Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Idem pracovať deti moje. Tažko sa mi opúšťa ,túto spoločnosť.
Tento vyškerený je tu preto,aby ste ma moc neľutovali,ale šantili ďalej,k tomu téma slúži.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

abel
Slávnostne oznamujem CCCC, že som sa stala šťastnou mamičkou. Dcérenka sa volá po mamičke, otecko neznámy.
Na vysvetlenie - adoptovala som si Elenku Navrátilovú, teraz to celebrity robia, my predsa nie sme horšie. A stať sa mamičkou v 17-ich - čo krajšie si od života priať?

Elenka bude u teba chovaná ako vo vatičke

0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Melnick
Poraďák

Členom od: 30-01-06
Miesto: RBK- Chúďatko dodépéháčkované CCCC
Príspevky: 2,248
Súhlasil: 1,700x
Získal 884 súhlasov
v 450 príspevkoch
PoradaBody: 136


trochu sa od DPH odreaguj!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Na dobrú noc!

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Mne sa to ale páči pani generálna , a čo by sa stalo , ak by sme si porozdeľovali funkcie ..ja budem zapisovateľka CCCC ......môže byť ?:p
TO Zita5: Zitka ,len či nás neodsúdi plénum,že sme zasa pri koryte a rozchytali si tie najteplejšie miestečka. Mňa už teraz tá direktorská stolička poriadne hreje pod zadkom a to som naozaj neurobila nič neslušné.

TO Ivana Š: Pýtaš jednu ruku a nepovieš ktorú ,už si ju mohla mať a mohla za teba robiť až doteraz/ mrkni na čas príspevku/.

TO camelfly : Vďaka za povzbudzujúci nápoj. Čo si tam primiešala,idem ako stíhačka. Nepotrebuje niekto urobiť DPH ?????????????

Je tu pusto brrrrr až ma striaslo.
Tak práve som zistila ,že sme tu 4 členovia. a nejaký guesti.Takže aj do mariáša by nás bolo dosť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Hlásim,že som sama so 16 guestmi.

Hlásim o 5:55
Guesti = 10 a ja sama zdravím rannú smenu a ja idem na 2 hodinky oddychovať.
Naposledy upravil Melnick : 10.10.06 at 04:55
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Majka moja veď už máš zarobené. Zákazníci spokojní, tak kľudne oddychuj podľa potreby.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, chcela som ťa prezvoniť a poslať Ti budík, nech toľko nevyspávaš, ale keď som ťa videla, ako zaslúžene oddychuješ, moje adoptované dieťatko mi to nedovolilo
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No ako ju poznám, dlho oddychovať nebude, ak už nie je hore a nemaká znovu na tej DPH.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja som presvedčená, že jej prvé kroky by viedli od kávovaru hneď na Poradu. Takže pssst, ešte spinká.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonab
No ako ju poznám, dlho oddychovať nebude, ak už nie je hore a nemaká znovu na tej DPH.

Simonka,uhádla si . Ráno som mala nastavený budíček a aby som aspoň niečo urobila,tak som sem neliezla,ale teraz to už bude horšie -udržať sa na uzde.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel
Ja som presvedčená, že jej prvé kroky by viedli od kávovaru hneď na Poradu. Takže pssst, ešte spinká.
Elenka,ale keď som sa zobudila ,zistila som,že Tvoje adoptívne dieťa mi vzalo 500 eur aj nejaké drobné čo som si tvrdou prácou zarobila a ešte sa s nimi aj pretŕča ,tak rob s ním niečo Ty si ho len vo vatičke opatruješ a ono takto.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Majka nepomýlila si sa ...Beatka má dnes narodky , Ty blahoželáš všetkým Beátam ...ale dnes nie je v kalendári Beáta . Konči prosím už s tou DPH-čkou .

http://www.porada.sk/t33784-beate-k-sviatku.html
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick
Elenka,ale keď som sa zobudila ,zistila som,že Tvoje adoptívne dieťa mi vzalo 500 eur aj nejaké drobné čo som si tvrdou prácou zarobila a ešte sa s nimi aj pretŕča ,tak rob s ním niečo Ty si ho len vo vatičke opatruješ a ono takto.
Majka máš svedkov? Toto sa dá považovať za nacti utŕhanie. Si nemysli, že keď je niekto maličký, slbučký si môžeš dovoľovať, hej? Počula si už o bezplatnej linke na ochranu práv dieťaťa? Ako má také malé dieťa vedieť, že nie je papier ako papier? Ak si sa o tie Tvoje EUR-á /vraj ťažko zarobené/ nestarala a neodložila z dosahu dieťaťa sama si môžeš za to, vieš? Však na fóre ochraňujúcom detičky /aj maličké Elenky/ Ti to patrične vysvetlia. Sa divím, vraj generálna riaditeľka či ako sa momentálne voláš a nevieš. Aj také malé detičky to už vedia. Ale ak chceš, príď na zácvik. Doškolím.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Elenkaaaa
No teda také malé dieťa a také skúsené. Máme sa ešte čo učiť my nepodarené 17-tky.
Naposledy upravil Simonab : 10.10.06 at 11:27
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
Majka máš svedkov? Toto sa dá považovať za nacti utŕhanie. Si nemysli, že keď je niekto maličký, slbučký si môžeš dovoľovať, hej? Počula si už o bezplatnej linke na ochranu práv dieťaťa? Ako má také malé dieťa vedieť, že nie je papier ako papier? Ak si sa o tie Tvoje EUR-á /vraj ťažko zarobené/ nestarala a neodložila z dosahu dieťaťa sama si môžeš za to, vieš? Však na fóre ochraňujúcom detičky /aj maličké Elenky/ Ti to patrične vysvetlia. Sa divím, vraj generálna riaditeľka či ako sa momentálne voláš a nevieš. Aj také malé detičky to už vedia. Ale ak chceš, príď na zácvik. Doškolím.

Aj keď bez Euríkov- oceňujem príspevok tohto malého loptoša. :p
Bude to asi budúci právnik,keď sa vie tak dobre obhájiť a to neviem čo ma čaká od jeho adoptívnej mamy. Ja sa asi idem skryť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Majka nepomýlila si sa ...Beatka má dnes narodky , Ty blahoželáš všetkým Beátam ...ale dnes nie je v kalendári Beáta . Konči prosím už s tou DPH-čkou .

http://www.porada.sk/t33784-beate-k-sviatku.html
Zitka ako končiť,keď iba začínam?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elena Navrátilová
Sa divím, vraj generálna riaditeľka či ako sa momentálne voláš .
Pozrite to malé mi ani na meno nevie prísť.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, beriem na seba všetku zodpovednosť za moje malé škvŕňa - to vieš, v 17-ich si človek myslí, že mu patrí celý svet. Zašli mi prosím ťa číslo Tvojho bankového konta, eurká zašlem aj prípadné penále. Neboj sa, ja ich do 25. októbra doženiem ľavou zadnou, prípadne si raz nekúpim nejakého Versaceho.
Ale na moju malú ratolesť mi nesiahajte, beriem ju so všetkými starosťami, ale hlavne radosťami - rodinné prídavky, bonus...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zapla som počítač, vľavo hora papierov, vpravo horúci čaj s citrónom. A prísľub, že sem nevleziem a nevleziem a nevleziem. No a som tu. A prečítať, čo ste krásne popísali a popozerať, čo ste krásne poprilepovali je ako balzamček. Všetkým veľké CCCCmuk a idem robkať. Musím.........Len neviem, dokedy bez Vás vydržím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať