Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
Snažím sa len o úškrny, ale moje srdce sa rehoce

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

lenkak
Snažím sa len o úškrny, ale moje srdce sa rehoce
Pekne peknúčko.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
SOS!!!!!!! My sme ktoré? Tie veselé, či seriózne? Či aj aj? A či čo????????????


Re: Ak sa cítiš zle
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Richard
Hmm, priznám sa že neviem z čoho vychádza táto iniciatíva, ale ak by malo ísť o problém moderovania presahujúceho nejaké medze, skúste sa obrátiť na mňa, hoci aj toto môže byť forma upozornenia :-)

Richard vedz,že toto ani trošku nezaváňa nejakou iróniou,alebo niečim podobným,jednoducho tu šantia tie ,ktoré sú na ulici seriózne,niekedy až moc a tu sa realizujeme ako v téme oddychu a naberania pozitívnej energie.A ak si prečítal aspoň zbežne túto tému/ no neviem či máš toľko času /tak Ti musí byť jasné,že tu šantia sedemnástky bez vedľajších nekalých úmyslov.
Vieme,že sme u Teba na návšteve v Tvojom pomyselnom dome a ak Ti nevadí naše hlučné správanie,tak nás tu ďalej nechaj nech sa dosýta dovyvádzame.Prípadne nám vyhraď jednu izbu,ale kľudne môže byť táto,ktorú sme Ti obsadili. Ak však zaplnenosť tejto stránky by mala robiť nejaké problémy a Ty by si ju chcel nejakým spôsobom stopnúť,verím,že všetky členky CCCC klubu to budú akceptovať bez nejakého reptania.
P.S. Členstvo nie je podmienené pohlavím.
__________________


Danilka to sme my,na ulici prezlečené za seriózne a tu s odhalenou dušou. Ale čo je dôležité,máme požehnanie od Richarda-šantiť sa môže aj naďalej.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma


halóóó, kde ste kto, nikoho tu nevidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dobré ráno, dobrý deň a pekný celý víkend. Stačí začať s Vami a aj taký môže byť pozdrav slnku. Letím tráviť zanedbaný čas s mojím vnukom. Opať budem raz užitočná. Teším sa na Vás vospolok.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová




Zdravím všetkých prítomných, okolo idúcich. :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Krásny slnečný dníček prajem ...ja mám síce veľmi pracovný ,ale pekný .....



Vema , čítala som Tvoj príspevok . Ja som len na minime 3 ks denne , chcem sa toho úplne vzdať , zatiaľ čo som spozorovala účinok , je ten , že som pribrala 5 kg ..... . Štve ma to veľmi , ale zbavím sa určite aj kíl navyše .
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Zitka budem Ti držať palce, nech sa ti to podarípomôcka pri zbavovaní sa ndbytočných kíl.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Zitka,radšej kilečká,ako cigaretky.Ty si bola silnejšia fajčiarka ako ja,tak tie tri,to je aj tak úspech.Zitka a povedz mi,musíš aj tak ešte veľmi bojovať,aby si nevyfajčila viac?Vieš,ja stále rozmýšľam,že keby som mohla aspoň 0.5 cig.Ja som to vydržala zatiaľ asi 10 dní bez,ale vieš,hrozne mi to chýba a ja by som to chcela tak nejako ako priležitostný fajčiar,to by sa mi páčilo No drž sa a šantite ďalej.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
vema
Zitka,radšej kilečká,ako cigaretky.Ty si bola silnejšia fajčiarka ako ja,tak tie tri,to je aj tak úspech.Zitka a povedz mi,musíš aj tak ešte veľmi bojovať,aby si nevyfajčila viac?Vieš,ja stále rozmýšľam,že keby som mohla aspoň 0.5 cig.Ja som to vydržala zatiaľ asi 10 dní bez,ale vieš,hrozne mi to chýba a ja by som to chcela tak nejako ako priležitostný fajčiar,to by sa mi páčilo No drž sa a šantite ďalej.


O,5 cigarety dokáže s Tebou veľmi zatočiť po dlhšej prestávke nefajčenia .....ak si nefajčila 10 dní , tak už to ani neskúšaj , budem Ti držať palčeky .......

K tomu môjmu fajčeniu , dá sa to premôcť , aby som viac nefajčila , netvrdím že niekedy nepríde chuť ....ale ju niečim odoženiem , napríklad sedím pri PC a študujem PORADU , alebo nejaké tie domáce práce , alebo čo je horšie chladnička .........tak že , neboj mám čo so sebou robiť .
Ale toto bola moja predstava , prestať fajčiť , ale hlavne nie zo dňa na deň , toho som sa veľmi bála ...že to môže mať nejaké následky .... Podľa toho čo študujem , ani nie je správne zraziť to zo dňa na deň na nulu .Po xx rokoch treba organizmus na to postupne pripravovať .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Zitka inšpirácia je zverejnená. Keby sme boli bližšie k sebe, hneď by bolo veselšie dvom. Aj ja tie problémy poznám. V 17-tich a už také problémy, však?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Krasny vecer dievcata, posielam pozdrav z PD
Zitka a co takto priletiet na kavicku do Prievidze a s tym fajcenim
drzim aj ja palce, mne sa to celkom este nepodarilo

a Elenka ty si tiez z Ruzomberku ako Majka?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
.... neviem síce kde som myslela a načo som myslela , keď som veme odpovedala ohľadom fajčenia v téme Ak sa cítiš zle ......no tuším som dnes už prepracovaná ....prepáčte :p


P.S.Vema aspoň vidím že sleduješ obe témy .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to nevadí, aspoň vieme ako pokračuješ. Len sa drž aj naďalej.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka




páčil by sa vám takýto pomocník?
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

kukučka
http://forum.living.cz/file.php?155,file=393839


páčil by sa vám takýto pomocník?
No neviem, ale tento vyzerá, že vie lepšie makať. Čo poviete?


0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Toho chceme.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Melnick
Toho chceme.
Iba požičiam, Majka. Iba požičiam!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať