Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ale vieš prečo? Napísala si niečo, čo mu bolo proti srsti.
Možno si tak pridáva témy do obľúbených?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Majka, neboj, je to len neskodny samoluby chlap, netrap sa s tym lebo pokial sa tu bude preberat, bude ako na koni a to on prave potrebuje

zabalime ho do gule a nech sa gula
Naposledy upravil camelfly : 23.11.06 at 21:38
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

vsak som sa akurat vratila z MT, tak som Vas prisla na chvilku mrknut
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Uniklo mi niečo?Veď informuj nevzdelanú. Nech neumriem v nevedomosti. Podľa tých atakov,ma chce zrejme ............... no radšej nebudem nahlas uvažovať.Myslím,že ten ladyguard sa mi zíde.
Majka samá prvá ladyguard-ka budem. Pre Teba a aj ostatné CCCC-ky, poraďáčky, lebo neznášam, nenávidím a nemienim tolerovať bezdôvodné útoky na morálne a iné ľudské hodnoty niekým pre nič za nič. Aj sranda má svoje pravidlá a hranice. Pripadá mi ako veeeeľmi úbohé a primtívne bez zmyslu pridávanými príspevkami si o niekoho obtierať .../veď on-ona už vie čo/.:p Nemienim hádať, ale ťažko identifikovať niekoho kto asi sám nevie kam sa zaradiť. Samozrejme pokiaľ by zistil kam patrí a potreboval by radu, nenájde na to lepšie miestečko. Všetci sme ľudia a mýliť sa je ľudské.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

kukučka
asi máš zvýšenú citlivosť na isté veci

zajtra je podľa Mayského kalendára zvláštny deň

http://www.osud.cz/cs/index.php
...kukučka prepáč, už budem odpovedať hneď...ale to vieš, dieťa mi behalo poza chrbát, muž šomral, že on potrebuje pozrieť na stránku Fortuna... tak som odpovedala na tie, ktoré som si pamätala...a letela som späť do kuchyne... a tá zvýšená citlivosť je len na...ale to tu nemôžem napísať absolútne konkrétne...dajmä tomu že na hlúposť...

...ale na ten tvoj link som dnes kukla...a kukala som a kukala...a potom dokukala bo ma hlavička začala bolieť...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
No tak som sa zasa sama musela dopracovať k pravde.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=118
Už mi je jasné ,že jumper ma prenasleduje v každej téme. Keď sa včera zaregistroval nový nick s menom,ktoré mi malo dať najavo,že o mne zbiera informácie nielen virtuálne ,trocha ma to znepokojilo,lebo ja tolerujem,že pre mňa ste síce kamošky,ale dovtedy,kým sa Vy samé neodtajníte predo mnou,nedovolím si hľadať o Vás informácie.Aj coolgirl o niečom vypovedá,myslite si čo chcete CCCC-ky ,viem svoje.Neviem,aký smail by sa sem hodil.
Len neviem prečo vymazáva svoje príspevky?Hmm
Majka, v ďalšej téme Meet Joe Black som navrhla, aby sme s takýmito fešákmi spravili to, čo v téme alastera o toaletnom papieri. Čo Ty na to? Skutočne sme ho do tej papierovej gule vtipov a obrázkov zabalili tak, že to zabalil aj on. A bavil sa nielen alaster, ale aj my..
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
No tak som sa zasa sama musela dopracovať k pravde.
http://www.porada.sk/showpost.php?p=...&postcount=118
Už mi je jasné ,že jumper ma prenasleduje v každej téme. Keď sa včera zaregistroval nový nick s menom,ktoré mi malo dať najavo,že o mne zbiera informácie nielen virtuálne ,trocha ma to znepokojilo,lebo ja tolerujem,že pre mňa ste síce kamošky,ale dovtedy,kým sa Vy samé neodtajníte predo mnou,nedovolím si hľadať o Vás informácie.Aj coolgirl o niečom vypovedá,myslite si čo chcete CCCC-ky ,viem svoje.Neviem,aký smail by sa sem hodil.
Len neviem prečo vymazáva svoje príspevky?Hmm
Ja mám ale stále pocit, že je to jumperka. Na muža sa mi to nezdá.... :p ?????????? Ak, tak len nejaký taký pomocníček......poslíček,......prosebníček.. .....
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Kde ste všetky,je mi tu smutno.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
andi
Kde ste všetky,je mi tu smutno.
Ja študujem Jumpera od A po Z. A mám čo robiť aj s tlmočníkom. :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Ja študujem Jumpera od A po Z. A mám čo robiť aj s tlmočníkom. :p
Je to zaujímavé? Hrozné? Poučné? :p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Je to zaujímavé? Hrozné? Poučné? :p
Elenka, je to na zamyslenie. Jeden z nás dvoch bude potrebovať urgentnú pomoc. Alebo, jeden už by ju potreboval. Vážne. V dobrom. Možno to celé bolo volanie o pomoc. A možno volal tak neskoro, že to skôr už pripomína posledné zvonenie. Tak, či tak, idem pokračovať. A smajla nedám, lebo takého nemám.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Asi až takto? Horšie? Zmažem, stačí napísať. Tiež to nemyslím ako žart. Normálne, vážne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Takto?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No to je fakt smutné. Ak ho budeš mať preštudovaného, napíš svoj názor. Veľmi ma to zaujíma.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Simonab
No to je fakt smutné. Ak ho budeš mať preštudovaného, napíš svoj názor. Veľmi ma to zaujíma.
On je nepreštudovateľný. A prihlásený pod ďalším novým nickom. Má sto životov ako kočka. Čím ho silnejšie tresneš o zem, tým vyššie vyskočí.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Danila
Má sto životov ako kočka.
Danilka, tak to je na tom oveľa lepšie ako kočka, lebo tá má len sedem životov.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Simonab
Danilka, tak to je na tom oveľa lepšie ako kočka, lebo tá má len sedem životov.
Som od ucha po ucho. Kočky neznášam, a ešte im pridám 93 životov. Ale ja doprajem.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Alebo, že by to bol Večný žid? Tak to mu vôbec nezávidím.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Simonab
Alebo, že by to bol Večný žid? Tak to mu vôbec nezávidím.
Ten výraz som nikdy nepočula! ??????????????????
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Danila
Ten výraz som nikdy nepočula! ??????????????????
To nie je výraz, to je kniha. Pokiaľ sa dobre pamätám, ten chudák mal toho dosť, prechádzal zo storočia do storočia-žil večne.
Naposledy upravil Simonab : 25.11.06 at 20:41
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať