bea
08.02.07,11:05
Mám problém s tlačou do tlačív mesačných výkazov Sociálnej poisťovne. Tlač je stále nižšie ako sú okienka výkazu. Je to tak aj u viacerých užívateľov Pohody, alebo si ja mám niečo niekde nastaviť?
Dada
08.02.07,10:42
Mám problém s tlačou do tlačív mesačných výkazov Sociálnej poisťovne. Tlač je stále nižšie ako sú okienka výkazu. Je to tak aj u viacerých užívateľov Pohody, alebo si ja mám niečo niekde nastaviť?

Aj mne to sem tam robí, ale nie vždy a nie na každej tlačiarni.
Monika C.
23.02.07,05:01
Ja odosielam elektronicky aĺe tam kde dávam výkazy normálne vytlačím z pohodu nemusíte sa hrať do originálu.V Košiciach to beru aj na vidieku aj v meste bezproblémov. Podľa mňa zbytočne tlačíš do originálu ked pohoda ti to rovno vyhodí. Je len môj názor.
apo
27.02.07,17:12
Ja odosielam elektronicky aĺe tam kde dávam výkazy normálne vytlačím z pohodu nemusíte sa hrať do originálu.V Košiciach to beru aj na vidieku aj v meste bezproblémov. Podľa mňa zbytočne tlačíš do originálu ked pohoda ti to rovno vyhodí. Je len môj názor.

Myslím si, že tlačiť do originálnych formulárov je len teoretická možnosť. Používam tlačiarne HP laserjet 1100 a 3030. Kždá z nich bola v čase kúpy stredná trieda. Myslím si, že dalo by sa tlačiť do originálov, ale musela by to byť špičková tlačiareň s bezchybným podávaním papiera. Ak si uvedomíme, že podávanie papiera záleží od trenia a nie posunu papiera ozubeným mechanizmom nemôžeme čakať 100 výsledok.

Preto vítam aj tú možnosť, že tlačím na čistý papier aj s rámikmi, môj čas je vzácnejší ako toner do tlačiarne.

apo
bea
28.02.07,11:30
Ja odosielam elektronicky aĺe tam kde dávam výkazy normálne vytlačím z pohodu nemusíte sa hrať do originálu.V Košiciach to beru aj na vidieku aj v meste bezproblémov. Podľa mňa zbytočne tlačíš do originálu ked pohoda ti to rovno vyhodí. Je len môj názor.
A nie je problém s prílohou, kde nie sú okienka na celú stranu, ale napr. len za 2 zamestnancov?