Zavrieť

Porady

Problem so štartom PC

Dobry den,

Potreboval by som poradit s mojim PC.Kupil som si novu dosku aj s procesorom a so zdrojom. Ked vsak pripojim napajanie na dosku PC nenabehne.Len bliknu ledky a hned zhasnu.Ked vsak odpojim z dosky osobitne napajanie na procesor PC sa snazi nabehnut. Uz som pozeral aj jumpre na doske ale na nic som neprisiel.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    culter Pozri príspevok
    Dobry den,

    Potreboval by som poradit s mojim PC.Kupil som si novu dosku aj s procesorom a so zdrojom. Ked vsak pripojim napajanie na dosku PC nenabehne.Len bliknu ledky a hned zhasnu.Ked vsak odpojim z dosky osobitne napajanie na procesor PC sa snazi nabehnut. Uz som pozeral aj jumpre na doske ale na nic som neprisiel.

    Dakujem
    Culter, ak zadávaš takúto otázku, je dobré uviesť aj typ MB a procesora. Ak však na MB je napájanie procesora, tak to má byť aj zapojené. Čo tým myslíš, že " sa snaží nabehnúť". Buď MB rozpozná komponenty - najmä procesor alebo nie. Ak sa Ti nerozbehne MB so správne osadeným procesorom, tak bude chyba niekde inde, nie v napájaní (že by ho trebalo odpojiť - potom by procesor nefungoval vôbec).

    Neviem, ako si zbehlý v skladané PC, ale si si istý, že si všetko zapojil správne? A tú dosku a procesor máš nový?
    Naposledy upravil Chobot : 19.02.07 at 12:12

    Mephysto je offline (nepripojený) Mephysto

    Zivot není zvyk, život je nepřetržité hledání, kladení otázek. Život je otevřená cesta, a dokud nenalezneš konečnou pravdu svého bytí, nezastavuj se. ...viac Mephysto
    culter Pozri príspevok
    Dobry den,

    Potreboval by som poradit s mojim PC.Kupil som si novu dosku aj s procesorom a so zdrojom. Ked vsak pripojim napajanie na dosku PC nenabehne.Len bliknu ledky a hned zhasnu.Ked vsak odpojim z dosky osobitne napajanie na procesor PC sa snazi nabehnut. Uz som pozeral aj jumpre na doske ale na nic som neprisiel.

    Dakujem
    Skus pripajat kazdy komponent zvlast. Najprv jednu ramku, sus zapnut, vypnut. A takto pokracuj pokym sa bude dat. A ak aj tak ti to nepojde tak najpravdepodobnejsia chyba je v zdroji. Ak to nepojde ani tak napis mi SS

    Problem so štartom PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.