Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Aj ja mám zelený profil a sú v ňom samé blbosti. Kto nám to opraví? Ako vidím, Richard na nás kašle
..

..ako môžeš mať zelený profil, keď ho máš zamknutý?..nevidno nič!..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

wagner Pozri príspevok
Aj ja mám zelený profil a sú v ňom samé blbosti. Kto nám to opraví? Ako vidím, Richard na nás kašle
Zdenka, robí to len v exploreri - teraz som to vyskúšala.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zitulda Pozri príspevok
Richard aj ja sa pridávam k Danke a prosím oprav to. Už v inej téme som písala, že sa niečo deje s poradou a prikladám ako mám úpravu profilu. A tiež žiadný odkaz nemôžem prečítať a ani na žiadny reagovať.
..

..Zitulka, tvoj profil vidím normálne...ale máš prehliadač Internet Explorer, tak ti to môže robiť ten..
..tak isto dan, vidím normálne...

(hádam ma nezabiješ, skopírovala som:

dan
Poraďák



Pochvaly:
(97)(20)(50)(11)(21)(40)(8)

0xNajlepšia odpoveď





Členom od 01.06.04 Články v Blogu0



viac... 32 Priatelia





viac... Albumy






Ostatní návštevníci

Ostatní 10 návštevníci profilu:


Táto stránka mala 22,501 návštev



Vymazať príspevky a vylúčiť.

Verejné odkazyO mnePriatelia












5992 Odkazy a pochvaly

0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ja to mám zelené a pomiešané a ked píšem odkaz tak mi všetko v profile zmizne, mám tam bielo....prosím opravte maaaaaa...dakujem
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
dan Pozri príspevok
Ja to mám zelené a pomiešané a ked píšem odkaz tak mi všetko v profile zmizne, mám tam bielo....prosím opravte maaaaaa...dakujem
Ja sa s týmto trápim tiež pár dní a neviem čo to spôsobuje.Ak dám súhlas ..tak mi príspevok zmizne a zostane bielo, alebo polovička príspevku zmizne, nie je vidieť ani nick, ktorý príspevok písal lebo zasa je bielo ....ak chcem dať odpovedať ...taktiež zostane len biela plocha po príspevku ....potom to musím obnoviť, ak sa stav nemení odchádzam z témy a otvorím ju neskôr.Je to otravné tieto stavy .

P.S. Ešte doplním, stane sa aj to , že vidím text príspevku a v mieste kde je nick , je biela plocha.
Naposledy upravil Zita5 : 26.06.12 at 06:33
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

dan Pozri príspevok
Ja to mám zelené a pomiešané a ked píšem odkaz tak mi všetko v profile zmizne, mám tam bielo....prosím opravte maaaaaa...dakujem
aj ja to mám tak isto, ako dan

a nezobrazujú sa mi komentáre, a Zitkin profil ked sa načíta, tak okrem stĺpca vľavo mám tiež len bielu plochu, neviem jej napísať odkaz do profilu
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..ako môžeš mať zelený profil, keď ho máš zamknutý?..nevidno nič!..
Ale ja nemám zamknutý profil, pozerala som - prístup majú všetci registrovaný členovia. Tak neviem ako ho mám odomknúť. Jednoducho je niekde problém, zelenie sa to v mojom profile keď tam kuknem. Pred dvomi dňami to nebolo, lebo mi tam písali odkaz A zrazu je zamknutý? Nech sa na to pozrie správca stránky, veď toto mi nemôže robiť a je jedno či používam explorer alebo neviem aký prehliadač.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ja tiež mám zelené okienka ako na lúke a robí to všelijaké zmeny a vpravo biele plochy.Ten starý systém pre mňa bol lepší. A Veronikasad-ďakujem má usmernila, aby som prešla na iný prístup a zatiaľ to ako-tak funguje, len neviem do kedy.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

To zase aké blbosti naskakujú už aj cez MOZILU ? V mojich notifikáciach mám číslo 79 a žiadny nový odkaz ani SS ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nie si sama, aj ja ich mám 45. Richard maká, a oni naskakujú.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nové odkazy v profile (43)

0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ten poradaautomat začal dnes oznamovať ocenenie najlepšej odpovede. Ale ak mám notifikáciu zrušiť kliknutím na každý takýto oznam - neviem aké obdobie dozadu, tak to je pekná blbosť.
Užasné vylepšenie na Porade.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ahojte, túto tému uzatvorím, pretože sa mi ťažko sleduje. Poznáte ma, na každú otázku mám najradšej samostatnú tému.
Ak založíte novú tému v rubrike OHLASY, príde mi to aj na email.

Dnes sme nahodili automatické pochvaly za najlepšiu odpoveď.
- vo februári sme začali upozorňovať zadávateľov otázok, aby vyberali najlepšiu odpoveď a štatisticky to aj pomohlo
- dnes sme spustili aj automatickú pochvalu za takto vybranú najlepšiu odpoveď, s tým že každý má v profile počítadlo najlepších odpovedí (preto Vám pribudli notifikácie za všetky doterajšie pochvaly/najlepšie odpovede).
1 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať