Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad
Keby len vychovny...
Dáška, si jedna zo správnych priateliek a správny človek. Myslím, že aj ty si členkou CCCC...
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

môžete mi povedať čo to je CCCCCCC???????????
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ondrejvla
Dáška, si jedna zo správnych priateliek a správny človek. Myslím, že aj ty si členkou CCCC...
Práve ste mi zachránili život. Kde sa to v človeku berie? Toľko neúcty k človečenstvu. Kedy bude platiť: Keď nemáš čo múdre povedať - mlč. Keby ste vedeli, ako som revala, slzy mi tiekli ako hrachy, keď v téme panická porucha padla srandička o panictve. Vtedy som sa zdržala. Ale keď je niečoho veľa, tak je toho moc. Vďaka sedemnástky za Váš zdravý rozum a citlivosť.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
CCCC sú najsuper kočky a to nielen na Porade. Pridaj sa.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
liduska
môžete mi povedať čo to je CCCCCCC???????????
Ani ja som nevedela ale už viem a som tiež :cool členky .....cool clubu
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

liduska
môžete mi povedať čo to je CCCCCCC???????????
Cool clenky cool clubu - ľudia s rovnakou krvnou skupinou, zloženou z porozumenia, tolerancie, lásky, humoru, nadhľadu a rozhľadu, medzi inými super vlastnosťami.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Danila
Práve ste mi zachránili život. Kde sa to v človeku berie? Toľko neúcty k človečenstvu. Kedy bude platiť: Keď nemáš čo múdre povedať - mlč. Keby ste vedeli, ako som revala, slzy mi tiekli ako hrachy, keď v téme panická porucha padla srandička o panictve. Vtedy som sa zdržala. Ale keď je niečoho veľa, tak je toho moc. Vďaka sedemnástky za Váš zdravý rozum a citlivosť.
Stále si v téme Ak sa cítiš zle, a podtéma je - Onedlho sa Ti nálada zlepší, zostaň pri nás

0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dav
Cool clenky cool clubu - ľudia s rovnakou krvnou skupinou, zloženou z porozumenia, tolerancie, lásky, humoru, nadhľadu a rozhľadu, medzi inými super vlastnosťami.
A taktiež - s večne mladou dušou! A taktiež - s ochotou pomáhať! A taktiež - i mimo tejto stránky, vždy, keď ich potrebujeme...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
sme stále nablízku. Potešiť ubolené a utrápené dušičky. Rozveseliť sa a pobaviť po celodennej naháňačke života.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak
sme stále nablízku. Potešiť ubolené a utrápené dušičky. Rozveseliť sa a pobaviť po celodennej naháňačke života.
Dobrú noc a sladké sny.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila
Dobrú noc a sladké sny.
Danilka,všimni si,že som vás 17-tky uprednostnila pred Dph a nemôžem sa od vás odtrhnúť. Prestrihnite mi už tú pupočnú šnúru.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick
Danilka,všimni si,že som vás 17-tky uprednostnila pred Dph a nemôžem sa od vás odtrhnúť. Prestrihnite mi už tú pupočnú šnúru.
Majka cez moju vešteckú guľu som predpovedala , že Ty dneska pracovať už nebudeš ..........takže ešte sa vyšanti a ráno môžeš začať pekne pracovať .....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Danila choď sa upokojiť do zázrakov prírody. Ingi tak dala bombové obrázky
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

V našej peci myši pištia, v posteli mi psík spí, ja tu civím do Porady a je mi s vami super.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad
Keby len vychovny...
Dáška vitaj v klube!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ondrejvla
Dáška vitaj v klube!
hurááááááááá
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ondrejvla
Dáška vitaj v klube!
Dievča jedno, kým som našla tie jej céčka, aby som tlieskala, aj ma driemoty prešli. A je nám zase o niečo lepšie. S Tebou Dáška.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dakujem za privitanie v dobrej spolocnosti. Ani som nemyslela, ze sa mi podari na prvy pokus sa prihlasit. Ale navigovala ma Vlasticka, sama by som to zvladla len velmi tazko.
A len tak mimochodom - kolko nas uz je?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
durisovad
Dakujem za privitanie v dobrej spolocnosti. Ani som nemyslela, ze sa mi podari na prvy pokus sa prihlasit. Ale navigovala ma Vlasticka, sama by som to zvladla len velmi tazko.
A len tak mimochodom - kolko nas uz je?
Veľa, a bude ešte viac.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
durisovad
Dakujem za privitanie v dobrej spolocnosti. Ani som nemyslela, ze sa mi podari na prvy pokus sa prihlasit. Ale navigovala ma Vlasticka, sama by som to zvladla len velmi tazko.
A len tak mimochodom - kolko nas uz je?
Dáška - ani nevieme! Ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať