Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
*Fénix *Fénix

*Fénix je offline (nepripojený) *Fénix

Znovuzrodený z popola.
Musím utekať,mám veľa práce - zjesť všetko,čo mamina navarila.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A čo dobré si mal k obedu?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Betka a ešte u nás doma prijmy jednu ccccervenú ružiccccku,aby Ti priniesla veľa zdravia,štastia lásky,bohatstva a to ostatné príde samé.

Tvoje CCCC-ky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kukaj Blahoželanie dnešným oslávencom, aj .... je čo kuk aj cmuk, aj ...takže všetko najlepšie.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence vy ste tu vospolok moja záchranná stanica. Dnes mi je celkom oničom. Stretla som sa s jednou veľmi dobrou priateľkou a dala mi nahmatať nepríjemnú ako fazuľa veľkú hrčku pri ohryzku na krku. No nezadám to do témy zdravie, lebo tam sa píše o chorobách. A ona je prííííííliš mladá na chorobu. Nepočuli ste o niečom takom? Nemáte skúsenosť? Prosíííííííííííííííííím!!!!!
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Môže to byť cysta na hrtane, štítna žľaza, ....Len nech s tým ide ak ešte nebola. Ja mám na štítnej po 2 z každej strany a celú ju mám posiatu nepravidelnými otvormi.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kuk aj cmuk vám všetkým a ak sa ozaj cítite zle, pozrite si toto:

http://video.google.com/videoplay?do...32229697832036
dort.jpg  
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Téda, aj to sústo aj konzumentka.... ale má tangá, 17- nástky
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

V "Blahoželanie dnešným oslávencom" máš aj drahokami Betka. Na mieru to máš k tým lodičkám čo si mala minule, vieš?
Tieto.

Všetko overené v zmysle opatrení EU. O pravosti nepochybuj. Žiadne napodobeniny, veď máš meniny.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka
kuk aj cmuk vám všetkým a ak sa ozaj cítite zle, pozrite si toto:

http://video.google.com/videoplay?do...32229697832036
Kukulienka, prešla mi chuť aj na pohár vody. Je to najlepšia diéta na svete.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hádam to nebude s nami také zlé.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ale tie tangá ma inšpirovali Píšem Ježiškovi :p
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Babuľky moje, tak to je až neskutočné, čo Vy stihnete za predĺžený víkend. Ja som sa už vytešovala, že hádam dolúskam zameškané v tejto téme, ale víkendové príspevky ma teda "zabili"... Potešilo ma však, že napriek tomu, že Majka mi hovorila, ako vážne to myslí s tým, že sa tu do Vianoc neukáže, predsa len je to nedalo a je zase medzi nami.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pre zakladateľa témy k jeho dnešným narodeninám:

0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick
Danilka,vie vôbec Camelka,čo sú to bony?? Žila už vtedy ,keď sme ich zháňali aj na horkú várovú čokoládu?´
opravujem preškrtnuté : naše staré mamy
Som síce oneskorená, ale pri dočítavaní omeškaného ma napadlo, že sme rovnako staré ako naša sametová - to sme už oslavovali? Priznávanm, že mám medzery v čítaní príspevkov, ale kto by vám stačil?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Som síce oneskorená, ale pri dočítavaní omeškaného ma napadlo, že sme rovnako staré ako naša sametová - to sme už oslavovali? Priznávanm, že mám medzery v čítaní príspevkov, ale kto by vám stačil?
No jasné, ja som tu aj recitovala.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Môže to byť cysta na hrtane, štítna žľaza, ....Len nech s tým ide ak ešte nebola. Ja mám na štítnej po 2 z každej strany a celú ju mám posiatu nepravidelnými otvormi.
Elenka, verejne Ti na tomto fóre musím poďakovať. Aj s tým išla, podľa tvojej rady. Aj do diagnózy si sa strafila. Ďakujéééééééééééééééééééééé m. .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, som náplasť na všetky ľudské boliestky. 17-nástka s nadaním aj na dobré aj na to čo ma život naučil a dokopal sa naučiť. Takže nakoľko aj lavíny vznikajú na základe vnímaného stačí vždy len impulz. Myslím, že najhoršie sú vždy obavy z toho čo príde, čo nepoznáme. Preto hor sa do odstraňovania nevedomosti aj keď to nie je vždy príjemné a milé, ale... život je aj o tom.
Myslím že aj tangáče som našla a biele bodky budú nižšie určite.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Baby, pre boha spomaľte. Nestíham dobiehať zameškaný víkend a to nechcem o nič prísť.
Len v skratke:
Melnick sledovala som trošku ten tvoj nerovný boj, som rada, že nakoniec si sa nedala odradiť. Myslím , že klub CCCC môže byť silný len ako celok, a strata čo len jedného člena by tento celok (v dobrom slova zmysle) bláznov oslabil.
---------------------------------------------------------------------
PS: Hlásenie o 15:30- už som sa dobehla, našťastie som nedopadla takto:, takže mi patrí pochvala(ani nie som neskromná, že?)
Naposledy upravil bezradná : 20.11.06 at 14:36
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Toto by skôr patrilo do daní z príjmov, prípadne DPH, ale nedalo sa to nepriložiť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať