Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová


Títo dvaja zlatúšikovia sa snažia .... dokonca sa sami ponúkli:p
Ťuky, ťuky, ťukalo.
Vo vajíčku volalo.
Ťuky, ťuky, pre hlavičku
nemám miesta vo vajíčku.
Ťuky, ťuky, ťuk.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

M3G
Múza by som potreboval, aby ma z lehna vykopla. V nedelu som ešte nikdy neleňošil.... Snažil som sa dnes prácu potýriť, ale nedalo sa a nedeľa sa premenila na zmes polihovania, klikania myškou, jedenia a prikladania polien do ohníka a to doslova.
S tým členstvom CCCC opatrne, aby to nebodaj nevyústilo do politického zámeru a kandidátkou
Môžeš byť náš predseda. Berieš? Ako zakladateľ témy máš na to prednostné právo.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

bezradná
Ahoj všetci!
Terza sa skutočne cítim podľa názvu témy a potrebujem dobiť energiu. Takýto na h....(pardon) víkend som už dávno nemala. Malý(synovec) je chorý už týždeň, tí čo ste už mali v rodine črevnú chrípku asi viete okolo čoho sa točí vtedy všetko. A nakoniec aj tak musel do nemocnice.Tak mi je ešte stále smutno na duši aj mám pocit, že aby bolo ešte horšie, aj na mňa lezie nejaký vírus.. No nič, hádam bude aj lepšie...
Aj ja som bola s dcérkou v nemocnici s črevnou chrípkou.Bola tam 5 dní dostala infúzie .Neboj sa čoskoro bude doma.
Čím skoršie vyzdravenie Vám prajem.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zdeni
Môžeš byť náš predseda. Berieš? Ako zakladateľ témy máš na to prednostné právo.

Ďakujem za poctu. Ale v záujme zachovania rovnoprávnosti, demokratickosti, sociálnosti a nezaujatosti by bolo treba zachovať rovnosť všetkých členov.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Danila
Ani som netušila, aké milé prekvapenie ma tu dnes čaká. No tak vitaj na návšteve M3G. Milé moje CCCC, len čo sa objavil stvoriteľ, aj účasť, aj oživenie k mojej veľkej radosti. Aj únava prešla, aj pozitívnej energie pribúda. Aj slnko prišlo pozdraviť.
Ďakujem za uhostenie.

Ešte len tak by ma zaujímalo, že kde všetci chodíte na tie pekné obrázky?
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
andi
Aj ja som bola s dcérkou v nemocnici s črevnou chrípkou.Bola tam 5 dní dostala infúzie .Neboj sa čoskoro bude doma.
Čím skoršie vyzdravenie Vám prajem.
Ďakujem(e) pekne. Už je to lepšie,aspoň si myslím, lebo sestra mi písala sms-ku, aby som ani nešla za nimi do nemocnice, lebo malý je ako a pritom mal tíško oddychovať po infúzii.
Tak len dúfam, že ich do piatku pustia z nemocnice, aby náhodou nezdemoloval celé detské oddelenie.
(On už síce nie je takéto bábo, ale som nenašla iný obrázok minidemolátora)
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ALDA
príroda, príroda aj muzika: Romantický klavír Jiřiho Malaska - plačem,saxofon Felixa Slováčka- tiež..takže neviem, čo scem...Každá trampota má svou mez....spieva Vondráčková a Korn, ništ nezaberá...ako hovorí Paulinka zabiť a zakopať
Alduš, ja si zvyknem pustiť nejakú energickú hudbu, najlepšie takú, ktorej poznám texty, a to sa potom (aspoň si myslím) aj ľudia na ulici obzerajú, kto to tak krásne mimo spieva...
A keď mi je úplne, ale úplne na figu, idem sa porozprávať s niekým, ktorý nebude chcieť rozoberať žiadne problémy, ale mi spraví dobrú náladu, smejeme sa... aj keď smiech opadne, keď odtiaľ odídem, ale príjemný pocit v duši ostane.
Priateľ je človek, ktorý ťa má rád.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Ahojte, tí ktorí ste vyčerpaní, prípadne zasiahnutí jesennou depresiou.
Ja na odreagovanie a uvoľnenie používam šport. Perfektná je napr. Joga, , naťahovacie cviky. No čo, nepridáte sa ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

EkoMax
Ahojte, tí ktorí ste vyčerpaní, prípadne zasiahnutí jesennou depresiou.
Ja na odreagovanie a uvoľnenie používam šport. Perfektná je napr. Joga, , naťahovacie cviky. No čo, nepridáte sa ?
Ešte daj radu koľko čoho.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Elena Navrátilová
Ešte daj radu koľko čoho.

Koľko kto chce a vládze, závisí od fyzickej dispozícii a kondičky. Dobrý je aj tanec
, alebo aerobic . Hlavné je nesadnúť po celodennej práci na počítači doma k televízii. / hoci aj ja sedím pri porade , ale tá sa neráta, tá je na očistu duše/.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Sme po stretku a dobre sme sa bavili. Bol dôvod.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Absolvovala som seminár aj stretko a je mi super chcem sa podeliť aj s dobrou náladou, nie iba keď mi je na ... A ešte mám od obeda aj ďalšiu vnučku
Sadričku/3,40kg/50cm..takže som celá natešenááááá.
Dúfam, že mi to vydržíííííí
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Blahoželáme Ti Alduška. Nech máš z nej iba radosť.

0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Sandrike želám do života všetko najlepšie!
Samozrejme aj rodičom a starým rodičom!

0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ďááááááááákujem dievčence odovzdám. Už som ju aj videla, je zlatučká.
Naposledy upravil ALDA : 14.11.06 at 19:06
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Aj ja srdečne blahoželám. Hlavne nech je maličká zdravá a rastie pre radosť rodičov i starých rodičov.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi



Všetko naj celej rodine.
0 0
boitana boitana

boitana je offline (nepripojený) boitana

ahojte skusam aj ja tych smajlikov
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ALDA
Ďááááááááákujem dievčence odovzdám. Už som ju aj videla, je zlatučká.
Alduška, potom chceme aj nejaké fotočky bábätka vidieť!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať