Zavrieť

Porady

Ako zachovať stále viditeľné nadpisy stĺpcov?

Čaute,

poraďte mi prosím!!! Mám zoznam v Exceli, ktorý je dosť rozsiahly a keď si ho prezerám potrebujem stále vidieť nadpisy stĺpcov. Prosím ako to mám spraviť, aby keď budem rolovať myšou dole som nadpisy stĺpcov stále videla???
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bz5 je offline (nepripojený) bz5

    bz5
    Klikni si na prvú bunku, ktorú máš pod riadkom, ktorý chceš ukotviť. Potom klikni v menu na OKNO a v ňom na "Ukotviť priečku". Malo by to fungovať.

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    moniq81
    Čaute,

    poraďte mi prosím!!! Mám zoznam v Exceli, ktorý je dosť rozsiahly a keď si ho prezerám potrebujem stále vidieť nadpisy stĺpcov. Prosím ako to mám spraviť, aby keď budem rolovať myšou dole som nadpisy stĺpcov stále videla???
    Ďakujem
    použi funkciu ukotvenia priečok:
    klikni na bunku v prvom stĺpci, nad ktorou riadok už chceš mať pevný (v prípade že chceš mať pevný riadok i stĺpec, klikneš na bunku, nad ktorou riadok má byť pevný a pred ktorou stĺpec má byť pevný)
    potom dáš Okno / Window - Ukotviť priečky / Hide

    sarahovci je offline (nepripojený) sarahovci

    sarahovci
    moniq81
    Čaute,

    poraďte mi prosím!!! Mám zoznam v Exceli, ktorý je dosť rozsiahly a keď si ho prezerám potrebujem stále vidieť nadpisy stĺpcov. Prosím ako to mám spraviť, aby keď budem rolovať myšou dole som nadpisy stĺpcov stále videla???
    Ďakujem
    Ukotvi si priečky - je to v menu OKNO, voľba ukotviť priečky, musíš byť nastavená pod nadpismi.

    Ako zachovať stále viditeľné nadpisy stĺpcov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.