vajda65
18.11.06,11:29
Ahojte neviete niekto prosím ako alebo či sa dá stiahnuť z internetu kurzový lístok do MRP.
Príde mi to veľmi pracné každý deň nahadzovať kurz, ktorý potrebujem.

dík
ekopo
20.11.06,06:55
Nikto nereagoval, neúčtujem síce v MRP, poznám ho len zbežne a myslím si, že kurzy musíš zadávať ručne. Možeš vyskúšať napr. soft ktorý Ti vyplní kurzy /stiahne z internetu/ a urobí prepočet automaticky. Plná verzia pre JU bola uvoľnená včera a na rok 2006 je zadarmo. www.mj-soft.szm.sk
lenkak
20.11.06,19:40
pokiaľ viem takáto možnosť ešte nie je, daj podnet na
www.mrp.sk
vajda65
21.11.06,04:53
OK díky, tiež sa mi zdá čudné, že keby tam bola tak by som ju nenašiel. =)
Magduš
18.12.06,12:21
Ahojte v nastaveniach - účtovnom denníku - kurzy som doplnila aktuálny kurz CZK prečo ho neviem použiť v prijatej zahr. Fa pri zahraničnej mene - dátum zaradenia - kurz - jednoducho nereaguje, kde by som este mohla nadefinovat aktualny kurz z ktoreho by vedel program prepočítať výslednú sumu faktúry
Zoltán Kovács
18.12.06,14:48
Ahojte v nastaveniach - účtovnom denníku - kurzy som doplnila aktuálny kurz CZK prečo ho neviem použiť v prijatej zahr. Fa pri zahraničnej mene - dátum zaradenia - kurz - jednoducho nereaguje, kde by som este mohla nadefinovat aktualny kurz z ktoreho by vedel program prepočítať výslednú sumu faktúry

Skús to isté urobiť aj v knihe záväzkov, resp. knihe došlých faktúr.
Magduš
19.12.06,06:11
po zadávaní kurzu do účtovného denníka sa zobrazia tie isté údaje aj v nastaveniach pohľ. a záv., faktúry, takže tu už nemám čo doplnať, no jednoducho neviem
zuzanar
19.12.06,06:47
Skúšala som to a mne to funguje. Pri zadávaní faktúry, si otvorila záložku zahraničná mena a zadala druh meny? Po zadaní meny doplní kurz sám.
adinka55
19.12.06,07:18
po zadávaní kurzu do účtovného denníka sa zobrazia tie isté údaje aj v nastaveniach pohľ. a záv., faktúry, takže tu už nemám čo doplnať, no jednoducho neviem

A ake mas datumy?
Datum zaradenia a datum odpocitania mas ten isty alebo iny?
Magduš
08.01.07,10:05
A ake mas datumy?
Datum zaradenia a datum odpocitania mas ten isty alebo iny?

Ospravedlnujem sa, nemala som pristup na internet
datum zaradenia je 29. 11. 2006
datum odpocitania 20. 11. 2006
takze datum je rozdielny