Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

ALDA
Ďakujem Ti Ala, v prílohe máte naživo mojich škorcov.
ale su to velmi mili skorci..a ako vidim aj usilovni
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

ALDA
Ďakujem Ti Ala, v prílohe máte naživo mojich škorcov.
Nemáš za čo, Helka, rada pomôžem aj inokedy. (Len nie často... )
Inak, nešlo Ti to preto, že obrázok je väčší ako dovoľuje prilepiť Porada. Bola som lenivá to upravovať, tak som to radšej "zbalila". Aj som sa chcela hneď opýtať, či sú to Tvoje deťúrence.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ALDA
Ďakujem Ti Ala, v prílohe máte naživo mojich škorcov.
Sú rozkošní.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Sysula pohlavie anjelika zbadáš na priloženej fotke v príspevku 746 (anjelik je v modrej bundičke)
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

willma
Sysula pohlavie anjelika zbadáš na priloženej fotke v príspevku 746 (anjelik je v modrej bundičke)
dufam, ze rozky nevystrkuje
smajlik.jpg  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

sysula
dufam, ze rozky nevystrkuje
Nóóó rožky nie, ale poriadne ROHY

0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
alušik
Nemáš za čo, Helka, rada pomôžem aj inokedy. (Len nie často... )
Inak, nešlo Ti to preto, že obrázok je väčší ako dovoľuje prilepiť Porada. Bola som lenivá to upravovať, tak som to radšej "zbalila". Aj som sa chcela hneď opýtať, či sú to Tvoje deťúrence.
Moje vnúčence
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

ALDA
Moje vnúčence
Helka, ale veď máš 17.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Ste moja záchrana. Aspoň niečo mi pozdvihne náladu.
DPH predo dvermi, aj mzdy za august treba ukončiť, môj syn PRVÁČIK začína písať prvé čiarky, a ja som ako vyžmýkaný citrón. Ako to robíte, že všetko stíhate ???
Manžela mám síce obetavého, ale aj tak akosi nestíham, KDE ČERPÁTE ENERGIU A HLAVNE ČAS ? .........
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Všimli ste si, že prípoviedka "Keď sa darí, tak sa darí", funguje? Samozrejme to myslím v negatívnom poňatí. Nefunguje to vždy, ale dosť
často. Stane sa niečo zlé, ozaj nepríjemné, a o pár dní sa to ešte zaklincuje ďaľšou ranou osudu. Čím to je? Aj sama niečo také práve prežívam, tak preto ma to napadlo.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Hedviga nám získava na popularite
image001.jpg  
image002.jpg  
1/1
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

EkoMax
Ste moja záchrana. Aspoň niečo mi pozdvihne náladu.
DPH predo dvermi, aj mzdy za august treba ukončiť, môj syn PRVÁČIK začína písať prvé čiarky, a ja som ako vyžmýkaný citrón. Ako to robíte, že všetko stíhate ???
Manžela mám síce obetavého, ale aj tak akosi nestíham, KDE ČERPÁTE ENERGIU A HLAVNE ČAS ? .........
Keď je deň, ako ten dnešný, tak som ho komplet preflákala tu na Porade. Tiež nemám hotovú DPH za 9 firiem, no ale akosi lepšie fungujem "pod stresom". Takže zajtra tu nakuknem možno len tak jedným očkom a budem účtovať až sa mi bude z "kečky" pariť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ľutujem a obdivujem všetky mladé mamičky,ktoré sa živia účtovníctvom. Je to fakt veľký nápor na nervy ,na čas. Ja som síce vychovala 3 deti,ale život bol pokojnejší,oveľa pokojnejší. Tiež by som častokrát všetky papiere vyhodila von oknom a smiala by som sa pri tom ako Viktorka z "Babičky",ale nedá sa.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
EkoMax
Ste moja záchrana. Aspoň niečo mi pozdvihne náladu.
DPH predo dvermi, aj mzdy za august treba ukončiť, môj syn PRVÁČIK začína písať prvé čiarky, a ja som ako vyžmýkaný citrón. Ako to robíte, že všetko stíhate ???
Manžela mám síce obetavého, ale aj tak akosi nestíham, KDE ČERPÁTE ENERGIU A HLAVNE ČAS ? .........

Len nezúfaj .....všetko stihneš .......vieš čo je v živote veľmi dôležité ? Myslím , že najdôležitejšie je zdravie ....a všetko okolo - to je nič ....to sa dá hravo stihnúť ......takže hlavu hore ...budú aj mzdy,aj DPH a aj synček sa naučí čítať prvé riadky. Držím palčeky , aby si aj Ty stíhala všetko tak ako my ........
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick
Ľutujem a obdivujem všetky mladé mamičky,ktoré sa živia účtovníctvom. Je to fakt veľký nápor na nervy ,na čas. Ja som síce vychovala 3 deti,ale život bol pokojnejší,oveľa pokojnejší. Tiež by som častokrát všetky papiere vyhodila von oknom a smiala by som sa pri tom ako Viktorka z "Babičky",ale nedá sa.
Haló babky, tak do tejto máte ďaleko


0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
willma
Haló babky, tak do tejto máte ďaleko




Veru willma to my sa len tak hráme na babky , ale bola by si prekvapená ...... ešte by sme výskok , podskok,úskok a iné smiešne krôčiky zvládli ľavou zadnou .....
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Zita5
Len nezúfaj .....všetko stihneš .......vieš čo je v živote veľmi dôležité ? Myslím , že najdôležitejšie je zdravie ....a všetko okolo - to je nič ....to sa dá hravo stihnúť ......takže hlavu hore ...budú aj mzdy,aj DPH a aj synček sa naučí čítať prvé riadky. Držím palčeky , aby si aj Ty stíhala všetko tak ako my ........
Ďakujem za psych. podporu, keď čítam príspevky, vidím že nie som sama a že to nie je až také zlé. Už mám len dve DPH a zopár výplat, takže to hádam zvládnem. A máš pravdu, stále pri nárazových termínoch nakoniec všetko stihneme. Už sme vycvičené.
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Zita5
Veru willma to my sa len tak hráme na babky , ale bola by si prekvapená ...... ešte by sme výskok , podskok,úskok a iné smiešne krôčiky zvládli ľavou zadnou .....
Tieto obrázky mi fakt zdvyhli náladu, asi sa pustím do práce s rovnakou energiou.
Naposledy upravil EkoMax : 20.09.06 at 16:47
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Zita5
Veru willma to my sa len tak hráme na babky , ale bola by si prekvapená ...... ešte by sme výskok , podskok,úskok a iné smiešne krôčiky zvládli ľavou zadnou .....
Keby som si 2 x takto podskočila /noooo, zopáknúť to je problém tie kroky, lepšie sú gule/..tak som odpadnutá, ale pohľad je to príjemný a ukľudňujúci.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

alušik
Zdeni, čo povieš na tohto?Neviem, či je zrovna plavčík, ale plávať určite vie.

A čo tento ako ho nazvať! morský pán ???
April.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať