Zavrieť

Porady

Kurzový lístok v MRP

Ahojte neviete niekto prosím ako alebo či sa dá stiahnuť z internetu kurzový lístok do MRP.
Príde mi to veľmi pracné každý deň nahadzovať kurz, ktorý potrebujem.

dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Nikto nereagoval, neúčtujem síce v MRP, poznám ho len zbežne a myslím si, že kurzy musíš zadávať ručne. Možeš vyskúšať napr. soft ktorý Ti vyplní kurzy /stiahne z internetu/ a urobí prepočet automaticky. Plná verzia pre JU bola uvoľnená včera a na rok 2006 je zadarmo. www.mj-soft.szm.sk

    Magduš je offline (nepripojený) Magduš

    Magduš
    Ahojte v nastaveniach - účtovnom denníku - kurzy som doplnila aktuálny kurz CZK prečo ho neviem použiť v prijatej zahr. Fa pri zahraničnej mene - dátum zaradenia - kurz - jednoducho nereaguje, kde by som este mohla nadefinovat aktualny kurz z ktoreho by vedel program prepočítať výslednú sumu faktúry

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Magduš
    Ahojte v nastaveniach - účtovnom denníku - kurzy som doplnila aktuálny kurz CZK prečo ho neviem použiť v prijatej zahr. Fa pri zahraničnej mene - dátum zaradenia - kurz - jednoducho nereaguje, kde by som este mohla nadefinovat aktualny kurz z ktoreho by vedel program prepočítať výslednú sumu faktúry
    Skús to isté urobiť aj v knihe záväzkov, resp. knihe došlých faktúr.

    Magduš je offline (nepripojený) Magduš

    Magduš
    po zadávaní kurzu do účtovného denníka sa zobrazia tie isté údaje aj v nastaveniach pohľ. a záv., faktúry, takže tu už nemám čo doplnať, no jednoducho neviem

    zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

    zuzanar
    Skúšala som to a mne to funguje. Pri zadávaní faktúry, si otvorila záložku zahraničná mena a zadala druh meny? Po zadaní meny doplní kurz sám.

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    Magduš
    po zadávaní kurzu do účtovného denníka sa zobrazia tie isté údaje aj v nastaveniach pohľ. a záv., faktúry, takže tu už nemám čo doplnať, no jednoducho neviem
    A ake mas datumy?
    Datum zaradenia a datum odpocitania mas ten isty alebo iny?

    Magduš je offline (nepripojený) Magduš

    Magduš
    A ake mas datumy?
    Datum zaradenia a datum odpocitania mas ten isty alebo iny?

    Ospravedlnujem sa, nemala som pristup na internet
    datum zaradenia je 29. 11. 2006
    datum odpocitania 20. 11. 2006
    takze datum je rozdielny

    Kurzový lístok v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.