Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tatiana
Už si choďte odpočinúť bábenky, aj keď je piatok, ešte mám čo robiť v práci a vyzerám asi takto......
To si žiješ,keď si môžeš dať "vaňu" aj v práci.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
A tak som sa bránila sem nazrieť. Vraj na minútku. A mám čo robiť hodinku. Super predvíkendová náladička. Dievčence, ste jednotky na trhu zábavy a oddychu.

Vyzerá to tak , že nás 17-stky vystriedali ??? 17-stky ???:p :p :p Páči sa mi to .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Moje zlaté "spolucéčkárky", musím Vám pochváliť, nesklamali ste, opäť ste mi zdvihli náladu.
Po takom príšernom mesiaci, aký mám práve za sebou, ma v duševnej rovnováhe udržujú už len tieto stránky.
Najradšej by som na každom príspevku stlačila jedno a to isté tlačítko aj desaťkrát (ale nepoviem, ktoré ), tak Vám aspoň posielam .
A keď budem mať čas a naučím sa prilepovať obrázky, potom len uvidíte to tóčo.
Zatiaľ pekný víkend a dovidenia v pondelok. :p :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová


Pre zlepšenie piatkového neskorého večera moje milé 17-nástky. Len pracujeme a pracujeme, trochu relaxu každému dobre padne. Takže všetko len sladké, sladulinké.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
dnes sme samučké. Tak tíško relaxujme.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

celkom tíško končí piatok
gastanky.jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ahojte dievčatá, ja som si od začiatku naozaj myslela, že toto je téma o chorobách a psychických odchýlkach, rôznych depresiách... A preto som si túto tému vôbec neotvárala, reku - stačí depka jedna...
Ale v Oznamoch ako čítam, tak čítam, samé CCCC. Dávam hľadať - a tu len táto téma mi vyskočila. Nuž ale, preboha, snáď nechcete, aby som zvyšok víkendu strávila čítaním tejto témy? Zľutujete sa a ukojte moju zvedavosť -ČO TO JE???? Ja asi nezaspím, kým to nezistím!
A slávnostne sľubujem - ak mi to prezradíte, ja si túto tému preštudujem ako domácu úlohu - každý deň 15 podstránok...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

skús príspevok 1346 a aspoň po 1400
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
http://www.porada.sk/t30550-p142-ak-...tml#post309016

Marianka ,ale tú domácu úlohu Ti neodpúšťame.
0 0
Konkurz Konkurz

Konkurz je offline (nepripojený) Konkurz

Aj ja mám veľmi obmedzené možnosti dostať sa po internet, aj to len u dcéry, keď deti spia, lebo máme s nimi plné ruky práce.Ale aj tak som to objavila, že sa tu dá načerpať síl, keď je človek smutný.Najhoršie je to, že v tejto téme sú najlepšie poraďáčky, ktoré už chodia aj do odborných problematík veľmi málo. Ani dnes mi nemá kto odpovedať. Ale ja sa nehnevám. Nejako si pomôžem, len keď tu môžem porelaxovať. To je najdôležitejšie, ako pomáhate uťahaným a osamelým ženám. Aj pekným slovom, aj veselými kresbami. To je od Vás všetkých šlachetné.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Elena Navrátilová

Pre zlepšenie piatkového neskorého večera moje milé 17-nástky. Len pracujeme a pracujeme, trochu relaxu každému dobre padne. Takže všetko len sladké, sladulinké.
Elenka, tak ja prajem vam vsetkym 17-nastkam aj prijemnu sobotku
a nedelu
vsak som sem priletela na triskaci, len ide nejako divne, este neviem soferovat


a kazdej z vas aspon trosku oddychu po tej DPH , nastastie ju nepoznam


a pozor, lebo koli praci sa nam porozpadaju aj domceky

a aspon jedneho takehoto fesaka
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Konkurz
Aj ja mám veľmi obmedzené možnosti dostať sa po internet, aj to len u dcéry, keď deti spia, lebo máme s nimi plné ruky práce.Ale aj tak som to objavila, že sa tu dá načerpať síl, keď je človek smutný.Najhoršie je to, že v tejto téme sú najlepšie poraďáčky, ktoré už chodia aj do odborných problematík veľmi málo. Ani dnes mi nemá kto odpovedať. Ale ja sa nehnevám. Nejako si pomôžem, len keď tu môžem porelaxovať. To je najdôležitejšie, ako pomáhate uťahaným a osamelým ženám. Aj pekným slovom, aj veselými kresbami. To je od Vás všetkých šlachetné.
tu sa na cas nastastie nehladi
takze prid a porelaxuj s nami

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
camelfly

Čo to varíš Klaudia? Nemohla by si ukuchtiť nejaký elixír na chuť do roboty. Už ani neviem,či nevládzem,alebo sa mi nechce.
Spolieham na Tvoje bosorácke schopnosti.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
Čo to varíš Klaudia? Nemohla by si ukuchtiť nejaký elixír na chuť do roboty. Už ani neviem,či nevládzem,alebo sa mi nechce.
Spolieham na Tvoje bosorácke schopnosti.
ukuchtim Majka, vseeetko fiem
az na tu chut do roboty
tam ani moje bosoracke vedomosti nestacia
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick
Čo to varíš Klaudia? Nemohla by si ukuchtiť nejaký elixír na chuť do roboty. Už ani neviem,či nevládzem,alebo sa mi nechce.
Spolieham na Tvoje bosorácke schopnosti.
Určite je to nejaký nápoj lásky, čo iné by to mohlo byť.:p
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Tweety
Určite je to nejaký nápoj lásky, čo iné by to mohlo byť.:p
nieee, lasky mam dost

len by pomohol napoj RELAX


aj ked mam zasluzene volno, zase len rozmyslam co musim este stihnut a
co nepremeskat

0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

Teraz niečo na rozveselenie: bola som v piatok na DÚ. Vošla som do miestnosti kde sedela správkyňa, a čo nevidím. Pri dverách vysoký regál a na ňom poukladané sviečky všetkých druhov. Plný kahancov, svietnikov, voňavých - aké len chcete. Tak som sa jej opýtala, že či to tu môže predávať. Odpoveď: Veď s tým nechodím po daňovom z dverí do dverí, tak čo. No jeden dneska ani nevie, čo kde dostane kúpiť. Dobré, nie?
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ale Maja prečo chceš aj cez víkend pracovať
táto doba sa už skončila.
Teraz treba oddychovať


Naposledy upravil andi : 14.10.06 at 17:53
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Melnick
http://www.porada.sk/t30550-p142-ak-...tml#post309016

Marianka ,ale tú domácu úlohu Ti neodpúšťame.
V poriadku, len som zvedavá, ako ma budete skúšať...

A aké je členské do klubu? Kde vyplniť prihlášku a ako často sú pravidelné sedenia? Kde sú stanovy k nahliadnutiu?

Dúfam, že to nie je uzavreté spoločenstvo

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať