deskos
07.02.07,12:08
Dobrý deň. Zaujímalo by ma, či má niekto z Vás skúsenosti s 90dňovou rozlišovacou dietou, ktorú drží aj p. Majda Paveleková. Kniha, ktorá je o tejto diete je už vypredaná, tak ak niekto máte recepty čo sa môže a hlavne kedy jesť, tak prosím o informácie. Potrebujem schudnúť asi 6 kg, a že vraj s touto dietou to ide ľahko. Ďakujem
cactus
07.02.07,11:13
pozri sa na www.martinus.sk tam ju ponúkajú v češtine a už majú aj druhú časť.
katkaj
07.02.07,11:18
pozri sa na www.martinus.sk (http://www.martinus.sk) tam ju ponúkajú v češtine a už majú aj druhú časť.

Aj tu sa o tom dosť písalo

http://www.porada.sk/t24516-chudnutie.html
Portia
13.07.07,09:46
Zdravím, ak nezoženiete tú diétu, ozvite sa mi na :may@oramgemail.sk
Portia
Mariana B.
13.09.07,20:24
Ahoj Deskos

moja kolegyna tu dietu drzala a poviem ti, velmi jej pomohla a schudla takych osem kilogramov... drzala tu dietu v podstate dost striktne, aj ked si obcas dopriala nieco aj pomimo povolenych potravin (napr. ked sme v praci oslavovali, tak si dala kolacik).
Ja sama s touto dietou nemam skusenosti, takze aspon tej kolegyne...

M
Elena Navrátilová
14.09.07,03:11
jana
14.09.07,03:14
Ja som ju držala 3 mesiace, schudla som 13 kg, ale keď som prestala, tak som sa vrátila spať k pôvodnej strave a kilečká som pribrala znova.
LubicaN
14.09.07,04:38
Ja som ju držala 3 mesiace, schudla som 13 kg, ale keď som prestala, tak som sa vrátila spať k pôvodnej strave a kilečká som pribrala znova.

Hneď na prvej strane sa píše:
..."Cielom 90dnovej diety je nielen strata kilogramov, ktore mate navyse, ale aj zmena metabolizmu v organizme. To je záruka, že si svoje kilogramy aj udrzite. Preto po skonceni diety este dalsich 90dni jedzte na ranajky ovocie, ostatne jedla pocas dna konzumujte podla vlastneho vyberu, ale usilujte sa pokracovat vo vyvazenej strave."

...Pokiaľ si sa na to odhodlala a bola natoľko silná, že si vydržala 90 dní, prečo si sa vrátila k pôvodným stravovacím návykom? Podľa mňa to bude tým. Ja som už ani neviem koľko mesiacov v predprípravnom štádiu - občas si recepty prečítam a odhodlávam sa pustiť do toho... Občas čosi upravím na menej diétne a spravím aj pre rodinu...

bv_alexandra
14.09.07,04:46
Prvú časť 90dňovej diety je dostať v kníhkupectvách. je vyhotovené už neviem koľke vydanie. Ja som sa tiež uskromnila s českou verziou, ale minule ked som bola v kníhkupectve tak ju mali aj v SJ. ;)
Zuzana12
19.01.09,11:39
:D Baby....ja som sa na to vrhla hneď 03.01.2009 a doteraz som schudla 5 kg. (mala som 75 :eek:)... najhoršie pre mňa sú tie vitamínové dni - vtedy by som zjedla aj vlka.
Čo sa mi páči je, že výber jedla je fajn - ešte aj varianty jedál a nepociťujem hlad - až na ten V.deň........xixixixi
Pru
19.01.09,11:50
aj cvičíš, alebo len dietuješ?
petovsan
07.03.09,13:56
Ja som sa začiatkom februára tiež odhodlala na tento 90-dňový spôsob stravovania ... a môžem sa pochváliť, že tentokrát úspešne :). Minulý rok takto na jar som vydržala až 6 dní, dnes som už na 35. dni. Mojím cieľom je dostať sa z veľkosti 40 minim. na č.38. Doterajší výsledok -6 kg (dokonca bez akéhokoľvek cvičenia .. za pc sa to veľmi nedá :D). Nemôžem povedať, že by som trpela hladom, okrem vodného dňa je všetko v pohode.V prípade vitamínového dňa sa však kŕmim zeleninou ... z ovocia sa veľmi nenajem.
Mám známu, ktorá touto diétou schudla cca 17 kg a je tomu už čosi cez dva roky a odvtedy nabrala späť iba 3 kg.
karpis
07.03.09,15:17
je to super dieta ja som začala niekedy v júli minulého roka a ani po skončení diety som nepribrala naopak ešte som schudla dalsích 6 kg. Je pravda, že v tom pokračujem , ale už nie tak ako počas 90 dní. Prajem veľa úspechov.
monva
18.03.09,21:17
Viete mi prosím niekto poradiť, či je možné držať túto diétu, ak ešte dojčím ?
Malý má síce už 1,5 roka ale nakoľko má atopický ekzém, chcem vydržať čo najdlhšie.
danushka
18.03.09,21:28
Viete mi prosím niekto poradiť, či je možné držať túto diétu, ak ešte dojčím ?
Malý má síce už 1,5 roka ale nakoľko má atopický ekzém, chcem vydržať čo najdlhšie.
Myslím, že pri tomto stravovaní dodáš telu všetko, čo potrebuje. Sama budeš vidieť, či tento druh stravovania ovplyvňuje tvorbu mliečka. Vyskúšaj a posúď sama, ako Tvoj organizmus zareaguje.
mambi
10.08.09,18:27
ahojte,

ja som sa tiež rozhodla pre túto dietu. Viete mi však poradiť, či pri nej môžem piť kávu z jačmena? Názov kávy: C..O od Nes..é. Samozrejme bez cukru a mlieka?
bettylou
04.09.09,09:09
ahojte,

ja som sa tiež rozhodla pre túto dietu. Viete mi však poradiť, či pri nej môžem piť kávu z jačmena? Názov kávy: C..O od Nes..é. Samozrejme bez cukru a mlieka?

píše tam že skúste žitnú kávu a jačmeň je tiež žito, takže kľudne, bez cukru a bez mlieka;)