helas
23.01.07,14:23
Dobrý deň,
vie mi niekto povedať ako to je keď ja teraz účtujem v demo verzii, mám tam naúčtované už skoro dva mesiace /učila som sa/.Teraz chcem kúpiť ostrú verziu a tie dva mesiace nejako preniesť, aby som nemuselo znova nahadzovať. Dá sa to? V Omege to ide, len neviem či aj v Pohode.
Ďakujem
bv_alexandra
23.01.07,13:46
Myslím že áno že sa to dá preniesť do ostrej verzie
dana99
23.01.07,13:55
Pokiaľ viem, demoverziu preinštaluješ ostrou verziou a dáta ti tam ostanú.

Dana
helas
24.01.07,07:15
Ďakujem. Hela
Tatiana
24.01.07,07:21
Dobrý deň,
vie mi niekto povedať ako to je keď ja teraz účtujem v demo verzii, mám tam naúčtované už skoro dva mesiace /učila som sa/.Teraz chcem kúpiť ostrú verziu a tie dva mesiace nejako preniesť, aby som nemuselo znova nahadzovať. Dá sa to? V Omege to ide, len neviem či aj v Pohode.
Ďakujem
Všetké zápisy, ktoré si naúčtovala v demo verzíí po nainštalovaní ostrej sa Ti prevedú.
svedia
13.03.08,08:56
ahojte, proskam pekne-- poradte mi:::
robím-učím sa? mzdy cez demo OLYMP zatiaľ.. pokým si nekúpim ostrú..
vždy po 3 mesiacoch som si to vymazala a znova som si nainštalovala demo, ale teraz v novej verzii 8,01 už mi nechce pridať nove 2-3 mesiace.. len jeden mesiac. Neviem čo robím zle.
*Asi si kúpim tu ostrú, lebo určite to bude fajn. Chcela by som sa opýtať? stačil by mi ten štandart -základ zamestnanci do 5+ všetko patričné k tomu a ešte otázka?? tie nové aktualizácie sa tiež platia asi ako v ALFE, že? ... ďakujem