Zavrieť

Porady

Ako dalej po skole

Ahojte,

ak mi niekto viete poradit tak budem velmi rada.
Tento rok koncim vysku - poistnu matematiku na EU. Ale po skole nechcem robit v tejto oblasti.
Od strednej chcem strasne robit uctovnictvo a chcem sa mu aj dalej venovat. Jednoduche uctovnictvo robim uz od strednej ale v podvojnom mam iba chabu prax.
Som pocula ze existuje nejaka skola pre uctovnikov, tak som rozmyslala ze by som isla na nu... ale vobec neviem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Dá sa urobiť nejaký rekvalifikačný kurz. Robia sa v každom väčšom meste. Veľmi dobré kurzy robí i Akadémia vzdelávania. Alebo skús aj Humboldtov korešpodenčný kurz - majú kurzy jednoduché a podvojné účtovníctvo a ešte podvojné účtovníctvo a mzdy. Na ich stránke sa dá objednať katalóg.
    No a samozrejmei tu nájdeš pod názvom Svokrina kuchyňa vynikajúci minikurz podvojného účtovníctva - vysvetlené lopatisticky a na dobrom príklade.

    Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

    Mackovka
    A keď máš dobré matematické myslenie a máš chuť ďalej študovať, mohla by si sa zaujímať aj o doktorandské štúdium a zamerať ho na účtovníctvo, audit, programovanie a pod. Možno by sa Ti podarilo študovať to, čo najviac chceš a mala by si zároveň uzatvorený ďalší stupeň vzdelania. V každom prípade Ti držím palce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.