Heh
03.11.06,13:24
Dobry den,

chcel by som si zalozit s.r.o. ale nemam na to nejako cas kedze zatial som zamestnany na TPP. Nevedeli by ste mi prosim odporucit nejaku spolocnost alebo niekoho kto vybavi vsetko potrebne tak, aby som sa ja o to musel starat co najmenej?


Dakujem
victoria
03.11.06,12:29
A mozem vediet odkial si ?
Heh
03.11.06,12:30
Dolny Kubin, momentalne Bratislava, ale chcel by som ju mat zalozenu v mieste trvaleho bydliska, cize DK
victoria
03.11.06,12:34
Mam priatelku ktora sa touto cinnostou zaobera v Cadci a Ziline ale to je asi dost daleko nie ? Nech sa ozvu Oravaci :-)
Heh
03.11.06,12:41
Zilina je od Kubina nejakych 70km, ale uvital by som skor nieco blizsie. Dakujem vsak za ochotu, v pripade ze nenajdem nic lepsie urcite viem na koho sa obratit :)
victoria
03.11.06,13:21
Jasne v pohode kedykolvek :-)
peeel
03.11.06,16:27
Zilina je od Kubina nejakych 70km, ale uvital by som skor nieco blizsie. Dakujem vsak za ochotu, v pripade ze nenajdem nic lepsie urcite viem na koho sa obratit :)

Liptovský Mikuláš by mohol byť? Je tu pár šikovných ľudí, ktorí sa v tom vyznajú. Z/do DK je to kúsok.
Lucia7
03.11.06,16:43
Firma, v ktorej pracujem, sa takisto zaoberá zakladaním a predajom spoločností. Sme síce v Bratislave, ale tieto služby ponúkame dokonca na Ukrajine, v Maďarsku a podobne takže ktorékoľvek miesto na Slovensku by nebol problém. Dokonca už nejaké firmy sú aj založené, takže už by sa len zmenilo sídlo a bola by "Tvoja".
Daska
03.11.06,16:56
Dolny Kubin, momentalne Bratislava, ale chcel by som ju mat zalozenu v mieste trvaleho bydliska, cize DK

Mozem pomoct, srocku som si zalozila sama, som z DK, ak mas zaujem posli mi kontakt na ss
redialer
09.01.07,12:13
Mozem pomoct, srocku som si zalozila sama, som z DK, ak mas zaujem posli mi kontakt na ss

ako dlho to teraz trva a kolko to stoji?