Zavrieť

Porady

Úpravy na Porade

admin
Ahojte, cez víkend sme robili rozsiahlu úpravu pozadia fungovania Porady.
Podstatnou zmenou prešla databáza, fungovanie kódu a HTML, popritom pribudlo aj zopár funkcií (ktoré si popíšeme), ale podstata by mala byť viacmenej zhodná s pôvodnou Poradou.

Ak zaznamenáte nejaké problémy, alebo chyby, nahláste ich prosím v tejto téme.

Ďakujem!


Pri nahlasovaní problému, napíšte prosím údaje o Vašom prehliadači: Názov prehliadača, verzia a či máte zapnutú podporu javascriptu. Tieto informácie nájdete tu:
http://www.cyscape.com/showbrow.aspx?bhcp=1

Tieto údaje prosím opísať z tabuľky:
1. tabulka:
Browser
Fullversion

2.tabulka
JavaScriptEnabled

3.tabulka
Width
Height
Naposledy upravil Richard : 24.09.11 at 22:33
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
takto som to tiež nerobila, ty nevyužívaš multicitáciu?
resp. kopíruješ z jednej témy do druhej - tak?
Tiež sa mi to zdá komplikované, ani tento typ odpovedí nevyužívam, strašne to oberá o čas.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

KEJKA Pozri príspevok
takto som to tiež nerobila, ty nevyužívaš multicitáciu?
resp. kopíruješ z jednej témy do druhej - tak?
Tiež sa mi to zdá komplikované, ani tento typ odpovedí nevyužívam, strašne to oberá o čas.
Kejka, nemala som na mysli multicitaciu, s nou nemam problem.
Ale napr. obcas sa mi nechce vypisovat 100x to iste, a pod., tak jednoducho vyhladam na nete a chcem nejake konkretne useky toho dlheho textu okopirovat do odpovede na Poradu.
Ale viac ako jedna cast sa mi jednoducho neda vlozit /ak chcem napr. viac uryvkov z dlheho textu/ a taktiez,ked chcem na koniec prispevku prilozit link na stranku odkial je to odkopirovane.
Ked kopirujem z inej stranky tak musim preklikavat z jedneho okna /porada/ do druheho,ale ked prekliknem do toho druheho, uz sa mi viac na Poradovom prispevku neda pokracovat...asi to vysvetlujem ako Madar,sorry
Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Janka, zvyknem to robiť tak, že skopírujem celý text, vložím na Poradu a pred odoslaním príspevku zmažem časť, ktorú tam nechcem ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dik Veronika, viem, ze aj tak sa da,aj ked je to dost neprakticke a zdlhave.
To sa ale tyka samotneho textu,predsa len sa musim prekliknut na tu druhu stranku ked chcem na koniec prispevku vlozit link,odkial som cerpala...nie kazda stranka si vlozi automaticky link na seba.

Pred upravami na Porade som tento problem nemala, tak som chcela upozornit na tento pravdepodobne "technicky" problem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
arizona Pozri príspevok
Kejka, nemala som na mysli multicitaciu, s nou nemam problem.
Ale napr. obcas sa mi nechce vypisovat 100x to iste, a pod., tak jednoducho vyhladam na nete a chcem nejake konkretne useky toho dlheho textu okopirovat do odpovede na Poradu.
Ale viac ako jedna cast sa mi jednoducho neda vlozit /ak chcem napr. viac uryvkov z dlheho textu/ a taktiez,ked chcem na koniec prispevku prilozit link na stranku odkial je to odkopirovane.
Ked kopirujem z inej stranky tak musim preklikavat z jedneho okna /porada/ do druheho,ale ked prekliknem do toho druheho, uz sa mi viac na Poradovom prispevku neda pokracovat...asi to vysvetlujem ako Madar,sorry
Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.
Ja mám ten istý problém .Chcem niečo kopírovať a ak je to príliš dlhé , tak kopírujem po častiach . Vložím jednu časť a keď idem vložiť ďalšiu tak sa mi už nedá priložiť ku kopírovanému textu , lebo ten čo už mám priložený mi osvieti celý namodro a viac s tým nepohnem .Ak by som tam vložila ďalšiu časť , tak pôvodnú mi prilepením vymaže .
Janka viem čo myslíš .Len neviem ako to vyriešiť .
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
aha, pochopila som - dúfam
ak chcete vkladať a Porada je na to nepripravená, tak ja by som to riešila nasledovne:
vložila by som každý úryvok najskôr do Wordu aj dopísala prípadný komentár a až potom by som z Wordu-dokumentu skopírovala ucelený príspevok a vložila na jedenkrát do odpovede. Následne prípadne ešte formátovala podľa potreby. Hm?
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
KEJKA Pozri príspevok
aha, pochopila som - dúfam
ak chcete vkladať a Porada je na to nepripravená, tak ja by som to riešila nasledovne:
vložila by som každý úryvok najskôr do Wordu aj dopísala prípadný komentár a až potom by som z Wordu-dokumentu skopírovala ucelený príspevok a vložila na jedenkrát do odpovede. Následne prípadne ešte formátovala podľa potreby. Hm?
Aj to je dobré riešenie ,len ak chcem niečo v rýchlosti vložiť , tak Word obchádzam.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja zjednoduším odpoved na odkaz, nech sa zadávateľ trochu potrápi, ubezpečím, že odpoved existuje.
Niektorí podnikatelia sa nechovajú ako samostatné subjekty ale ako detičky v plienkach - všetko chvú mať na tácke priamo a ihneď.
Nemienim to podporovať, nech sa nikto neurazí.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

KEJKA Pozri príspevok
ja zjednoduším odpoved na odkaz, nech sa zadávateľ trochu potrápi, ubezpečím, že odpoved existuje.
Niektorí podnikatelia sa nechovajú ako samostatné subjekty ale ako detičky v plienkach - všetko chcú mať na tácke priamo a ihneď.
Nemienim to podporovať, nech sa nikto neurazí.
súhlas, preto som prestal prispievať do témy o zep lebo na každej druhej stránke začínali byť rovnaké otázky (radšej sme urobili webinár a kto chce, ten si ho pozrie)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

arizona Pozri príspevok
Kejka, nemala som na mysli multicitaciu, s nou nemam problem.
Ale napr. obcas sa mi nechce vypisovat 100x to iste, a pod., tak jednoducho vyhladam na nete a chcem nejake konkretne useky toho dlheho textu okopirovat do odpovede na Poradu.
Ale viac ako jedna cast sa mi jednoducho neda vlozit /ak chcem napr. viac uryvkov z dlheho textu/ a taktiez,ked chcem na koniec prispevku prilozit link na stranku odkial je to odkopirovane.
Ked kopirujem z inej stranky tak musim preklikavat z jedneho okna /porada/ do druheho,ale ked prekliknem do toho druheho, uz sa mi viac na Poradovom prispevku neda pokracovat...asi to vysvetlujem ako Madar,sorry
Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.
Idem to skúsiť, teda skopírovaním textu na viac krát:
Zita5: Ja mám ten istý problém .Chcem niečo kopírovať a ak je to príliš dlhé , tak kopírujem po častiach . Vložím jednu časť a keď idem vložiť ďalšiu tak sa mi už nedá priložiť ku kopírovanému textu , lebo ten čo už mám priložený mi osvieti celý namodro a viac s tým nepohnem

Veronika: Janka, zvyknem to robiť tak, že skopírujem celý text, vložím na Poradu a pred odoslaním príspevku zmažem časť, ktorú tam nechcem.

Arizona: Po kliknuti mi Porada tvrdohlavo vysvieti /akoby na vymazanie/ vsetko predtym vlozene,takze sa neda pokracovat...jedine ukoncit,odoslat a nasledne sa vratit cez upravy a pokracovat.

Z tlače:
Webová stránka Slovenskej národnej galérie už iste zaskočila nejedného svojho návštevníka. Pri pohľade na úvodnú bielu stránku so strohým menu, jedným obrázkom a takmer neviditeľným logom inštitúcie v ľavom hornom rohu sa až človeku žiada poľutovať galériu, ktorá, ako sa zdá, okrem nedostatku financií na nutnú rekonštrukciu, nemá prostriedky ani na slušnú propagáciu.

Výsledky tohto prešetrovania by mali byť známe až koncom januára, svoj názor si však na skutočnú hodnotu stránky, ktorú SNG označuje za "provokatívne, minimalistické umelecké dielo", dokáže urobiť aj laik.

Link bol automaticky priložený, vymazala som ho a pripínam skopírovaný:
http://kultura.pravda.sk/web-sng-za-...k-kgaleria_p46
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mám to chápať tak, že tebe to funguje, hoci tu iní píšu, že to nefunguje?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

U mna tento problem pretrvava uz dlho.
Dnesna skusenost : http://www.porada.sk/t183003-malotraktor.html
-skopirovala som text na Poradu
- klikla som do druheho okna,aby som skopirovala link na stranku
- clanok vysvieteny na modro ...takze poslat odpoved a naspat cez upravy vlozit link

nefunguje
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mne zasa pri pokuse vložiť smajlíka zablokuje stránku, objaví sa oznam že webova stránka neodpovedá.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stlač F5 - refresh (znovu načítanie stránky) - script trochu zblbne a zanechá "zbytok".
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
arizona Pozri príspevok
U mna tento problem pretrvava uz dlho.
Dnesna skusenost : http://www.porada.sk/t183003-malotraktor.html
-skopirovala som text na Poradu
- klikla som do druheho okna,aby som skopirovala link na stranku
- clanok vysvieteny na modro ...takze poslat odpoved a naspat cez upravy vlozit link

nefunguje
pozri sem
http://www.porada.sk/t183003-malotra...ml#post1927826
o hodinku to vymažem,
len netuším kde máš problém,
ja som odcitovala
potom skpírovala z inej stránky text
ešte som pripla link
všetko ide........................
ale citácia mi funguje len tak, že kliknem na multicitáciu
a až potom na citáciu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mne tam ostali také malinké obdĺžničky.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka Pozri príspevok
mne tam ostali také malinké obdĺžničky.....
a keď sa načítala nanovo stránka,tak je tam tá reklama znova
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka Pozri príspevok
a keď sa načítala nanovo stránka,tak je tam tá reklama znova
použi recept v #990
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska Pozri príspevok
použi recept v #990
hurá,už je to preč ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
mne tam ostali také malinké obdĺžničky.....
.

..taký malý zelený a čierny prdinec nevadí tolko, ako pol hektára školení..(aj keď sú užitočné a dôležité)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať