Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Majka, priaznávam, že si ma veľmi, veľmi potešila
ALDA, veď CCCC bez Teba, je ako ruža bez lupena. Necítiš, že či si tam to CCCC prilepíš, alebo nie, aj tak si naša?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

babenky, u nás snežííííí !!


presne takto:

nejak skoro prisiel Martin?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Odišli naši milovaní. Medzi štyrmi stenami je ticho a smutno. Ďakujem za bytosti, ktorých sme sa mohli dotýkať. Smrť tých, čo nás mali radi, nám ukazuje smer. Náš život je poznačený ich láskou, ktorá sa premenila na obetu. Podobne aj my denne umierame, aby sme znásobili život , ktorý je okolo nás a bude aj po nás.

Aj mňa ten sneh potešil. Možno preto, že predsa sme v tom dušičkovom období, snažíme sa myslieť na tích, čo už nie sú medzi nami - a teraz ten bielučký sneh...


Supéééér!!!
Keď to videla moja dcéra /9 rokov/, hneď začala skákať a už sa videla na lyžovačke.
Naposledy upravil mgm : 02.11.06 at 08:57
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja som sem prišla nabrať energiu, chmatla som jej čo sa dalo a letím .
Vrátila som sa,musím Vám totiž niečo povedať :
Táto téma má akési čaro pokoja. Chráňme si ho.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Ja som sem prišla nabrať energiu, chmatla som jej čo sa dalo a letím .
Vrátila som sa,musím Vám totiž niečo povedať :
Táto téma má akési čaro pokoja. Chráňme si ho.
ano Majka mas uplnu pravdu, aj ja sem chodim cerpat pokoj, ten hekticky cas je niekedy dusivy
ale hned sem hodim nieco na mrknutie, neda mi neprilozit vzdy nieco pekne


no a toto bude uz coskoro riadne aktualne
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Sniežik sa nám chumelí,
zimička už prišla,
polia, lúky, vybieli,
sanicu nám chystá.....

Hurááááááá
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Zimné ráno 3.11.2006 v Bratislave
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:26
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Ahoj baby!
Dnes som tu neoficiálne, čerpám si totiž dovolenku. Ale keď už som musela dojsť do roboty, tak sa chcela na vás aspoň mrknúť spoza dverí(neprihl.). Ale to sa nedá, však som už dávno hovorila, že CCCC je závislosť najvyššieho stupňa. Za chvíľku to budeme musieť riešiť návštevou lekára(nenašla som obrázok toho správneho u ktorého sa leží na pohovke- oblečený som myslela, aby sa to nesprávne nevysvetlovalo)
Prajem Vám všetkým pekný víkend, šťastlivcom veľa snehu a nám nízkopoložením málo blata.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
Ja som sem prišla nabrať energiu, chmatla som jej čo sa dalo a letím .
Vrátila som sa,musím Vám totiž niečo povedať :
Táto téma má akési čaro pokoja. Chráňme si ho.
Aj ja som si dnes prišla trošku uchmatnúť. S pokorou. Len tak trošíčku, aby každej zostalo. Táto téma má aj akési čaro domova. Poznáte to od Válka: Domov sú ruky, na ktorých smieš plakať.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Táto téma je ozaj zázračná. Je to ako s tým príslovím: podelená bolesť - polovičná bolesť ; podelená radosť, dvojnásobná radosť. Keď len jedným očkom nakuknem, posilním sa a je mi lepšie. Čím viac čerpáte, tým je čaro silnejšie. Tak len čerpajte, babuľky, čerpajte
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A Ty kde si Elenka naša,nejako pomenej nás tu navštevuješ,ale aj my to asi budeme musieť tak praktizovať,lebo robota sama neodbúda ,musíme jej trošičku dosť hodne pomôcť.
Tak oddychujte ,aby sa Vám lepšie pracovalo.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, veľmi presne si to pomenovala... trošičku dosť hodne... Taký október ako som mala ja neželám ani nepriateľovi. Ale jediné, čo ma drží nad vodou - samozrejme okrem Porady - je to,že všetko zlé ma už postretlo a už sa to môže len zlepšovať. Ešte mám veľmi chorého otca, ktorému hovoríme rozprávkový deduško a obávam sa, či s nami ešte strávi Vianoce. Ale za týmto čiernym rokom dávam definitívne hrubú čiaru a som pevne rozhodnutá nedať sa zlákať do problémov kvôli premúdrelým špekulantom. Zohnala som si knihu Miluj svoj život a robím si poriadok vo vlastnom piesočku. Ale ja som sem na túto stránku aj tak nakúkala, aj keď som neprispievala, len som čerpala energiu na prežitie. Všetkým CCCC posielam veľké ccccmuk.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel
Majka, veľmi presne si to pomenovala... trošičku dosť hodne... Taký október ako som mala ja neželám ani nepriateľovi. Ale jediné, čo ma drží nad vodou - samozrejme okrem Porady - je to,že všetko zlé ma už postretlo a už sa to môže len zlepšovať. Ešte mám veľmi chorého otca, ktorému hovoríme rozprávkový deduško a obávam sa, či s nami ešte strávi Vianoce. Ale za týmto čiernym rokom dávam definitívne hrubú čiaru a som pevne rozhodnutá nedať sa zlákať do problémov kvôli premúdrelým špekulantom. Zohnala som si knihu Miluj svoj život a robím si poriadok vo vlastnom piesočku. Ale ja som sem na túto stránku aj tak nakúkala, aj keď som neprispievala, len som čerpala energiu na prežitie. Všetkým CCCC posielam veľké ccccmuk.
Aj ten môj asi nebol o nič belší. Lenže Elenka, ešte nie sme na konci.......a z tých mojich definitívnych čiar by už boli riadne Čiarikovce. Takže pozitívne....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.


Ja viem,že tieto stránky budú pestré.Radosť sa bude striedať so smútkom.Úspechy s neúspechom a tu bude vždy niekto,kto podrží rameno ,aby sa dalo na ňom vyplakať. Želám už len všetko dobré.Veď nemusíme mať meniny či narodeniny ,aby sme si to zaželali.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčencéééééé, kde ste všetky? Bez Vášho kyslíka mi nejde nadýchnuť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila
Dievčencéééééé, kde ste všetky? Bez Vášho kyslíka mi nejde nadýchnuť.
Danilka, dýchaj zhlboka, budeme dýchať spolu, lebo ma čaká toľko roboty, ako na kostole. Ale neboj, mi CCCCčkárki sa len tak nevzdáme:p
Ako hovorí Betka: Nas nedogóňat.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Eulalia
Danilka, dýchaj zhlboka, budeme dýchať spolu, lebo ma čaká toľko roboty, ako na kostole. Ale neboj, mi CCCCčkárki sa len tak nevzdáme:p
Ako hovorí Betka: Nas nedogóňat.
Takže to funguje. Robím hlboký nádych a výdych. A je mi lepšie a už aj celkom v pohode. Letím k lekárovi a teším sa s Vami na rekonvalescenciu. Pekný deň CCCC.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia ,iba dúfam,že nie si pôrodník a Ty Danilka,že nie si v budove označej "H". /to na rozveselenie/

Tu Vám posielam trošku kyslíka- podotýkam véééééľmi kvalitného.

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať