kukučka
12.03.24,15:49
Voľné pokračovanie debaty o každodenných radostiach i starostiach.
Pre všetkých vtipných, slušných a vychovaných poraďákov, starých aj nových členov.
Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší.
Jarka 1
12.03.24,14:58
Dnes, ani pár dní dozadu ma veru nič nerozčúlilo, ale zato potešili rajčinky, ktoré schádzajú zo semienka. Po prvýkrát som skúsila zasadiť, že vraj som už dosť veľká, aby som sa to naučila :D.
sito
12.03.24,15:07
"Dúfam, že dvadsať prvý pokus bude aspoň trošku úspešnejší."

Dúfať môžeš, ostatní môžu aj dúfať. No, kedy začnú zúfať nad zmenou názvu tradičnej témy na výstižne netradičnú, ale pravdivú. :D
kukučka
12.03.24,16:27
Ja to ani neskúšam, mám takých, čo sa delia s prebytkami. Obdarovala som ich obrovskými tekvicami.
vlado 33
12.03.24,17:02
Čo sa stalo s afrikánkou? Bola slušná, plná energie, plná optimizmu, energetická bytosť.
Áno, možno ste nezažili tu nádheru slova a správania sa, bola to proste dáma.
Kukučka, vy ste sa celom kamarátili, Vieš niečo viac?
kukučka
12.03.24,17:05
Nie, neviem, z ničoho nič tu prestala chodiť.
lujza.j
12.03.24,18:27
Jarka ja som mala minulý rok semienkovy zápal.....dva druhy rajčín,tri druhy papriky/tie zasadila suseda:D/.... pri rajčinách som sa pomýlila a vysiala v januári.....do mája mi ich aj v v lietadle videli....tento rok som zase to čo som povedala,že nikdy.... muškáty zo semienka....a 10 oaleandrov mám zásadných...čo sa mi zakorenili....planty rajčín kúpim na dedine/firma/+isto niekto bude mať navyše...
alfredos
12.03.24,20:01
Vladimír Liba


Igor je z rodiny ?
misoft
12.03.24,21:06
OneUp
12.03.24,21:09
Tak to sa Karol zmýlil, to bude tvoj Karol, nie môj.
Karol - co s tvojou starou zahol
OneUp
12.03.24,21:16
Vladimír Liba


Igor je z rodiny ?
To je Igorove geno
Jarka 1
13.03.24,07:20
Čujte primitívi, rada by som napísala chlapci, ale to sa proste nedá. Pozbierajte zvyšky zdravého rozumu, sebaúcty, keď už nemáte úctu voči ostatným Poraďákom a choďte sa odbavovať do tej psychiatrickej témy.

Je skutočne neuveriteľné, kam až môže padnúť ľudská bytosť. Vám nejde o nič iné, len sa vzájomne provokovať a urážať. Buďte takí láskaví a opustite túto tému. Ak to nedokážete, tak potom si naozaj nemáte čo vzájomne vyčítať. Som zvedavá, ktorý z vás má viac rozumu a rešpektu voči iným. Teraz sa ukáže čo ste zač.
vlado 33
13.03.24,07:45
Čujte primitívi, rada by som napísala chlapci, ale to sa proste nedá. Pozbierajte zvyšky zdravého rozumu, sebaúcty, keď už nemáte úctu voči ostatným Poraďákom a choďte sa odbavovať do tej psychiatrickej témy.

Je skutočne neuveriteľné, kam až môže padnúť ľudská bytosť. Vám nejde o nič iné, len sa vzájomne provokovať a urážať. Buďte takí láskaví a opustite túto tému. Ak to nedokážete, tak potom si naozaj nemáte čo vzájomne vyčítať. Som zvedavá, ktorý z vás má viac rozumu a rešpektu voči iným. Teraz sa ukáže čo ste zač.
jarka 1. Plne s tebou súhlasím. Už niekoľko krát som žiadal admina o zablokovanie môjho účtu, čo sa však nestalo. Možno práveže toto zvyšuje sledovanosť tejto jeho biednej porady.
Veď peniažky z reklamy sú tiež len peniažky. A sledovanosť stránky by klesla na úroveň mŕtveho chrobáka. Málokto si tu príde pre radu, každý sa radšej radí na iných stránkach. A to čo tu ostalo, je odpad, česť výnimkám. Ja tu tiež chodím tráviť dlhu chvíľu. Serem na to, žeby som niekomu radil.
Jarka 1
13.03.24,07:58
Vlado, nie si sám, čo chodí na Poradu tráviť dlhú chvíľku, ale málokto ju trávi tak, ako ty a tebe podobní. Takže znovu slušne poprosím, daj si odchod do psychiatrickej témy v momente, keď to na teba príde.
pavol54
13.03.24,08:07
Čujte primitívi, rada by som napísala chlapci, ale to sa proste nedá. Pozbierajte zvyšky zdravého rozumu, sebaúcty, keď už nemáte úctu voči ostatným Poraďákom a choďte sa odbavovať do tej psychiatrickej témy.

Je skutočne neuveriteľné, kam až môže padnúť ľudská bytosť. Vám nejde o nič iné, len sa vzájomne provokovať a urážať. Buďte takí láskaví a opustite túto tému. Ak to nedokážete, tak potom si naozaj nemáte čo vzájomne vyčítať. Som zvedavá, ktorý z vás má viac rozumu a rešpektu voči iným. Teraz sa ukáže čo ste zač.
Mne to pripadá ako konkurencia AI
Jarka 1
13.03.24,08:35
Pali, prosím ťa nerozoberaj to ešte aj ty. Netreba sa k tomu už vracať.
pavol54
13.03.24,08:51
Pali, prosím ťa nerozoberaj to ešte aj ty. Netreba sa k tomu už vracať.
A kde sú tie časy, keď tu účastníci spomínali zážitky zo stretnutia poraďákov.
Jarka 1
13.03.24,09:05
Pali, dnes sme doma spomínali, že asi pred viac ako desiatimi rokmi mal známy v záhrade nejaké kolíkové cherry rajčinky. Plody neboli úplne mini drobné a strapce boli dlhé aj 30 cm. Otec si z nich dorobil semená a ešte niekoľko rokov ich sadil, takže to asi nemohol byť hybrid. Nevieš čo to mohlo byť za odrodu? Teraz by sme také chceli.
pavol54
13.03.24,09:11
Pali, dnes sme doma spomínali, že asi pred viac ako desiatimi rokmi mal známy v záhrade nejaké kolíkové cherry rajčinky. Plody neboli úplne mini drobné a strapce boli dlhé aj 30 cm. Otec si z nich dorobil semená a ešte niekoľko rokov ich sadil, takže to asi nemohol byť hybrid. Nevieš čo to mohlo byť za odrodu? Teraz by sme také chceli.
Jarka len klasických kríčkových odrôd je najmenej 50, kolíkových podobne. cherry o niečo menej Treba pozrieť na internete hybrid musí mať pri názve F1, ak nie je potom by to mala byť odroda.
buchač
13.03.24,11:03
Včera som si mierne dvihol tlak v jednom nemenovanom nákupku.
Ľudí plno, košíky naložené až do het...no pritom v prevádzke len jedna pokladňa s obsluhou. Zvyšok fungoval v samoobslužných pokladniciach. Tak som sa jednej pobehujúcej od pokladne ku pokladni opýtal, či to myslia vážne. Okamžite vyvolala rozhlasom patričnú osobu.
Obslúž sa sám, nalož si do vozíka, vylož z vozíka, odváž, nablokuj, spočítaj, daj peniaze, vezmi peniaze, daj do vozíka a vypadni....kurňa, čochvíľa budú zákazníci ešte aj tovar do regálov vykladať.
Na dôvažok za mnou pri platení sa tlačila jedna paňuš, vozíkom mi skoro kríže odfajčila a vykladala na pás ku môjmu nákupu. No amen tma.
Nechápem, kde sa poniektorí dôchodcovia tak ponáhľajú...
Jarka 1
13.03.24,11:19
buchy som sa dobre zasmiala ... až potom som zistila, že sa paňuš na teba tlačila s vozíkom :D

Podľa môjho otca, starého dôchodcu môžem potvrdiť, že furt sa ponáhľa, furt nemá čas :--- .
marjankaj
13.03.24,11:51
Na dôvažok za mnou pri platení sa tlačila jedna paňuš, vozíkom mi skoro kríže odfajčila ......
A prečo si sa k nej otočil chrbtom?
Jarka 1
13.03.24,12:24
Na dôvažok za mnou pri platení sa tlačila jedna paňuš, vozíkom mi skoro kríže odfajčila ......
A prečo si sa k nej otočil chrbtom?

Možno sa mu len nepáčila. Sú situácie, kedy je najlepšie iného ignorovať.
pavol54
13.03.24,18:22
Zaujíma ma či platí uznesenie slovenskej vlády z 1.7.2020, že uznáva Juana Guaidóa Venezuelským prezidentom za ktorého sa vyhlásil
duves
14.03.24,06:16
Kabaret Milana Markoviča, Václav Klaus v Bratislave, u nas v Rači

https://www.youtube.com/watch?v=g8HxIPna06E
vlado 33
14.03.24,18:00
Kabaret Milana Markoviča, Václav Klaus v Bratislave, u nas v Rači

https://www.youtube.com/watch?v=g8HxIPna06E
Zlatý môj, ty si sa dopracoval k správe, čo sme sa práve zosrali z toho. To ti fakt za to ďakujeme!:eek::eek::mad::D
OneUp
15.03.24,19:45
Psychiatria zatvorena. Asi ju preplnili redjohnove alternicky
pavol54
16.03.24,17:59
ZOROSLAV DNES ZASE PERLIL
bjuty smis
17.03.24,05:43
Fakt ? Že perlil, to verím...
Čo zas hlava konkurznej mafie, odsúdený zločinec naklamal ?

Už sa zabudlo na tú jeho blamáž a hanbu s falošný Korcokovym Stb spisom??
OneUp
17.03.24,06:54
Fakt ? Že perlil, to verím...
Čo zas hlava konkurznej mafie, odsúdený zločinec naklamal ?

Už sa zabudlo na tú jeho blamáž a hanbu s falošný Korcokovym Stb spisom??
primitivnym dezolatom to staci. Rovnako aj Dlahu zboznuju
buchač
17.03.24,11:33
Liptovský Mikuláš v pohotovosti. V uliciach behá medveď, zranil jednu osobu
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/703369-liptovsky-mikulas-v-pohotovosti-v-uliciach-beha-medved/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Tohoto macka vyrušil niekto tiež vyrušil ???
Situácia nejak graduje...do tretice všetko dobré = nejaký medveď napadne pomenšie dieťa s nezvratným koncom. To na také niečo sa čaká ?

Ale hlavne, že buzeranti z EU nám budú diktovať a prikazovať, koľko máme mať na našom území medveďov.
...a ten Zásahový tím pre medveďa hnedého na čele so svojim pridrbaným šéfom je na dve veci.

Útok v priamom prenose.
https://www.facebook.com/eva.fischerova.35/videos/933558034734015
pavol54
17.03.24,12:17
Liptovský Mikuláš v pohotovosti. V uliciach behá medveď, zranil jednu osobu
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/703369-liptovsky-mikulas-v-pohotovosti-v-uliciach-beha-medved/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Tohoto macka vyrušil niekto tiež vyrušil ???
Situácia nejak graduje...do tretice všetko dobré = nejaký medveď napadne pomenšie dieťa s nezvratným koncom. To na také niečo sa čaká ?

Ale hlavne, že buzeranti z EU nám budú diktovať a prikazovať, koľko máme mať na našom území medveďov.
...a ten Zásahový tím pre medveďa hnedého na čele so svojim pridrbaným šéfom je na dve veci.

Útok v priamom prenose.
https://www.facebook.com/eva.fischerova.35/videos/933558034734015
ak macko napadne dieťa neznámeho človeka, tak sa nič nedeje, ale ak by napadol dieťa nejakého zeleného to by bol cirkus. ešte aj taraba s huliakom by boli zodpovední že za pol roka neprijali opatrenia.
(žeby bežal na policajnú stanicu podať výpoveď ako to bolo s tou zabitou bieloruskou?:))
babka - ježibabka
17.03.24,12:25
Posielam kúsok jari
pavol54
17.03.24,12:34
Posielam kúsok jari
aj u teba kvitnú? ešte počkám na červené tulipány a je po sezóne v záhradke. potom už len trávu vykášať
buchač
17.03.24,15:10
Medveď v Liptovskom Mikuláši zranil päť ľudí, vrátane 10 - ROČNÉHO DIEVČAŤA. Zasadá krízový štáb
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/703369-liptovsky-mikulas-v-pohotovosti-v-uliciach-beha-medved/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Výborne...teraz už len zopár medveďov odchytiť a vypustiť v Blave a niekoľkých odšikovať do Bruselu.

Keď som uvidel nasledujúce foto, ma zamrazilo.
bjuty smis
17.03.24,16:42
aká eu nám diktuje ???
však taraba s huliakom sa dostali do parlamentu sľubom, že to okamžite vyriešia...

alebo že by iba zase sprosto oklamali svojích jednoduchých voličov a na vine je teda ústavný súd :)))

a zajtra čakám, že to bude aj korčok....
pavol54
17.03.24,18:15
aká eu nám diktuje ???
však taraba s huliakom sa dostali do parlamentu sľubom, že to okamžite vyriešia...

alebo že by iba zase sprosto oklamali svojích jednoduchých voličov a na vine je teda ústavný súd :)))

a zajtra čakám, že to bude aj korčok....
"to bol ruský medveď(alebo ich prieskumník) na ktorého je sto spôsobov ako ho dostať z pelechu, ale žiadny ako ho dostať naspäť do pelechu" :)
bjuty smis
17.03.24,19:03
to je nejaká ezopová bájka ?

lebo dobre vieme, že afgánsky horský medved hnal ruského svinským krokom....aj polskému medvedovi pilsudskému sa to podarilo

ale ešte väčšiu hanbu mu spravil japonský medved morský......

o medvedovi krymskom ani nevravím....

netreba veriť ruSSkému medvedovi...je to táraj a propagandista :))
pavol54
18.03.24,06:55
blíži sa deň slobodného rozhodovania. vidím že treba voliť Harabína
Nandrolon
18.03.24,08:02
Gratulujem pánovi Putinovi k jeho opätovnému zvoleniu za prezidenta!
pavol54
18.03.24,08:09
Gratulujem pánovi Putinovi k jeho opätovnému zvoleniu za prezidenta!
Neviem ako to je, vraj všetci štátni zamestnanci museli voliť, len neviem ako to dokázali zmanipulovať tak, že takmer každý za plentou zakrúžkoval Putina. Stačilo prekryť rukou tak ako pri ťukaní hesla do bankomatu a nikto nevie koho volič volil
bjuty smis
18.03.24,08:23
Gratulujem pánovi Putinovi k jeho opätovnému zvoleniu za prezidenta!
Neviem ako to je, vraj všetci štátni zamestnanci museli voliť, len neviem ako to dokázali zmanipulovať tak, že takmer každý za plentou zakrúžkoval Putina. Stačilo prekryť rukou tak ako pri ťukaní hesla do bankomatu a nikto nevie koho volič volil
Jednoducho...ostatných dal povrazdit
Alebo kandidoval Boris nemcov ? Či Alexander navalnij??
pavol54
18.03.24,08:47
Gratulujem pánovi Putinovi k jeho opätovnému zvoleniu za prezidenta!
Neviem ako to je, vraj všetci štátni zamestnanci museli voliť, len neviem ako to dokázali zmanipulovať tak, že takmer každý za plentou zakrúžkoval Putina. Stačilo prekryť rukou tak ako pri ťukaní hesla do bankomatu a nikto nevie koho volič volil
Jednoducho...ostatných dal povrazdit
Alebo kandidoval Boris nemcov ? Či Alexander navalnij??
150 miliónov obyvateľov(medzi nimi sú aj voliči) nechal povraždiť ? Za socializmu bol do 10.00 suchý zákon
Nandrolon
18.03.24,08:48
Niekto si tu proste nechce za žiadnu cenu pripustiť, že Rusi Putina chcú.
bjuty smis
18.03.24,08:59
Gratulujem pánovi Putinovi k jeho opätovnému zvoleniu za prezidenta!
Neviem ako to je, vraj všetci štátni zamestnanci museli voliť, len neviem ako to dokázali zmanipulovať tak, že takmer každý za plentou zakrúžkoval Putina. Stačilo prekryť rukou tak ako pri ťukaní hesla do bankomatu a nikto nevie koho volič volil
Jednoducho...ostatných dal povrazdit
Alebo kandidoval Boris nemcov ? Či Alexander navalnij??
150 miliónov obyvateľov(medzi nimi sú aj voliči) nechal povraždiť ? Za socializmu bol do 10.00 suchý zákon
Tak si si mal zachovať ten pekný zvyk..
Nandrolon
18.03.24,09:01
Bjuty, čo dnes piješ? Ulej!
pavol54
18.03.24,09:10
Gratulujem pánovi Putinovi k jeho opätovnému zvoleniu za prezidenta!
Neviem ako to je, vraj všetci štátni zamestnanci museli voliť, len neviem ako to dokázali zmanipulovať tak, že takmer každý za plentou zakrúžkoval Putina. Stačilo prekryť rukou tak ako pri ťukaní hesla do bankomatu a nikto nevie koho volič volil
Jednoducho...ostatných dal povrazdit
Alebo kandidoval Boris nemcov ? Či Alexander navalnij??
150 miliónov obyvateľov(medzi nimi sú aj voliči) nechal povraždiť ? Za socializmu bol do 10.00 suchý zákon
Tak si si mal zachovať ten pekný zvyk..
ja som abstinent, to som len tebe pripomínal, že to bola pre niektorých jedna z tých zlých spomienok na socík.
pavol54
18.03.24,09:13
Niekto si tu proste nechce za žiadnu cenu pripustiť, že Rusi Putina chcú.
Teraz počúvam dobrú správu Danko sa telepaticky napojil lebo si hovorím "nech sa vzdá nemá tam čo robiť a poslúchol-vzdal sa v prospech Harabína"
bjuty smis
18.03.24,09:22
Niekto si tu proste nechce za žiadnu cenu pripustiť, že Rusi Putina chcú.
Teraz počúvam dobrú správu Danko sa telepaticky napojil lebo si hovorím "nech sa vzdá nemá tam čo robiť a poslúchol-vzdal sa v prospech Harabína"
To je dobre....čo by si tu vyvádzal, keby si tu ešte aj sosal
Henti 2 úplne stačia..

A čo potom ? Stetinac skončí tretí a v žiadnom prípade nepodporí pampaliniho....

Takže korcok to má iste
Nandrolon
18.03.24,09:27
Korčokovi veľa zoberie Matovič, takže nič nemá isté.
Matoviča budú voliť všetci údenáči.
A v druhom kole budú Pellegriniho voliť aj tí, čo v prvom Harabína.
misoft
18.03.24,09:33
Niekto si tu proste nechce za žiadnu cenu pripustiť, že Rusi Putina chcú.
No - to nie je také isté. Možno niektorí ho zakrúžkovali len preto, lebo "rebeli" zle dopadnú - tak volia to menšie zlo.
Nandrolon
18.03.24,09:37
Niektorí určite áno, ale nie 88%, čo je 76 MILIÓNOV hlasov.
bjuty smis
18.03.24,10:08
88 % ? :)))))))))))))))

kim sa musí rehotať, aký je putler neschopný blb....
Nandrolon
18.03.24,10:10
Vychádzam z článkov na internete, kde sa uvádza 87,8%.
bjuty smis
18.03.24,12:11
dlho tie sprosté klamstvá tomu vášmu konkurznému mafiánovi a tvorcovi falošných štb-spisov nevydržali...zas a zas......

18. marca 2024 13:04

Ivan Korčok by ako prezident nesúhlasil s vyslaním slovenských vojakov na Ukrajinu. „Odsudzujem akékoľvek strašenie občanov tým, že by mal niekto vyslať vojakov.“ Dodal, že NATO stráži iba vlastné územie a nie je vo vojne.

Takisto dodal, že nie je pravda, že chce zrušiť právo veta členských krajín v EÚ. (rtvs)
pavol54
18.03.24,12:21
dlho tie sprosté klamstvá tomu vášmu konkurznému mafiánovi a tvorcovi falošných štb-spisov nevydržali...zas a zas......

18. marca 2024 13:04

Ivan Korčok by ako prezident nesúhlasil s vyslaním slovenských vojakov na Ukrajinu. „Odsudzujem akékoľvek strašenie občanov tým, že by mal niekto vyslať vojakov.“ Dodal, že NATO stráži iba vlastné územie a nie je vo vojne.

Takisto dodal, že nie je pravda, že chce zrušiť právo veta členských krajín v EÚ. (rtvs)
Zabudol si napísať, že povedal že fico "nevie kde je sever", to je to isté ako keby povedal že "nestojí na správnej strane dejín". teda NATO ešte nikdy nebojovalo na území mimo členských štátov
bjuty smis
18.03.24,12:33
nič som nezabudol napísať...
napísal som presne to, čo povedal korčok...jeho názor


tvoj, ani mafiánov som tam nechcel písať
OneUp
18.03.24,13:51
Ha-ra-bin sa posral. Dnes nepride do Markizy
bjuty smis
18.03.24,14:10
A večer sa po-se-re tep-loš
Tak ako už celý mesiac...
Tak ako celý zivot
OneUp
18.03.24,14:21
Aj Andy Semaforovic sa posral. Uz nechce kandidovať do " funkcie prezidenta hlavy štátu "
Nandrolon
18.03.24,14:55
S kým bude ten Tchor debatovať? Bude mať monológ?
:-)))
OneUp
18.03.24,14:57
S kým bude ten Tchor debatovať? Bude mať monológ?
:-)))
Vcera Forro s kym debatoval ? To je predstavenie kandidata
buchač
18.03.24,16:04
Že vraj smradľavý Tchor nechce zrušiť právo veta.
Povedzme, že UŽ nechce...ale pred časom ( pred mesiacom ) tomu tak bolo !!!
https://standard.sk/562604/korcok-pripusta-zrusenie-slovenskeho-prava-veta-v-eu

Mení názory veľmi rýchlo...rýchlejšie už len kabáty prevracal.
OneUp
18.03.24,17:34
Toto primitivne hovado chce vyhrat volby. Ochranuj nas Boze

https://www.expres.sk/324690/prezidentsky-tyzden-stefan-harabin/
Nandrolon
19.03.24,03:10
Buchač, práve včera sme o tom vraveli, ako rýchlo tchor mení názory za účelom oklamania voličov.
Však vieme aké mal dlhodobo názory, komentáre a podobne. Zrazu ide tvrdiť úplný opak. Sviňa zapredaná! Navlas rovnaká povaha ako Petr Pavel v ČR.
OneUp
19.03.24,03:51
Buchač, práve včera sme o tom vraveli, ako rýchlo tchor mení názory za účelom oklamania voličov.
Však vieme aké mal dlhodobo názory, komentáre a podobne. Zrazu ide tvrdiť úplný opak. Sviňa zapredaná! Navlas rovnaká povaha ako Petr Pavel v ČR.
Hranol svojim volicom slubil, zd po volbach okamzite zrusi " nevyhodnu, zradcovsku zmluvu " s USA. Teraz aj s Kalim trcia USA z riti. Dostali vas primitivnycj dezolatov
pavol54
19.03.24,04:08
Buchač, práve včera sme o tom vraveli, ako rýchlo tchor mení názory za účelom oklamania voličov.
Však vieme aké mal dlhodobo názory, komentáre a podobne. Zrazu ide tvrdiť úplný opak. Sviňa zapredaná! Navlas rovnaká povaha ako Petr Pavel v ČR.
Hranol svojim volicom slubil, zd po volbach okamzite zrusi " nevyhodnu, zradcovsku zmluvu " s USA. Teraz aj s Kalim trcia USA z riti. Dostali vas primitivnycj dezolatov
Však nie sme na kraji sveta ako Niger, kde to urobili zo dňa na deň.
bjuty smis
19.03.24,06:27
Je to posun v čase.....
bjuty smis
19.03.24,06:51
Buchač, práve včera sme o tom vraveli, ako rýchlo tchor mení názory za účelom oklamania voličov.
Však vieme aké mal dlhodobo názory, komentáre a podobne. Zrazu ide tvrdiť úplný opak. Sviňa zapredaná! Navlas rovnaká povaha ako Petr Pavel v ČR.
Hranol svojim volicom slubil, zd po volbach okamzite zrusi " nevyhodnu, zradcovsku zmluvu " s USA. Teraz aj s Kalim trcia USA z riti. Dostali vas primitivnycj dezolatov

To si mal včera počúvať pampaliniho :)))
Nandrolon
19.03.24,07:17
Načo to teda počúvate, trpíte nejakým fetišom?
Ja som nepočúval nikoho, chcem pozrieť akurát na RTVS večer tú jednu reláciu, kde sú všetci pozvaní...
pavol54
19.03.24,08:13
Načo to teda počúvate, trpíte nejakým fetišom?
Ja som nepočúval nikoho, chcem pozrieť akurát na RTVS večer tú jednu reláciu, kde sú všetci pozvaní...
možno trpí pocitom nadváhy tak potrebuje zvracať, ale z toho môže byť aj diagnóza anorektik nie som internetový lekár, ale počul som o tom niečo. ale boli tam dvaja
OneUp
19.03.24,13:26
Načo to teda počúvate, trpíte nejakým fetišom?
Ja som nepočúval nikoho, chcem pozrieť akurát na RTVS večer tú jednu reláciu, kde sú všetci pozvaní...
možno trpí pocitom nadváhy tak potrebuje zvracať, ale z toho môže byť aj diagnóza anorektik nie som internetový lekár, ale počul som o tom niečo. ale boli tam dvaja
A ty cim trpis mudrosrac a mazac ? Zvedavy som bol na Korcoka, grcal som z populistickych dristov Pampalina
OneUp
19.03.24,14:56
Načo to teda počúvate, trpíte nejakým fetišom?
Ja som nepočúval nikoho, chcem pozrieť akurát na RTVS večer tú jednu reláciu, kde sú všetci pozvaní...
možno trpí pocitom nadváhy tak potrebuje zvracať, ale z toho môže byť aj diagnóza anorektik nie som internetový lekár, ale počul som o tom niečo. ale boli tam dvaja
A ty cim trpis mudrosrac a mazac ? Zvedavy som bol na Korcoka, grcal som z populistickych dristov Pampalina
bjuty smis
19.03.24,14:58
mazač je tu iná hvééézda :))
OneUp
19.03.24,15:01
mazač je tu iná hvééézda :))
zeby kajuca sa marja ?
Nandrolon
19.03.24,15:53
... že zdanenie dôchodkov
:-))))))))
... kde na tie super nápady tie protislovenské k**vy chodia....
Negoce
19.03.24,16:06
... že zdanenie dôchodkov
:-))))))))
... kde na tie super nápady tie protislovenské k**vy chodia....
toto spomínaš? .........

https://www.daneauctovnictvo.sk/sk/aktuality/zdanenie-vysluhovych-dochodkov-pojde-na-vladu-s-rozporom.a-803.html
Nandrolon
19.03.24,16:11
... že zdanenie dôchodkov
:-))))))))
... kde na tie super nápady tie protislovenské k**vy chodia....
toto spomínaš? .........

https://www.daneauctovnictvo.sk/sk/aktuality/zdanenie-vysluhovych-dochodkov-pojde-na-vladu-s-rozporom.a-803.html
Nie, myslím zdanenie starobných dôchodkov.
buchač
19.03.24,16:25
toto spomínaš? .........

https://www.daneauctovnictvo.sk/sk/aktuality/zdanenie-vysluhovych-dochodkov-pojde-na-vladu-s-rozporom.a-803.html
Toto nemalo šancu prejsť....
Nechce sa mi patričné info hľadať, ale niekde som čítal, že toto by bolo v rozpore s EU. Európsky súd by rozhodol jednoznačne...

Prečítaj celé s dôrazom na bod 11.
https://www.bezpzlozky.eu/2014/12/diskriminacia-vysluhovych-dochodcov/comment-page-5/
buchač
19.03.24,16:35
Nie, myslím zdanenie starobných dôchodkov.

Hmmm...stále kdesi čítam, že nebudú peniaze na dôchodky pre tých, ktorí celý život pracovali, ale ešte som nikde nečítal, že nebudú peniaze na sociálne dávky pre tých, ktorí nikdy nepracovali.
pavol54
19.03.24,17:15
... že zdanenie dôchodkov
:-))))))))
... kde na tie super nápady tie protislovenské k**vy chodia....
toto spomínaš? .........

https://www.daneauctovnictvo.sk/sk/aktuality/zdanenie-vysluhovych-dochodkov-pojde-na-vladu-s-rozporom.a-803.html
Nie, myslím zdanenie starobných dôchodkov.
neboj sa ale nájde sa 20000 za každého neprijatého imigranta
OneUp
19.03.24,18:02
kukučka
19.03.24,19:36
Nebuď smiešny, Pellegrini má zo všetkých najslušnejší prejav a robiť cirkus pre tisícku za kvety? A zase v diskusii urážať dôchodkine?
Tie cirkusy s Korčokom po námestiach koľko stoja a hlavne kto ich platí? Bolo to niekde zverejnené? To ťa netrápi? Tie jeho reklamné brýle stoja viac ako tie bardejovské kvety.
Tu máš fotku od nás aj jeden diskusný príspevok ku nej. Nemusím s ním súhlasiť, ale mám dôvod prečo ho tu prilepím.

Citujem:
Fakt nechcem Mazureka, na ktorého narážaš ochraňovať. Fakt nie. Ale ako povedal minister propagandy Goebbels - "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou!" Mazurek žiadne kocky nehádzal, ani nemohol. Dlažobné kocky na asfaltovej ceste neboli. Ani nie je záznam o tom, žeby niečo hádzal a v neposlednom rade, polícia bola prítomná a žiaden takýto delikt nezaznamenala. Vrhanie dlažobných kociek dookola opakovali média. A áno, stokrát opakovaná lož sa stala pravdou a aj teraz si ju napísal ty. Ešte raz, ja ho neobhajujem. Ďalej Mazurek pre Belú neurobil nič, to je pravda. No problém je, že ani nemohol, keďže ĽSNS a ani Republika nesedeli vo vláde. Skôr ma irituje fakt, že som nepostrehol, aby ostatní poslanci, rodáci z Belej, niečo urobili, vybavili, zasponzorovali. A to so svojimi stranami vo vláde boli. Napríklad taký pán Kollár, ktorý sa v roku 2010 rozkrikoval zo zeleného kamiónu, že je Belančan a ak ho zvolíme, ako veľmi dobre sa nám bude žiť. Na kandidátke bol tretí, za Krajcerom a Sulíkom. V Belej oboch prekrúžkoval. SaS sedelo vo vláde. Výsledok? Nula calých, nula calých, nula, nula pomoci pre rodné mesto ???? A čo sa Korčoka týka, jeho prívrženci na protestoch nadávajú Pellemu do "podržtašiek." Pojem "podržtažka," je ale najlepšie vystihnutie povahy práve Korčoka. Ten slúžil Mečiarovi, keď si fízli podávali ruky s mafiánmi, keď bol doslova popravený Remiáš. Korčok slúžil Dzurindovi, keď dovolil bombardovať Srbov. Korčok slúžil Ficovi a vtedy mu jeho zlodejiny nevadili. Nuž, slúžil všetkým. Ako taká dobrá, úplatná k... ...podržtaška ???? Korčok je človek, ktorý sa stane aj laponským Krovákom, či rovníkovým Eskimákom, len ak to bude pre neho výhodné ????
OneUp
19.03.24,19:56
Nebuď smiešny, Pellegrini má zo všetkých najslušnejší prejav a robiť cirkus pre tisícku za kvety? A zase v diskusii urážať dôchodkine?
Tie cirkusy s Korčokom po námestiach koľko stoja a hlavne kto ich platí? Bolo to niekde zverejnené? To ťa netrápi? Tie jeho reklamné brýle stoja viac ako tie bardejovské kvety.
Tu máš fotku od nás aj jeden diskusný príspevok ku nej. Nemusím s ním súhlasiť, ale mám dôvod prečo ho tu prilepím.

Citujem:
Fakt nechcem Mazureka, na ktorého narážaš ochraňovať. Fakt nie. Ale ako povedal minister propagandy Goebbels - "Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou!" Mazurek žiadne kocky nehádzal, ani nemohol. Dlažobné kocky na asfaltovej ceste neboli. Ani nie je záznam o tom, žeby niečo hádzal a v neposlednom rade, polícia bola prítomná a žiaden takýto delikt nezaznamenala. Vrhanie dlažobných kociek dookola opakovali média. A áno, stokrát opakovaná lož sa stala pravdou a aj teraz si ju napísal ty. Ešte raz, ja ho neobhajujem. Ďalej Mazurek pre Belú neurobil nič, to je pravda. No problém je, že ani nemohol, keďže ĽSNS a ani Republika nesedeli vo vláde. Skôr ma irituje fakt, že som nepostrehol, aby ostatní poslanci, rodáci z Belej, niečo urobili, vybavili, zasponzorovali. A to so svojimi stranami vo vláde boli. Napríklad taký pán Kollár, ktorý sa v roku 2010 rozkrikoval zo zeleného kamiónu, že je Belančan a ak ho zvolíme, ako veľmi dobre sa nám bude žiť. Na kandidátke bol tretí, za Krajcerom a Sulíkom. V Belej oboch prekrúžkoval. SaS sedelo vo vláde. Výsledok? Nula calých, nula calých, nula, nula pomoci pre rodné mesto ???? A čo sa Korčoka týka, jeho prívrženci na protestoch nadávajú Pellemu do "podržtašiek." Pojem "podržtažka," je ale najlepšie vystihnutie povahy práve Korčoka. Ten slúžil Mečiarovi, keď si fízli podávali ruky s mafiánmi, keď bol doslova popravený Remiáš. Korčok slúžil Dzurindovi, keď dovolil bombardovať Srbov. Korčok slúžil Ficovi a vtedy mu jeho zlodejiny nevadili. Nuž, slúžil všetkým. Ako taká dobrá, úplatná k... ...podržtaška ???? Korčok je človek, ktorý sa stane aj laponským Krovákom, či rovníkovým Eskimákom, len ak to bude pre neho výhodné ????
dochodkyne
kukučka
19.03.24,20:02
Daj radšej účty za tribúny, ozvučenie, atď.
To nepísal dôchodca.
kukučka
19.03.24,20:17
Rozumiete slovám citujem príspevok? Ľudí nazývam ich menami, to vás mamy nenaučili?
Ostatné sa nedá čítať.
PS.
Oprava preklepu, menila som jednotné číslo na množné.
misoft
19.03.24,21:38
mimotemy
ďuroferi - ty si z ktorej "onej" vyhrabal?
OneUp
19.03.24,21:42
Daj radšej účty za tribúny, ozvučenie, atď.
To nepísal dôchodca.
Vsetko zaplatilo mesto..Koncert La Giola, dalsie vystupenia na " Mdz". Primatori kazdy den vyplackuju, nemaju peniaze na nic, zvysuju dane a vsetky poplstky. A tu bum . Z mestskej kasy, z dani obcanov mesta predvolebna zurka Pampalinyho. Fuj
Nandrolon
20.03.24,04:47
On sa nevie rozhodnúť, či je gyorgy, alebo feri.
Nejaký krížený maďar so psom.
marleau
20.03.24,04:55
Mňa sklamalo to kam sa Západ uberá. 6 tohtoročných návštev pod Eiffelovkou (nielen tam) ma presvedčilo o tom, že min. Paríž už nepatrí Francúzom.
bodliak
20.03.24,06:09
Kam sa to chcete vrátiť ?
Sem ?

https://www.youtube.com/watch?v=bBwZ01vzP-U
Nandrolon
20.03.24,07:36
Ty sa vráť do maštale, kde žiješ. Zase si sa bol na autobusovú stanicu napojiť na bezplatné wifi?
buchač
20.03.24,07:55
Sila...fakt sila takéto stupídne a tendenčné videjká.
:D :D :D :D :D
Stačí si prečítať diskusiu a hneď je skutočnosť oproti videu trochu iná.

Kuwa...a čo je lepšie ?
Zaplatiť za opravu pár smiešnych drobákov alebo kúpa nového spotrebiča ?
Lebo pôsobením kurvítka je spotrebič neopraviteľný...prípadne suma za opravu = kúpa nového.
bjuty smis
20.03.24,08:03
Kam sa to chcete vrátiť ?
Sem ?

https://www.youtube.com/watch?v=bBwZ01vzP-U
Ani sa nečudujem, že samé slovenské výrobky....
A ani sa nečudujem, kto to tu bude obhajovat
buchač
20.03.24,08:12
Včera a predvčerom ma veľmi potešilo, že hokejoví chudáci Slovana vyfasovali. :D
Ale šak nič nové, pred pár dňami doma malo staré Wajco malo nervy, lebo Trnava im dala doma zabrať...prehra 0 : 2.
Hokej a či futbal, všetko jedno...keby hrali hádzanú, tak smola ešte väčšia.
bjuty smis
20.03.24,08:36
Pôsobením kurvitka je spotrebic neopravitelný :))))))))
:)))))))))

To tu má tusim niekto v hlave........

to už chceli kolesíkovci :

poslanci za Smer Otto Brixi a Anton Martvoň im to chcú znemožniť.
Do parlamentu predložili novelu zákona o ochrane spotrebiteľa, ktorou by výrobcom, dodávateľom, dovozcom a predajcom zakázali inštalovanie zariadení, čo môžu znefunkčniť výrobky.

ale útržili takú hanbu, že im to bradavičiak zatrhol a vykopol ich po tej hanbe zo smradu - s.r.o

ale vidím, že ten smradácky mentálny atlét z bazmeg city otto brixi tu má svoje tvrdé jadro :))))))
buchač
20.03.24,09:47
:D :D :D :D :D
marleau
20.03.24,10:09
Kam sa to chcete vrátiť ?
Sem ?

https://www.youtube.com/watch?v=bBwZ01vzP-U
Prečo si každý ... hneď myslí, že odmietnutím niečoho zo Západu sa automaticky vrátime v čase späť a budeme používať staré práčky a podobne? Ak by tak bolo, už len kvôli potravinám nám to doprajte.
bjuty smis
20.03.24,12:17
tak toto tu ešte nebolo.....
čo nás ešte čaká ??


Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok vystúpil v jednej relácii s extrémistom Danielom Bombicom, na ktorého sú vydané tri zatýkacie rozkazy.

Informoval o tom poslanec Jaroslav Spišiak z Progresívneho Slovenska na sociálnej sieti.

"Myslel som si, že už som zažil všetko, ale ministra vnútra v diskusii s medzinárodne hľadaným extrémistom som ešte nezažil," napísal Spišiak.

"Šutaj Eštok znovu potopil policajtov. Najprv dostali trest radoví policajti, ktorí vyšetrovali Dankovu nehodu. Teraz ako vzrušený tínedžer pritakával závadovej osobe, ktorá roky útočila na radových policajtov," dodal poslanec a označil to za hanbu.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23298628/sutaj-estok-bombic-danny-kollar.html?ref=njct
Nandrolon
20.03.24,13:52
Žalobaba zas valila do Bruselu pred Ficom.
AŽ takého POTKANA sme tu ešte nikdy v histórii SR nemali. Na toho nemá v ohováraní a udávaní ani tunajšia úderka!
bjuty smis
20.03.24,13:58
skutočne...patkáň sa nezaprie, ani keď je birmovaný :)))


https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=fico+sa+s%C5%A5a%C5%BEuje
bjuty smis
20.03.24,14:19
ešte aj ten neomarxista šimečka musí tomu birmovanému patkáňovi zachraňovať riť...že sa nehanbí, bradavica

Michal Šimečka odmieta obvinenia, že nabáda na odobratie európskych peňazí. „Práve naopak, dnes v Bruseli robím to, čo by mal robiť Robert Fico – bojujem a lobujem, aby Slovensko o peniaze z EÚ neprišlo. Vysvetľujem našim partnerom, že Slovensko je viac ako Fico,“ vyhlásil.

Predseda PS po stretnutiach s predstaviteľmi EÚ povedal, že premiér stále môže zastaviť prepadnutie stoviek miliónov eur z plánu obnovy. „Nedôstojne fňuká, klame a vyhovára sa na opozíciu. Je to však on a jeho vláda, kto zrušením Úradu špeciálnej prokuratúry a pretlačením promafiánskeho balíčka ohrozil peniaze z plánu obnovy, ktoré Slovensko nutne potrebuje,“ vyhlásil Šimečka.

„Vyzývam Roberta Fica, aby podnikol všetky kroky na záchranu miliárd pre Slovensko. Ide o priamy dôsledok jeho krokov, pred čím ho opakovane varovali európske inštitúcie, my v opozícii aj desaťtisíce ľudí na námestiach. On však tvrdohlavo valcoval a dnes hrozí, že za to bude pykať celé Slovensko. Zastavte to, pán Fico, je to vo vašich rukách,“ dodal.

Šimečka je v Bruseli na volebnom kongrese európskej liberálnej strany
Nandrolon
20.03.24,15:54
Konečne tú poloopicu idú už mecenáši PS vymeniť...
buchač
20.03.24,16:06
Hm...neviditeľné kurvítka, ktoré vraj neexistujú, lebo ich Fico zakázal...:D Ale hlavne, že znefunkčia patričnú vec...
Hm...už som zažil všeličo...ale žeby Spišiak dal zo seba jednu súvislú vetu, tak to veru nie. :D :D

Kuwa...čo sa ešte nedozvieme ? Teda, okrem hlúpych progresívnych názorov, :eek: :rolleyes: :cool: :--- :D
Nandrolon
20.03.24,18:20
Korčok sa uchádza o post prezidenta AJ preto, lebo o ten post nejavia záujem ženy.
Niekto na preklad do Sj ???

... to nevymyslíš...
:-)))
buchač
20.03.24,18:25
Ma skoro vystrelo od rehotu, keď som započul hentú " hlbokú myšlienku "... :D :D :D

Kuwa, veď on ide podľa klasiky ... " je ešte väčší blbec, ako sme dúfali "...
buchač
20.03.24,18:31
...a pokračuje..." môže sa stať, že Tv Markíza sa stane štátnou televíziou "...

On si dal niečo pred diskusiou...???
Blachsus
20.03.24,21:23
Ha-ra-bin dnes nezostal nic dlzny svojej povesti . Urobil zo seba totalneho repovacieho CHUJA
kukučka
20.03.24,23:09
Treba si vypočuť Anču.
Nandrolon
21.03.24,06:03
Pozeral som cca do pol desiatej, zvyšok mám nahrané na USB.
Musím konštatovať, že suverénne najinteligentnejší, najvzdelanejší, najskúsenejší, najcharizmatickejší je s obrovským náskokom Pellegrini.
V podstate tam nikto na neho nemal.
Každého osobitne nemá zmysel komentovať.
To, čo tam niektorí trieskali bol iba nezmyselný balast.
marleau
21.03.24,06:08
Ha-ra-bin dnes nezostal nic dlzny svojej povesti . Urobil zo seba totalneho repovacieho CHUJA
On sa snaží rozprávať tak, aby ste aj vy menej chápaví stíhali.
Nandrolon
21.03.24,06:12
:-))))))))))))))))))
Korkočovi to neprirodzené otáčanie sa celým telom na jednotlivých kandidátov doporučil nejaký renomovaný marketér, alebo sa to zrodilo samo v jeho tupej hlave?
:-)))))))))))))))))))
OneUp
21.03.24,06:37
:-))))))))))))))))))
Korkočovi to neprirodzené otáčanie sa celým telom na jednotlivých kandidátov doporučil nejaký renomovaný marketér, alebo sa to zrodilo samo v jeho tupej hlave?
:-)))))))))))))))))))
Otocil sa k tomu, co sa k nemu prihovaral. Ty sa otacas zadom ?
bjuty smis
21.03.24,06:44
Ako prezident budem poctivo a dobre slúžiť, ako som to robil vo svojich doterajších funkciách.“

Zhrnutie celej debaty.....kto to povedal je snáď každému jasné....

3.5 hodiny sledovať 8 či koľko náckov a dezolatov...iný masochizmus

Ja som si radšej pozrel po dlhom čase na dvojke obchod na korze s kronerom

Aj tu by to mnohým prispelo....
Nandrolon
21.03.24,07:21
:-))))))))))))))))))
Korkočovi to neprirodzené otáčanie sa celým telom na jednotlivých kandidátov doporučil nejaký renomovaný marketér, alebo sa to zrodilo samo v jeho tupej hlave?
:-)))))))))))))))))))
Otocil sa k tomu, co sa k nemu prihovaral. Ty sa otacas zadom ?
Otáčam sa ako ostatní normálni ľudia. Určite k tomu vpravo nebudem robiť "vpravo bok" a k tomu naľavo "vľavo bok".
To mi udrelo do očí ako prvé hneď na začiatku, neviem či mu to niekto poradil, ale bolo to ako päsť na oko.
Nandrolon
21.03.24,07:24
... jediný, kto tu číta dezolátne plátky, sleduje BOMBICA a ostatné dezolátne médiá si ty sám aj s kolegom vyššie, však tu skoro denne dávaš už roky reporty z infovojen, hlavných správ, videí Bombica.

Ja som si pozrel polovicu a polovicu si nechávam na dnes. Podľa mňa ten, kto nie je rozhodnutý koho voliť, tak by si to mal POVINNE pozrieť od začiatku do konca, lebo na takúto diskusiu, kde sú všetci vedľa seba nemá žiadna iná diskusia. Hlavne tie, kde sú iba monológy kandidujúcich.
bjuty smis
21.03.24,09:48
fu...
takže naša thermo podržtaška sa predsa len neudržala a ako obyčajne sprosto oklamala svojích inteligentných voličov :)))



Po hodine a pol debaty Peter Pellegrini vytiahol starostlivo pripravenú zákernú lož a príbeh o tom, ako Nemecko a Francúzsko nariadia, že Slovensko musí „pripraviť na železničnú stanicu našich plne vyzbrojených vojakov“ na odvelenie na Ukrajinu a „nikto sa nás nebude pýtať“.
misoft
21.03.24,12:17
"Demokratické" voľby ala Putin:
https://twitter.com/i/status/1770392889475875192
Jednoducho nahádzali ďalšie "volebné" lajstrá do urny - a potom, že prečo mal Putin vyše 87%......
misoft
21.03.24,12:51
Neviem, čo sa to deje so Slovenskou poštou.... Poslal som balík 18.3. podaný 10:50 (to som predpokladal, že sa bude posielať niekedy v noci). Od 12:30 - v preprave (reku OK :) ). A v preprave bol až dodnes (21.3.) do 8:20. Potom už na Doručenie - lenže doteraz ani nebol doručený (čakám dokedy to takto bude) - pritom so si zaplatil kuriérom (od SP) na adresu - a vzdialenosť je max 15km. A keď sa pozrieme na cenník - tak za 7€ poštovného (Expres Kurier na adresu - doručené nasledujúci deň) mal byť už doručený. Takže som si zaplatil Expres a ide to pomalšie ako obyčajný balík. Na druhej strane - objednal som si tovar Čiech a prišiel za 3 (slovom TRI) dni!
Kvaka
21.03.24,12:58
:-))))))))))))))))))
Korkočovi to neprirodzené otáčanie sa celým telom na jednotlivých kandidátov doporučil nejaký renomovaný marketér, alebo sa to zrodilo samo v jeho tupej hlave?
:-)))))))))))))))))))
On za to nemôže, asi má niečo s chrbtovou kosťou, možno ju aj nemá, tak robí, čo sa dá.
pavol54
21.03.24,13:08
:-))))))))))))))))))
Korkočovi to neprirodzené otáčanie sa celým telom na jednotlivých kandidátov doporučil nejaký renomovaný marketér, alebo sa to zrodilo samo v jeho tupej hlave?
:-)))))))))))))))))))
On za to nemôže, asi má niečo s chrbtovou kosťou, možno ju aj nemá, tak robí, čo sa dá.
trefné
pavol54
21.03.24,13:09
Neviem, čo sa to deje so Slovenskou poštou.... Poslal som balík 18.3. podaný 10:50 (to som predpokladal, že sa bude posielať niekedy v noci). Od 12:30 - v preprave (reku OK :) ). A v preprave bol až dodnes (21.3.) do 8:20. Potom už na Doručenie - lenže doteraz ani nebol doručený (čakám dokedy to takto bude) - pritom so si zaplatil kuriérom (od SP) na adresu - a vzdialenosť je max 15km. A keď sa pozrieme na cenník - tak za 7€ poštovného (Expres Kurier na adresu - doručené nasledujúci deň) mal byť už doručený. Takže som si zaplatil Expres a ide to pomalšie ako obyčajný balík. Na druhej strane - objednal som si tovar Čiech a prišiel za 3 (slovom TRI) dni!
za tri hodiny by si ten balík doniesol
misoft
21.03.24,15:07
Neviem, čo sa to deje so Slovenskou poštou.... Poslal som balík 18.3. podaný 10:50 (to som predpokladal, že sa bude posielať niekedy v noci). Od 12:30 - v preprave (reku OK :) ). A v preprave bol až dodnes (21.3.) do 8:20. Potom už na Doručenie - lenže doteraz ani nebol doručený (čakám dokedy to takto bude) - pritom so si zaplatil kuriérom (od SP) na adresu - a vzdialenosť je max 15km. A keď sa pozrieme na cenník - tak za 7€ poštovného (Expres Kurier na adresu - doručené nasledujúci deň) mal byť už doručený. Takže som si zaplatil Expres a ide to pomalšie ako obyčajný balík. Na druhej strane - objednal som si tovar Čiech a prišiel za 3 (slovom TRI) dni!
za tri hodiny by si ten balík doniesol
To je fakt - aj keby som sa plazil :---
Takže novinka: podarilo sa im to za 8 hodín - to je fakt rýchlosť!
Nandrolon
21.03.24,16:47
nechcem rýpať, ale načo si posielal balík na 15 km?
Pokiaľ to nebol trojmetrový rohový gauč, tak si ho mal zobrať do ruky a sadnúť na autobus.
:-)))))
OneUp
21.03.24,17:08
Kali chce dalsie americke stihacky. Do psej matere, preco nie ruSSke ?
bjuty smis
21.03.24,17:27
Kali chce dalsie americke stihacky. Do psej matere, preco nie ruSSke ?
však to slúbili smeráci pred voľbami
preto vyhrali...opýtaj sa tu úderníkov
OneUp
21.03.24,20:17
Kali chce dalsie americke stihacky. Do psej matere, preco nie ruSSke ?
však to slúbili smeráci pred voľbami
preto vyhrali...opýtaj sa tu úderníkov
poriadne tych udernikov odzubkali
marleau
22.03.24,05:18
Čo by ste napísali neznámej peknej žene na lístok priložený k ruži?
Cennet
22.03.24,07:02
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
misoft
22.03.24,08:35
nechcem rýpať, ale načo si posielal balík na 15 km?
Pokiaľ to nebol trojmetrový rohový gauč, tak si ho mal zobrať do ruky a sadnúť na autobus.
:-)))))
:D - tých 15 km je od poštového depa k adresátovi. Inak je to 400km.
Nandrolon
22.03.24,08:56
:-))))))))) tak potom je to v poriadku :-)
Tweety
22.03.24,09:37
Nandrolon
22.03.24,09:41
Tak predsa, aj niektorí naši politici sa v tom mýlili. Medzi nim napr.i aj jeden kandidát na pre-zi-den-ta.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/704029-uz-ziadna-specialna-operacia-rusko-je-vo-vojne-vyhlasil-kremel/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Vojna to nazývajú od dnes /piatok/. Ha-ra-bin bol v diskusii v stredu.
Tweety
22.03.24,09:42
Tak predsa, aj niektorí naši politici sa v tom mýlili. Medzi nim napr.i aj jeden kandidát na pre-zi-den-ta.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/704029-uz-ziadna-specialna-operacia-rusko-je-vo-vojne-vyhlasil-kremel/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Vojna to nazývajú od dnes /piatok/. Ha-ra-bin bol v diskusii v stredu.
A? Akési krátkozraké od teba. Doteraz to zabíjanie civilistov bolo čo?
Nandrolon
22.03.24,09:49
Tak predsa, aj niektorí naši politici sa v tom mýlili. Medzi nim napr.i aj jeden kandidát na pre-zi-den-ta.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/704029-uz-ziadna-specialna-operacia-rusko-je-vo-vojne-vyhlasil-kremel/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box
Vojna to nazývajú od dnes /piatok/. Ha-ra-bin bol v diskusii v stredu.
A? Akési krátkozraké od teba. Doteraz to zabíjanie civilistov bolo čo?
Rozcvička.
marleau
22.03.24,18:11
To, čo sa udialo v Moskve, bude mať vážne následky na celosvetový mier, ale tak to anglosas špinavý chcel, tak bude mať.
pavol54
22.03.24,18:33
To, čo sa udialo v Moskve, bude mať vážne následky na celosvetový mier, ale tak to anglosas špinavý chcel, tak bude mať.
včera 21. 03 som čítal na pravde blogera fabiana, prečítaj si dosť komplexný rozbor.
bjuty smis
22.03.24,18:44
však váš parťák píše, že to je len rozcvička.....

ruSSi sú tak sprostí, že sa vykynožia sami......viac pre mier na svete nespravia...
buchač
22.03.24,19:34
Včera a predvčerom ma veľmi potešilo, že hokejoví chudáci Slovana vyfasovali. :D
Ale šak nič nové, pred pár dňami doma malo staré Wajco malo nervy, lebo Trnava im dala doma zabrať...prehra 0 : 2.
Hokej a či futbal, všetko jedno...keby hrali hádzanú, tak smola ešte väčšia.
Dnes pokračovanie...už je 3 : 0 na zápasy.
Slovan vyfasoval aj na vlastnom ľade. :D :D :D
Žeby zajtra ukončenie zdarnej série ?
kopretinka
22.03.24,20:11
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Blachsus
22.03.24,20:12
bruçhac : a teraz co ? mame sa posrat ze tebe prasklo wajce blbecku ?
OneUp
22.03.24,20:42
Čo by ste napísali neznámej peknej žene na lístok priložený k ruži?
Napisal by som jej ako sa vola
Cennet
23.03.24,08:42
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.
veronikasad
23.03.24,15:38
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...
marjankaj
23.03.24,15:53
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
Cennet
23.03.24,15:58
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
bjuty smis
23.03.24,17:37
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
to je tu taký špinavý zákerný hajzlík, čo tu už dlho robí rozbroje....
a myslí si, aký je prefíkaný....
marjankaj
23.03.24,17:50
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
Ja som nikoho nevyhodil. Túto právomoc admin nikomu nedal.
Ale ak by si pozrela do profilu, tak by ti neuslo aké príspevky zadávateľ napísal.
A čo také sa chceš spýtať niekoho, kto sa sám pýta.
pavol54
23.03.24,18:15
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
to je tu taký špinavý zákerný hajzlík, čo tu už dlho robí rozbroje....
a myslí si, aký je prefíkaný....
Niekto sa pozrel do zrkadla
bjuty smis
23.03.24,18:16
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
to je tu taký špinavý zákerný hajzlík, čo tu už dlho robí rozbroje....
a myslí si, aký je prefíkaný....
Niekto sa pozrel do zrkadla
spoznal si sa ..ok
ale teba som teraz nemyslel, starouši....
vlado 33
23.03.24,18:19
Bol som si uľaviť. Kto nesúhlasí s hodnotením? ;):---:D Volil som Harabína, žeby zas hajzel nebol mocný. Nezaujímajú ma vaše odpovede :D Zas prídem hodnotiť :D
Cennet
23.03.24,19:18
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
Ja som nikoho nevyhodil. Túto právomoc admin nikomu nedal.
Ale ak by si pozrela do profilu, tak by ti neuslo aké príspevky zadávateľ napísal.
A čo také sa chceš spýtať niekoho, kto sa sám pýta.

Mas pocit, ze tu niekto zerie seno ? Jasne, ze si ho vyhodil. Robis to permanentne, niekedy aj na pokyn bruchaca. Tak co bolo na zaluziach porusenim etikety ? Ulavilo sa ti, ked si niekomu urobil zle. Bodaj by sa ti narovnalo EKG stbak
pavol54
23.03.24,20:20
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
to je tu taký špinavý zákerný hajzlík, čo tu už dlho robí rozbroje....
a myslí si, aký je prefíkaný....
Niekto sa pozrel do zrkadla
spoznal si sa ..ok
ale teba som teraz nemyslel, starouši....
ale ja áno, len som ti to nechcel tak rovno napísať, lebo by si sa tu zase trieskal hlavou o klávesnicu
bjuty smis
23.03.24,20:41
Prečo by som to robil ?
Že si spoznal v tom opise ? Však to máš u mňa plus...to je ok...

Ty si celý život bity po tej plešatej kotrbe a nepomohlo...tak by to bolo zbytočne....
OneUp
23.03.24,21:51
Moze tu niekto vysvetlit preco ste zmazali temu zaluzie ? Len preto, ze relevantnu radu dal misoft a nie primitiv bruchac ? Chobot, prosim ta vrat tu radu misofta
toto?
https://www.porada.sk/t336350-zaluzie.html
Ano, toto. . Chcela som polozit upresnujucu otazku autorovi prispevku. Asi zbytocne. Dostal ban. Zrejme zaluzie su v rozpore s etiketou Porady. Zbytocne tu chodit. Zbytocni su aj akoze "moderatori" . Kazdu zaujimavu temu dodzubkaju.téma bola vrátená späť, misoftova odpoveď zakladateľovi nepomohla...

Čo už s takýmito "prispievatelmi" ????
Viacerí by si zaslúžili ban.
A co ti ten prispievatel urobil, ze si ho vyhodil ? Porusil snad zaluziami etiketu Porady ? Alebo mas mindraky a riesis si svoje komplexy menejcennosti trulko ?
to je tu taký špinavý zákerný hajzlík, čo tu už dlho robí rozbroje....
a myslí si, aký je prefíkaný....
Arcos sa zrejme sam odbanoval, Nezniesol psychicky problemy so zaluziami. Rovnako ako Lucansky
Nandrolon
23.03.24,23:40
Korčok vyhral.
To zas bude v alejích nablito.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
OneUp
24.03.24,04:28
Dufam, ze o 2 tyzdne uz babky demokratky daju prednost jamkam na zahradke, pred jamkami tepleho. Karafiaty z mdz zvadli, srat na buzeranta
buchač
24.03.24,05:40
Včera a predvčerom ma veľmi potešilo, že hokejoví chudáci Slovana vyfasovali. :D
Ale šak nič nové, pred pár dňami doma malo staré Wajco malo nervy, lebo Trnava im dala doma zabrať...prehra 0 : 2.
Hokej a či futbal, všetko jedno...keby hrali hádzanú, tak smola ešte väčšia.
Dnes pokračovanie...už je 3 : 0 na zápasy.
Slovan vyfasoval aj na vlastnom ľade. :D :D :D
Žeby zajtra ukončenie zdarnej série ?
...a je to veru tak, zdarná a zahanbujúca séria s rýchlym koncom sa skončila pre Slovan potupne. :--- :D
Napriek tomu boli optimisti (srandisti), ktorí verili, že tím z Bláááávy môže ešte niečim prekvapiť. :rolleyes:
No nie, nemohol...na také prekvapko totiž nemal. :cool:
Na zápasy sa séria skončila 4 : 0...a hor sa do finále.

Síce sa z toho neposeriem a ani chlieb nebude lacnejší...ale vždy poteší ( a to platí z určitých dôvodov na celom Slovensku už roky rokúce ), ak Slovan prehrá.
Nandrolon
24.03.24,05:41
Vieš kto paradoxne najviac pomôže k absolútnemu víťazstvu Korčoka? Štetinaté prasa, ak povie svojim voličom nech ostanú v 2. kole doma.
buchač
24.03.24,05:51
Je úplne jedno, či vyhrá Tchorčok alebo Pelle.

Ak to bude prvý, nebude spokojná jedna skupina voličov....a platí to aj opačne.
Nenávisť ako taká bude pokračovať, budeme stále rozdelení...v rámci nie jednej rodiny dochádza v takýchto prípadoch k rozbrojom...na nete je to ešte horšie, veď ostatne každý to číta a vidí aj sám.

Kandidát, ktorý by mohol byť pre všetkých slovákov (a aj v zahraničí) ako tak akceptovaný, bol odignorovaný.
Takto ostali len dvaja...v prenesenom význame by sa ich dalo nazvať podľa postavičiek z filmového plátna = Bob a Bobek, Blbý a Blbejší, Dvaja nosáči...
Nandrolon
24.03.24,06:08
Ak myslíš Kubiša, tak ten mi už pripadal dosť "staro a unavene" pre tento post.
bjuty smis
24.03.24,06:11
No zatiaľ znášate ten debakel s graciou...palec hore..

urcite nie je jedno, či výhra demokratický kandidát, alebo bradavicina. podrztaska......to by sme bola bez eurofondov do 3 mesiacov....
A môžte potom snívať o 13 dôchodkoch a podobných zlodejstvach..
OneUp
24.03.24,06:35
No zatiaľ znášate ten debakel s graciou...palec hore..

urcite nie je jedno, či výhra demokratický kandidát, alebo bradavicina. podrztaska......to by sme bola bez eurofondov do 3 mesiacov....
A môžte potom snívať o 13 dôchodkoch a podobných zlodejstvach..
Dookola trepe: " Slovensko potrebuje pokoj". Uz ho vidim za 5 mesiacov ten ich pokoj
OneUp
24.03.24,08:41
Harabin uz je na tahu
Blachsus
24.03.24,08:53
Harabin uz je na tahu
ohlasil svoju kandidaturu na prezidenta o 5 rokov
buchač
24.03.24,09:13
[QUOTE="buchač"][QUOTE="buchač"]Včera a predvčerom ma veľmi potešilo, že hokejoví chudáci Slovana Na zápasy sa séria skončila 4 : 0...a hor sa do finále.
...
Síce sa z toho neposeriem a ani chlieb nebude lacnejší...ale vždy poteší ( a to platí z určitých dôvodov na celom Slovensku už roky rokúce ), ak Slovan prehrá.
henten uz je zrely na psyciatriu. sam na seba reaguje blbecek
A opakovane.:))) ...tam pomôže už len ignore....
Výnimka potvrdzuje pravidlo, takže reagujem nasledovne.

Odpoveď pre prvého :
Žiadne reagovanie, len pokračovanie v náväznosti ... ALE tebe také niečo nič nehovorí.
Ty si ideš len to svoje...tak neviem, kto je zrelý na psychoša.
Blbec si tu jedine ty...a je jedno, pod akým nickom vystupuješ.
Včera sa tu vravelo niečo o zrkadle a bjuty zareagoval


to je tu taký špinavý zákerný hajzlík, čo tu už dlho robí rozbroje....
a myslí si, aký je prefíkaný....
Takže sa pýtam...si myslíš, že si ktovie ako prefíkaný ? Lebo ja veru nie...ja ťa považujem za niečo úplne iné, len nie za prefikaného. Skôr by som povedal, že si málo prefiknutý.
Viem jednoznačne, kto sa za tými rôznymi nickmi schováva...na to dám krk.
---------------------------------------------------------------------------
Odpoveď pre druhého :
Ale veď ja viem, že si nervózko (možno už aj nejaké tabletky berieš, prípadne si si dal nejaký pohárik), nakoľko ako tvrdý slovanista nie si ochotný priznať si, že Slovan už proste nie je to, čo býval. A ja takých " fanúšikov " proste nemusím...
Takže klídek, pozviechaj sa...možno v budúcnosti aj pre Slovan vyjde slnko a motyka vystrelí.

...a ozaj, pokračujem v ignore tvojich príspevkov, názorov a podobne. Ono to ani nemá význam reagovať, nakoľko si tu ideš vyslovene podľa známeho :
" Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou.
Na tomto princípe funguje aj vymývanie mozgov v sektách. Môžete šíriť akýkoľvek blud, ak budete dostatočne agresívni. Lebo mnohí proste nemajú tú silu vám večne oponovať. "
A ty robíš jedno a aj druhé. Klameš, zavádzaš a si aj agresívny....a to nie je iba môj názor, ale drvivej väčšiny osadenstva.
Nandrolon
24.03.24,12:49
Možno ich budeš voniať ty skôr ako on, keď si taký prajný.
Kto druhému jamu kope.....
Presne toto je tá vaša "slušnosť".
OneUp
24.03.24,13:05
Možno ich budeš voniať ty skôr ako on, keď si taký prajný.
Kto druhému jamu kope.....
Presne toto je tá vaša "slušnosť".
Ty o slusnosti laskavo pomlc. Velmi daleko mas k nej
Nandrolon
24.03.24,13:14
To povedal kto?
:-))))))))))))
OneUp
24.03.24,13:49
To povedal kto?
:-))))))))))))
A ty si kto ?
Nandrolon
24.03.24,14:10
Na otázku otázkou odpovedá jedine hlupák.
OneUp
24.03.24,14:29
Na otázku otázkou odpovedá jedine hlupák.
Nie som povinny ti odpovedat . Je len na mojej dobrej voli, ci tak ucinnim, alebo nie
Nandrolon
24.03.24,17:50
Tak tu nepúšťaj svoje hovniská.
Chod na Velkonocnu spoved, modli sa za obratenie a kajaj sa
Dnes som bol. A ty kedy? 50 rokov späť?
OneUp
24.03.24,20:14
Tak tu nepúšťaj svoje hovniská.
Chod na Velkonocnu spoved, modli sa za obratenie a kajaj sa
Dnes som bol. A ty kedy? 50 rokov späť?
Dnes ? A uz hresis ? V pekle skoncis, a zase sa zideme
buchač
24.03.24,20:17
Mierne ma zaujíma, čím asi oslovil Tchorčok voličov v okresoch, kde je plno veriacich.
Kurňa, keď som raz kresťan katolík, tak volím KDH a nie nejakého progresívneho obracača kabátov alebo ružovučkého pištika...či ?

Mapa volieb podľa okresov.
https://ipravda.sk/res/2024/03/24/thumbs/web-mapa-titul_01-nestandard1.jpg
veronikasad
24.03.24,20:24
Mierne ma zaujíma, čím asi oslovil Tchorčok voličov v okresoch, kde je plno veriacich.
Kurňa, keď som raz kresťan katolík, tak volím KDH a nie nejakého progresívneho obracača kabátov alebo ružovučkého pištika...či ?

Mapa volieb podľa okresov.
https://ipravda.sk/res/2024/03/24/thumbs/web-mapa-titul_01-nestandard1.jpgnerozhodol o podpore Korčoka celoslovenský snem KDH ?
buchač
25.03.24,04:43
Mierne ma zaujíma, čím asi oslovil Tchorčok voličov v okresoch, kde je plno veriacich.
Kurňa, keď som raz kresťan katolík, tak volím KDH a nie nejakého progresívneho obracača kabátov alebo ružovučkého pištika...či ?

Mapa volieb podľa okresov.
https://ipravda.sk/res/2024/03/24/thumbs/web-mapa-titul_01-nestandard1.jpgnerozhodol o podpore Korčoka celoslovenský snem KDH ?
Nerozumieme sa, na iné som rážal...aj keď máš s tým snemom pravdu.
https://domov.sme.sk/c/23283869/kdh-odporuca-volit-za-prezidenta-korcoka.html?ref=av-center

Celoslovenský snem KDH (alebo aj hociktorej inej strany) je v podstate o ničom. Na tých ich snemoch sa zíde len pár jedincov, nakoľko strany ako také nemajú svoju členskú základňu.
Takže obyčajný jedinec, ktorý je vlastne iba sympatizant strany (nakoľko nie je členom a teda ani neplatí členské) sa môže zvysoka vyondiať na také alebo onaké rozhodnutia.

Ale na druhej strane je zasa pravdou, že ak daná strana nepostaví svojho kandidáta (v tomto prípade KDH), tak sa prikloní k tomu rozhodnutiu - doporučeniu.

Keď som už pri tom KDH, tak je na výsosť nenormálne a dokonca aj smiešne, že vedenie KDH ide podporovať progresívcov....
Ale čo už...ono nie je žiadna novinka, keď sa politici za KDH správajú neštandartne. Na vonok kresťania, prisahali by aj na stoh Biblií. No na druhej strane sú to snáď najväčší pokrytci, čo dokazuje aj história Vatikánu.
Nandrolon
25.03.24,04:56
Tak tu nepúšťaj svoje hovniská.
Chod na Velkonocnu spoved, modli sa za obratenie a kajaj sa
Dnes som bol. A ty kedy? 50 rokov späť?
Dnes ? A uz hresis ? V pekle skoncis, a zase sa zideme
Kde hreším?
Nandrolon
25.03.24,04:59
Mierne ma zaujíma, čím asi oslovil Tchorčok voličov v okresoch, kde je plno veriacich.
Kurňa, keď som raz kresťan katolík, tak volím KDH a nie nejakého progresívneho obracača kabátov alebo ružovučkého pištika...či ?

Mapa volieb podľa okresov.
https://ipravda.sk/res/2024/03/24/thumbs/web-mapa-titul_01-nestandard1.jpg
To kde si prišiel na takú hovadinu, že kresťan má voliť KDH?
Keď sa nejaké zoskupenie nazve kresťansko-demokratické hnutie tak je automaticky požehnané a kresťania ho majú voliť?
Napr. v minulosti Fígeľa? Hajzľa a väčšieho satana ako Fígeľ len tak nenájdeš. Hlina? Bývalý KDHák....
OneUp
25.03.24,06:23
zase drístaš ako vždy.
Odpustam ti. Chod a uz viac nehres
OneUp
25.03.24,06:24
bjuty smis
25.03.24,07:45
Aké prekvapenie
Pampalini si so zákonmi akurát vytiera svoju termoprdel....a tie hovnomety, čo včera spustili..e.t, sukaj colstok a večer vo videjku aj on...

A pritom stále tŕpne, či jedno videjko nepustí do obehu aj bradavica....
Nandrolon
25.03.24,07:57
Fico by mal pustiť niečo do obehu proti Pellemu, alebo to zle chápem? A kde nájdem tie videá Šutaja?
OneUp
25.03.24,08:36
Fico by mal pustiť niečo do obehu proti Pellemu, alebo to zle chápem? A kde nájdem tie videá Šutaja?
Vcera na ta3 stekal a klamal. Vidia, ze zle je s nimi
Nandrolon
25.03.24,08:41
Chytám iba RTVS, nič iné :-))) a vyhovuje mi to.
Nandrolon
25.03.24,09:47
Skôr by som povedal, že nepozerám sračky.
OneUp
25.03.24,09:49
Skôr by som povedal, že nepozerám sračky.
presne tak. Na TA3 srackoval sukaj
Nandrolon
25.03.24,10:16
Mal si mu dať živočíšne uhlie.
buchač
25.03.24,11:55
Mierne ma zaujíma, čím asi oslovil Tchorčok voličov v okresoch, kde je plno veriacich.
Kurňa, keď som raz kresťan katolík, tak volím KDH a nie nejakého progresívneho obracača kabátov alebo ružovučkého pištika...či ?

Mapa volieb podľa okresov.
https://ipravda.sk/res/2024/03/24/thumbs/web-mapa-titul_01-nestandard1.jpg
To kde si prišiel na takú hovadinu, že kresťan má voliť KDH?

Ja nikde netvrdím, že by mal ( alebo dokonca musel) voliť automaticky KDH, lebo farár v nedeľu na kancli tak prikázali...
Ja vravím, že je skôr predpoklad volenia KDH ako progresívca...punktum.
Nandrolon
25.03.24,12:05
Áno, s tým súhlasím.
Ináč dnes sú už farári inde, podobne ako policajti. Už to nie sú iba tí skostnatelí starí ujovia.
V nedeľu prišiel spovedať doslova "výzorovo" metalista v koženej bunde.
Ortodoxných liberálov zastupujúcich v prvom rade LGBTQ komunitu nemôže žiaden skutočne veriaci človek v Boha voliť.
bjuty smis
25.03.24,12:12
no pozri ho
tak birmovaná bradavica sa konečne rozhýbala a bratislavským učiteľom konečne prispieva na mzdy
ale niečo hodil aj na východ...nech im zas zaslepí oči ... však už dostali karafiátik na mdž..ešte k tomu za svoje :)))

Najmenej dostanú v Prešove

Učitelia dostanú príplatky na základe toho, v akom regióne učia. K najvýraznejšiemu odlivu učiteľov dochádza na západe Slovenska, predovšetkým v Bratislave.

Práve v hlavnom meste si tak učitelia prilepšia najviac, konkrétne o 145 eur mesačne. Najnižší príspevok, na úrovni 30 eur mesačne, dostanú pedagógovia v Prešove.
Zdroj: https://tvnoviny.sk/domace/clanok/885205-ucitelia-dostanu-nove-priplatky-v-zavislosti-od-regionov-najviac-si-polepsia-v-bratislave-tabulka?campaignsrc=tn_clipboard



a že vraj sa to nedá...
bjuty smis
25.03.24,12:26
vidím...a hned aj vyriešili lgbt....a potom pojdu voliť teplého pampaliniho, aby nevyhral korčok :))))))))))))))))
lebo ten je za lgbt :)))))))
OneUp
25.03.24,12:36
vidím...a hned aj vyriešili lgbt....a potom pojdu voliť teplého pampaliniho, aby nevyhral korčok :))))))))))))))))
lebo ten je za lgbt :)))))))
Hlasu tecie do topanok. Zvoili nenavistnu, spinavu, klamlivu kampan , ociernujucu ķorcoka. Namiesto toho , aby hovorili o prednostiacb tepleho. Lebo ten ziadne prednosti nema. Chce len "pokoj" a neposielat vojakov na UA
Nandrolon
25.03.24,15:14
Prečo je komunita LGBT proti svojmu?
:-)))))))))))))))))))
pavol54
26.03.24,06:17
Pôjdem voliť Korčoka, ak sa Dzurinda stane poradcom vo volebnom štábe Pellegríniho.:) (dôvod moja spomienka na humanitárne bombardovanie Juhošky)
Nandrolon
26.03.24,06:22
Však Dzurinda je už nalepený na Korčoka, prečo by mal ísť robiť poradcu Pellegrínimu?
bjuty smis
26.03.24,06:55
Jej.tak teplý petulko so šukaj estokom sa dali na boj s teroristom :)))))

Bezpečnostnu radu štátu kvôli teroristov zvolali .....

To je ešte lepšie, ako keď sa tománovej pogrcal vlčiak....
OneUp
26.03.24,07:12
Jej.tak teplý petulko so šukaj estokom sa dali na boj s teroristom :)))))

Bezpečnostnu radu štátu kvôli teroristov zvolali .....

To je ešte lepšie, ako keď sa tománovej pogrcal vlčiak....
Bezpecnostnu zvolali, lebo vraj za teroristu je zodpovedna predosla vlada a vlada Ivety R.
pavol54
26.03.24,07:18
Však Dzurinda je už nalepený na Korčoka, prečo by mal ísť robiť poradcu Pellegrínimu?
Takže nemám inú možnosť.
Príde chlap do krčmy a pýta kladivo - nemáme, pýta klince -nemáme. Tak kúpi dve poldeci borovičky a hovorí "Boh mi je svedkom že som chcel klince a kladivo"
bjuty smis
26.03.24,07:22
Tak po vláde sa mafii zaziadalo aj prezidenta....

Právo voliť využili v prvom kole aj odsúdení väzni: Jednoznačné víťazstvo Pellegriniho, Korčok pohorel


Leopoldove odovzdalo svoj hlas v Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody 265 voličov a 218 z nich hlasovalo za Petra Pellegriniho, čo je 81,95 percent. Druhé miesto obsadil Štefan Harabin s 28 hlasmi (10,52%) a len 15 hlasov dostal tretí Ivan Korčok (5,63%). Po 2 hlasy získali Krisztián Forró a Igor Matovič a jeden odsúdení volil Andreja Danka.
lujza.j
26.03.24,07:36
.
bjuty smis
26.03.24,07:54
ešte tú o scientológovi si nedala..
Nandrolon
26.03.24,09:30
Vykrúca sa ako slizský had https://fb.watch/r2j2MGb4g6/
bjuty smis
26.03.24,09:38
Pre chcimirakov s IQ tykve


Napriek tomu, že prezident je formálne aj vrchným veliteľom ozbrojených síl, nemá právomoc vyslať slovenských vojakov na misie. Rozhoduje o tom vláda na návrh ministerstva obrany a celé to ešte musí odobriť parlament. Vo všetkých týchto krokoch to má teda v rukách súčasná vládna koalícia Smeru, Hlasu a SNS.

„Prezident v danom prípade nemá takúto právomoc, že by on v zmysle ústavy vedel nejak vyslať vojakov alebo príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky do nejakého ozbrojeného konfliktu. Toto by som vylúčil, že takáto právomoc v ústave je,“ potvrdil pre Aktuality.sk ústavný právnik František Pažitný.
Nandrolon
26.03.24,10:13
Ty neznaboh!
OneUp
26.03.24,10:19
Ty neznaboh!
Ale ty kdhak si moj blizny
pavol54
26.03.24,10:21
Pre chcimirakov s IQ tykve


Napriek tomu, že prezident je formálne aj vrchným veliteľom ozbrojených síl, nemá právomoc vyslať slovenských vojakov na misie. Rozhoduje o tom vláda na návrh ministerstva obrany a celé to ešte musí odobriť parlament. Vo všetkých týchto krokoch to má teda v rukách súčasná vládna koalícia Smeru, Hlasu a SNS.

„Prezident v danom prípade nemá takúto právomoc, že by on v zmysle ústavy vedel nejak vyslať vojakov alebo príslušníkov Ozbrojených síl Slovenskej republiky do nejakého ozbrojeného konfliktu. Toto by som vylúčil, že takáto právomoc v ústave je,“ potvrdil pre Aktuality.sk ústavný právnik František Pažitný.
Dzurinda navrhol aby nový prezident navrhol odobrať súčasnej vláde právomoci v zahraničnej politike.
bjuty smis
26.03.24,12:16
už včera bolo neskoro.....
máš pocit, že šťuka blanár to zvláda ? aj s bradavicou....
pavol54
26.03.24,12:22
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
Negoce
26.03.24,12:25
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
a vieš prečo riešia jeho orientáciu?
marleau
26.03.24,12:42
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
a vieš prečo riešia jeho orientáciu?
Prečo?
bjuty smis
26.03.24,12:42
niekto tu nadáva pellemu do teplošov to je to isté ako keby niekomu niekto nadával do židov, cigáňov a podobné útoky. tak som konštatoval že byť teplý nie je trestný čin, tak to tu radšej vymazal, ale šíriť tu nenávisť na základe orientácie, rasy a náboženstva už trestným činom je ale ja nie som právnik
a vieš prečo riešia jeho orientáciu?
vyrástol nám z neho bojovník za práva lgbt :))))
bjuty smis
26.03.24,13:18
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
OneUp
26.03.24,14:08
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Ako sa ma v tom vyznat volic smerohlasu s IQ=2 ? Nadavaju, ze Korcok podporuje LGBTI. Cize Korcok podporuje Peleho
marleau
26.03.24,14:26
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Ako sa ma v tom vyznat volic smerohlasu s IQ=2 ? Nadavaju, ze Korcok podporuje LGBTI. Cize Korcok podporuje Peleho
To sa fakt niektorí robíte hlúpi alebo naozaj ste?
kukučka
26.03.24,14:27
Jak ochrana týraných žien, tak aj podpora LGBT je zneužívaná na politické čely, v skutočnosti kašlú na jedných i druhých.
bjuty smis
26.03.24,14:31
zaujímavé, že iba vládnou koalíciou.....
Nandrolon
26.03.24,14:33
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan

Takže Danko a Huliak sú u teba niekedy dezoláti a inokedy zase múdri a názorovo správne orientovaní ľudia?

Zaujímavé, doteraz si na tých dvoch nadával a teraz prezentuješ ich názory?

Krútite tak, ako vám to pasuje.
bjuty smis
26.03.24,14:45
ok...tak sa pozrime, čo vravia jeho najbližší...jeho koaliční partneri, podporovatelia...

- „Prepáčte, neverím, že tento národ po vláde bláznov, by chcel vládu homosexuálnych lenivcov. Verím, že toto je len hlúpa manipulácia oligarchov a médií,“ napísal Danko.

- „Vrátane jeho orientácie, jeho manierov, správania, finančnej hotovosti. Každý kandidát sa musí pripraviť na to, nielen či sa vie usmievať, ale aj koľko má detí, koho má rád, s kým žije, z čoho je financovaná kampaň. A potom si ľudia vyberú,“

- poslanec SNS Rudolf Huliak. „Všetci o ňom vedia, nepriznáva sa k tomu, to je tiež u mňa istá špinavosť, alibizmus. Ak raz mám jamky v lícach, môžem mať aj gule, nie?“ hovoril Huliak v dezinformačnej televízii Slovan
Ako sa ma v tom vyznat volic smerohlasu s IQ=2 ? Nadavaju, ze Korcok podporuje LGBTI. Cize Korcok podporuje Peleho
toto tých blbečkov domotá ešte viac
pozri, čo im odkazuje pampalini.....

.krásne KO dezolátom rašimu, tomášovi a šukaj-colštokovi :)))


https://www.facebook.com/reel/430726202676367
OneUp
26.03.24,16:18
Super, dnes dobre radi vyluceny PKX. Poradil s brokolicou - porusil etiketu Porady
buchač
26.03.24,17:55
Od apríla si priplatíme za lekára, pozri sa na chystané poplatky
https://www.startitup.sk/necakany-uder-pre-pacientov-od-aprila-si-priplatime-za-lekara-pozri-sa-na-chystane-poplatky/

Výborne...
Takže lekári v nemocniciach si svojho času vyštrajkovali to svoje.
Zdravotné sestry sa tiež realizovali...

Teraz sa pridali nátlakom aj súkromní lekári.
Bolo by zaujímavé vedieť, že koľkí lekári pracujú v štátnych zariadeniach a popri tom prevádzkujú aj prax súkromného charakteru.

Čert ale ber pár éčiek za návštevu u lekára. Veľa bolo takých, čo miesto platby si radšej zavolali sanitku a vybavené. Teraz ich bude ešte viac.
Otázkou ale bude, či lekár vystaví pokladničný blok za takúto platbu.
Poznámka - viem o pár ordináciách, kde sa už teraz vyberá výpalné, ale bločky sa nedávajú...ergo = čistá nezdanená ryža.

Zubári sú kapitola sama o sebe.
Jeden vojde do ordinácie, pozdraví " Dobrý deň " a odpoveď dostane " 10 eur ". Potom si sadne do kresla a čaká na verdikt, lebo je okamžite ľahší o pár éčiek. Otvorí ústa...a šup, otvára sa automaticky aj peňaženka.

...a o platbe kartou sa pacientovi môže iba ak snívať.


Holt...Slovensko je krajina, kde je radosť žiť...alebo slovami princeznej (strašná ujovina z jej úst)


https://www.youtube.com/watch?v=VnG2jUOlGCg
bjuty smis
26.03.24,18:04
tak birmovaná bradavica zdražuje všetko od a do z, ale dá sem p. prezidentku...ok

našiel som ešte niečo absurdnejšie......pampalini sa dnes prokonal....už sa teším, kam až klesne zajtra...


Predseda Hlasu oznámil, že ak vyhrá Korčok, rozpadne sa vláda, a preto chce „seniorom aj ohrozeným skupinám, ktorým pomáhame, povedať, že ak padne táto vláda, prídete o všetky tieto sociálne benefity“. To je taký perfídny argument, že aj v Hlase by už mali cítiť čosi ako hanbu.
OneUp
26.03.24,18:13
tak birmovaná bradavica zdražuje všetko od a do z, ale dá sem p. prezidentku...ok

našiel som ešte niečo absurdnejšie......pampalini sa dnes prokonal....už sa teším, kam až klesne zajtra...


Predseda Hlasu oznámil, že ak vyhrá Korčok, rozpadne sa vláda, a preto chce „seniorom aj ohrozeným skupinám, ktorým pomáhame, povedať, že ak padne táto vláda, prídete o všetky tieto sociálne benefity“. To je taký perfídny argument, že aj v Hlase by už mali cítiť čosi ako hanbu.
stahuje im rite . Nedostanu svojich kumpanov z basy. Dochodcovia im vsetko zozeru
kukučka
26.03.24,19:44
Nemáš niečo k odstrelenému mostu?
pavol54
27.03.24,06:54
Nemáš niečo k odstrelenému mostu?
ešte si prečítaj dnešný príspevok blogera zuzliak na pravde. dávno tvrdím že vojna na ukrajine sa vedia za poľnohospodársku pôdu ktorú vlastnia americké firmy(ich produkciu jeme s radosťou najmä ak je lacnejšia ako slovenský produkt)
OneUp
27.03.24,15:46
Nemáš niečo k odstrelenému mostu?
ešte si prečítaj dnešný príspevok blogera zuzliak na pravde. dávno tvrdím že vojna na ukrajine sa vedia za poľnohospodársku pôdu ktorú vlastnia americké firmy(ich produkciu jeme s radosťou najmä ak je lacnejšia ako slovenský produkt)
A co tam robia spinavi okupanti a vrahovia ruSSi ?
bjuty smis
27.03.24,16:45
nový deň. nové dno smerohlasu....


Šutaj Eštok pobúril výsluhových dôchodcov. Vlastné slová neskôr označil za hoax

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23304986/sutaj-estok-policia-vysluhove-dochodky.html?ref=tit
Negoce
27.03.24,16:55
nový deň. nové dno smerohlasu....


Šutaj Eštok pobúril výsluhových dôchodcov. Vlastné slová neskôr označil za hoax

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23304986/sutaj-estok-policia-vysluhove-dochodky.html?ref=tit
Po volbach - nezvysi
možno aj zdaní......
OneUp
27.03.24,17:00
nový deň. nové dno smerohlasu....


Šutaj Eštok pobúril výsluhových dôchodcov. Vlastné slová neskôr označil za hoax

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23304986/sutaj-estok-policia-vysluhove-dochodky.html?ref=tit

Po volbach odvola co odvolal a - nezvysi
buchač
27.03.24,17:14
Po volbach - nezvysi
možno aj zdaní......[/QUOTE]


Povedal kto ? Mihál ...??? :D :D :D
Negoce
27.03.24,17:25
Po volbach - nezvysi
možno aj zdaní......


Povedal kto ? Mihál ...??? :D :D :D[/QUOTE]
ale prosím ťa......
buchač
27.03.24,17:32
Po volbach - nezvysi
možno aj zdaní......


Povedal kto ? Mihál ...??? :D :D :D
ale prosím ťa......[/QUOTE]

Presne tak isto som chcel zareagovať na tvoju pripomienku ohľadom zdanenia.
To akože kto by mal nezvýšiť alebo zdaniť výsluhové ?
...a o ktoré by sa vlastne jednalo ? Nedáš viac infa ?
Negoce
27.03.24,17:35
Po volbach - nezvysi
možno aj zdaní......


Povedal kto ? Mihál ...??? :D :D :D
ale prosím ťa......

Presne tak isto som chcel zareagovať na tvoju pripomienku ohľadom zdanenia.
To akože kto by mal nezvýšiť alebo zdaniť výsluhové ?
...a o ktoré by sa vlastne jednalo ? Nedáš viac infa ?[/QUOTE]

už som dala.....:D

poznáš Albelli? poznáš niekoho kto tam býva?
buchač
27.03.24,18:03
poznáš Albelli? poznáš niekoho kto tam býva?
Lokalitu ako takú hej. Občas idem okolo.
Nie.
Nandrolon
28.03.24,10:49
Parádne nakladá Pelle Tchorčokovi na 24-ke.
:-)))
OneUp
28.03.24,11:10
Parádne nakladá Pelle Tchorčokovi na 24-ke.
:-)))
Zase klames ? Minule si pisal, ze len stv1 mas
Nandrolon
28.03.24,11:21
Parádne nakladá Pelle Tchorčokovi na 24-ke.
:-)))
Zase klames ? Minule si pisal, ze len stv1 mas
Ak mám STV1 tak automaticky aj STV2 a 24. Vybil som ti poistky?
:-))))
OneUp
28.03.24,11:26
Parádne nakladá Pelle Tchorčokovi na 24-ke.
:-)))
Zase klames ? Minule si pisal, ze len stv1 mas
Ak mám STV1 tak automaticky aj STV2 a 24. Vybil som ti poistky?
:-))))
O stv 1 si prisahal
OneUp
28.03.24,11:56
Korcok Peleho uplne zotrel. Pele uz viaze maslu po vzore Lucanskeho
pavol54
28.03.24,12:25
Parádne nakladá Pelle Tchorčokovi na 24-ke.
:-)))
Zase klames ? Minule si pisal, ze len stv1 mas
šíriš bludy alebo polobludy ako obyčajne a potom obviníš z klamstva ako obyčajne: 25. 03 písal "sledujem RTVS a to mi stačí"
Tweety
28.03.24,12:25
Parádne nakladá Pelle Tchorčokovi na 24-ke.
:-)))
Ja som ich dvoch počúvala v rozhlase. A áno to máš pravdu, brýzgal na neho. Má sa predsa od koho učiť. Toľko rokov so smerom, to sa predsa nedá len tak , aby sa na neho z jeho rétoriky niečo nenalepilo. Vidno aj v tom, s akou rétorikou už začínajú jeho nominanti vo vláde. Ale protikandát sa na jeho úroveň neznížil, zvládal to so slušnosťou aj keď pelé na hulváta išiel aj tam, kam by nemal.
Nandrolon
28.03.24,12:36
Ja to mám dokonca nahraté. Korčok tam pohorel na plnej čiare.
Už nevedel, ako sa má krútiť, keď ho Pelle citoval.
bjuty smis
28.03.24,13:14
tu je prepis, keby niekoho zaujímalo...to museli byť iné lysohlávky, ked tu pre niekoho korčok pohorel...

https://spravy.pravda.sk/prezidentske-volby-2024/clanok/704698-prezidentsky-duel-korcok-pellegrini/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box



ale však vieme, aká skupina volí štetináča.... thermopodržtašku....
a on si ešte aj odznáčiky narobí PP - podržtaška pampalini :))))
pavol54
28.03.24,14:00
Ja to mám dokonca nahraté. Korčok tam pohorel na plnej čiare.
Už nevedel, ako sa má krútiť, keď ho Pelle citoval.
Na to pasuje vtip z roku 1979:
Carter a Brežnev sa rozhodli pretekať v behu. Carter dobehol prvý, Brežnev druhý.
Každý hovoril doma svoje výsledky
Carter: Dobehol som prvý, Brežnev posledný.
Brežnev: Dobehol som druhý, Carter predposledný.
Obaja mali svoju pravdu:)
Nandrolon
28.03.24,15:47
Načo vyberaný "akože prepis", keď sa určite dá nájsť origo relácia či video, alebo audio.
OneUp
28.03.24,15:50
Dnes politolog zhodnotil predvolebnu diskusiu na Rtvs.
Korcok evidentne vysiel z diplomatickej zony a argumentacne oponoval na klamlive obvinenia. Pele posobil ustrachane a neisto
OneUp
28.03.24,16:28
Pelle nema dobry tyzden. Najprv mu podporu /za uplatok / prislubil Forro. Vzapati to poprelo predsednistvo Aliancie . Dnes sa pochvalili podporou Harabinaka. Do hodiny to poprel sam reper.. Kuwa, to niekto veri realnym i 12 % Harabina ? 10 % su recesie mladych, ktorym to 1.kolom skoncilo a 2 % pacienti psychiatrie
Nandrolon
28.03.24,16:35
Tchorčok pohorí na podpore Dzurindu a podobných potentátov....
bjuty smis
28.03.24,17:06
ale no pozri ho, skrachovaného voliča štetináča, čo sa upol k homesexuálnemu soc.-demokratovi , čo obieha chudobu na súkromnom tryskáči :)))

link som dal úmyselne na dennik PRAUDA, čo cenzúruje aj weiisa a zalu, bardov komunizmu a soc. demokracie na SLovensku......aj toho sa tu už bojíte ?

ste nervoznejši ako termopampalini.....

nech sa páči...isto má každý chuť a čas vyše hodinu počúvať tých dvoch....

ale keby náhodou nie, môže si letmo preletieť díšpútu
Nandrolon
28.03.24,17:18
Dišpútu, kde potentát niečo úmyselne zabudol?