culter
19.02.07,10:59
Dobry den,

Potreboval by som poradit s mojim PC.Kupil som si novu dosku aj s procesorom a so zdrojom. Ked vsak pripojim napajanie na dosku PC nenabehne.Len bliknu ledky a hned zhasnu.Ked vsak odpojim z dosky osobitne napajanie na procesor PC sa snazi nabehnut. Uz som pozeral aj jumpre na doske ale na nic som neprisiel.

Dakujem
Chobot
19.02.07,11:08
Dobry den,

Potreboval by som poradit s mojim PC.Kupil som si novu dosku aj s procesorom a so zdrojom. Ked vsak pripojim napajanie na dosku PC nenabehne.Len bliknu ledky a hned zhasnu.Ked vsak odpojim z dosky osobitne napajanie na procesor PC sa snazi nabehnut. Uz som pozeral aj jumpre na doske ale na nic som neprisiel.

Dakujem

Culter, ak zadávaš takúto otázku, je dobré uviesť aj typ MB a procesora. Ak však na MB je napájanie procesora, tak to má byť aj zapojené. Čo tým myslíš, že " sa snaží nabehnúť". Buď MB rozpozná komponenty - najmä procesor alebo nie. Ak sa Ti nerozbehne MB so správne osadeným procesorom, tak bude chyba niekde inde, nie v napájaní (že by ho trebalo odpojiť - potom by procesor nefungoval vôbec).

Neviem, ako si zbehlý v skladané PC, ale si si istý, že si všetko zapojil správne? A tú dosku a procesor máš nový?
Mephysto
22.02.07,22:29
Dobry den,

Potreboval by som poradit s mojim PC.Kupil som si novu dosku aj s procesorom a so zdrojom. Ked vsak pripojim napajanie na dosku PC nenabehne.Len bliknu ledky a hned zhasnu.Ked vsak odpojim z dosky osobitne napajanie na procesor PC sa snazi nabehnut. Uz som pozeral aj jumpre na doske ale na nic som neprisiel.

Dakujem

Skus pripajat kazdy komponent zvlast. Najprv jednu ramku, sus zapnut, vypnut. A takto pokracuj pokym sa bude dat. A ak aj tak ti to nepojde tak najpravdepodobnejsia chyba je v zdroji. Ak to nepojde ani tak napis mi SS