Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5
5-tku mal môj 2-ročný vnúčik .......tak teda Ty asi koľko ....aké číslo ....:p ?
Ja prosím to najväčšie a aspoň dve balenia! Ešte som nestihla všetko prelúskať, ale už letím do onej miestnosti
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No veď to nakoniec bude náš jediný pohyb,ak to takto pôjde ďalej.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elenka Navrátilová ideš ma vystriedať? Vidím Ťa tu -si za dverami ?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Nestihla som ani pozrieť, kto všetko je za dverami, ale už som dobehla a konečne dočítala všetko, čo sa od včera udialo. Rehotala som sa tak nahlas, že som musela kolegovi vysvetliť, na čom sa tak rehocem, keď mám stôl zavalený papiermi.
Ale Riško má u mňa jeden velikánsky bod k dobru, že nás nevyhodil . Zdá sa, že bude mať tiež krvnú skupinu CCCC.
Dievčatá, ja som si dala na víkend voľno - sama sebe, heč - ale v pondelok Vás prídem zase pozrieť. Nejak sa mi nedarí dotrepať domov PC, tak sa tu môžem s Vami vytešovať len úchytkom v robote.
Želám Vám všetkým pekný víkend a už sa teším, čo si v pondelok prečítam.
Eva

P.S. Pre istotu si do roboty zoberiem aj nejakú tú Pampersku, aby som nesedela celý deň na mokrom.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A kolega nebude potrebovať,žeby si zobrala hneď dve?
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Richard vedz,že toto ani trošku nezaváňa nejakou iróniou,alebo niečim podobným,jednoducho tu šantia tie ,ktoré sú na ulici seriózne,niekedy až moc a tu sa realizujeme ako v téme oddychu a naberania pozitívnej energie.A ak si prečítal aspoň zbežne túto tému/ no neviem či máš toľko času /tak Ti musí byť jasné,že tu šantia sedemnástky bez vedľajších nekalých úmyslov.
Vieme,že sme u Teba na návšteve v Tvojom pomyselnom dome a ak Ti nevadí naše hlučné správanie,tak nás tu ďalej nechaj nech sa dosýta dovyvádzame.Prípadne nám vyhraď jednu izbu,ale kľudne môže byť táto,ktorú sme Ti obsadili. Ak však zaplnenosť tejto stránky by mala robiť nejaké problémy a Ty by si ju chcel nejakým spôsobom stopnúť,verím,že všetky členky CCCC klubu to budú akceptovať bez nejakého reptania.
P.S. Členstvo nie je podmienené pohlavím.
dievcata, mozem sa pridat aj ja ?

priznavam, uz aj ja mam po 17 - tke a priznavam, ze nie som celkom z vasho fachu ale koli praci nestiham ist ani na kavu s kamoskou
tak aspon takto sa zoznamit so super babami a na chvilku si oddychnut
ako teraz, vsak mi moja mladsia povedala, ze kamoska jej ma lepsiu mamu,
pretoze ju nechcem pustit von tak dlho ako ona ju , tak to tu rozdychavam
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Neboj veď ona to pochopí,že si super,len o niečo opatrnejšia,čo v dnešnej dobe aj musíš byť. A vitaj v cool clube .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly
dievcata, mozem sa pridat aj ja ?

priznavam, uz aj ja mam po 17 - tke a priznavam, ze nie som celkom z vasho fachu ale koli praci nestiham ist ani na kavu s kamoskou
tak aspon takto sa zoznamit so super babami a na chvilku si oddychnut
ako teraz, vsak mi moja mladsia povedala, ze kamoska jej ma lepsiu mamu,
pretoze ju nechcem pustit von tak dlho ako ona ju , tak to tu rozdychavam
Vitaj medzi nami .......a najmladšia ....neboj bude staršia a potom si uvedomí , čo vlastne chcela od Teba a prečo vlastne Ťa nesprávne súdila ..... ja vždy vravím aj mojim , neboj pri výchove detí sa všetko vráti ako bumerang .....

Tak a teraz sa môžeš kľudne s nami zabávať ....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Majka, ked som bola v Ruzomberku tak som sedela v restike na rohu pri tom vasom parkovisku, hmm ale neviem ako sa to vola a celkom sa mi tam pacilo, asi aj preto ze som tam dobre pochodila : ))))
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Nestihla som ani pozrieť, kto všetko je za dverami, ale už som dobehla a konečne dočítala všetko, čo sa od včera udialo. Rehotala som sa tak nahlas, že som musela kolegovi vysvetliť, na čom sa tak rehocem, keď mám stôl zavalený papiermi.
Ale Riško má u mňa jeden velikánsky bod k dobru, že nás nevyhodil . Zdá sa, že bude mať tiež krvnú skupinu CCCC.
Dievčatá, ja som si dala na víkend voľno - sama sebe, heč - ale v pondelok Vás prídem zase pozrieť. Nejak sa mi nedarí dotrepať domov PC, tak sa tu môžem s Vami vytešovať len úchytkom v robote.
Želám Vám všetkým pekný víkend a už sa teším, čo si v pondelok prečítam.
Eva

P.S. Pre istotu si do roboty zoberiem aj nejakú tú Pampersku, aby som nesedela celý deň na mokrom.
Evka zistila som, že tie nohavičkové sú origoš .....:p Pre istotu kúp celý balík ......budeš mať na mesiac ....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Neboj veď ona to pochopí,že si super,len o niečo opatrnejšia,čo v dnešnej dobe aj musíš byť. A vitaj v cool clube .
dakujeeeem, no len kym to pochopi, tak mi to zobere kopu rockou
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zita5
Vitaj medzi nami .......a najmladšia ....neboj bude staršia a potom si uvedomí , čo vlastne chcela od Teba a prečo vlastne Ťa nesprávne súdila ..... ja vždy vravím aj mojim , neboj pri výchove detí sa všetko vráti ako bumerang .....

Tak a teraz sa môžeš kľudne s nami zabávať ....
vsak ved, moja mam hovorila ......
uz mi to hovori ale priznavam, ze ja som bola horsia, to preto ze som
behavala aj s bratmi
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Klaudia,nebolo to v "Kultúre"? Tak to my domáci voláme. No vidíš ,nabudúce si tam tú kávičku môžeme vypiť spolu,ak budeš mať čas.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Klaudia,nebolo to v "Kultúre"? Tak to my domáci voláme. No vidíš ,nabudúce si tam tú kávičku môžeme vypiť spolu,ak budeš mať čas.
jasne a moc rada , kulturak? hmm, tam na tom parkovisku mate super straznika a myslim ze tam zacina pesia zona, mozno je to ono
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kočky ,opúšťam club a nieže tu budete vyvádzať tak,že si budem musieť sama od seba vypýtať dovolenku,aby som stihla všetko prečítať.
A chovajte sa slušne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Éj baby , ale ja keď už konečne naštartujem a dostanem sa do RbK ...tak potom bude kávička trvať 2 dni .....som zvedavá či dostanete voľno .....

0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Kočky ,opúšťam club a nieže tu budete vyvádzať tak,že si budem musieť sama od seba vypýtať dovolenku,aby som stihla všetko prečítať.
A chovajte sa slušne.
vsak uz aj ja budem musiet, tak cafiiik babenky a dakujeeeeem vsetkym
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Richard
takto vyzeráme všetci :-)

... a kľudne sa bavte ja mám radšej veselých ľudí ako serióznych .-)
Ale ak by boli nejaké sťažnosti treba mi dať vedieť, lebo nemému dieťaťu ani vlastná nerozumie a potom sa cíti bezradná
SOS!!!!!!! My sme ktoré? Tie veselé, či seriózne? Či aj aj? A či čo????????????
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

A nikdy tak nebolo a nikdy tak nesmie byť a sme mi žienky nemali za čo piť...... štuk trošku som to dneska asi prehnala šťuk ked už takto pospevujem. šťuk
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
bv_alexandra
A nikdy tak nebolo a nikdy tak nesmie byť a sme mi žienky nemali za čo piť...... štuk trošku som to dneska asi prehnala šťuk ked už takto pospevujem. šťuk

Nikuška dcéruška ....ulej dnes aj nám , na Tvoje zdravíčko .......ale zasa to nepreháňaj do bezvedomia :p
Naposledy upravil Zita5 : 06.10.06 at 18:18
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať