Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ked dám "citovať" a následne "formátovať odpoveď" a v danom príspevku,ktorý citiujem sú nejaké emočné smajlíky, pri mojej odpovedi mi "okno" do ktorého vpisujem odpoveď neponúkne klasické možnosti ako zmenu písma, dokonca nemôžem vkladať ani emočné smajlíky. proste to "okno" je také diétne, bez žiadnej možnosti zmeny textu alebo možnosti tam niečo vložiť.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
ked dám "citovať" a následne "formátovať odpoveď" a v danom príspevku,ktorý citiujem sú nejaké emočné smajlíky, pri mojej odpovedi mi "okno" do ktorého vpisujem odpoveď neponúkne klasické možnosti ako zmenu písma, dokonca nemôžem vkladať ani emočné smajlíky. proste to "okno" je také diétne, bez žiadnej možnosti zmeny textu alebo možnosti tam niečo vložiť.
Skuska : mne to funguje dobre
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Skuska : mne to funguje dobre
skuška: mne nie.... iba ak ručný smajlik
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
skuška: mne nie.... iba ak ručný smajlik
skúška: skúsim iba cez rýchlu odpoveď(bez formátovania) aha tak u mňa asi iba takto
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Zmizlo mi tlačítko "Hore" .....krúžim tu s myškou do blba....a jedno jedno či idem cez Explorer alebo Mozilaa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivenka Pozri príspevok
Zmizlo mi tlačítko "Hore" .....krúžim tu s myškou do blba....a jedno jedno či idem cez Explorer alebo Mozilaa
...hm ...aj Opera ...ale šak nevadí predsa ...

Stačí do " home " na klávesnici ťuk dať ...
2 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ta poviem, že aj také tlačítko fungiruje....vďaka Juraj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivenka Pozri príspevok
Ta poviem, že aj také tlačítko fungiruje....vďaka Juraj
...ale fungiruje aj opačne ...stačí na " End " ťuknúť ...
3 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

...ale si milý....sa picnem, až taká blondína není som keď hore tak aj dole, neeeeee ?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Tlačidlo "hore" mi chýba a tiež som krvopotne rolovala hore. To tlačítko Home a End mi teda na Porade vôbec nenapadlo použiť a ja som blondínka nikdy nebola.
Ďakujem, Juraj, toto určite pomôže viacerým, tak počitačovo zdatným ako ja.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivenka Pozri príspevok
Zmizlo mi tlačítko "Hore" .....krúžim tu s myškou do blba....a jedno jedno či idem cez Explorer alebo Mozilaa
použi myšiakove
up_down.jpg  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
použi myšiakove
..

..ja tiež nyjeee blondínka, ale toto som tiež nevedela...používam na boku tú modrú mrchu-posuvník..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja tiež nyjeee blondínka, ale toto som tiež nevedela...používam na boku tú modrú mrchu-posuvník..
jáj pepsi, hneď mi lepšie káva chutí
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inak babenky - ja takéto probléma nemám - používam vo svojej líške FireGestures (doplnok do líštičky). Má základné pohyby hlodavcom a môžeš si naprogramovať aj svoje. Potom stačí len urobiť kombináciu pohybov hlodavcom a strana je hora, dole, zrušená, obnovená a pod.
Tu máte pre hlodavca:
https://addons.mozilla.org/sk/firefo.../firegestures/
A pre "chomovaného" je to Smooth Gestures:
https://chrome.google.com/webstore/

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Inak babenky - ja takéto probléma nemám - používam vo svojej líške FireGestures (doplnok do líštičky). Má základné pohyby hlodavcom a môžeš si naprogramovať aj svoje. Potom stačí len urobiť kombináciu pohybov hlodavcom a strana je hora, dole, zrušená, obnovená a pod.
Tu máte pre hlodavca:
https://addons.mozilla.org/sk/firefo.../firegestures/
A pre "chomovaného" je to Smooth Gestures:
https://chrome.google.com/webstore/

..

..jaaaj, ja mám slabú pamaťovú kartu, akonáhle niečo pridám, mrzne mrcha!..vystačím si aj s tým, čo mám a keď budem veľká, potom to kuknem..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
jáj pepsi, hneď mi lepšie káva chutí
..

..mám ťa zbiť?..
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zrušila by som "neužitočné". Pravda je, že sa používa najmä v prípadoch vulgarizmov a osočovania, ale tiež v rámci bitky nickov za svoju 100%-nú pravdu. Niekedy sa príspevok zbalí - ale dá sa rozbaliť. Takže voľba neužitočného je o ničom. Nahradila by som ho voľbou "čítal som". Asi som už o tom aj kedysi písala, nebudem sa hľadať.... pre mnohých poraďákov, ktorí tu roky rokúce nezištne radia a radia naozaj fundovane v litere zákona (prepáčte kaviarne, tie veľmi nesledujem )...pre nich je viac súhlas ďalšieho poraďáka, ktorý v tej litere je doma (a ich príspevky si treba zapamätať, ak budem opäť hľadať pomoc ) než užitočné či neužitočné. A to druhé bez následného vysvetlenia prečo i tak nemá význam.
A prečo tá voľba "čítal som" ? Aby sa snáď spamätali tí, ktorí na svoj problém dostali vysvetlivku, odpoveď, radu...a nenamáhajú sa k tej rade, ktorá im možno zahnala nočnú moru, pricapiť aspoň súhlas.
Nečakám teraz ja súhlas s mojim bublaním, ale niekedy mám pocit, že tomu, kto sa pýta, ani za odpoveď nestojíme. Žiada sa mi napísať minikomentár občas pod vlastný príspevok v odbornej porade "Vymažem sa?"...ale to by som asi bola potvora .
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Paula Pozri príspevok
Nahradila by som ho voľbou "čítal som".
"...čítal som ..."
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

buchač Pozri príspevok
"...čítal som ..."

milé
0367.gif  
0 0
emma01 emma01

emma01 je offline (nepripojený) emma01

Vie mi niekto poradiť? Keď som na Porade cez PC, nezobrazuje sa mi pridaný minikomentár, ani nevidím nick súhlasiaceho. Keď som na Porade cez mobil, tak sa mi všetko zobrazuje správne. Môže to byť prehliadačom? V PC mám staršiu verziu exploreru a v mobile novšiu verziu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať