Zavrieť

Porady

demoverzia / ostra verzia

Dobrý deň,
vie mi niekto povedať ako to je keď ja teraz účtujem v demo verzii, mám tam naúčtované už skoro dva mesiace /učila som sa/.Teraz chcem kúpiť ostrú verziu a tie dva mesiace nejako preniesť, aby som nemuselo znova nahadzovať. Dá sa to? V Omege to ide, len neviem či aj v Pohode.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

    normálka Tatiana
    helas
    Dobrý deň,
    vie mi niekto povedať ako to je keď ja teraz účtujem v demo verzii, mám tam naúčtované už skoro dva mesiace /učila som sa/.Teraz chcem kúpiť ostrú verziu a tie dva mesiace nejako preniesť, aby som nemuselo znova nahadzovať. Dá sa to? V Omege to ide, len neviem či aj v Pohode.
    Ďakujem
    Všetké zápisy, ktoré si naúčtovala v demo verzíí po nainštalovaní ostrej sa Ti prevedú.

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    ahojte, proskam pekne-- poradte mi:::
    robím-učím sa? mzdy cez demo OLYMP zatiaľ.. pokým si nekúpim ostrú..
    vždy po 3 mesiacoch som si to vymazala a znova som si nainštalovala demo, ale teraz v novej verzii 8,01 už mi nechce pridať nove 2-3 mesiace.. len jeden mesiac. Neviem čo robím zle.
    *Asi si kúpim tu ostrú, lebo určite to bude fajn. Chcela by som sa opýtať? stačil by mi ten štandart -základ zamestnanci do 5+ všetko patričné k tomu a ešte otázka?? tie nové aktualizácie sa tiež platia asi ako v ALFE, že? ... ďakujem

    demoverzia / ostra verzia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.