saglucka
24.10.06,10:04
Ahojte,

ak mi niekto viete poradit tak budem velmi rada.
Tento rok koncim vysku - poistnu matematiku na EU. Ale po skole nechcem robit v tejto oblasti.
Od strednej chcem strasne robit uctovnictvo a chcem sa mu aj dalej venovat. Jednoduche uctovnictvo robim uz od strednej ale v podvojnom mam iba chabu prax.
Som pocula ze existuje nejaka skola pre uctovnikov, tak som rozmyslala ze by som isla na nu... ale vobec neviem...
:(
LubenaK
24.10.06,08:49
Dá sa urobiť nejaký rekvalifikačný kurz. Robia sa v každom väčšom meste. Veľmi dobré kurzy robí i Akadémia vzdelávania. Alebo skús aj Humboldtov korešpodenčný kurz - majú kurzy jednoduché a podvojné účtovníctvo a ešte podvojné účtovníctvo a mzdy. Na ich stránke sa dá objednať katalóg.
No a samozrejmei tu nájdeš pod názvom Svokrina kuchyňa vynikajúci minikurz podvojného účtovníctva - vysvetlené lopatisticky a na dobrom príklade.
Mackovka
24.10.06,12:37
A keď máš dobré matematické myslenie a máš chuť ďalej študovať, mohla by si sa zaujímať aj o doktorandské štúdium a zamerať ho na účtovníctvo, audit, programovanie a pod. Možno by sa Ti podarilo študovať to, čo najviac chceš a mala by si zároveň uzatvorený ďalší stupeň vzdelania. V každom prípade Ti držím palce.
Muška
24.10.06,12:47
ak Ti ide iba o kurz, skús mrknúť občas sem... http://www.reva-akademos.sk/ do konca roka ešte budú robiť ďalšie kurzy.