Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danila
Mňa napadlo: Ešte že ťa tu máme.
Este ze ste tu vsetky , prisla som kuknut ako sa mate, ja som dorazila akurat zo Ziliny a nedalo mi si prist precitat vase prispevky.
Pripajam nieco pre vase ocka


a tam ste to napisali moc pekne
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Prajem Vám všetkým taký príjemne strávený večer, ako som ja mala dnes príjemne pohodovo strávený dnešný deň v kruhu celej svojej rodiny, oslavovali sme Emíliu a Katarínu (mamičku a sestru).

Dáte si čajík?



.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ivanka akurát som zvládla šálku harmanček-pomaranč a na sladké sníčky levanduľa-rooibos-šalvia s medíkom. :p
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tak pekné sníčky!




.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š
Tak pekné sníčky!




.
Ale ako tak bližšie prizerám týmto slečnám,
veľmi nemajú na rozume spanie - skôr nejaké nezbedy
ako moje deti, keď majú ísť spať - to sú samé výhovorky
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová


Jéj ďakujem pekne. Vieš zlatko, som toho názoru, že sme tu všetci len na pôžičku, úrok si určujeme sami svojim správaním, voči sebe, iným. Takže ja sa snažím aj tak žiť, odpúšťať všetkým čo ublížia nevedomky. Verím, že keď niekto ubližuje s vopred určeným zámerom, trest si ho nájde. Takto sa mi lepšie žije aj v tejto dobe, ktorej akosi nechcem rozumieť. :p Príliš veľa sa pripisuje materiálnym hodnotám, pominuteľnému. V zmysle môjho myslenia jednoducho cudzie. :p
Dobré ránko, moje milé 17-tky. Elenka, toto je asi motto všetkých CCCC, preto sa nám tu tak páči. Tak Vám želám úspešný a príjemný nový pracovný týždeň.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ivana Š
Prajem Vám všetkým taký príjemne strávený večer, ako som ja mala dnes príjemne pohodovo strávený dnešný deň v kruhu celej svojej rodiny, oslavovali sme Emíliu a Katarínu (mamičku a sestru).

Dáte si čajík?



.
Bola tu reč o listoch Ježiškovi. Ja si asi napíšem o obsah tejto šáločky. Šáločku - a nejakú aj peknú - by som doma mala, len ten obsah mi chýba.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Eulalia
Dobré ránko, moje milé 17-tky. Elenka, toto je asi motto všetkých CCCC, preto sa nám tu tak páči. Tak Vám želám úspešný a príjemný nový pracovný týždeň.
Krasne ranko vsetkym babenkam,
neviem ako vy ale mne sa nejako nedari nastartovat, to uz mam aj
kavicku za sebou, no nie a nie sa pohnut dalej
Elenka moja, posli nejaky mnam obrazok na prebratie, tak ako vcera alebo nieco peknucke, mas ten dar vystihnut co sa deje vo vnutri,
uz som ti to raz povedala a za tym si stojim

pozeram aspon na tieto deticky ktore su tak jemne a krasne a nic im nechyba
Naposledy upravil camelfly : 27.11.06 at 08:09
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
A ja som už prišla na to, prečo podaktorí z Porady na dlhšiu dobu odchádzajú. Aj ja by som, keby Vás nebolo...S Vami sa jednoducho dá prežiť aj dusno...

P.S. Alduška, ako sa má Sandrička????
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Danila
A ja som už prišla na to, prečo podaktorí z Porady na dlhšiu dobu odchádzajú. Aj ja by som, keby Vás nebolo...S Vami sa jednoducho dá prežiť aj dusno...

P.S. Alduška, ako sa má Sandrička????
Ďakujem za opýtanie, včera som ju varovala, je zlatá a dobručká.
Dani, máš dusno..to prejde neboj. Nie je mi tiež najlepšie, ale už sa to lepší a ako vidíš ani z Porady som nezdrhla, som stále tu a musím sa priznať, že mi pomôhli dobrí poraďáci.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Takže milé priateľky
prikladám
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
A ja som už prišla na to, prečo podaktorí z Porady na dlhšiu dobu odchádzajú. Aj ja by som, keby Vás nebolo...S Vami sa jednoducho dá prežiť aj dusno...

P.S. Alduška, ako sa má Sandrička????
To beriem ako úprimné vyznanie, jedno z mnohých Tebou zverejnených, ale neurobíš MI - NÁM to. Veď niekto si už musí uvedomiť, že všetko čo raz začne, má aj svoj koniec. Takže verím, že tí čo chodia na poradu preto, aby kazili dobrý pocit si to uvedomia, vstúpia aj do svojho svedomia. Prajem si to už dlhú dobu a verím, že to aj nastane.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja som dnes ako mechom udretá. Už je obed a pomaly som ešte nič neurobila. Hlava ma bolí a hučí mi v nej, ako v tej reklame. Prišla som sa aspoň kuknúť ku Vám, či sa to trochu neukľudní, keď si Vás prečítam.
ešte je len pondelok.jpg  
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
mgm
Ja som dnes ako mechom udretá. Už je obed a pomaly som ešte nič neurobila. Hlava ma bolí a hučí mi v nej, ako v tej reklame. Prišla som sa aspoň kuknúť ku Vám, či sa to trochu neukľudní, keď si Vás prečítam.
Dám Ti na túto chorobu dobrý recept. Vybrala som sa ráno kozmetičke, kaderníčke, pedikérke, manikérke a masérke. V zrkadle nič-moc, v peňaženke výprask, ale na duši pocit z dobre vykonanej práce. Dievčence a s Vami priam balada.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Balada!!! Viem si to predstaviť. Len toho času dnes nie je nazvyš. Dcéra prišla zo školy, napísala úlohy, utekali sme na polikliniku, prišli sme domov a o chvíľu utekáme plávať.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ahojte dievčatá, cítim sa dnes skutočne zle, dolieha na mňa nejaká jesenná depresia, či čo... Potrebujem načerpať kvantum pozitívnej energie, čo z vás sála...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Marianna01
Ahojte dievčatá, cítim sa dnes skutočne zle, dolieha na mňa nejaká jesenná depresia, či čo... Potrebujem načerpať kvantum pozitívnej energie, čo z vás sála...
To preto sa tu dnes zbiehame v hojnejšom počte. Super, Elenka nám pošle nabíjačku. Verím
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Danila
To preto sa tu dnes zbiehame v hojnejšom počte. Super, Elenka nám pošle nabíjačku. Verím
Asi mám dnes ozaj probémy - prečítala som zabíjačku!
Už som sa ľakla
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA
Ďakujem za opýtanie, včera som ju varovala, je zlatá a dobručká.
Dani, máš dusno..to prejde neboj. Nie je mi tiež najlepšie, ale už sa to lepší a ako vidíš ani z Porady som nezdrhla, som stále tu a musím sa priznať, že mi pomôhli dobrí poraďáci.
Alduška nepožičajú mi ju namiesto tej Anabel? Vieš aj ona ciká, plače, ...Kočík hádam manžel zaobstará, veď čo by už len kvôli mne neurobil. Ja ju budem aj pekne volať. Sľubujem.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Marianna01
Asi mám dnes ozaj probémy - prečítala som zabíjačku!
Už som sa ľakla
"Zabíjačku" zlej nálady, depresie,...
Prajme si vždy náladičku, bez mráčka aj obláčka, od pondelka do piatka. Aj keď nás to unaví, v sobotu je krásne žiť, v nedeľu zas od rána nech nás úsmev sprevádza. Mráčky aj obláčky vždy prejdú, hlavne vďaka vetru. Takže vetrík len ty vej obláčky nám vždy odvej, nech nám úsmev na tvári čo najdlhšie zažiari.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať