Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Milé 17-tky píšete listy aj Santa Klausovi , alebo len na daňové úrady.
Santa Klaus listy čaká a všetky prečíta





A takto Vám plní sny.

Naposledy upravil andi : 15.10.06 at 18:55
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak
Haló kde ste všetci, čo už balíte darčeky???
Lenka ja tiež hľadám niekoho, kto by pridal niečo do balíčkov, ale zistila som, že zasa je všetko len v mojich rukách! Ešte šťastie, že mám dobrý kalendár, lebo Elenka ma zmiatla!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta
ja pridám. Ešte hádam stíham!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
andi
Milé 17-tky píšete listy aj Santa Klausovi , alebo len na daňové úrady.
Santa Klaus listy čaká a všetky prečíta





A takto Vám plní sny.

No Andrea, myslím si, že si ešte neprestala veriť na zázraky! Ale to je dobre, aspoň budeš večne mladá....
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

No pri detoch to není ťažké .Oni majú toľko prianí že na to potrebujeme zázraky,takže nezostáva nič iné iba veriť

takto posielajú listy.
0 0
Zdeni Zdeni

Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

A máte už niečo nakúpené? Ja veru mám. Pre mňa už by mohli byť aj Vianoce. Pozrite koľko, ani neunesiem. No horšie je to s tým pečením a upratovaním.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

[quote=Zdeni]A máte už niečo nakúpené? Ja veru mám. Pre mňa už by mohli byť aj Vianoce. Pozrite koľko, ani neunesiem. No horšie je to s tým pečením a upratovaním.


veru , ked sa to blizi a finisuje, niekedy si myslim ze aj
korytnacka je rychlejsia

Naposledy upravil camelfly : 15.10.06 at 20:34
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Zdeni
A máte už niečo nakúpené? Ja veru mám. Pre mňa už by mohli byť aj Vianoce. Pozrite koľko, ani neunesiem. No horšie je to s tým pečením a upratovaním.
No pravdaže
No a to pečenie a upratovanie,to ma čaká ešte dva krát za dva týždne budeme mať aj hody A potom budem vyzerať takto
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

andi
No pravdaže
No a to pečenie a upratovanie,to ma čaká ešte dva krát za dva týždne budeme mať aj hody A potom budem vyzerať takto
takze este aj hody?
a ake?
no a po hodoch a vianociach zase cvicit

0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Kde ste všetky??? Pozeráte telku ,alebo robíte stále tú zakliatu DPH..
Naposledy upravil andi : 15.10.06 at 21:40
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Haloo, dobré ránko..treba vstávať, ..už je deeeň..

vstávať a cvičiť
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Dobré ránko po víkende! Vidím, že dnes to bude zas veselé. 10 podstránok mám na prečítanie hneď zrána. No nič zaliala som si a hor sa do čítania(kým ma niekto nevyruší)
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ja mám na vás pech. Záhrada nedorobená a vy už vianocujete. Teda babenky moje, vás fakt n e d o g o ň j á á á á t.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Danila
Ja mám na vás pech. Záhrada nedorobená a vy už vianocujete. Teda babenky moje, vás fakt n e d o g o ň j á á á á t.
len pozor, nech z toho prepracovania nedopadnes takto :
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
bezradná
Dobré ránko po víkende! Vidím, že dnes to bude zas veselé. 10 podstránok mám na prečítanie hneď zrána. No nič zaliala som si a hor sa do čítania(kým ma niekto nevyruší)
To je super, cítite vôňu kávičky../ja bezkofeinovú/.
PS: 1856 príspevkov prekonáva určite iba RZZP
Naposledy upravil ALDA : 16.10.06 at 11:07
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
ALDA
To je super, cítite vôňu kávičky../ja bezkofeinovú/.
Bože tú moju rannú radšej nechcite cítiť. Naša drahá pani upratovacia už nemohla pozerať, že kanvica je plná vodného kameňa a šup to pekne odstránila FIXINELO-u. Ja som zas mala smolu, že som si zaliala kávu. Našťastie "vôňa" bola tak prenikavá
že som nestihla ochutnať. Mohla som takto dopadnúťa miesto študovania porady obiehať
Naposledy upravil bezradná : 16.10.06 at 14:31 Dôvod: vďaka sysula za obrázok
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

bezradná
(nenašla som obrázok tej miestnosti, keď niekto nájdete, prihoďte)
môže byť?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dúfam, že vodný kamenň máš nadlho dokonale odstránený. Mala si v puse dlhšie podržať aj za zubára by si ušetrila. Samozrejme môžeš si vybrať, ktorý je k realite najbižší.
icon_toilet.gif  
živelná pohorma.gif  
zácvik.jpg  
koniec WC.jpg  
jajo.gif  

malý alastor.jpg  
NajsamWC.jpg  
1/1
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Elena Navrátilová
Dúfam, že vodný kamenň máš nadlho dokonale odstránený. Mala si v puse dlhšie podržať aj za zubára by si ušetrila. Samozrejme môžeš si vybrať, ktorý je k realite najbižší.
Hehe, tieto obrázky by sa hodili aj do témy toaletného papiera ... od alastora nech sa poteší.
0 0
rede rede

rede je offline (nepripojený) rede

Milé CCCC-čky, pred nami je nový pracovný týždeň, tak Vás chcem vystríhať, aby ste to s tou prácou nepreháňali a potom nedopadli tak, ako jedna pani v príbehu, ktorý zažil nedávno môj manžel.
Jadného dňa sme sa vybrali autom s manželom na nákup. Zastali sme pred obchodným domom a ja, keďže som vedela že to bude dlhšie trvať, som ho prehovorila, nech ma čaká v aute. On totiž z duše nenávidí, keď chodím v obchodoch medzi regálmi a všetko obkukávam, vo všetkom sa prehrabujem, všade nakuknem, ........... Zmierený so situáciou si spokojne podriemkával, keď sa zrazu otvoria dvere a na predné sedadlo sa zvalí jedna neznáma pani. Otvoril oči a nevedel či sa mu sníva alebo je to skutočnosť, keďže nevidel mňa. Videl ako moletnejšia pani zohnutá tlačí tašky plné nákupu k nohám a udychčane hovorí: "No a môžeme ísť". Prekvapený manžel len zakoktal: "A kde?" Žena sa bleskove vystrela a s nedefinovateľným výrazom na tvári skrýkla: "Jéééééžišmááááária". Schmatla tašky, otvorila dvere a vyletela z auta. Keď som sa po dlllllllllhšej dobe vrátila s nákupom a s tušením, že bude mať zase pripomienky čo tam viem tak dlho robiť a že také ešte nevyrobili čo ja chcem kúpiť, namiesto toho mi porozprával tento zážitok.
Tak ja som mu nato, že to sú na vine chlapi, lebo nás tak uštvú, že si ich potom ani nespoznáme.
Preto vo vlastnom záujme sa nedajme, aby sme nedopadli ešte horšie.
Prajem peknučký deň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať