Zavrieť

Porady

Odbory

Môže sa niekto podeliť o skúsenosti so zakladaním odborov vo firme?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    bora.b
    Môže sa niekto podeliť o skúsenosti so zakladaním odborov vo firme?
    My sa tu podelíme o všetky skúsenosti. A teda aj o odboroch. Takže. Dôležitý je počet zamestnancov.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Kolenčík
    A ešte doplním či tie "saktorovské", lebo sú aj nezávisle kresťanské odbory.
    Zadávateľka mala asi na zreteli tie, o ktorých pojednáva príslušné ustanovenia ZP.

    bora.b je offline (nepripojený) bora.b

    bora.b
    Ahojte, konečne som doma. Zamestnancov je cez 200, zatiaľ funguje len zamestnanecká rada, chcelo by to niečo iné

    pali1 je offline (nepripojený) pali1

    pali1
    Ahoj bora som rad že niekto chce rošíriť členskú základňu aj keď neviem za koho ale je to faj. Ak ti môžem poradiť tak navštív základňu odborového zvezu a tam ti všetko vysvetlia a ešte ti daju rady aj na začiatok a keď nevieš kde je tak skús konfederáciu odborovich zvezou skratka koza na internete ale v prvom rade musíš ísť na ministerstvo myslím že toje práce a rodiny ale niesom si istý už dlho som sa nestretol so zakladaním novej základne ale základ je neoznámiť to zamestnávatelovy predtím ako sa zaregistrujete lebo vás okamžite prepustí dobre a urobte hneď volby a rýchlo sa vymenujte aby sa na vás stahovaly všetky zákonné ochrany dobre kby si chcela niečo blyšie tak ešte napíš ok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.