Zavrieť

Porady

Zalozenie spolocnosti na kluc

Dobry den,

chcel by som si zalozit s.r.o. ale nemam na to nejako cas kedze zatial som zamestnany na TPP. Nevedeli by ste mi prosim odporucit nejaku spolocnost alebo niekoho kto vybavi vsetko potrebne tak, aby som sa ja o to musel starat co najmenej?


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heh je offline (nepripojený) Heh

    Heh
    Dolny Kubin, momentalne Bratislava, ale chcel by som ju mat zalozenu v mieste trvaleho bydliska, cize DK

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Mam priatelku ktora sa touto cinnostou zaobera v Cadci a Ziline ale to je asi dost daleko nie ? Nech sa ozvu Oravaci :-)

    Heh je offline (nepripojený) Heh

    Heh
    Zilina je od Kubina nejakych 70km, ale uvital by som skor nieco blizsie. Dakujem vsak za ochotu, v pripade ze nenajdem nic lepsie urcite viem na koho sa obratit

    peeel je offline (nepripojený) peeel

    peeel
    Heh
    Zilina je od Kubina nejakych 70km, ale uvital by som skor nieco blizsie. Dakujem vsak za ochotu, v pripade ze nenajdem nic lepsie urcite viem na koho sa obratit
    Liptovský Mikuláš by mohol byť? Je tu pár šikovných ľudí, ktorí sa v tom vyznajú. Z/do DK je to kúsok.

    Lucia7 je offline (nepripojený) Lucia7

    Lucia7
    Firma, v ktorej pracujem, sa takisto zaoberá zakladaním a predajom spoločností. Sme síce v Bratislave, ale tieto služby ponúkame dokonca na Ukrajine, v Maďarsku a podobne takže ktorékoľvek miesto na Slovensku by nebol problém. Dokonca už nejaké firmy sú aj založené, takže už by sa len zmenilo sídlo a bola by "Tvoja".

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Heh
    Dolny Kubin, momentalne Bratislava, ale chcel by som ju mat zalozenu v mieste trvaleho bydliska, cize DK
    Mozem pomoct, srocku som si zalozila sama, som z DK, ak mas zaujem posli mi kontakt na ss

    redialer je offline (nepripojený) redialer

    redialer
    Daska
    Mozem pomoct, srocku som si zalozila sama, som z DK, ak mas zaujem posli mi kontakt na ss
    ako dlho to teraz trva a kolko to stoji?

    Zalozenie spolocnosti na kluc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.