Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

prosim Vás jak sa davaju obrasky na WWW.PORADA.SK/
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ja som u mami v robote.krasni zajacikovia.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

ermon
Ja som u mami v robote.krasni zajacikovia.
POVEDZ MAMINKE, NECH SI POZRIE PRISPEVOK #3073
a tam je v prilohe navod ako prikladat obrazok
potom ti to ukaze
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Pre Vanesku





Už si písala Ježiškovi?
Naposledy upravil mgm : 13.12.06 at 23:11
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

Už 4 X SOM PISALA
0 0
VANESKA7 VANESKA7

VANESKA7 je offline (nepripojený) VANESKA7

BABIKU,MAGICKY KUFOR,DETKOVI ROBOTU, A DETOM Z AFRIKY STO TISIC LITROV VODY. A CEDECKO.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
VANESKA7
BABIKU,MAGICKY KUFOR,DETKOVI ROBOTU, A DETOM Z AFRIKY STO TISIC LITROV VODY. A CEDECKO.
No krásne darčeky. Dúfam, že sa Ti to aj splní a pod stromčekom budeš mať veľa darčekov.

Je milé, že myslíš aj na dedka a na iné deti, ktoré sa nemajú tak dobre, ako my.

Maj sa krásne. Ja idem vyskúšať Moniku, ktorá je tretiačka, aby nechytila teraz pred polrokom nejakú blbú známku ...

Pa
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
Vaneska, si veľmi zlaté dievčatko, také krásne psaníčko pre Ježiška som už dávno nečítala
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Neviem, ako toto všetko stíhaš. Ja odkedy je táto téma, nepečiem, nevarím, už ani nevečeriam, ale žiaľ ani nerobím. Pre istotu som si vytiahla celú kopu, že si začnem robiť daňové priznanie. Svoje samozrejme. Aby som to do konca marca stihla. A zatiaľ som len otvorila šanón. No a ešte vbehnem do témy Ako prestať fajčiť.......
Danilka, co akoze stiham?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

A propos, dobry vecer, dievcence. Hura , ulohy porobene, nauceni, vzdelevaju sa pri ralecii PALI VAM TO. Tak sikovno vam idem este nieco napisat.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Danila
Dobrý deň Vám vospolok hviezdičky blýskavé. / Iminko, Ty si Severka/. Ďakujem Vám za krásnu atmosféru. A idem pozrieť, čo je v šanóne. Želám Vám deň plný pohody a stretnutia len s tými, ktorí si to zaslúžia.
Danilka, dakujem.... :p :p :p :p (az sa trochu cervenam... )
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

jamNicka
No prosim, to su pracanti. Takto aj nasi pomahaju pri peceni, a co si pripravia, to aj spapkaju, ani kuchyna nebyva pritom, aj po tom, hore nohami... Vlastnorucne vyrobene najlepsie chuti.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

VANESKA7
Už 4 X SOM PISALA
No prosim, nova clenka Porady. VITAJ!

/Este aby sa sem pridali aj moje zlaticka a dievcence, poviem vam, sme odstaveni. Ved nas ti drobci potom k pocitacom nepustia... /
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Krasny vecer CCCC ckarom, cize dievcatam a aj chlapcovi
aspon nieco peknucke prilozim, tie deti ked pomahaju v kuchyni tak su zlate, jasne ze aj s tym neporiadkom, tak to ma byt



tak uz sa nam blizi ta vianocna atmosfera
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

dobry večer, tralalalalala, moje detvaky už velkéééé a ja mladááá,
Naposledy upravil Halli : 22.02.07 at 21:42
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
imino
Danilka, co akoze stiham?
Ak ma oči neklamú, a čítam, ako vidím, tak všetko. Detičky naučíš, nakŕmiš, uspíš, aj budík počuješ, aj nás privítaš, aj do práce stíhaš, aj sa stihneš červeňať, a ja blednem závisťou. Môj šanón je síce otvorený, ale ako bolo na počiatku,....... . No a prišla moja hviezdička, ó pradon, doniesli mi ju. A o chvíľu sme tu a tešíme sa na obrázky.... Dúfam, že tety niečo pripravia a prihováram sa aj za Vanesku, ktorú veľmi srdečne vítam a posielam slniečko pre šťasie.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Dobrý večer Vám prajem.Pridám niekoľko krásnych obrázkov pre detičky.


Aj Vy ste už podali listy Ježiškovi? Už treba ponáhlať ,lebo nebude stíhať všetko nachystať.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Prekrásne obrázky. A oči a rúčky lietajú z jedného na druhý.Posielame tete poďakovanie a veľké cmuk.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Určite aj Vaše detičky sú takéto malé anjeli

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať