Hlinkovx
15.01.07,11:57
AHOJTE,

keďže 17-tkam nestačia provinčné stretká, rozhodol sa klub CCCC, že si popri draní gatí u Pacha v PD, v Blave, v NR, či iných letoviskách v SR zorganizuje vlastné stretko, poprípade spoločné stretko na nemKrahuľoch.

Aby sa však také niečo mohlo zorganizovať, potrebuje sa vedieť, o ktoré oblasti našej vlasti máte záujem, koľko Vás príde a či vôbec príde a tak....


Predpokladaný termín pre možnosť 1, 2 a 4 je :

stretnutie sa bude konať od piatku 13.apríla


Pri spoločnom stretnutí s ostatnými Poraďákmi na Nemkrahuľoch možnosť 3:
je buď posledný májový, alebo prvý júnový víkend

Prosím vyjadrite sa najneskôr do 25.1.2007

Doplnok:
Umožnila som hlasovanie: na viac lokalít, s tým, že sa vidíte, kto pre akú lokalitu hlasoval

Všetky ostatné veci prosím neriešte so mnou....ja som len mala za úlohu urobiť anketu
mysimis
15.01.07,11:05
Veľmi rada by som sa dozvedela, čo znamená CCCC????
Hlinkovx
15.01.07,11:12
willma
15.01.07,11:13
Veľmi rada by som sa dozvedela, čo znamená CCCC????
kuk do témy "Ak sa cítiš zle" a rezervuj si na ňu hodne času :D
mysimis
15.01.07,11:19
Ďakujem za vysvetlenie, už mi to je úplne jasné - "cesta cez cenzúru cudzia".
Elena Navrátilová
15.01.07,11:27
Ďakujem za vysvetlenie, už mi to je úplne jasné - "cesta cez cenzúru cudzia".:) :) :) :) :) :) :)
liba2
15.01.07,15:29
Ďakujem za vysvetlenie, už mi to je úplne jasné - "cesta cez cenzúru cudzia".:D :D :D :D
Eulalia
15.01.07,15:42
AHOJTE,

keďže 17-tkam nestačia provinčné stretká, rozhodol sa klub CCCC, že si popri draní gatí u Pacha v PD, v Blave, v NR, či iných letoviskách v SR zorganizuje vlastné stretko, poprípade spoločné stretko na nemKrahuľoch.

Aby sa však také niečo mohlo zorganizovať, potrebuje sa vedieť, o ktoré oblasti našej vlasti máte záujem, koľko Vás príde a či vôbec príde a tak....


Predpokladaný termín pre možnosť 1, 2 a 4 je :

stretnutie sa bude konať od piatku 13.apríla


Pri spoločnom stretnutí s ostatnými Poraďákmi na Nemkrahuľoch možnosť 3:
je buď posledný májový, alebo prvý júnový víkend

Prosím vyjadrite sa najneskôr do 25.1.2007

Doplnok:
Umožnila som hlasovanie: na viac lokalít, s tým, že sa vidíte, kto pre akú lokalitu hlasoval

Všetky ostatné veci prosím neriešte so mnou....ja som len mala za úlohu urobiť anketu

Vďaka, máš to u mňa:D.
Simonab
17.01.07,18:02
posúvam.....nech nám nezapadne prachom
camelfly
17.01.07,18:04
ja davam este suhlas na TU VALENTOVU, len sa mi uz nedaaaa ;) , tu co navrhla Ludka
willma
17.01.07,18:27
a mne je to fuk, prídem kdekoľvek, tak.
Eulalia
18.01.07,03:46
a mne je to fuk, prídem kdekoľvek, tak.

Odvážna to žena:D :D :D :D :D
willma
18.01.07,05:52
Odvážna to žena:D :D :D :D :D A čuduješ sa, veď v sedemnástich ešte moc toho rozumu nie je ;) . Ale samozrejme sa prispôsobím väčšine a prídem rada aj s príveskom.:o
Eulalia
21.01.07,04:12
CCCCočky, zatiaľ vedie Valentová, poprosím, rozhodujte sa, aby sme si vedeli prihodiť súhlasy aj na Krahule - zdá sa,že tých ľudí rovnakej krvnej skupiny je tu veľmi veľa:D .
Tešííííííím, tešíííííííííííím........:D :D :D :D .
willma
21.01.07,09:13
Tak som pricapila svoj nesmelý hláások do ankety.:D
abel
21.01.07,10:02
Tak som pricapila svoj nesmelý hláások do ankety.:D

http://www.gify.nou.cz/lid_praclovek_soubory/pr14.gif


Aj ja...
camelfly
21.01.07,10:58
Evka, ja som to trosku zosumarizovala lebo mne sa tam uz nedalo pricviknut, tak som to pricvikla sem :D

VALENTOVA:

abel, ALDA, Elena Navrátilová, Eulalia, JTOMA, KEJKA, malina, Melnick, Simonab, Viera123, willma, Zita5, camelfly
liba2
21.01.07,11:10
http://www.gify.nou.cz/lid_praclovek_soubory/pr14.gif


Aj ja... Počuť to až do Blavy :D (tipnem si cca 90 km).
camelfly
21.01.07,12:03
Počuť to až do Blavy :D (tipnem si cca 90 km).

:D:D:D:D vsak aj u nas hore na strednom Slovensku bol ten tichy suhlas poriadne pocut
ALDA
21.01.07,14:43
Mrzí ma to, ale ja sa odhlasujem. Upravujem: nie je to moje odhlásenie také jednoznačné ako sa zdá, dúfam, že sa mi podarí zúčastniť sa. Nech žijú statky-zmätky.:D
Simonab
21.01.07,17:55
Mrzí ma to, ale ja sa odhlasujem.

Heli, nevadí. Veď keď sa ti náhodou podarí a budeš môcť predsa prísť, radi ťa privítame aj bez prihlásenia.
Camelka s tebou sa rátalo od začiatku.:p
Simonab
21.01.07,17:58
Zdá sa, že sa nám prihlásil aj jeden chlapec. Dúfam, že sa nezľakne čisto babskej zostavy a neodvolá prihlásenie. Janko tešíme sa aj na teba.
Simonab
21.01.07,17:59
Evka, ja som to trosku zosumarizovala lebo mne sa tam uz nedalo pricviknut, tak som to pricvikla sem :D

VALENTOVA:

abel, ALDA, Elena Navrátilová, Eulalia, JTOMA, KEJKA, malina, Melnick, Simonab, Viera123, willma, Zita5, camelfly

Pekná zostava, dúfam, že nám to vydrží. Teším sa na Vás na všetky.:) :) :)
Eulalia
22.01.07,04:28
Dievčatá, pár všeobecných info o Valentovej:
- súkromná chata, kam nás srdečne pozýva domáca pani a otvára nám svoju náruč
- každá by mala preto prísť s vlastným spacákom, nech nepridávame robotu
- jedlo sa určite dohodneme, veď sme kuchárky zdatné, aj v takom mladom veku krásnych 17, ak by sa nám nechcelo variť, je možné v neďalekej verejnej chate objednať stravu (vopred)
- zdá sa mi, že je to to pravé na stretnutie CCCC
- jediný problém je termín - v navrhovanom aprílovom termíne sa môžeme stretnúť ešte so snehom - ak si to Perinbaba rozmyslí a tú duchnu trochu natrasie.
Termín som navrhovala s ohľadom na superstretko na Krahuliach, pretože predpokladám, že viaceré z nás budú mať záujem aj o toto stretko. Zdalo sa mi, že by bol dobrý odstup od oboch stretiek aspoň pár týždňov, pretože nie každá má možnosť vypadnúť z domu a z práce trebárs dva víkendy po sebe.
Ale vo Valentovej je najkrajšie počasie práve v termínoch, kedy budú asi Krahule.

Takže teraz Vás poprosím o vyjadrenie k:
- termínu - napr. posunúť na jún až po Krahuliach, ponechať pôvodný a pod.
- vareniu
- vlastnému spacáku.

Vďaka.:p .
willma
22.01.07,06:35
Žeby som zobrala privátneho kuchára-chudák synátor, veď by z toľkých ženských aj vlasy stratil:D
Elena Navrátilová
22.01.07,11:23
Žeby som zobrala privátneho kuchára-chudák synátor, veď by z toľkých ženských aj vlasy stratil:D

Možno by si sa Willmuška divila ako mu budú rýchlo rásť:D .
malina
22.01.07,16:05
Takže teraz Vás poprosím o vyjadrenie k:
- termínu - napr. posunúť na jún až po Krahuliach, ponechať pôvodný a pod.
- vareniu
- vlastnému spacáku.

Vďaka.:p .
Začnem teda ja:
k termínu:
Mne vyhovuje hociktorý májový alebo júnový víkend okrem 25.-27. mája a 1.-3. júna, lebo navtedy mám vo Valentovej dohodnutých stavebných majstrov ;). Osobne sa prihováram za víkend 15.-17. júna, lebo nasledujúci týždeň bude depkový a ten ďalší budeme baliť svojim bábikám prázdninové kufre. Z májových víkendov bude asi nalepší v dňoch 11.-12. 5. 2007., ale môže byť aj ten od 4. do 6. mája.
k vareniu:
Variť predsa bude willmin synátor, nie? A čo si uňho objednáme, na tom sa podľa mňa stačí dohodnúť až tesne pred stretkom. Už aj podľa toho, koľko z prihlásených dievčat bude musieť svoju účasť z rôznych dôvodov odvolať (Helenka, šetri sa a skoro sa nám uzdrav! :)) a koľko ich ešte hoci aj na poslednú chvíľu pribudne... :)
k spacákom:
Kto chce, nech si ho prinesie, ale kto ho nemá alebo priestor svojej batožiny využije radšej na niečo iné, nemusí. Lôžkovín je - podľa momentálnej zostavy - naozaj dosť. :)
willma
22.01.07,16:53
Začnem teda ja:
k vareniu:
Variť predsa bude willmin synátor, nie? A čo si uňho objednáme, na tom sa podľa mňa stačí dohodnúť až tesne pred stretkom. Už aj podľa toho, koľko z prihlásených dievčat bude musieť svoju účasť z rôznych dôvodov odvolať (Helenka, šetri sa a skoro sa nám uzdrav! :)) a koľko ich ešte hoci aj na poslednú chvíľu pribudne... :)

Prepáč, že som to tak okresala, ale toto bola tá podstatná časť, ktorú som potrebovala, pozrel na mňa spôsobom-mama ty si sa zbláznila- a tým zostáva varenie predsa len na nás :D
camelfly
22.01.07,17:29
Prepáč, že som to tak okresala, ale toto bola tá podstatná časť, ktorú som potrebovala, pozrel na mňa spôsobom-mama ty si sa zbláznila- a tým zostáva varenie predsa len na nás :D

Willmi, urcite by sa mal pri nas dobre :D:D , vsak ked zacnu 17-nastky vystrajat, neviem neviem co na to nase dietky :D
Zita5
22.01.07,17:33
Nebojte navaríme a ešte ako .....
camelfly
22.01.07,17:34
Začnem teda ja:
k termínu:
Mne vyhovuje hociktorý májový alebo júnový víkend okrem 25.-27. mája a 1.-3. júna, lebo navtedy mám vo Valentovej dohodnutých stavebných majstrov ;). Osobne sa prihováram za víkend 15.-17. júna, lebo nasledujúci týždeň bude depkový a ten ďalší budeme baliť svojim bábikám prázdninové kufre. Z májových víkendov bude asi nalepší v dňoch 11.-12. 5. 2007., ale môže byť aj ten od 4. do 6. mája.
ja sa prisposobim, cize necham na vas dievcata ktory vikend schvalite,
pre mna je podstatne to, ze sa tesim a aj si oddychnem, nehovorim o spani nakolko to asi nebudeme :D:D

k vareniu:
Variť predsa bude willmin synátor, nie? A čo si uňho objednáme, na tom sa podľa mňa stačí dohodnúť až tesne pred stretkom. Už aj podľa toho, koľko z prihlásených dievčat bude musieť svoju účasť z rôznych dôvodov odvolať (Helenka, šetri sa a skoro sa nám uzdrav! :)) a koľko ich ešte hoci aj na poslednú chvíľu pribudne... :)
hadam to vyjde aj mne a nic sa nestane ;)

k spacákom:
Kto chce, nech si ho prinesie, ale kto ho nemá alebo priestor svojej batožiny využije radšej na niečo iné, nemusí. Lôžkovín je - podľa momentálnej zostavy - naozaj dosť. :)

no neviem ked teraz nesnezi ci nebude v maji alebo dokonca toho juna
a nebudeme potrebovat este spacaky navyse :eek::D
Melnick
22.01.07,17:38
Ja si pre istotu zoberiem jeden spoľahlivý xročný,troška,teda úplne prešedivelý.:D :D :D Len aby ste sa mi oň potom nepobili. :D :D :D
Zita5
22.01.07,17:40
Ja si pre istotu zoberiem jeden spoľahlivý xročný,troška,teda úplne prešedivelý.:D :D :D


To vážne ....to musí byť trvanlivý spacák ......dobručký dlhoročný;)
ALDA
22.01.07,17:43
Ako vidím, tak budú rodinné dovolenky, nie iba stretko CCCC.:)
camelfly
22.01.07,17:44
Ja si pre istotu zoberiem jeden spoľahlivý xročný,troška,teda úplne prešedivelý.:D :D :D Len aby ste sa mi oň potom nepobili. :D :D :D
Majka, to pojdes potom skoro spat? :eek::D:D alebo budeme buntosit :D

PS: Majkaaa teraz neviem ci pises o spacaku alebo o niekom :rolleyes:
Zita5
22.01.07,17:45
Majka, to pojdes potom skoro spat? :eek::D:D alebo budeme buntosit :D

Majka nepotrebuješ k tomu prešedivelému spacáku pár?
camelfly
22.01.07,17:45
:D :D :D :D :D uz viem
Melnick
22.01.07,17:48
Majka nepotrebuješ k tomu prešedivelému spacáku pár?
Však ho prines,veď si možno porozumejú.:D :D :D :D :D :D
Melnick
22.01.07,17:48
Majka, to pojdes potom skoro spat? :eek::D:D alebo budeme buntosit :D

PS: Majkaaa teraz neviem ci pises o spacaku alebo o niekom :rolleyes:


:D :D :D :D :D :D :D :D :D Už vieš.
No v každom prípade ma tam musí môj spacák dopraviť. Takže mením ho na lietajúci koberec.:D :D :D :D
Zita5
22.01.07,17:52
:D :D :D :D :D uz viem

Ja môj spacák som predbežne odporučila do RbK .....nech sa vyluftuje ...;)
camelfly
22.01.07,17:52
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Už vieš.
No v každom prípade ma tam musí môj spacák dopraviť. Takže mením ho na lietajúci koberec.:D :D :D :D

vsak si to tak krasne salamunsky napisala :D:D , to ja budem musiet zalovit niekde kde mam odlozeny spacak, hadam ho este mole nespapali a nenarobili dierky lebo by mi fucalo :D:D
camelfly
22.01.07,17:54
Ja môj spacák som predbežne odporučila do RbK .....nech sa vyluftuje ...;)

Zitka, vsak aj ja budem musiet a neviem ci uz od zajtra, pre istotu aby ste to tam so mnou vydrzali, teda nie so mnou ale so spacakom :D:D
Melnick
22.01.07,17:58
Ja sa tak teším,až sa bojím,že mi to nevyjde.
Simonab
22.01.07,18:56
:D :D :D :D :D :D :D :D :D Už vieš.
No v každom prípade ma tam musí môj spacák dopraviť. Takže mením ho na lietajúci koberec.:D :D :D :D

Majka šak by nám stačil jeden čo nás dopraví ( a nemyslím spacák :D ).
Simonab
22.01.07,18:57
Ja môj spacák som predbežne odporučila do RbK .....nech sa vyluftuje ...;)

Zitka žeby si tie naše spacáky spravili žúr v RBK?
Simonab
22.01.07,18:59
A teraz vážne k tým spacákom mám štyri, takže komu zachýba, kľudne sa ozvite. Aj stan sa nájde, to keby sme náhodou už ani do chaty netrafili. :D
Eulalia
22.01.07,19:38
Teda babenky, my sme ale riadna banda:D Sme schopné z každej témy urobiť tú "našu":D

Ale srdieCCCCka, pekne prosím, povedzte si aj názor k termínu, nie že sa tu budeme vytešovať tak dlho, až sa nedohodneme:D

To Alda: Heli, ak si sa odhlásila z pracovných alebo rodinných dôvodov, budeš chýbať, ale prežijeme to, ešte sa snáď príležitosť nájde. Ak si sa však odhlásila zo zdravotných dôvodov, to mi je veľmi ľúto. Dávaj na seba pozor, aby si nám ešte dlho mohla tu na Porade radiť a občas aj s nami pošpásovať. Držím palce, aby si bola v poriadku a toto :) je pre Teba.
Melnick
22.01.07,20:56
Teda babenky, my sme ale riadna banda:D Sme schopné z každej témy urobiť tú "našu":D

Ale srdieCCCCka, pekne prosím, povedzte si aj názor k termínu, nie že sa tu budeme vytešovať tak dlho, až sa nedohodneme:D

To Alda: Držím palce, aby si bola v poriadku a toto :) je pre Teba.

Mne zatiaľ vyhovuje každý termín.
malina
23.01.07,15:47
A teraz vážne k tým spacákom mám štyri, takže komu zachýba, kľudne sa ozvite. Aj stan sa nájde, to keby sme náhodou už ani do chaty netrafili. :D

A je tu ešte jeden voľný spacák, ktorý po dnešnom snežení zahodil náš horný sused.
Elena Navrátilová
23.01.07,15:49
A je tu ešte jeden voľný spacák, ktorý po dnešnom snežení zahodil náš horný sused.:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
abel
23.01.07,16:05
A načo tie spacáky? No až si myslíte, že tam budete aj spať, tak sa mýlite... Veď musíme stihnúť prebrať toľko dôležitých vecí :D :D :D
camelfly
23.01.07,16:13
A načo tie spacáky? No až si myslíte, že tam budete aj spať, tak sa mýlite... Veď musíme stihnúť prebrať toľko dôležitých vecí :D :D :D

to je presneeee a trefneee, moja rec :D:D
camelfly
23.01.07,16:24
dievcata, ja som sa pred chvilkou vratila zo Zvolena a odstala som si dve hodinky na kopci smerom na Handlovu koli kalamite snehu :eek: :D hroza, hadam na stretku uz ziaden sneh neuvidim, normalne mi toto stacilo na celu zimu :rolleyes: ;)
abel
23.01.07,16:34
dievcata, ja som sa pred chvilkou vratila zo Zvolena a odstala som si dve hodinky na kopci smerom na Handlovu koli kalamite snehu :eek: :D hroza, hadam na stretku uz ziaden sneh neuvidim, normalne mi toto stacilo na celu zimu :rolleyes: ;)
Tak tebe nejaký spacák prinesieme, chúďa naše premrznuté. ;)
Eulalia
23.01.07,16:52
Dievčatá, nechcem Vás uháňať, ale povedzte si konečne termín, aby sme Ľudku dlho nenaťahovali, na kedy to má utiecť z domu:D :D :D :D .
Alebo sa nebodaj zabarikádovať:D :D :D .
abel
23.01.07,17:11
Tak dajte súhlas k termínu, ktorý vám najviac vyhovuje:
4. - 6. mája
abel
23.01.07,17:11
11. - 12. mája
abel
23.01.07,17:12
15. - 17. júna

ja si nemôžem dať súhlas, ale mne sa najviac páči tento termín http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z95.gif
willma
23.01.07,17:32
15. - 17. júna

ja si nemôžem dať súhlas, ale mne sa najviac páči tento termín http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z95.gif

mne tiež, bude po výplate.
Eulalia
24.01.07,03:32
A je tu ešte jeden voľný spacák, ktorý po dnešnom snežení zahodil náš horný sused.

Ľudka, môžeš mi ho rezervovať, bude sa aspoň k tomu spacáku dobre túliť:D :D :D :D :D .
Eulalia
24.01.07,04:10
Práve som si pozrela, že na Superstretko na nemKrahuľoch je už určený termín na druhý júnový víkend.

Môžeme sa dohodnúť na CCCCstretku na 11.-12. mája?. Ak Vám tento termín vyhovuje, pricapte sem svoje yes a ideme robiť jedálniček a zháňať spacáky:D :D :D :D

P.S. Už bude po výplatách a DPH ešte stihneme:confused: .
malina
24.01.07,11:55
Evi, nechceš uháňať, ale uháňaš. :D :D :D Ty už teraz vieš, čím sa v Tvojom živote bude líšiť prvý na stretko navrhovaný víkend od toho druhého či tretieho? Stavím sa, že skôr nie než áno. ;) Nemám žiadny problém dohadovať sa o termíne stretka až niekedy začiatkom apríla, vyjdem každému návrhu v ústrety rovnako ochotne. :)

Definitívne rozhodnutie o termíne nášho stretka vo Valentovej treba podľa mňa na nejaký čas odložiť a uspokojiť sa s dohodou, že sa dohodneme. Nebojte sa, dievčatá, ja túto tému najneskôr v polovici marca, keď budeme robotou zavalené potrebovať akúkoľvek ďalšiu vzpruhu, určite vylovím spopod všetkých tých tém na Porade, ktoré ju v dohľadnom čase začnú zasypávať tak, ako teraz Valentovú zasypáva sneh. Ak by sa vám zdalo, že jar je ešte véééľmi ďaleko, môžeme si predsa urobiť stretko v Piešťanoch, v Bojniciach alebo v Prievidzi a do leta tak absolvovať stretká tri-štyri. :)

Neviem ako vy, ale ja sa teraz hlavne pustím do chlebodarnej roboty a keď budem mať nejaký problém, jednoducho nakuknem do odborných tém Porady. Vo voľnejších chvíľach vás budem stále navštevovať v CCCC téme, aby som pri vás znova načerpala dobrú náladu. Len tak mimochodom dodávam, že svojej rodine budem odteraz o niečo častejšej podávať najznámejšie slovenské jedlo, lebo ak mi to nezatrhnete, možno sa počas nášho stretka vo Valentovej budú konať aj Majstrovstvá Malinova vo varení a jedení halušiek. Neviem, ako ste na tom vy, ale ja radšej budem nasledujúce mesiace tvrdo trénovať, lebo súdiac podľa momentálnej zostavy do Valentovej prihlásených CCCC mám o silnú konkurenciu naozaj postarané. :)
malina
24.01.07,11:57
Ľudka, môžeš mi ho rezervovať, bude sa aspoň k tomu spacáku dobre túliť:D :D :D :D :D .
Evi, strihneme si, dobre? ;)
Simonab
24.01.07,12:29
Elenka si ma zachránila, už som myslela, že pôjdem na stretko sama. No samozrejme aj s Evkou.:D Rýchlo som sem nakukla, bo som myslela, že nás Ľudmilka zrušila pre nedostatok záujmu.:rolleyes:

No len trénuj, trénuj moja, lebo my sme naozaj všetky výborné kuchárky.:D A to sa nechválim, chcem pochváliť hlavne Majku u tej som už párkrát bola a rovno na obed.:--- A vy ostatné dúfam, že nesklamete bo som sa týmto za vás zaručila.:D
camelfly
24.01.07,12:43
Elenka si ma zachránila, už som myslela, že pôjdem na stretko sama. No samozrejme aj s Evkou.:D Rýchlo som sem nakukla, bo som myslela, že nás Ľudmilka zrušila pre nedostatok záujmu.:rolleyes:

No len trénuj, trénuj moja, lebo my sme naozaj všetky výborné kuchárky.:D A to sa nechválim, chcem pochváliť hlavne Majku u tej som už párkrát bola a rovno na obed.:--- A vy ostatné dúfam, že nesklamete bo som sa týmto za vás zaručila.:D
pockaj ako sama :D:D , ja som za kazdy termin a vsak tu nestiham davat suhlas, vzdy je tu nieco nove :D

PS: o varenie sa nebojim, sikulky ste, len o to, co to spravi s nasim telom :D
Eulalia
24.01.07,19:29
Dobre moje, nebudem Vás uháňať:mee: , je pravda, že do mája času dosť, ja som sa len snažila ulahodiť aj tým, čo chcú na nemKrahule, aby mali možnosť sa zariadiť.
A čo sa týka varenia, povedala by som, že možno bude aj zbytočné. Veď ak budeme aj na stretku tak "pántami mlieť" ako tu, tak sa nestihneme ani najesť:D :D :D :D :D :D :D Veď treba toľko vecí porozprávať, čo sa tu ponačínalo, že nám to určite bude dlho trvať. Možno sa nakoniec uspokojíme s chlebíkom a so soľou.:D .
abel
24.01.07,20:52
Majstrovstvá Malinova vo varení a jedení halušiek. Neviem, ako ste na tom vy, ale ja radšej budem nasledujúce mesiace tvrdo trénovať, lebo súdiac podľa momentálnej zostavy do Valentovej prihlásených CCCC mám o silnú konkurenciu naozaj postarané. :)

Môžu byť aj halušky v prášku? :D:D:D
Melnick
24.01.07,20:58
Elenka prepáč,ale asi ostaneš bez súhlasu.:mee: :--- :D
abel
24.01.07,23:03
Ja som to myslela tak, že halušky už dnes vie urobiť kde - kto. Ale keď to majú byť MAJSTROVSTVÁ, tak majster by sa určite stal ten, kto by ich urobil z prášku a iní by sa zalizovali ( a ešte by nebodaj vyhral) http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z105.gif
Melnick
24.01.07,23:06
Elenka,filištínskejšie by som to nenapísala ani ja.:D :D :D :D :D :D :D

A ten malý s tým príborom je na zožratie.:) :--- :D :D
abel
24.01.07,23:15
A mimochodom čo ešte robíš hore o štvrť na dve v noci? Nebodaj DPH - ako ja. Alebo to už je tréning na tie spacákové noci http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z251.gif
liba2
24.01.07,23:20
nemáte doma varenia dosť ? ešte aj na stretku.... treba ochutnať miestne špeciality:)
willma
24.01.07,23:20
kukuk, aj ja som ešte hore
abel
24.01.07,23:22
Á, kmotra, veď vidím na hlavnej stránke samých zelených účastníkov.
willma
24.01.07,23:26
Á, kmotra, veď vidím na hlavnej stránke samých zelených účastníkov. No ja síce zelená nie som, ani DPH nerobím, ja len tak ponocujem
Melnick
24.01.07,23:31
A mimochodom čo ešte robíš hore o štvrť na dve v noci? Nebodaj DPH - ako ja. Alebo to už je tréning na tie spacákové noci http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z251.gif

Ja už som taká zblbnutá,že ani sama neviem čo vlastne robím,len viem určite ,že niečo robím. Podobá sa to na výkazy na colnicu.:D :D :D
abel
24.01.07,23:32
Zelená nie si, ale si plusková :D :D :D :D :D :D :D :D :D
willma
24.01.07,23:37
Zelená nie si, ale si plusková :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ďakujééééém
Eulalia
25.01.07,12:48
Ja mám len jednu malú, skromnú otázočku: Musia sa na tých Majstrovstvách súťažiaci zúčastniť oboch disciplín? Nestačilo by, keby som sa prihlásila len na to jedenie halušiek?:D

P.S. Ale inak som schopná ich uvariť, len neviem, či by boli na titul:mee: :mee: :mee: v jedení mám väčšie šance :D :D :D :D .
Eulalia
25.01.07,12:50
A mimochodom čo ešte robíš hore o štvrť na dve v noci? Nebodaj DPH - ako ja. Alebo to už je tréning na tie spacákové noci http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z251.gif

Takže nebude pyžamová párty ale spacáková:D:D:D:D
malina
25.01.07,19:03
Nebojte navaríme a ešte ako .....


No len trénuj, trénuj moja, lebo my sme naozaj všetky výborné kuchárky.


Môžu byť aj halušky v prášku?


Nestačilo by, keby som sa prihlásila len na to jedenie halušiek?


Možno sa nakoniec uspokojíme s chlebíkom a so soľou.


No abel, vidíš, čo robíš? :rolleyes: ( :D :D :D )
Eulalia
26.01.07,04:20
Ľudka, možno má praktické skúsenosti a vie, že kde je veľa rečí, končí to "skutek utek".:D :D :D :D :D :D
Možno budeme musieť pripraviť si niečo na cestu a potom sa v spacákoch napchávať donesenými zásobami, aby sme nestrácali čas:D :D :D :D .
camelfly
26.01.07,04:30
:D :D :D tu sa uz poriadne stravuje, len aby sme neoberali lesne plody :D
Eulalia
26.01.07,04:53
:D :D :D tu sa uz poriadne stravuje, len aby sme neoberali lesne plody :D

A nechali nám medvede nejaké?:D :D :D :D :D :D
camelfly
26.01.07,04:59
A nechali nám medvede nejaké?:D :D :D :D :D :D

Evka neboj, budu :D:D:D aby nas este aj nenahanali :D
abel
26.01.07,07:11
No abel, vidíš, čo robíš? :rolleyes: ( :D :D :D )

Tak mám priniesť aj výbavu? http://domacnost.sme.sk/c/3112313/Kuchyna-mensia-uz-byt-nemoze--redir.html
Simonab
26.01.07,07:27
Tak mám priniesť aj výbavu? http://domacnost.sme.sk/c/3112313/Kuchyna-mensia-uz-byt-nemoze--redir.html

Pekné to by sa šiklo do tých našich amlých panelákových kuchýň.

No teda a tie doplnky.:D

Elenka, hlavne aby si ty prišla.:)
Zita5
26.01.07,07:30
Elen- Abel neblázni to je luxus do prírody ....... kotlík spacák a ideme, na čo nám je výbava kuchyne ....jedine čo by som zobrala , tak notebook ...;) :---
willma
26.01.07,10:28
Elen- Abel neblázni to je luxus do prírody ....... kotlík spacák a ideme, na čo nám je výbava kuchyne ....jedine čo by som zobrala , tak notebook ...;) :--- Súhlasím v plnej miere s tým notebookom, aspoň bude kam fotky ukladať a nebudem musieť kupovať novú kartu do foťáku :D :D :D, lebo mám obavu že kapacita 1GB nebude stačiť :rolleyes:
Simonab
26.01.07,10:49
Súhlasím v plnej miere s tým notebookom, aspoň bude kam fotky ukladať a nebudem musieť kupovať novú kartu do foťáku :D :D :D, lebo mám obavu že kapacita 1GB nebude stačiť :rolleyes:

Neboj ja mám 2GB a ešte aj starú 1GB.:D :D :D Si myslíš, že bude toľko času na fotenie, a že nám to baby nezatrhnú?:rolleyes:
Eulalia
26.01.07,16:10
Neboj ja mám 2GB a ešte aj starú 1GB.:D :D :D Si myslíš, že bude toľko času na fotenie, a že nám to baby nezatrhnú?:rolleyes:
Nezatrhnú, neboj, aj ja mám už foťák v pohotovosti:D . Zitka a to s tým notebookom si myslela vážne:confused: Veď si ideme liečiť PH pozitív:eek:
malina
26.01.07,16:17
:D :D :D tu sa uz poriadne stravuje, len aby sme neoberali lesne plody :D
A nechali nám medvede nejaké?:D :D :D :D :D :D




Zo šesť malín ešte z minulého leta zostalo... :rolleyes:


Keďže zamýšľané majstrovstvá Malinova utrpeli totálne fiasko ešte pred svojím oficiálnym vyhlásením, môžeme sa prestravovať aspoň metálmi. :D
malina
26.01.07,16:23
Evka neboj, budu :D:D:D aby nas este aj nenahanali :D
Zdá sa, že sa vďaka nášmu stretku konečne zoznámim aj s naším horným susedom, ktorý sa už ôsmy rok predo mnou vytrvalo ukrýva a naberá odvahu zísť dolu len vtedy, keď bezpečne vie, že práve spím... :D :D :D
camelfly
26.01.07,16:25
Zo šesť malín ešte z minulého leta zostalo... :rolleyes:


Keďže zamýšľané majstrovstvá Malinova utrpeli totálne fiasko ešte pred svojím oficiálnym vyhlásením, môžeme sa prestravovať aspoň metálmi. :D


Ludka to len sest malin? tak budeme delit pre kazdu pod mikroskopom :D:D:D a aj ty mas mnam NIC tu na porade :D:D tak pozooor
camelfly
26.01.07,16:27
Zdá sa, že sa vďaka nášmu stretku konečne zoznámim aj s naším horným susedom, ktorý sa už ôsmy rok predo mnou vytrvalo ukrýva a naberá odvahu zísť dolu len vtedy, keď bezpečne vie, že práve spím... :D :D :D


len aby aj neusiel ked tam bude tolko bab :D:D
malina
26.01.07,16:33
Tak mám priniesť aj výbavu? http://domacnost.sme.sk/c/3112313/Kuchyna-mensia-uz-byt-nemoze--redir.html

Prines ju, Elen, možno keď jej rozkážeš, aj zemiaky očistí a nastrúha... :D


....jedine čo by som zobrala , tak notebook ..
Zoberte si notebookov, koľko chcete, ale upozorňujem vás, že mám len jednu prípojku na internet. :D
malina
26.01.07,16:57
Ludka to len sest malin? tak budeme delit pre kazdu pod mikroskopom :D:D:D a aj ty mas mnam NIC tu na porade :D:D tak pozooor Vidíš, ešte minulý týždeň tu blúdil ktorýsi z dvanástich mesiačikov, škoda, že ma nenapadlo požiadať ho, aby sem v máji poslal svojho kolegu pána Júla... :D
camelfly
26.01.07,17:11
Vidíš, ešte minulý týždeň tu blúdil ktorýsi z dvanástich mesiačikov, škoda, že ma nenapadlo požiadať ho, aby sem v máji poslal svojho kolegu pána Júla... :D

:D:D:D si zlata, vsak aj ja mam taky nic, len ho treba prelozit :D
Zita5
26.01.07,18:09
Prines ju, Elen, možno keď jej rozkážeš, aj zemiaky očistí a nastrúha... :D



Zoberte si notebookov, koľko chcete, ale upozorňujem vás, že mám len jednu prípojku na internet. :D


Prinesieme aj prípojku , vybavíme ....napojíme sa na suseda medveďa.;)
Simonab
26.01.07,18:11
len aby aj neusiel ked tam bude tolko bab :D:D

Aby sme my neutekali. :D Nám sa to už stalo, aj bicykle podaktorí poodhadzovali.:D
camelfly
26.01.07,18:16
Prinesieme aj prípojku , vybavíme ....napojíme sa na suseda medveďa.;)
Zitka :D:D:D , ked si kazda donesie svoju pripojku, tak medved bude svietit ako elektraren :D len neviem kde si da vsetky tie pripojky :D ale vsak mu pomozeme



Aby sme my neutekali. :D Nám sa to už stalo, aj bicykle podaktorí poodhadzovali.:D
tak to by nebolo nic prijemne, taka rozcvicka od medveda :D , nevyspate z vecera a hned rano beh, brrrrr :D
willma
26.01.07,18:38
Neboj ja mám 2GB a ešte aj starú 1GB.:D :D :D Si myslíš, že bude toľko času na fotenie, a že nám to baby nezatrhnú?:rolleyes: Len aby sedeli aj do toho môjho zázraku, tie karty.
A baby? Veď ani nebudú tušiť, že sú fotené, to by potom nebolo ono. Strúhali by pózy a ja mám rada momentky. ;)
malina
26.01.07,18:48
Aby sme my neutekali. :D Nám sa to už stalo, aj bicykle podaktorí poodhadzovali.:D
Vážne? To ste mali poriadne "štigro", ja ho tu za ten svet nie a nie postretnúť. :D
willma
26.01.07,19:11
Vážne? To ste mali poriadne "štigro", ja ho tu za ten svet nie a nie postretnúť. :DTen určite čaká na riadne sústo, neuspokojí sa s jednou babou, keď tam bude komplet stridží zlet. Ozaj baby a už leštíte metly?:D
KEJKA
26.01.07,19:50
hlavne sa teším na to posedenie....
Simonab
26.01.07,20:07
Vážne? To ste mali poriadne "štigro", ja ho tu za ten svet nie a nie postretnúť. :D

To hej, teraz sa tomu smejem, ale vtedy nám všetko jedno nebolo.:D
Našťastie sa asi naplašil viac ako my a tiež utekal, ale opačným smerom.:D Ja osobne som ho vďakabohu nevidela, ja som len utekala o dušu.:---
Zita5
26.01.07,20:29
Nezatrhnú, neboj, aj ja mám už foťák v pohotovosti:D . Zitka a to s tým notebookom si myslela vážne:confused: Veď si ideme liečiť PH pozitív:eek:

Úplne vážne .....;)
Eulalia
27.01.07,05:31
Zdá sa, že sa vďaka nášmu stretku konečne zoznámim aj s naším horným susedom, ktorý sa už ôsmy rok predo mnou vytrvalo ukrýva a naberá odvahu zísť dolu len vtedy, keď bezpečne vie, že práve spím... :D :D :D


Ľudka, ak je taký, ako na obrážťoku, tak o toho by som si aj "strihla". Ak je to ten, čo nám pozbieral všetky maliny, tak bojím.... bojím.... bojím.....:D :D :D
Eulalia
27.01.07,05:37
Tak vidím, že notebooky a foťáky sú pripavené, dobrá nálada tiež, čo nám ešte chýba?:D Simonka, má už Jorik cestovný košíček pripravený? Beriem ho na noc k sebe do spacáku, keď už Ľudka si rezervovala na túlenie ten susedov spacák:D :D :D :D .
Elena Navrátilová
27.01.07,07:17
http://www.gify.nou.cz/obr16_medvidci1_soubory/156.jpgDievčence, medvede takto budú spať sladko. A my budeme šantiť stále svorne. :D ;)
http://www.gify.nou.cz/obr9_carod2_soubory/ca26.gif
camelfly
27.01.07,07:20
posielam vam krasny zasnezeny pozdrav dievcata, a to este stale pada a pada , je to nadherne, hoci ja som to pisala, ked teplota padne pod 20 stupnov, mne je stale zima :o :) :) ale toto je teraz krasne, urcite aj vy tam horevyssie mate kopu snehu o nieco viac ;)


http://www.piffandpuff.se/Mobilen/34.jpg potom sa takto trasiem a vlasy mi dupkom vstavaju :D
Elena Navrátilová
27.01.07,07:29
http://www.gify.nou.cz/obr12_zvirata_soubory/350.gif
No ja teda neviem, sa tu riešia "spacáky" novodobé aj s vlasmi :D aj notebooky, čo tak ísť v šľapajách týchto žabiek? Mne by sa to páčilo.... zelené už poväčšinou sme a po pár pohárikoch isto budeme všetky červené.:D ;) Vôbec by nás nejaké medvede nevzrušovali, maliny by sme im prenechali...:D ;)
Zita5
27.01.07,07:35
posielam vam krasny zasnezeny pozdrav dievcata, a to este stale pada a pada , je to nadherne, hoci ja som to pisala, ked teplota padne pod 20 stupnov, mne je stale zima :o :) :) ale toto je teraz krasne, urcite aj vy tam horevyssie mate kopu snehu o nieco viac ;)


Ráno po prebudení som bola veľmi prekvapená , snehová nádielka sa ušla aj na dolnom konci .
camelfly
27.01.07,07:38
http://www.gify.nou.cz/obr12_zvirata_soubory/350.gif
No ja teda neviem, sa tu riešia "spacáky" novodobé aj s vlasmi :D aj notebooky, čo tak ísť v šľapajách týchto žabiek? Mne by sa to páčilo.... zelené už poväčšinou sme a po pár pohárikoch isto budeme všetky červené.:D ;) Vôbec by nás nejaké medvede nevzrušovali, maliny by sme im prenechali...:D ;)
:D:D takze sme zelene zabky 17 - nastky a potom cervene, ja donesiem okostovat tu nasu frndzavicu domacu, len neviem aku farbu chytime potom :D
camelfly
27.01.07,07:41
Ráno po prebudení som bola veľmi prekvapená , snehová nádielka sa ušla aj na dolnom konci .

takze to vyzera ze snezikom zapadne cele Slovensko ;) , vsak ked bude snezit aby dohnal zameskane, ups, to by teda bolo snehu :)
Elena Navrátilová
27.01.07,08:02
posielam vam krasny zasnezeny pozdrav dievcata, a to este stale pada a pada , je to nadherne, hoci ja som to pisala, ked teplota padne pod 20 stupnov, mne je stale zima :o :) :) ale toto je teraz krasne, urcite aj vy tam horevyssie mate kopu snehu o nieco viac ;)


http://www.piffandpuff.se/Mobilen/34.jpg potom sa takto trasiem a vlasy mi dupkom vstavaju :D

Inak mojenko keby sa Tvoje vlásky dupkom postavili, museli by plafóny všade navýšiť, nemyslíš? ;) :D [/quote]
camelfly
27.01.07,08:08
Inak mojenko keby sa Tvoje vlásky dupkom postavili, museli by plafóny všade navýšiť, nemyslíš? ;) :D [/quote]

:D:D tak to ano Elenka, zvysovala som stropy :D a prinajhorsom sa skrciiim :D

http://www.piffandpuff.se/Mobilen/45.jpg
malina
27.01.07,09:23
Ľudka, ak je taký, ako na obrážťoku, tak o toho by som si aj "strihla". Ak je to ten, čo nám pozbieral všetky maliny, tak bojím.... bojím.... bojím.....:D :D :D Neboj, Evi, veď aj ten najväčší maco je vo svojej podstate veľký slaboch. A aj po ňom vždy nejaké maliny ostanú. Myslíš si, že tou svojou veľkou tlapou ďobká po jednej malinke ako nejaká slušne vychovaná dáma? :D Vytrhne celú malinu aj s koreňom a maže do lesa! To by musel poriadne kmitať hore-dolu, ak by mal spustošiť všetko malinčie v údolí...:D

Neviem ako vy, ale keď mu konečne napadala vytúžená perinka, ja ho už nechávam zaspávať - má čo robiť, aby dohnal zameškaný spánok. Dúfam, že mu postačí schrupnúť si len do apríla - do mája, lebo keď sa tu zídeme, o budíček má postarané. :D Pod bielou prikrývkou sú tu aj všetky maliny, takže sa nemusíte báť, určite nevymrznú. :)
Eulalia
28.01.07,05:06
:D:D takze sme zelene zabky 17 - nastky a potom cervene, ja donesiem okostovat tu nasu frndzavicu domacu, len neviem aku farbu chytime potom :D

Keď ochutnáme zo všetkého, budeme "dúhové" a nakoniec určite zase len a len zelené:D :D .
Eulalia
28.01.07,05:11
Neboj, Evi, veď aj ten najväčší maco je vo svojej podstate veľký slaboch. A aj po ňom vždy nejaké maliny ostanú. Myslíš si, že tou svojou veľkou tlapou ďobká po jednej malinke ako nejaká slušne vychovaná dáma? :D Vytrhne celú malinu aj s koreňom a maže do lesa! To by musel poriadne kmitať hore-dolu, ak by mal spustošiť všetko malinčie v údolí...:D

Neviem ako vy, ale keď mu konečne napadala vytúžená perinka, ja ho už nechávam zaspávať - má čo robiť, aby dohnal zameškaný spánok. Dúfam, že mu postačí schrupnúť si len do apríla - do mája, lebo keď sa tu zídeme, o budíček má postarané. :D Pod bielou prikrývkou sú tu aj všetky maliny, takže sa nemusíte báť, určite nevymrznú. :)


No, trošku si ma utešila. Na tom obrážťoku vyzerá zlatučky, ozaj taký na tuľkanie, ale keby som stretla živého neviem, neviem, určite by som gate musela prať:D A smolu mám, že nemôžem utekať:mee: , tak sa spoľahnem na ochranu kolegýň-ježibabiek.;) .
malina
28.01.07,07:02
...keby som stretla živého neviem, neviem, určite by som gate musela prať. :D No veď ja asi tiež... :D
Chcela som sa len zapojiť do vášho šantenia, lebo mi ako vašej budúcej hostiteľke pripadalo nevhodné iba sa mu prizerať. Trochu ma zamrzelo, či som vám svojím príspevkom o medveďovom spacáku nenahnala strach z našich susedov, ale naozaj sa ich netreba báť. :) Sú to múdre a plaché zvieratá, ktoré neprovokujú a popravde aj tie maliny patria viac im ako nám. ;)


A smolu mám, že nemôžem utekať:mee: , tak sa spoľahnem na ochranu kolegýň-ježibabiek.;) . Celkom postačí, keď Ti kolegyne-ježibabky ochránia zmysel pre humor a verím, že ho navrátia aj mne, veď hlavne preto sa na vás všetky tak veľmi tešííííím. :)
Simonab
28.01.07,16:34
Evka veď oni sú tí macovia väčší strachopudi ako my. Ale poviem Ti, chcela by som takého maca vidieť na vlastné oči. Škoda len, že keď máš príležitosť, tak robíš všetko možné a obdivovať ho nestíhaš.:D
Ľudmilka veď ty patríš k nám 17-násť ročným CCC-čkám.;) Tak len prispievaj aj strachu nám môžeš trošičku nahnať.:)
Zita5
28.01.07,16:39
Melnick
28.01.07,16:49
No, trošku si ma utešila. Na tom obrážťoku vyzerá zlatučky, ozaj taký na tuľkanie, ale keby som stretla živého neviem, neviem, určite by som gate musela prať:D A smolu mám, že nemôžem utekať:mee: , tak sa spoľahnem na ochranu kolegýň-ježibabiek.;) .

Neboj Evi ,mám dvojsedadlovú metlu.:D :D :D :D :D Odveziem,keď bude treba.:D :D :D :D
Eulalia
28.01.07,19:01
Ja som vedela, že na skutočné CCCCamošky je spoľahnutie:D :D
Ľudka, neboj, strachu si nám až tak veľmi nenahnala. Len keď tí mackovia zistia, čo za banda ježibabiek sa im tam nahrnula, neviem, či dolinu na pár rokov neopustia;) .
A ja sa už tak teším na Vás, že už si pozerám automapu, kade a kam to mám ísť, aby som včas trafila:) .
Ivana Š
28.01.07,20:02
:):):) treba už teraz začať korunky sporiť! :):):)





http://img207.imageshack.us/img207/2889/1701001000tt.jpg
Simonab
01.02.07,19:13
Oprašujem tému a dúfam, že nám do toho nič nečakané nepríde.
Danila
01.02.07,20:03
Oprašujem tému a dúfam, že nám do toho nič nečakané nepríde.Dúfam a verím. Lebo mne prišlo. Ako blesk z jasného nebíčka.Držím Vám palce. :) :) :)
willma
01.02.07,21:26
Dúfam a verím. Lebo mne prišlo. Ako blesk z jasného nebíčka.Držím Vám palce. :) :) :) A teba kto presvedčil, že inde ti bude lepšie :eek:
malina
02.02.07,03:21
Čo keby sme sa ešte pred Valentovou stretli aj v Bojniciach alebo v Prievidzi? Superstretko na nemKrahuľoch je časovo vzdialené približne rovnako, navrhujem preto lokalitu, ktorá v ankete obsadila tretie miesto. Rada prídem a isto naň príde aj Danilka. :)
Eulalia
02.02.07,04:37
Čo keby sme sa ešte pred Valentovou stretli aj v Bojniciach alebo v Prievidzi? Superstretko na nemKrahuľoch je časovo vzdialené približne rovnako, navrhujem preto lokalitu, ktorá v ankete obsadila tretie miesto. Rada prídem a isto naň príde aj Danilka. :)

Ľudka, som všetkými desiatimi za:--- Takto sa len tešíme, tešíme, možno by sme sa potom tešili aj trojnásobne:D :D :D A mackov by sme sa nebáli:D .
camelfly
02.02.07,06:25
Čo keby sme sa ešte pred Valentovou stretli aj v Bojniciach alebo v Prievidzi? Superstretko na nemKrahuľoch je časovo vzdialené približne rovnako, navrhujem preto lokalitu, ktorá v ankete obsadila tretie miesto. Rada prídem a isto naň príde aj Danilka. :)


Ludka veru, obsadila tretie miesto a to nie je zle :D , tak treba poriadne tuho porozmyslat, ze PD je velmi dobre miesto na stretko ;)



Ľudka, som všetkými desiatimi za:--- Takto sa len tešíme, tešíme, možno by sme sa potom tešili aj trojnásobne:D :D :D A mackov by sme sa nebáli:D .


aj ja som vsetkymi dvadsiatimi ZA :D Evka, tu nie su mackovia, len taky bezny chlapsky macko sa tu v PD najde :D
Zuzka
02.02.07,06:57
.... napr. takýto macko by sa vám páčil?
http://www.hanulka.cz/fotos/2502_t.gif
.. alebo takýto
http://www.hanulka.cz/fotos/1233_t.gif
... a čo tento ;)

http://www.hanulka.cz/fotos/1231_t.gif
camelfly
02.02.07,07:03
.... napr. takýto macko by sa vám páčil?
http://www.hanulka.cz/fotos/2502_t.gif
.. alebo takýto
http://www.hanulka.cz/fotos/1233_t.gif
... a čo tento ;)

http://www.hanulka.cz/fotos/1231_t.gif


Zuzka, s takymi sa stretnut je mnam :);)
Danila
02.02.07,08:59
A teba kto presvedčil, že inde ti bude lepšie :eek:Páni doktori. Už si brúsia nože.
Elena Navrátilová
02.02.07,09:09
Danilka, ale dovtedy už budeš isto fit. ;)
Eulalia
02.02.07,10:45
Páni doktori. Už si brúsia nože.

Danilka, tak to stretko pojmeme ako liečenie. Budeš to mať v rámci rehabilitácie. Len prosím, daj si vybrať štichy skôr, ako prídeš na stretko, lebo by sa mohlo stať, že Ti od smiechu popraskaju.:---
Ale teraz vážne, držím strašne všetky palce, aby Ti to dobre dopadlo a aby si mohla na stretko prísť. Veľké CCCCmuk.
Eulalia
05.02.07,19:01
CCCCočky, oživujem tému. Čo tak týždeň-dva po Veľkej noci ministretko v Prievidzi? Do konca marca väčšina z nás nebude mať čas sa ani nadýchnuť, hneď potom sú sviatky. Ale povedzme, že 21.4. by už mohlo byť vhodné počasie na stretko pod strechou - napr. Pachovou. Čo Vy na to?;)
camelfly
06.02.07,15:06
CCCCočky, oživujem tému. Čo tak týždeň-dva po Veľkej noci ministretko v Prievidzi? Do konca marca väčšina z nás nebude mať čas sa ani nadýchnuť, hneď potom sú sviatky. Ale povedzme, že 21.4. by už mohlo byť vhodné počasie na stretko pod strechou - napr. Pachovou. Čo Vy na to?;)
aj ja jej dam doping nech je tema ozivena :D

UZ SOM DALA SUHLAS NA 21.4. JE TO UZ ASPON TROSKU ZAVAZNY TERMIN?

to len aby som nedrzala cely mesiac v sachu :D


viete ake je mesto PD krasne mesto, ak budete chciet vseeetko vam o nej napisem, aj statistiky ak budete chciet :D:D alebo poviem na stretku, normalne sa na to pripravim alebo vam nieco dobre objednam a zabudnete na to :rolleyes:, to by sa mi veru nechcelo ucit naspamat :o

ta Pachovska strecha sa mi paci ;):)
ajacik
06.02.07,21:13
Dievčatá moje :)

Ak sa nenahneváte, povie mi niekto, či už máte stanovený termín a miesto. Mám teraz mooc roboty ešte a nejako sa mi nedarí "poctivo" čítať túto tému.

Lebo termín je pre mňa dôležitý. V máji sa vydávam!!!!!!!
Eulalia
07.02.07,04:56
Dievčatá moje :)

Ak sa nenahneváte, povie mi niekto, či už máte stanovený termín a miesto. Mám teraz mooc roboty ešte a nejako sa mi nedarí "poctivo" čítať túto tému.

Lebo termín je pre mňa dôležitý. V máji sa vydávam!!!!!!!

Alenka, to vážne:confused: Vyzerá to tak, že v PD sa stretneme tak na otočku a v máji-júni sa chystáme na predĺžený víkend vo Valentovej.
Tak do PD to stihneš, tam sa môžeš s nami rozlúčiť so slobodou:D A ak napíšeš presný termín, možno aj Valentovú posunieme:D A čo povie nastávajúci, keď mu hneď po svadbe zmizneš na jazdu ježibabiek?:D
Želám všetko najlepšie, aby Ti to vyšlo a bolo to "na celý život".:)
Simonab
08.02.07,08:49
Dievčatá moje :)

Ak sa nenahneváte, povie mi niekto, či už máte stanovený termín a miesto. Mám teraz mooc roboty ešte a nejako sa mi nedarí "poctivo" čítať túto tému.

Lebo termín je pre mňa dôležitý. V máji sa vydávam!!!!!!!

Alenka no to je prekvapko. Prajem vám všetko len to najlepšie a hlavne veľa lásky.
Havino vám pôjde za družičku?:---
Simonab
08.02.07,08:55
Ľudmilka, chcem sa ťa spýtať, môžem zobrať do Valentovej aj Jorika - to je náš štvornohý maznáčik. Dievčatá sa strašne vytešujú, že tam bude s nami, ale ja sa ťa najskôr radšej spýtam. Ak by ti to vadilo kľudne povedz nič sa nedeje. Prípadne prinesieme, ukážeme, berieme späť ( samozrejme ja zostávam ).:D
malina
08.02.07,15:04
Simonka, mne to nebude prekážať a ako poznám našu 6-ročnú "vlčiačku", ktorá je naozaj veľmi priateľská a hravá, návšteve nového kamaráta sa iba poteší. :)
ajacik
08.02.07,16:28
Alenka no to je prekvapko. Prajem vám všetko len to najlepšie a hlavne veľa lásky.
Havino vám pôjde za družičku?:---

havino s nami pôjde veru aj na radnicu :). ale za družičku nie, nechce sa mi šiť mu šaty :D.

Rada by som s vami ísť, budem sa snažiť. Fakt ;)

Pozerám, že tam chystáte aj zraz hafanov. Tak beriem aj ja môjho? 4 kg živej váhy :). To sa tam stratí, nie? A ak má niekto yorkshiricu, tak bude neskutočne rád............ Ale nie, robím si srandu, ešte by sa tam toľkí pobili a mali by sme po zábave.
ajacik
08.02.07,16:29
a ešte som Vám zabudla podakovať za blahoželanie. Srdečne dakujeme :)
camelfly
08.02.07,16:41
Alenka, len sa posnaz prist, vsak bude stretko CCCC prve a jedinecne :D
doma to chvilonku bez teba vydrzia ;) :cool: ci nie, nedaju ta? :D
Simonab
08.02.07,17:25
Simonka, mne to nebude prekážať a ako poznám našu 6-ročnú "vlčiačku", ktorá je naozaj veľmi priateľská a hravá, návšteve nového kamaráta sa iba poteší. :)

Júj Ľudmilka náš Jorik má veľmi rád veľké fenky-kamarátky.:D
Melnick
08.02.07,17:28
Pre Alenku a jej vyvoleného :)

http://www.gify.nou.cz/svatba_soubory/57.gif
Zita5
08.02.07,17:28
Dievčence nechcite , aby som ja doniesla mojich chlapcov ALANA /vlčiak/a BRUNA/Labrador/ :--- UFFFF...určite by som sa medveďa nebála :)
camelfly
08.02.07,17:30
teda, vsak ja by som musela nasho ATREYA tak isto westika :D
ajacik
08.02.07,17:34
Pre Alenku a jej vyvoleného :)

http://www.gify.nou.cz/svatba_soubory/57.gif

dakujem z celého srdiečka :)

Moju účasť vidím 50:50. Ale už teraz sa straaaaaaaašne teším.

Inak si viem predstaviť, že by sme všetci zobrali našich štvornohých miláčikov. Po polhodine by sme sa museli rozísť, lebo by sme sa starali iba o nich, aby sa nám navzájom nepojedli. :D
willma
08.02.07,19:18
dakujem z celého srdiečka :)

Moju účasť vidím 50:50. Ale už teraz sa straaaaaaaašne teším.

Inak si viem predstaviť, že by sme všetci zobrali našich štvornohých miláčikov. Po polhodine by sme sa museli rozísť, lebo by sme sa starali iba o nich, aby sa nám navzájom nepojedli. :D
No mám obavu, že keby som zobrala toho nášho zlatúšika, tak by to dopadlo úúúúplne inak a neodkladne by ste nás vylúčili zo stretka aj s klubu :mee: :mee: :mee:
Simonab
08.02.07,19:26
Héj nebláznite šak by sme za chvíľu začali štekať aj my. :D Ale vážne Ľudmilka by sa asi zbláznila, keby tam prišla taká svorka a to nerátam nás.:D Navrhujem teda, naši štvornohí maznáčikovia zostávajú doma s našimi drahými polovičkami, prípadne inými opatrovateľmi.:---
Simonab
08.02.07,19:29
teda, vsak ja by som musela nasho ATREYA tak isto westika :D

Kamelka hoď dáku fotku toho svojho do témy Darujeme psíka....
malina
09.02.07,03:53
Héj nebláznite šak by sme za chvíľu začali štekať aj my. :D Ale vážne Ľudmilka by sa asi zbláznila, keby tam prišla taká svorka a to nerátam nás.:D Navrhujem teda, naši štvornohí maznáčikovia zostávajú doma s našimi drahými polovičkami, prípadne inými opatrovateľmi.:---
O mňa nejde, ja si so psíkmi aj so psiskami celkom rozumiem.
Len či si všetci chlpáči budú rozumieť navzájom? :rolleyes:
Eulalia
09.02.07,04:52
O mňa nejde, ja si so psíkmi aj so psiskami celkom rozumiem.
Len či si všetci chlpáči budú rozumieť navzájom? :rolleyes:

No Ľudka, ja do zbierky môžem ponúknuť jedného ridgbacka a jedného retrievera. Tiež len také drobčeky:D Ale tých by som si musela požičať od švagrinej a nemal by im kto strážiť dom, tak prinesiem iba ich fotky:D .
camelfly
09.02.07,07:39
Kamelka hoď dáku fotku toho svojho do témy Darujeme psíka....
Simonka, ja som ho uz sem davno prikladala, tak ti sem hodim linku kde je ;):)
nie je tam ostrihany nakolko bol po chorobe a skoro sme o neho prisli, museli sme ho krmit striekackou, az tak bolo zle s nim, ale dostali sem ho z toho tak sme moc radi ;)

prispevok 140


Atrey (http://www.porada.sk/t17056-p4-domci-milikovia.html)
[/URL][URL="http://www.porada.sk/t17056-p4-domci-milikovia.html"]
(http://www.porada.sk/t17056-p4-domci-milikovia.html)
Ivana Š
09.02.07,17:22
Eulalia
09.02.07,18:12
Stretko CCCC - miláčikov :):):)
http://i65.photobucket.com/albums/h216/Saly22/rozne/FijneDagA.gif (http://photobucket.com/)

Keby boli aj tí naši miláčikovia takí spôsobní, ako títo na obrázku, nemuselo by to byť zlé:D Ale o čom by sa ony bavili, keď nemajú Poradu?:D
Elena Navrátilová
24.02.07,07:37
No neviem, neviem či takto nebude vyzerať "naša Valentová" ;) :D http://www.gify.nou.cz/fa4_carodejka_soubory/c72.gif
willma
24.02.07,08:01
po včerajšku mi neostáva iné, len s tebou súhlasiť
Eulalia
24.02.07,19:59
Babenky, nerozumiem:eek: Možno si sedím na kábli:D Z čoho máte strach? Že sa chalúpka od nášho smiechu rozsype?:D
Eulalia
25.02.07,06:47
Aha, keďže Elenka dala súhlas, je mi jasné, že budeme "obracať anjelov":D :D :D
malina
25.02.07,07:00
Už vidím, že v máji dostane stračia nôžka našej chalúpky poriadne zabrať. :D
Eulalia
04.03.07,11:31
Ľudmilka a ako to tam v tej Vašej-našej Valentovej teraz vyzerá? Takto http://www.gify.nou.cz/snehulak_soubory/2.gifči taktohttp://www.gify.nou.cz/stromy_soubory/s5.gif
Hlinkovx
04.03.07,11:56
už stavajú slavobránu na príchod exotov :D
...a byť starostom..tak tam na ten termín vyhlásim výnimočný stav - stav ohrozenia :D
malina
04.03.07,22:38
Evi, takto:
Elena Navrátilová
05.03.07,04:25
Evi, takto:
Ľudka vedúci skupiny je kto?;)
Eulalia
05.03.07,05:02
Ľudka vedúci skupiny je kto?;)

No predsa horný sused:D :D :D
willma
07.03.07,06:49
Tak CCCCClubistky polovica marca je pomaly pred nami a najvyšší čas opäť spraviť kuk, aj keď viem, že mnohé z Vás sú plne vyťažené igelitkármi a podobnými ftákmi:D Mám základnú otázku_ KEDY SA STRETNEME?
Simonab
07.03.07,07:35
Tak CCCCClubistky polovica marca je pomaly pred nami a najvyšší čas opäť spraviť kuk, aj keď viem, že mnohé z Vás sú plne vyťažené igelitkármi a podobnými ftákmi:D Mám základnú otázku_ KEDY SA STRETNEME?

Wilmuška zlatá zobudila si nás.:--- No v máji to bude, kedy presne neviem, ale veď Evka nás nenechá v štichu, napíše.:) ;)
willma
07.03.07,11:51
Wilmuška zlatá zobudila si nás.:--- No v máji to bude, kedy presne neviem, ale veď Evka nás nenechá v štichu, napíše.:) ;) Ja nerada budím zo sna:o , aleeee no povedz sama ostávalo mi niečo iné???:D :D :D
Eulalia
07.03.07,20:05
Wilmuš, neboj, sledujem stav. Ale pozri si posledný obrázok, ktorý sem pridala Ľudka. Veď už som zisťovala, či to tam všetko ešte biele, alebo či to už kvitne, ako tu na dolniakoch. Ale podľa obrázku sa tam ešte horný sused sánkuje.
Eulalia
24.03.07,03:54
Haló, haló. ako ste na tom? Už sa Vám aj sníva o DP? Nebudeme radšej snívať o niečom krajšom? Tu na dolniakoch sa už pripravujeme na príchod týchto poslov jarihttp://www.sirmi.ic.cz/ptak/25.gif.
Ľudmilka, ako to vyzerá u Vás?
Jana Motyčková
28.03.07,10:57
Haló, haló. ako ste na tom? Už sa Vám aj sníva o DP? Nebudeme radšej snívať o niečom krajšom?
Napríklad o ročnom zúčtovaní zdravotného poistenia :--- ?
Eulalia
28.03.07,13:15
Napríklad o ročnom zúčtovaní zdravotného poistenia :--- ?

Ufffff, ešte jeden strašiak nie je odohnaný a Ty už ďalšieho vyvolávaš?:confused::D:D:D:D
malina
31.03.07,00:16
Ľudmilka, ako to vyzerá u Vás?

Evi, ešte zo dva dni asi takto:
malina
31.03.07,00:20
Jáááj, Ty si mala na mysli, ako to u nás vyzerá vonku? Nuž pre niektorých veru neveselo...
malina
31.03.07,00:55
Neboj, Evi, nás nenastrašia. :D
V máji sa ešte bude dať snívať aj na takú úžasnú tému. :)
camelfly
31.03.07,07:16
Neboj, Evi, nás nenastrašia. :D
V máji sa ešte bude dať snívať aj na takú úžasnú tému. :)

za chvilku bude dobre a po danovom, ja uz mam odovzdane tak len sledujem kedy bude to stretko :D
Eulalia
01.04.07,02:53
Neboj, Evi, nás nenastrašia. :D
V máji sa ešte bude dať snívať aj na takú úžasnú tému. :)
Ľudmilka, to beriem, to je super:D Takéto snívanie sa mi páči:D :D :D
KEJKA
01.04.07,11:39
už mám daňové aj za svoju maličkosť, naštudovala som si tému a aspoň takto sa pripájam k CCCC..... a veľmi sa teším na stretnutie vo Valentovej.
Po Slovenskom raji je to moje najnajnaj.... miesto ..
malina
04.04.07,14:27
Neviem ako vy, dievčatá, ale ja dnes celý deň intenzívne zabehávam svoj dopravný prostriedok...
malina
04.04.07,14:30
...a to mi pripomenulo, že je čas pripomenúť vám májovú Valentovú. :)
malina
04.04.07,14:33
Prvý navrhovaný termín: víkend 11. - 13. mája 2007.
malina
04.04.07,14:35
Druhý navrhovaný termín: víkend 18. - 20. mája 2007.
malina
04.04.07,14:37
Ďalší navrhovaný termín: ?
Melnick
04.04.07,15:12
HOCIKEDY :) :) :)
Zita5
04.04.07,16:09
HOCIKEDY :) :) :)

Hocikedy ,ale prítomnosť medveďov nemprosím ......:)
Simonab
04.04.07,18:33
Obidva termíny sú dobré. Ale posledný májový víkend by som už ja nemohla.:o
willma
04.04.07,20:03
Druhý navrhovaný termín: víkend 18. - 20. mája 2007. s týmto súhlasím viac: ad 1 bude po výplate, ad 2 možno sa pochlapia aj daňováci a budú korunky na účte, a z toho vyplýva ad 3 budem ich môcť míňať :D :D :D
abel
05.04.07,12:13
Ahoj, CCCC... Už znovu ožívam, mám veľké výpadky, čo sa týka Porady, dá sa tu niekde urobiť sumár, aby som niečo neprepásla, teda kde, kedy, ako, s kým... bude stretko?
Eulalia
05.04.07,19:40
Hocikedy ,ale prítomnosť medveďov nemprosím ......:)

Zitka, nemboj, keď nás budú počuť, všetci utečú:D :D :D
Elena Navrátilová
05.04.07,19:43
No ak by si náhodou mackovia mysleli, že snáď utečieme my.... :D ;)
Simonab
05.04.07,19:47
A nemali by sme začať dávať súhlasy na tie termíny ktoré navrhla Ľudmilka a ktoré nám vyhovujú? Nech už konečne vieme kedy to bude.:---
Eulalia
05.04.07,19:53
Ahoj, CCCC... Už znovu ožívam, mám veľké výpadky, čo sa týka Porady, dá sa tu niekde urobiť sumár, aby som niečo neprepásla, teda kde, kedy, ako, s kým... bude stretko?

Elenka, keďže tým najväčším provokatérom na toto stretko som bola ja, tak to skúsim zosumarizovať:

Kde: - Valentová, drevenicová osada pri Donovaloch - a u Ľudmilky
Kedy: - komu viac vyhovuje termín 11.-13. máj, dá svoj súhlas pod príspevok č. 186, komu viac vyhovuje nasledujúci víkend, dá súhlas pod príspevok č. 187
Ako: - len veselo, s úsmevom a dobrou náladou. Ak niekomu bude chýbať, dodáme:D Ak sa pýtaš na cestu, Ľudmilka snáď vysvetlí
S kým:- s každým, kto príde so srdcom na dlani, nemá viac ako krásnych našich 17 a verí, že smiechom odplašíme aj horného suseda:D . Adoptívne mamičky nesmú chýbať, veď kto by potom dohliadal na ich adoptívne detičky?:D

Všetky ďalšie návrhy sú vítané. Z Piešťan a okolia rovno ponúkam 4 miesta v aute. Heli - ALDA - ak sa rozhodneš prísť, zabehnem po Teba aj do PK, neboj.

A už sa na Váš všetky strááááááášne teším:D
Eulalia
05.04.07,19:58
A Vy dve ste kde boli, keď som to začala sumarizovať, há? Neboli ste prihlásené:eek:
Simonab
05.04.07,20:00
A Vy dve ste kde boli, keď som to začala sumarizovať, há? Neboli ste prihlásené:eek:

Myslíš mňa? šak ja som tu furt.:eek: A Eleni takisto trošku sa skrýva asik sa hanbí.:D
Eulalia
05.04.07,20:04
Myslíš mňa? šak ja som tu furt.:eek: A Eleni takisto trošku sa skrýva asik sa hanbí.:D

Presne Vás dve som myslela:D
Simonab
05.04.07,20:07
Presne Vás dve som myslela:D
:D :D :D :D
Elenka už asi ráta myšky.:D
Elena Navrátilová
05.04.07,20:10
http://www.gify.nou.cz/3us_fantazie_soubory/kuk.gifNáhodou som sa musela nájsť za tamtým rohom :D ;) Tie myši.......... to zaspím asihneď. Oči unavené, myši neregistrujú, to barančeky, ovečky, na Valentovej aj medvede môžem... rátať.:D
Eulalia
05.04.07,20:12
No ak by si náhodou mackovia mysleli, že snáď utečieme my.... :D ;)

:D ....nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte.....:D
Elena Navrátilová
05.04.07,20:17
Náhodou ja sa viem skamarátiť s každým... :D Takže aby medvedíky neušli predomnou. :D To by som bola smutná. A na moju adoptívnu maminku sa úprimne teším. No to fakt budú medvedíky chúdence. :D Ľudmilka, treba nás vopred pripraviť čo môžeme a tak, aby sme už prišli pripravené. :D ;)
Eulalia
05.04.07,20:17
http://www.gify.nou.cz/3us_fantazie_soubory/kuk.gifNáhodou som sa musela nájsť za tamtým rohom :D ;) Tie myši.......... to zaspím asihneď. Oči unavené, myši neregistrujú, to barančeky, ovečky, na Valentovej aj medvede môžem... rátať.:D

Slniečko naše a Ty si tu vari načierno?:eek: Prečo nesvietiš?:eek:
A k tým myškám - keby mi pomohli zaspať, tak ich veru budem aj počítať. Ale ovečky už všetky spočítané a ja furt ništ:mee: Ale s Vami je väčšia sranda ako s ovečkami, lepšie ako rozprávka na dobrú noc:---
Elena Navrátilová
05.04.07,20:23
Evi, kdeže na čierno. Ja iba sem tam kuk. Trénujem na tie medvedíky. :D
Eulalia
06.04.07,06:00
Milé CCCC-čkárky a milí CCCC-čkári,
predpokladám, že si pri farbení vajíčok a pripravovaní dobrôt nájdete čas aj na hlasovanie o termíne - termíny sú v príspevkoch č.186 a 187.
Inak želám krásne sviatky a veselé stretnutia:D
Eulalia
08.04.07,01:42
Elenka, keďže tým najväčším provokatérom na toto stretko som bola ja, tak to skúsim zosumarizovať:

Kde: - Valentová, drevenicová osada pri Donovaloch - a u Ľudmilky
Kedy: - komu viac vyhovuje termín 11.-13. máj, dá svoj súhlas pod príspevok č. 186, komu viac vyhovuje nasledujúci víkend, dá súhlas pod príspevok č. 187
Ako: - len veselo, s úsmevom a dobrou náladou. Ak niekomu bude chýbať, dodáme:D Ak sa pýtaš na cestu, Ľudmilka snáď vysvetlí
S kým:- s každým, kto príde so srdcom na dlani, nemá viac ako krásnych našich 17 a verí, že smiechom odplašíme aj horného suseda:D . Adoptívne mamičky nesmú chýbať, veď kto by potom dohliadal na ich adoptívne detičky?:D

Všetky ďalšie návrhy sú vítané. Z Piešťan a okolia rovno ponúkam 4 miesta v aute. Heli - ALDA - ak sa rozhodneš prísť, zabehnem po Teba aj do PK, neboj.

A už sa na Váš všetky strááááááášne teším:D

Aby to v tom šibačkovom zhone nezapadlo prachom, posúvam:D
malina
08.04.07,10:31
Milé CCCC-čkárky a milí CCCC-čkári,

http://img.yezzz.com/fi3317603.jpeg

predpokladám, že si pri farbení vajíčok
http://teddy.mole.ru/pictures/images/159.jpg
a pripravovaní dobrôt
http://teddy.mole.ru/pictures/images/275.jpg
nájdete čas aj na hlasovanie o termíne
http://teddy.mole.ru/pictures/images/263.jpg
http://hannekecamphens.punt.nl/upload/tatty_taddy.jpg
- termíny sú v príspevkoch č.186 a 187.
http://hem.passagen.se/flodis7/miranda-filer/image059.jpg
Tiež vám želám krásne sviatky
http://teddy.mole.ru/pictures/images/274.jpg
a veselé stretnutia.
http://teddy.mole.ru/pictures/images/127.jpg
abel
12.04.07,10:55
Vrátila som sa z obeda a roním slzy. Pochválila som sa kamarátke, že v máji idem do Valentovej a hneď mi povedala: Dúfam, že nie 19-teho. 17. mája má totiž 50, vlastne 17 a pozvala ma ešte v marci, že bude robiť veľkú oslavu, samozrejme v sobotu 19. mája..... Teraz sa mi parí z hlavy, ako to poriešiť.:confused:
Elena Navrátilová
12.04.07,18:47
http://www.gify.nou.cz/b1_domky_soubory/143.gifNo hádam sa nás toľko zíde, aby sme pekne vospolok pohli základmi domčeka. :--- No ja sa fakt už na všetkých teším. Hádam sa to riešenie vždy nájde.
Viera123
12.04.07,19:37
Vrátila som sa z obeda a roním slzy. Pochválila som sa kamarátke, že v máji idem do Valentovej a hneď mi povedala: Dúfam, že nie 19-teho. 17. mája má totiž 50, vlastne 17 a pozvala ma ešte v marci, že bude robiť veľkú oslavu, samozrejme v sobotu 19. mája..... Teraz sa mi parí z hlavy, ako to poriešiť.:confused:
No predsa presunúť termín Elen, ja mám tiež stretávku zo základnej v tom termíne :mee:.
Eulalia
12.04.07,20:16
Vrátila som sa z obeda a roním slzy. Pochválila som sa kamarátke, že v máji idem do Valentovej a hneď mi povedala: Dúfam, že nie 19-teho. 17. mája má totiž 50, vlastne 17 a pozvala ma ešte v marci, že bude robiť veľkú oslavu, samozrejme v sobotu 19. mája..... Teraz sa mi parí z hlavy, ako to poriešiť.:confused:

Elenka, poradím - v piatok do Valentovej, v sobotu si odskočíš na oslavu 17-tky a v nedeľu si zase s nami:D Ako by to bolo s kilometrami? Bolo by to pre Teba realizovateľné? O adoptívnu dcérku sa nemusíš báť, my Ti ju zatiaľ postrážime, aby nevyvádzala a náhodou navždycky nevyhnala horných susedov z doliny:D (Keď už teraz na nich trénuje:D :D :D :D )
malina
12.04.07,22:57
Minianketa v príspevkoch č. 186-188 stále nie je uzavretá, ešte sa dá termín stretka aj presunúť. :)
Eulalia
14.04.07,04:36
Minianketa v príspevkoch č. 186-188 stále nie je uzavretá, ešte sa dá termín stretka aj presunúť. :)

Ľudmilka a ako by to bolo potom s tým termínom
H O C I K E D Y ?:D :D :D
malina
14.04.07,06:31
Vyzerá to tak, že vtedy, keď prestanete myslieť na to, že tu na vás čaká aj náš horný sused... ;)

http://teddy.mole.ru/pictures/images/thumb/313.jpg
Zita5
14.04.07,07:07
Vierka 123 a Abel.......navrhnite náhradný termín a potom pozančiť do kalendára , že za nič na svete neprijímate iné pozvanie ...... jedine Valentová :) ;)

Čakám súhlas ...tak sľubujeme .....;)
Eulalia
14.04.07,10:50
Vyzerá to tak, že vtedy, keď prestanete myslieť na to, že tu na vás čaká aj náš horný sused... ;)

http://teddy.mole.ru/pictures/images/thumb/313.jpg

Ľudmilka, ale keď si prestaneme robiť srandu zo svojho strachu pred horným susedom, budeme si potom už môcť robiť srandu len zo svojich skutočných chýb - a to zvyčajne bolí:---
Elena Navrátilová
14.04.07,10:56
No obávam sa, že my vôbec nebudeme odkázané za účelom srandy na horných ani dolných susedov, ale oni asi veľa nenaspia kým tam budú 17nástky, ktoré sa spoznali v rámci tejto stránky. Takže budú mať o program susedia postarané. Nakoniec si oni na ich www stránke budú písať, aby sa navzájom pred nami varovali. :D No tak to to je moja vízia blízkej budúcnosti. ;) :D
Elena Navrátilová
14.04.07,11:32
http://www.sirmi.ic.cz/medved/5.gifMožno to ich varovanie pôjde práve takouto potrubnou poštou. :D http://www.sirmi.ic.cz/medved/48.gifSamozrejme, možno majú aj únikové vchody aj náhradné bývanie zabezpečené.:D Možno ma požiadajú aj o zabezpečenie výkonu správy.:D
Eulalia
14.04.07,11:43
:D :D :D :D ...potrebujem očistiť oprskaný monitor....:D :D :D :D
Elena Navrátilová
14.04.07,11:56
http://www.gify.nou.cz/medved1_soubory/60.gifNo tento chudáčik rýchlo vyhnal Azuritka, len aby si koľko toľko pospinkal. :D ;)
Elena Navrátilová
14.04.07,12:01
http://www.gify.nou.cz/medved4_soubory/179.gifAj konkurenciu som objavila, ale neplatil účty za elektriku, tak má chúďa jednoducho smolu... :D http://www.gify.nou.cz/medved4_soubory/166.gifTento maratónec zobral celý svoj majetok a upaľuje pred nami, chúďatko... ;)
Simonab
14.04.07,12:39
Dievčatá tak sa už konečne dohodnite na tom termíne. Už ma manžel uháňa, aby vedel, na ktorý víkend si má službu naplánovať. Inak budete stretkovať bezo mňa už to tak vidím.:mee: ( a to by mi bolo veeeľmo ľúto ).
Elena Navrátilová
14.04.07,17:57
Dievčatá tak sa už konečne dohodnite na tom termíne. Už ma manžel uháňa, aby vedel, na ktorý víkend si má službu naplánovať. Inak budete stretkovať bezo mňa už to tak vidím.:mee: ( a to by mi bolo veeeľmo ľúto ).
No tak aj mne. Dajme termíny do pléna formou ankety. Poprosím SIlvik alebo niekoho kto je toho znalý... ;)
Eulalia
15.04.07,04:33
No tak aj mne. Dajme termíny do pléna formou ankety. Poprosím SIlvik alebo niekoho kto je toho znalý... ;)
Elenka, nie som technický typ, ale možno by stačilo, keby nám teraz Silvika upravila pôvodnú anketu len na termíny, aby sa neotvárala ďalšia téma.
DanielaSL
15.04.07,10:27
Ešte nemáte termín ?:eek:
Hlinkovx
15.04.07,11:29
takže som to pozerala..nedá sa upraviť anketa...musí sa založiť nová téma...s novou anketou
DanielaSL
15.04.07,11:36
Silvi, tak im založ...lebo nakoniec z toho dlho organiizovaného stretka nebude nič...a ja som si myslela, že už pomaly dievčatá balia....a vyčakávam fotky...a tu ani termín nie je...:confused:
Elena Navrátilová
15.04.07,11:43
Silvik ak Ťa môžem poprosiť, pomôžeš urobiť tú anketu? Termíny by si mohla dať od májových až po koniec júna. Vopred vďaka krásna víla. ;)
Eulalia
15.04.07,14:02
Ešte nemáte termín ?:eek:

Danielka a to ako vraviš "nemáte" - Ty sa vari do Valentovej nechystáš:eek:
Hlinkovx
15.04.07,16:18
dajte mi vedieť..čo presne tam chcete celé zadanie... a ja to urobím
camelfly
15.04.07,18:13
veru dievcata, aj ja budem musiet oznamit kedy a ako :rolleyes: :D ale budem moct az po tom 18 ....... skor mi to nevyjde a ak by ste sa rozhodli skor, tak budem na vas mysliet aspon v myslienkach a aj na toho medveda :o
Zita5
15.04.07,18:21
veru dievcata, aj ja budem musiet oznamit kedy a ako :rolleyes: :D ale budem moct az po tom 18 ....... skor mi to nevyjde a ak by ste sa rozhodli skor, tak budem na vas mysliet aspon v myslienkach a aj na toho medveda :o
No ja to vidím , že sa tak ľahko nedohodneme , lebo po 18 ...je aj 25-teho .....:rolleyes:
camelfly
15.04.07,18:25
No ja to vidím , že sa tak ľahko nedohodneme , lebo po 18 ...je aj 25-teho .....:rolleyes:

:D , po tom 18 moze byt hociktory dnik, aj kazdy dnik :D, len skor mi to nevyjde :o
Zita5
15.04.07,18:28
:D , po tom 18 moze byt hociktory dnik, aj kazdy dnik :D, len skor mi to nevyjde :o

Camelka a čo keby sme si prácu vzali so sebou , však by sme si navzájom pomohli :--- aj by sme sa povenovali mackovi:D ........no určite by sme všetko stihli,keby nás popohnal ...:)
malina
15.04.07,18:31
dajte mi vedieť..čo presne tam chcete celé zadanie... a ja to urobím
Stretko vo Valentovej nebude... horí skoro celá dolina. :mee: :mee: :mee:
Elena Navrátilová
15.04.07,18:33
Všimla som si. Uvidíme.
camelfly
15.04.07,18:34
Camelka a čo keby sme si prácu vzali so sebou , však by sme si navzájom pomohli :--- aj by sme sa povenovali mackovi:D ........no určite by sme všetko stihli,keby nás popohnal ...:)


zmazala som prispevok lebo kym som ho dopisala, tak az potom som si vsimla od Ludky prispevok co sa vlastne deje
Zita5
15.04.07,18:35
Stretko vo Valentovej nebude... horí skoro celá dolina. :mee: :mee: :mee:

Ja som videla niečo v TV ......a to je zrovna tam ?:mee:
camelfly
15.04.07,18:37
ups, to som ani ja nezaregistrovala ze je to ta oblast
Eulalia
16.04.07,03:11
Keď som včera pozerala správy, veru som aj myslela, ze to bude niekde blízko, ale že až tak, to som netušila. Ľudmilka, ako ste na tom? Nehrozí Vám nič? Daj rýchlo vedieť a držíme palce.
willma
16.04.07,04:50
podľa správ, ktoré som pozerala večer o 22, tak od Valentovej požiar odvrátili. Pôjdem zistiť novinky
krajanová
16.04.07,05:20
čauko kočky, podľa najnovších správ je Valentová mimo, oheň sa šíri smerom na obec Turecká / po hrebeni smer BB /, kamarát chodí prerábať nejakú chatu v Rybom / osada za Valentovou/ dnes sa nedostal ani do práce, po hlavnej ceste je plno skál a policajtov doprava je od večera odklonená na Šturec - smer Martin. Bývam na Starých Horách od včera je tu všetko zadymené plno poplčeka a dokonca plno zhoreného lístia lietalo v povetrí, silný vietor tomu ešte pridal. Dnes je už trochu lepšie, je ale slnečno takže nahráva ohňu.
Na tomto celom je smutné to, že hasiči prišli včera 1,5 hodiny po ohlásení požiaru, horelo ešte na dvoch miestach tak nestíhali. Závodný hasiči z Harmaneckých papierní - najbližší hasičský útvar na výjazdy mimo podnik nechodia tak si predstavte, že môj manžel, ktorý tam včera slúžil sa spolu s kolegami len pozeral na správy v TV. Je to sila ...
Ešte sa ozvem a poinformujem
Elena Navrátilová
16.04.07,05:26
Ďakujem si zlatá.
ALDA
16.04.07,07:24
Stretko vo Valentovej nebude... horí skoro celá dolina. :mee: :mee: :mee:

Ludka, držím palce, aby ste boli v poriadku. Hlásili, že Valentová je už mimo nebezpečia.:) Je mi to ľúto, škoda takej krásnej prírody:mee:
Eulalia
17.04.07,03:41
Ľudmilka, ak máš možnosť sa dostať na net, daj nám vedieť,ako ste na tom. Všetci na Vás myslíme a držíme palce.
krajanová
17.04.07,05:04
Nie som síce Ľudmilka, ale ako som včera sľúbila podávam hlásenie.
Neviem ako dnes ráno ale včera to vyzeralo tak, že sa oheň šíril smerom na Staré Hory. Do rána bol mráz takže sa to trochu utlmilo.
Od rána sme v práci počúvali o situácii, prvé nervy ma chytili keď som mala ísť poobede domov na SH, bála som sa či ma vôbec pustia domov, na križovatke v Uľanke bola polícia, chlapci zalatí boli úplne v pohode. Moji chlapi boli v teréne, a tak som sa aj ja vybrala na Motyčky obbzrieť situáciu z blízka. Ťažké vrtuľníky / celkom 6 ks / lietali nad hlavou naberali vodu na troch miestach - z vodnej nádrže Motyčky a dvoch gumených nádrží, do ktorých čerpali vodu z potokov. Bola som prekvapená koľko málo vody vrtuľník do vaku vezme, takže lietali s veľkou intenzitou. Pripadalo mi to ako keby som hasila zapálenú trávu niekde v garáte hrnčekom vody. Všade bolo plno hasičov asi tri autobusy, boli v hore na pešo, hasili asi iba lopatami, lebo technika sa do stráne nedostala.
V kopci, kde pred tým už hasili bolo vidno pár malých ohníkov, horšie to bolo na holy je tam už tráva, tade sa to šírilo rýchlejšie. Našťastie nebol vietor a nešlo to do doliny Valentová.
Všade boli ešte aj filmové štáby STV, TA3, JOJ mali autá so satelitmi, ako v scénach z amerických filmov. Na obecnom úrade v Starých Horách / SH / je zriadený krízový štáb, mimochodom je tam skoro toľko pánov v oblekoch ako hasičov v teréne. Vrtuľníky lietali do 19 oo hod. Potom ostalo ticho. Úplne neskutočné ticho bolo v celej doline, občas nejaké hasičské auto alebo policajti. Ja bývam pri hlavnej ceste je to ťah na JUH - SEVER prehučí tadiaľ za deň neskutočné množstvo kamiónov a osobákov. Zlatá Valentová.
V Starohorke / reštaurácia v centre SH / varia pre všetkých chclapov postupne chodia pre várnice s polievkov a občerstvením. Dievčatá sa tam majú čo obracať.
Zhoreniská nevyzerajú tak hrozne, lebo oheň sa šíri lístím a trávou, kmene stromov sú len očadené, ktovie čo to urobilo s koreňmi, to ukáže čas. našťastie je to zmiešaný bukový les s málo ihličnanmi.
Ešte chcem napísať o krásnom malom medvieďati - bolo včera aj v TV, má ho jeden lesák na SH doma v záhrade, moje dieťa mu dnes asistuje pri kŕmení, vzal si v škole voľno, aby si ho nafotil. Stará medvedica už od včera vystrája, vraj v doline obhaňala pár hasičov stretol ju aj nejaký český reportér. Nie je to sranda zvieratá sú vyplašené z ohňa a toho ruchu. Nechcela by som ju stretnúť. Ochranári jej ho chcú vrátiť, lesáci nie, boja sa aby ho neodvrhla.
Už som toho popísala až až, takže všetkým pekný deň.
camelfly
17.04.07,05:09
dakujeme za info a hlavne z pravej ruky, dufam ze sa da vsetko do poriadku
Elena Navrátilová
17.04.07,05:14
Ďakujem. Takže poprosím Ľudmilku, aby sa vyjadrila... urobíme anketu aj s dátumami ak to ešte bude aktuálne. ;)