Zavrieť

Porady

Tlač do výkazov SP z Pohody

Mám problém s tlačou do tlačív mesačných výkazov Sociálnej poisťovne. Tlač je stále nižšie ako sú okienka výkazu. Je to tak aj u viacerých užívateľov Pohody, alebo si ja mám niečo niekde nastaviť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    bea
    Mám problém s tlačou do tlačív mesačných výkazov Sociálnej poisťovne. Tlač je stále nižšie ako sú okienka výkazu. Je to tak aj u viacerých užívateľov Pohody, alebo si ja mám niečo niekde nastaviť?
    Aj mne to sem tam robí, ale nie vždy a nie na každej tlačiarni.

    Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

    43 ročná účtovníčka Monika C.
    Ja odosielam elektronicky aĺe tam kde dávam výkazy normálne vytlačím z pohodu nemusíte sa hrať do originálu.V Košiciach to beru aj na vidieku aj v meste bezproblémov. Podľa mňa zbytočne tlačíš do originálu ked pohoda ti to rovno vyhodí. Je len môj názor.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    Monika C. Pozri príspevok
    Ja odosielam elektronicky aĺe tam kde dávam výkazy normálne vytlačím z pohodu nemusíte sa hrať do originálu.V Košiciach to beru aj na vidieku aj v meste bezproblémov. Podľa mňa zbytočne tlačíš do originálu ked pohoda ti to rovno vyhodí. Je len môj názor.
    Myslím si, že tlačiť do originálnych formulárov je len teoretická možnosť. Používam tlačiarne HP laserjet 1100 a 3030. Kždá z nich bola v čase kúpy stredná trieda. Myslím si, že dalo by sa tlačiť do originálov, ale musela by to byť špičková tlačiareň s bezchybným podávaním papiera. Ak si uvedomíme, že podávanie papiera záleží od trenia a nie posunu papiera ozubeným mechanizmom nemôžeme čakať 100 výsledok.

    Preto vítam aj tú možnosť, že tlačím na čistý papier aj s rámikmi, môj čas je vzácnejší ako toner do tlačiarne.

    apo

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Monika C. Pozri príspevok
    Ja odosielam elektronicky aĺe tam kde dávam výkazy normálne vytlačím z pohodu nemusíte sa hrať do originálu.V Košiciach to beru aj na vidieku aj v meste bezproblémov. Podľa mňa zbytočne tlačíš do originálu ked pohoda ti to rovno vyhodí. Je len môj názor.
    A nie je problém s prílohou, kde nie sú okienka na celú stranu, ale napr. len za 2 zamestnancov?

    Tlač do výkazov SP z Pohody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.