bora.b
30.12.06,13:24
Môže sa niekto podeliť o skúsenosti so zakladaním odborov vo firme?
Danila
30.12.06,12:40
Môže sa niekto podeliť o skúsenosti so zakladaním odborov vo firme?My sa tu podelíme o všetky skúsenosti. A teda aj o odboroch. Takže. Dôležitý je počet zamestnancov.
Kolenčík
30.12.06,17:42
A ešte doplním či tie "saktorovské", lebo sú aj nezávisle kresťanské odbory.
Danila
30.12.06,18:04
A ešte doplním či tie "saktorovské", lebo sú aj nezávisle kresťanské odbory.Zadávateľka mala asi na zreteli tie, o ktorých pojednáva príslušné ustanovenia ZP.
bora.b
03.01.07,18:13
Ahojte, konečne som doma. Zamestnancov je cez 200, zatiaľ funguje len zamestnanecká rada, chcelo by to niečo iné
pali1
10.01.07,14:40
Ahoj bora som rad že niekto chce rošíriť členskú základňu aj keď neviem za koho ale je to faj. Ak ti môžem poradiť tak navštív základňu odborového zvezu a tam ti všetko vysvetlia a ešte ti daju rady aj na začiatok a keď nevieš kde je tak skús konfederáciu odborovich zvezou skratka koza na internete ale v prvom rade musíš ísť na ministerstvo myslím že toje práce a rodiny ale niesom si istý už dlho som sa nestretol so zakladaním novej základne ale základ je neoznámiť to zamestnávatelovy predtím ako sa zaregistrujete lebo vás okamžite prepustí dobre a urobte hneď volby a rýchlo sa vymenujte aby sa na vás stahovaly všetky zákonné ochrany dobre kby si chcela niečo blyšie tak ešte napíš ok