moniq81
20.11.06,13:49
Čaute,

poraďte mi prosím!!! Mám zoznam v Exceli, ktorý je dosť rozsiahly a keď si ho prezerám potrebujem stále vidieť nadpisy stĺpcov. Prosím ako to mám spraviť, aby keď budem rolovať myšou dole som nadpisy stĺpcov stále videla???
Ďakujem
bz5
20.11.06,13:00
Klikni si na prvú bunku, ktorú máš pod riadkom, ktorý chceš ukotviť. Potom klikni v menu na OKNO a v ňom na "Ukotviť priečku". Malo by to fungovať.
bendži
20.11.06,13:02
Čaute,

poraďte mi prosím!!! Mám zoznam v Exceli, ktorý je dosť rozsiahly a keď si ho prezerám potrebujem stále vidieť nadpisy stĺpcov. Prosím ako to mám spraviť, aby keď budem rolovať myšou dole som nadpisy stĺpcov stále videla???
Ďakujem

použi funkciu ukotvenia priečok:
klikni na bunku v prvom stĺpci, nad ktorou riadok už chceš mať pevný (v prípade že chceš mať pevný riadok i stĺpec, klikneš na bunku, nad ktorou riadok má byť pevný a pred ktorou stĺpec má byť pevný)
potom dáš Okno / Window - Ukotviť priečky / Hide
moniq81
20.11.06,13:37
Ďakujem :) :) :) . Pomohli ste mi. Pekný zvyšok dňa.
sarahovci
24.01.07,07:18
Čaute,

poraďte mi prosím!!! Mám zoznam v Exceli, ktorý je dosť rozsiahly a keď si ho prezerám potrebujem stále vidieť nadpisy stĺpcov. Prosím ako to mám spraviť, aby keď budem rolovať myšou dole som nadpisy stĺpcov stále videla???
Ďakujem
Ukotvi si priečky - je to v menu OKNO, voľba ukotviť priečky, musíš byť nastavená pod nadpismi.