daisy16
19.01.07,20:47
chcem poprosiť skúsenejších o radu, neviem ako mám pridať sledované témy. Všetko vyhľadávam cez najnovšie príspevky, alebo si potom píšem názov témy. Určite by to bolo jednoduchšie cez sledované témy ale kto poradí ako na to?
Zita5
19.01.07,19:49
chcem poprosiť skúsenejších o radu, neviem ako mám pridať sledované témy. Všetko vyhľadávam cez najnovšie príspevky, alebo si potom píšem názov témy. Určite by to bolo jednoduchšie cez sledované témy ale kto poradí ako na to?

Hore nad Tvojim príspevkom na lište "Práca s témou" klikni rozroluje sa Ti ponuka a klikni na sledovanie témy ....vyskúšaj ...
daisy16
19.01.07,19:52
ďakujem, vyzerá že to funguje
Hlinkovx
19.01.07,19:54
a potom cez nasstavenia si môžeš pozrieť sledované témy..a nastaviť..či chceš byť o nich cez e-mail informovaná..a ako často
DON
20.01.07,10:32
Ja som to takisto skusal a funguje to
Ivuchak
19.10.11,07:53
Mne to kedysi fungovalo... teraz rozroluje ponuku, ale je to "skryté" pod plochou zadanej témy. To isté robí v ponuke Hladať v téme a nedá sa mi téma sledovať. Prosím nevie niekto, kde mám problém? Ďakujem.
Heni
19.10.11,08:05
Mne to kedysi fungovalo... teraz rozroluje ponuku, ale je to "skryté" pod plochou zadanej témy. To isté robí v ponuke Hladať v téme a nedá sa mi téma sledovať. Prosím nevie niekto, kde mám problém? Ďakujem.

ty nemáš problém, problém je v inovácii Porady...
aj mne to zobrazuje tak skryto, pod plochou a dokonca aj pod reklamou...
už som to písala sem, aj s printscreenom obrazovky: http://www.porada.sk/t176677-p71-upravy-na-porade.html#post1870671 (prísp. 709)
žiaľ, príspevky v tej téme "úpravy na porade" - je to už len hádzanie hrachu na stenu :-(
Chobot
19.10.11,08:15
ty nemáš problém, problém je v inovácii Porady...
aj mne to zobrazuje tak skryto, pod plochou a dokonca aj pod reklamou...
už som to písala sem, aj s printscreenom obrazovky: http://www.porada.sk/t176677-p71-upravy-na-porade.html#post1870671 (prísp. 709)
žiaľ, príspevky v tej téme "úpravy na porade" - je to už len hádzanie hrachu na stenu :-(

No neviem, ale mne sa to neschováva za tému. Skús iný prehliadač, či to aj tam bude robiť. Alebo si zmenši písmo v okne prehliadača (podrž Ctrl a roluj kolieskom myši dole).
Ivuchak
19.10.11,09:07
SUPER, ďakujem :). Mala som Explorer 7, stiahla som si verziu 8 a už to funguje.