Zavrieť

Porady

Podnikatelske poradenstvo

Dobry den, vedel by mi niekto poradit, aky okruh cinnosti mozem vykonavat ak mam v zivnostenskom liste zapisane podnikatelske poradenstvo v rozahu volnej zivnosti??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    tana007
    Dobry den, vedel by mi niekto poradit, aky okruh cinnosti mozem vykonavat ak mam v zivnostenskom liste zapisane podnikatelske poradenstvo v rozahu volnej zivnosti??
    To si si sama tak vzolila do zivnostenskeho listu a teraz hladas napln pre tuto cinnost alebo si planujes nieco taketo zadat do zivnostenskeho listu a rozmyslas co vsetko by si mohlo pod tym robit ? :-)

    Hedvigka je offline (nepripojený) Hedvigka

    Hedvigka
    tana007
    Dobry den, vedel by mi niekto poradit, aky okruh cinnosti mozem vykonavat ak mam v zivnostenskom liste zapisane podnikatelske poradenstvo v rozahu volnej zivnosti??
    Také, na ktoré netreba osobitné povolenie alebo licenciu , ktoré majú napr. advokáti, audítori, a pod. Bližie treba pozrieť živnostenský zákon.

    tana007 je offline (nepripojený) tana007

    tana007
    Ja si to planujem dat zapisat do zivnostaku, pracujem ako operator v kuriernej spolocnosti a myslim si, ze prave tato cinnost (podnik.poradnestvo) by bola vhodna. Ale neviem co napisat do zmluvy (aku cinnost budem vykonavat). Mozem tam presne popisat co budem vykonavat?? Alebo iba nieco vseobecne??

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    No ja by som to asi specifikovala blizsie .... napr. poradenstvo v oblasti prepravy, spedicie a logistiky, kurierske sluzby, ekonomicke poradenstvo....

    Podnikatelske poradenstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.