hlucia
25.10.06,19:22
dobrý večer, mám problém s vpd v alfe, konkrétne s tlačou, nedávno ste mi poradili zotriedenie peň.denníka podľa dátumu a následné prečíslovanie dokladov. až potom tlač.(aby som nemusela triediť doklady podľa dátumu ručne) Lenže keď si dám naraz tlačiť všetky tie doklady, tak na niektorých vpd nemám vypísané :"Prijaté od:". Keď som tlačila vpd po jednom vždy som si to pred tlačou vypísala, ale keď to dám naraz vyplní mi iba tých, ktorých mám v databáze. Mám teraz nahadzovať každého partnera do evidencie? Mala by som ich tam potom veľa a niektorý partner sa mi vyskytne niekedy iba raz a tak je podľa mňa zbytočné mať ho tam. Poraďte mi prosím. Ďakujem.:p
va1ke
25.10.06,17:39
Ja to robím tak, že si otvorím každý výdavkový doklad v peňažnom denníku (tlačiť doklad) a tam si to vyplním. a až potom dám tlačiť hromadne tlačiť. neviem či to ide jednoduhšie ale takto to robím.
hlucia
25.10.06,17:45
Ok tak to budem robiť aj ja tak.
victoria
31.10.06,18:15
Cez automatické texty sa dajú ľahko zadať mená príjemcov, alebo príjemcu, partnerov čo sa týka úhrady pohľadávok alebo záväzkov ti cez F7 pridá automaticky zo zoznamu pohľadávok alebo záväzkov spolu s úhradou faktúry.