Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

georeo
...hmm, ja som ju začala piť ešte na základke, vždy v pondelok sme mali 8 hodín a domov som sa vtedy vracala s neznesiteľnou bolesťou hlavy. Zabrala malá šálka kávy. Postupne som pridala ďalšiu po nedeľnom obede...na strednej sme zas mávali vo štvrtok 9 hodín...tak sa pridala tretia...a tak sa to nabaľovalo... Počas materskej som pila len jednu, zato veľkú ako pre slona... No a v posledných týždňoch mi bolo stále "blbo"... a prišla som na to, že to vždy začne po káve... Najprv len bolesť hlavy - mierna. Postupne sa stupňuje a začína pulzovať len v jednom bode...to už viem že to je od žalúdka... Tak som sa zaťala... Ale chuť mám na ňu stále.

...tak teda nie čajíčky? Hmm, dnes som chcela zájsť do čajovne a čosi si vybrať...
Ale môžeš aj čajíčky. :p Ja som len napísala, že mne čo zaberá. Ja si rada čajík vychutnám, ale ráno na to nie je čas... Šak vyskúšaj, čo ti zaberie a daj vedieť.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pre nominantky k Elenke: A to tam aký žúr idete robiť, hááá. Ani maminky ste sa neopýtali a ja ako krstná, mám tiež do toho čo povedať. TAK.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Pre Barbara CCCC:

citujem:Kto som?:
som vrták Odkiaľ som:
DcccS, BACCCC Záujmy:
sedieť na PORADE.sk
aký dievčatko, takýto? alebo takýto ?
alebo snáď len nie takýto ?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ale Valus Ty si ma teda dostala, no dobre tak sa mením na






a posielam Vám
Naposledy upravil Barbara : 28.11.06 at 11:22
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Zita5
Masáž to je ono......rozhýbe celé telo .......





Zitka no toto je trafa, to akože mám byť jáááááá????? čo Ty si ma už videla???? presne takto vyzíram
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Barbara
Zitka no toto je trafa, to akože mám byť jáááááá????? čo Ty si ma už videla???? presne takto vyzíram
Barbara nechcem sa ťa dotknúť, ale ty nosíš okuliare a dneska si ich doma zabudla. Veď ten tanečnica je CHLAP.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Marianna01
Ja sa hlásim!

Donesiem aj chlebíčky a sekt zo Serede...
A nemohla by si sa po mňa zastaviť v Šali? Ale len ak nebudem pre vás persona non grata. Keď chcete, môžem napiecť nejaké zákusky,alebo radšej by ste radšej mäsko? (to ale ale dajte včas vedieť, aby som zohnala prasiatko, nie že ho budeme musieť niekde zraziť)
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

bezradná
nie že ho budeme musieť niekde zraziť)
Páči sa mi ten pomer.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Neviem či sa mám radovať alebo smútiť, že tá moja adoptovaná dcérenka Elenka je na roztrhanie. A aj do tejto doby to zapadá, keď sa o ňu ženy trhajú. A som jej strašne vďačná, že aj keď som sem dlho nechodila, posielala mi neskutočne veľa energie.
Babulky, obávam sa, že keby som chcela prelúskať všetky zameškané príspevky, tak zmeškám aj Vianoce, o ktorých sme tu snívali tuším už v októbri a ony sú už za dverami.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Eulalia
Nemáš čo ľutovať, naopak, mal by si si robiť zásluhy, že Ty si túto tému založil. Že my, krásne 17-tky, sme Ti ju trošku pozmenili, to vôbec nevadí.
Ešte nemám prečítaných posledných 10 strán, tak neviem, ako na Tvoje slová reagovali ostatné CCCC, ale ja Ti skladám poklonu.
Som rád, že sa tu dobre bavíte, môžete si však za to samy. (Chcel som použiť sami, ale samy je teraz veľmi vhodné)
Množstvo obrázkov a počet keď ja ich zbadám, bojím veľmi. Inak je tu krásne. KLUB17 je super. Je to proste CCCCLUB17

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M3G
Som rád, že sa tu dobre bavíte, môžete si však za to samy. (Chcel som použiť sami, ale samy je teraz veľmi vhodné)
Množstvo obrázkov a počet keď ja ich zbadám, bojím veľmi. Inak je tu krásne. KLUB17 je super. Je to proste CCCCLUB17

Neboj Bojko,my nie sme zlé.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Len sa trošku zabávame, šantíme a prisúvame si navzájom tak potrebnú energiu.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
M3G

CCCCLUB17

A takýto názov ponesie naša s.r.o. Ďakujeme,pomohol si nám nájsť ten správny názov.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Majka, ten nazov je supeeer
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

babenky, nerobil to nahodou chlap????
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
robil,nemôžme si prisvojiť zásluhy.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

georeo
...jéééjda Sysula - teba som si mala zavolať na pečenie... mimochodom zjedlo sa všetko aj tie "otpojné távové zuná", oslava vyšla vcelku dobre...

...kočeny. Prestala som piť kávu (po štrnástich rokoch), bo mi nerobila dobre na žalúdok...a začínam mať absťák. Kto mi poradí nejaký dobrý čajíček čo mi očká rozlepí - som hore od piatej a stále mi padá hlávka na klávesnicu...
Ľubka, na prebudenie čierny čaj, na ukľudnenie zelený čaj, na chudnutie pu-erh (ináč je naozaj veľmi chutný - aromatický aj bez pridania nejakých ďalších nežiadúcich látok - t.j. kilo cukru alebo pol kila medu), na pamäť ginko biloba (teraz ma to nemohlo v rýchlosti napadnúť - musela som sa zamyslieť ), na vychutnávanie a proti smädu ovocné, na choroby bylinkové... Obrovský výber...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Marianna01
na pamäť ginko biloba (teraz ma to nemohlo v rýchlosti napadnúť - musela som sa zamyslieť ),
.
Marianka vidím z Tvojich aj mojich skúseností,že ginko biloba fakt je dobrá ...bože teraz si neviem spomenúť na čo? aháá na pamäť.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Milé CCCC-čkáry,dnes tu je rušno.Prooosím pošlite mi pozitívnu energiu a niečo na ukludnenie. Zajtra idem na vyšetrenie do Piešťan na reumatológiu a veľmi sa bojím že čo mi tam zistia a čo mi povedia. Danielka mi už písala ,že nemusím báť,ale určite viete ako to je.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať