tana007
30.10.06,11:30
Dobry den, vedel by mi niekto poradit, aky okruh cinnosti mozem vykonavat ak mam v zivnostenskom liste zapisane podnikatelske poradenstvo v rozahu volnej zivnosti??
victoria
30.10.06,10:36
Dobry den, vedel by mi niekto poradit, aky okruh cinnosti mozem vykonavat ak mam v zivnostenskom liste zapisane podnikatelske poradenstvo v rozahu volnej zivnosti??
To si si sama tak vzolila do zivnostenskeho listu a teraz hladas napln pre tuto cinnost alebo si planujes nieco taketo zadat do zivnostenskeho listu a rozmyslas co vsetko by si mohlo pod tym robit ? :-)
Hedvigka
30.10.06,10:36
Dobry den, vedel by mi niekto poradit, aky okruh cinnosti mozem vykonavat ak mam v zivnostenskom liste zapisane podnikatelske poradenstvo v rozahu volnej zivnosti??
Také, na ktoré netreba osobitné povolenie alebo licenciu , ktoré majú napr. advokáti, audítori, a pod. Bližie treba pozrieť živnostenský zákon.
tana007
30.10.06,10:51
Ja si to planujem dat zapisat do zivnostaku, pracujem ako operator v kuriernej spolocnosti a myslim si, ze prave tato cinnost (podnik.poradnestvo) by bola vhodna. Ale neviem co napisat do zmluvy (aku cinnost budem vykonavat). Mozem tam presne popisat co budem vykonavat?? Alebo iba nieco vseobecne??
victoria
31.10.06,10:20
No ja by som to asi specifikovala blizsie .... napr. poradenstvo v oblasti prepravy, spedicie a logistiky, kurierske sluzby, ekonomicke poradenstvo....