bjuty smis
09.05.24,13:36
„Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“ — Milan Rastislav Štefánik



a teploš nemal hanbu pred voľbami sa fotiť s jeho podobizňou..

a birmovaná bradavica nemala hanbu rečniť na Bradle a odvolávať sa ne jeho odkaz.....


chcimiráci....by ich s tou brigadírkou prefackal po tých zlodejských papulách....
pavol54
09.05.24,14:26
„Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“ — Milan Rastislav Štefánik



a teploš nemal hanbu pred voľbami sa fotiť s jeho podobizňou..

a birmovaná bradavica nemala hanbu rečniť na Bradle a odvolávať sa ne jeho odkaz.....


chcimiráci....by ich s tou brigadírkou prefackal po tých zlodejských papulách....
Presne tak. Minsk I, Minsk II ako mierová cesta zlyhal, tak sa rozhodli Rusi na východe Ukrajiny si slobodu vybojovať aby jej boli hodní.
OneUp
09.05.24,14:43
„Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“ — Milan Rastislav Štefánik



a teploš nemal hanbu pred voľbami sa fotiť s jeho podobizňou..

a birmovaná bradavica nemala hanbu rečniť na Bradle a odvolávať sa ne jeho odkaz.....


chcimiráci....by ich s tou brigadírkou prefackal po tých zlodejských papulách....
Presne tak. Minsk I, Minsk II ako mierová cesta zlyhal, tak sa rozhodli Rusi na východe Ukrajiny si slobodu vybojovať aby jej boli hodní.
Na vychode ? A co robia v Lvove, Kyjeve ........ ? Vybojovat slobodu si mozu v ruSSku, nie na uzemi cudzieho statu
bjuty smis
09.05.24,14:45
„Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“ — Milan Rastislav Štefánik



a teploš nemal hanbu pred voľbami sa fotiť s jeho podobizňou..

a birmovaná bradavica nemala hanbu rečniť na Bradle a odvolávať sa ne jeho odkaz.....


chcimiráci....by ich s tou brigadírkou prefackal po tých zlodejských papulách....
Presne tak. Minsk I, Minsk II ako mierová cesta zlyhal, tak sa rozhodli Rusi na východe Ukrajiny si slobodu vybojovať aby jej boli hodní.
Hitler by to lepšie neospravedlnil...
marleau
09.05.24,14:58
„Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“ — Milan Rastislav Štefánik



a teploš nemal hanbu pred voľbami sa fotiť s jeho podobizňou..

a birmovaná bradavica nemala hanbu rečniť na Bradle a odvolávať sa ne jeho odkaz.....


chcimiráci....by ich s tou brigadírkou prefackal po tých zlodejských papulách....
Presne tak. Minsk I, Minsk II ako mierová cesta zlyhal, tak sa rozhodli Rusi na východe Ukrajiny si slobodu vybojovať aby jej boli hodní.
Na vychode ? A co robia v Lvove, Kyjeve ........ ? Vybojovat slobodu si mozu v ruSSku, nie na uzemi cudzieho statu
Ničia vojenskú infraštruktúru.
buchač
09.05.24,15:07
BREAKING: Finally, after years of denials & deflections, NATO Chief, Stoltenberg has now admitted Russia-Ukraine war started 2014 & not February last year! They have been forced to speak the truth. Well, will their brainwashed followers now ask real questions about 2014? Who did what and how?

https://twitter.com/jcokechukwu/stat...05931124436992
bjuty smis
09.05.24,15:54
Áno...vieme, kedy ruSSi napadli Ukrajinu a anektovali Krym....
OneUp
09.05.24,15:59
Áno...vieme, kedy ruSSi napadli Ukrajinu a anektovali Krym....
Ake napadli ? To len specialna operacia
pavol54
09.05.24,16:36
BREAKING: Finally, after years of denials & deflections, NATO Chief, Stoltenberg has now admitted Russia-Ukraine war started 2014 & not February last year! They have been forced to speak the truth. Well, will their brainwashed followers now ask real questions about 2014? Who did what and how?

https://twitter.com/jcokechukwu/stat...05931124436992
presná kópia II. svetovej vojny. Aj tá začala tým, že americkí bankári a podnikatelia podporovali zbrojné plány Nemecka aby zarobili a potom zarobili druhýkrát keď poskytli pomoc ZSSR a tretíkrát zarobili Marshallovým plánom po vojne
pavol54
09.05.24,16:45
Zrejme im bol vzorom model "Eurolab Lambda".
:-)
alebo radšej ukrajincom predávať elektrinu(život) ako muníciu(smrť)
Agentúra ria informuje že Slovensko, Madarsko Moldavsko dodali 7.5. 24 výkon za hodinu 1,3 GW
bjuty smis
09.05.24,17:46
BREAKING: Finally, after years of denials & deflections, NATO Chief, Stoltenberg has now admitted Russia-Ukraine war started 2014 & not February last year! They have been forced to speak the truth. Well, will their brainwashed followers now ask real questions about 2014? Who did what and how?

https://twitter.com/jcokechukwu/stat...05931124436992
presná kópia II. svetovej vojny. Aj tá začala tým, že americkí bankári a podnikatelia podporovali zbrojné plány Nemecka aby zarobili a potom zarobili druhýkrát keď poskytli pomoc ZSSR a tretíkrát zarobili Marshallovým plánom po vojne
Teba je tu fakt škoda....
OneUp
10.05.24,05:24
BREAKING: Finally, after years of denials & deflections, NATO Chief, Stoltenberg has now admitted Russia-Ukraine war started 2014 & not February last year! They have been forced to speak the truth. Well, will their brainwashed followers now ask real questions about 2014? Who did what and how?

https://twitter.com/jcokechukwu/stat...05931124436992
presná kópia II. svetovej vojny. Aj tá začala tým, že americkí bankári a podnikatelia podporovali zbrojné plány Nemecka aby zarobili a potom zarobili druhýkrát keď poskytli pomoc ZSSR a tretíkrát zarobili Marshallovým plánom po vojne
Teba je tu fakt škoda....
Presne tak. Jemu podobni dezolati uz sedia tam hore - sneHuliak, Simkovicova, Kotlar, Dlaha....
vlado 33
10.05.24,10:41
.
marleau
10.05.24,11:45
.
Doteraz som si myslel, že tie pampersky sú výsmech, ono je to pravda. Hanbaaaaaaaaaaaaa
bjuty smis
10.05.24,12:00
je aj záber spredu...

jasne je tam vidieť, že to je židojašter....googlite...
Nandrolon
10.05.24,16:13
Je to fake, na youtube je z toho pádu video.
Ale verím, že na spanie mu ich dávajú.
veronikasad
10.05.24,17:07
kde sa podeli slušňáci z tejto témy ?

https://www.porada.sk/t334449-porada.html

Politika vám úplne vymyla mozgy a začali ste na porade šíriť nenávisť a urážky voči každému, kto si dovolil vysloviť iný názor ako progresívny ...
marleau
11.05.24,04:28
kde sa podeli slušňáci z tejto témy ?

https://www.porada.sk/t334449-porada.html

Politika vám úplne vymyla mozgy a začali ste na porade šíriť nenávisť a urážky voči každému, kto si dovolil vysloviť iný názor ako progresívny ...
Liberáli sa riadia heslom zlodej kričí zlodeja, teda na druhom kritizujú to, čo sami používajú ako nástroj.
OneUp
11.05.24,05:22
kde sa podeli slušňáci z tejto témy ?

https://www.porada.sk/t334449-porada.html

Politika vám úplne vymyla mozgy a začali ste na porade šíriť nenávisť a urážky voči každému, kto si dovolil vysloviť iný názor ako progresívny ...
Co je na tom "neprogresivne" strcit sa bruchacovi do riti a OBHAJOVAT JEHO ALTERNICKY ?
bjuty smis
11.05.24,05:24
kde sa podeli slušňáci z tejto témy ?

https://www.porada.sk/t334449-porada.html

Politika vám úplne vymyla mozgy a začali ste na porade šíriť nenávisť a urážky voči každému, kto si dovolil vysloviť iný názor ako progresívny ...
Co je na tom "neprogresivne" strcit sa bruchacovi do riti a OBHAJOVAT JEHO ALTERNICKY ?
a poprekladať to klamstvami a udávaním....
buchač
11.05.24,06:52
.
veronikasad
11.05.24,06:53
Slusnaci, zase ste sa predviedli ...
Vlado včera sľúbil, že už urážať ani nadávať nebude. Čo keby ste to aspoň na pár dní urobili aj vy?
bjuty smis
11.05.24,07:15
aké vy ?

ten primitív tu besnel, dával najodpornejšie urážky a vôvbc som si ho nevšímal, ani naň nereagoval

tak si vyprosím takéto dalšie tvoje navádzania a klamstvá
vlado 33
11.05.24,07:31
kde sa podeli slušňáci z tejto témy ?

https://www.porada.sk/t334449-porada.html

Politika vám úplne vymyla mozgy a začali ste na porade šíriť nenávisť a urážky voči každému, kto si dovolil vysloviť iný názor ako progresívny ...
Co je na tom "neprogresivne" strcit sa bruchacovi do riti a OBHAJOVAT JEHO ALTERNICKY ?
a poprekladať to klamstvami a udávaním....
a pomazat co nepasuje
Som tým nechcel nikoho uraziť, len som zvedavý:)
veronikasad
11.05.24,08:19
aké vy ?

ten primitív tu besnel, dával najodpornejšie urážky a vôvbc som si ho nevšímal, ani naň nereagoval

tak si vyprosím takéto dalšie tvoje navádzania a klamstvábjuty, ty máš problém s pochopením textu? A prečo si vykas ?
Včerajšiu "kultúrnu" debatu vam moderátori vymazali a dnes ste s ňou začali znovu. Ani včera ani dnes som vo svojom príspevku nespomenula tvoj nick ani One Up. Našli ste sa v nich a zagagali?
Čo si chces odomna vyprosovat? Začni sa na porade správať ako kultúrny človek, nikto ti nebude mazať príspevky. Nemusíš s mojimi názorom súhlasiť, ale akceptuj ich, tak ako akceptujem a nehodnotím tvoje ...
vlado 33
11.05.24,08:26
aké vy ?

ten primitív tu besnel, dával najodpornejšie urážky a vôvbc som si ho nevšímal, ani naň nereagoval

tak si vyprosím takéto dalšie tvoje navádzania a klamstvá
bjuty, ja nie som ten, čo začína, začali ste vy s OneUpom. Ja som už potom odpovedal na urážky, urážkou.:)
bjuty smis
11.05.24,12:08
aké vy ?

ten primitív tu besnel, dával najodpornejšie urážky a vôvbc som si ho nevšímal, ani naň nereagoval

tak si vyprosím takéto dalšie tvoje navádzania a klamstvábjuty, ty máš problém s pochopením textu? A prečo si vykas ?
Včerajšiu "kultúrnu" debatu vam moderátori vymazali a dnes ste s ňou začali znovu. Ani včera ani dnes som vo svojom príspevku nespomenula tvoj nick ani One Up. Našli ste sa v nich a zagagali?
Čo si chces odomna vyprosovat? Začni sa na porade správať ako kultúrny človek, nikto ti nebude mazať príspevky. Nemusíš s mojimi názorom súhlasiť, ale akceptuj ich, tak ako akceptujem a nehodnotím tvoje ...
Ty si fakt taká blbá, alebo sa len robíš ....
Iba rečnická otázka..... Napíšem, že som vobec na retardove urazky nereagoval a ty tu vypotis zas toto....
Ďalšie klamstvá....
vlado 33
11.05.24,12:16
Potešilo:) Došil som pred chvíľou dva tresy do vlasov. 60€ zarobené, môžem sa zas ožrať:D
OneUp
11.05.24,12:38
Potešilo:) Došil som pred chvíľou dva tresy do vlasov. 60€ zarobené, môžem sa zas ožrať:D
aj si niekedy vytriezvel ?
vlado 33
11.05.24,12:40
aké vy ?

ten primitív tu besnel, dával najodpornejšie urážky a vôvbc som si ho nevšímal, ani naň nereagoval

tak si vyprosím takéto dalšie tvoje navádzania a klamstvábjuty, ty máš problém s pochopením textu? A prečo si vykas ?
Včerajšiu "kultúrnu" debatu vam moderátori vymazali a dnes ste s ňou začali znovu. Ani včera ani dnes som vo svojom príspevku nespomenula tvoj nick ani One Up. Našli ste sa v nich a zagagali?
Čo si chces odomna vyprosovat? Začni sa na porade správať ako kultúrny človek, nikto ti nebude mazať príspevky. Nemusíš s mojimi názorom súhlasiť, ale akceptuj ich, tak ako akceptujem a nehodnotím tvoje ...
Ty si fakt taká blbá, alebo sa len robíš ....
Iba rečnická otázka..... Napíšem, že som vobec na retardove urazky nereagoval a ty tu vypotis zas toto....
Ďalšie klamstvá....daj už nieco ine ako klamstvá o ktorých stále tocis, už si trápny. Reagovala som na tvoju rannu debatu s hnupom k môjmu vcerajsiemu príspevku.
Veronika, teraz ja ťa prosím, nechaj to tak, ako to je. Tento homofob, má zjavne narušenú psychiku. Pokazíš si večer, nestojí to za to:)
bjuty smis
11.05.24,12:59
Len ty si chuj.
bjuty smis
11.05.24,13:39
Už zezrala tu polievku ??svina kosicka

Keď si tam naondil také maškrty :))
bjuty smis
11.05.24,13:57
Už zezrala tu polievku ??svina kosicka
este nedovarila
Zase slope. Pivo...nech ma co do nej nascat......
Tvrdé lebo je ožratý chuj....
bjuty smis
11.05.24,15:26
Už zezrala tu polievku ??svina kosicka
este nedovarila
Zase slope. Pivo...nech ma co do nej nascat......
Tvrdé lebo je ožratý chuj....
Ešte len začínam variť zlatíčkovia:)
nezabudni sa vygrcat do nej chuj33
Kým dovarím, skontrolujte si pipíky, či vám na predkožke neostalo nejaké hovno.
Si hladný, čo...kajnsmetke.
.ešte čo ľúbiš večerať ??
OneUp
11.05.24,16:11
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
vlado 33
11.05.24,16:17
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
OneUp
11.05.24,16:33
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
Myslel si, ze striela na chuja33
vlado 33
11.05.24,16:37
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
Myslel si, ze striela na chuja33
Už si si prezeral predkožku?
OneUp
11.05.24,16:53
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
Myslel si, ze striela na chuja33
Už si si prezeral predkožku?
Do polievky potrebujes ?
Nandrolon
11.05.24,16:59
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
Ešte tak 2500 ks a bude to paráda.
Ináč dobrý večer, vidím, že keď som bol turistikovať, tu sa jechali zasa bomby.
:-)
vlado 33
11.05.24,17:01
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
Myslel si, ze striela na chuja33
Už si si prezeral predkožku?
Do polievky potrebujes ?
Už mám dovarené. Po včerajšej divokej noci, by to nebolo nezvyčajné. bjuty bol zamestnaný tebou, alebo v komunite je aj Duves?
OneUp
11.05.24,19:29
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
Myslel si, ze striela na chuja33
Už si si prezeral predkožku?
Do polievky potrebujes ?
Už mám dovarené. Po včerajšej divokej noci, by to nebolo nezvyčajné. bjuty bol zamestnaný tebou, alebo v komunite je aj Duves?
Tak daj nazrat aj prascom z Jenisejskej
pavol54
12.05.24,10:51
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
Ešte tak 2500 ks a bude to paráda.
Ináč dobrý večer, vidím, že keď som bol turistikovať, tu sa jechali zasa bomby.
:-)
ktovie ako funguje čierny odstrel, vraj statný samec je pre pracháča za 10 000 eur
OneUp
12.05.24,18:06
Keď BEZCHARAKTERNÝ treskol 20000,tak som vypol o 2 minúty 12! Lebo
Erik radil škrate zo "špinavého dňa" ako by mohla vykĺznuť z podvodov"
Tomáš neverí Am. In.,že Hlas-Pelé mal nejneprehliadnejšie financovanie prezidentskej kampane,
ale verí,DVOJJAMKOVÝM expertom:D,že z 23 000 mŕtvych na covid bolo 20 000 :D zbytočných úmrtí.
Este sa dozijeme co " vypatra " dezinformator Kotlar
bjuty smis
13.05.24,07:19
plochozemec machala a úžerník huliak mu pomôžu....
Negoce
13.05.24,08:06
plochozemec machala a úžerník huliak mu pomôžu....
Huliak je úžerník? to fakt?

bola som presvedčená , že Huliak iba hulí, Kaliňák iba kalí......
Nandrolon
13.05.24,08:19
A Negoce čo robí?
:-))))))))))))))))))))))))))))))
bjuty smis
13.05.24,10:19
13. mája 2024 11:34

Vláda sa na budúci týždeň mimoriadne stretne k plánu obnovy a eurofondom, oznámil Robert Fico. Slovensko podľa neho vyriešilo dve z troch výhrad Európskej komisie a nehrozia nám sankcie ani obmedzenia.

Ostáva vyriešiť otázky okolo zrušenia špeciálnej prokuratúry..


.

tak ako to teda je ?? však birmovaná bradavica tvrdila, že nám zastavia eurofondy, lebo šimečka a opozícia bruselu nakázala....

a teraz tvrdí, že vláda vyriešila nejaké výhrady európskej komisie...


či vám ten fico len naozaj neklame....
vlado 33
13.05.24,10:40
Jééej, máme zas nový názov stránky?:D Priznám sa, niekedy som sa hanbil odpovedať hňupom na ich primitívne komentáre:)
vlado 33
13.05.24,11:04
Ale "Čo ma potešilo a rorčúlilo" by malo zostať zachované. Mňa napríklad dnes rozčúlilo zapojenie elektromera v byte po matke. Hnusné VSD, komunikujú len cez net a tú ich virtuálnu asistentku by som vlastnoručne zaškrtil, keby sa mi dostala do ruky. Päť krát jej dáš otázku v inej formulácii, aj tak ničomu nerozumie. Skurvená umelá inteligencia!!!:mad:
vlado 33
13.05.24,11:35
Si neviem predstaviť starého človeka, čo nevie pracovať s internetom a nemá mu kto pomôcť. Ako sa dopracuje vôbec k niečomu? K tomuto sme sa dopracovali.
Kardasia
13.05.24,11:38
Kukucu asi niekto poriadne, ale poriadne vytocil

Kukučka sa živí prevažne hmyzom, najmä chlpatými húsenicami.
vlado 33
13.05.24,11:42
Kukucu asi niekto poriadne, ale poriadne vytocil

Kukučka sa živí prevažne hmyzom, najmä chlpatými húsenicami.
One, vyčisti si radšej predkožku, žeby kamarát down nedostal infekciu.
OneUp
13.05.24,11:44
Ale "Čo ma potešilo a rorčúlilo" by malo zostať zachované. Mňa napríklad dnes rozčúlilo zapojenie elektromera v byte po matke. Hnusné VSD, komunikujú len cez net a tú ich virtuálnu asistentku by som vlastnoručne zaškrtil, keby sa mi dostala do ruky. Päť krát jej dáš otázku v inej formulácii, aj tak ničomu nerozumie. Skurvená umelá inteligencia!!!:mad:
To len ty trulo nemas ani zaklady normalnej inteligencie, nie to este umelej
vlado 33
13.05.24,11:46
Ale "Čo ma potešilo a rorčúlilo" by malo zostať zachované. Mňa napríklad dnes rozčúlilo zapojenie elektromera v byte po matke. Hnusné VSD, komunikujú len cez net a tú ich virtuálnu asistentku by som vlastnoručne zaškrtil, keby sa mi dostala do ruky. Päť krát jej dáš otázku v inej formulácii, aj tak ničomu nerozumie. Skurvená umelá inteligencia!!!:mad:
To len ty trulo nemas ani zaklady normalnej inteligencie, nie to este umelej
Si ma potešil zlatúšik:---
OneUp
13.05.24,11:50
Ale "Čo ma potešilo a rorčúlilo" by malo zostať zachované. Mňa napríklad dnes rozčúlilo zapojenie elektromera v byte po matke. Hnusné VSD, komunikujú len cez net a tú ich virtuálnu asistentku by som vlastnoručne zaškrtil, keby sa mi dostala do ruky. Päť krát jej dáš otázku v inej formulácii, aj tak ničomu nerozumie. Skurvená umelá inteligencia!!!:mad:
To len ty trulo nemas ani zaklady normalnej inteligencie, nie to este umelej
Si ma potešil zlatúšik:---
Kedy pracujes ? 5 dni si ozraty a 2 tu dristas chujoviny
vlado 33
13.05.24,11:55
Ja mám pružnú pracovnú dobu, pracujem ako chceš.
veronikasad
13.05.24,11:57
Si neviem predstaviť starého človeka, čo nevie pracovať s internetom a nemá mu kto pomôcť. Ako sa dopracuje vôbec k niečomu? K tomuto sme sa dopracovali.u nás má SE aj kanceláriu, kde sa dá vybaviť osobne
OneUp
13.05.24,12:03
Bomba. sneHuliak zastrelil medvedicu
To akože legálne? Lebo každý strieľa po medveďoch, len nikto to neprizná:)
Myslel si, ze striela na chuja33
Už si si prezeral predkožku?
Do polievky potrebujes ?
Už mám dovarené. Po včerajšej divokej noci, by to nebolo nezvyčajné. bjuty bol zamestnaný tebou, alebo v komunite je aj Duves?
Tak daj nazrat aj prascom z Jenisejskej
vlado 33
13.05.24,12:07
Si neviem predstaviť starého človeka, čo nevie pracovať s internetom a nemá mu kto pomôcť. Ako sa dopracuje vôbec k niečomu? K tomuto sme sa dopracovali.u nás má SE aj kanceláriu, kde sa dá vybaviť osobne
Veronika, u nás nie, tu si to uľahčili. Kebyže aspoň Call centrum mali. Ide ma poraziť, zas skenovať, posielať, čakať na odpovede. Už to vybavujem dlho na to, že strácam nervy.
Nandrolon
13.05.24,12:09
vlado33 aký bol názov témy? Nestihol som ho.
pavol54
13.05.24,12:18
vlado33 aký bol názov témy? Nestihol som ho.
"Hňupom vstup dovolený"
vlado 33
13.05.24,12:22
Hej, tak sa akože volala. Amstrad sa zas prezentoval.:D
vlado 33
13.05.24,12:23
Hej, tak sa akože volala. Amstrad sa zas prezentoval.:D
Do prdele práce, zas mám vo všetkom chaos:D
OneUp
13.05.24,13:17
Hej, tak sa akože volala. Amstrad sa zas prezentoval.:D
Do prdele práce, zas mám vo všetkom chaos:D
super, ty uz debatujes sam so sebou. Kolko mas v sebe ?
vlado 33
13.05.24,13:28
Hej, tak sa akože volala. Amstrad sa zas prezentoval.:D
Do prdele práce, zas mám vo všetkom chaos:D
super, ty uz debatujes sam so sebou. Kolko mas v sebe ?
Načo by som citoval do poznámky chuj debilny, nemáš to jedno?
OneUp
13.05.24,13:36
Hej, tak sa akože volala. Amstrad sa zas prezentoval.:D
Do prdele práce, zas mám vo všetkom chaos:D
super, ty uz debatujes sam so sebou. Kolko mas v sebe ?
Načo by som citoval do poznámky chuj debilny, nemáš to jedno?
Dnes prekonavas svoju " slusnost "
vlado 33
13.05.24,13:40
Ale "Čo ma potešilo a rorčúlilo" by malo zostať zachované. Mňa napríklad dnes rozčúlilo zapojenie elektromera v byte po matke. Hnusné VSD, komunikujú len cez net a tú ich virtuálnu asistentku by som vlastnoručne zaškrtil, keby sa mi dostala do ruky. Päť krát jej dáš otázku v inej formulácii, aj tak ničomu nerozumie. Skurvená umelá inteligencia!!!:mad:
To len ty trulo nemas ani zaklady normalnej inteligencie, nie to este umelej
Zato ty si macher v tomto odvetví, dá sa to tu poznať.
vlado 33
13.05.24,13:57
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
OneUp
13.05.24,13:59
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
vlado 33
13.05.24,14:02
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Teba určite nie...GEŇO
vlado 33
13.05.24,14:16
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
OneUp
13.05.24,14:21
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
Dnes mas velmi slusny den
vlado 33
13.05.24,14:30
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
Dnes mas velmi slusny den
Nemám ho najkrajší a ty mi ho neuľahčuješ debilko.
OneUp
13.05.24,14:57
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
Dnes mas velmi slusny den
Nemám ho najkrajší a ty mi ho neuľahčuješ debilko.
Uz by si sa mal zacat stazovat aka je tu neslusnost chuj33
bjuty smis
13.05.24,15:02
:))))))))(
vlado 33
13.05.24,15:07
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
Dnes mas velmi slusny den
Nemám ho najkrajší a ty mi ho neuľahčuješ debilko.
Uz by si sa mal zacat stazovat aka je tu neslusnost chuj33
Prečo furt komentuješ chujoviny so mnou? Potom tu vymizne všetka reč o politike. Ja rád čítam názory ľudí, nie len tie tvoje chujoviny. Prispôsob k tomu svoje správanie sa.
OneUp
13.05.24,15:26
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
Dnes mas velmi slusny den
Nemám ho najkrajší a ty mi ho neuľahčuješ debilko.
Uz by si sa mal zacat stazovat aka je tu neslusnost chuj33
Prečo furt komentuješ chujoviny so mnou? Potom tu vymizne všetka reč o politike. Ja rád čítam názory ľudí, nie len tie tvoje chujoviny. Prispôsob k tomu svoje správanie sa.
Uz by si mal vymiznut ozraty chuj33
vlado 33
13.05.24,15:37
Podal som žiadosť na ich email info@ vadas.sk. Preklikať sa, som už zamietol, by som bol tam, kde na začiatku, neriskoval som už. Keby som dnes stretol hoci aj upratovačku s VSD, stelil by som jej po papuli, že v takej firme upratuje.:mad:
koho zaujimaju tvoje agresivne chutky ?
Ale pasovala by tu téma "Ty hňup" Tam by som vás dokončil, žeby ste sa hanbili ukázať na porade, buzeranti skurvení!!!
Dnes mas velmi slusny den
Nemám ho najkrajší a ty mi ho neuľahčuješ debilko.
Uz by si sa mal zacat stazovat aka je tu neslusnost chuj33
Prečo furt komentuješ chujoviny so mnou? Potom tu vymizne všetka reč o politike. Ja rád čítam názory ľudí, nie len tie tvoje chujoviny. Prispôsob k tomu svoje správanie sa.
Uz by si mal vymiznut ozraty chuj33
Ja by som vám dvom tak strašne chcel spočítať toto všetko, čo ste tuná urobili. Lenže nemôžem, dal som sľub. Možno niekedy, keď sa otvorí stránka na perverznosti, možno potom. Potom vás zničím holúbkovia.;)
Nandrolon
13.05.24,16:09
Zoroslav Kollar si pekne podal člena PS.
Mafián Spišiak - bojovník proti mafii. Asi sa ju snažil rozložiť z vnútra.
:-))))
OneUp
13.05.24,16:14
Zoroslav Kollar si pekne podal člena PS.
Mafián Spišiak - bojovník proti mafii. Asi sa ju snažil rozložiť z vnútra.
:-))))
Zoroslav si akoze " podava " vo svojich videach. Do diskusie odvahu nema
vlado 33
13.05.24,16:40
Niekto tu blbne, ja to nie som. Už som si zvykol na porade manipulovať
Nandrolon
13.05.24,16:51
Nie hentie obkecávačky. Myslel som priamo toto video:
https://www.youtube.com/watch?v=cs8RoPY0DCg
OneUp
13.05.24,17:09
Prave pozeram serioznu debatu odbornikov Kurilovsku a Spisiaka. Nie toho trestne stihaneho trula kolara
kukučka
13.05.24,18:47
Ani trošku sa nehanbíte? Dali by ste to čítať svojím deťom a matkám?
OneUp
13.05.24,18:49
Smeraci ho preco nezmenili ? Asi sa im paci
Nandrolon
14.05.24,08:06
Kto by ten film s tými cicimbrusmi pozeral?
:-)))))))))))))))))))
vlado 33
14.05.24,08:19
Veď komunita cicimbrusov.:D Keď dávali film Sandokan, tiež mal každý druhy meno po ňom.:)
vlado 33
14.05.24,10:14
Som sa unavil z toho skenovania pre VSD, musím odpočívať.:) Dúfam, že sa mi zas o 15 dni ozvú. Ale všetko je fajn, veď klient je iba muška zlatá, peniažky sú šuma fuk. Takúto máme byrokraciu vo VSD. Tá virtuálna pipina ma celkom príjemný hlas, musím uznať.:)
Nandrolon
15.05.24,06:51
Pobavilo, psychiatrickí pacienti jedou bomby. PS-ko si zavolalo na predstavenie aj domácich :-)))

https://www.topky.sk/cl/10/2758591/MIMORIADNA-schodza-o-osude-RTVS--Matovicovci-so-zalepenymi-ustami-sposobili-pred-ministerkou-rozruch
pavol54
15.05.24,07:06
Pobavilo, psychiatrickí pacienti jedou bomby. PS-ko si zavolalo na predstavenie aj domácich :-)))

https://www.topky.sk/cl/10/2758591/MIMORIADNA-schodza-o-osude-RTVS--Matovicovci-so-zalepenymi-ustami-sposobili-pred-ministerkou-rozruch
Oni majú istotu väčších príjmov za svoje divadelné vystúpenie v parlamente, ako herci. V Trnave včera zastihli jedného ako sa na námestí odbavoval, keby si tú ruku strčil aspoň do treniek, ale aj tie si stiahol. :) No jednoducho TT
vlado 33
15.05.24,08:32
Indiáni na dnešnú párty neprišli? Veď o deviatej mali byť tuná? Už viem, dostali soc. dávky, oslavujú teraz.
bjuty smis
15.05.24,08:55
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
OneUp
15.05.24,09:00
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
Nema za co slopat, meska mu socialka
bjuty smis
15.05.24,09:18
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
Nema za co slopat, meska mu socialka
Hlavne nemá s kým...rodina ho vyhodila ..kamarátov nemá ....tak len tu ukazuje, aky je chuj.....ako keby sme ho nepoznali ....
vlado 33
15.05.24,09:24
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
Ale veď ty si sa snažil tvojimi profilmi, tvojimi komplicmi urobiť z porady žumpu. Ja normále nechápem, že ešte máš v sebe toľko neúcty, že toto napíšeš?!!! Si pourážal každého, si čakal...čo? Si nezaslúžiš nič iné, len neúctu a zosmiešňovanie. Som rád, že reaguješ na pomenovanie indián:D
Nandrolon
15.05.24,09:29
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
.
bjuty smis
15.05.24,09:37
No...už si ho sem buchol...
vlado 33
15.05.24,09:58
Kde by on nabral love na Durexky? Oni propagujú, ani kvapka nazmar. Veď z čoho by žili, kebyže sa nemnožili. Vajda Pollák, aj cigánka Cigániková za chvíľu pôjdu do prdele, už im skončí ochrana vzácneho živočícha
pavol54
15.05.24,11:44
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
.
vtipné, možno bola, ale deravá
bjuty smis
15.05.24,12:03
s tvojími IT schopnosťami si tu zas za blba :)))
skus to ešte raz...nemá to pointu

potom ti aj zareagujem,,,,,
vlado 33
15.05.24,12:04
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
.
vtipné, možno bola, ale deravá
Pavol, pre bjutyho sme všetci alkoholici. To je najjednoduchšie riešenie, ako sa brániť. Teoreticky vzaté, on ma pomenovanie na každého z nás.
bjuty smis
15.05.24,12:05
15. máj 2024 o 15:01
V Handlovej po rokovaní vlády postrelili premiéra

Roberta Fica vezú do nemocnice.

TASR

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23330457/robert-fico-strelba.html
bjuty smis
15.05.24,12:07
pánabeka, ten tu stále smrdí ? já že sa to už preslopalo a ono to tu stále prudí...

už som si chcel ísť kúpiť lístok do košíc, že sa mu vys..mejem na tú žumpu, kde ho našli

no nič, nech si tam ešte den dva pláva, kým zas bude pokoj........
.
vtipné, možno bola, ale deravá
Pavol, pre bjutyho sme všetci alkoholici. To je najjednoduchšie riešenie, ako sa brániť. Teoreticky vzaté, on ma pomenovanie na každého z nás.
nie...on nie...neťahaj ho k sebe do žumpy, chuj sprostý
OneUp
15.05.24,12:11
ako opravit nadrz ?

https://www.temu.com/sk/vysoko-pevn%C3%A9-lepidlo-250ml-150ml-vodotesn%C3%BD-tesniaci-materi%C3%A1l-pre-kov-keramiku-sklo-plast-lepidlo-na-r%C3%B4zne-povrchy-g-601099561161397.html?_oak_mp_inf=ELWlxa6m1ogBGiBlN GRlN2Q0NzQyMWE0MWZmYWRiNDE4ZGU1ZTNkNjVlMiCDx%2FHi9 zE%3D&top_gallery_url=https%3A%2F%2Fimg.kwcdn.com%2Fprod uct%2Ffancy%2F25f2ecca-4a85-4c00-862f-7acda717f2b3.jpg&spec_gallery_id=4114973765&refer_page_sn=10009&refer_source=0&freesia_scene=2&_oak_freesia_scene=2&_oak_rec_ext_1=Mjk2&_oak_gallery_order=729440451%2C1815630289%2C109876 5846%2C1925431821%2C1664534590&search_key=magick%C3%A9%20opravn%C3%A9%20lepidlo%2 0adhesive&refer_page_el_sn=200049&refer_page_name=search_result&refer_page_id=10009_1715778298951_yk7wc5gle4&_x_sessn_id=i2b8ps1vmd

https://www.temu.com/sk/lepidlo-na-opravu-kovov-leyiming-2-87-unce-ab-k%C3%BAzlo-zv%C3%A1rania-epoxidovej-%C5%BEivice-priemyseln%C3%A9-tepelne-odoln%C3%A9-studen%C3%A9-zv%C3%A1ranie-trval%C3%A1-kovov%C3%A1-n%C3%A1plas%C5%A5ov%C3%A1-pasta-f%C4%BEa%C5%A1a-na-siln%C3%A9-prilepenie-1-ks-2-ks-sada-g-601099574120531.html?_oak_mp_inf=ENOg3LSm1ogBGiA0N mUwZmIzOGUxODM0ZGZkOWRmNWQ0ZTQ0MzdhMmE0MiDtwOzi9zE %3D&top_gallery_url=https%3A%2F%2Fimg.kwcdn.com%2Fprod uct%2Ffancy%2Ff5b594cb-a90b-441d-896e-f25cf4672e4d.jpg&spec_gallery_id=4146828892&refer_page_sn=10009&refer_source=0&freesia_scene=2&_oak_freesia_scene=2&_oak_rec_ext_1=NDQ5&_oak_gallery_order=294456911%2C1706693240%2C213669 1730%2C130333819%2C457290679&search_key=magick%C3%A9%20opravn%C3%A9%20lepidlo&refer_page_el_sn=200049&refer_page_name=search_result&refer_page_id=10009_1715778298951_yk7wc5gle4&_x_sessn_id=i2b8ps1vmd&_x_vst_scene=adg&_x_ads_sub_channel=shopping&_x_ns_prz_type=-1&_x_ns_sku_id=17592258741675&_x_ads_channel=google&_x_gmc_account=5073936211&_x_login_type=Google&_x_ads_account=6741293892&_x_ads_set=20957290966&_x_ads_id=158304106936&_x_ads_creative_id=688184342585&_x_ns_source=g&_x_ns_gclid=CjwKCAiAuNGuBhAkEiwAGId4atR0ZLNtik0w6a tYwymtNcAf4AMeY407rjE6dARrvTL9OhrNZjJlwRoCkV0QAvD_ BwE&_x_ns_placement=&_x_ns_match_type=&_x_ns_ad_position=&_x_ns_product_id=5073936211-sk-17592258741675&_x_ns_target=&_x_ns_devicemodel=&_x_ns_wbraid=Cj4KCAiAlcyuBhAqEi4A67a9VH7q1ht2F3yOm XKawt6NM1DXFXR8MPT2c7q1Q7MxweUtUegXxkEZvRK0GgKmIw&_x_ns_gbraid=0AAAAAo4mICFkytnlJwW1z3MKl9-qE2_A6&_x_ns_targetid=pla-2452531013952

https://www.temu.com/sk/Lepidlo-Na-Odlievanie-Lepidlo-Na-Zv%C3%A1ranie-Lepidlo-Na-Lepenie-Kovov-Opravn%C3%BD-Prostriedok-Na-Kov-Vodotesn%C3%A9-Lepidlo-Odoln%C3%A9-Vo%C4%8Di-Vysok%C3%BDm-Teplot%C3%A1m-AB-Lepidlo-Kovov%C3%A9-Lepidlo-g-601099540742458.html?_oak_mp_inf=ELqC56Sm1ogBGiA0N mUwZmIzOGUxODM0ZGZkOWRmNWQ0ZTQ0MzdhMmE0MiDtwOzi9zE %3D&top_gallery_url=https%3A%2F%2Fimg.kwcdn.com%2Fprod uct%2FFancyalgo%2FVirtualModelMatting%2F92a63d41f7 4b5fcde93d9b491374141d.jpg&spec_gallery_id=4076551733&refer_page_sn=10009&refer_source=0&freesia_scene=2&_oak_freesia_scene=2&_oak_rec_ext_1=Mjkx&_oak_gallery_order=414754558%2C1413881856%2C209735 2181%2C603511607%2C1570358546&search_key=magick%C3%A9%20opravn%C3%A9%20lepidlo&refer_page_el_sn=200049&refer_page_name=search_result&refer_page_id=10009_1715778298951_yk7wc5gle4&_x_sessn_id=i2b8ps1vmd&_x_vst_scene=adg&_x_ads_sub_channel=shopping&_x_ns_prz_type=-1&_x_ns_sku_id=17592258741675&_x_ads_channel=google&_x_gmc_account=5073936211&_x_login_type=Google&_x_ads_account=6741293892&_x_ads_set=20957290966&_x_ads_id=158304106936&_x_ads_creative_id=688184342585&_x_ns_source=g&_x_ns_gclid=CjwKCAiAuNGuBhAkEiwAGId4atR0ZLNtik0w6a tYwymtNcAf4AMeY407rjE6dARrvTL9OhrNZjJlwRoCkV0QAvD_ BwE&_x_ns_placement=&_x_ns_match_type=&_x_ns_ad_position=&_x_ns_product_id=5073936211-sk-17592258741675&_x_ns_target=&_x_ns_devicemodel=&_x_ns_wbraid=Cj4KCAiAlcyuBhAqEi4A67a9VH7q1ht2F3yOm XKawt6NM1DXFXR8MPT2c7q1Q7MxweUtUegXxkEZvRK0GgKmIw&_x_ns_gbraid=0AAAAAo4mICFkytnlJwW1z3MKl9-qE2_A6&_x_ns_targetid=pla-2452531013952
bjuty smis
15.05.24,12:16
naozaJ použili jatočnú pištoľ ???
OneUp
15.05.24,12:21
naozaJ použili jatočnú pištoľ ???
naozaj, vezu ho na jatky
Nandrolon
15.05.24,12:34
15. máj 2024 o 15:01
V Handlovej po rokovaní vlády postrelili premiéra

Roberta Fica vezú do nemocnice.

TASR

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23330457/robert-fico-strelba.html
Zase máš dôvod sa ožrať.
bjuty smis
15.05.24,12:39
vidíš ho, bradavicu zlodejskú

keby pekne sedel v base ako mal a nerozoštval národ, nestalo by sa mu to...

ale všetko sa deje, ako sa má...
bjuty smis
15.05.24,12:42
15. máj 2024 o 15:01
V Handlovej po rokovaní vlády postrelili premiéra

Roberta Fica vezú do nemocnice.

TASR

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23330457/robert-fico-strelba.html
Zase máš dôvod sa ožrať.
ty ho nepotrebuješ...aj s tým druhým
pavol54
15.05.24,12:43
vidíš ho, bradavicu zlodejskú

keby pekne sedel v base ako mal a nerozoštval národ, nestalo by sa mu to...

ale všetko sa deje, ako sa má...
už si leštíš tie topánky čo si v nich tancoval na Kuciakovom hrobe, aby si ich znovu použil? národ rozoštvali takí ako ty a tebe podobní. Ty na PORADE ešte aj teraz , iní zase po celom Slovensku
bjuty smis
15.05.24,12:43
naozaJ použili jatočnú pištoľ ???
naozaj, vezu ho na jatky
dúfam, že mu tú helikoptéru dajú preplatiť....
b živote neprispel do rozpočtu ani centom...
bjuty smis
15.05.24,12:45
vidíš ho, bradavicu zlodejskú

keby pekne sedel v base ako mal a nerozoštval národ, nestalo by sa mu to...

ale všetko sa deje, ako sa má...
už si leštíš tie topánky čo si v nich tancoval na Kuciakovom hrobe, aby si ich znovu použil? národ rozoštvali takí ako ty a tebe podobní. Ty na PORADE ešte aj teraz , iní zase po celom Slovensku
:)))))))))))))ň
čo príspevok, to perla...ideš!!!
dezoláti budú ostatných obviňovať :))))))))))))))
Nandrolon
15.05.24,12:52
Nie je toto už ten ďalší míľnik, o ktorom som tu nedávno písal???
pavol54
15.05.24,13:10
Nie je toto už ten ďalší míľnik, o ktorom som tu nedávno písal???
Voľakedy za socíku sa hovorilo "ak vyhráme nad ZSSR tak zavrú kohútiky s ropou". V pondelok som len tak zahlásil "Ak vyhráme nad američanmi bude prúser", dnes mi jeden povedal "a je to tu"
bjuty smis
15.05.24,13:10
kto seje vietor, žne búrku.....

sa mu vyplatila tá nenávisť a zlo, čo šíri....
pavol54
15.05.24,13:10
vidíš ho, bradavicu zlodejskú

keby pekne sedel v base ako mal a nerozoštval národ, nestalo by sa mu to...

ale všetko sa deje, ako sa má...
už si leštíš tie topánky čo si v nich tancoval na Kuciakovom hrobe, aby si ich znovu použil? národ rozoštvali takí ako ty a tebe podobní. Ty na PORADE ešte aj teraz , iní zase po celom Slovensku
:)))))))))))))ň
čo príspevok, to perla...ideš!!!
dezoláti budú ostatných obviňovať :))))))))))))))
ty máš z toho radosť
bjuty smis
15.05.24,13:15
tak už je to vyšetrené


Tlačové vyhlásenie PS narušila exposlankyňa Romana Tabák. Michala Šimečku sa pýtala, či „je už spokojný“. Podľa nej za postrelenie Roberta Fica môžu aj opozičné protesty, na ktorých opozícia burcovala vášne proti vláde.
bjuty smis
15.05.24,13:27
šukaj- colštok už zložil funkciu ??

alebo ešte väčší prúser sa môže ministrovi vnútra stať, ako neochrániť svojho premiéra ???
Nandrolon
15.05.24,13:31
kto seje vietor, žne búrku.....

sa mu vyplatila tá nenávisť a zlo, čo šíri....
obráti sa to proti vám. Budúce voľby už bude PS v prdeli, na úrovni SAS, Sme rodina, Demokrati a podobných subjektov.

Ľudia konečne videli, komu prospela vražda Kuciaka a Martiny. Podľa toho aj volili či už v parlamentných, alebo prezidentských voľbách. Síce nechodím na voľby do EU parlamentu, ale teraz urobím výnimku.
Treba to všetko vyčistiť od protištátnych živlov!
PS: Pavol, topánky už má vyleštené, už tu tancuje o stošesť.
bjuty smis
15.05.24,13:41
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Nandrolon
15.05.24,13:46
Už si aj doktor, blbečku?
bjuty smis
15.05.24,13:53
ty stále fantozzik, kreténik ?

už sa dotávaš do šfungu ?? strielal by si aj ty ?

politikov ? ukrajincov ? _ alebo zase deti ?

no daj.....
bjuty smis
15.05.24,14:02
dojde teraz aj na také svine ako si ty....darmo sa tu vystatuješ. ako udávaš a dávaš mazať príspevky
vlado 33
15.05.24,14:02
Dobre povedané, ohrozenie demokracie Slovenska. Toto by si vláda mala dobre zvážiť, či bude naďalej tolerovať dehonestujúce vystúpenia protivládnych skupín.
Nandrolon
15.05.24,14:04
Nandrolon
15.05.24,14:06
dojde teraz aj na také svine ako si ty....darmo sa tu vystatuješ. ako udávaš a dávaš mazať príspevky
Už sa ťa bojím, čuráku, tak, ako my tu všetci.

100% súhlas s diskutérom: "Dúfam že ten starý dementny progresívny ancikrist zhnije v base. Škoda že ho na mieste neeliminovali."
OneUp
15.05.24,14:19
Ma jedno stastie, ze je birmovany
vlado 33
15.05.24,14:20
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Ty si fakt chorý primitívny buzerant. Patríš do klietky pre feťákov.
bjuty smis
15.05.24,14:21
a obrovské bradavice na nenávisť šíriacej tlame...
bjuty smis
15.05.24,14:23
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Ty si fakt chorý primitívny buzerant. Patríš do klietky pre feťákov.
chod si už poutierať šťanky, udavač zašťaný

zas to tu nimi zaplavuješ..
vlado 33
15.05.24,14:28
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Ty si fakt chorý primitívny buzerant. Patríš do klietky pre feťákov.
chod si už poutierať šťanky, udavač zašťaný

zas to tu nimi zaplavuješ..
Už som aj udavač?:D Ty to musíš mať niekde napísané, len si si pomýlil mená...debile:---
bjuty smis
15.05.24,14:29
dojde teraz aj na také svine ako si ty....darmo sa tu vystatuješ. ako udávaš a dávaš mazať príspevky
Už sa ťa bojím, čuráku, tak, ako my tu všetci.

100% súhlas s diskutérom: "Dúfam že ten starý dementny progresívny ancikrist zhnije v base. Škoda že ho na mieste neeliminovali."
prečo mňa, chuju ?

ja sa tu niekomu vyhrážam likvidáciou ??

dobitím manželky ? v gumených rukavíciach ?? až sa dosere ?

nie náhodou ty a ten druhý chuj 33 ??

je to stále na šuťáku......
Nandrolon
15.05.24,14:31
Ja som reagoval na tento tvoj príspevok, citujem: "dojde teraz aj na také svine ako si ty....darmo sa tu vystatuješ. ako udávaš a dávaš mazať príspevky".
Ak si to nemyslel na mňa, tak beriem späť, čuráku :-)))
vlado 33
15.05.24,14:39
dojde teraz aj na také svine ako si ty....darmo sa tu vystatuješ. ako udávaš a dávaš mazať príspevky
Už sa ťa bojím, čuráku, tak, ako my tu všetci.

100% súhlas s diskutérom: "Dúfam že ten starý dementny progresívny ancikrist zhnije v base. Škoda že ho na mieste neeliminovali."
prečo mňa, chuju ?

ja sa tu niekomu vyhrážam likvidáciou ??

dobitím manželky ? v gumených rukavíciach ?? až sa dosere ?

nie náhodou ty a ten druhý chuj 33 ??

je to stále na šuťáku......
To stále platí, aspoň z mojej strany. Neviem prečo to teraz vyťahuješ.
bjuty smis
15.05.24,14:40
tak odborne.

....jatočná pištoľ na používa na svine....

ked toto nepochopí niekto...


ked niečo stiahnu z platu, ktorý platíme my, neznamená, že on niečo prispel.....len menej dostal od nás
vlado 33
15.05.24,15:18
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Ty si fakt chorý primitívny buzerant. Patríš do klietky pre feťákov.
nášmu agentovi už písali šéfovia že to bolo len varovanie. On to vie my to ešte nevieme.
Škoda, že to ešte nezverejnil, podal by som podnet na prešetrenie udalosti.
bjuty smis
15.05.24,15:22
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Ty si fakt chorý primitívny buzerant. Patríš do klietky pre feťákov.
nášmu agentovi už písali šéfovia že to bolo len varovanie. On to vie my to ešte nevieme.
A dr. Chocholousek ti čo písal ..aj s tým sa pochval...
Nandrolon
15.05.24,15:34
tak bolo to len varovanie od šéfov...prežije

ale už bude vedieť, ako sa má chovať.....
Ty si fakt chorý primitívny buzerant. Patríš do klietky pre feťákov.
nášmu agentovi už písali šéfovia že to bolo len varovanie. On to vie my to ešte nevieme.
To, že slepý, 71 ročný GERONT sa nevie 4-5 timi ranami na päť metrov trafiť do človeka budú v prípade, že to prežije, vydávať za "varovanie", že ho nechcel zabiť.
Pritom je to ako keby muž so zaviazanými očami to pálil z blízkosti do teba a netrafil ťa, tak niekto by tvrdil, že to "netrafil" úmyselne.

Zle si opozícia okľukou cez zámorské organizácie vycvičila toho starého slniečkárskeho satana.
OneUp
15.05.24,16:01
Bude dnes hokej, ci len statny sviatok za Hranola ?


Keby sa operácia nevydarila ponúkam 5 evri na veniec / alebo 3 na vozík.
Asi skonci ako telesny mrzak / nie len dusevny /.
Zasiahnuta miecha a 3 by-pasy
OneUp
15.05.24,17:24
Vedieme 1: 0. Ked sa dnes dari, tak sa dari
marleau
15.05.24,17:29
Vedieme 1: 0
My vedieme, vy ste predvčerom prehrali po predĺžení.....
marleau
15.05.24,17:30
Bááááásnik z Levíííííc, u me lec, niečo ako dement Kalmus, jeho "tvorba" je na grcanie, umenie druhých ale bude ničiť a likvidovať.
bjuty smis
15.05.24,17:33
Spolok slovenských spisovateľov ...takže plochozemec dvojzuby
vlado 33
15.05.24,17:35
Vedieme 1: 0. Ked sa dnes dari, tak sa dari
Tak si daj ďalšie kolo, kým vám nevyprchá:D
bjuty smis
15.05.24,17:37
Muž, ktorý zaútočil na Roberta Fica, bol v minulosti v spojení s proruskou skupinou Slovenskí branci, informoval maďarsky investigatívny novinár Szabolcs Panyi. Slovenskí branci na Facebooku v roku 2016 zdieľali fotografiu, kde sa nachádzal aj atentátnik.


A sme doma.....a že Simečka..vy idioti
OneUp
15.05.24,17:41
Nemec do sibenice 2:0
Nandrolon
16.05.24,03:30
Teraz už je to na polícii, zistiť prečo sa tak stalo.
Bude treba preveriť jeho finančné a majetkové pomery, až po jeho generáciu vnukov a vnučiek. Tak isto u jeho manželky a taktiež majetkové pomery aspoň v okolitých štátoch, teda maďarsko, česko, rakúsko, poľsko.
Lebo nakoniec sa človek dozvie, že jeho vnuk kúpil po prezidentských voľbách nejakú rezidenciu na juhu maďarska, alebo podobnú jobovku.
Nandrolon
16.05.24,03:48
Najväčší ateistickí satanáši, ktorí určite žiadnu modlitbu neovládajú píšu, že sa modlia.
Ako vravia bratia česi: "Svět se v prdel obrací".
https://www.cas.sk/clanok/2927609/kto-je-atentatnik-juraj-ktory-postrelil-roberta-fica-jeho-syn-aj-susedia-prehovorili/4/
OneUp
16.05.24,04:55
teba je tu skoda.od rana tu dristas. Dnes ta predbehla postihnuta straka a vsetko poupratovala
bjuty smis
16.05.24,05:19
absolútne zlýhanie ochranky....a to tam okrem bradavicinej bola aj ochranka gašpara zo sis....


a potom vyjde najavo...že pán šukaj colštok z ficovej lúpežnej kohorty v rámci povolebných čistiek a rabovania odvolal šéfa ochrankárov - dlhoročného odborníka a vymenoval zaň okresného šéfa hlasu.....


toto nevymyslíš......čo by sa ešte muselo stať, aby ten idiot prevzal zodpovednosť a pakoval sa domov za michalovce ???
bjuty smis
16.05.24,05:22
teba je tu skoda.od rana tu dristas. Dnes ta predbehla postihnuta straka a vsetko poupratovala
dnes tam otvárajú chudobinec už od 05,00....
alebo si absolútne neuvedomuje, ako je závislý od sociálnych sieti.....
OneUp
16.05.24,05:28
Ochrankar stal hned za vrahom. Tupo pozeral ako Cintula vola Roba k seba ,vybera pistol a striela. Dalsi radsej utekal cim dalej od strelby. SISku mame na co,aby sa tam upratal Kaspar jnr. ?
Nandrolon
16.05.24,05:32
Jediné, s čím súhlasím je, že ochranka zlyhala.
Lenže čo čakať od blbečkov, ktorí sa robia "lojálni", berú za to patričný plat, ale keď nadíde chvíľa vykonať svoju prácu a postaviť sa pred hlaveň útočníka, tak sa doserú a zmätkujú ako malé nesvojprávne deti? Však tam pobehovali okolo toho auta nekoordinovane ako dementi.
Ta ochranka v podstate odráža iba správanie spoločnosti.
Ľudia sedia na miestach, na ktorých nemajú čo robiť kvôli vlastnej nekompetencii, ale plat im ide.
A potom, keď treba niečo vykonať - či už nasadiť život, alebo z pozície manažéra urobiť vlastné rozhodnutie, prípadne v EU parlamente sa postaviť za krajinu, tak nie sú schopní, alebo urobia to, čo im druhí nakážu....
Jeden bývalý ochrankár premiéra v minulosti je tu od nás, škoda reči.
Na tieto miesta by sa mali vyberať buď bývalí vojaci, alebo vysoko lojálni jedinci, ktorí ten život skutočne nasadia.
Určite nie častokrát mladí ľudia, ktorí ani neboli na ZVS.
buchač
16.05.24,05:47
Dovolím si skromne podotknúť k téme ochranka....

1. Menej čítať vyjadrenia " bezpečnostných análitikov...po vojne je totiž každý generálom.
Výnimka je akurát generál Macko Pú...ten vie všetko vopred.

2. Menej pozerať akčné filmy...ono na plátne, kde je to ešte pred uvedením do kín náležite upravené a zastrihané, nemá nič s tvrdou realitou.

3. Menej drístania a uvedomenia si, že to nie je žiaden med lízať..
By som rád videl mudrlantov, ako by sa zachovali oni v danej situácii.
Ale keďže písalkovia a pisárikovia nemajú šancu na vyhodnotenie, tak im len ostáva mlátiť prázdnu slamu.
pavol54
16.05.24,06:07
Dovolím si skromne podotknúť k téme ochranka....

1. Menej čítať vyjadrenia " bezpečnostných análitikov...po vojne je totiž každý generálom.
Výnimka je akurát generál Macko Pú...ten vie všetko vopred.

2. Menej pozerať akčné filmy...ono na plátne, kde je to ešte pred uvedením do kín náležite upravené a zastrihané, nemá nič s tvrdou realitou.

3. Menej drístania a uvedomenia si, že to nie je žiaden med lízať..
By som rád videl mudrlantov, ako by sa zachovali oni v danej situácii.
Ale keďže písalkovia a pisárikovia nemajú šancu na vyhodnotenie, tak im len ostáva mlátiť prázdnu slamu.
macko mi niekedy pripomína medvidka z bogoty -česká skladba
Nandrolon
16.05.24,06:08
Tu ale nikto netvrdí, že by sme sa zachovali lepšie, nakoľko by nikto z tu prítomných do toho nešiel, či už kvôli rodine, kvôli morálnym zábranám, strachu atď...
Len som podotkol, že sa majú vyberať takí ľudia, ktorí sú schopní správne zareagovať a v prípade potreby nasadiť aj svoj život, a hlavne mať všetky dostupné a potrebné výcviky na danú prácu.
Títo to evidentne nie sú.
Nie každý sa totiž hodíme na všetko.
OneUp
16.05.24,06:19
Tu ale nikto netvrdí, že by sme sa zachovali lepšie, nakoľko by nikto z tu prítomných do toho nešiel, či už kvôli rodine, kvôli morálnym zábranám, strachu atď...
Len som podotkol, že sa majú vyberať takí ľudia, ktorí sú schopní správne zareagovať a v prípade potreby nasadiť aj svoj život, a hlavne mať všetky dostupné a potrebné výcviky na danú prácu.
Títo to evidentne nie sú.
Nie každý sa totiž hodíme na všetko.
presne tak.
Ochrankar ma chranit aj svojim telom, tak ako to bolo pri japonskom premierovi. Tu jeden utekal cim dalej mimo dosah a dalsi tupo stal za vrahom. Uz ked vrah volal Roba, mal ho sledovat a zabranit vrazde. Fico avizoval, ze moze dojst k utokom.Tieto informacie mohol mat len od SIS. Tak co robil Urad na ochranu ? Lenze tam maju byt odbornici, nie aby sef Uradu bol okresny predseda Hlasu
bjuty smis
16.05.24,06:25
neviem, čo by viac vystihlo pojem mlátenie prázdnej slamy ako henten príspevok :))

takže odboren - z tlače, ktorú vy nečítate, lebo klame ......

-Mali okamžite naložiť premiéra do auta a hneď s ním odchádzať preč
-Bezpečnostné zbory sú úplne paralyzované, vymenili sa vedenia nielen na najvyššej úrovni, ale aj na nižších stupňoch riadenia a velenia. Odchádzajú aj radoví experti. Ak sa nemýlim, na čele Úradu na ochranu ústavných činiteľov je Pavol Krejčí, ktorý ešte v roku 2023 za túto stranu kandidoval do parlamentu. A je predsedom slovenského zväzu džuda.

Je pre mňa zarážajúce, že ešte vlani bol civilista a dnes je šéfom štátnej ochranky, ktorá má predchádzať takýmto situáciám. To nemáme skúsených ľudí z prostredia ochranky, ktorí by mohli viesť takýto dôležitý úrad, ale dosadia tam okresného predsedu strany?


-Zranenia premiéra sú evidentne vážne. Nerozumiem, prečo hneď nebola poskytnutá prvá pomoc. Prečo s ním okamžite neodišli do najbližšej nemocnice? To zaznievalo na všetkých školeniach a výcvikoch, že prioritu má záchrana ľudského života. V tomto prípade sme mali postreleného premiéra.

-Miesto incidentu musíte opustiť okamžite, aby nedošlo k ďalšiemu incidentu. V tej chvíli totiž neviete, či útočník, hoci je spacifikovaný, nemá komplicov. Oni sú ochrankári predsedu vlády a majú ho na starosti. Majú sa venovať iba jemu.
-Je dôležité chránenú osobu zobrať na miesto, kde jej vedia poskytnúť kvalifikovanú pomoc. Niekedy sa vám môže javiť, že priestrel je čistý, zranený nevykrváca, to však neviete na mieste s istotou zistiť. Nechápem, načo sa tam ochrankári ešte motali a utekali k spacifikovanému útočníkovi. Však tam boli uniformovaní aj neuniformovaní policajti.

-
bjuty smis
16.05.24,06:26
– počas útoku nastal chaos a po útoku ešte väčší. Takto nemôže fungovať polícia ani Slovenská informačná služba. Čo si pamätám, vždy viedol Úrad na ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií človek s dlhoročnými skúsenosťami.

Teraz tam dosadili civilistu, okresného predsedu Hlasu. Dostal funkciu, hodnosť kapitána, ale ten človek nemá ani páru. Na čele SIS je pán Gašpar, ktorý v živote nerobil v tajnej službe, ako policajt mal slabé výsledky.
bjuty smis
16.05.24,06:27
-V prípade zásahu do kritického téčka by bol proti krátkej ručnej zbrani a tomu kalibru chránený. Zrejme sa tak nestalo, premiér vestu nemal, ochrankár pred ním nestál. Očakával by som, že keď ide premiér do davu, tak bude ochrankár stáť pred ním, aby robil akúsi bariéru medzi ním a davom. Keď pred ním nejde, premiér potom predstavuje otvorený terč.

-Starší muž, nebol to statný tridsiatnik v najlepších rokoch, príslušník špeciálnej jednotky, ktorý tasí zbraň, že tomu nie je možné zabrániť. Bol to senior, ktorý dokázal zasiahnuť premiéra, dokonca možno trikrát. Ak bude možné vidieť viac záberov, tak to bude možné podrobnejšie vyhodnotiť. Zatiaľ to vyzerá na fatálne zlyhanie ochranky.
bjuty smis
16.05.24,06:28
V každej civilizovanej krajine by minister vnútra po takomto incidente odstúpil.
OneUp
16.05.24,06:29
Ochranka musi chranit vlastnym telom. Na to maju mat lahke balisticke vesty. Rovnako ako aj na 60 % neoblubena osoba, ked ide podavat paprcu ludom
pavol54
16.05.24,06:31
Tu ale nikto netvrdí, že by sme sa zachovali lepšie, nakoľko by nikto z tu prítomných do toho nešiel, či už kvôli rodine, kvôli morálnym zábranám, strachu atď...
Len som podotkol, že sa majú vyberať takí ľudia, ktorí sú schopní správne zareagovať a v prípade potreby nasadiť aj svoj život, a hlavne mať všetky dostupné a potrebné výcviky na danú prácu.
Títo to evidentne nie sú.
Nie každý sa totiž hodíme na všetko.
mne keď hodili "odborníci" na pole delostreleckú muníciu aby zabili mojich robotníkov(ani som o tom nevedel že tam bola) až keď tak som bol vyšetrovaný pre trestný čin ohrozenia som sa dozvedel že tam bola(dosť divný postup polície). takže nie občan ako občan, nie je policajt ako policajt. skutočných páchateľov nikto nehľadal, lebo by museli hľadať medzi policajtami
Nandrolon
16.05.24,06:32
Je to bohužiaľ tak, ale nie iba za tejto vlády, ale už veľa veľa vlád dopredu.
Akurát s tou prvou pomocou nesúhlasím.
Akože mu nebola poskytnutá? Niekto snáď videl do vnútra auta?
Alebo ho snáď mali uložiť do stabilizovanej polohy na zem, aby ho potencionálny útočníkov komplic mohol dokončiť?
Tu sa expert zrejme sekol.
Okrem toho načo ho viezť do nemocnice, keď za chvíľu tam bola záchranka a vrtuľník? Práve to je totiž to "odborná prvá pomoc". A tá laická mu zrejme bola poskytnutá v samotnom aute.
Nandrolon
16.05.24,06:34
Ochranka musi chranit vlastnym telom. Na to maju mat lahke balisticke vesty. Rovnako ako aj na 60 % neoblubena osoba, ked ide podavat paprcu ludom
A na koľko je neobľúbený Šimečka, Sulík, Matovič a ostatná zberba? Koľko je to presne %?
OneUp
16.05.24,06:36
Ochranka musi chranit vlastnym telom. Na to maju mat lahke balisticke vesty. Rovnako ako aj na 60 % neoblubena osoba, ked ide podavat paprcu ludom
A na koľko je neobľúbený Šimečka, Sulík, Matovič a ostatná zberba? Koľko je to presne %?
% nie su dolezite, ale to ze nedoslo k ochrane premiera
Nandrolon
16.05.24,06:37
Tu ale nikto netvrdí, že by sme sa zachovali lepšie, nakoľko by nikto z tu prítomných do toho nešiel, či už kvôli rodine, kvôli morálnym zábranám, strachu atď...
Len som podotkol, že sa majú vyberať takí ľudia, ktorí sú schopní správne zareagovať a v prípade potreby nasadiť aj svoj život, a hlavne mať všetky dostupné a potrebné výcviky na danú prácu.
Títo to evidentne nie sú.
Nie každý sa totiž hodíme na všetko.
mne keď hodili "odborníci" na pole delostreleckú muníciu aby zabili mojich robotníkov(ani som o tom nevedel že tam bola) až keď tak som bol vyšetrovaný pre trestný čin ohrozenia som sa dozvedel že tam bola(dosť divný postup polície). takže nie občan ako občan, nie je policajt ako policajt. skutočných páchateľov nikto nehľadal, lebo by museli hľadať medzi policajtami
Či ti to tam v noci nejaký detektorista nevykopal a nechcelo sa mu to späť zahrabávať. A volať pyrotechnikov sa neodvážil, nakoľko tu v SR zato hrozí basa /za kopanie v zemi s detektorom/...
bjuty smis
16.05.24,06:49
ako hon aložili, mali okamžite páliť do nemocnice, alebo k helikoptere
ale tam tí ochránkari ešte zmätkovali...behali okolo auta...bežali k davu

na to tam už boli fízli...oni mali na starosť iba bradavicu
a nie riešiť pachateľa
bjuty smis
16.05.24,06:50
a ako spomínal. v tej chvíli nevedeli, či tam nie je viac útočníkov, takže aj ak kvôli jeho bezpečnosti okamžite vypadnuť odtiaľ..
pavol54
16.05.24,07:33
Tu ale nikto netvrdí, že by sme sa zachovali lepšie, nakoľko by nikto z tu prítomných do toho nešiel, či už kvôli rodine, kvôli morálnym zábranám, strachu atď...
Len som podotkol, že sa majú vyberať takí ľudia, ktorí sú schopní správne zareagovať a v prípade potreby nasadiť aj svoj život, a hlavne mať všetky dostupné a potrebné výcviky na danú prácu.
Títo to evidentne nie sú.
Nie každý sa totiž hodíme na všetko.
mne keď hodili "odborníci" na pole delostreleckú muníciu aby zabili mojich robotníkov(ani som o tom nevedel že tam bola) až keď tak som bol vyšetrovaný pre trestný čin ohrozenia som sa dozvedel že tam bola(dosť divný postup polície). takže nie občan ako občan, nie je policajt ako policajt. skutočných páchateľov nikto nehľadal, lebo by museli hľadať medzi policajtami
Či ti to tam v noci nejaký detektorista nevykopal a nechcelo sa mu to späť zahrabávať. A volať pyrotechnikov sa neodvážil, nakoľko tu v SR zato hrozí basa /za kopanie v zemi s detektorom/...
prečo, stačí aby sa niekomu kto ukradne kus pôdy na skládku bordelu a parkovanie áut dostal do ruky kus aby narobil problémy a zavolal pyrotechnikov. veď práve o tú hrozbu basy ide ale užívateľovi pôdy. nevyšlo im to. nevedeli že to urobili bývalému muničiarovi a pyrotechnikovi.
Nandrolon
16.05.24,07:54
V diskusii som sa dočítal, že Šimečka starší krstil Cintulovi v minulosti knihu. Trebalo by to dohľadať. Pekne sa to začína...
buchač
16.05.24,08:12
Jedno kvitujem, čo som si všimol na SMEčke...že majú akú takú sebareflexiu a nevytvorili ku článkom o Ficovi žiadne diskusiu. Mám dojem, že keby tak učinili, tak by administrátor musel toho veľmi veľa odstrániť, ba trúfam si tvrdiť, že poniektoré " príspevky " by boli na trestné stíhanie.
Ale tu je to v pohode...

Tie " odborné názory " na ochrankárov sú smiešne...dokonca sa z poniektorých stali už aj odborníci na traumatológiu. :D
majkii
16.05.24,12:39
OneUp
16.05.24,13:51
V diskusii som sa dočítal, že Šimečka starší krstil Cintulovi v minulosti knihu. Trebalo by to dohľadať. Pekne sa to začína...
podľa všetkého ide o hoax
https://demagog.sk/martin-milan-simecka-nie-je-na-fotografii-spolu-so-strelcom-na-premiera-fica?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3O0I5CxEyYeUHakQqV kry5iIBDJ3xhAQyyfJRKn2whq7iZJDIjN4FEsP8_aem_Aat8al oIF19cBiPkAkQrQE5XfZlsGipFktli7c3WGj9UTkw1nrZI-3bT2ov3J-qD3ESgSl3vjVOqeIgjYuNdjO1
Aj keby tam bol, co to ma spolocne s vrazdou ?
bjuty smis
16.05.24,14:00
V diskusii som sa dočítal, že Šimečka starší krstil Cintulovi v minulosti knihu. Trebalo by to dohľadať. Pekne sa to začína...
podľa všetkého ide o hoax
https://demagog.sk/martin-milan-simecka-nie-je-na-fotografii-spolu-so-strelcom-na-premiera-fica?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3O0I5CxEyYeUHakQqV kry5iIBDJ3xhAQyyfJRKn2whq7iZJDIjN4FEsP8_aem_Aat8al oIF19cBiPkAkQrQE5XfZlsGipFktli7c3WGj9UTkw1nrZI-3bT2ov3J-qD3ESgSl3vjVOqeIgjYuNdjO1
Aj keby tam bol, co to ma spolocne s vrazdou ?
sú zhrození z toho, že to nebol žiadny progresívec, ale ich.....
jak ked bradavičiak zaútočil na toho dedka - svojho voliča, že ho tam radičová poslala....

trak skúšajú primitívne udičky hádzať....
bjuty smis
16.05.24,14:13
a ako sa teraz cíti tento kráľ idiotov ???


"Takže najväčšia bezpečnostná hrozba Slovenska, ktorá napísala nenávistný mail novinárke Jančkárovej, je 75-ročný dôchodca, ktorý zjavne nemôže ublížiť ani muche," uviedol Blaha.


"Ale keď sa Čaputovej ocitne na dvore nejaká opitá osôbka, ktorá je hrozbou akurát tak sama pre seba, tak z toho robia národnú tragédiu.
To isté bolo pri Jančkárovej. Zavolal jej nejaký nahnevaný starček a médiá dodnes vypisujú, akej strašnej hrozbe čelila," stálo v Blahovom statuse na sociálnej sieti.



ako ? útočí aj s dankom a škulavým financmajstrom dalej na opozíciu


naštastie, ostatní začínajú triezvieť....
pavol54
16.05.24,15:11
Tu ale nikto netvrdí, že by sme sa zachovali lepšie, nakoľko by nikto z tu prítomných do toho nešiel, či už kvôli rodine, kvôli morálnym zábranám, strachu atď...
Len som podotkol, že sa majú vyberať takí ľudia, ktorí sú schopní správne zareagovať a v prípade potreby nasadiť aj svoj život, a hlavne mať všetky dostupné a potrebné výcviky na danú prácu.
Títo to evidentne nie sú.
Nie každý sa totiž hodíme na všetko.
mne keď hodili "odborníci" na pole delostreleckú muníciu aby zabili mojich robotníkov(ani som o tom nevedel že tam bola) až keď tak som bol vyšetrovaný pre trestný čin ohrozenia som sa dozvedel že tam bola(dosť divný postup polície). takže nie občan ako občan, nie je policajt ako policajt. skutočných páchateľov nikto nehľadal, lebo by museli hľadať medzi policajtami
Či ti to tam v noci nejaký detektorista nevykopal a nechcelo sa mu to späť zahrabávať. A volať pyrotechnikov sa neodvážil, nakoľko tu v SR zato hrozí basa /za kopanie v zemi s detektorom/...
Napadlo mi že sme v roku 1983 riešili jeden problém na konštrukcii kanónu, a použili sme induktívny snímač (vo veľkosti palca) pohybu kovu. v dnešnej dobe by nemal byť problém vybaviť ochranku v dave takýmto snímačom plus aku. v podstate niečo ako majú tí detektoristi.
OneUp
16.05.24,15:26
a ako sa teraz cíti tento kráľ idiotov ???


"Takže najväčšia bezpečnostná hrozba Slovenska, ktorá napísala nenávistný mail novinárke Jančkárovej, je 75-ročný dôchodca, ktorý zjavne nemôže ublížiť ani muche," uviedol Blaha.


"Ale keď sa Čaputovej ocitne na dvore nejaká opitá osôbka, ktorá je hrozbou akurát tak sama pre seba, tak z toho robia národnú tragédiu.
To isté bolo pri Jančkárovej. Zavolal jej nejaký nahnevaný starček a médiá dodnes vypisujú, akej strašnej hrozbe čelila," stálo v Blahovom statuse na sociálnej sieti.



ako ? útočí aj s dankom a škulavým financmajstrom dalej na opozíciu


naštastie, ostatní začínajú triezvieť....
Staci si pozriet nenavistny profil Dlahu na V K. A komentare primitivov pod nim
bjuty smis
16.05.24,15:31
už skončil.....dezolé scéna zo sns to zakáže :

„SNS v najbližšom období prinesie legislatívu, kde budú zakázané všetky anonymné diskusie. V tomto období je však nutné urobiť všetky kroky, aby napätie v spoločnosti nebolo eskalované,“ skonštatovala hovorkyňa SNS Zuzana Škopcová. Ľudia, ktorí v online priestore páchajú trestný čin, musia podľa SNS niesť aj svoju zodpovednosť.

Z priebehu jednotlivých diskusií je podľa SNS zrejmé, že nevraživosť sa vracia do spoločnosti a je potrebné urobiť všetko pre to, aby v online priestore neboli páchané trestné činy. Vyzývajú na zastavenie zneužívania osobných fotografií či osobných útokov v online priestore.
Nandrolon
16.05.24,15:32
V diskusii som sa dočítal, že Šimečka starší krstil Cintulovi v minulosti knihu. Trebalo by to dohľadať. Pekne sa to začína...
podľa všetkého ide o hoax
https://demagog.sk/martin-milan-simecka-nie-je-na-fotografii-spolu-so-strelcom-na-premiera-fica?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3O0I5CxEyYeUHakQqV kry5iIBDJ3xhAQyyfJRKn2whq7iZJDIjN4FEsP8_aem_Aat8al oIF19cBiPkAkQrQE5XfZlsGipFktli7c3WGj9UTkw1nrZI-3bT2ov3J-qD3ESgSl3vjVOqeIgjYuNdjO1
Aj keby tam bol, co to ma spolocne s vrazdou ?
sú zhrození z toho, že to nebol žiadny progresívec, ale ich.....
jak ked bradavičiak zaútočil na toho dedka - svojho voliča, že ho tam radičová poslala....

trak skúšajú primitívne udičky hádzať....
Takže sympatizant TERAJŠEJ koalície sa snažil zastreliť jej premiéra?
A na jeho tlačovkách bliakal proti nim?
Buď si spitý bod obraz boží, alebo to za teba píše nejaká Araňa.
Samozrejme, že to bol slniečKÁRsky progresívec a sympatizant terajšej opozície.
OneUp
16.05.24,15:38
už skončil.....dezolé scéna zo sns to zakáže :

„SNS v najbližšom období prinesie legislatívu, kde budú zakázané všetky anonymné diskusie. V tomto období je však nutné urobiť všetky kroky, aby napätie v spoločnosti nebolo eskalované,“ skonštatovala hovorkyňa SNS Zuzana Škopcová. Ľudia, ktorí v online priestore páchajú trestný čin, musia podľa SNS niesť aj svoju zodpovednosť.

Z priebehu jednotlivých diskusií je podľa SNS zrejmé, že nevraživosť sa vracia do spoločnosti a je potrebné urobiť všetko pre to, aby v online priestore neboli páchané trestné činy. Vyzývajú na zastavenie zneužívania osobných fotografií či osobných útokov v online priestore.
Tak to konecne vyrazia wilbyho, reda a ich stryca
bjuty smis
16.05.24,15:43
a dalšie

https://www.cas.sk/clanok/2927855/simecka-na-spolocnej-foto-s-atentatnikom-na-socialnych-sietach-sa-siri-odporny-hoax/


napriek tomu, že to už aj bulvár vyvrátil, niektoré ožraté hovadá sú v šírení nenávisti schopné prekročiť dalšie hranice a šíriť to tu....

odporné hoaxy....pekne to nazvali...
kukučka
16.05.24,15:45
To sú mi náhody, strieľal 15.5., ale aj spoluprácu podpísal 15.5.1980, či už ani to nie je pravda?
marleau
16.05.24,16:08
To sú mi náhody, strieľal 15.5., ale aj spoluprácu podpísal 15.5.1980, či už ani to nie je pravda?
Neviem, či aj čas 15:05 nebol....
Nandrolon
16.05.24,16:25
Progresívny fašista už nafasoval teplákovú bundu?
bjuty smis
16.05.24,16:27
To sú mi náhody, strieľal 15.5., ale aj spoluprácu podpísal 15.5.1980, či už ani to nie je pravda?
netuším

ešte mi nedošla najnovšia zvodka z dezolé tlače
bjuty smis
16.05.24,16:40
odkedy sú slovenskí branci progresívni fašisti ???

ste si zmenili stanovy :))))
marleau
16.05.24,16:51
odkedy sú slovenskí branci progresívni fašisti ???

ste si zmenili stanovy :))))

Telegram Zuzane Čaputovej od Vladimíra Putina.
netrep hlúposti gender
bjuty smis
16.05.24,17:02
skús nerušiť svojím primitivizmom úroveň diskusie...
OneUp
16.05.24,17:27
skús nerušiť svojím primitivizmom úroveň diskusie...
Tvoje poziadavky na neho su prehnane
Stanislav 1975
17.05.24,02:18
Kukám, že sa Porada nejak zradikalizovala. Voľakedy to tu boli sami kludasi a teraz je to tu dáke rozkokosene sicko ..
misoft
17.05.24,03:32
Všetko nie.... len zopár z nich uchvátilo "moc" a teraz si tu hrkútajú.... a preto iní (rozumnejší) sa do to ho nemiešajú - i tak stále točia o ničom.....
veronikasad
17.05.24,04:03
Kukám, že sa Porada nejak zradikalizovala. Voľakedy to tu boli sami kludasi a teraz je to tu dáke rozkokosene sicko ..
Stanko vitaaaj, kdeze si sa túlal?
pavol54
17.05.24,04:17
Kukám, že sa Porada nejak zradikalizovala. Voľakedy to tu boli sami kludasi a teraz je to tu dáke rozkokosene sicko ..
obraz Slovenska v malom
BXLmiami
17.05.24,09:26
neviem, čo by viac vystihlo pojem mlátenie prázdnej slamy ako henten príspevok :))

takže odboren - z tlače, ktorú vy nečítate, lebo klame ......

-Mali okamžite naložiť premiéra do auta a hneď s ním odchádzať preč
-Bezpečnostné zbory sú úplne paralyzované, vymenili sa vedenia nielen na najvyššej úrovni, ale aj na nižších stupňoch riadenia a velenia. Odchádzajú aj radoví experti. Ak sa nemýlim, na čele Úradu na ochranu ústavných činiteľov je Pavol Krejčí, ktorý ešte v roku 2023 za túto stranu kandidoval do parlamentu. A je predsedom slovenského zväzu džuda.

Je pre mňa zarážajúce, že ešte vlani bol civilista a dnes je šéfom štátnej ochranky, ktorá má predchádzať takýmto situáciám. To nemáme skúsených ľudí z prostredia ochranky, ktorí by mohli viesť takýto dôležitý úrad, ale dosadia tam okresného predsedu strany?


-Zranenia premiéra sú evidentne vážne. Nerozumiem, prečo hneď nebola poskytnutá prvá pomoc. Prečo s ním okamžite neodišli do najbližšej nemocnice? To zaznievalo na všetkých školeniach a výcvikoch, že prioritu má záchrana ľudského života. V tomto prípade sme mali postreleného premiéra.

-Miesto incidentu musíte opustiť okamžite, aby nedošlo k ďalšiemu incidentu. V tej chvíli totiž neviete, či útočník, hoci je spacifikovaný, nemá komplicov. Oni sú ochrankári predsedu vlády a majú ho na starosti. Majú sa venovať iba jemu.
-Je dôležité chránenú osobu zobrať na miesto, kde jej vedia poskytnúť kvalifikovanú pomoc. Niekedy sa vám môže javiť, že priestrel je čistý, zranený nevykrváca, to však neviete na mieste s istotou zistiť. Nechápem, načo sa tam ochrankári ešte motali a utekali k spacifikovanému útočníkovi. Však tam boli uniformovaní aj neuniformovaní policajti.

-
Sli do najbližšej nemocnice schopnej to riešiť.
bjuty smis
17.05.24,09:35
Nešli..
Pobehovali okolo auta a vrátili sa do davu k strelcovi.....
Nandrolon
17.05.24,10:03
Nešli..
Pobehovali okolo auta a vrátili sa do davu k strelcovi.....
Čo ho mali v aute toľko utriasť v zatáčkach, aby ho dorazili?
BXLmiami
17.05.24,10:05
Tak šli.Volali vrtuľník a šli do B.B.
buchač
17.05.24,11:36
Tak šli.Volali vrtuľník a šli do B.B.
ALE oni (ochrankári) pobehovali 2-3 sekundy...no niečo strašné.
;) :rolleyes: :--- :D :cool:

Také nevieš, že vrtulník záchrannej služby mal byť k dispozícii na mieste, s nahodeným motorom. Teda aspoň podľa odboren tlače...
;) :D

Kuwa...ešte by ma zaujímalo, že ktorá je tá odboren tlač...žeby klasika, t.j. SMEčko, DebiliN alebo Aktuality ??? Lebo odkazy na linky niekto zásadne nedáva...
:eek:

Inak...veľmi veľký rozdiel medzi zásahmi ochranky až taký nie je....a to nevravím, že ochranka amerického prezidenta je trochu iný level.
Ja osobne vidím najväčší problém v tej ochrannej bariére, ktorá zabránila konať razantnejšie.

Fico
https://www.youtube.com/watch?v=H6IaAvv2_zg

Reagan
https://www.youtube.com/watch?v=Vi1vwVZCeTM&rco=1
bjuty smis
17.05.24,11:56
Tak šli.Volali vrtuľník a šli do B.B.


kto a kde píše, že sú tam doteraz ? si zase objavila ameriku.....
bjuty smis
17.05.24,12:01
niekomu evidentne nestačilo, ako sa tu zhovadil zo svojími " vedomosťami " a názormi po vražde kuciaka

tak sa tu odborník strapňuje ďalej.....
OneUp
17.05.24,13:17
niekomu evidentne nestačilo, ako sa tu zhovadil zo svojími " vedomosťami " a názormi po vražde kuciaka

tak sa tu odborník strapňuje ďalej.....
To len my nechapeme jeho myslienky, nerozumieme sa problematike
OneUp
17.05.24,13:46
Danko a Dlaha pojdu na stretnutie k prezidentke, len ak im to odklepne Fico. Riadni ritolezci
sito
17.05.24,14:59
Vraj osudové 8mičky? 1918, 1938, 1948, 1968, ... súvislosti?

Žeby osudová 30sitka?

Amerika, zmeškaná pre Slovensko. V 90tich rokoch sme mali na Slovensku Ameriku 30dsiatich rokov. Dnes, po 30dsiatich rokoch na Slovensku začína Amerika 60tich rokoch? :mee:
marleau
17.05.24,15:22
Vraj osudové 8mičky? 1918, 1938, 1948, 1968, ... súvislosti?

Žeby osudová 30sitka?

Amerika, zmeškaná pre Slovensko. V 90tich rokoch sme mali na Slovensku Ameriku 30dsiatich rokov. Dnes, po 30dsiatich rokoch na Slovensku začína Amerika 60tich rokoch? :mee:
Nepotrebujeme tu žiadnu ameriku, máme svoj osud.
sito
17.05.24,15:49
Vraj osudové 8mičky? 1918, 1938, 1948, 1968, ... súvislosti?

Žeby osudová 30sitka?

Amerika, zmeškaná pre Slovensko. V 90tich rokoch sme mali na Slovensku Ameriku 30dsiatich rokov. Dnes, po 30dsiatich rokoch na Slovensku začína Amerika 60tich rokoch? :mee:
Nepotrebujeme tu žiadnu ameriku, máme svoj osud.

:D Nooo, áno! Ale, ten svoj osud si ozaj píše len ten slovenský národ? Len od roku 1993? Či len od roku 1939? Aj Mária - Terézia bola zvedavá kde sú tie Hybe, čo jej nie len srdcom hýbe. :D
OneUp
17.05.24,17:15
Vraj osudové 8mičky? 1918, 1938, 1948, 1968, ... súvislosti?

Žeby osudová 30sitka?

Amerika, zmeškaná pre Slovensko. V 90tich rokoch sme mali na Slovensku Ameriku 30dsiatich rokov. Dnes, po 30dsiatich rokoch na Slovensku začína Amerika 60tich rokoch? :mee:
Nepotrebujeme tu žiadnu ameriku, máme svoj osud.
Za seba hovor mudrosrac

:D *---*, ale si si usral! Ktorým smerom, akým hlasom si si ... *---* :D
Pisal som to snad tebe cednik ?
sito
17.05.24,21:23
Vraj osudové 8mičky? 1918, 1938, 1948, 1968, ... súvislosti?

Žeby osudová 30sitka?

Amerika, zmeškaná pre Slovensko. V 90tich rokoch sme mali na Slovensku Ameriku 30dsiatich rokov. Dnes, po 30dsiatich rokoch na Slovensku začína Amerika 60tich rokoch? :mee:
Nepotrebujeme tu žiadnu ameriku, máme svoj osud.
Za seba hovor mudrosrac

:D *---*, ale si si usral! Ktorým smerom, akým hlasom si si ... *---* :D
Pisal som to snad tebe cednik ?

:D Nuž čo, presievaš, cedíš sa. Všetko dobré z teba cez sito prešlo, vypadlo. To, čo neprepadlo, zostalo, zostal len ten *---* :D