Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pri strane 128 som chcela reagovať k tomu románu, že tam rozhodne treba dať klauzulu "Akákoľvek podobnosť so žijúcimi postavami je čiste úmyselná." Lenže medzitým mi došli do PC vírusy, ktoré tam nainštaloval môj synček. Tak som doteraz liečila techniku, ale vy ste utekaliiii dopredu tak, že som temer mimo témy. Podotýkam, že ako najvyššie ocenenie funkčného predmetu by som najradšej dala nálepku : "Prešlo rúčkami môjho syna, overené životom ! "
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja sa ešte musím sem vrátiť a niečo vám prezradiť, kým nezačnem seriózne pracovať.Neverila som moc tomu,že toto je vylepšovňa nálady,ale teraz keď sa moja nie príliš dobrá nálada stratila počas návštevy tejto témy a ja som plná energie -verím tomu. A viem ,že CCCC z môjho profilu nezmizne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Ja sa ešte musím sem vrátiť a niečo vám prezradiť, kým nezačnem seriózne pracovať.Neverila som moc tomu,že toto je vylepšovňa nálady,ale teraz keď sa moja nie príliš dobrá nálada stratila počas návštevy tejto témy a ja som plná energie -verím tomu. A viem ,že CCCC z môjho profilu nezmizne.

Myslím že s tou náladou nie si sama , hoci virtuálne to tak vôbec nie je citeľné ......
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Ja si už varím čarovný nápoj a "žirafiak" bude len môj.:p
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
A ja mám také nápady, od kedy tu s Vami všetkými céčkami trávim čas, že celá moja rodina kolabuje a vytešuje sa ako na sínusoide. Ale budem tu stále menej a menej, lebo budem tvoriť veľké dielo. A bude sa volať : Céčko pre šťastie.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Danila
A ja mám také nápady, od kedy tu s Vami všetkými céčkami trávim čas, že celá moja rodina kolabuje a vytešuje sa ako na sínusoide. Ale budem tu stále menej a menej, lebo budem tvoriť veľké dielo. A bude sa volať : Céčko pre šťastie.
Aké menej a menej? Pekne si vybav u tej čarodejnice hore, aby mal tvoj deň 30 hod. minimálne, a tu budeš tak ako doteraz. Jasnééééééé!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Takže ja idem kúpiť pampersky...
a nezabudni aj perá. Bude to dúfam dlhé a krásne čítanie. Nie dúfam,opravujem : v e r í m.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
a nezabudni aj perá. Bude to dúfam dlhé a krásne čítanie. Nie dúfam,opravujem : v e r í m.
Román bude len taká pridružená výroba. Môj projekt bude - praktická realizácia človečenstva CCCC.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no ja žasnem, ja nestíham čítať.
8 strán. No členky CCCC ste sa rozkokošili, len nech nám to vyrdží čo najdlhšie.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ivanka, toto je bezkonkurenčná MD aj D. Toto v účtovníctve nikdy nebude sedieť tak, ako tu. Takže hodnotenie: Nemá na Teba žiaden audit.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Lenka vitaj medzi nami, aha aj ohňostroj sme ti vystrojili.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zdeni krásne od Teba.
h70 (Medium).jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Danila
Román bude len taká pridružená výroba. Môj projekt bude - praktická realizácia človečenstva CCCC.
Je úplne jedno či napíšeš skôr román alebo vypracuješ projekt
budú sa výborne čítať
a z mojich čitateľských skúseností (no teraz som sa prezradila, som totiž knihomoľ) viem, že dobrých kníh o vzťahoch medzi ľuďmi a o vzájomnom porozumení je ako šafranu
Hor sa do písania!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dievčatá - už začína konkurz na VOP ?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Babeny robte niečo so mnou, lebo hladina adrenalínu z témy Bodovanie ma položí. Aj som tam tak reagovala. Čo sme v materskej škôlke? Alebo v nápravnovýchovnom ústave. Fakt, načo som tam liezla? Ani nezaspím. Alebo sú na Porade funkcie o ktorých neviem? Výchovný poradca a pododne ?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Keby len vychovny...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Danila
Babeny robte niečo so mnou, lebo hladina adrenalínu z témy Bodovanie ma položí. Aj som tam tak reagovala. Čo sme v materskej škôlke? Alebo v nápravnovýchovnom ústave. Fakt, načo som tam liezla? Ani nezaspím. Alebo sú na Porade funkcie o ktorých neviem? Výchovný poradca a pododne ?
Danila myslím, že tu nie je priestor pre infarkt! Tu je priestor okrem nášho živobytia - účtovníctva, daní, ekonomiky a iných pridružených aspektov aj na zábavu a aj priateľstvo. A ver mi, že je to krásne priateľstvo, pomoc ľudí v núdzi, či už v odborných alebo súkromných zákutiach života.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta čítaš mi zo srdca, veď obe vieme...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick
A možno raz budem požiarnikom,ááách.

Ja už som
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať