Zavrieť

Porady

Tlač VPD v alfe

dobrý večer, mám problém s vpd v alfe, konkrétne s tlačou, nedávno ste mi poradili zotriedenie peň.denníka podľa dátumu a následné prečíslovanie dokladov. až potom tlač.(aby som nemusela triediť doklady podľa dátumu ručne) Lenže keď si dám naraz tlačiť všetky tie doklady, tak na niektorých vpd nemám vypísané :"Prijaté od:". Keď som tlačila vpd po jednom vždy som si to pred tlačou vypísala, ale keď to dám naraz vyplní mi iba tých, ktorých mám v databáze. Mám teraz nahadzovať každého partnera do evidencie? Mala by som ich tam potom veľa a niektorý partner sa mi vyskytne niekedy iba raz a tak je podľa mňa zbytočné mať ho tam. Poraďte mi prosím. Ďakujem.:p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    va1ke je offline (nepripojený) va1ke

    va1ke
    Ja to robím tak, že si otvorím každý výdavkový doklad v peňažnom denníku (tlačiť doklad) a tam si to vyplním. a až potom dám tlačiť hromadne tlačiť. neviem či to ide jednoduhšie ale takto to robím.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Cez automatické texty sa dajú ľahko zadať mená príjemcov, alebo príjemcu, partnerov čo sa týka úhrady pohľadávok alebo záväzkov ti cez F7 pridá automaticky zo zoznamu pohľadávok alebo záväzkov spolu s úhradou faktúry.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.